>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 30. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 20:45
Spotkanie Verona-Inter
Typ: 2/2
Kurs 1.91
Buk Fortuna
Analiza: Ostatnie spotkanie 11 kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym ekipa Verony na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Mediolańskiego Interu, gospodarze na chwile obecną są na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji i do tej pory ugrali zaledwie 6 punktów, goście natomiast są na 4 miejscu i do liderującego Neapolu tracą 5 punktów ,ale mają jedno spotkanie rozegrane mniej od ekipy Napoli. W tym meczu Inter jest faworytem pomimo tego że nie będzie grał na swoim stadionie, bowiem Inter ostatnio gra niezłą piłkę nie przegrał 16 kolejnych spotkań do tego tylko 3 razy podzielił się punktami, resztę zakończył z 3 punktami na swoim koncie, gospodarze natomiast w poprzednich 10 kolejkach zanotowali zaledwie 1 wygraną , tutaj też bym raczej marnie widział ich wygraną lub nawet remis, bowiem jeśli goście chcę wrócić do czołówki Serie A to takie spotkania jak to po prostu muszą wygrywać. Stawiam na wygraną zespołu Interu do połowy jak i na koniec spotkania. Typuję dokładny wynik 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅ 91
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka VTB United League
Godzina: 17:30
Spotkanie CSKA M. - VEF Ryga Handicap [0-24,5]
Typ:2
Kurs: 3,30
Bukmacher Fortuna
Analiza.Tem pojedynek w lidze VTB zapowiada się jako jednostronne widowisko.Gospodarze tego meczu CSKA Moskwa to obrinca tytułu z przed roku i główny kandydat do wywalczenia go ponownie.Drużyna ta ma zdecydowanie większe możliwości niż ich rywal VEF Ryga.Aktualnie CSKA zajmuje 2 miejsce w tabeli z kompletem 4 zwycięstw.W ostatnim swoim pojedynku pokonali wysoko na swoim parkiecie Saratov 93-66.Ich przeciwnik VEF Ryga zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z 3 poniesionymi porażkami.W ostatnim swoim pojedynku zagrali jednak całkiem dobrze minimalnie przegrywając wyjazdowe spotkanie Zenit Petersburg 84-84.Myśle że gospodarze którzy grają w czwartek w Eurolidze z Chimiki Moskwa zagrają rezerwowym składem i niebędzie takiej wielkiej różnicy punktowej w tym spotkaniu.
12/03/17 ULRz
VEF Ryga - CSKA M. 83:99
11/12/16 ULRz
CSKA M. - VEF Ryga 82:51
27/03/16 ULRz
CSKA M. - VEF Ryga 101:93
07/12/15 ULRz
VEF Ryga - CSKA M. 77:92
01/03/15 ULRz
CSKA M. - VEF Ryga 107:78
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Golden State - Detroit
Typ: over 222.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Ogólnie GSW nie ma problemów z osiąganiem overów ale Detroit ma dobrą obronę. Myślę że jednak ljnia 223 zostanie osiągnięta bo Goldeni wkraczają na swoje tory i rzadko kiedy mają mniej niż 120 pkt w meczu. Detroit powinno rzucić trochę ponad 100 i over powinien się pokryć. Ostatnie 2 wyniki z zeszłego sezonu:
GSW - DET 127:107
DET - GSW 113:119
⛔ 100
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - International Championship 2017
Godzina: 07:30 CET
Spotkanie:
Barry Hawkins - Jack Lisowski
Typ: Jack Lisowski
Kurs: 2,97
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Kursy wystawione za ranking i zasługi a nie aktualna formę, bo wtedy kursy byłyby odwrotne. Hawkins w głębokim dołku formy od miesięcy i co gorsza nie widać przesłanek poprawy. Seria wtop z niżej notowanymi rywalami jak ostatnio z Zifanem w English Open (3-4) i to już nawet nie dziwi. Gorzej kiedy wtapia mecze w których już wszystko zrobił jak trzeba ale brakuje wykończenia, jak parę tygodni temu z Wakelinem z 4-2 na 4-5. Lisowski w tym czasie na drugim biegunie formy i pewności siebie. Złapał niesamowity flow w budowaniu brejków, w sumie zawsze go miał ale teraz to poparte pewnością siebie wynikająca z dobrych wyników. Dobre występy w European Masters i 3 runda, potem łatwa wygrana z Whitem w kwalach do IC i wreszcie świetny run w English Open gdzie potknął się dopiero w ćwierćfinale na O’Sullivanie, za to po drodze ograł między innymi Williamsa i Trumpa. W obecnych realiach nie ma żadnych powodów żeby tak faworyzować Hawka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 197
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Lechia : Korona
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.28
Bukmacher : Fortuna
Lechia w/g mnie i może nie tylko gra poniżej oczekiwań i zajmuje aktualnie 12 miejsce natomiast goście na miejscu 9 i mało brakuje aby znależć się w tej pierwszej 8 ale nie będę typował kto wygra albo ile bramek ale mój ulubiony temat czyli czerwień , zawody poprowadzi Krzysztof Jakubik który pokazał w tym sezonie 27 żółtek 2 czerwone i podyktował aż 8 rzutów karnych i nie ukrywam że taki typ brałem pod uwagę jednak ostatecznie poszedłem w czerwoną , dlaczego ? a no jest jeden jak dla mnie mocno przemawiający fakt a to mecze Korony które prowadził pan Krzysztof , ogólnie tych meczy było 20 a oto ich bilans 88 żółtek 8 czerwieni ( 4 dla Korony i 4 dla rywali ) i 5 rzutów karnych , w tym sezonie pan Krzysztof sędziował 1 mecz Korony kiedy grali z Cracovią - wynik 4:2 i 2 rzuty karne 1 dla Korony i 1 dla Cracovii tak wiec karne już były i czas na czerwień , Lechia w tym fatalnym jak dotąd okresie patrząc pod względem dyscyplinarnym załapała 28 żółtych i aż 3 czerwienie czyli jak nie idzie to agresja bierze górę , Korona pod tym względem 24 żółtka i 1 czerwień i jak dla mnie to trochę dziwne gdyż Korona słynęła z brutalnej gry ale co się odwlecze to nie uciecze jak to się powiada do końca sezonu jeszcze sporo spotkań a jak nie pójdzie dobrze i zdarzy się nie zbyt dobra seria to i gra się może zaostrzyć i dziś liczę że na boisku może być sporo fauli a pan Krzysztof wyciągnie z kieszeni czerwoną !
⛔ 100
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Hellas Verona - Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: lvbet ;p
Analiza:

Wygląda obiecująco. Inter gra bardzo skuteczną piłkę w obecnej kampanii Serie A. Jak dotychczas nie doznali podopieczni Luciano Spallettiego jeszcze porażki. Mają za to na swoim koncie aż 8 zwycięstw oraz 2 remisy między innymi z Napoli w Neapolu. Skutkuje to oczywiście wysokim miejscem w ligowej tabeli obecnie są na 4. lokacie, ale w przypadku poniedziałkowego zwycięstwa przeskoczą Lazio oraz Juventus i będą drudzy. Hellas na innym biegunie tabeli. Są trzeci od końca z 1 zwycięstwem oraz aż 6 porażkami. Myślę, że przewaga boiska nie będzie wystarczającym handicapem żeby urwać punkty skutecznemu Interowi. Łatwo pewnie nie będzie, ale kolejny komplet punktów Mediolańczycy powinni do swojego konta jutro dopisać.
✅ 40
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 00:05
Spotkanie: Winnipeg- Pittsburgh
Typ: Pittsburgh i powyżej 6,5 gola
Kurs: 5,1
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam. Powtarzam typ na Pittsburgh. Wczoraj się nie udało, dzisiaj mam nadzieję będzie inaczej. Pittsburgh trzy mecze z rzędu wyniki 2:1. Czas na jakieś przełamanie, z takim potencjałem w ofensywie jedna bramka w 60 minut, w trzech meczach z rzędu nie przystoi mistrzom. Za długa taka seria może źle wpłynąć na zawodników i myślę że dzisiaj zagrają na max swoich możliwości by tą fatalną serię przełamać. Ma kto strzelać, rywal też raczej odpowiedni na wymianę ciosów. Winnipeg też ciekawa drużyna. W składzie tacy zawodnicy jak Laine, Scheifele czy Wheeler na pewno coś strzelą dzisiaj. NHL bardzo nieprzewidywalna, tak naprawdę każdy z każdym może wygrać. Winnipeg po dwóch porażkach, Pittsburgh słabo w tym sezonie na wyjazdach, w tym meczu może zdarzyć się wszystko. Ja idę w stronę Mistrzów z Pittsburgha i minimum siedem bramek. Poprzednie spotkanie tych drużyn w Winnipeg to 7:4 dla Pittsburgha.
⛔ 100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - WSM liga ( 2 liga czeska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Slavia Praga-Vsetin
Typ: 1
Kurs: 1.58
Bukmacher: fortuna
Analiza:
w poniedziałek na widelec biorę 2 ligę czeską i mecz na zimnym stadionie-Eden w Pradze, gdzie zmierzy się Slavia z Vsetinem.Slavia obecnie zajmuje 4 miejsce w lidze i ostatnio prezentuje świetną formę , w 4 meczach 4 zwycięstwa i stosunek bramek 12-2. Patrząc na ostatnie 4 mecze we własnej hali , również 4 zwycięstwa i stosunek bramek 14-2.Natomiast Vsetin zajmuje przedostatnią 13 pozycje i patrzą na jego ostatnie mecze to gra w kratkę, to znaczy u siebie wygrywa, na wyjazdach przegrywa. 4 mecze wyjazdowe to 4 porażki i różnica bramek 8-14 . Drużyny już rozegrały jeden mecz między sobą w tym sezonie i we Vsetinie wygrała Slavia 2-5. I pomimo wielkich zasług dla czeskiego hokeja drużyny ze Vsetina pod koniec XX wieku (1995-2001 6 razy mistrzostwo i 1 raz srebro) to nie wróże im sukcesu w tym meczu ( jak i całym sezonie)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Wlochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Ternana vs Carpi
Typ: remis
Kurs: 3,29
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bukamcherka jest jak gielda - trzeba trzymac reke na pulsie , zamykac mecz z zyskiem x 2-2,5 , nie czekac do 90 min przy duzych kursach , a potem pluc sobie w brode , ze gol w 90+ min .Np. tutaj - remis w 75-80 min - zamykac/kontrowac.
Wlochy Serie B - poniedzialek. Mecz miedzy slabszymi zespolami. Ternana zajmuje 21 , a Carpi 14 miejsce.
Obie druzyny wygrywaja rzadko . Ternana na swoim boisku nie przegrywa .
Carpi przegrywa z zespolami lepszymi , z gornej czesci tabeli.
Oibe druzyny w ostatniej kolejce przegraly .Gral.y z bardzo silnymi ekipami -Frosinone i Palermo.
Faworyta zdecydowanego , mysle , ze nie ma , a na kolejna porazke z rzedu nie powinny sobie oba zepsoly pozwolic.
✅ 229
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Godzina: 14:00 (zapewne ulegnie zmianie)
Spotkanie: Krajinovic Filip - Sugita Yuichi
Typ: Sugita
Kurs: @1.90
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Jutro dojdzie do dość ciekawego, a zarazem dziwnego starcia pomiędzy 25 letnim Serbem Filipem Krajinoviciem, a 29 letnim Japończykiem Sugitą. Dlaczego dziwnego? Bukmacherzy wystawili tutaj kurs 50/50, który na zdrową logikę karze zagrać i mocno faworyzuje grę na Serba, jego ostatnie wyniki na hali robią wrażenie na 6 spotkań, wygrał aż 5. Na pewno od razu wpada w oczy wygrana z Andriejem Rublevem, odprawił go 2-0 i to u siebie w Moskwie, więc na pewno jest luks przygotowany i pod formą. Dobra, koniec żartów - przypatrzmy się temu bliżej. Jak to się stało, inaczej... Co tam się stało, że Serb tak łatwo wygrał? Na pierwszy set Rublev nie dojechał, robił tyle prostych błędów, a w głowie miał taki Meksyk jakby chlał całą noc, z resztą podobnie wyglądał. Ten mecz to był mecz błędów, starczyło Ruskowi przebijać piłkę, a ten robił proste błędy, żeby było śmiesznej był to kłopot dla Serba, który często sam się ośmieszał, pierwszy set z &quot;pijanym&quot; Rublevem wygrał 7-5, w drugim ta gra wyglądała lepiej, ale dalej to było z 40, może 50% Rubleva, nie był to jego dzień - przegrał w TB, mając serw i PS, bywa (tak apropo jutro mega Value z dziadkiem Verdasco @2.21). Przejdźmy krok dalej i spróbujmy zrozumieć oddsmakerów, których zdaniem ten mecz jest ciągle 50/50, kolejną przewagą po za ostatnimi &quot;sukcesami&quot; jest wzrost, no niewątpliwie 12 (!) centymetrów różnicy daję sporą przewagę na kortach szybkich, którą Serb Krajinovic na pewno wykorzystuje, ano nie do końca. Ulubioną nawierzchnią wyższego zawodnika jest ... Clay, czyli nawierzchnia wolna, żeby było jeszcze śmieszniej nasz skoczny Japończyk preferuje korty szybkie. (Ostatni finał w Moskwie Serb przegrał z zawodnikiem o 10 cm niższym, ale to nie ma większego znaczenia, bo ten turniej to była parodia). Przejdźmy więc do skocznego &quot;Amino&quot;. Ostatnio trochę po nim pojechałem, bo nie wierzyłem, że zdziała coś z mocnym Szapo, jednak urwał set i pokazał, ba pokazuje ciągle się z na prawdę walecznej strony. Gościu ma 29 lat i prawdziwy charakter do gry, można powiedzieć druga młodość. Świetny, choć przegrany mecz z Mannarino, dalej dobre widowisko i wygrana z Bagietą, który niewątpliwie złapał niezłą formę, zacięty pojedynek z Wielkim Delpo, no nie bez przypadek zagra w Paryżu - mocny średniak, tak po krótce można go na dzień dzisiejszy opisać.
Co do samej gry, gdy piłka po serwisie Serba wróci na jego stronę to ewidentnie faworytem do zdobycia punktu staje się Japończyk, on ciągle &quot;gryzie trawę&quot; i nie odpuszcza praktycznie żadnej piłki. Moim zdaniem ewidentny błąd ze strony bukmachera, jeżeli zawodnicy zaprezentują się tak jak ostatnio i nikt nie wyskoczy nagle jak Verdasco w meczu z Delpo, który nażarł się czegoś przed meczem (ogólnie najlepszy mecz jaki ostatnio można było obejrzeć) to mocnym faworytem do wygrania tego pojedynku jest nie kto inny jak Sugita, a i jeszcze jedno. Patrząc na kurs jaki wystawili pod to spotkanie to ich zdaniem Krajinovic Filip jest na poziomie Szapo -.-.
Powodzenia! ;)
⛔ 100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
⚽ Piłka nożna, Ekstraklasa, godz. 18:00
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
typ
: Powyżej 2 bramek, powyżej 4 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
kurs: 4.0
bukmacher: forbet
Leniwy i ubogi w ofertę poniedziałek... jednak wynalazłem coś takiego. Widzę value w tym kursie. Myślę, że to będzie otwarty mecz. W h2h wygląda to nieźle. Ostatnie mecze między tymi zespołami obfitowały w takie statystyki jak poniżej.
⚽ Bramki: 6, 5, 2, 0
::zoltakartka: ???? Kartki: 6, 5, 6, 4
▶ Rzuty rożne: 9-7, 4-9, 3-6, 13-3
Myślę, że ktoś tego nie analizował i kiepsko oszacował szansę na to zdarzenie. Osobiście próbuję. Dla mniej odważnych polecam zakład Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie, kurs 2.70.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 liga hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Deportivo La Coruna
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie ekipy w mocnym kryzysie, tracą dużo bramek pierwsi jednak nie wytrzymali goście i trener Pepe Melo został zwolniony. Nie dziwię się zupełnie, Deportivo wydało ok. 10mln na transfery i mieli apetyty na środek tabeli, tymczasem są chłopcami do bicia. Liczę na efekt nowej miotły i miałem grać X2, ale jedna rzecz mnie martwi mianowicie bramkarze. Od początku sezonu w bramce gości występowało już 4 różnych i każdy prezentuje się fatalnie, ostatnio grał 18 letni junior bo sytuacja jest tragiczna. Ledwo 4 dni temu mierzyli się że sobą w pucharze króla i Las Palmas wygrało 4:1 na terenie rywali, co zakończyło się zmianą trenera w La Coruni. A podyktowane było to nie tyle rozmiarami porażki lecz poziomem rywala z którym przegrali. W Las Palmas ostry kryzys, w lidze 7:22 w bramkach i trzecia pozycja od dołu w tabeli. Odeszli kluczowe gracze którzy stworzyli w tamtym sezonie niesamowity atak i atmosferę. Nic tam narazie nie funkcjonuje, na pewno trener jest także na gorącym krześle i jest następny w kolejce po Melo. Liczę że te problemy w obu ekipach dadzą kolejny festiwal strzelecki, bo tutaj jedni i drudzy nie grzeszą murem na tyłach.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna / Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burlney - Newcastle
Typ: handi (1:0) Newcastle win
Kurs: 5,10
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Wczoraj fatalne typwaniem w moim wykonaniu, jednak jeszcze gorszy był brak podjecia ryzyka na mecze Cleveland czy Golden, kto się interesuje ten wie jakie kursy siadaly.
Dziś nie widzę nic atrakcynego w baskecie, nie z takim kursem bym mógł wrócić jeszcze do gry, weekend nie potrzebował trochę, więc szukam alternatywy....taką sie wydaje dzisiejsze spotkanie w Premier League.
Z góry polecam granie po prostu czystej dwójki na gości, sam chcialem grać ze Newcastle wygra to spotkanie do zera, ale mi to wiele nie daje wiec ja szukam handi, myślę że wynik 0:2 w zasiegu.
Burnley ostatnio zaskakiwalo, potrafiło bowiem ukrywać punkty potentata, takim jak Liverpool czy Tottenham. Mieli sporo szczescia ale punkty wpadły. Problem polega na tym że prawdopodobnie ze składu dzis wypada Wood, aktualnie najlepszy strzelec gospodarzy, i nie ma go za bardzo kim zastąpić. Ewentualnie Vokes, ale raczej w najlepszej dyspozycji. Wiec bedzie problem ze zdobywaniem bramek.
Z kolei Newcastle to ekipa z ogromnym potencjałem, problem ostatnio polega tylko na skutecznosci. Swietne spotkania np. Rozegrane w Brighton, dominowali cały mecz...i przegrali 1:0. Podobnie było w wyjazdowym meczu ze świętymi gdzie padł remis 2:2.
Myślę że Benitez zdaję sobie sprawę że dzisiejszy mecz musi jego drużyna wygrać i przygotuje ich dobrze taktycznie i mentalnie.
Bukmacherzy również widzą to wszystko i faworyzuja gosci, chociaż w tabeli Newcastle ma tylko oczko więcej.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
M 30

mateuszlasek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 Liga Rumuńska.
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sepsi OSK - FC Botosani
Typ: FC Botosani i poniżej 3.5 bramki.
Kurs: 2,5
Bukmacher: LVBET

Analiza:
Witam. Ostatnio troszkę poszalałem z kursami dla Was, dokładny wynik w meczu League of Legends trafiony po kursie 3.5. Jest się z czego cieszyć. Spróbuje podtrzymać dobrą passę dzisiejszym meczem w Rumuńskiej Ekstraklasie.
Zacznijmy od gospodarzy. Zespół Sepsi wpadł w spory dołek jeśli chodzi o rozgrywki ligowe ich ostatnie 5 spotkań to aż 4 porażki i jeden remis. Są drużyną mocno underową, a patrząc czysto statystycznie swoje boisku im nie sprzyja, tzn nie osiągają tam lepszych rezultatów gdyż statystyka podana powyzej to właśnie tylko mecze u Siebie. Zauważyłem że gospodarze mają tendencję do przegrywanie gier na drużyny z czołówki stawki, a pragnę zauważyć że Botosani znajduje się na 4 miejscu, za to gospodarze plasują się na miejscu 12 czyli 3 od końca.
Botosani radzi sobie w lidze nieźle, remis z CFR Cluj w lidze po czym wyeliminowanie wicelidera Ligi Rumuńskiej z pucharów robi wrażenie, na pewno nie są chłopcami do bicia. Na wyjazdach radzą sobie średnio, ostatnio mała wpadka z Gaz Metanem na wyjezdzie i przegrana 1-0, generalnie Botosani ma strasznie wahającą się forme grając w gości, jednakże uważam że podbudowani dobrymi wynikami zostaną dziś poniesieni do zwycięstwa na zespół który w 3 kolejce tego sezonu u Siebie rozbili 5-1. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
PS: dołączam link do meczu. https://www.flashscore.pl/mecz/nismSflJ/#szczegoly-meczu

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Korona
Typ:
Korona wygra i over 2.5 bramki w meczu
Kurs: 5.50
Bukmacher: forbet
Analiza:

Nikogo nie zamierzam przepraszać za wczorajszy typ ! Każdy profesjonalista ,który obstawia wie z czym wiąże się typowanie - ryzykiem, jeśli grasz to musisz mieć też w krwi to, że czasem przegrasz ! Typowy nosacz bukmacherki zawsze będzie narzekał i szukał winnych i pisał Ci , żebyś obstawiał szachy - za swoje niepowodzenie, nie chcesz moich typów nie czytaj !! Obstawiasz na własną odpowiedzialność - nie jesteś dzieckiem! ... Przejdźmy do meritum. Kolejny raz będę sugerował się ostatnimi poczynaniami obu drużyn. Praca obecnego trenera Korony robi na mnie duże wrażenie... Po drużynie ,którą kierował Bartoszek wciąż pozostał duch, a nawet jest lepiej gdyż trener Lettieri poprawił dodatkowo taktykę... co w połączeniu z tym daje niezłe kombo! Wszyscy piłkarze Korony dają z siebie 100 % w każdym meczu ... ostatni mecz w lidze przeciwko Górnikowi to udowadnia z 3-1 wyszli na 3-3!! Pokazali kawał serducha a w szczególności Kiełb... ten chłopak przechodzi drugą młodość i napędza Koronie praktycznie wszystkie akcje.. jest też groźny przy stałych fragmentach... Lechia natomiast to wciąż zbieranina szrotu... za takich uważam braci Paixao... tyle sytuacji co oni marnują na pewno nie przytrafiłoby się lepszym piłkarzom.. Lechia powinna zmienić niektórych obecnych piłkarzy bo widać , że odcinają tam już kupony.. widać to zresztą po pozycji w tabeli. Myślę , że mecz będzie zacięty i podobnie jak w Zabrzu padnie parę bramek, Korona lubi grać z kontr a dobrze wiemy jakie pozycyjne ataki Lechii są chaotyczne... ich nowy trener jeszcze ma dużo pracy przed sobą.. Wejdzie? Zostaw reputkę ! Ze mną grasz na własną odpowiedzialność !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
K 169

kameneq

:)
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia Gdańsk vs Korona Kielce
Typ: over 2.5 - 2 połowa
Kurs: 4.35
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Bardzo lubię poniedziałkowe typowanie, szczególnie w Lotto Ekstraklasie. Dzisiaj w ostatnim meczu 14 kolejki zmierzy się Lechia Gdańsk i Korona Kielce. Lepsze wyniki oraz wyższe miejsce w tabeli na chwile obecną zajmuje ekipa z województwa Świętokrzyskiego co na pewno jest zaskoczeniem. Lechia Gdańsk drużyna budowana na puchary, dopiero na 12 pozycji i bliżej jej do spadku niż gry w Europie. Dlaczego tak się dzieje? Niewątpliwie gospodarze mają sporego pecha, często tracą bramki w końcówce spotkań, ostatecznie ja przegrywając bądź remisując. Na dobrą sprawę przy odrobinie farta, to Lechia powinna zdobyć z 10 pkt więcej i być w czołówce tabeli. Dziś zagrają z ekipą Korony Kielce, która od pewnego czasu prezentuję bardzo dobrą piłkę. Włoski trener wprowadził w tym sezonie wiele świeżości i póki co kielczanie są pozytywnym zaskoczeniem. Dziś czeka ich jednak bardzo ciężkie wyjazdowe spotkanie w Gdańsku. Po meczu w Pucharze Polski chodzą słuchy o pewnych brakach kadrowych na dzisiejsze spotkanie, jednak może to być tylko gra psychologiczna włoskiego szkoleniowca. Wydaje mi się, że dziś Korona polegnie, gra wyjazdowa jest ich mankamentem, a na Lechii każdej drużynie gra się trudno. Według mnie 3 punkty zostają dzisiaj w Gdańsku. Dodatkowo jak to w meczu Lechii Gdańsk spodziewam się dużej ilości fauli/kartek oraz kilku bramek, dlatego też typ na over 2.5 w 2 połowie.
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol - Betis
Typ: over 2,5 gola
Kurs:
1.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek rozpędzonego Betisu z Espanyolem, który gra w kratkę.
Początek sezonu w wykonaniu Espanyolu był tragiczny - tracili masę punktów i goli, a takim dodatkowym gwoździem była porażka z lokalnym rywalem - FC Barceloną 0-5 na wyjeździe. Natomiast Betis to zdecydowana rewelacja tego sezonu - strzelają bardzo dużo goli w swoich meczach - i właśnie z tym aspektem wiąże swój dzisiejszy typ.
Bezpośrednie pojedynki obu drużyn nie są zbyt dobrym materiałem do analizy - forma obu zespołów jest zupełnie inna. Betis z hiszpańskiego średniaka stał się drużyną, która może realnie myśleć o europejskich pucharach, natomiast Espanyol ostatnio stopniowo zaczyna odbudowywać swoją formę, ale to wciąż nie ta sama drużyna, która swego czasu rywalizowała na równi z najlepszymi drużynami w lidze.
Sytuacja kadrowa obu drużyn nie jest krytyczna - trenerzy mogą wypuścić do boju to co najlepsze.
Trudno doszukiwać się w tym meczu faworyta - atut boiska po stronie Espanyolu, ale potencjał kadrowy zdecydowanie po stronie Betisu - celuje w ciekawy mecz, z przynajmniej 3 bramkami.
Przewidywany wynik 2-1 / 1-2
Pomogłem? Zapropsuj
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lechia - Korona
Typ:
remis
Kurs: 3.40
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Cieszę się, iż coraz więcej osób uważa Koronę za ogarniętą drużynę. Jednak przykłady Wisły Płock i Bruk-Betu - obok Korony zespołów wg mnie najbardziej niedocenianych w lidze - dowodzą, iż drużyny te nie są w stanie grać przez kilka meczy na wysokim poziomie. Obawiam się, iż ostatnie boje z Zagłębiem i Górnikiem też pozostawiły rysę na Koronie. Drużyna jest już przemęczona. Grali przez kilka ostatnich meczy faktycznie na maksa. Dziś mogą wyciągnąć remis a i to nie jest pewne. W ciągu kilku dni Korona jest w rozjazdach: Lubin, Zabrze teraz Gdańsk. Nawet nie wiem w między czasie byli w Kielcach. Zmęczenie da znać o sobie. Na pewno Lettieri chłopakom nie odpuści, ale wygrać nie dadzą rady. Stawiam dziś na remis. Lechia owszem nie gra rewelacji ale remis dziś powinien być w zasięgu drużyny gdańskiej. Przy planowanej reorganizacji rozgrywek ligowych Koronie spadek nie grozi. Uważam, iż maksa zagrają z Zagłębiem Puchar Polski. Będą chcieli powalczyć o to trofeum, otwierające drogę do Europy. Dziś Korona zapewne powalczy ale zadowoli się remisem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom