>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.06.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 30. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Hiszpania-Niemcy
Typ: Hiszpania wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.65
Buk Unibet
Analiza: Finałowe spotkanie pomiędzy ekipami młodych Hiszpanów oraz Niemiec , ja postanowiłem że konsekwentnie będę grał na wygraną Hiszpanów, którzy moim zdaniem są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym turnieju już po pierwszym meczu wygrali pewnie wszystkie swoje spotkania, stracili tylko 2 gole, strzeli ich aż 12 , w poprzednim spotkaniu pewnie rozbili Włochów 3:1 a mogło być znacznie więcej gdyby nie bawili się przed polem karnym i nie chcieli za wszelką cenę wejść z piłką do bramki, ale wiadomo że z Niemcami ogólnie grać łatwo się nie będzie, jest to ekipa poukładana która nie przez przypadek pojawi się w finale, tutaj decydującym czynnikiem może być to iż Hiszpania zagrała tylko 90 minut Niemcy natomiast grali dogrywkę i karne, tego odpoczynku wcale nie mieli dużo więcej a mecz na pewno mocno wszedł im w nogi, dlatego według mnie w tym meczu to Hiszpania powinna być zespołem lepszym, który stworzy sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych . Od 2009 roku obie ekipy na tym szczeblu rozgrywkowym spotykały się ze sobą 3 razy Hiszpania 2 razy była zespołem lepszym raz padł remis bez bramek. Ja w jutrzejszym meczu zagram na wynik 2:1 dla Hiszpanii.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 01:07
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Baltimore Orioles
Typ: Toronto Blue Jays -1.5 runs
Kurs: 1.94
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Po wczorajszym shutoucie 4:0 Toronto są na dobrej drodze do podreperowania morale i poprawienia bilansu. Bardzo dobry matchup jeśli chodzi o miotaczy. J.A. Happ (Blue Jays) po powrocie po kontuzji gra świetnie. W 3 ostatnich spotkaniach wpuścił tylko 4 runy, ERA na poziomie 3.83 jest zadowalająca patrząc przez pryzmat początku sezonu. W drużynie Orioles na pagórku stanie Ubaldo Jimenez. Jego sezon jest katastrofalny. W 5 czerwcowych startach wpuścił aż 17 runów, a jego sezonowa ERA wynosi zatrważające 7.26! Na 10 startów wygrał tylko 2 i dziś nie zapowiada się, aby wygrał kolejny. Blue Jays powinni tutaj szybko zapunktować i nie wypuścić przewagi aż do samego końca.
PS. Polecam również zagrać na LA Dodgers po kursie około 1.50, miotaczem u nich będzie Nick Kershaw, a nie przywykł on do przegrywania (ma serię 10 spotkań bez porażki).
Wszystkim grającym życzę powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Wczorajszy kurs 5.10 wszedl wzorowo. Na dzis nie szukam daleko i idę w taki zakład.
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jorge Wilstermann-Club Petrolero de Yacuiba
Typ: Jorge Wilstermann Powyzej 3.5 Bramek
Kurs: 4.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jeszcze pare sezonow temu zaklad niemozliwy do zrealizowania-a wrecz mozna bylo by typowac odwrotnie,jednak w tym sezonie Petrolero jest cieniem dawnej drużyny-forma całkowicie zgubiona,brak wyników oraz aktualnie brak funduszy co skutkuje ostatnim miejscem w tabeli-dodam,ze w pelni zasluzonym.
Jorge niby tez nie jest na fali-w lidze są w dole tabeli,ale tutaj sytuacja jest w pelni zrozumiala-oni wszystko co maja stawiaja na Libertadores-czemu dziwic sie nie mozna ;) Ten mecz to ma byc rzekomo próba generalna przed meczem,ktory za 7 dni rozegraja w Copa Libertadores,a wiec mysle ze postrzelaja przed wlasna publicznoscia ;) Jedne zrodla podaja,ze trener wystawi najmocniejszy Line up,a drugie,ze kilku zawodnikom da odpoczac-ja natomiat mysle,ze wiekszosc zawodnikow 1wszego skladu wyjdzie dzis na murawe-chociazby z takiej racji iz mecz jest rozgrywany u siebie ;)
Z wiadomosci mi rowniez dostepnych Petrolero ma problem z dojazdem oraz zabralo az 8 zawodnikow z rezerw i mlodzikow na ten mecz-mysle ze i w tym meczu moze byc strzelane ;)
Moja stawka na to spotkanie: 3/10.
Pomoglem? Wcisnij prosze ,,dzieki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
I tak na Marginesie-ciekawie moze byc dziś również w meczu Nacionalu Potosi ;) Handicap -1.0 po kursie 2.40 na Gospodarzy moze sie okazac fajnym wyborem. Być może połamią również jak wczoraj Guabira w stylu 2/1-walcza o Sudamericane-nie powinni tego przegrac ;)
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Hiszpania-Niemcy
Typ: Hiszpania wygra i powyżej 2,5 gola
Kurs 2,65
Bukmacher : forbet
Analiza:
Czerwiec słabo wypadł..... Mam nadzieję jednak , że tym meczem pod koniec miesiąca napełnię sobie i Wam kieszenie. Zacznę od Hiszpanii , moim zdaniem są w lepszej formie zdecydowanie od Niemiec. W meczu z Włochami skrzywdzili ich w każdym aspekcie - technicznym , taktycznym i co ciekawe kondycyjnym. Widać , że Hiszpanie są bardzo napaleni na wygranie tego trofeum. Wracając do meczu z Włochami to pragnę jeszcze zauważyć , że to co zrobił Saul naprawdę zasługuje na ogromne oklaski.. ten piłkarz to typowy lider drużyny do tego jeszcze potrafi wykończyć akcje ładną bramką.. ale Hiszpania to nie tylko Saul jest mnóstwo piłkarzy również zasługujących na pochwały tj: Deolofeu, Asensio czy Bellerin. Ale skończmy słodzić. Niemcy to też solidna ekipa ale dlaczego w nich nie wierzę? Oprócz tego , że naprawdę są świetnie przygotowani fizycznie do tych zawodów to myślę, że są o wiele mniej dojrzalsi jak piłkarze z Hiszpanii. Niemieccy gracze raczej nie przeżywali na swojej skórze gry w ważnych okolicznościach natomiast Hiszpańscy piłkarze już są z takimi emocjami oswojeni - aspekt psychologiczny bardzo przemawia za piłkarzami z Hiszpanii i myślę , że to będzie jutro główny czynnik na wygraną dla Hiszpanii i to wysoką, po prostu młodzi piłkarze z Niemiec będą stremowani i rozemocjonowani po ostatnim ciężkim meczu zakończonym karnymi z Anglikami. Powodzenia !! Zróbmy to - nie dajmy zarobić bukom :cool:
⛔100
 
paaaaatryk 56

paaaaatryk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Hiszpania-Niemcy
Typ: Hiszpania wygra i obie drużyny strzela bramke
Kurs 3,55
Bukmacher : fortuna
Analiza:
Ostatni dzień typów w tym miesiącu to podaje trochę bardziej ryzykowny typ. Noże dzięki niemu wejdę do pierwszej 10. Pod lupę mecz o Mistrzostwo Europy u21 Niemcy z Hiszpania. Obie drużyny grają na tym turnieju bardzo dobrze , Hiszpanie wręcz rewelecajnie. Wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania. Niemcy przegrali z Włochami Ale wydaje mi się ze tam odpuścili trochę mecz, z Anglikami według mnie się przeslizgneli choć nie powiem żeby grali źle bo sytuacji mieli ze mogliby spokojnie rozniesc Anglię. Więc co do finału spotkają się wyrownane drużyny, lecz wydaje mi się ze Hiszpania ma większe gwiazdy w zespole które potrafią same mecz wygrać. W finale jak to zwykle bywa jest kalkulacja do pierwszej strzelonej lub straconej bramki. Uważam że Hiszpanie to wygrają Ale Niemcy bramkę także strzela czeka nas piękny finał.
⛔100
 
kamasutra10 569,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , ME U21 - Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: Remis
Kurs: 3.45
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Ostatni mecz rozgrywanego w Polsce turnieju. Obydwie drużyny zasłużyły na finał i mam nadzieje zobaczyć ciekawe , wyrównane spotkanie. Obydwie ekipy posiadają argumenty na to by myśleć o końcowym sukcesie , a ich szanse oceniam na 50/50. Już półfinałowy pojedynek Hiszpanii z Włochami pokazał że można grać jak równy z równym i gdyby nie czerwona kartka po stronie Italii kto wie czy całe spotkanie nie zakończyłoby się właśnie remisem.
Lekkim faworytem do win wedle bukmacherów jest drużyna hiszpańska , sądzę jednak że Niemcy sa w stanie zneutralizować nieco ofensywną grę przeciwnika i przygotować się odpowiednio przede wszystkim pod względem taktycznym.
Obie ekipy zapewne czują do siebie wzajemny respekt i zaczną spotkanie ostrożnie , nie wykluczam zatem również remisu 0-0 w 1 poł. meczu.
Reasumując , liczę na wyrównany mecz , być może zakończony serią rzutów karnych.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy U21 - Hiszpania U21
Typ: Remis i poniżej 2,5
Kurs: 4,05
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Wczorajszy typ na 4:1 dla Niemców wszedł elegancko. Jednak dzisiaj reprezentacja Niemiec U21 raczej tak gładko sobie nie poradzi.. Z drugiej strony najogólniej rzecz ujmując Niemcy U21 są jedynym rywalem, który jest w stanie zatrzymać Hiszpańskie tornado. Z takiego ogólnego spostrzeżenia wziął się mój typ remis + Under 2,5. Z reguły nie lubię grać ani typów poniżej ani typów remisowych. Jednak tutaj sytuacja jest absolutnie wyjątkowa. Po pierwsze każdy chce puchar, więc każdy będzie ostrożny i będzie się starał nie popełnić błędu grając na 0 z tyłu. Po drugie defensywa Niemiec wydaje się być najsolidniejszą z pośród dotychczasowych rywali Hiszpanii. Po trzecie jeszcze raz faza pucharowa - przegrany odpada, więc gramy na remis, może rywal się zmęczy i wygramy w dogrywce, albo karnych. I wreszcie po czwarte jak na forum jest hura optymizm to najczęściej jest klapa. Mecz dopiero wieczorem, a już trzy typy na gładkie zwycięstwo Hiszpanii. Dla mnie w tym meczu jedyny wynik jaki mogę zaproponować to 1:1. Pozdrawiam i jak zwykle życzę powodzenia!
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Boris Yeltsin Cup, Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Serbia K - Rosja K
Typ: Rosja K
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, wczorajsza analiza okazała się trafiona z dziesiątkę, a mecz zakończył się się skromnym zwycięstwem albanczyków. W dniu dzisiejszym oferta jest bardzo słaba, mimo że mamy początek weekendu, jednak przeglądając poszczególne dyscypliny natrafiłem na bardzo interesujące spotkanie pań w siatkówce w turnieju Boris Yeltsin Cup, który rozgrywany jest w Rosji. Jak dla mnie kursy są bardzo mocno rozbieżne, zresztą nie pierwszy raz się to dzieje, że faworyt przegrywa lub zawodzi i kończy spotkanie z wynikiem mocno rozczarowującym. Moim faworytem tego starcia są Rosjanki, które niczym nie ustępują Serbką rzekłbym, że nieco nawet je przewyższają sportowo. Oczywiście z Serbkami trzeba się liczyć i tak naprawdę w meczu tym może paść każdy wynik, czy na korzyść Serbii czy na reprezentacji rosyjskiej. Jednak turniej rozgrywany jest w Rosji, a u siebie Rosjanki na własnym podwórku są nie do zatrzymania i wygrać z nimi jest piekielnie trudno. Serbki w obecnym turnieju wygrały wszystkie swoje mecze, przy czym straciły tylko jednego seta z Turcją, a grały z następującymi reprezentacjami Bułgarii 0:3, Kazachstanem 3:0 i wspomnianą Turcją 3:1. W przypadku Rosjanek sytuacja jest identyczna, również wygrały wszystkie swoje spotkania w pewnym stylu pokonując dokładnie takimi samymi rezultatami swoich przeciwników co reprezentacja Serbii. Uważam, że mecz będzie niezwykle wyrównany i może dojść tutaj do pięcio setówki, a górą na koniec okażą się Rosjanki. Mecze bezpośrednie tych reprezentacji w ostatnim czasie są na korzyść Serbek, które w ostatnim meczu na igrzyskach olimpijskich w ćwierćfinale pokonały Rosjanki łatwo 0:3, jednak jest to reprezentacja która z meczu na mecz wyciąga odpowiednie wnioski i mam nadzieje, że dzisiaj będzie podobnie. Bardzo dobrym i bezpiecznym zagraniem będzie tutaj zagranie jeszcze lini w handicapie +1,5 seta dla Rosji, która na pewno tego spotkania dzisiaj do zera nie przegra. Gram czystą dwójkę tutaj gdyż ostatnia forma Rosjanek mnie do tego przekonywuje aby upatrywać w nich przyzwoitego valubeta.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bray-Dundalk
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna
Witam. Wczoraj zabrakło naprawdę niewiele aby Ostapenko wygrała.. ale za to dzisiaj idę trochę mniej ryzykownie i mam nadzieję, że mój typ pomoże Wam wygrać jakieś pieniądze. Dzisiaj zapraszam Was do Irlandii, gdzie będziemy mogli być świadkami pojedynku pomiędzy Bray a Dundalk. W tym meczu nie ma dobitnego faworyta, więc z pewnością czeka nas wyrównane starcie. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Bray u siebie gra dobrze, a średnia własnych zdobytych goli z ostatnich 5 meczy na własnym boisku to 2,2!!!. Dundlak strzelało gole we wszystkich ostatnich 5 meczach na wyjeździe. Sądzę, że zagranie BTTS w tym meczu to świetny ruch.
Moja stawka na ten typ to 7/10.
Powodzenia!
Jeśli pomogłem, albo spodobał Ci się mój typ to kliknij &quot;dzięki&quot;.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Metropolitana
Godzina: 20:00
Spotkanie: CA Acassuso - CA Atlanta
Typ: X
Kurs: 2,86
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z odpowiednika 3 ligi w Argentynie. Tabela na początek:

Acassuso to zespół, który w ogólnym rozrachunku jest najczęściej remisującym zespołem z całej ligi. W 35 spotkaniach drużyna ta zremisowała aż 22 razy. Również w meczach na własnym stadionie zespół ten jest najbardziej remisowym klubem z całej ligi notując 3 zwycięstwa, 10 remisów i 4 porażki. Goście na wyjazdach z kolei są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 8 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki. Ja jednak w tym spotkaniu idę w stronę remisu. Gospodarze dzisiaj zagrają w praktycznie najmocniejszym składzie natomiast Atlanta zagra dzisiaj rezerwowym składem. Goście mają już zapewniony udział w fazie play off o awans do wyższej ligi, więc dzisiaj w tej ostatniej kolejce trener nie będzie forsował swoich najlepszych piłkarzy tylko da im odpocząć. Z tego względu szanse Acassuso w tym spotkaniu rosną ale czy będą w stanie wygrać ? Ja myślę, że nie i ostatecznie będziemy tutaj świadkami remisu. Więcej o sytuacji przed tym spotkaniem pod poniższym linkiem:
http://www.ole.com.ar/futbol-ascenso/primera-b/atlanta-duro_0_1823217759.html
⛔100
 
Z 3

zjadacztematu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie klubowe
Godzina: 19.00
Spotkanie: Wattens - Dynamo Kyiv
Typ: over 3.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: EXPEKT
Analiza:
Pierwszy typ na forum więc kurs ostrożny - będzie lepiej ????
Do rzeczy.. jest to spotkanie towarzyskie, które jak wiemy rządzą się swoimi prawami.
Wattens - 5 druzyna 2 ligi austriackiej mierzy się z wicemistrzem Primer Ligi Dynamem Kijów
W spotkaniach Wattens padało średnio 2.7 gola na mecz w spotkaniach Dynama w duzo mocniejszej lidze prawie 3.2
Sądze, że będzie tutaj sporo prób nowych ustawień i over 3.5 spokojnie zostanie pokryty po takim kursie od Expert.
Pozdrawiam i życzę grubej papy w łapie.
✅100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom