>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.05.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 30. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Godz: 12:00
Spotkanie Kawasaki-Muangthong
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs 4.50
Buk Unibet
Analiza: Rewanżowe spotkanie w piłkarskiej Azjatyckiej Lidze Mistrzów w którym to ekipa Kawasaki na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Muangthong , gospodarze w pierwszym spotkaniu wyjazdowym zwyciężyli 1:3 i w tej konfrontacji również są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, graja na swoim stadionie , gdzie praktycznie nigdy nie ponoszą porażek do tego ich rywalem jest ekipa , która bardzo słabo radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych , ostatnio goście zanotowali 2 porażki pod rzą. Tutaj moim zdaniem gospodarze , którzy i tak są w bardzo dobrej sytuacji powinni zaatakować od pierwszych minut spotkania ponieważ nawet kolejna wygrana może tylko podnieść morale w zespole co na pewno będzie przydatne w kolejnej fazie tych zawodów. Goście natomiast mają bardzo małe szanse na awans do kolejnej rundy i moim zdaniem tutaj nawet za bardzo nie podejmą rękawic bowiem Kawaski jest za mocnym zespołem, nie spodziewałbym się w tej kolejce jakiejś niespodzianki, myślę że gospodarze zwyciężą tutaj pewnie i wysoko, mój typ to dokładny wynik 3:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rolland Garros
Godzina: 11:15 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Nick Kyrgios - Philipp Kohlschreiber
Typ: Nick -1.5 seta
Kurs: @1.89
Bukmacher: Efortuna
Analiza:
Siema. Jutro postanowiłem pograć inaczej, niż zwykle, a mianowicie nie na underdoga i w ziemniaku. Zobaczymy jutro spotkanie pomiędzy prawdopodobnie przyszłym top 3 światowego rankingu ATP, 22 letniego Nicka &quot;Kangura&quot; Kyrgiosa oraz 33 letniego Kolby, który od dawna zmaga się z kontuzjami. Forma obu zawodników pozostawia wiele do życzenia, Kangur w tym sezonie na nawierzchni ziemnej zagrał tylko 4 mecze (podobno zmagał się z kontuzja, oby nie głowy) i jego bilans to 2/2, warto podkreślić, że spotkanie z Nadalem i Kickerem oddał bez walki. Pod względem fizycznym i stylu gry to bierze on to 3:0, jednak pod względem psychiki bardzo możliwe, że odwali coś głupiego i odda set, jednak nie ma co przesadzać, zawsze na takich turniejach jest w miarę ogarnięty i moim zdaniem oddsmakerzy przesadzili z oszacowaniem szans obu zawodników. Kolba to typowy średniak, który najlepsze lata na pewno ma za sobą, a szkoda, bo to jeden z moich ulubionych zawodników, nieważne. W tym sezonie widać, że jak trafia na kogoś mocniejszego to zostaje bardzo szybko sprowadzony na ziemię, szczerze to byłem bardzo zdziwiony, gdy poradził sobie z młodym Ruudem. Wiadomo, że mecz meczowi nierówny, co do samego stylu gry obu zawodników też nie wiem dlaczego tak zlekceważyli Nicka, być może dlatego, że to Wielki Szlem i każdy ma dać z siebie wszystko, a może wiedzą o czymś jeszcze? Dla mnie kursy przesadzone dlatego tak gram i uprzedzam z góry, że nie lubię Kyrgiosa i nie piszę tego z sympatii do torbaczy.
Na sucho bez analizy, ktoś może skorzysta:
Chung @1.98, powyżej 3.5 setów w spotkaniu Murraya @1.84.
Powodzenia! ;)
✅ 89
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , 1 Estonia
Godzina : 17:00
Spotkanie : Infonet-Nomme Kalju
Typ : obie strzela i over 2.5
Kurs : 1.9
Bukmacher : STS
Analiza :
Witam wszystkich zainteresowanych dobrymi typami. Wczorajszy mój typ wszedł ze sporym zapasem. Dziś zapraszam również na daleka północ gdzie odbędzie się ciekawe spotkanie w 1 lidze Estońskiej. Drużyna gospodarzy w ostatnich spotkaniach zadziwia ilością strzelonych goli,przyznacie sami że 11 goli robi wrażenie, drużyna gości również pokazuje że potrafi strzelać - 5 bramek w meczu jest jak najbardziej w ich zasięgu. Myślę, że typ jest bardzo bezpieczny.Jak ktoś lubi mocne ryzyko polecam w dniu jutrzejszym porostu zwiększyć over. Życzę wysokich kursów i wysokich wygranych.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins-Nashville Predators
Typ: Penguins handi -1.5 gola
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gracze z Pittsburgha kolejny raz mnie nie zawiedli i grają w Finałach ???? ) To ciągle nie są Ci Pens na 100% swoich możliwości mimo tego potrafili osiągnąć tak świetny wynik.Przed nami pierwszy mecz bitwy o Puchar Stanleya dlatego myślę że jeszcze to nie będzie wszystko tak zapięte na ostatni guzik jeśli chodzi o rozpracowanie rywala i może wyjdzie z tego niezły overowy mecz...uważam że Pens są aktualnie w gazie,grali ledwo i aż 3 dni temu więc zdążyli się zregenerować natomiast Predators tylko trenują od tygodnia i nie wiadomo do końca jak to na nich wpłynie,być może się troszkę wybili z rytmu(?)-zobaczymy.Ja idę w stronę Pingwinów bo mają mecz u siebie,będą chcieli dobrze zacząć,mają najlepszego hokeistę tej ligi czyli Sida Crosby&#39;ego mimo że nie w najwyższej formie ale zawsze groźnego(to on wystawił gumę do Kunitza w drugiej dogrywce na 3-2 z Senatorami) no i nie raz już ogrywali lekko Nashville (co prawa nie w play-off ale,4-2 i 5-2 ostatnie dwie potyczki w Pittsburghu).Liczę też na to że oni w końcu zaskoczą z formą najlepszą wreszcie na Finały,bo jak wejdą na ten swój poziom to naprawdę nie widzę na nich mocnych,nawet rewelacyjni Preds mogą nie podołać.Wrócił Connor Sheary,wrócił Justin Schultz coraz lepiej to wygląda jeśli chodzi o skład.O drużynie z Nashville za wiele nie piszę bo prostu ich nie śledzę tak intensywnie,zagrali świetne PlayOffy i nie mają nic do stracenia a wszystko do zyskania ale tutaj doświadczenie może mieć wielkie znaczenie dlatego pierwszy mecz mocno w stronę hokeistów z Pittsburgha! Oglądamy od drugiej,nie ma spania ;)
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Wczorajszy kurs 4.60 ze Szwecji wszedl rowniez bardzo przyjemnie ????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wlochy
Godzina: 20.30
Spotkanie: Perugia-Benevento
Typ: Obie druzyny strzela w 1wszej polowie
Kurs: 5.19
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Zbyt wiele o tym spotkaniu napisac nie mozna,gdyz dla jednej z tych ekip jest to mecz z serii tych ,,o wszystko&#39;&#39;-mowa tu oczywiscie o zespole gospodarzy,czyli o Perugii. Swoj typ na poczatku oczywiscie opieram na tym iz sa zauwazalne mocne spadki kursow u niektorych bukmacherow ( mowie o porownaniu kursow u bukmacherow bez podatkow )-gdzieniegdzie nawet o 0.50 co jest dosc spora roznica-a wiec dosc jasne jest,ze troche tych zakladow na takowy typ moglo pojsc.
Co do sportowych aspektow-no jest to liga niestety dla nas Underowa i rzadko kiedy widujemy mecze w ktorych bramki sypia sie jak z kapelusza,jednak w tym spotkaniu wierze,ze bedzie inaczej. Perugia z pewnoscia pojdzie do przodu i bedzie chciala ustrzelic bramke od 1wszych minut-goscie natomiast maja czym kontratakowac-w obu zespolach nie dostrzeglem drastycznych brakow w ofensywie,wiec po cichu licze na otwarty mecz z duza iloscia strzalow,okazji ( pewnie kartek ) oraz oczywiscie bramek ????
Typ jest ryzykowny. Moja stawka na to spotkanie to 1/10. ( Dodam tylko,ze kto ma czas to niech uwaznie sledzi poczynania w jutrzejszej Lidze Mistrzow AFC-moga dziac sie ,,dziwne&#39;&#39; rzeczy i fajne kursy na live moga byc do lapania ).
Zycze Wszystkim graczom i typerom Powodzenia !
⛔100
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Mistrzostwa Świata U20 , Play - Off
Godz: 10:00

Spotkanie: Wenezuela U20 - Japonia U20
Typ:
Wenezuela strzeli w obu połowach
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwsze spotkanie 1/8 finału fazy Play - Off. Wenezuela to bez wątpienia objawienie tej imprezy. W trudnej grupie z Meksykiem i Niemcami zajęła pierwsze miejsce z kompletem pkt. oraz bilansem bramkowym 10:0....Wynik mocno zaskakujący , ale świadczący o sile i możliwościach tej ekipy. Z drugiej strony rywal grający w kratkę na tym turnieju. Japończycy zgodnie wygrywali , remisowali i przegrywali grupowe mecze i z 4 pkt. zajęli ostatecznie 3 miejsce przegrywając 2 lokatę gorszym bilansem bramkowym z Włochami. Oczywiście ta faza rozgrywek cechuję się zupełnie innymi zasadami i jeden słabszy mecz lub gorszy dzień może pozbawić szans i nadziei i na dalszą grę , jednak drużyna z Am. Płd. jest dla mnie faworytem do awansu , sądzę też że zdoła strzelić minimum 2 gole w tym meczu robiąc to w obu połowach.

⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: ok. 11:30
Spotkanie: Philip Kohlschreiber - Nick Kyrgios
Typ: 2 ha -2,5seta
Kurs: 3,33 (Fortuna)
Australijczyk najbardziej kontrowersyjna postać ATP i jednocześnie obok Thiema i Zvereva najbardziej utalentowany zawodnik. Często ma problemy z psychiką i dlatego przegrywa z potentatami w kluczowych momentach. Moim zdaniem z całym szacunkiem dla Austriaka to nie ten poziom tenisa. Atomowy serwis i równie mocne uderzenia z forhendu dają dużą przewagę Australijczykowi nad Kohlschreiberem. Często dużym atutem Kyrgiosa jest stosunkowo mała liczba błędów popełnianych przy tak agresywnym stylu gry, dlatego stawiam na zwycięstwo Kyrgiosa bez straty seta. Gdy dobrze wejdzie w mecz a ewno stać go na taki wynik, a biorąc pod uwagę jego syart w grze deblowej, mieszanej oraz singlowej na pewno będzie chciał szybko zakończyć to spotkanie. W ostatnich tygodniach Kohlschreiber gra wręcz tragicznie. Popełnia masę błędów w stosunkowo prostych sytuacjach. W Monachium odpadł już w 2 rundzie w bardziej Challengerowym zawodnikiem Zaballosem. W Madrycie wręcz został zmiecony z kortu przez Gregora Dimitrova.
Czerwona kartka i wykluczenie z konkursu
Edycja posta po zakończonym meczu (z pierwotnego -1,5 seta na -2,5 seta)
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ U 20
Godzina:
10:00
Spotkanie:
Wenezuela - Japonia
Typ:
Wenezuela (-1)
Kurs:
3.75
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Szybciutko bo mecz już za kilka minut. Wenezuela mnie zadziwia w tych rozgrywkach. Wenezuela przeszła fazę grupową jak burza. Jak kolega kamasutra wspomniał bilans 10:0 mówi sam za siebie. 2:0 z Niemcami, 7 do przodu z Vanutai i skromne 1 do 0 z Meksykiem. Przez trzy mecze nikt nie potrafił znaleźć drogi do ich bramki. Po drugiej stronie mamy Japonię, która wyszła dopiero z trzeciego miejsca. Fakt ciężka grupa, ale Wenezuela tez nie miała łatwo - no może poza Vanuati. Gram grubiej na czystą jedynkę, do konkursu trochę więcej ryzyka. Jak wiemy w każdym turnieju, każdej drużynie przydarza się słabszy mecz, mam nadzieje, że nie nastąpi to dzisiaj i zobaczymy spokojny win Wenezueli. Pozdrawiam


⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania
Godz: 20:30
Spotkanie: Baskonia (Caja Laboral) - Valencia
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Świetny kurs jak na tak dość pewny typ, sprawa dość prosta, w ćwierćfinałach doszło do niecodziennej sytuacji, na 12 spotkań ćwierćfinałowych (w każdym potrzeba było rozgrywać trzeci mecz), w każdym z 12 ćwierćfinałowych spotkań wygrywał gospodarz. Niecodzienna sytuacja, tak samo Baskonia, wygrała 2 mecze u siebie w nich, tak samo Valencia przegrała ten wyjazdowy z niżej notowaną obecnie Barceloną niż Caja Laboral, dodatkowo mecz między tymi zespołami w fazie zasadniczej Baskonia wygrała u siebie 79:73, w półfinale także rozgrywa się stawkę do 2 wygranych spotkań i kto wie, duże prawdopodobieństwo, że zadecyduje kto awansuje do finału, ten co był wyżej w tabeli i miał atut więcej meczy rozegrany na własnej hali. Pozdrawiam.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - WTA singiel: French Open (Francja), ziemna
Godzina: 17:00
Spotkanie: Jana Cepelova - Simona Halep
Typ: 1
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W normalnych okolicznościach nie stawiałbym tutaj na Cepelovą ale, jak chyba każdy, kto interesuje się tenisem, wiadomo, że Halep przystępuje do tego turnieju po kontuzji jeśli, by nie powiedzieć, że nawet z kontuzją. Do niedawna jej szanse występu na tym wielkoszlemowym turnieju były oceniane 50 % na 50 % o czym można przeczytać chociażby tutaj:
https://sportowefakty.wp.pl/tenis/689361/roland-garros-simona-halep-walczy-z-czasem
Link dla tych, którzy nie interesują się tak bardzo tenisem i nie śledzą wydarzeń na bierząco ;)
To, że Halep jednak się tutaj pojawiła i wystartuje nie znaczy wcale, że jest w 100% gotowa. Może po prostu zdecydowała się wystąpić aby zgarnąć pulę startową ;) ;) to tylko takie moje gdybanie oczywiście ale jej uraz nie należy do lekkich i wątpię, że będzie tutaj prezentowała swoją optymalną formę. Jest zawodniczką zdecydowanie lepszą o tym nie ma co dyskutować ale z jej kontuzją szanse Cepelovej napewno rosną i ja po takich kursach wolę zaryzykować i zagrać na zwycięstwo Słowaczki. Od razu piszę, że o typie zdecydowała nie jakaś wielka forma Cepelovej, tylko po prostu uraz Rumunki, przez który do niedawna nie była nawet pewna czy tutaj się pojawi. To, że jednak tutaj jest nie znaczy wcale, że jest w pełni wyleczona z kontuzji i gotowa do gry ;)
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP
Godzina: 13:20
Spotkanie: Baghdatis M. - Almagro N.
Typ: Baghdatis M. -4,50 gema
Kurs: 4.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Trochę się pozamiatalem tymi wysokimi kursami w ciągu ostatnich dwóch dni. Było blisko ale się nie udało i same ⛔ y To chyba zła taktyka, ale już nie moge jej zmienić ponieważ miesiąc się kończy. Dzis poluje tutaj wysokiego kursu. Bagieta raczej nie ma duzysz szans na cegle, ale jest to gość który potrafi wszystko. Mam dobry serwis, jest sprawny, biega niczym szczur po końcowej lini i co najważniejsze to dobry obrońca. On biega i wyciąga bardzo trudne piłki i trochę się dziś poslizga na tej czerwonej maczce. On jest dogiem i liczę że wygra te minimum -4,50 gema. Za porażka Almagro przemawia jeden fakt, jest to bardzo nieuczciwy gracz tkzw handlarz. Lubi walkowac pod stołem, a za porażki na Roland Garros dostanie więcej pod stołem jak za wygranie tego całego turnieju. Ile to ja widziałem męczy w jego karierze, co najważniejsze na Rolandzie jak nie chciał wygrać a był 3x lepszy i w dobrej formie. Almagro już jest na ostatniej prostej w swojej karierze, go raczej żadne tytuły nie interesują, jak i nie interesowały. Cygan zawsze pokazywal swój wielki potencjał, ale jeszcze większa chęć do łatwych pieniędzy. Dziś liczę że Almagro &quot;będzie chciał&quot; przede wszystkim przegrać, to podstawa w tym typie, a drugi powód to taki że Marcos Baghdatis to nie ogórek i w czysto sportowej walce też ma szansę na wygraną.
⛔100
 
S 18

ssnakebite

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Azja puchar AFC
Godzina:14:30
Spotkanie:Home Utd-Global
Typ:1
Kurs:2,06
Bukmacher:lvbet
Analiza:
Pierwsze spotkanie obu ekip remisowe 2-2 gdzie Home Utd uratowali remis w doliczonym czasie zespół Home Utd praktycznie na swoim boisku nie przegrywa 3 ostatnie mecze w tych rozgrywkach na własnym obiekcie wygrywali 4-1 3-2 oraz 3-0 jak widać pada sporo bramek można zaryzykować na drużyna 1 over 2,5 po kursie 2.75 ja postawie dość bezpiecznie 1 tez po kursie który pozwala coś zarobić jak dla mnie bet pewny na 80% mam nadzieje że pomogłem NOWY NA FORUM
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Reczna - Chorwacja
Godzina:19:00
Spotkanie: Vinkovci vs Gorica
Typ:2
Kurs:1 ,63

Bukmacher: bet-at-home
Analiza : Gorica podchodzi do meczu w pelnym skladzie. Sa podobno mega zmotywowaniu, poniewaz poczatek tej fazy mistrzowskiej nie szedl im za dobrze. Gospodarze maja problemy kadrowe,ale rowniez pomiedzy zawodnikami nie jest ciekawie od kilku meczy. Moim zdaniem Goscie wykorzystaja chwilowa zalamke Vinkovci i odskocza od nich w tabeli.
Powodzenia
✅63
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Liga play-off
Godzina 18:00
Spotkanie : Monachium 1860 : Regensburg
Typ : Monachium win / obie strzelą
Kurs : 4.70
Bukmacher Unibet
Mecz rewanżowy , w pierwszym pojedynku padł bramkowy remis chociaż Regensburg miał ogromną szansę aby wygrać , w 84 minucie mieli rzut karny jednak nie zamieniony na gola i dziś trzeba dać z siebie 200% aby marzyć o awansie bo wiadomo remis premiuje Monachijczyków stąd liczę na gola ze strony gości , jednak TSV 1860 pomimo iż mają utrzymanie w jednej ręce to zapewne u siebie myślą o postawieniu kropki nad &quot;i&quot; i uważam że to oni wygrają dzisiejszy mecz , wiadomo goście muszą nastawić się dziś na ofensywę bo nie ma innego wyjścia a kontry w wykonaniu TSV mogą okazać się wystarczające aby ostatecznie wygrać , liczę na 2:1 dla TSV !
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandai, Premier Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Shamrock Rovers - Bray Wanderers
Typ: 2
Kurs: 3,95
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Szybka analiza bo zaraz meczyk. Bray w gazie, ma kto strzelać, zajmują trzecią lokatę, a gospodarze 5. Goście powinni wygrać i utrzymać się w czołówce. Przed meczem zauwazyłem gwałtowny wzrost kursu na gości. Mam nadzieje, że Macabe zagra i strzeli kilka bramek.
Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom