>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sandefjord - Valarenga
Typ: 2
Kurs: 2.65
Bukmacher: forBet
Analiza:
Na dziś z wielu fajnych meczy do pogrania wybieram norweska ekstraklase ;-)
Sandefjord 11 pozycja w tabeli 33 pkt
Valarenga 8 z dorobkiem 36 pkt
Niby teoretycznie wyrownane druzyna patrzac na tabele ale jak popatrzymy na ostatnie spotkania jakie graly to wyglada to zdecydowabie na korzysc gosci.
Bramkostrzelna Valaranga w 5 ostatnich spotkaniach zdobyla 9 pkt i 18:8 bramki
Cienki beniaminek ligi Sandefjord 3pkt 4:12
Takze mamy porownanie jak to wyglada
Dodam jeszcze ze ostatni mecz valarenga grala z molde co prawda przegrali ale molde strzelilo zwycieska bramke w doliczonym czasie gry a mecz byl bardzo wyrownany.
Bezpiecznie byloby dac w tym meczu x2 lecz moja pazernosc mi na to nie pozwala, kurs 2.65 nie moze nam przejsc kolo nosa ????
Powodzenia
Zagrales daj reputacje ????
⛔ 100
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Olympiakos
Typ: 2
Kurs: 2.31
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Barcelona ostatnio jest w nie najlepszej formie. Przegrane 5 ostatnich meczów w tym z Murcia czy Zalgirisem u siebie, czy z Milano na wyjeździe. Olympiacos natomiast wręcz przeciwnie, wygrywa już nieprzerwanie od 7 meczów. Moim zdaniem grecka drużyna powinna być dzisiaj faworytem, więc próbuję.
⛔ 100
 
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolves vs Fulham
Typ: Wygrana Wolves
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzień dzisiejszy postanowiłem wybrać spotkanie pomiędzy zawodnikami Wolverhampton a Fulham. Nie wiem skąd tak wysokie kursy na zawodników Wilków, ale postanawiam skorzystać z takiej promocji. Drużyna Wilków w tym sezonie radzi sobie doskonale i na ten moment jest pierwsza w walce o awans do PL. Ostatnio przegrali po rzutach karnych z mocną w tym sezonie drużyną Man City w ramach Pucharu Carabao. Ostatnie przegrane spotkanie na swoim stadionie miało miejsce w 4.kolejce czyli 19.08.2017r. w meczu przeciwko Cardiff(obecnie 2 miejsce). W tym meczu ekipa z Wolverhampton zagra w optymalnym składzie co jest kolejnym plusem dla Naszego typu. Natomiast drużyna gości ? Obecnie zajmuje 16 miejsce na ostatnie 5 spotkań zdobyli 5pkt remisując np. na własnym stadionie ze słabą spisującą się ekipą Boltonu. Na domiar złego w dzisiejszym spotkaniu w ekipie gości nie zagrają napastnik Kamara Aboubakar(12spotkań/2bramki) i dwóch pomocników Ojo Sheyi(6/0) i Piazon Lucas(2/1). Warto jeszcze wspomnieć o ostatnich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami. I w nich możemy zauważyć że ekipie Wolves &quot;leży&quot; dzisiejszy przeciwnik ponieważ na ostatnie 5 spotkań wygrali oni cztery a w jednym ze spotkań padł remis. Jak dla mnie dzisiaj pewna 1 !
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 22

mmartinn

Użytkownik
yscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30

Spotkanie: Arka - Lechia
Typ: hc 1:0 wygrana Lechii

Kurs: 5.40
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Pamiętajmy Panowie i Panie ze to wciąż nasza piękna ekstraklasa.. w której po przegranej 0:5 drużyna powinna w następnym meczu być faworytem ;) ile to już takich meczów i drużyn oglądaliśmy.. ktoś z dwójki Pogon-Lechia powinien się przełamać.. Saldo wspomniał że to derby a remis byłby dobrym wynikiem dla wszystkich.. i prawda. Może tu być remis.. Ale ja pójdę dalej i stawiam ze Lechia wygra ten mecz i to więcej niż jednym golem... Arka w ostatnim meczu u siebie wygrała 4:1 w meczu który równie dobrze mógł się zakończyć wynikiem 4:4.. a teraz może być odwrotnie.. to Arka pogra piłka a dostanie gola już na początku.. i Wolski nie trafi w słupek tak jak ostatnio z Koroną tylko do siatki rywala.. i to Arka będzie musiała się męczyć a Lechia wyprowadzać szybkie groźne kontry.. a Lechia ma ludzi do strzelania.. Którzy ostatnio się zablokowali.. tyle ze nic tak nie odblokowuje jak porażka 0:5 ;) tak to widzę.. więc gram.. GL
⛔ 100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paris
Godzina: 21:00
Spotkanie: Verdasco - Sock

Typ: Verdasco
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam. Coś mi mówi, żeby dalej stawiać na Fernando. Oglądałem wczoraj mecz Socka z Pouille i muszę przyznać, że Francuz przegrał sam ze sobą. Pierwsze podanie na tak mizernym poziomie, że aż oczy krwawiły. Ale nie o tym. Sock jest jak najbardziej do ogrania a Verdasco jest w formie. Pomimo h2h 2-0 po stronie Amerykanina to jestem niemal przekonany, że Verdasco nie będzie miał dzisiaj większych problemów z wygraniem tego spotkania. Dobry serwis, solidny return i mało niewymuszonych błędów to argumenty które stoją za Fernando. Do tej pory wyeliminował trzech solidnych graczy tj. : Rubleva, Andersona i Thiema. Będzie to 8 ćwierćfinał dla Hiszpana w tym roku. Co prawda nie walczy o udział w turnieju w Londynie ale punkty rankingowe pomogą w Australian Open Seeding. Z drugiej strony Sock który dalej ma jakieś tam szanse na Londyn ale jakoś mało prawdopodobne aby wygrał ten turniej. Pozostaje czekać na rozstrzygnięcie. Vamos Fernando!
⛔ 100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolves vs Fulham
Typ:
Over 2.5 bramki
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Witam. W dniu dzisiejszym przyjrzałem się 16 kolejce zaplecza angielskiej ekstraklasy, a mianowicie spotkaniu pomiędzy liderem tabeli zespołem Wolves z bilansem bramek 27/15, a 16 drużyną zestawienia zespołem Fulham z bilansem 18/17. Kolega wyżej przedstawił analizę tego meczu typując wygraną gospodarzy. Ja jednak idę w stronę liczby bramek. Oba zespoły, a w szczególności dzisiejsi gospodarze strzelają sporo bramek. Drużyna Wolves w tym sezonie 8 razy pokryła dzisiejszy over, a ich rywale 6. Może nie jest to powalająca statystka, ale idę w tym kierunku z powodu faktu, iż obie drużyny lubią ze sobą grać strzelając zwykle mnóstwo bramek. Ich ostatnie 5 spotkań to wyniki: 1:3, 4:4, 3:2, 0:3, 3:0. W 90% górą w tych meczach był zespół Wolves, nie mniej jednak ich dzisiejsi rywale wbijali im przy tym mnóstwo bramek. 15 straconych bramek pokazuje, iż defensywa lidera tabeli pozostawia sporo do życzenia. Liczę w tym meczu na solidną grę gospodarzy, ale spoglądając na mecze obu zespołów spodziewam się również odpowiedzi ze strony gości. Jak dla mnie zespół Fulham stać na niespodziankę dlatego wolę zagrać bramki. Życzę powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Münster - Fortuna Köln
Typ: 2
Kurs: 3.00

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Po nieudanych typach w Lidze Europy, dziś przenoszę się do niższej ligi, a mianowicie - trzeciej niemieckiej. Na Preußenstadion przyjeżdża wicelider rozgrywek - Fortuna z Kolonii. To w drużynie gości upatruję zwycięzcę dzisiejszej potyczki. Po samej tabeli widać, która drużyna jest lepsza. Zespół Münster zajmuje 17. pozycję i jest tuż nad strefą spadkową. Wspomniani goście tracą do lidera z Paderborn 4pkt, a poza tym są liderem rozgrywek, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Mi wystarczy, aby postawić na dwójkę. Powodzenia.
Dodatkowe typy to Valenciennes, Arka, Fc Oss x2, Rennes, Setubal, Vedasco 2-0. ;)
⛔ 100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30

Spotkanie: Arka - Lechia
Typ: Gospodarze zdobędą bramkę w obydwu połowach

Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Może i kolega wyżej &quot;mmartinn&quot; ma racje, że po takich batach nie jedna drużyna w następnym spotkaniu wzięła się w garść i wygrała. Ja w tym spotkaniu nie tyle co wierze w umiejętności drużyny z Gdynii że wygrają ten mecz lecz bardziej obstawiam na chaos i pełne gacie po stronie Lechii. Jednak przegrać 0:5 u siebie to już jest mocny wpierdol i ogólnie taki wynik ciągnie się i straszy przez kolejny mecz u każdego w głowie. Nie wiem, czy Arka to wygra ale oczekuje dużo bramek i myślę że po ostatnich wynikach kontrahentów (Arka wygrała ostatni mecz u siebie jakby nie patrzeć z Jagiellonią 4:1) stać Arkę na to, że Lechii wbije w każdej połowie po bramce. Tym bardziej, że mamy do czynienia z tzw. Derby.
⛔ 100
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray - Genclerbirligi
Typ: Galatasaray / BTS
Kurs: 2.66
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Galata nie gra w pucharach, dlatego lideruje w Turcji (bilans 7-2-1, u siebie 4-1-0). Nie przegrała w Stambule, remis 0:0 padł w derbach z Fenerbahce. Gra z przedostatnią drużyną (2-2-6, wyjazd 0-1-4). Typ opieram na dyspozycji przeciwnika gospodarzy. Genclerbirligi na wyjazdach regularnie traci po co najmniej 3 gole, ale w każdym zawsze coś ustrzeliło. Nawet ten jeden remis z Akhisar (ostatni mecz wyjazdowy) to 3:3. Traci, ale i strzela, zawsze ma coś z gry, 4-6 strzałów celnych to dobry potencjał. Gra z liderem, będzie próbować szczęścia. A lider z małą zadyszką, ostatnio remis u siebie i porażka z Trabzonsporem 1:2. Myślę, że wystarczy, żeby go napocząć, ale zwycięstwo powinno być niezagrożone.
✅ 166
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
18:00
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Typ: Korona over 1,5 żółte kartki
Kurs: 1,55
Buk: totolotek
Widzę że sporo osób tu daję ten mecz i głównie typy pod Koronę w różnych konfiguracjach. Ja tu mam chyba najpewniejszy typ w stronę Korony. Złocisto-krwiści to na pewno jedna z najostrzej grająca drużyna w Polsce w ostatnich latach. A tu trzeba tylko dwie żółte karteczki co Korona jest w stanie pokryć już w pierwszej połowie. A jakby im jeszcze nie szło w meczu to jeszcze szybciej. Ja bym aż tak nie szedł ostro w Koronę, bo ja też kiedyś kopałem się w czoło na niskim poziomie i wiem jaka euforia panuje w głowach po tak cennych i trochę sensacyjnych wynikach ugranych na wyjeździe jak 0-1 w Lubinie i 0-5 w Gdańsku. I jeszcze po takiej ilości komplementów jakie spadły na piłkarzy Korony z całego środowiska piłkarskiego może się komuś w Kielcach poprzewracać w głowie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Siatkówka, PlusLiga
18:00
Jastrzębski Węgiel vs Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin (handicap +8,5 pkt )
Kurs: 1,95
Bukmacher:iForBet
Analiza:
Pierwsze co się patrzy na PlusLige to widzi się wielkiego faworyta meczu w Jastrzębiu. Kursik 1,35 na podbicie do taśmy,wcale tak nie musi być! Dlaczego? Wyjaśniam. Kibicujw Jastrzębskiemu już ładnych parę lat i w tym sezonie gdzie mieli mieć skład na mistrza ,szybko zweryfikowało boisko. Olivia bez formy ,bardzo przewidywalny dla rywala. W ostatnim meczu bardzo słaby występ i myślę że dziś Cuprum nie ułatwi Kubańczykowi łatwej przeprawy. Jedynie co ciągnie JSW to Muzaj, któremu też zdarzają się słabsze mecze.
Cuprum w którym punkty zdobywa Kaczmarek ,nie gral w ostatnim meczu więc jest wypoczęty i glodny gry. Drugi zawodnik ton Taht z dobrym atakiem i przyjęciem ,jeżeli zagra dziś solidne spotkanie to nawet Lubin może pokusić się o zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Na rozegraniu zawodnik którego przedstawiać nie trzeba. Dwa lata temu jeszcze grał dla swojego dzisiejszego rywala. Więc w tym meczu nie ma jak dla mnie faworyta oceniam szansę 55/45 ,jednak po takim kursie wolę iść w handicap dla gości ????
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Betis - Getafe
Typ: 1/obie strzelą
Kurs:
3,70
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, przed nami 11 kolejka Hiszpańskiej LaLiga. Rozpoczynamy meczem Betisu Sevilla z Getafe. Jest to spotkanie dość interesujące z uwagi na to, że obie drużyny są w dobrej formie, mimo, że Betis ostatnie spotkanie przegrał to nadal widzę w nich faworyta.
U siebie Betis radzi sobie bardzo dobrze, na 5 meczy wygrali 4 i raz przegrali - 2:1 z Celta, 2:1 z Deportivo, 4:0 z Levante, 3:6 z Valencia i 2:0 a Alaves. W kapitalnej formie jest napastnik Betisu P. Sanabria, który od początku sezonu jest &quot;postrachem&quot; bramkarzy.
Getafe jak na beniaminka spisuje się bardzo dobrze, grają naprawdę bardzo fajną piłkę i miło się to ogląda. Na wyjeździe przegrali zaledwie raz z Deportivo 2:1, do tego 3 remisy - 0:0 z Bilbao, 1:1 z Celta i 1:1 z Levante oraz zwycięstwo z Leganes 2:1. Getafe ostatnio wygrali po świetnym meczu z Realem Sociedad 2:1 gdzie przez prawie 70 minut przegrywali... zdołali strzelić 2 bramki i 3 punkty zostały.
Myślę, że dziś obejrzymy otwarte widowisko z wieloma bramkami lecz to Betis ma dużo lepszych piłkarzy i mam nadzieje, że to udowodnią, jeśli Betis wygra może awansować nawet na bardzo dobre 5 miejsce w tabeli.
Powodzenia
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: e-Sport Starcraft 2 WCS
Godzina: 20:30
Spotkanie: Elazer - Special
Typ: 1
Kurs: 1.93
Bukmacher: forbet
Analiza:
Finały gry Starcraft 2 na Blizzcon i Polak w 1/4!!! Jest to największy turniej rozgrywany tylko raz w roku z rekordową pulą 700.000$. Samo dostanie się do tej elitarnej grupy 16 zawodników graniczy z cudem bo trzeba zbierać punkty na offlinach od stycznia do października. Elazer czyli Mikołaj wylosował ciężką grupę o czym przekonał się dość szybko ulegając na otwarcie 0:2 z Hero. Ogólnie gra jest totalnie zdominowana przez Koreańczyków, są od początku elitą która między sobą rozdziela turnieje. Drugie spotkanie wygrał 2:0 z terranem i o wyjściu dalej decydował mecz z finalista z zeszłego roku który zwyciężył 2:1! Jego rywal to takze ostatni nie-koreanczyk w turnieju i tutaj upatruje szansę na awans do półfinału. Tak Special takze rozgrywa turniej życia i ma świetne spotkania na zerga, ale tutaj będą liczyły sie nerwy i dyspozycja dnia. Dla Meksyka to pierwszy Blizzcon i gra na wielkiej scenie może go sparaliżować. Mikołaj już w tamtym roku doszedł do półfinału gdzie przegrał 0:3 ale zasmakował tej sceny i dzisiaj doświadczenie jest po jego stronie. Oboje skakali z radości po losowaniu drabinki bo każdy inny przeciwnik był poziom jak nie dwa wyżej. Mecz może i 50/50 ale gram na rodaka bo jest szansa dojścia do półfinału gdzie top4 kasuje po 40.000$ co przy ich zarobkach to 30% kariery. Dodatkowo co ciekawe obaj trenowali razem w Korei przed tym finałem i znają się na wylot, tutaj tylko nerwy zadecydują kto pójdzie dalej. Mecz można oglądać na żywo na twitch tv gdzie szykują się mega emocje! Polska górą!!!
⛔ 100
 
bfred 268,3K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Polska PLH
Godzina: 18:00
Spotkanie: Unia Oświęciem - SMS U20 Sosnowiec
Typ: BTS
Kurs: 2.75
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Dzisiaj znowu idę w hokej. A patrząc na typ - dlaczego nie? Patrząc na poprzednie mecze to młodzikom udawało się strzelać już lepszym drużynom niż dzisiejsi gospodarze (Tychy, Jastrzębie, Podhale...) A grają z Unią, która ma swoje problemy. Kowalówka w wywiadzie pręży muskuły ale jak dla mnie nie jest powiedziane, że mecz zakończy się wygraną do 0. Ja wiem że typ ryzykowny i że h2h z ostatnich 2 meczy też nie napawa optymizmem ale wietrzę szansę dzisiaj równiez ze wzgleu na słabą dyspozycję Unii. Jak zobaczylem ten kurs to od razu pomyślałem że trzeba brać i myślę, że sa na to duże szanse aby wszedł. Powodzenia????
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20;30
Spotkanie: Arka Gdynia- Lechia Gdańsk
Typ: over 4,5 ŻK
Kurs: 1.55
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na Stadionie Miejskim w Gdyni w ten chłodny piątkowy wieczór dojdzie do pojedynku podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego tj. piłkarzy Arki z gośćmi &quot;zza miedzy&quot;, a więc graczami Lechii Gdańsk. Derby Trójmiasta po kilku latach przerwy w ubiegłbym sezonie wróciły na piłkarską mapę Polski. Gospodarze to niespodziewani tegoroczni zdobywcy Pucharu oraz Superpucharu Polski. Z 19 punktami na koncie balansują w tej chwili między grupą mistrzowską a spadkową. Jeśli chodzi o gdańszczan to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w tym meczu będą gryźli trawę, by pokazać swoim kibicom, że ich wizyta na treningu w środku tygodnia dała im do myślenia i że zasługują na grę w barwach Lechii. Sędzią głównym tego spotkania będzie Pan Daniel Stefański którego średnia kartek w tym sezonie na jedno spotkanie to 3,4. Miejmy nadzieję, że derbowa atmosfera oraz sytuacja wewnątrz klubu z Gdańska to wystarczające argumenty na pokrycie wyżej zaproponowanego typu. Powodzenia!
✅ 55
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Polska PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stelmet - Krosno
Typ: Stelmet - 22,5 pkt handi
Kurs: 2,45
Bukmacher: Forbet

Analiza:
Stelmet zdaje się wracać na dobre tory. Ostatnie dwa mecze to wysokie zwycięstwo z ASZ Koszalin 102-79 i Avellino 90-79. Dziś w naszej lidze powinien zadebiutować nowy nabytek zielonogórzan Martynas Gecevicius, który na dzień dobry zaaplikował włoskiej ekipie 17 pkt trafiając 5/6 trójek. Reszta składu jak na warunki polskie dość silna, dobra polska rotacja. Naprzeciwko staje do walki klub z Krosna, który od początku walczy ze swoimi wewnętrznymi problemami. Wymieniono graczy z USA, ale z graczami polskimi jest wielki problem...Hajric, Grochowski i reszta dostarczają niewiele punktów. Co ciekawe w grze Krosna ich gra wygląda dobrze dopóki walczą na styku, gdy coś zaczyna siadać nie mają gracza, który ich pociągnie do walki. Tak było m.in. w meczu z Treflem. Myslę, że Stelmet będzie chciał pokazać kibicom że wszysko jest już ok i łatwo ogarnie ten mecz
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: hammarby-redbergslids
Typ: redbergslids -2.5
Kurs: 1.66
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,wczoraj zlozony typ nie calkiem sie udal-zespol i bramki w meczu weszly ale zabraklo bramek na handicap.dzisiaj gram bezpiecznie i daje sam mecz i to z malym handi-typuje lige szwecka w szczypiorniaka.hammarby to zespol,ktory gra nierowno-raz lapie sie na play-off,a za drugim gra w barazach o utrzymanie.w tym sezonie gra slabo,na 9 meczy wygrala 2 i to z zespolami nie najwyzszych lotow.redbergslids to zdecydowany faworyt dzisiaj szego meczu, w tym sezonie zajmuje 5 miejsce ale ma zalegle mecze-dzisiaj wygraja i wskocza na 3.zespoly rozegraly juz mecz w tej rundzie i redbergslids u siebie zdeklasowal hammarby 33-17! uwazam ze goscie znowu spokojnie wygraja i moj typ z malym handi uwazam za pewny.pozdrawiam
⛔ 100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Arka - Lechia
Typ: over 5.5 rzutów rożnych Arki
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek derbowy dwóch drużyn, które przystępują do tego meczu w zupełnie różnych nastrojach. Drużyna Lechii po wygraniu 1-0 z Zagłębiem - zanotowała 2 porażki (z czego 1 bardzo bolesna, bo aż 0:5 z Koroną) oraz remis z Lechem 3-3, który był iskierką nadziei, która szybko zgasła w meczu z Koroną.
W przypadku Arki - jak na drużynę, która miała bronić się przed spadkiem - wygląda to naprawdę całkiem nieźle. Są niewygodnym rywalem dla każdej drużyny - zdobywają sporo bramek i u siebie przegrali jak na razie tylko 1.
Typ, który chce wziąć pod lupę to rzuty rożne, których Arka także zdobywa sporo. Oczywiście różnie bywa z tym aspektem, trafiały się mecze, gdzie Arka miała powyżej 10 rożnych, ale były też underowe np 2 czy 5. Wszystko zależy od tego, który z zespołów przejmie inicjatywę w tym spotkaniu, a w lepszej sytuacji jest zdecydowanie Arka i właśnie u tej drużyny spodziewam się częstszych ataków i więcej stałych fragmentów gry.
Przewiduje minimum 6 rzutów rożnych po stronie gospodarzy.
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20;30
Spotkanie: Arka Gdynia- Lechia Gdańsk
Typ: over 5,5 ŻK
Kurs: 1.98
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Od wczoraj ten typ chodził mi po głowie i tylko bałem się, że do godziny mojego powrotu z pracy ktoś mnie uprzedzi i... prawie się udało, dosłownie pół godziny temu kolega &quot;maly1945&quot; mnie ubiegł ::zoltakartka:. Po przemyśleniu jednak nic straconego - pójdę jedną kartkę wyżej. Pierwszy mój argument - to jest EKSTRAKLASA. Talentu tu zbyt wiele nie ma, więc czasem nawet przez przypadek (spóźniony wślizg, niebezpieczne zagrania itd) żółtko można zarobić. Po drugie - derby, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Nie zdziwię się gdyby komuś w końcu udało się wcisnąć bramkę to pobiegnie do kibiców z koszulką w ręku co jak wiadomo...::zoltakartka: Kolejna sprawa - bardzo napompowany balon przez kibiców Lechii na ten mecz. Przyśpiewki po ostatnim blamażu z Koroną &quot;Jak na derbach tak zagracie to po meczu wpiiiiiiii macie&quot;, czy też wizyta &quot;motywacyjna&quot; przed meczem na treningu. Moim zdaniem Lechia jest w takiej dramatycznej dyspozycji, że piłkarsko może być ciężko zadowolić kibiców. Trzeba więc będzie walką i rachowaniem kości wrogów zza miedzy zasłużyć sobie na to, żeby oklep po meczu od kibiców nie stał się codziennością w naszej pięknej lidze ????
✅ 98
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie Rennes-Bordeaux
Typ: x/x
Kurs 4.5
Buk Totolotek
Analiza: 12 seria spotkań we francuskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym Rennes na swoim stadionie podejmował będzie ekipę Bordeaux, goście są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym wyjazdowym spotkaniu, ogólnie w bieżących rozgrywkach zdobyli 4 punkty więcej niż drużyna z rennes i ostatnio są w znacznie lepszej formie, wygrali 4 z 5 poprzednich spotkań , zanotowali tylko 1 porażkę, gospodarze natomiast w 5 poprzednich kolejkach zanotowali 1 wygraną remis oraz 3 porażki . Ogólnie analizując wszystkie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami sprzed kilku ostatnich lat widać że zawsze obie ekipt zdobywały co najmniej po jednej bramce, rzadko również padało mnie niż 1.5 gola w meczu, myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie, bowiem oba zespoły bramki strzelać potrafią,ale same też sporo ich tracą . Każda z drużyn w tym spotkaniu potrzebuje 3 punktów więc liczę na otwarte spotkanie w którym żadna z ekip nie będzie się ograniczała tylko i wyłącznie do nie stracenia bramki. Mój typ na to spotkanie to wynik 1:1 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że remis jest najbardziej prawdopodobnym wynikiem na koniec.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom