>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.11.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Arka - Lechia
Typ: czerwona kartka w meczu ? TAK
Kurs: 3.30
Bukmacher:
Forbet
A ja podobnie jak koledzy wyżej, widzę tutaj ostry mecz z dużą ilością fauli i kartek. Derby, jak to derby rządzą się swoimi prawami. Kurs jak na tego typu zdarzenie jest troszkę zaniżony. Zapewne dlatego, że nie ja jeden gram ten zakład. W ostatnich 5 meczach bezpośrednich 3 kończyły się czerwonymi kartkami. Na ostatnich 5 spotkań obu drużyn Arka ani razu nie kończyła meczu w 10, natomiast Lechia 2 razy kończyła mecz 10. Jak to się mówi mecz meczowi nie równy i dzisiaj uważam, że któraś z tych ekip nie skończy tego meczu w komplecie. Zawodnicy Lechii z pewnością nie mają zbyt dobrych nastrojów po ostatniej kompromitacji i przegranym 5 bramkami meczu. Myślę, że nikt tutaj nogi nie odstawi. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia Eredivisie
Godzina: 22:00
Spotkanie: Sparta Rotterdam - Heerenveen
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: https://www.efortuna.pl/
Analiza:
Dzisiaj zmierzą się drużyny Sparty Rotterdam i Heerenveen. Goście spotkania po znakomitym początku sezonu, mają passę 5 meczy bez zwycięstwa ( BA ! nawet bez remisu ). 4 ligowe i jeden pucharowy. Patrząc na statystyki obu drużyn, można zauważyć ciekawą rzecz - Heerenveen grają lepiej na wyjazdach. 2-3-5 8:17 Sparta - co daje nam 9 punktów w ligowej tabeli - 15 pozycja. Heerenveen może pochwalić się troszkę lepszymi wynikami 4-2-4 14:20 - 7 pozycja.
Co ciekawe, do lidera - Ajaxu, tracą tylko 3 punkty, dzisiejszym meczem mogą awansować w ogólnym rozliczeniu, głęboko w to wierzę
⛔ 100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Słowacja Fortuna liga
Godzina: 17.00
Spotkanie: Podbrezova - Trencin
Typ: Trencin -1,5 HA
Kurs: 2,4
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam, za chwile spotkanie na Słowacji, zaczynając od gospodarzy, są w słabej formie, ostatnio 4 porażki pod rząd, tylko 11 bramek strzelonych i 23 stracone co daje im miejsce na dole tabeli ligowej. Ich przeciwnik Trencin w ostatnim meczu z liderem przegrał 1-2 , lecz od 35 minuty grali w 10 po czerwonej kartce, mimo to walczyli o zwyciestwo do samego końca. Po słabym poczatku sezonu, zaczynają grać dobrze i beda chcieli piąc sie w góre , wiec takie mecze muszą spokojnie wygrywać.. Stawiam na wygraną gości dwiema bramkami ! Mecz juz za chwile !
✅ 140
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Rennes - Bordeaux
Typ:Rennes + obie drużyny strzelą
Kurs: 7.00
Bukmacher: forBet
Analiza:
Przed nami dwunasta kolejka w najwyższej lidze francuskiej. Jako pierwsi zmierzą się drużyny: Rennes oraz Bordeaux. Gospodarz obecnie dwunaste miejsce w lidze, goście natomiast kilka oczek wyżej na pozycji 8. Drużyny dzielą tylko cztery punkty po jedenastu kolejkach Ligue 1. Osobiście stawiam tutaj na zwycięstwo Rennes po ciężkim pojedynku jak i również na jakiegoś gola Bordeaux. Rennes patrząc na ostatnie wyniki nieźle radzą sobie w rywalizacjach z innymi zespołami, czego nie można powiedzieć o ekipie z Bordeaux, przy czym jednak trafiali oni na trudniejszych przeciwników. Myślę, iż podbudowani ostatnimi zwycięstwami gospodarze z przewagą własnego boiska zdołają pokonać faworyzowaną ekipę gości. Powodzenia.
⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna - Ekstraklasa - Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Korona - Śląsk
Typ: Śląsk DNB
Kurs 2,28
Buk Fortuna
Analiza:
Myślę że mimo wszystko, jest to mecz 50/50 a nie faworytem jest Korona. Wszystko fajnie, ładnie rozbili Lechię 5-0, u siebie dobrze grają, ale nie zapominajmy jakie błędy przytrafiają się im w wielu spotkaniach. W defensywie popełniają wciąż ich mnóstwo a goli mają nie wiele mniej straconych, po za tym dzisiaj zagrają z drużyną która ma piłkarzy potrafiących urwać się defensywie, mam na myśli m.in. Koseckiego który szybkościowo wielu przewyższa i często jest faulowany. Przy tym jak zachowują się w takich sytuacjach niektórzy obrońcy Korony m.in. Kallaste. Wrócił Dejmek i to fakt że daję wiele w obronie, ale trzeba pamiętać że dopiero wraca do gry po kontuzji, Rymaniak też czasami potrafi zrobić niezłego &quot;babola&quot;. Śląsk ma fatalną sytuację na wyjazdach, ale czas wreszcie na wygraną, może wreszcie Urban ustawi porządnie zespół dzisiaj żeby nie skończyło się to tak jak ostatnio w Płocku gdzie po czerwonej było wiadomo że raczej nie ugra WKS nawet jednego punktu. Robak co mecz prezentuje się świetnie i dzisiaj na pewno też będzie kluczowe jak zagra, ale myślę że obrońcy będą mieli z nim ciężko. Podsumowując obie drużyny w defensywie nie grają zbyt dobrze, a w ofensywie jest świetnie, to zwiastuje bramki i oby tak było, ale zdecydowanie wyżej cenie ofensywę Śląsk i w spotkaniu tak grających drużyn może wreszcie padnie przełamanie ze strony Wrocławian, w ostatnich latach Śląsk w Kielcach nie przegrywał, zdołał wygrać kilka razy a także padło wiele remisów. Na pewno obecna Korona jest groźna, ale jeszcze wiele brakuje do ideału, tak jak np. Górnikowi. Myślę że dzisiaj będzie ciekawe spotkanie ale szala przechyli się na stronę gości.
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Polska - I Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
Typ: Poniżej 2,5 gola
Kurs: 1,90
Bukmacher: forBet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta mimo, że przed weekendem nie jest najwyższych lotów. Jednak udało się znaleźć kilka ciekawych pozycji, a jedną chciałbym się z wami podzielić. Będzie to spotkanie w naszej rodzimej lidzę pierwszej, pomiędzy w ostatnim czasie bardzo dobrze radzącymi sobie zespołem z Sosnowca i Chorzowa. Moja propozycja skierowana jest w opcję underową 2,5 gdyż obydwa zespoły zawsze prowadziły ze sobą wyrównany bój i zwykle spotkania kończyły się niskimi wynikami, najlepiej zobrazują to wszystkie mecze rozegrane pomiędzy tymi drużynami, a było ich dziewięć i tylko dwa razy linia underowa 2,5 zakończyła się niepowodzeniem, a w ostatnich czterech meczach padły zaledwie dwie bramki. Spotkanie to jest niezwykle ważne zarówno dla kibiców i piłkarzy, dlatego nie spodziewam się, aby któraś z drużyn forsowała tempo gry i nastawiła się na ofensywę. W meczu tym mocno pachnie remisem bezbramkowym lub skromną wygraną jedną bramką. Zwracam uwagę oczywiście na ostatnie mecze obydwu zespołów i widać, że wyniki były mocno bramkowe, jednak jak wspomniałem wyżej te mecze rządzą się swoimi prawami i będę mocno zaskoczony jeśli dzisiaj ujrzymy wynik większy niż dwie bramki.
⛔ 100
 
jagan 48

jagan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray- Genclerbirigi
Typ:
over 2.5 w pierwszej polowie
Kurs: 4,45
Bukmacher: Fortuna L
Analiza:

Witam. Liga turecka to specyficzna liga. Dużo niespodzianek ale i dużo goli. Dziś lider zmierzy sie z ostatnim zespolem. Licze tutaj na macne rozpoczecie Galatasaray. Umieja to robic..goście natomiast piec ostatnich meczy na wyjeżdzie przegrali z czego w dwóch pokryli over 2,5 w pierwszej polowie. Pewno cos ustrzela i mam nadzieje już do przerwy. Do tega Galata dołoży min 2 i bedzie ok.
Stawka umiarkowana bo typ ryzykowny. Dla mniej odwaznych over 1,5 do przerwy po kursie 2,1
Powodzenia☺

Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja Super Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Galatasaray- Genclerbirigi
Typ:
over 2.5 w pierwszej polowie
Kurs: 4,45
Bukmacher: Fortuna L
Analiza:

Witam. Liga turecka to specyficzna liga. Dużo niespodzianek ale i dużo goli. Dziś lider zmierzy sie z ostatnim zespolem. Licze tutaj na macne rozpoczecie Galatasaray. Umieja to robic..goście natomiast piec ostatnich meczy na wyjeżdzie przegrali z czego w dwóch pokryli over 2,5 w pierwszej polowie. Pewno cos ustrzela i mam nadzieje już do przerwy. Do tega Galata dołoży min 2 i bedzie ok.
Stawka umiarkowana bo typ ryzykowny. Dla mniej odwaznych over 1,5 do przerwy po kursie 2,1
Powodzenia☺
Przepraszam. Genclerbirligi jest przedostatnim zespolem tureckiej Super Lig
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 liga polska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów

Typ: Ruch Chorzów wygra i powyżej 1.5 bramki w meczu
Kurs: 4.80
Bukmacher: forbet
Analiza:

Ostatnim razem grałem podobny typ - pamiętny wyjazd Ruchu przeciwko GKS Katowice po kursie 5.75 ( mecz skończył się wynikiem 1-2 dla Ruchu) ... teraz jest nieco niższy ale też warty pogrania.. przytoczę podobne argumenty co ostatnio - Ruch przy obecnym trenerze poprawił grę o 360 stopni.. bardzo dużo wnieśli nowi piłkarze przede wszystkim ci zagraniczni jak : Posinkovic czy Vilafane... Ruch wciąż walczy o utrzymanie także jest o co grać , widać w zespole jest ciśnienie aby wyjść z tej spadkowej strefy.. Zagłębie Sosnowiec jest bardzo porównywalne poziomem do GKS Katowice ... Sosnowiec przegrywał u siebie m.in. z takim drużynami jak Olimpia Grudziądz, Chojniczanka czy słabe Wigry Suwałki.. Ruch przy obecnej formie jest w stanie zainkasować te 3 pkt.. obawiam się trochę formy strzeleckiej obu drużyn jednak myślę , że po ostatnich wynikach obu drużyn powinno paść to 1.5 bramki w meczu .. Wejdzie? Proszę o reputkę
1 miejsce - typy dnia sierpień 2017
4 miejsce - typy dnia październik 2017

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPortugalia, Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Setubal - Aves
Typ: Setubal
Kurs: 2,26
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Poszukam w tym meczu zwycięstwa gospodarzy. Setubal przystępuje do tego meczu po porządnym laniu w meczu wyjazdowym z Portimao (5:2). Szansy upatruję w tym, że Setubal jest drużyną własnego boiska. Są na nim niepokonani. 2 razy wygrali i 3 zremisowali. Aves to nie jest jakiś wygórowany przeciwnik – nie wygrali meczu wyjazdowego w tym sezonie, dwukrotnie remisując i przegrywając.
Setubal pokonał na swoim stadionie Bragę, więc myślę, że z drużyną Aves również są w stanie sobie spokojnie poradzić. Jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Championship - Kolejka 16
Spotkanie: Wolves - Fulham
03.11.2017 20:45
Typ: 1 i BTS
Kurs: 3.10
Bukmacher: totolotek
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 16 kolejce Championship pomiędzy zespołami Wolves i Fulham. Gospodarze zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 32 punktów, natomiast goście z dorobkiem 19 punktów plasują się na 16 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Wolves zaliczyła cztery zwycięstwa i jedną porażkę, natomiast goście jedno zwycięstwo, dwa remisy i dwie porażki. Na ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami cztery razy górą była ekipa Wilków. Gospodarze na swoim terenie będą chciał atakować i z pewnością stać ich na strzelenie kilku bramek. W obecnej sytuacji ligowa tabela wręcz wymusza na drużynach które chcą walczyć o awans zwycięstw przed własną publicznością. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na postraszenie rywala i stworzenie sobie kilku sytuacji do strzelenia gola, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem Wolves. Mój typ to 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 20:45
Spotkanie: Rennes-Bordeaux
Typ: BTS
Kurs: 1.86
Bukmacher: Efortuna
Generalnie w tym meczu może wygrać każda z tych drużyn lub paść remis nie widać tutaj jakoś szczególnie faworyta ale według mnie kurs 1.86 na BTS w tym spotkaniu jest jak najbardziej do wzięcia. Gospodarze 13 miejsce w tabeli jakoś specjalnie nie zachwycają ale 2 ostatnia ligowe które wygrali dobrze wróżą i uważam, że mogą na własnym stadionie trafić bramkę gościom którzy nie wygrali od 4 spotkań i własnie motywacja do wygrania zmusi ich do narzucenia ofensywnego stylu gry przez co powinni strzelić ale dadzą też okazję do kontrataków. Jakby tego było mało to na 5 ostatnich meczy tych ekip 4 razy obie ekipy strzelały bramki, sądzę że dzisiaj też zobaczymy bramkę po obu stronach. Powodzenia.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chalon Reims -
Monaco
Typ: over 170,5
Kurs:
2,54
Bukmacher: fortuna


Witam,
Szybko bo kompletnie dziś czasu nie mam.
Typ bardziej z rozsadku niz wielkiego przemyslenia. Bukmacherzy wysoko zaczynają z liniami na to spotkanie, bodajrze od 158.
Chalon przedewszystkim mocno ofensywna druzyna u siebie, na wyjezdzie podobnie. Obrona oczywiscie nie najwyzszych lotow, a na przeciw, wedlug mnie, przynajmniej na papierze najlepsza ekipa ligi.
Monaco ostatnio ze srednia 85 pkt na mecz, i to z lepszymi ekipami niz Reims. Dwa ostatnie wypady do Reims to wynik powyzej 170 pkt.
Dziś może sie zakręcić pod 180.
POWODZENIA ????
✅ 154
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, National
Godzina: 20:00
Spotkanie: Concarneau - Pau
Typ: 0
Kurs: 3,032

Bukmacher: 1xbet
Analiza: Witam, dzisiaj o 20:00 w Bretanii odbędzie się spotkanie w 3 lidze francuskiej. Concarneau na 11 meczy zremisowało 5 i z bilansem bramek 7- 13 zajmuje 15. miejsce w tabeli. U siebie na 6 meczy 3 remisy stosunek bramek 5-6. Natomiast Pau 12. pozycja w tabeli bilans bramek 14-14 i na 10 meczy zremisowali 5. Obecnie Pau wydaje się minimalnie lepszą drużyną od ekipy z Bretanii, jednak Concarneau ma atutu własnego boiska co powinno wyrównać szanse. Obie ekipy z około 50 % remisów w aktualnym sezonie i małą ilością bramek co jest idealnym pretekstem do obstawiania remisów. W 3 lidze francuskiej , w aktualnym sezonie średnia ilość remisów wynosi 35,3 % , a prawdopodobieństwo kursu wynosi 32,9 %. Moim zdaniem jest to zdecydowanie Value biorać pod uwagę statystyki oraz formę obu zespołów.
Powodzenia
⛔ 100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 2
Godz: 20:00
Spotkanie: AJ Auxerre - Gazélec Ajaccio
Typ: AJ Auxerre
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 14 serię spotkań francuskiej Ligue 2.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Stade de l&#39;Abbé-Deschamps zmierza się ze sobą miejscowe Association de la Jeunesse Auxerroise a w gości przyjedzie drużyna Gazélec Football Club Ajaccio.
AJ Auxerre w tym sezonie ligowym w swoich 13 meczach zdobyło 18 punktów co daje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej zaś Gazélec Ajaccio plasuje się na 15 pozycji w Ligue 2 ze zdobytymi 16 oczkami w swoich 13 rozegranych spotkaniach ligowych.
Godpodarze na swoim terenie w tym sezonie ligowym 4 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana z bilansem bramek 8-5 natomiast goście na wyjazdach 2 remisy oraz 4 porażki i bilans bramek 1-12.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy na swoim Stade de l&#39;Abbé-Deschamps patrząc po ich ostatnich wyczynach na swoim terenie i wygrane z Lorient oraz Sochaux czyli niezłymi ekipami w delegacjach to z takim Gazélec Ajaccio powinni spokojnie wygrać gdyż goście na wyjazdach grają tragicznie i ich bilans bramkowy w delegacjach 1-12 mówi wszystko o ich meczach na wyjazdach w tym sezonie i moim zdaniem gospodarze poradzą sobie na swoim terenie z tak słabym zespołem na wyjazdach jak Gazélec Football Club Ajaccio.
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Tours-Bourg Peronnas
Typ: 2
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tours ostatni w tabeli, Z 13 meczów tylko 2 zremisował, reszta w plecy.
Tylko 5 strzelonych bramek i aż 26 straconych.
Bilans u siebie komplet 6 porażek, 2 strzelone i 14 straconych bramek.
Przyjeżdża 17 w tabeli Bourg Peronnas, kiepski bilans, bo 4 wygrane, remis i 8 porażek, bramki 15-26.
Fakt, wyjazdy też im nie leżą, ale kurs wyśmienity i to mnie skusiło.
Mama nadzieje,że wygrają z beznadziejnie grającym Tours.
H2H to ich wygrane 3-2 i 2-0.
Bourg Peronnas wygrało na wyjeździe z przedostatnim Quavilly aż 4-1.
Dzisiaj mają podobnego klasą przeciwnika.
Na pewno value.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Gibraltar
Godzina: 20:30
Spotkanie : Mons Calpe vs Gibraltar United
Typ : remis
Kurs: 3,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzis po raz kolejny liga gibraltarska. Jeden z uzytkownikwo zapytal mnie jak oceniam ten mecz .Powiedzialem mu , ze jest to bardzo ciezkie do oceny spotkanie. Wskazalem , ze prawdopobny jest remis , potem stwierdzilem , ze wygrana Gibraltar United . Jednak , gdy dokladniej przyjrzalem sie Mons Calpe ,stwierdzam , ze kazdy wynik jest tu mozliwy, uwazam jednak , ze remis dla obu zespolow jest wynikiem bardzo korzystnym.
Gibraltar United opisywalem juz wczesniej - moim zdaniem bedzie walczyl o miejsce 1-4 na koniec sezonu. Zespol wzmocniony przed sezonem , zainwestowano w klub itp. Jeden remis i trzy zwyciestwa. Ostatnio 3-1 z Lions . Jednak Lions postawil twarde warunki - trzeci gol po karnym w 94 min , a pozostale dwa po bledach bramkarza.
Mons Calpe - rowniez jest to silniejsza druzyna niz w zeszlym sezonie . Maja nowego trenera Alberta Ferriego , ktory jest uznawany za jednego z lepszych taktykow . Klub ma wiekszy budzet w porownaniu do poprzedniego roku. Odeszlo trochę lokalanych graczy , a doszli nowi , bardziej doswiadczeni np. z hiszpanskiej Segunda B. Zespol ma walczyc o miejsca 1-4. Jedyna przegrana z Gibraltar Phoenix , ale grali w 10 , a Phoenix , chociaz beniaminek jest bardzo mocny ( ostatnio slabiej graja zawodnicy Phoenix , ale glownie przez kontuzje )
Po przeanalizowaniu doszedlem do wniosku , ze Mons Calpe moze pokonac Gibratlar United tak samo jak Gibrlaltar ma szanse wygrac z nimi.
Oba zespoly są po dwoch zwyciestwach . Z obu druzyn wybrano kilku zawodnikow do jedenastki kolejki - bramkarz Mons , napastnicy z obu klubow. Oba zespoly na pewno nie beda chcialy tego meczu przegrac .
Czesto na Gibraltarze gole padaja w doliczonym czasie gry itp, wiec przy dobrym wyniku lepiej jest zamknac mecz w 75-80 min .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom