>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 3.12.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Piłka Nożna, Włochy Seria A
Juventus - Atalanta
Godz: 20:45
Typ: Ile rzutów rożnych Juventus w 1. połowie ? over 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bwin
Zacznę od tego, że Juventus rzadko przegrywa, a jak im się to zdarza to np. po ciężkim meczu na wyjeździe w Lidze Mistrzów przeciwko Sevilli, gdzie wygrać jest bardzo ciężko, gdzie kolejny mecz w lidze jest również na wyjeździe i rywalem jest groźna drużyna, jaką jest Genoa na własnym stadionie. Po porażce takie drużyny się dodatkowo motywują, aby nie dopuścić do drugiego z rzędu meczu bez wygranej, będą cisnąć od początku aby szybko strzelić gola, co będzie skutkowało dużą liczbą akcji i szans na rzuty rożne. Jednak Atalanta to 5 drużyna z tabeli, dłuższy czas w wybornej formie, jednak ten mecz pewnie przegra, ale szybko gola raczej nie stracą ponieważ są mocną ekipą, co będzie skutkowało długim naporem Juventusu na bramkę gości, co będzie sprzyjać mojemu typowi. Tylko szybkie objęcie prowadzenia może spowodować, że Juventus nie nabije 3 rożnych w I połowie, jednak sądze, że nawet przy 1-0 będą dalej atakować. W meczach u siebie z rywalami pokroju Atalanty i innych ze środka tabeli taka linia w I połowie zostaje zazwyczaj pokryta, z Pescara 3 rr, z Sampdorią 4 , z Udinese 2, z Cagliari 4, z Sassuolo 5, nie biorę pod uwagę meczy w LM, czy z Napoli, ponieważ nie wypada porównywać do tych meczy. Uważam, że linia nie jest wygórowana a kurs niezły.
✅70
 
P 36

piniundz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nóżna - ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Angers vs Lorient
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam mój typ dzie jest ciężki. Juz kiedyś mówiłem ze liga francuska Często jest nie do przewidzenia jednak czysto statystycznie wygrałem zespół angers ponieważ grają u siebie w domu z najsłabsza drużyna w ligę.. w dodatku rywale na meczach wyjazdowym sobie nie radzą ... 7 meczy - 1 pkt. Tragedia. Angers u siebie tez nie gra niesamowitej piłki lecz jeśli myśli o jakiś średnich wynikach z rym rywalem musi wygrać tym bardziej ze grają u siebie. Co to anger to powiem jeszcze ze przekonała mnie ich postawa w ostatnim przegranym meczu z Psg 2:0 . Grali dobrze ! Statystyki wyrównane. Po 2 porażkach z rzędu musza mieć teraz 3 pkt ! Lorient ostatni mecz wygrali z dobrym zespołem ale jak mówiłem oni grają cokolwiek tylko u siebie... wyjazdy to piach ! Obstawiam wynik 1:0 , 2:0 lub 2:1. Anger win ! Powodzenia ????
⛔100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Orlando Magic
Typ: Orlando Magic -2.5 pkt AH
Kurs: 2.75
Bukmacher: WilliamHill
Po pierwsze nie rozumiem czemu 76-ers są tu faworytami. Orlando wygrało cztery ostatnie bezpośrednie spotkania w Philadelphii. W dodatku do dzisiejszego spotkania goście przystąpią w niemal najsilniejszym zestawieniu (nie zagra jedynie Jodie Meeks, który jest kontuzjowany od początku rozgrywek). Ostatnio goście może nie błyszczeli (tylko jedna wygrana w pięciu ostatnich spotkaniach), ale i rywale w większości byli naprawdę nieźli. 76-ers z kolei mają cztery porażki z rzędu na koncie i dzisiaj zagrają bez Noela, Baylessa i Simmonsa. W mojej ocenie kluczem do wygranej w dzisiejszym spotkaniu będzie dominacja na deskach i tablicy. Ibaka, Biyombo i Vucevic, to gracze lepsi niż Okafor, czy Ilyasova. Dlatego też stawiam na wygraną przyjezdnych różnicą co najmniej trzech punktów.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Tenis by Dawid 844,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5 gola w meczu
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Znów przeanalizuje mecz Wiślaków, lecz teraz zdecydowałem się inny typ z kilku względów. Wisła rozgrywa kolejny mecz u siebie z rzędu, lecz w obozie nie panują najlepsze nastroje, bo odpadli z Pucharu Polski po kilku kontrowersjach sędziowskich, ale nie o tym będę się rozpisywał. Lechia jest liderem naszej ligi ze średnią ponad 2 pkt na mecz. Wisła znajduje się w dolnej połówce tabeli i przeplata swoje mecze, raz grają solidnie, a raz fatalnie, co jest poniekąd wynikiem wąskiej kadry. Obie drużyny grają piłką i w piłkę oraz prezentują bardzo ofensywne usposobienie. Lechia gra najczęściej trzema obrońcami, z czego dwaj boczni często włączają się do akcji ofensywnych. Wisła za to gra czwórką obrońców, lecz ta gra wygląda ostatnio kiepsko i tracą sporo bramek. Na środku obrony gra weteran Głowacki, który rozgrywa ostatni sezon w Wiśle i posiada pewne braki, które nadrabia doświadczeniem, a ostatnio w PP nawet nie grał z powodu urazu i zastąpił go młody Żemło. Obok niego gra zazwyczaj Guzmics, lecz ten ostatnio także nie gra z powodu urazu i zastępuje go Uryga, który nie jest nawet solidnym ligowcem i popełnia sporo błędów. Na dzień przed meczem pod znakiem zapytania stoi występ Głowackiego jak i Guzmicsa, a jeśli zagrają to na pewno nie na 100% możliwości. Do gry wraca Sadlok, który w razie nieobecności, któregoś stoperów, zagra za nich lub na lewej obronie zamiast słabego Mójty. Jeśli chodzi o drugą linię i atak Wisły to tam nie ma zmian, a pod znakiem zapytania stoi występ Ondraska, który raczej nie zagra. Jeśli chodzi o Lechię to jak już wspominałem grają trzema obrońcami i na pewno zabraknie stopera Maloci, który odgrywał główną rolę w defensywie. Po ostatnim meczu z Łęczną mocno poobijany jest Stolarski oraz trochę mniej Wojtkowiak. Prawdopodobnie od początku zagrają Janicki oraz Wawrzyniak, a Malocę zastępi Vitoria, który nie jest ograny. Ofensywa Lechii wygląda imponująco, bo w środku pomocy grają byli piłkarze Wisły czyli Wolski oraz Chrapek, a obok nich Krasic, który grał w Juventusie oraz CSKA Moskwa. Na bokach mamy reprezentanta Polski Peszkę oraz Flavio Paixao. W ataku gra brat Flavio - Marco oraz Kuświk. Poza kadrą jest Pawłowski, Slavchev i możliwe, że Wiśniewski, który jest chory. Lechia jednak posiada szerszą kadrę, bo na ławce czekają Haraslin, Mila czy też Kovacevic o ofensywnych aspiracjach.
W ostatnich dziewięciu meczach Lechii siedem razy padł over dwóch goli, a w ostatnich dziewięciu Wisły sześć razy. Jak widać obie drużyny są bramkostrzelne.
Podsumowując Lechia posiada bardzo duży potencjał ofensywny i grając trzema obrońcami są z góry narażeni na straty bramek, tym bardziej, że grają na wyjeździe i to z Wisłą, która także gra mocno ofensywnie, często zapominając o obronie. Liczę na festiwal strzelecki i sporo bramek z obu stron. Powodzenia!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria, Austriacka Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Red Bull Salzburg - SCR Altach
Typ:
X2 (remis lub wygrana SCR Altach)
Kurs:
3.67
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W sobotę zostanie rozegrany bardzo ciekawy pojedynek w lidze austriackiej. Prowadzący zupełnie niespodziewanie w tabeli SCR Altach rozegra wyjazdowe spotkanie z trzecim w tabeli RB Salzburg.
Pomimo tego że gra lider tabeli to kursy na jego zwycięstwo są prawie 1:10, co według mnie jest grubą przesadą. Altach nie przegrał meczu od 9 kolejek, z ostatnich 5 meczy wygrał 4 i to nie z byle kim bo np. 5:1 z Austrią W. No ok Salzburg też jest w formie, ma w sumie więcej strzelonych bramek i mniej straconych, ale częściej zdarzają mu się wpadki no i musi jeszcze łączyć grę w lidze europy z grą w bundeslidze.
Skąd więc te wysokie kursy. Pewnie stąd że to będzie klasyczne starcie Dawida z Goliatem. Potężny budżetowo i utytułowany RB kontra kopciuszek SCR z maleńkim stadionem na niecałe 9 tys. widzów. SCR to beniaminek który bardzo niespodziewanie prowadzi w tabeli, coś jak Angielskie Leicester.
Pojedynek ten będzie bardzo ciekawy i wg mnie rozegra się w zasadzie w głowach piłkarzy, bo umiejętności piłkarskie są zbliżone. Jeśli SCR nie przestraszy się (bo to że mają respekt dla rywala można wyczytać z wywiadów zawodników przed meczem) i nie zmiękną im nogi w tak ważnym i prestiżowym spotkaniu to mogą ten mecz wygrać a przynajmniej zremisować. W ostatnim spotkaniu SCR miał dużą przewagę a ich bramkarz narzekał że nie miał co robić i zmarzł, teraz też warunki mogą być zimowe, co może dodatkowo zadziałać na korzyść Altach.
Podsumowując na potrzeby konkursu wystawiam X2 bo wyżej mi się nie opłaca, a prywatnie postawię na czyste 2 bo kurs jest taki jak lubię ????
SCR Altach nie spalcie się i grajcie swoje...;)
⛔100
 
W 2

wader0707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bośnia i Hercegowina: Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Zeljeznicar - Celik Zenica
Typ: powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1,68
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Każdy typ w tym konkursie będzie oparty na podstawie spadających kursów na dane wydarzenie. Analiza będzie dotyczyła tylko i wyłącznie liczb związanych z kursem oraz zachowań bukmacherów.
Co tu się dzieję z kursami na bramki powyżej... Każdy kurs na powyżej czy to 2.5, 3.5 czy choćby 4.5 spadł o przeszło 30%. Tutaj wybieramy bezpieczną opcję i dajemy over 2.5. Kurs na otwarciu był w okolicach 2.00 a teraz jest na poziomie od 1.30 do 1.68. Ale trzeba się spieszyć bo kto obstawia surebty zaraz przygarnie bezpiecznie zysk na poziomie 8-9% a kurs w betssonie poleci w dół.
⛔100
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Premiera Division
Godzina: 13:00
Spotkanie: Sevilla - Granada
Typ: Sevilla powyżej 1,5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj gidpodarze podejmą na własnym boisku puki co najsłabszy drużyne ligi hiszpańskiej czyli Granada. Drużyna gości w tym.sezonie gra naprawdę źle, patrząc na tabele wygląda to.naprawde fatalnie. Zajmują oni tak jak pisałem ostatnie miejsce z dorobkiem 5 pkt po 13 spotkaniach. Mają zdobytych tylko 11 bramek a co najgorsze straconych aż 29, czyli praktycznie chyba grają bez obrońców hehe. A moim typem.na to zdarzenie jest over 1,5 gola dla drużyny gospodarzy po pięknym kursie 1,80 jak na to zdarzenie zakład z pocalowaniem ręki. Sevilla to ułożona drużyna, zajmują 3 lokatę z dorobkiem 27 pkt. Straconych bramek mają dość sporo bo aż 24 co mówi nam że chłopaki w ataku są skuteczni.
Także moja analiza jest prosta
Sevilla atak skuteczni + obrona Granada fatalna = minimum jak dla mnie 2 bramki dla Sevilla
Dla mnie bet dnia, polecam grać za spory yield.
Kiepska analiza
(chyba nie wiesz jaki mecz obstawiasz... Sevilla goście, Granada gospodarz..)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 88

macior1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: BTS i Real Madryt
Kurs: 5.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O samych druzynach to duzo pisac nie ma co,bo wszyscy chyba je dobrze znamy jak graja i co potrafia .Typ bardziej pobieram po ostatnich formach obu ekip i gdzie serce jest za Barca to leb co innego mysli ???? .Kurs na Barce smieszny patrzac na ich forme i ostatnie mecze gdzie Real lepiej wyglada od katalonczykow.Dlatego ide w ich strone,mam nadzieje ze bedzie inaczej ????
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League 2016/2017
Godzina: 13:30
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Chelsea
Kurs: 3.62
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Typuję zwycięstwo podopiecznych Conte, ponieważ widać w ich grze już wielką dojrzałość i pewność siebie. To jak wrócili z dalekiej wyprawy przy spotkaniu z Tottenhamem sprawia, że aż ręce składają się same do braw, podczas gdy mogliśmy oglądać grę The Blues w drugiej połowie. Tottenham nie istniał tak samo, jak Chelsea w pierwszej połowie. H2H obu zespołów na korzyść City, natomiast obecna forma zdecydowanie wskazuje na Chelsea. Jednak kursy są takie, ponieważ gramy na Etihad. Chelsea w delegacjach spisuje się nieźle, a w zasadzie doskonale - tak jak zresztą w kilku ostatnich kolejkach, w których wygrywa mecz za meczem, upatrując jak najlepszej pozycji wyjściowej w tabeli. Absencje w City to głównie jedna, stała, czyli Kompany, do którego braku już się Citizens przyzwyczaili, natomiast w Chelsea Terry i Zouma. Liczę na dobre widowisko.
✅262
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
A 0

arrakrus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: RB Leipzig- Schalke
Typ: Schalke
Kurs: 3.30
Bukmacher: STS
Witam!
Typ ryzykowny. RB Leipzig w świetniej formie. Ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw. Schalke też w gazie. Ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i remis w Dortmundzie co wydaje się ogromnym sukcesem. Myśle, że dziś świetna passa gospodarzy zostanie przełamana. Brak podstawowych zawodników czyli najlepszego strzelca drużyny Wernera, najlepiej asystujacego Forsberga oraz podstawowego obrońcy Comppera. Po stronie gości znaczący brak Meyera i Naldo, ale bez nich myślę że sobie poradzą na trudnym ternie. ????
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata U-20 kobiet - finał
Godzina: 10:30
Spotkanie: Korea Północna - Francja
Typ: Korea HT/FT win
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
Ależ nam się trafił kąsek, kurs bajeczny. Korea bardzo silna na tych MŚ, dominuje rywali. Francja osiągnęła i tak wynik ponad miarę ale imho wykorzystały już limit szczęścia i dzisiaj Koreanki ku chwale Kim Dzon Un-a zjedzą je w meczu. Typuje pełną dominację i prowadzenie Koreanek w pierwszej połowie, które potem bezpiecznie dowiozą do FT. Te MŚ dały dobrze zarobić więc finał to taka wisienka na torciku ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marsell 4

marsell

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Extraklasa PL
Spotkanie: Śląsk - Pogoń
Godzina: 18:00
Typ: 1
Kurs: 2,76
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Śląsk jest w dołku, ten mecz to dobra okazja na przełamanie. Trener Rumak jest pod obstrzałem krytyki i myślę, że będzie chciał zatrzeć złe wrażenie ale i funkcje trenera. Tym bardziej, że ponoć szykuje się sponsor więc w przypadku lepszej pozycji można negocjować większe pieniądze ze sprzedaży klubu.Priorytetem wg niego jest miejsce w pierwszej 8. Pogoń zresztą ma podobny cel, dlatego wg mnie przyjedzie na ten mecz po remis nastawiając się na kontry bo to ich zadowoli. Historycznie patrząc to Pogoń we Wrocławiu wygrała w ciągu ostatnich 16 lat jeden raz,regułą są remisy lub porażki. Mecz się szykuje wyrównany, nudny typowych średniaków.Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna Niemcy, bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: wolfsburg - hertha
Typ: hertha handi +1 (to to samo co X2, ale na +1 kurs wyzszy o 0,07)
Kurs: 1.73
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Krótko panowie, wolfy graja piach! Jedyne co moze zagrozic temu typowi to niezbadane &quot;przelamanie&quot;, czyli blysk geniuszu wilkow. Hertha piekielnie mocna, bedzie sie liczyc o top 3. Co prawda nie zagra Ibisevic, ale 0-0 tez mi pasi ;) Chlopaki z berlina wypoczeci i gotowi do walki z zielono-białą watahą. Wyjazdy w ich wykonaniu to solidna robota: 1-3-2 z czego te 2 porazki to 0-1 z hoffenheim i 0-3 z bayernem, wiec wstydu nie ma.
Jestem w tym ;)
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, ACB
Godzina: 18:30
Spotkanie: Valencia - Bilbao
Typ: Valencia -8
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań 11 Kolejki Najlepszej ligi Koszykarskiej na starym kontynencie a więc rzecz jasna ligi Hiszpańskiej.
Valencia w hali Fuente de Saint Luiz która może pomieścić 9 tysięcy kibiców zmierzy się z drużyną z Bilbao.
CO ważne obie ekipy grają w Pucharach Europejskich w tym sezonie.
Bilbao grało 30 Listopada na Litwie z Rytasem i przegrało 83:71.
Valencia miała więcej czasu na regeneracje bowiem grali ostatni mecz 27 Listopada z Betisem u siebie (66:56).
W tabeli ligowej sytuacja przedstawia się nastepująco - Valencia na 4 pozycji z bilansem 6-3, u siebie w tym sezonie przegrali jeden mecz z Realem.
Natomiast drużyna z krajów Basków identyczny bilans 6-3, w delegacji bilans 2-2.
Porażki z Unicają 85:64 i z River Andorą 85:81, oraz dwa zwycięstwa.. z Zaragozzą i Fuenlabarą.
W poprzednim sezonie Valencia gładko wygrała u siebie z Bilbao 85:49.
W wczesniejszych latach nie było z tym tak różowo ale to już historia.
Bilbao w pucharach nie radzi sobie jak narazie - bilans w Eurocupie 2-4 i po ostatniej kolejce spadli na ostatnie miejsce w grupie (5).
Następny mecz zagrają już 7 Grudnia z Fuenlabarą.
Valencia może skupić się w pełni na rozgrywkach ligowych bowiem już awansowała w Eurocupie do dalszej fazy.
Uważam też że ta długa podróż z Litwy do Hiszpanii odbije się na zawodnikach Bilbao i przegrają ten mecz minimum 9 punktami.
✅73
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria - Challenge League
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zurich - Wil
Typ: Zurich -1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam serdecznie! Mecz w 2 szwajcarskiej. Niekwestionowany lider FC Zurich, kontra trzeci FC Wil 1900. Zurich po 16 kolejkach bilans 13-3-0. W domu 7-1-0 i bramki 23-6. Wil wyjazd 3-1-4 i bramki 11-10. Zurich to murowany faworyt do awansu i uczestnik Ligi Europy (1-3-1). Ostatnio zremisował u siebie z Villareal 1-1. W swojej lidze zazwyczaj miażdży przeciwników kilkoma bramkami. ofensywnych zawodników bez liku w zespole. Winter(7), Kone(6), Buff, Cavusevic, Rodrigez po 4. Dlaczego taki mały handicap? Pazerność zgubiła mnie niejednokrotnie. Lepiej łyżeczką niż chochlą;).
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
erev 13

erev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach
Typ: Borussia Dortmund (-1.0,-1.5 gola)
Kurs: 2.075
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po wczorajszym wieczorze i wyczynie Benfiki jestem załamany. Pokazało to po raz kolejny, że nie ma typów pewnych, ale nie załamuję się i próbujemy dalej!
Na dziś ciekawe spotkanie dwóch niemieckich Borussi - jednej z Dortmundu, drugiej z Monchengladbach.
Generalnie ekipa Tuchela gubiąc punkty ostatnio z Eintrachtem pogubiła tzw. &quot;kroki&quot; w biegu po mistrzostwo Niemiec, dlatego bardzo ważne są zwycięstwa w kolejnych meczach - szczególnie u siebie. Boli porażka z takim zespołem jak Eintracht, jeśli wcześniej pokonuje się takie zespoły jak Bayern czy... Legia ;) Ale gracze z Frankfurtu lubią sprawiać psikusy ekipom pokroju BVB czy Bayernu.
Ostatnie 5 meczów BVB to 4 wygrane i 1 porażka z wspomnianym już wyżej Eintrachtem, więc idzie im naprawdę przyzwoicie. Tego samego nie można powiedzieć o drużynie Gladbach - ostatnie 5 meczy to 3 remisy i 2 porażki.
Można by rzecz, że czas się odkuć, ale wiemy jak trudnym terenem jest Signal Iduna Park - tym bardziej, że BVB będzie miało praktycznie najmocniejszą ekipę do gry. Pod znakiem zapytania stoi jeszcze występ Kagawy, ale jego brak nie spowoduje posypania się możliwości Dortmundu.
Wczoraj próbowałem podobny typ na Benfice i byłem go w 99% pewny, al wyszło jak wyszło - dziś próbuję to samo z BVB i liczę, że tym razem moje oczekiwania nie zostaną brutalnie rozwiane.
✅107,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dortmund - Mgladbach
Typ: Dortmund (-2)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Obecny weekend obfituje w ilość ciekawych meczy które warto byłoby pograć z racji na wyśmienitą formę Lyonu, Sociedad, Lecha, Atalanty Bergamo no i przede wszystkim Gran derbi ( w mojej ocenie spore Value dla Realu). Ja jedank zdecydowałem się zaufać kolejny raz ekipie z Dortmundu chociaż tydzień temu zawiedli moje oczekiwania. Eintracht zaprezentował się naprawdę wybornie w defensywie i nawet dobrze dysponowana Borussia nie mogła długo ich przełamać ( Abumeyang zmarnował dwie doskonałe okazje w pierwszej połowie). Oglądając tamten mecz wiedziałem że cokolwiek się nie wydarzy za tydzień również zaufam drużynie Tuchela ponieważ na tym poziomie co prezentuije Borussia 2 krotnie nie zagrają tak nieskutecznie. O imienniczce z Mgladbach nie ma sensu zbyt wiele pisać ponieważ jest to typowy niemiecki przeciętniak, Borussia gra dobrze, w mojej ocenie od początku rzuci się do gardła i powinny szybko padać gole w tym meczu. Do konkursu stawiam na wysoki handi, można tez zagrać bardziej bezpiecznie na HF/FT : 1:1. Powodzenia.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Powyżej 2,5 i obie strzelą
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Może kurs nie jest jakiś ambitnie wysoki ale 90% daje szans, że ten typ będzie na plus. Obie ekipy mega ofensywne, nastawione na atak a z drugiej strony obie ekipy mają problemy w obronie.
Ostatnie 11 spotkań między obiema drużynami Barcelona jako gospodarz w każdym meczu były gole z obu stron.
Barcelona w słabiutkiej formie, wiadomo derby rządzą się swoimi prawami ale stawiać na Barcelonę po kursie 1,80 ...Moim zdaniem śmieszne.. Nie wiem kto te kursy wystawia ale nie moja sprawa.
Wiadomo Real trochę osłabiony brak G. Bale, T. Kroos i A. Morata to są spore osłabienia ale Real ma bardzo dobrą ławkę rezerwowych i jest ich kim zastąpić może nie w 100% ale w 80/90%. W Barcelonie brak jest jedynie J. Alby natomiast po kontuzji wraca A. Iniesta i nie wiadomo czy będzie On przygotowany świetnie... wiadomo brak rytmu meczowego daje swoje, również Neymar miał jakieś problemy nie wiem na ile to prawda ale gdzieś czytałem, że nie był pewny występu w Gran Derbi. Można tak wymieniać sporo zawodników którzy nie są w formie, z jednej i z drugiej strony.
Real ma już 6 punktów przewagi nad Barceloną i to też odzwierciedla ich formę, może Real nie wygrywa przekonująco ale Barcelona traci punkty, Real nie.
Mecz pewnie będzie się toczył z przewagą Barcelony, to Ona będzie miała większy % posiadania piłki ale Real to przede wszystkim zabójcze kontr ataki. Stawiam na wysoki remis 2:2 i będę zadowolony.
Pozdrawiam
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: West Ham United - Arsenal Londyn
Typ: over 3.5
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na Upton Park dojdzie dziś do pojedynku dwóch drużyn, które w tygodniu odpadły z rywalizacji w EFL Cup, Arsenal nie sprostał u siebie Southamptonowi (0-2), natomiast West Ham odpadło z Manchesterem United (1-4). Dziś zapewne i jedni i drudzy postarają się nieco zrehabilitować tym bardziej, że mają o co grać. Arsenal wciąż jest w czubie tabeli i ma ciągle realne szansę nawet na mistrzostwo bo strata punktowa do najlepszym jest minimalna. West Ham natomiast musi się w końcu odblokować bowiem zajmują 16.miejsce i strefa spadkowa jest naprawdę tuż tuż. Ja w tej rywalizacji postanowiłem zagrać wysoki over 3.5 bramek.
Statystycznie nawet wygląda to nieźle. Arsenal ma na swoim koncie jak na razie 6 overów 3.5 i 7 underów - średnia bramek w spotkaniach to 3.2 gola na mecz. Młoty natomiast mają 4 over 3.5 i 9 underów - średnia bramek w spotkaniach to 2.9 gola na mecz. Warto jednak przede wszystkim zwrócić uwagę na wyniki spotkań tych ekip w poprzednich sezonach, które pokazują dość jasno, że w tej rywalizacji zazwyczaj sporo się dzieje i można liczyć na bramki:
09.04.16 PL West Ham Arsenal 3 : 3
28.12.14 PL West Ham Arsenal 1 : 2
26.12.13 PL West Ham Arsenal 1 : 3
06.10.12 PL West Ham Arsenal 1 : 3
15.01.11 PL West Ham Arsenal 0 : 3
03.01.10 FAC West Ham Arsenal 1 : 2
25.10.09 PL West Ham Arsenal 2 : 2
To są jedynie mecze na Upton Park, ale również na Emirates Stadium mieliśmy ostatnio wysokie wyniki jak 3:1 czy 5:1 na korzyść Arsenalu.
Obie ekipy mają przed tym spotkaniem sporo braków kadrowych związanych z kontuzjami. I tak trener Młotów Slaven Bilić musi sobie radzić bez Gokhana Tore, Sama Byrama, Diafry Sakho, Andy&#39;ego Carrolla, Michaila Antonio i Aarona Cresswella. Trener Kanonierów Arsène Wenger również ma długą listę nieobecnych, nie zobaczymy dziś bowiem na boisku Pera Mertesackera, Chuby Akpoma, Hectora Bellerina, Santiego Cazorli, Mathieu Debuchy&#39;ego, Mohameda Elneny&#39;ego i Danny&#39;ego Welbecka.
Podsumowując uważam, że będzie to otwarte spotkanie z obu stron, gdzie jedni i drudzy zagrają o komplet punktów. Obie drużyny zresztą są dość ofensywnie nastawione. Oglądałem ostatnie mecze Arsenalu z Bournemouth (3-1) oraz Młotów z MU (1:4) i były to naprawdę fajne dla oka spotkania w których sporo się działo i patrząc na poprzednie mecze West Hamu z Arsenalem obstawiam, że dziś sporo się wydarzy na Upton Park i nawet wysoki over 3.5 zostanie w tym meczu przekroczony.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chorwacja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Rijeka
Typ: 1
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na szczycie ligi Chorwackiej, gdzie mistrz kraju Dinamo Zagrzeb już tak nie dominuje w rozgrywkach, jak w zeszłym roku.
Pierwsze miejsce w tabeli okopuje Rijeka, która jeszcze nie poniosła porażki w tym sezonie.
Wygrała 14 z 17 spotkań. Dinamo wygrało 12 i 2 przegrało. Tyle samo remisów co przeciwnik.
Rijeka ostatnio zremisowała na wyjeździe z 7 Belupo,z 9 Cibalią również nie udało się strzelić gola.
Zespoły spotkały się w tym roku 3 razy, te rozgrywane w Zagrzebiu wygrało Dinamo 3-0.
Na tę chwilę Rijeka wyprzedza Dinamo 6 punktami.
Jeżeli ekipa z Zagrzebia chce nawiązać z nimi walkę, musi to wygrać.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom