>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3 sierpnia 2010r. (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 63

kris1982

Użytkownik
Spotkanie : Hapoel Tel Aviv FC - Aktobe
Typ : Kto zakwalifikuje się do następnej rundy? Hapoel
Kurs : 1,75
Bukmacher : Bwin
Analiza : Dzis o godzinie 20:00 mecz III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów pomiędzy izraelskim Hapoelem, a kazachskim Aktobe. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna izraelska, która w pierwszym meczu dość nieoczekiwanie przegrała po wyrównanym spotkaniu. Gola straciła jednak dopiero po karnym. We wcześniejszej rundzie, czyli w II Hapoel także nie zachwycił na wyjeździe wygrywając skromnie 1:0. Wtedy jednak mieli w zanadrzu pięcio bramkową zaliczkę uzyskaną u siebie. Teraz jest zdecydowanie inaczej, muszą gonić stratę, co nie oznacza że nie stać ich na kilku bramkowe zwycięstwo. Hapoel jest napewno drużyną lepszą, z bardziej ogranymi w Europie piłkarzami. Na handicapy się już niestety nie załapałem więc zagram bezpieczny awans Hapoela.


✅ 75
 
david-beilan 46

david-beilan

Użytkownik
Young Lions - Geylang
Typ: under 2.5
Kurs: 1.85
Buk: Tobet

Seria underowa niejako się ostatnio skończyła. Jednak dla mnie to były tylko przypadki


* Undery Young Lions u siebie wynoszą 7/11 spotkań - 53.8%, ogólny - 50%. Ostatnie 5 meczy kończyło się dwoma underami.
* Geylang na wyjazdach 9/12 meczy kończył underem -75%, ogólny - 70.8%. Ostatnie 5 meczy to same undery!
* W ostatnich dwóch spotkaniach tych drużyn padła zaledwie jedna bramka. W historii spotkań na 10 meczy aż 8 razy padał under.Zespoły prezentują wyrównaną formę i typuje w tym przypadku bezbramkowy remis.

⛔ 100
 
boby3city 0

boby3city

Użytkownik
Spotkanie: R.Schuettler vs I.Marchenko
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W tym tygodniu panowie rywalizować będą w Waszyngtonie zaś panie w San Diego oraz Kopenhadze. Na dzisiejszą noc zdecydowałem się na pojedynek z Waszyngtonu, gdzie o awans do drugiej rundy zmierzy się Schuettler z Marchenko.
Schuettler jest w bardzo dobrej formie. W Queens Club osiągnął półfinał, Eastbourne i Wimbledon 2 runda, Atlanta 2 runda a przed tygodniem ćwierćfinał. Ostatni wynik mógł być lepszy, ponieważ w spotkaniu z Querrey&#39;em zmarnował swoje okazje na wygraną w trzecim secie. Ale trzeba przyznać, że Querrey jest ciężkim przeciwnikiem. Wydaje mi się, że Schuettler wygra w dwóch setach ????

⛔ 100
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Spotkanie : Fenerbahce - Young Boys Bern
Typ : 1
Kurs : 1,4
Bukmacher : Bwin
Fenerbahce to drużyna, która regularnie gra w lidze mistrzów, nawet potrafi zajść do dalekiego stadium pucharowego. Przeciwnik jest zdecydowanie mniej doświadczony, zresztą i zawodnicy tejże drużyny posiadają mniejszą renomę. Ponadto własny stadion jest dla turków niczym 12 zawodników, czy nawet 12 i 13, ponieważ tutaj odnoszę niespodziewanie lepsze rezultaty.
Sądzę, że chłopaki będą chciały jak najszybciej strzelić bramkę, aby uspokoić grę i nie musieć szarżować, gdyby niedajboże stracili jakąś głupią bramkę. Dlatego też polecam postawić na to, że Fenerbahce strzeli gola jako pierwsza/w pierwszej połowie.


Redwitz // Zły dzień.
 
B 2

batik

Użytkownik
Spotkanie: Bondarenko - Safina 1 set
Typ: Safina win 1 set
Kurs: 1.91
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Stawiam na Safine niech w końcu pokaże że potrafi grać w tenisa i że wraca do optymalnej gry.Typ opieram głownie na sile fizycznej Safina to &quot;duża baba&quot; 180cm natomiast aLona 168 = słaba siła np przy returnie. Kursy tak wysokie na Safinę spowodowane są bardzo nieregularną grą.Safina w 1 secie potrafi wygrać lecz potem zaczynają się schody widzimy to na przykładzie ostatniego meczu Safina vs. Kimiko Date-Krumm 6-4, 6-70, 2-6....
Alona ostatnio nie zadziwia 3 setowe pojedynki z Varvara Lepchenko czy Katie O&#39;Brien i wreszcie gruba przegrana z Jankowic ... Alona ugrała tylko 3 gejmy.....

✅ 91
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: Oakland Athletics - Kansas City Royals
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2,16
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Wybrałem mecz w MLB pomiędzy Oakland Athletics a Kansas City Royals. Na początek może trochę o formie drużyn. Forma Oakland nie jest jakaś porywająca - ostatnich 10 meczach 5 wygranych i 5 porażek - ostatni mecz przegrali z CWS 1:4. Kansas natomiast w ostatnich 10 spotkaniach 4 wygrane i 6 porażek, ale mają całkiem ładną serię 3 wygranych z rzędu. Nie tą jednak statystyką się kierowałem wybierając ten typ a pitcherami - T. Cahill kontra B. Bannister. Tutaj widać tylko jednego faworyta i jest nim Cahill. W tym sezonie spisuje się bardzo dobrze: wygrał 10 spotkań przy 4 porażkach i całkiem dobrym ERA 2,97. W ostatnich 8 spotkaniach 6 wygranych i 2 porażki a ERA na poziomie 2,74. Przeciwko niemu zagra dziś Bannister, który w tym sezonie wygrał 7 spotkań przy 10 porażkach i ogólnym ERA 5,82. To jeszcze nie taki najgorszy wynik ale jak popatrzymy na ostatnich 9 spotkań to widać duży spadek formy: 2 wygrane i aż 7 porażek przy słabym ERA 7,12. Myślę że takie ERA zdecydowanie wykorzystają gracze Oakland, którzy ciągle walczą o drugą pozycję w WEST Division z drużyną Los Angeles Dodgers. Pozdro dla Madzi ;)
✅ 116
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Spotkanie: David Nalbandian - Rajeev Ram
Typ: 2
Kurs: 5,50
Buk: Bet365
Analiza:
Nalbandian od kwietnia prawie nic nie grał, więc nie rozumiem tak dużej różnicy kursów. Ram co prawda nie jest jakimś wielkim zawodnikiem, na pewno jest dużo słabszy i mniej utytułowany od Davida, ale to całkiem solidny grajek. Pamiętam np. jego finał z Querreyem rok temu w Newport na trawce, gdzie poradził sobie z tak mocnym przecież na tej nawierzchni rodakiem. Ostatnio tak dobrze mu nie idzie, w Atlancie odpadł w 2 rundzie, ale urwał seta Roddickowi, co już o czymś świadczy. Gra u siebie, więc na pewno da z siebie wszystko. Generalnie nie jestem bardzo przekonany do zwycięstwa Rama, ale każdy musi przyznać, że kurs jest zawyżony biorąc pod uwagę nieogranie Nalby i, co tu dużo pisać - każdy ogarnięty typer tenisa powinien spróbować, chociażby za najmniejszą stawkę, postawić taki bet, a przynajmniej +1,5 seta (lub chyba jeszcze pewniejsze handi na gemy). Podręcznikowy value.

⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Anderlecht - TNS
Typ: Anderlecht strzeli over 3.5
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza: III Runda rewanzowych spotkan ligi mistrzow, anderlecht bruksela, zmierzy sie z walijskim TNS. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie wynikiem 1:3 dla dzisiejszych gospodarzy. Anderlecht jest na fali zdecydowanie , wygrana z TNS na wyjezdzie 3:1, wygranie pierwszego meczu ligowego z Eupen 4:1. Niesmowicie w tych spotkaniach gral Suarez , ktory strzelil 3 bramki , w niepamiec odszedl Lukaku jednak tak naprawde nie mozemy o nim zapomniec gdyz dobrze wiemy do czego on jest zdolny... Jutro mysle iz mimo bardzo dobrej zaliczki Anderlechtu na wyjezdzie, gospodarze beda chcieli umilic swoim kibicom pobyt na stadionie strzelajac pare bramek TNS, mysle ze beda to 4 lub wiecej.

⛔ 100
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Lech-Sparta
Typ:under2.5 goli
Kurs:1,75
Buk:bwin
Analiza:Lech rozegrał dwa spotkania z Interem Baku, jedno ze Spartą i wczoraj w Superpucharze z Jagą i w każdym ze spotkań padała tylko 1 bramka! Lech po sprzedaniu Lewandowskiego nie ma na kim oprzeć gry w ataku, a granie tylko jednym Wichniarkiem póki co się nie sprawdza. Sparta pierwszy mecz wygrała 1:0 i zapewne w Poznaniu skupi się na obronie korzystnego wyniku i wyczekiwaniu na kontry. Sparta co pisałem przy typie przed pierwszym spotkaniem - swoją ligę wygrała grą obronną, gdzie nawet 8 zespół miał więcej bramek na koncie niż Sparta. Lech w obronie prezentuje się przyzwoicie, ale w ataku nie może zaskoczyć, biorąc pod uwagę nastawienie Sparty do tego spotkania nie widzę tutaj innej opcji jak under 2.5, kto miałby te 3 bramki strzelić?
Redwitz // Zły dzień.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Chiudinelli M. - Dabul B.
Typ:2
Kurs:1,85
Buk:bah
Analiza: Wszystkie argumenty przemawiające za zwycięstwem Dabula przedstawiłem we wcześniejszej analizie - wygrana 2-0. Jest to jego ulubiona nawierzchnia, radzi sobie na niej świetnie. Leworęczna gra - dodatkowy kłopot dla Szwajcara, który ostatnio gra bardzo przeciętnie.

⛔ 100
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
FC Lustenau - Wac St Andrä
Typ-1
Kurs-2,50
Tobet

Mecz między bardzo dobrze spisującym się beniaminkiem zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Austrii a już ograną drużyną w Erste Liga.Według bukmachera w spotkaniu szanse obu zespołów są 50 na 50.Jednak ja stawiam na gospodarzy.Przemawia za nimi fakt gry na własnym stadionie.Lustenau na otwarcie sezonu przegrali mecz 4-0,potem wywalczyli dwa remisy z mocnymi drużynami a ostatnio na wyjeździe wygrali.Więc forma gospodarzy idzie w górę.Goście natomiast po świetnym początku ligi-3 zwycięstwa z rzędu-ostatnio ponieśli klęskę 4-0 z niezbyt mocnym rywalem.Można z tego wnioskować że po znakomitym początku forma drużyny idzie w dół.Myślę że doświadczenie Lustenau da im wygraną w tym meczu.

⛔ 100
 
dzeeekson 0

dzeeekson

Użytkownik
Spotkanie: Young Lions - Geylang United
Typ:HT/FT X/1
Kurs: 5.50
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Naprzeciw siebie staną dziś drużyny ligi singapurskiej Young Lions - Geylang United nieznacznym faworytem są gospodarze jednak przyjdzie im się mierzyć z 4 drużyną w lidze która przyzwoicie radzi sobie na wyjazdach.Moim zdaniem wszystko rozstrzygnie się w drugiej połowie.Analizując mecze head to head możemy dojść do wniosku ze to Geylang jest faworytem .Ostatnie mecze w lidze obu ekip to porażka dzisiejszych gospodarzy na wyjeździe i remis Geylang na własnym stadionie.Pierwsza połowa meczu na pewno będzie wyrównana gdyż żadna z drużyn nie pozwoli sobie na stratę głupiej bramki ponieważ głupio stracona bramka może być nie do odrobienia w dalszej fazie meczu.W tabeli obie drużyny dzieli różnica tylko 2 oczek tak wiec na pewno będzie to mecz walki i zaangażowania.Miejy nadzieje ze wszystko roztrzygnie sie w drugiej połowie na korzyść gospodarzy.

⛔ 100
 
M 0

mafiozo

Użytkownik
03.08.2010 20:30-PUCHARY EUROPEJSKIE: Liga Mistrzów - eliminacje-Anderlecht-TNS
Spotkanie:Anderlecht-TNS
Typ:Anderlecht over 2,5
Kurs:1,72
Buk:bet365

Analiza:
Dziś odbędą się pierwsze mecze rewanżowe w III rundzie eliminacji ligi mistrzów. Z dwóch meczy jakie zaplanowano na dziś wybrałem mecz pomiędzy belgijskim Anderlechtem i walijskim TNS. Można powiedzieć, że sprawa awansu jest już rozstrzygnięta, bowiem w pierwszy meczu Anderlecht wygrał 3:1 i nie ma możliwości, aby tę przewagę roztrwonił. Co więcej uważam, że dziś rozgromią słabiutkich Walijczyków. TNS to zespół, który w Europejskich pucharach gra praktycznie co roku i co roku dostaje baty od rywali. Dość powiedzieć, że w zeszłym sezonie odpadli w pierwszej rundzie eliminacji ligi europejskiej z półamatorskim zespołem z Islandii Fram, przegrywając oba mecze. Dodam jeszcze, że w poprzednim sezonie w eLM Walię reprezentował Ryhl, który przegrał z Partizanem Belgrad na wyjeździe 0:8, a u siebie 0:4 i w tym meczu właśnie podobnego wyniku upatruję.

✅ 72
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Spotkanie: Hartberg - Gratkorn
Typ: 1/X (Połowa/Wynik końcowy)
Kurs: 10,00
Buk: bet-at-home
Analiza:

Na zakończenie kolejki austriackiej pierwszej ligi proponuję spotkanie dwóch drużyn z samego dołu tabeli, które może być nie mniej ciekawe od pozostałych. Obie ekipy dzieli zaledwie jeden punkt a startu sezonu nie mogą zaliczyć do udanych. Bardzo podobnie wyglądają także zdobycze i straty bramkowe obu zespołów. Jeśli przyjrzeć się bliżej, widać że gospodarze zdecydowanie lepiej prezentują się na własnym boisku co pokazali w meczach z Skn St. Pölten (2:2) oraz w ostatnim, momentami bardzo dobrym spotkaniu, minimalnie przegranym (1:2) z FC Lustenau. Goście choć niewątpliwie zawodzą na całej lini, trochę lepiej wypadają na wyjazdach. Trzeba mieć jednak na uwadze, że do tej pory grali na własnym terenie z aktualnym liderem i wiceliderem tabeli (stąd ten niekorzystny bilans 0:8). Ostatnie spotkanie ekipy gości, co prawda przegrane, można jednak uznać za najlepsze w ich wykonaniu jak do tej pory. Niezła gra przez sporą część czasu przeciwko FC Trenkwalder Admira z szansą na remis, a przegrana dopiero w końcówce (0:3). Hartberg to młody ambitny zespół dobrze grający na własnym terenie, na którym szybko zdobywa bramki (w dwóch spotkaniach u siebie remisował i prowadził po pierwszych połowach), nieco słabiej wypada natomiast w drugich odsłonach. W tym właśnie upatruję szansy dla gości. Myślę, że spotkanie wcale nie będzie łatwe dla gospodarzy, a remis i pierwsza zdobycz punktowa będą dla gości dobrym krokiem do wyjścia z dołka. Mój typ: 1 po pierwszej połowie, X w całym spotkaniu.

⛔ 100
 
deluxe-61597 0

deluxe-61597

Użytkownik
mecz: Anderlecht Bruksela - The New Saints FC
typ: Anderlecht strzeli w obydwu połowach
kurs: 1.67
bukmacher: Bwin

Nie ma co się oszukiwać, Walijczycy w tym spotkaniu nie mają szans. Anderlecht awans zapewnił sobie już na wyjeździe i na dobrą sprawę do dzisiejszego meczu może podejść na luzie. Nawet gdyby tak było rywal jest na tyle słaby, że powinni wbić im co najmniej 3 bramki. Ich ostatnie 2 mecze pokazały, że celowniki w drużynie są dobrze poustawiane. Ja mam tylko nadzieję, że strzelanie rozłożą sobie na obydwie połowy. Kurs moim zdaniem za wysoki więc gramy.

✅ 67
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: S. Zahlavova - M. Domachowska (Turniej WTA w Kopenhadze)
Typ: S. Zahlavova
Kurs: 2,060
Buk: PinnacleSports

Analiza: Domachowska faworytką z Zahlavovą. Szok! Marta w ostatnich miesiącach nie gra dosłownie nic ciekawego. Po prostu słabo. Teraz przeszła kwale do tego turnieju, ale to tylko kwale. Zahlavova po świetnym sezonie trawiastym trochę słabiej na ziemi, ale tylko trochę, bo na przykład zaliczyła ćwierćfinał jednego z turniejów. Tutaj gramy na hardzie. Zahlavova to zawodniczka w miarę solidna i myślę, że to wystarczy na Domachowska.

✅ 106
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Anda Zhang - Paul Davies
Typ: Anda Zhang
Kurs: 1.68
Bukmacher: Tobet
Analiza:


Niestety oferta jest nie pełna i trzeba korzystać z tego co jest. Chińczyk to niewątpliwie spory talent. Udowodnił to kiedy pokazał się szerszej publiczności w Crucible gdzie o mały włos nie wyeliminował najbardziej utytułowanego zawodnika w historii snookera - Stephena Hendry&#39;ego. Tu, w Sheffield, w Akademii Snookera eliminacje rozpoczął udanie choć łatwo nie było, wygrał dopiero po deciderze. Nie mniej jednak, myślę, że to go tylko dodatkowo wzmocni, wszak przegrywał już 3-4. Rywala ma kiepskiego. Paul Davies praktycznie nie odnosi żadnych sukcesów. Na pewno, gdyby to ode mnie zależało wystawiłbym tu znacznie mniejszy kurs. To młodziutki Chińczyk jest zdecydowanym faworytem. Spotkanie zaczyna się o 15:30.

✅ 68
 
devin69 43

devin69

Użytkownik
Spotkanie: St. Pölten - First Vienna
Typ: zakład bez remisu 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet

Dziś o 18.30 dojdzie do spotkania w austriackiej Erste Liga pomiędzy St. Pölten - First Vienna. Oba zespoły w poprzedniej kolejce doznały porażek i dziś każda drużyna będzie chciała zdobyć punkty na swoje konto aby wzmocnić pozycje w ligowej tabeli. Teoretycznie w roli faworyta upatrywani są gospodarze z racji atutu swojego boiska. Jednak ich dzisiejszy rywal chyba powinien z większą ambicja zagrać w tym spotkaniu bowiem mają dość niekorzystną serię dwóch porażek z rzędu i dziś nadarza się okazja do przełamania tej tendencji. Vienna dobrze zaczeła sezon, notując 2 zwycięstwa z rzędu ale nastąpiło jakieś załamnie formy i niezdobyli w dwóch kolejkach zadnego punktu. St. Pölten to dość przeciętny zespół w tej klasie rozgrywek i odkąd te oba zespoły grają razem w Erste Liga to nie pokonali oni przyjezdnych na swoim terenie o czym świadczy statystyka spotkań:
23/10-09 Red Zac 1. Liga SKN St. Pölten vs. Vienna 0:2
17/07-09 Red Zac 1. Liga SKN St. Pölten vs. Vienna 1:1
Zespół Vienna będzie tu chciał zapomnieć o niepowodzeniach i z wiarą w siebie udowodnić, że potenjał ich zespołu jest o klase lepszy od St. Pölten. Myślę, że goście tego spotkania dokonali konstruktywnych wniosków po 2 porażkach i dziś w ofensywnie usposobionej dyspozycji, powtórzą sukces z ostatniego pojedynku na terenie gospodarzy i po walecznej grze uda im się wygrać a napeno nie dadzą się pokonać.:cool:

⛔ 100
 
vachu 1

vachu

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Sparta Praga
Typ: Handicap 0:1 typ 2
Kurs: 1.48
Bukmacher: Bwin.com

Polska nadzieja na Ligę Mistrzów Lech Poznań o godz. 20.00 w Poznaniu, podejmuje Mistrza Czech Spartę Praga. (Pierwszy mecz 1:0 dla Sparty)
Teza:
Zwycięstwo Sparty Praga przy Handicapie 0:1
Uzasadnienie :
Sparta Praga po 3 meczach ligi zajmuje 12 pozycje z 3pkt i bilansem 3:4.
Oznacza że Mistrzowie Czech nie są w pełni formie , lecz są już ograni i przygotowani do sezonu.Wspominając ostatni mecz wspomnianych drużyn widać było różnice kondycyjną siłową.Trzeba zauważyć że Sparta będzie bronić wyniku z pierwszego meczu, czyli będzie twarda gra w obronnie .
Lech Poznań w tym sezonie został mocno osłabiony przez odejście Lewandowskiego,Luki po nim mają uzupełnićTchimbamba i Wichniarek, którzy nie są w optymalnej formie. Lech w przygotowaniach do sezonu oraz poprzednich meczach Ligi Mistrzów pokazał, że nie grzeszą skutecznością i formą. Z obozu z Polski dochodzą słuchy , że Wichniarek skarży się na kontuzje, Tchimbamba jest bez formy co pokazał w meczu z Jagiellonią ,a 3 napastnik jest po kontuzji i do najlepszych jeszcze nie należy.Atutem Lecha będzie wspaniała publika , która może ponieść drużynę do sensacji, ale z Interem Baku sami kibice jednak mecz nie wygrają.
Podsumowanie :
Lech bez siły ognia, Sparta z mocną obroną. Lech prawdopodobnie bramki nie strzeli na wypadek gdyby nie stracił jest Handicap.
Wierze w awans Kolejorza,którego jestem kibicem, jednak gdyby nie wyszło to będzie chociaż udany zakład.
Redwitz // Zły dzień.
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Spotkanie: Anderlecht Bruksela - The New Saints FC
Typ: over 1,5 do przerwy
Kurs: 2,20
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Mecz rozpocznie się dziś o godzinie 20:30. Będzie to rewanżowe spotkanie tych drużyn w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
Widzę że wiele osób na forum zagrało na ten mecz na różne sposoby min.różnego rodzaju overy. Także od paru dni miałem w planach stawianie tego meczu. Jako że nikt jeszcze nie obstawił liczby bramek do przerwy, więc zrobię to ja ????
Myślę że Anderlecht będzie spokojnie w stanie strzelić Walijczykom dwie bramki już przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Anderlecht jest drużyną niepodważalnie lepszą, i jestem pewien że już w pierwszej połowie będzie chciał to potwierdzić. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 1:3 dla Anderlechtu. Zaskoczeniem może być strzelenie bramki przez graczy TNS. Myślę że do tego w dzisiejszym meczu juz nie powinno dojść, a jesli nawet coś udało by się Walijczykom trafić to chyba jedynie w pierwszej połowie mogło by to być realne. Sytuacja taka gdyba miała miejsce dodatkowo zmotywowała by Belgów, do odrobienia strat i wyjścia na prowadzenie juz przed przerwą. Anderlecht powinien zdominować mecz już od pierwszych minut i potwierdzić swoją dominacje min. dwiema bramkami na początku spotkania, w drugiej połowie wydaje mi się że Belgowie spuszczą trochę z tonu więc mecz raczej pogromem się nie zakończy.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom