>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja- KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Barys Astana - Podolsk
Typ: Barys Astana i Powyżej 3,5 Bramek
Kurs: 2,15
Bukmacher: Lvbet

Analiza:
W pełni zgadzam się z przedmówcą #Rafko007 odnośnie tego typu, jednak podejdę z nieco większym ryzykiem. Forma zespołu z Kazachstanu imponuje w tym sezonie, dlatego znajdują się na drugiej lokacie w Konfederacji Wschodniej, natomiast ich przyjezdni rywale obecnie są w dolnej części Zachodniej Konfederacji (11. miejsce na 13. drużyn).
Barys Astana jest niezwykle bramkostrzelną drużyną ale lubią też tracić. Na chwile obecną zachowują dorobek 93:72 w 29 meczach, co robi wrażenie odstępując jedynie SKA. W meczach u siebie są niezwykle skuteczni, co udowodnili ogrywając 3 dni temu 3. zespół Konfederacji Wschodniej Jokerit 4:0. Bilans w meczach domowych utrzymuje się 8-1-6 w regularnym czasie, jednak passa ostatnich 5. meczy w domu to 3-1-1.
Podolsk gra dużo słabszy sezon niż rok temu i myślę, że prędzej, czy później wrócą do gry ale nie dzisiaj. Trzeci mecz wyjazdowy w przeciągu trzech dni, dodatkowo wyjazd do Kazachstanu nie wróży dla nich dobrze. Brak czasu na odpoczynek, brak czasu na trening dla zespołu będącego pod formą jest najgorszą z opcji w pojedynku z rozpędzoną Astaną. Ostatnie pięć wyjazdów to 4 porażki i jedno zwycięstwo po dogrywce. Seria wyjazdowa na dzień dzisiejszy to 3-4-9. Dodatkowo w ekipie Podolska zabraknie doświadczonego obrońcy Romanova, który od zeszłego sezonu jest podstawowym zawodnikiem tej drużyny.
Linia 3,5 bramek jest bardzo asekuracyjna. Barys Astana u siebie strzela średnio 5,6 bramki, natomiast Podolsk 5,3 na wyjazdach. Over 4,5 (Barys Astana i Powyżej 4,5- @2,50) powinien zostać lekko pokryty, jednak forma zespołu z Kazachstanu stale mnie zaskakuje i nie zdziwi mnie zwycięstwo do 0. Na 15 spotkań w Kazachstanie over 3,5 nie siadł tylko jeden raz, dlatego mało prawdopodobne jest złamanie tej passy. LvBet wystawia HA w granicach -1 @2,08 oraz -1,5 @2,40, dlatego dużo bardziej korzystne wydaje mi się granie overu. Powodzenia ⚽⚽⚽!
✅115
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Nba
Godzina: 03:30
Spotkanie: Portland - La Lakers
Typ: La Lakers (+OT)
Kurs: 2.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Sry pisze z fona. Portland b2b, z nowości kadrowych Aminu zadeklarowany, że nie zagra. Magic Johnson przekonywał, że Jezioraki powrócą do PLAYOFFS w tym sezonie i jak widzę, chociażby Spurs bez Leonarda to dostrzegam wolne sloty, ale pewnie Pop ich ogarnie, ale zjezdzam z tematu. Lakers grają w kratkę, ale jak Ball zdobędzie chociaż z 15 pkt to myślę, że organa Lilarda i spółkę, ktrzy nie dość że grali wczoraj ciężki wyjazd z mocnym w defensywie Utah to jeszcze posmakowali overtime. Sądzę, że zobaczymy close match i jak na tę drużyny raczej widzę underowe spotkanie, jednak mysle ze kluczowe okaże sie to ze starterzy Portland mają w nogach wczorajsze spotkanie, a raczej nie widzę potencjału w ławce, żeby przy słabszej ewentualnie dyspozycji Lilarda pociągnęli drużynę, przeciw Lakers którzy muszą szukać cennych zwycięstw, wy korzystając każde problemy przeciwnikow.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Typ: GSW (-8.0)
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam wszystkich. Postanowiłem powrócić po paru miesiącach przerwy do obstawiania. Widzę, że kolega wyżej wybrał to samo spotkanie co ja. Ja jednak pójdę dzisiaj w stronę GSW. Uważam iż lose-streak drużyny z San Antonio dzisiaj się przedłuży. Po świetnym początku sezonu nagle coś się rozsypało. SAS bez Parkera (który ma wrócić podobno dopiero za 2 tygodnie), Lauvergne&#39;a oraz Leonardo nie powinno stanowić większego wyzwania dla Curry&#39;ego z ekipą. Nawet atut własnego parkietu nie wydaje się być rzeczą, która mogłaby przekonać nas, że jest inaczej. Co do gości dzisiejszego meczu, grają w kratkę to prawda, lecz ostatnie spotkanie z liderem konferencji zachodniej LAC wygrali aż 28 punktami co niewątpliwie robi wrażenie. Dodając to Stever Kerr ma do dyspozycji wszystkich graczy pozwala mi sądzić, iż mecz ten zakończy się zwycięstwem ekipy z Golden State. Jako kibic GSW liczę wreszcie na powrót do formy z zeszłego sezonu. Powodzenia!
✅ 86
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia
Godzina: 09:50
Spotkanie: Melbourne City - Sydney FC
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet

Analiza:
Za 4 godziny dojdzie do meczu na szczycie w Australii gdzie dwie niepokonane od dawna druzyny staną naprzeciw siebie. Melbourne jest niepokonane od 4 spotkan ale mają bilans 8-1 w ostatnich 9 meczach wiec mozna potraktowac ta przegrana jako wypadek przy pracy. Sydney jest niezwyciezony od 8 meczy i posiada imponujacy bilans 7-1-0 i w tym przypadku wypadkiem przy pracy byl remis 2-2 u siebie z Wanderers w derby Sydney. Ciezar meczu dzisiejszego bedzie podobny i licze w takim wypadku na podobny rezultat. W histori spotan miedzy tymi druzynami mamy rozne wyniki nie da sie odznaczyc jakiejs przewagi choc to ostatnie 3 mecze h2h wygralo Sydney i to jeszcze w tym roku. Czy ta passa potrwa dalej? Mysle ze na do trzech razy sztuka się skonczy i obie druzyny tutaj z racji tego ze nie lubia przegrywac to podziela sie punktami. Najprawdopodobniej bedą gole bo obie druzyny strzelaja regularnie wiec licze na bramkowy remis.
⛔ 100
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Korona Kielce – Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk nie przegra/Poniżej 4,5 bramki
Kurs: 1.94
Bukmacher: 1xbet

Gospodarze znajdują się w najwyższej formie w sezonie,
niepokonani w lidze od 5 meczów a z Pucharem Polski od 7 spotkań.
U siebie szczególnie groźni bilans (5-0-2) i obecnie seria 4 wygranych z rzędu,
strzelając w większości meczów więcej niż jedną bramkę.
Atak coraz lepszy wahania formy, czyli przeplatanie meczów z zerową zdobyczą
z meczami &quot;bramkowymi&quot; w ostatnim czasie zostały zażegnane.
Defensywa tu tez widać poprawę, znakomitą większość ostatnich meczów niezależnie czy ligowych,
czy pucharowych grają na zero z tyłu. W zespole na dzisiejszy mecz nie ma jakiś znacznych absencji.
Teoretycznie jest nawet jeszcze mocniejszy.

Goście po serii 8 ligowych meczów bez porażki, podczas której pokonali Lecha i Legię,
zaliczyli pewną zniżkę formy, ale ostatnie zwycięstwo daję nadzieję na powrót do lepszej dyspozycji.
Na wyjazdach pod tym względem są najsłabsi w lidze, jako jedyni jeszcze bez wygranej, bilans (0-4-2).
W ataku patrząc na średnią ligowa gra nieco słabiej niż dzisiejszy rywal,
ale rzadziej kończyli mecz bez zdobyczy bramkowej. W obronie bolączką jest częstotliwość traconych goli.
Jedynie w 2 z 14 meczach ligowych udało się zachować czyste konto i były to tylko mecze we Wrocławiu.
W kadrze na mecz niepewny jest udział Roberta Picha (G:2 A:2 +/-:+1)*.

Przed tym meczem nasuwa mi się jedno pytanie. Ile kielecka sielanka będzie jeszcze trwać?
Znajdująca się w podobnych okolicznościach Arka, Górnik czy Śląsk w końcu po tych 6-8 meczach
znajdowali pogromcę. Kusi aby postawić przeciw podopiecznym Gino Lettieriego. Przed każdym meczem
ogłaszał On, że sytuacja jest dramatyczna i nie ma komu grać a potem jak się to kończyło każdy wie.
Może tak być, że teoretycznie lepsza sytuacja kadrowa nie wpłynie pozytywnie na wynik.
Wygrana może dać pozycję na podium na czas przerwy na mecze reprezentacji, więc stawka rośnie.
Nie wiadomo też jakie będzie ustawienie cytując wypowiedź trenera:
Niewykluczone więc, że na środek obrony będzie trzeba przesunąć Bartosza Rymaniaka
albo wykorzystać oba miejsce dla zawodnika spoza Unii Europejskiej właśnie na tej pozycji.
Przyprawia nam to bólu głowy. Te pytania zadajemy sobie praktycznie od pierwszego dnia odkąd tu jesteśmy.
Zobaczymy, ile chcemy zaryzykować tym razem.

Rywale po tym, co zdarzyło się w Płocku (bolesna porażka 4:1 z Wisłą)
na pewno będą skoncentrowani i nastawieni na to by wreszcie wygrać na wyjeździe.
W wypowiedziach piłkarzy słychać niedosyt, ze liczyli na więcej.

* G - gole A - asysty +/- - klasyfikacja plus/minus, czyli bilans bramkowy w czasie pobytu zawodnika na boisku

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 14:30
Spotkanie: Barys Astana - Podolsk
Typ: Nigel Dawes strzeli bramkę łącznie z dogrywką i decydującym rzutem karnym / 2+
Kurs: 4.50
Bukmacher: fortuna
Wczorajszy typ na strzelca niestety nieudany, a Mozyakin zaliczył &quot;jedynie&quot; asystę, w meczu, który Magnitce kompletnie nie wyszedł i w niczym wczorajszy zespół nie przypominał tego, który w ubiegłym sezonie docierał aż do finału, dzielnie stawiając czoła samemu mistrzowi.
Dziś wracam więc do Kazachstanu i gram na niezawodnego Nigela Dawesa. Ostatnio zagrałem na niego bezpiecznie i strzelił aż 3 bramki powiększając swoje konto w tym sezonie do 28. Uważam, że dzisiaj pęknie 30, dlatego gram trochę bardziej ryzykownie, że Dawes zdobędzie przynajmniej 2 bramki. Kurs na to zdarzenie bardzo okazały a prawdopodobieństwo spore, bo Kazach wydaje się być w optymalnej formie. Przeciwnik - Vityaz Podolsk - nie spisuje się najlepiej. Ostatni mecz co prawda to dość nieoczekiwane zwycięstwo z Avangardem Omsk , który jednak również wydaje się być pod formą. Wg mnie Rosjanie nie mają dziś nic by przeciwstawić się Kazachom na ich własnym podwórku, a przede wszystkim mają zbyt słabą jakość w obronie by zatrzymać rozpędzonego Dawesa. W pierwszym spotkaniu obu ekip w tym sezonie w Podolsku gospodarze dość łatwo oddali Barysowi punkty ulegając im 1-5. W tamtym spotkaniu Dawes zdołał dwa razy wpisać się na listę strzelców. Od tamtego czasu minęło niemal dwa miesiące i jedno co się nie zmieniło to tempo strzelania kazachskiego snajpera. Uważam, że jest szansa, aby również dziś wpisał się na listę strzelców 2 razy
pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Śląsk
Typ: Korona
Kurs: 2.13
Bukmacher: LVBet
Analiza: Biorąc pod uwagę formę Korony i Śląska, raczej zdecydowanym faworytem powinna być Korona. jedynym mankamentem może być wąska ławka przy serii kontuzji a raczej zmęczeniu piłkarzy kalendarzem. By grać z takim natężeniem jednak ławka musi być szersza. Bardzo fajnie wkomponował siew zespół obecnie Dejmek. Jest kapitanem drużyny i przetrwał początek sezonu na ławie. Od kiedy się pojawia w podstawowej jedenastce Korona nie traci bramek. W ofensywie nie mam pojęcia kto dziś zagra, ale Korona coś powinna zdobyć. Śląsk w porównaniu do Korony jest bardzo nierównym zespołem. Wystarczy przypomnieć mecz z Wisłą Płock. Zagrali wtedy jak Lechia w poniedziałek z Koroną - dno. Dziś może tak nie być ale Korona jest na fali, meczu nie przegra, a kursy na Koronę jeszcze są wysokie także gram czystą jedynkę. zobaczymy o 18 na stadionie jaki będzie skład i gra Korony, po Śląsku niczego wielkiego się nie spodziewam. Jana Urbana uważam za stanowczo przereklamowanego trenera. Piłkarzem był dobrym, a zdobyć mistrza z Legia to nic wielkiego w polskiej piłce. Lettieri natomiast był wyśmiewany w miesiącach letnich. Wyliczano mu spadki z niższych lig niemieckich a nie wspomniano, iż miał dużo więcej awansów, a spadki były z drużynami słabymi często beniaminkami, którymi awansował sezon wcześniej. Po grze Korony widać myśl trenerską, drużyna powinna być wzmacniana, ale dużym sukcesem Lettieriego jest to, iż z niedocenianych piłkarzy stworzył drużynę, która będzie walczyła przed własną publicznością. Byłem na meczu z Wisłą Płock, gdzie zupełnie goście zdominowali Koronę, ale prawdziwą drużynę poznaje się po zwycięstwach, gdy gra się nie klei. Porażka nie wchodzi w grę przed swoimi kibicami. Myślę, iż kiedyś przyjdzie zimny prysznic dla zespołu, ale oby to nie było dziś i w Kielcach. Śląsk jest za słaby, brak dobrego trenera. To jest niestety problem większości polskich klubów. Bardzo kibicuję Jurkowi Brzęczkowi w Płocku i Bartoszkowi w Niecieczy (chociaż nie lubię tej drużyny grają bardzo fajnie już w zeszłym sezonie fajnie byli ustawiani w meczach).
✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
skowron3030 89

skowron3030

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Nice 1 Liga
Godzinna: 20,45
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów


Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher: totolotek
Analiza
Witam dziś na rozkład biorę mecz z Nice 1 ligi miedzy Zagłębiem Sosnowiec a Ruchem Chorzów, ten mecz na Zagłębiu Dąbrowskim ma miano Świętej Wojny i tak też jest obie drużyny nie bardzo za sobą przepadają i są to takie małe &quot;derby śląskie&quot; , które czuje że wygra drużyna gospodarzy mimo iż Ruch ma ostatnio przyzwoity bilans na 5 meczy 4 wygrane i porażka są na ostatnim miejscu ale to z powodu ujemnych pkt na początku sezonu natomiast drużyna Zagłębia gra w kratkę nie wiem od czego to zależy ale są w tej rundzie jakaś chimeryczną drużyna to stawiam że wygrają z Ruchem bo jak to mówią &quot;derby rządzą się swoimi prawami&quot; ;) Pozdrawiam i Powodzonka????
✅ 85
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, LSK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ostrowiec Świętokrzyski - Rzeszów
Typ: Rzeszów (handicap punktowy -9,5)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam. Dzisiaj w Ostrowcu początek czwartej kolejki spotkań w Lidze Siatkówki Kobiet. Miejscowe KSZO podejmuje Developers Sky Rzeszów. Mecz już dzisiaj bo Rzeszowianki we wtorek grają z Branikiem w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Zdecydowanymi faworytkami dzisiejszego spotkania są siatkarki z Rzeszowa. Brązowe medalistki poprzedniego sezonu dodatkowo wzmocnione takimi siatkarkami jak Serbka Helić, Kaczorowska czy Belgijka Rousseaux powinny w tym roku walczyć o finał LSK. Sezon zaczęły od trzech wygranych, Bydgoszcz 3:2 (punkty +8), Legionowo 3:0 (punkty +28) i Bielsko 3:2 (punkty +16).Poza tym dwa wygrane mecze z mistrzyniami Izraela 3:1 i 3:0. KSZO wygrana z Legionowem i porażki z Bielskiem i Budowlanymi Łódź. Porażka z Budowlanymi różnicą 14 punktów i podobnie powinno być dzisiaj. Rzeszów równie mocne jak Łódź i wynik myślę będzie podobny. Zespół wygląda coraz lepiej z nowymi zawodniczkami, dzisiaj test przed meczem w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i powinny pokazać moc i szybko wygrać by szykować się na mecz z Branikiem. 10 punktów spokojnie do zrobienia przez siatkarki z Rzeszowa, w meczach kobiet często sety do 15 czy 16. W meczu z Bielskiem pokryły -9,5 przy zwycięstwie 3:2.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka - Lechia
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na dziś wybrałem mecz naszej Ekstraklasy pomiędzy Arką a Lechią, oba zespoły w ostatniej kolejce doznały porażek, o ile przegrana Arki na Łazienkowskiej nie rozeszła się większym echem tak już przegraną Lechii u siebie z Koroną 0:5 można z czystym sumieniem nazwać kompromitacją. Uważam, że po poniedziałkowym laniu Lechia zagra ultra defensywnie, żeby uniknąć kolejnej porażki. Arka na swoim stadionie przegrała ostatni raz w sierpniu w innych derbach pomorza z Pogonią, od tego czasu grała w Gdyni 4 razy notując 2 wygrane i 2 remisy, natomiast Lechia na wyjazdach w ostatnich 5 meczach zanotowała jedną wygraną oraz 2 remisy i 2 porażki w swoich 2 ostatnich delegacjach. Do mojego typu skłoniło mnie, po pierwsze to, że są to derby, po drugie, dwie ostatnie porażki Lechii na wyjazdach, więc będą chcieli co najmniej zremisować, żeby chociaż minimalnie uspokoić kibiców, po trzecie Arka oprócz Cracovii ma najwięcej remisów na swoim stadionie 4, z kolei Lechia na wyjazdach zanotowała 2 podziały punktów. Jeśli chodzi o absencje to u gospodarzy prawdopodobnie nie zagra kontuzjowany Kosut, a u gości również kontuzjowani Peszko i Haraslin, nie jest także pewny występ Wojtokowiaka.Powodzenia.
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie :Korona : Śląsk
Typ : Śląsk over 1.5 gola
Kurs : 2.85
Bukmacher : Unibet
W typach kolegów wyżej na to spotkanie widać że liczą na bramkę w wykonaniu gości i ja się również pod tym podpisuję a zaryzykuję że strzelą więcej niż jedną , zgodzę się również z analizą kolegów iż w meczach Śląska który gra ofensywnie jedyne co brakowało to skuteczności jednak w ostatnim meczu pokazali że strzelać potrafią , Śląsk jak do tej pory w meczach wyjazdowych gra fatalnie bo jak inaczej nazwać bilans 0-4-3 i br: 6:12 no i są najgorzej grającą ekipą na wyjazdach ale nic nie może przecież wiecznie trwać stad liczę że dziś powinni to udowodnić , myślę że po efektownym zwycięstwie Korony w Gdańsku chłopaki mogą być dziś za bardzo pewni swego i nadzieją sie na jakieś kontry Śląska no i jak to u mnie zaglądam do H2H które wiadomo może w niczym nie pomóc ale jedno co rzuca się w oczy to to iż Koronie nie zbyt leży ten przeciwnik i nie potrafią z nimi u siebie wygrać a 5 ostatnich meczy z nimi to za każdym tracili przynajmniej 1 bramkę ale też i 2 a nawet 5 dlatego liczę że i dziś Śląsk postara się o dobry wynik a przynajmniej 2 bramki strzeli !
⛔ 100
 
mar5hial 11

mar5hial

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Nice I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Stomil Olsztyn
Typ: 1/+1,5
Kurs:
2.13
Bukmacher: fortuna
Dzisiaj pod lupę bierzemy spotkanie 16.kolejki zaplecza rodzimej Ekstraklasy - Stal Mielec gości Stomil Olsztyn. Gospodarze to drużyna, która nie rozwinęła jeszcze skrzydeł w tym sezonie, grają solidnie w obronie, tracąc do tej pory tylko 17 bramek, atakują i potrafią strzelać, a ambitny Dejan ma apetyt na lepszy wynik niż 4 bramki do tej pory. Cała drużyna funkcjonuje nieźle i powinni poprawić znacząco osiągi z poprzedniego sezonu - jednak cały czas grają w kratkę(6-4-5). U siebie porażka z Chojniczanką 1:2, ale ostatnio wygrana 3:0 z Chrobrym. Mają potencjał i spodziewam się zwiększonej mobilizacji, bo dziś świetna okazja na pełen pakiet punktów. Goście to ekipa z Olsztyna. To co nasuwa się od razu na myśl przy analizie ich poczynań to jeden fakt - jest to drużyna własnego boiska. Nie wygrali przez 10 ostatnich spotkań wyjazdowych, a 8 z nich przegrali. Stracili do tej pory najwięcej bramek w lidze(27), nie radzą sobie zupełnie w obronie. W 6 z ostatnich 10 meczów w gościach tracili over 2.5 bramki(!!!).
Podoba mi się bardzo kurs na Mielec, a dorzucam dodatkowo +1,5 bramki w meczu, ponieważ w 15 ostatnich ligowych wyjazdach Stomilu ta linia została pokryta 13 razy(!), a +2,5 bramki w meczu w 12(!!!).
Ja wybieram bezpieczniejszą linię, ponieważ kursiwo bardzo mi odpowiada, ale 1/+2,5 z kursem 2,68 wygląda również bardzo kusząco.
Pzdr!
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Chiny
Godzina: 12.35
Spotkanie: Jiangsu Dragons-Zhejiang Golden Bulls
Typ: Wygrana Golden Bulls
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moim zdaniem troszkę przesadzone kursy. Zwłaszcza,iż to dopiero początek sezonu. Uważam,że prawidłowe kursy na gości powinny wynosić od 2.50 do 3.00 maxymalnie. A wiec mamy lekkie Value ????
Obie drużyny rozegrały po dwa mecze. Smoki wygraly oba,naotmiast Byki zanotowaly jedno zwyciestwo i jedną porażkę.
Trudno powiedziec kto lepiej się tutaj spisał-Smoki męczyły się ze słabiutkim Fujian wygrywając dopiero po dogrywce. Natomiast Byki również po dogrywce przegrały z solidnymi Guangsha i ograli słabsze rakiety.
Po pierwszych meczach widac,ze poziom obu ekip na początku sezonu jest dość zbliżony-nawet zdobycze punktowe mają podobne.
Gospodarze oczywiście są tutaj faworytem,ale nie w takim stosunku.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę.
Typującym i Grającym życze Powodzenia !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska I liga
Godzina: 20:45
Spotkanie :Zagłębie - Ruch
Typ : x2/+1.5
Kurs : 2.47
Bukmacher : Milenium
Analiza: Dziś na tapetę biorę spotkanie na zapleczu rodzimej Ekstraklasy, gdzie w Sosnowcu odbędzie się pojedynek &quot;goroli&quot; z hanysami.
Zacznę od gospodarzy, którzy przede wszystkim jak wspomniał kolega wyżej, są drużyną nieobliczalną. Dobre mecze przeplatają ze słabymi, od 4 spotkań nie przegrali, 2 ostatnie mecze u siebie wygrali kolejno z Chrobrym i Stomilem, strzelajac łącznie 7 bramek. Liczę ze strony Zagłębia na gola lub nawet dwa, ale nie liczę w tym meczu na zwycięstwo sosnowiczan.
Przyjeżdża bowiem do oddalonego o rzut beretem Sosnowca, głodna punktów czerwona latarnia ligi z Chorzowa. Gościom po zmianie trenera idzie dużo lepiej, z sześciu ostatnich ligowych potyczek wygrali 4, w tym nie tak dawno na gorącym w terenie w Katowicach 2:1. Nie chcąc zimować w strefie spadkowej, chorzowianie powinni zawalczyć dziś również o pełną pulę, o głód gry i walkę z ich strony jestem spokojny.
Dla niektórych są to derby, które liczą sie swoimi prawami i może coś w tym jest, lecz ja znam podział jaki wyznacza Brynica więc o derbach tutaj nie mówię. Myślę, że w tym spotkaniu będzie bramkowy remis lub zwycięstwo gości w stosunku 2:1.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona - Śląsk
Typ: Korona -1HA
Kurs: 3,10
Bukmacher: unibet
analiza:

Korona może dziś (choć na chwilę) wskoczyć na podium ekstraklasy. Jeśli wygrają to zepchną Lecha Poznań na 4 miejsce i zrównają się punktami z drugą Legią.
Zacznę od Śląska. Wrocławianie, to najgorzej grająca drużyna w delegacjach. W dotychczasowych 7 meczach zdobyli zaledwie 4 oczka (0-4-3). W poprzedniej kolejce zawodnicy z Dolnośląska wygrali 3-0 u siebie z Pogonią.
W dotychczasowych meczach są ekipą, która dobry futbol prezentuję przed własną publiką.
Korona w poprzedniej kolejce odniosła historyczną wygraną 5-0 w Gdańsku ogrywając tamtejszą Lechię. Wynik można uznać jako sensację. Kielczanie ostatni raz schodzili z boiska 15 września, kiedy ulegli w Poznaniu Lechowi. Od tamtej pory rozegrali 7 spotkań bez porażki. Zameldowali się również w 1/2 Pucharu Polski.
Pięć wygranych z rzędu u siebie robi wrażenie, zwłaszcza w polskiej lidze, gdzie każdy mecz to loteria.
Stawiam dziś na dwubramkową wygraną gospodarzy, którzy do meczu podejdą podbudowani fantastycznym wynikiem z Gdańska. 3-1 dla Korony.
✅ 210

 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Eckental Niemcy
Godzina: 12:00
Spotkanie: Bemelmans - Janowicz
Typ: Bemelmans
Kurs: 2.05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam, mamy za okolo godzinke wystep naszego rodaka. Niemiecki turniej , w tourze od 1997 roku z pula nagrod ok 43 tys jurków, gdzie w okolu kortu glownego moze zasiasc ok 300 kibicow i zapewne bedzie wielu z Polski.
Rozstawiony z nr 1 Belg pokana Jurka (nr 6 w turnieju) ze wzgledu na bardzo dobra znajomosc tej hali i tego dywanu.
Jest w ostatnich kilku latach pieciokrotnym finalista tych zawodow, w tym zwyciezyl w 2014 singla oraz przegral w finalach w 2013 i 2013 z Beckerem i Sijsingiem ,oraz zwyciezyl w deblu dwukrotnie w latach 2014 i 2015! Janowicz tego kortu dopiero zaczal wachac tak na prawde.
Bemelmans to taki zawodnik ,ktory lubi szybkie nawierzchnie tak jak JJ oraz takim ,ktory te turnieje ,ktore lubi czyli ten dzisiejszy gra na 100%, Vianniego wczoraj zlekcewazyl wiec sie pomeczyl troche.
Mozliwe dzis 3 sety, mecz wyrownany wiec biore wyzsza stawke na faworyta z doswiadczeniem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Godzina: 14:00
Spotkanie: del Potro - Isner
Typ: Del Porto
Kurs: 1.40
Bukmacher: Totolotek (ma wystawiony jako kurs dnia 1.45, ale nie wiem czy mogę taki kurs wpisać)
Analiza:
Dziś konsekwetnie uderzam w tenis i choć po małym kursie, to według mnie bardzo pewnym. Mimo, że oczywiście to tylko sport i różne cuda się zdarzają, to jednak w tym spotkaniu faworyt jest tylko jeden. 29-letni Argentyńczyk Juan Martín del Potro (17) jest na dużej fali wznoszącej, od prawie miesiąca (dokładnie od 9.10 turniej w Szanghaju) rozegrał 16 meczy i przegrał tylko dwa z... Rogerem Federerem, któremu i tak za każdym razem urwał seta. Właściwie to cały ten sezon Argentyńczyk ma bardzo udany, choć i jemu przydarzały się wpadki (np. porażka z Gulbisem na Wimbledonie, z Shapalowem w Montrealu czy Eliasem w Lyonie). Po za tym jak już przegrywał w tym roku, to z takimi tuzami jak Djokovic, Federer, Murray, Nishikori, Dimitrow czy Nadal.
Jesli chodzi natomiast o 32-letniego Amerykanina Johna Isnera (14), to tenisista solidny ale też i nie równy. Potrafi wygrać np. z R.Nadalem (24.09.2017 Laver Cup) i przegrać z V.Troickim (12.10.2017 Szanghaj).
Trzeba przyznać, że między sobą toczyli zawsze zacięte mecze, jednak na 8 pojedynków, 6 wygrał del Porto.
Wszystkim grającym życzę samych wygranych!
⛔ 100
 
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Betis - Getafe
Typ: Strzeli gola: Antonio Sanabria - TAK
Kurs: 2,7
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Real Betis bardzo dobrze sobie radzi w tym sezonie, grają ofensywny futbol i zdobywają średnio prawie 2 gole na mecz. Tylko w dwóch na dziesięć spotkań w tym sezonie w lidze nie udało im się zdobyć gola, na wyjazdach z Barceloną i Espanyolem. Sanabria w 6 ostatnich spotkaniach zdobył 6 goli z czego 4 na swoim boisku. Getafe w tym sezonie nie ma zwyczaju stawiać autobusu przed swoją bramką i zawsze się odkrywają by szukać swoich szans na zdobycie gola, w 8 na 10 spotkań tracili chociaż jedną bramke. W drużynie gości przez kartki nie zagra też boczny obrońca Damian Suarez który grał w każdym meczu tego sezonu, zastąpi go pewnie Molinero który gra bardzo rzadko i ma jedne z najniższych ocen pomeczowych w drużynie.
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Paryż
godzina 14.00
spotkanie J.Isner - J.M Del Potro
typ Pierwszy set ilość gemów poniżej 9.5
kurs 3,7
expect
analiza:
Powiem tak typ na oko wyglada samobujczo !!!!!!ale kurs kuszący .
Grali ostatnio w tym roku w Montrealu i obyło się bez Tiebreacka .Wygrał Juan 7:5 7:5
Ciekawostka w pierwszym secie Del po złamał Johna przy stanie 6:5 wykorzystujac pierwszego BREACKPOINTA w meczu .
Wczoraj Dimitrov miał sporo BREACKPOINTÓW a wpierwszym secie 2.
Dzisiaj Del Po a to facet jeden poziom wyżej na returnie od Bułgara.
Po kursie 3,7 zaryzykuję !
⛔ 100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin
Typ: over 145.5
Kurs: 1.40
Bukmacher: unibet

Analiza:
Nie bardzo mnie się widzi, żeby ten mecz szybko się zakończył. Owszem tu faworyta widzę w Jastrzębskim, ale zważywszy na ich obecną formę nie wydaję mnie się żeby Jastrzębianie zamknęli szybko ten mecz w 3 setach. Cuprum to zespól z górnej części tabeli, może nie ze ścisłej czołówki, ale na pewno wyróżniająca się i solidna na wielu pozycjach ekipa. Lubinianie jak dotąd zaliczyli dwie porażki z ZAKSĄ u siebie 1:3 oraz na wyjedzie ze SKRĄ 0:3. Był to jedyny mecz w którym Cuprum seta jak dotąd w 7 kolejkach nie ugrał, ale Bełchatów u siebie potrafi wejść na falę, z której przez cały mecz rywalom ciężko ich zrzucić, moim zdaniem na coś takiego JW obecnie nie stać. Jak dobrze wiadomo JW w najwyższej formie nie jest, zwłaszcza Hidalgo Oliva, który do wysokiego poziomu wielu z nas przyzwyczaił, a teraz gra o wiele gorzej, odbija to się oczywiście na całej drużynie. Cuprum swoje szanse powinno w dzisiejszym meczu mieć i je wykorzystać. Nawet w tym przegranym meczu ze SKRĄ wyniki poszczególnych setów mówią że byli blisko Bełchatowian. Swoją solidnością powinni chociaż jednego seta urwać, choć stać ich pewnie na więcej. W obecnej dyspozycji obie drużyny nie dzieli jakaś przepaść i powinniśmy ujrzeć długi co najmniej 4 setowy mecz.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom