>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia 30.07.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Typy Dnia - 30.07.2011 (sobota)
Tutaj podajemy typy
na sobotę
- 30 lipca

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:
Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.
▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.
▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.
▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:
▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:
▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Kevin McBride vs Mariusz Wach
Typ: 1
Kurs: 5,50
Buk: Betsson
Data/godzina rozpoczęcia: 30-07-2011-04-40
Analiza:
Według internetu ta walka ma się rozpocząc o godzinie wyżej podanej. Tu jest link do tej informacji: http://www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Sport. Pomimo tego, że niby do 20-00 można obstawiac ta walka wciąż jest w ofercie. Ktoś gdzieś napisał, że jest to dla niego dziwny kurs, i w pelni się z tym zgadzam, i postaram się Was może przekonac, że warto zagrac na Irlandczyka. Jeżeli wygra sprawi miłą niespodziankę typującym na niego, ponieważ nie zapominajmy o tym, że wytrzymal irlnadzki kolos 12 rund z Tomaszem Adamkiem. Pragnę jeszcze dodac, że ten kurs dotyczy ostatecznej decyzji sędziów. Bukmacher oferuje jeszcze trochę wyższy, ale dotyczy on zwycięstwa w trakcie trwania pojedynku. Bokserzy będą walczyc w w Uncasville. Stawką pojedynku będzie wakujący tytuł WBC International. Polak wniósł na wagę 111,3 kg (245,5 funta), a jego przeciwnik sporo więcej, bo 134,3 kg (296 funtów). Jak wiadomo przed każdą taką walką każdy zawodnik mocny jest w słowach, przytoczę wypowiedź Irlandczyka nazywanego The Clones Colossus: ,,Wach ma 24 zwycięstwa i za to należą mu się brawa. Podobnie jak przed walką z Tysonem jestem skazywany na porażkę. Mam jednak cios, który może położyc na deski każdego na świecie. Po zwycięstwie z Wachem chcę zmierzyc się z brytyjskim mistrzem Tysonem Fury. Następnie chcę walczyc o mistrzostwo świata. Stac mnie na to, aby połozyc na deski mistrza i odebrac mu tytuł. fajerwerki zachowam na 29 lipca. Zachęcam wszystkich do oglądania tej walki. Będzie emocjonująca od samego początku. Jestem tu po to, aby wygrac. Niech Bóg błogosławi Wacha, ale to ja jestem mistrzem. Dziękuję.&#39;&#39; Ta wypowiedź daje do myślenia, oby to nie były puste slowa. Należy wspomniec o tym, że brawa należą się McBridowi, gdyż 9 kwietnia bieżącego roku poniósł porażkę z Tomaszem Adamkiem, jednak tak jak wcześniej wspomniałem wytrzymał 12 rund i mówił po tej walce, że konczy karierę. Teraz jednak powraca, i oby ten powrót był udany. Uważam, że jak na Wacha kurs jest za niski. On dopiero wkracza na zawodowy ring. Stoczył 24 walki, wszystkie wygrał, w tym 12 przez nokaut. Waga ciężka ma to do siebie, ża zazwyczaj zawodnicy walczą do końca i wówczas wszystko zależy od decyzji sędziów, które nie raz są kontrowersyjne. Wczesnym rankiem w sobotę radzę się obudzic wcześniej i grac przeciwko Polakowi, gdyż również niczym specjalnym w tym starciu może nie zachwycic-powodzenia


⛔ 100
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: FC St. Johnstone - Glasgow Rangers

Typ: Glasgow Rangers
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365

Analiza: Piłkarze Ally&#39;ego McCoista nie mogą zaliczyć ostatnich 7 dni do udanych i w drużynie na pewno nie panuje obecnie najlepsza atmosfera. Przed tygodniem The Gers stracili 2 oczka (bo tylko stratą punktów można nazwać remis Mistrza Szkocji przed własną publicznością) w meczu z Hearts, którzy byli w tamtym pojedynku zespołem lepszym i na cenny punkt, jak najbardziej, zasłużyli. Do tego odwieczny rywal bez większych problemów poradził sobie z inną ekipą z Edynburga, wygrywając na wyjeździe z Hibernianem 2:0 i już po 1. kolejce odskoczył Rangersom na 2 punkty. Jakby tego było mało, we wtorkowy wieczór The Light Blues znowu nie popisali się grając na Ibrox, gdyż w spotkaniu II rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów ulegli szwedzkiemu Malmö FF 0:1 i bardzo zmniejszyli swoje szanse na grę w Champions League.
Zanim jednak przyjdzie im odrabiać straty na trudnym terenie rywala (o co będzie naprawdę ekstremalnie ciężko), trzeba najpierw &quot;odzyskać twarz&quot; w lidze. Nie powinno być to zadaniem trudnym, gdyż przyjdzie mistrzom kraju stoczyć wyjazdowy pojedynek z ciut więcej niż przeciętnym (na standardy SPL oczywiście) St. Johnstone, które przed tygodniem zremisowało poza domem z Aberdeen, co na pewno należy uznać za dobry, w przypadku Świętych, wynik. Jutro już tak dobrze raczej nie będzie. Podrażnieni ostatnimi niepowodzeniami gracze z Glasgow z pewnością zrobią wszystko, by sięgnąć po komplet punktów. Mam nadzieję, iż nie będą za bardzo się &quot;oszczędzać&quot; przed meczem w Szwecji, tylko odpowiednio zmotywowani i w mocnym składzie podejdą do konfrontacji na McDiarmid Park.
Drużyny z Ibrox nie będę przybliżał zainteresowanym, gdyż sporo już o niej napisałem w tym dziale. Natomiast jeżeli chodzi o St. Johnstone, to na pewno nie można ekipy prowadzonej przez Dereka McInnesa nazwać &quot;bierną&quot; podczas letniego okna transferowego. Na McDiarmid Park trafiło m.in dwóch napastników: Sean Higgins (Dundee FC) i Cillian Sheridan (CSKA Sofia), dwóch pomocników: David Robertson (Dundee United) i Francisco Sandaza (angielskie Brighton &amp; Hove Albion), dwóch doświadczonych obrońców Callum Davidson (angielskie Preston North End) i Frazer Wright (Kilmarnock), a także bramkarz Alan Mannus (irlandzkie Shamrock Rovers). Z kolei z klubu odeszli m.in.: doświadczony defensor Michael Duberry i skrzydłowy Cleveland Taylor. Jasno trzeba stwierdzić, iż The Saints poważnie się wzmocnili przed nowym sezonem i na pewno trzeba się będzie z tą drużyną liczyć.
Poważnie wzmocnione St. Johnstone, własna publiczność, dołujący The Gers z perspektywą ciężkiego rewanżu w środku przyszłego tygodnia i najprawdopodobniej pożegnania się z Ligą Mistrzów... Dlaczego więc stawiam na gości? Nie wierzę, by znowu zagrali słaby mecz i po raz kolejny rozczarowali kibiców. A taki kurs, w przypadku jednej z Old Firm, trzeba &quot;łapać&quot;!


✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa

Cracovia Krakow - Korona Kielce

Typ: Cracovia Krakow
Kurs: 2,10

unibet

W sobotę kolejny dzień zmagań w naszej rodzimej Ekstraklasie. Z tego dnia wybrałem poranny mecz krakowskiej Cracovii z graczami z Kielc. Ja upatruję tutaj faworyta w ekipie gospodarzy i to zdecydowanie. Pasy miały doskonałą końcówkę sezonu i z tej ekipy prawie nikt nie odszedł. Trzon zespołu został zachowany. Ze znaczących graczy odszedł tylko Klich. Ściągnięto za to Niedzielana i Nykiela. Jak widać przyszli godni, jak nie lepsi następcy. Celem Cracovii na ten sezon jest bezpieczne utrzymanie się. Korona ze sporymi kłopotami finansowymi. Włodarze druzyny wszędzie szukają oszczędności. Umowy z zawodnikami są renegocjowane, nie ma transferów, najlepsi gracze odchodzą. Z Korony odeszli: Niedzielan, Edi Andradina, Stano, Golański i Tataj. Zatem odeszli znaczący zawodnicy. Moim zdaniem Korona w tym sezonie walczyć będzie o utrzymanie. W meczu na wiosnę Cracovia rozbila Korone 3-0 , bo potrzebowala mocno punktów. Ja myślę że w sobotę może być podobnie.


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Brazylia, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Flamengo- Gremio
Typ: Flamengo
Kurs: 1.62
Bukmacher: bet365
Analiza:


30 lipca 2011 roku o godzinie 23:30 odbędzie się spotkanie pomiędzy będącym na 3 miejscu w tabeli Flamengo a zajmującym 14 pozycję Gremio. Moim zdaniem typ na wygraną Flamengo jest oczywisty a to powody, którymi kierowałem się przy wyborze typu:
1. Samo to, że Flamengo w tabeli jest na miejscu 3 a Gremio na 14 daje sporo do myślenia.
2. Biorąc pod uwagę ostatnie rozegrane mecze obydwu drużyn to Flamengo prezentuje się znacznie lepiej niż Gremio:
a) Flamengo- na ostatnie 5 meczy odniosło 3 zwycięstwa ( z Santos, Fluminense, Sao Paulo ) oraz 2 remisy ( z Cearą, Palmeirasem ),
b) Gremio- na ostatnie 5 meczy wygrało tylko raz ( z Coritibą ), 3 razy zremisowało ( z Americą Mineiro, Figueirense, Avai ) oraz przegrało z Cruzeiro.
Te dwie rzeczy zadecydowały o tym, że zagram ten typ i naprawdę uważam że jak najbardziej wejdzie. Polecałbym również over 2.5 na ten mecz. Pozdrawiam


✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthias 18

matthias

Użytkownik
Dyscyplina: F1
Spotkanie: GP Węgier - sesja kwalifikacyjna
Typ: Lewis Hamilton (zwycięzca)
Kurs: 4.50
Bukmacher: BetClic
Analiza:
11. eliminacja cyklu MŚ Formuły 1 - Węgry. Ciasny dosyć techniczny tor, uchodzi za jednej z najtrudniejszych jeżeli chodzi o wyprzedzanie. Prosta startowa (najdłuższa na torze) też niezbyt długa. Na tym torze mamy niemal co roku &quot;procesje&quot;, bo po prostu tor bardzo utrudnia wyprzedzanie. Obok Monte Carlo i pewnie Singapuru być może jest to najtrudniejszy tor pod tym względem. Pozycja w kwalifikacjach będzie kluczowa, dlatego można je tutaj nazwać takim małym wyścigiem.
Główni pretendenci do PP to obaj kierowcy Red Bull&#39;a i McLaren&#39;a oraz Fernando Alonso. Czemu typuję właśnie na Hamiltona? Po pierwsze, muszę powiedzieć, że kurs mnie bardzo zachęcił. Gram za małą stawkę, trochę dla zabawy, bo to F1 i tutaj bardzo, ale to bardzo trudno przewidzieć co się stanie. W tym przypadku jednak myślę, że kurs jest grubo zawyżony. Lewis po krótkim spadku formy spisuję się ostatnio doskonale. Odniósł zwycięstwo po pięknym wyścigu w minioną niedzielę. Wygrał wcześniej Q2, a Q3 przegrał z Webber&#39;em o 55 tysięcznych sekundy! GP Niemiec pokazało też, że Red Bull zdecydowanie dostał zadyszki i nie są już siłą dominującą. Po dzisiejszych treningach (wygranych przez Lewis&#39;a, Button też fantastycznie) uznałem, że McLaren może w końcu przelamać passę Red Bull&#39;a. Nie będzie łatwo, ale to jest okazja, jakiej jeszcze nie mieli. Co do Alonso, on jest niewątpliwie szybki, być może najszybszy jeżeli chodzi o tempo wyścigowe, ale Ferrari jednak jeszcze brakuje trochę jeżeli chodzi o tempo kwalifikacyjne.
Podsumowując, typ ryzykowny, ale przy tym kursie i okolicznościach warto. Ja zagrałem po stawce 9 złotych, ale to bardziej dla zabawy. Dorzucę chyba coś jeszcze na zwycięstwo Hamilton&#39;a w wyścigu. Póki nie ma wyników kwalifikacji kurs na BetClicu to 4,00, jeżeli będzie miał PP to spadną także łapię okazję.



⛔ 100
 
mabbit 1

mabbit

Użytkownik
Dyscyplina Tenis WTA Stanford (USA)
spotkanie
Serena Williams (USA)1.60 Maria Sharapova (RUS)2.20typ Serena Williams wygra
kurs 1,60 BWIN
28/06/2010Wimbledon, L…Williams, Serena - Sharapova, Maria2:0
18/04/2008Charleston, USAWilliams, Serena - Sharapova, Maria2:1
27/03/2007Miami, FL, USASharapova, Maria - Williams, Serena0:2
27/01/2007Australian O…Sharapova, Maria - Williams, Serena0:2
27/01/2005Australian O…Sharapova, Maria - Williams, Serena1:2
16/11/2004WTA Tour Cha…Williams, Serena - Sharapova, Maria1:2
03/07/2004WimbledonWilliams, Serena - Sharapova, Maria0:2
29/03/2004NASDAQ-100 O…Williams, Serena - Sharapova, Maria2:0
Analiza:
Tutaj podaje poprzednie spotkania Sereny z Marią w innych latach dlatego dla mnie jedynym faworytem jest Serena :
Kiepska analiza.
 
M 3

mateusz696

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Liga Norweska
Spotkanie: Molde - Valerenga
Typ: Molde
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclik
Analiza:
Jutro o 18.00 zostanie rozegrany mecz pomiędzy liderem ligi norweskiej,a Valerengą zespołem zajmujacym 10 pozycję w tabeli.Goście na wyjazdach radzą sobie srednio..3 mecze wygrane,jeden remis i aż 4 porażki,natomiast lider jak narazie &quot;kosi&quot; wszystkich na swoim terenie wzbogacając sie o kolejne punkty.Molde gra niezwykle dobrze na własnym boisku..pokonany ostatnio Haugesund 3:1 czy wczesniej Aalesund 5:2 robi wrazenie.Można by nawet zaryzykować handi,lecz ja stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy i wzbogacenie się o kolejne 3 punkty,tak by byc juz poza zasięgiem Trosmo,które depcze im po piętach.Molde na własnych &quot;śmieciach&quot; wygrywało 6 razy,raz zremisowało i zaliczyło jedna wpadkę.Sadzę ,że jutrzejszy mecz Lider wygra bardzo pewnie.Polecam.


✅ 70
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew Łódź - Wisła Kraków
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

W sobotę kolejne zmagania w pierwszej kolejce Ekstraklasy. W Łodzi zmierzy się Widzew z mistrzem kraju Wisłą Kraków. Goście już parę meczy rozegrali między innymi w eliminacjach LM więc już są trochę rozegrani.

Mecze obu ekip w poprzednim sezonie:
Widzew – Wisła 0:1
Wisła – Widzew 2:0

W obu meczach zwyciężyła Biała Gwiazda nie tracąc żadnej bramki.

Mecze Wisły na wyjeździe z Widzewem:
21/08-10 Widzew - Wisła Kraków 0:1
18/08-07 Widzew - Wisła Kraków 1:3
22/04-07 Widzew - Wisła Kraków 0:0
04/10-03 Widzew - Wisła Kraków 1:3
16/04-03 Widzew - Wisła Kraków 1:2
17/11-02 Widzew - Wisła Kraków 2:4

Jak widać Wisła zdominowała Widzew w ostatnich latach wygrywając z nimi na wyjazdach aż 5 razy i raz remisując.

Ostatnie mecze drużyn:
14/07-11 Widzew - Omonia N. 3:4
01/07-11 Widzew - Dolcan 1:2

Widzew rozegrał 2 mecze sparingowe i oba mecze przegrał.

26/07-11 Liteks Ł. - Wisła Kraków 1:2
19/07-11 Wisła Kraków - Skonto R. 2:0
13/07-11 Skonto R. - Wisła Kraków 0:1
08/07-11 Flora - Wisła Kraków 2:2
06/07-11 Rapid Bu. - Wisła Kraków 2:0
29/06-11 Oberhausen - Wisła Kraków 0:1

Z 3 meczy sparingowych Wisła wygrała tylko raz, raz zremisowała i raz przegrała.
W kwalifikacjach do LM wygrali 3 mecze czyli wszystkie które do tej pory rozegrali.

Myślę, że Wisła po raz kolejny pokona Widzew na wyjeździe ale nie będzie to jakieś wielkie zwycięstwo lecz liczę na jakiś skromny wynik 0:1 lub 0:2. Za Wisłą przemawia fakt, że rozegrali już sporo meczy przed nowym sezonem. Jednak w przyszłym tygodniu Wisła rozegra u siebie rewanżowe spotkanie w kwalifikacjach do LM więc trener może w sobotę nie wystawić najmocniejszego składu. Mimo wszystko myślę, że wystawi taki składu który poradzi sobie z Widzewem ponieważ Wisła kolejny raz walczy o tytuł mistrza Polski nie będzie chciała zaliczyc wpadki na początku sezonu.


⛔ 100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Texas Rangers - Toronto Blue Jays
Typ: Under 8.5
Kurs: 1.952
Bukmacher: Sporting Bet
Analiza:


W sobotę o 1:07 naszego czasu Rangersi w Toronto zmierzą się z zespołęm Blue Jays.
Typ ten (UNDER)wybrałem kierując się trzema przesłankami:
1. Świetny pitcher w Texas
2. Dobry pitcher w Toronto w znakomitej formie
3. Słabsza forma batterów z Texas

Ad.1. ALexi Ogando 10-4, 2.79 era. Staty mowią za siebie, w ciągu maja i czerwca tylko raz pozwolił rywalom zdobyć więcej niż 3 runy i było to na początku czerwca w meczu z b.mocnymi Yankees na ich stadionie.
Ad.2. Brett Cecil. Ten gracz ma gorsze staty: 3-4, 4.71. Jednakże ostatnio znajduje się w wybornej formie - w ciągu 3 startów zanotował 2-0 i 2.45 a ostatni występ właśnie przeciwko Rangers, 5 dni temu w Texasie, był wprost niesamowity. 7 wyautowanych pałkarzy i tylko jedna baza zdobyta przez cały jego pobyt na boisku!!
Ad.3. Po wielkim strzelaniu w dwoch pierwszych meczach z Minnesotą Rangers wpadli w dołek i zdobywali mniej punktów. Teraz odbyli dluga podroz az do samej Kanady i maja grać przeciwko facetowi, który ich wprost zniszczył w ostatnim występie niecały tydzień temu.

Biorąc pod uwagę te czynniki kurs uważam za nadzwyczaj hojny.


✅ 95
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocka Premier League
Spotkanie: St. Jonhstone - Rangers Glasgow
Typ: 1X
Kurs: 2.36
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:

Dziś obie drużyny rozegrają swoje mecze w 2 kolejce.
Pierwsze swoje mecze w lidze drużyny zremisowały, nikt się nie spodziewał remisu Rangersów w pierwszym meczu a jednak, ich forma nie wygląda za dobrze.. w LM przegrali mecz u siebie ze Szweckim Malmo 0:1 i w najbliższą środę czeka ich ciężkie wyjazdowe spotkanie z tą drużyną. Dlatego sądzę, że minimalnie te spotkanie skończy się remisem a w najgorszym przypadku porażką Rangersów. Drużyna z Glasgow oszczędzi pewnie najlepszych zawodników by nie narażać ich na kontuzje.



⛔100
 
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia - Vejkkausliiga
Spotkanie: HJK Helsinki-IFK Mariehamn
Typ: Over 4,5
Kurs: 4,33
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:


Witam! Już dzisiaj o godzinie 17:30 wybiegną na murawę zawodnicy HJK Helsinki oraz IFK Mariehamn by rozegrać między sobą 18 kolejkę ligowych spotkań. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, którzy na własnym terenie nie stracili nawet ani jednego punkciku w 8 spotkaniach co robi świetne wrażenie. Ale skupmy się na moim i przejdźmy do rzeczy. A więc HJK u siebie strzela rywalom bardzo dużo bramek bo aż 3,75 na mecz tracąc przy tym 0,75 co łącznie daje 4,5 goli na mecz. Zaliczając przy tym cztery razy over 5,5, raz over 4,5 i tylko trzy razy under 4,5. Goście to natomiast bardziej underowa drużyna lecz myśle że jutro oni bedą musieli się przystosować do stylu gry gospodarzy, którzy na swoim terenie są nie pokonani i mam nadzieje że dzisiaj też tak się stanie i padnie przy tym over 4,5;) Pozdrawiam!


⛔ 100
 
fanatyk-fzgt 3

fanatyk-fzgt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew - Wisła
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet At Home

Analiza
:

Mistrz Polski z roku 2010/11 dzis w I Kolejce polskiej Ekstraklasy bedzie podejmowac Łódzkiego Widzewa jak wiemy Wisla jest w formi gra dobra piłke w LE pokazujac wyniki w Bułgari jak wygrała z Litexem jestem przekonany , ze Wisła dzis jest zdecydowanym faworytem w tym meczu i pokonana gospodarzy z nie grajac Kursu tak wysokiego to byłby grzech ; )


⛔ 100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Turniej ATP w Umag, Chorwacja
Spotkanie: Juan Carlos Ferrero - Alexandr Dolgopolov
Typ: Juan Carlos Ferrero
Kurs: 1.73
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zaraz po spotkaniu Fabio Fogniniego z Marinem Cilicem na kort główny w ramach drugiego półfinału wyjdą doświadczony Hiszpan Juan Carlos Ferrero oraz utalentowany Ukrainiec Alexandr Dolgopolov. Ich jedyny pojedynek odbył się w tamtym roku o tej samej porze - a więc w cwiercfinale turnieju Umag 2010 i wtedy gładko wygrał 31 letni Hiszpan 2:0 6:1 6:2. Dzisiaj liczę na podobny wynik - Juan miał po drodze trudniejszych rywali od Ukraińca - wygrane z Maximo Gonzalezem, Ivanem Ljubicicem oraz Carlosem Berlocqiem są dla mnie bardziej znaczące niż tylko dwa spotkania po drodze Alexandra i wygrane z Filippo Volandrim oraz Albertem Ramosem-Vinolasem. Graczy dzieli różnica prawie 10 lat - co za tym idzie doświadczenie przemawia za Hiszpanem, tenisiści mają podobne warunki fizyczne. Jednak w tym roku na mączce Juan Carlos ma bardzo dobry bilans 11/3 oraz wygrany turniej w Stuttgardzie z połowy lipca. Natomiast Alexandr wygrał w tym sezonie 13 spotkań na clay&#39;u przy 10 porażkach - nie mając w ostatnich tygodniach dobrych rezultatów w grze na mączce.


⛔ 100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Liga polska
Spotkanie: Cracovia-Korona Kielce
Typ: 1, handicup cracovia -1
Kurs: 4,6
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Witam na dzis wybrałem mecz cracovii. Kolega powyżej dość dokładnie opisał sytuacje dla tego meczu. Uważam jednak, że można zaryzkowac bardziej odważny typ i postawić,że Cracovia wygra kilkoma bramkami. Po pierwsze Crocovia obroniła sie przed spadkiem, grając świetnie w poprzedniej rundzie, zwłaszcza na własnym boisku. W letnim oknie transferowym, prezes Filipiak wyłożył troche pieniędzy na nowych zawodników. Przybyło 5 nowych zawodników Nykiel, żytko, Straus, Niedzielan, i ostatnio Holender Van der Biezen. Cracovia będzie Grać ofensywnie, gwarantują to Niedzielan, wysoki holenderski napastnik oraz Ntibazunkiza. W Cracovii pozostał też trener Szatałow, który zna się na swojej pracy i z pewnością odpowiednio umotywuje swoich zawodników. Cracovia nie może przespać jesieni żeby potem zrywem na wiosnę gonic wynik. Z kolei Korona osłabiona odejściem kilku kluczowych zawodników, w tym Ediego czy niedzielana, brakiem sponsora i w zasadzie przeganą caą rundą wiosenną. Nie zapowiada się na to żeby Korona mogła nawiązać dziś walkę. Ciężko będzie się im utrzymać w lidze. Polecam ten typ

⛔ 100
 
legrand 82

legrand

Użytkownik
NORWEGIA: Tippeligaen
.....VS.....

Sogndal - Rosenborg
Typ: Sogndal DNB
Kurs: 3,10
Buk: Centrebet
Stawka: 2/10
Rosenborg za 3 dni ma mecz rewanzowy z Viktoria Pilzno a przypomnę iż pierwszy mecz zespół z Trondheim przegrał u siebie 0:1.Juz 2 dni temu pojawiły się głosy o tym że trener ma dać odpocząć kilku swoim zawodnikom.No i taka informacja pojawiła sie wczoraj na oficjalnej stronie
Derfor velger trolig trener Jan Jönsson å spare noen spillere i kampen mot Sogndal.
- Det kan være at noen får litt avlastning og at vi får noen friske bein fra start, sier Jönsson til RBK.no.

Wśród zmienników na pewno nie zobaczymy-Jon Inge Høiland (obr 4/0), Michael Jamtfall (pom. 4/1), Daniel Fredheim Holm (pom. 8/1) i Boti Goa (nap. 2/0) gdyz są oni kontuzjowani.Pod znakiem zapytania stoi wystep Per Skjelbred(pom.15/1) który źle się poczuł w meczu z Viktorią.Kogo więc J. Jönsson desygnuje do gry? Najprawdopodobniej szansę dostaną juniorzy więc otwiera się szansa dla Sogndal by wygrać mecz.
By Alchemist typ*
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bułgaria Superpuchar
Spotkanie: Lovech - CSKA Sofia
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Zaznaczę na początku,że to mój typ &quot;awaryjny&quot;... jako typ dnia chciałem podać spotkanie Molde ale ktoś mnie wyprzedził. A teraz do rzeczy, w Bułgarii Lovech nie bardzo się liczy i nawet to,że mieli mistrza nie stawia ich w dobrym świetle w Bułgarii w oczach ogółu kibiców. Lovech poległ ostatnio z Wisłą i teraz moim zdaniem skupi się bardziej na tym aby postarać się coś ugrać w Krakowie jak w tym Pucharze. Do tego czytałem,że opuścił ich jeden z podstawowych obrońców - nazwiska niestety nie pamiętam, sorry nie będę udawał znawcy ligi bułgarskiej. Do tego do Lecha odszedł Tonev. CSKA to marka w Bułgarii i pewnie będą chcieli od zdobycia pucharu zacząć sezon.

W meczach bezpośrednich lepiej prezentuje się CSKA dokładając do tego fakt, porażki z Wisłą to mimo tego,ze CSKA poległo z De Graafschap w eliminacjach to bardziej skłaniam się ku ekipie CSKA.

Warto,też dodać to,że bet365 wycofał już ten mecz z oferty ;)

Powodzonka!


✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Data, godzina: 30.07, godz. 18.00
Spotkanie: Widzew Łódź - Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków (-1,5 AH)
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365

Analiza: 1. kolejka nowego sezonu polskiej Ekstraklasy. Swoje zmagania rozpoczyna mistrz Polski, który sezon zacznie od meczu wyjazdowego w Łodzi z tamtejszym Widzewem. Wczoraj Lech Poznań zaczął rundę z bardzo wysokiego C (wygrana wyjazdowa 5-0 na ŁKS Łódź), dziś czekamy na odpowiedź mistrza Polski. Kursy na ten mecz moim zdaniem na pewno są przeszacowane. Wisła spisuje się ostatnio dobrze, z tego co widzieliśmy w pucharach bardzo dobrze prezentuje się ofensywa konstruując ciekawe, miłe dla oka i skuteczne akcje. Melikson, Iliev, Genkow, widać, że ci zawodnicy są w dobrej formie na początku sezonu. Obrona także nie kuleje, Wiślacy w trzech dotychczasowych pucharowych meczach stracili tylko 1 gola. O Widzewie zaś można powiedzieć tylko tyle co widać po meczach sparingowych. Porażki 3-4 z Omonią Nikozja oraz 1-2 z Dolcanem Ząbki optymizmem nie napawają i pokazują, że Widzew łatwo traci bramki. Poza tym przed sezonem jedna z kluczowych postaci klubu, Dervydas Sernas, przeniósł się do Zagłebia Lubin, na czym na pewno ucierpiała linia ofensywna Łodzian. Warto wspomnieć także, że w ostatnich 10 latach w meczach Ekstraklasy i Pucharu Polski na stadionie Widzewa pomiędzy tymi zespołami Wisła wygrała aż 5 razy i padł 1 remis. Widzew nie wygrał ani razu! Ja dziś spróbuję zatypować trochę odważniej, z handicapem, wiadomo, że Robert Maaskant da pograć dzisiaj trochę zmiennikom, ale to może być szansa dla zawodników takich jak Kirm, Biton, Nunez aby pokazać się z dobrej strony, a umiejętności na pewno im nie brakuje.


⛔ 100
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Leicester - Real Madryt
Typ: Real Madryt -2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betsafe

Analiza: Po raz kolejny gram na Real z ujemnym handicapem. Na cztery mecze w okresie przygotowawczym aż trzy Królewscy kończyli przewagą minimum dwóch bramek (czwarty mecz wygrali jedną bramką). Wiadomo - Real jest zespołem bardzo mocnym w zaawansowanej fazie przygotowań przed Superpucharem (14 sierpnia pierwszy mecz). Leicester to angielski drugoligowiec, który klasą ustępuje Los Blancos co najmniej trzykrotnie. Kadra na spotkanie z Leicester wygląda tak:Bramkarze: Casillas, Adán, Mejías, Jesús;
Obrońcy: Arbeloa, Ramos, Albiol, Pepe, Varane, Carvalho, Marcelo, Coentrao, Nacho;
Pomocnicy: Alonso, Khedira, Şahin, Callejón, Granero, Özil, Kaká, Di María;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín, Jesé
Jak widać nawet wystawiając zmienników Mou dysponuje mega mocnym składem, który powinien spokojnie pokonać Leicester. Ofensywa Realu jest wyśmienita - np. skład Ronaldo, Benzema, Kaka, Ozil i Callejon gwarantuje grad bramek. Moim zdaniem rywal Królewskich jest najsłabszy z całego okresu przygotowawczego. Wcześniej Real wygrywał spokojnie, dzisiaj musi być tak samo, a zwycięstwo trzema bramkami to bardzo realny scenariusz tego meczu.


⛔ 100
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel,Grand Prix Włoch
Data, godzina: 30.07, godz. 19.00
Spotkanie: GP Włoch (Terenzano)
Typ: Zwycięzca włoskiego GP - Tomasz Gollob
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Witam dzisiaj jak wszyscy wiemy kolejna odsłona GP tym razem na ulubionym torze Tomka Golloba w Terenzano.Po miesiącu przerwy każdy z zawodników zapewne sprawdzał nowe tłumiki,żeby jak najlepiej się przygotować.Dla Tomka zgranie silników było jego priorytetem.Podobno dostał od nowego tunera kilka bardzo dobrych silników z których przed zawodami jest niezwykle zadowolony.Przede wszystkim najważniejszym atutem jest że Tomek już dwa lata z rzędu wygrywał na tym torze i sam nie ukrywa że jest jego ulubionym w przeciwieństwie do Grega Hancocka.Tomasz pokazał już w finale w DPŚ w Gorzowie,że robi się już naprawdę piekielnie szybki dlatego stawiam na jego dzisiejsze zwycięstwo.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom