>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.10.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - GRECJA: Super League
Godzina: 18:30
Spotkanie:
PAOK - Asteras T.
Typ:
X (remis)
Kurs: 4,8
Bukmacher: UNIBET
Analiza:

Witam,
dziś typuję remis w Grecji.
Przez bukmacherów uważany za mało prawdopodobny, z racji tego,ze PAOK od dłuższego czasu wygrywa wsystko u siebie.
Ja jednak pamiętam spotkanie Asteraz z Olympiakosem i ich dzielną postawę w obronie. Co prawda szansa w ofensywie nie wielka alemyślę ,ze powalczą o wywiezienie punkty i obstawiam wynik 0-0.
Oczywiście do zagrania za nie wielką stawkę na tzw. “aferę ”
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burnley - Newcastle
Typ: under 1,5 gola
Kurs: 2,71
Bukmacher: fortuna
Myślę, że typ bardzo prawdopodobny. W Premier League wyniki 0-0 trafiają się przynajmniej raz w kolejce, a w tej kolejce wynik 0-0 jeszcze nie padł, wiec może to bedzię dziś. A ku temu jest wielka szansa. Spotykają sie dwie underowe drużyny, Burnley ostatnie w lidze w bramkach a Newcastle na 18 miejscu pod tym względem. A Burnley grało przecież z City, Totenhamem, Lierpoolem, Chelsea.. a i tak jest ostatnie w lidze pod względem overów. Spójrzmy na mecze u siebie Burnley, w 4 meczach 3 mecze to under 1,5 gola. Stosunek bramek 2-2. Czyli średnia 1 gol na mecz. A teraz Newcastle na wyjezdzie.. na 4 mecze 3 to under 1,5 gola. Na h2h nie patrze bo jest z 2015 roku. Stawiam na under 1,5 gola bo żadna ekipa nie chce przegrać tego meczu, a gol padnie może po karnym a może po stałym fragmencie gry, chodz ten mecz zapowiada się na 0-0. Nie graj zemną, bo czuje się odpowiedzialny, że ktoś to gra i jak nie wchodzi jest zawiedziony. Ja nie jestem jasnowidzem, a gram tylko to co ma sporą szansę wejść i według mnie kurs to value. Pamietaj graj z głową.
✅ 171
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Granada vs Lorca
Typ: 1
Kurs:
1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza: No cóż spóźniłem się z Koroną ale nastepny typ też mam.. troszkę mniejszy kurs no ale cóż.. Na Granada spadkowicz z LaLigi a Lorca to beniaminek.. to już daje do myślenia..Granada na ten moment złapała ciekawą serie..na 6ostatnich meczy 5 zwycięstw i 1 porazka.. Skład zmieniony całkiem z poprzedniego sezonu.. Na bramce postawili na doświadczenie i kupili z Las Palmas Javi Varas, dobry gracz doświadczony pewny punkt.. Na prawej Diaz, któy doszedł z leganes gdzie grał większość w 1 składzie,dlatego dziwi mnie ze odszedł. Na środku doswiadczenie ponownie.. Chico z przeszłościa w Premier Leauge a obok niego Urugwajczyk Menosse..lecz dziś niezagra za kartki.. wiec obok chcio zagra najprawdopobniej I&#39;anson.. na lewej Martinez Sanchez czyli znowu doświadczenie. środek pola oslabion jednnym g raczem jakim jest kapitan Baena...Javi Espinosa środkiem bedzie dziś dyrygować.. Atak Joselu.. Doświadczony grać, skuteczny w tym sezonie.. na skrzydle można wyróznic Pedro ktory takze imponuje skutecznościa.. a co o Lorce mozna powiedzec? W defesywie mozna wyróżnić pene ktory ma 34lata grał swego czasu w najwyższej lidze.. No ale ich forma nie zachwyca..Przeodstatnie miejsce.. co prawda nie grają tragicznie ale maja problem ze skutecznoscia a dizś jeszcze taka defesywa takze bramka dla nich to bedzie duze osiągniecie..
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KOMUNIKAT
DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU TYPY DNIA
Z dniem 1 listopada 2017 roku nastąpią 2 istotne zmiany w Regulaminie Typów Dnia. Mianowicie:
  1. Zwiększona zostaje liczba nagrodzonych miejsc do pięciu najlepszych w końcowej tabeli za dany miesiąc. Struktura nagród będzie wyglądała następująco:
    1. miejsce - 150 PLN
    2. miejsce - 100 PLN
    3. miejsce - 50 PLN
    4. miejsce - 50 PLN
    5. miejsce - 50 PLN
  2. Do dotychczasowej listy bukmacherów zostaną dodani 2 nowi bukmacherzy:
    - BetrallyZaktualizowana lista, wraz z nowymi bukmacherami, jest już do wglądu w Regulaminie Typów Dnia.

Mamy nadzieję, że planowane zmiany uatrakcyjnia zmagania konkursowe w Typach Dnia. Powodzenia wszystkim!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom