>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.01.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - World Seniors Championship 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Nigel Bond - Peter Ebdon
Typ: Nigel Bond wygra 2-1
Kurs: 4,50
Bukmacher: betway
Analiza: Ani Bond nie taki zardzewiały jakby się mogło wydawać (ostatnio kilka cennych skalpów np. Woollaston, Lisowski), ani Ebbo taki dominator. Wystarczy, że faworyt zagapi się na chwilę, nie dokończy podejścia i zostawi stół rywalowi, to Bon już będzie umiał wbić te 40-50 i wrócić do frejma, a może i zrobić różnicę. Jakby nie było to były mistrz świata seniorów sprzed paru lat i wie z czym to się je. Dlatego stawiam na decidera, jeśli dog ma sprawić niespodziankę to na pełnym dystansie. W bezpośrednim pojedynkach z Ebdonem ostatnio sporo zaciętych meczów, liczę, że dzisiaj też się postawi. Forma weterana wygląda dobrze nawet na tle profi, myślę, że to może być niełatwy mecz dla faworyta, a i niespodzianka mnie nie zdziwi, na tak krótkim dystansie każde podejście niemal może zrobić różnicę w meczu, a dobrze punktujący Bond potrafi zrobić użytek z bytności przy stole przy otwartym układzie. ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Primera Division
16:00
Barcelona - Atletico Madryt
powyżej 2,5 bramek
(1,90) Betsson
Na dzisiaj biorę pod lupę chyba jedne z najciekawszych jeśli chodzi o piłkę nożną, które będzie odbywane w Barcelonie. Na pewno można mówić, że to jest szlagier. Bo oba zespoły mają tyle samo punktów w tabeli i dzisiaj będzie wiadomo, kto będzie liderem z lekką przewagą punktową. Atletico ostatni mecz zremisowali dość pechowo, mimo że przeciwnik też był jak najbardziej do ogrania, chociażby skromnym wynikiem 1-0. Dzisiaj kolejna wyższa półka dla nich czeka, bo Barcelona z Neymarem na czele. Ten gość ma niesamowity talent, to jak szanuję piłkę, to jak gra technicznie, to jak precyzyjnie potrafi ubić rywala i dobitnie go dobić strzelając pod poprzeczkę bramki. W Santosie też błyszczał, ale tutaj gra jeszcze lepiej. 16 bramek jak na razie na koncie, nie biorą się z niczego. Doskonale rozumiejący się tercet &#39;Neymar-Suares-Messi&#39; który trzeba przyznać jest jednym z najlepszych na świecie. Messi może już tak nie strzela regularnie ale i dla niego będzie to wyzwanie w dzisiejszym meczu, żeby strzelić bramkę i zbliżyć się do Griezmanna, który ten ma aktualnie 12 bramek. Jestem pewny, że nie zobaczymy w tym spotkaniu meczu do jednej bramki. Atletico nie postawi autobusu pod bramką i nie będą się tylko bronić bo i swoje też dołożą. Barca trudny przeciwnik do przejścia, na pewno będą dominować pod względem posiadania piłki, a nawet i akcji pod bramką rywali, byleby jednych i drugich skuteczności nie brakowało.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 18

andrzej77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Godzina: 16:00
Spotkanie: Barcelona - Atletico Madryt
Typ: lb powyżej 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trio El Pistolero, Neymar oraz Messi strzelili w obecnych rozgrywkach Primera Division więcej bramek (45) niż cała drużyna Atletico (30), zatem o bramki po stronie Barcy jestem spokojny. Tym bardziej, że Blaugrana strzela przeciwko Atleti średnio 2 bramki na mecz https://sporticos.com/pl/2016-01-30/128517-mecz-fc-barcelona-vs-atletico-madryt Interesujący jest, że wszyscy pokładają nadzieję w szczelnej defensywie ekipy generała Cholo, biorąc pod uwagę fakt, że FCB jest niepokonana na Camp Nou od blisko 24 spotkań, a w ostatnich 5 meczach w lidze wbiła aż 16 bramek.
Powtórzony typ
⛔100
 
stanley-63 816,5K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
Godzina 18:30
VfB Stuttgart : HSV Hamburg
czerwona kartka
4.70 / Unibet
To ja znowu swoje ( wiem może to i już nudne ) ale tu widzę powtórkę z ich pierwszego pojedynku pomiędzy nimi w 2 kolejce tego sezonu a było dokładnie tak jak dziś ( oprócz na razie wyniku ) bo sędziuje to spotkanie także ten sam arbiter a jest nim pan Gunter Perl któryw tym sezonie sędziował 6 meczy i pokazał jedną czerwoną właśnie w tym pojedynku pomiędzy nimi , sytuacja obu drużyn jest nie do pozazdroszczenia szczególnie u VfB ale też w HSV bo ci co prawda w tabeli na 11 miejscu ale ich przewaga nad zagrożonymi to zaledwie 4 oczka , no i na koniec kiedy zajrzymy do H2H to czerwień pokazywana jest praktycznie co spotkanie i to od paru sezonów bo właśnie parę sezonów sytuacja obu drużyn jest taka sama ja na dzień dzisiejszy czyli walka do samego końca sezonu i dziś liczę na brutalne spotkanie a może przypomnę że w pierwszym ich pojedynku pan Gunter Perl pokazał aż 9 żółtek z czego za drugą żółtą w 53 min gry Florian Klein opuścił boisko !
⛔100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia FA Cup
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wybrałem dzisiaj spotkanie Pucharu Anglii pomiędzy drużyną Aston Villa a drużyna Manchesteru City. Mamy ok. 30 min przed spotkaniem tak więc podam od razu wyjściowe składy obu drużyn.
Aston Villa (4-3-3) : Guzan - Cissokho, Clark, Richards, Bacuna - Westwood, Gueye, Veretout - Sinclair, Gil, Ayew
Manchester City (4-2-3-1) : Caballero - Zabaleta, Otamendi, Sagna, Clichy - Fernando, Delph - Navas, Fernandinho, Sterling - Ineanacho
Jak widać obie drużyny nie grają w najmocniejszych składach ale patrząc na nazwiska to City wygląda zdecydowanie lepiej. City ma fatalny bilans na wyjazdach ale dzisiaj gra z ostatnią drużyną z Premier League która nie potrafiła wygrać spotkania z 4 ligowym Wycombe. Oczywiście można powiedzieć, że ostatnio Aston zaczyna wychodzić z kryzysu i punktować w meczach ligowych ale City to City. Nie sądzę aby chcieli powtórki meczu i z takimi zawodnikami jak Sterling czy Ineanacho, który w przypadku braku Aguero spisywał się na prawdę całkiem nieźle. Owszem jest to Puchar który rządzi się własnymi prawami ale sądzę, że w tym meczu nie zobaczymy żadnej niespodzianki i City przełamie swoją fatalną passę meczów wyjazdowych i pewnie pokona drużynę, którą prawdopodobnie w przyszłym sezonie zobaczymy na boiskach Championship.

✅95
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Primera Division
18 15
Eibar - Malaga
Eibar i bts
5.50
Bet365
Witam. Dzisiaj ciężko było mi się zdecydować którą ligę wybrać ale wziąłem jednak pod lupę mecz z hiszpani. Ostatnimi czasy przyglądam się zespołu gospodarzy i grając u siebie ciężko komu kolwiek zdobyć ich twierdze. Ostatnio udało się to realowi pod koniec listopada no ale real to juz jakby nie bylo potęga ligi także nie mogło być inaczej. Zdecydowałem się na wygraną gdzie obie strzelą gdyż Eibar duzo strzela grając u siebie i też w większości traci choćby jednego gola. Malaga miała swoje 5 minut na wyjazdach w ostatnich 5 meczach gdzie odnieśli 2 zwycięstwa myślę że dziś jakiegoś gola wcisną.Myślę że oczywista jest wygrana gospodarzy w dzisijeszym meczu no ale ten bts juz stoi pod znakiem zapytania. moim zdaniem warto zaryzykować ten typ
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Godzina: 18:15
Spotkanie: Eibar - Malaga
Typ: 1/1 (ht/ft)
Kurs: 4.10
Bukmacher: 888sport
Analiza:
Witam serdecznie. Jako, że jest to mój pierwszy poważny wpis na forum chciałem wszystkich powitać i zarazem podziękować za możliwość pisania w postów w tematach. Postaram się to robić jak najlepiej choć ostrzegam, że jestem tylko amatorem dlatego nie graj moich typów bez Twojej dokładnej analizy potwierdzajacej.
W dzisiejszym meczu spotykamy 6 drużynę ligi hiszpańskiej, która jest niewątpliwie wg mnie faworytem w tym spotkaniu. Mowa oczywiście o Eibar, który w tym sezonie na swoim boisku gromi niemalże wszystkich poza legendami z FC Barcelony i Realu, pozostał im również mecz z Atletico, co nie zmienia faktu, że są niespodzianka w tym sezonie i powalczą z Villareal o lokatę jeszcze w tym sezonie. Są w formie, grają bardzo otwarty i ofensywny futbol strzelając 15 goli w zaledwie... 5 ostatnich meczach wygrywając przy tym aż 4 mecze, a do pełni szczęścia zabrakło im ostatniego meczu z Athletic Bilbao przegrywając 5-2 na wyjeździe. Ponadto świetnie spisują się na swoich śmieciach w obu polowach. Na co warto zwrócić uwagę? Aż 7 razy prowadzili do pierwszej połowy, a tylko raz z elita ligi przegrali pierwsze 45 minut i 3 remisy. Daje to znaczące wskazówki do 3 pozycji w tabeli strzelonych bramek. Tyle o Eibarze, a co o Maladze? Głównie na wyjazdach ich motto to chociaż punkt z fartem zebrać, a z naslabszymi w lidze Rayo Vallecano i Levante (4 miejsce od konca) zdobyli się na 3 punkty wygrywając po ciężkiej walce zaledwie jedną bramką. W formie są jako - tako, po japońsku. Trochę zieleni, żółci, czerwieni tzw przeze mnie styl Rastafarai. 2 porażki z rzędu w ostatnich meczach nie napawa optymizmem. Bardzo ważnym faktem w tym meczu jest iż... Malaga na wyjeździe w pierwszej połowie nie zdobyła nawet jednej bramki! A 9 straciła... Przy czym trzeba przyznać, że defensywa jedna z lepszych w lidze lecz przy strzelnosci i ofensywnym stylu myślę, że wejdzie.
Powodzenia! ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Hiszpania 2 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cordoba - Leganes
Typ: 1/1
Kurs: 4,8
Bukmacher: unibet
Analiza
Dość wysokie kursy na Cordobe. Druga najlepiej grająca drużyna z bilansem 8-2-1 podejmie dzis drużyne z czołówki Leganes. Drużyna gości to typowy zespół domowy gdyż głownie punkty zdobywają u siebie, a ich bilans wyjazdowy to 2-5-3 wiec szału nie ma. Co więcej drużyna z Cordoby na własnym boisku na 11 spotkań aż 7 kończyła rezultatem 1/1.
Cordoba 39 punktów, a Leganes 37 wiec jest o co grać. Pierwsze w lidze Alaves ma 42 punkty wiec czołówka dość ścisła.
Cordoba pokazała, ze potrafi gac z zespołami z górnej części tabeli, m.in. Wygrana z Realem Oviedo. Takim dzis na 1-0 dla gospodarzy, którzy po pierwszej polowie bedą prowadzić i do końca dowiozą 3 pkt. Pozdrawiam
⛔100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka Nożna/Eredivisie
Godzina: 20-45
Spotkanie:NEC -AZ
Typ: +3,5
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet
NEC us iebie gra fantastycznie, dosc powiedziec ze ostatni raz przegrali z Ajaxem w sierpniu. Cesarscy strzelaja sporo goli przed wlasna publika i prawdopodobnie strzela cos i dzis. AZ to jedna z najbardziej overowych drzuyn w tej lidze. Pulap 3,5 przekraczali w 10 grach czyli polowie z dotychczasowych. Dlatego mozna zaryzykowac po dobrym kursie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom