>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 30.12.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 30. Grudnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Atlanta Hawks
Typ: DeMar DeRozan suma punktów (25) lub więcej i drużyna 1 wygra
Kurs: 2
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Szalony mecz w Bostonie, przyznam się bez bicia, że w połowie 3 kwarty zwątpiłem i poszedłem spać... A tu taaaka niespodzianka rano ???? Niestety, dziś nie mam możliwości poczekać na listę absencji na ten mecz i muszę typować w ciemno już teraz. Próbuję wytypować mecz jedynaka z Kanady - Toronto Raptors. We własnym kraju zbudowali prawdziwą twierdzę i są najlepsi w całej stawce jeśli chodzi o mecze na swoim parkiecie (12WIN i tylko 1LOSS). Ostatnio dwa mecze wyjazdowe i dwie dotkliwe porażki z Dallas i Oklahomą. Wysoka pozycja w tabeli, walka z Cavs o miejsce za plecami Bostonu i dziś mecz z najgorszą drużyną w całej lidze - Atlantą (przegrali aż 14 z 17 meczów wyjazdowych). Okazja do przełamania świetna. Hawks tankują, a wygrali dwa ostatnie mecze więc dziś, aż &quot;wypada&quot; przegrać ;) poza Schroderem nie widzę tam za wiele jakości... Spotkali się już raz w tym sezonie i Hawks zostali ZMIAŻDŻENI 78-112 (pod koniec 3 kwarty było już... 45punktów różnicy). Oczywiście mecz meczowi nie równy, ale nie widzę za wielu argumentów za Jastrzębiami. Ich ostatnie zwycięstwo nad WW - bardziej nazwałbym to żałosną porażką ekipy Gortata niż super meczem Atlanty. Do typu dorzucam najlepszego strzelca z ekipy Raptorów - DeMara DeRozan&#39;a. Po zostaniu MVP tygodnia na Wschodzie (średnio 34 punkty i 13 trafionych trójek w trzech meczach) przeżył swego rodzaju spadek formy, bo zagrał ostatnio dwa słabiutkie mecze. Pokryło się to właśnie z dwoma porażkami Toronto. Uważam, że dziś DeMar wraca do swojej gry i prowadzi Raptory do 13 domowego zwycięstwa. Jedyne czego się obawiam to blowout i mało minut DeRozan&#39;a, ale mam nadzieję, że Jastrzębie chociaż przez część meczu będą dotrzymywać kroku.. powodzenia
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
F 161

fuska

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ONICO Warszawa - Czarni Radom
Typ: DW 3-0
Kurs: 2.90
Bukmacher: 1xBet

Analiza:
Spotkanie 4. z 11. drużyną w tabeli. Faworytem meczu są oczywiście gospodarze, którzy są w dobrej formie, pokonując m.in. Resovię i Jastrzębie po 3-0. Może nie są to te wielkie zespoły sprzed kilku lat (zwłaszcza Resovia), ale nadal posiadają niezłych zawodników. Z kolei ONICO posiada też kilku dobrych i znanych zawodników jak: Guillaume Samica, Jan Nowakowski (może dorówna swojemu bratu w przyszłości), Wojciech Włodarczyk i Andrzej Wrona (MŚ &#39;14). Takowych klasowych graczy z zespole Czarnych brak. Najbardziej znanym zawodnikiem jest Wojciech Żaliński (solidny ligowiec) i były gracz gospodarzy Michał Filip (rokujący na przyszłość).
W tej branży nie ma nic pewnego, ale sądzę że 3-1 dla ONICO jest bardzo prawdopodobne. Zważywszy jednak na grę u siebie Politechniki (choć tylko 5 spotkań) to jestem zdania że stać ich na wygraną 3-0. Zwłaszcza po tak przyjemnym, choć nie bardzo wysokim kursie.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: A.Bergamo - Cagliari

Typ: 1/-3,5
Kurs: 2,12
Bukmacher: eFortuna

Analiza:
Z bogatej oferty wybrałem to spotkanie i chciałbym się z wami nim podzielić a więc Atalanta podejmuję u siebie zespół Cagliari. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania, znakomita forma świetna passa atut własnego boiska i rywal bez swojego najlepszego strzelca Joao Pedro dodać do tego, że goście na wyjazdach nie strzelają jakoś wielu bramek 6 na 9 spotkań to bez Pedro będzie to jeszcze cięższe. Z drugiej strony Atalanta,są w gazie ale gra przeciwko drużynie nastawionej na defensywie czasami sprawia im problemy i ciężko u nich o wykończenie akcji które zakończy się bramką. Uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie ale będą mieli nie łatwe zadanie aby przejść przez obronę po strzeleniu 1 bramki uspokoją grę będą atakować pozycyjnie i kontrolować grę by nie dopuścić do kontrataku. Polecam również do pogrania na rzuty rożne gospodarzy, wygraną gospodarzy bez straty bramki itp stawiam na 2:0. Po analizie uważam, że kurs jest na prawdę atrakcyjny. Powodzenia i Pozdrawiam.

⛔100

Moje dubelki na jutrzejszy dzień jeśli ktoś preferuję.
http://activeation.com/8XzM
http://activeation.com/8Y5S
i Singiel http://activeation.com/8Y9o
https://forum.bukmacherskie.com/threads/duble-i-solo-na-podwajanie-by-kratta.149707/
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
DYSCYPLINA: Koszykówka
GODZINA: 2:00
Spotkanie: Chicago Bulls – Indiana Pacers
TYP: Chicago
KURS: 1,82
BUKMACHER: Fortuna
ANALIZA: Chicago są w dobrej formie. Wszyscy ważni zawodnicy są do dyspozycji trenera. Na ostatnich 10 spotkań przegrali jedynie 2. I to nie byle z kim, bo z Cleveland i Bostonem. Gdyby obie ekipy mogły zagrać w swoich najsilniejszych składach to miałbym problem z wytypowaniem zwycięzcy. Ale tak nie jest, gdyż w drużynie Pacers zabraknie Victora Oladipo, czyli jednego z najważniejszych graczy tego zespołu. Indiana będzie zmuszona rozgrywać już trzeci z kolei mecz bez tego gracza. Dwa poprzednie przegrali. 107-83 z Detroit Pistons i 94-98 z Dallas Mavericks, którzy na wyjazdach mają bilans 3-14. Według mnie Indiana bez Oladipo nie będzie w stanie przeciwstawić się rozpędzonej drużynie Chicago Bulls.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Buffalo Sabres
Typ: Taylor Hall strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 3,20 forbet
O meczu:
Wicelider konferencji wschodniej - New Jersey Devils podejmuje ostatnią drużynę - Buffalo Sabres. Hall strzela średnio w co trzecim meczu (12 goli w 34 meczach). W poprzednim nie strzelił, liczę więc, że matematyka mnie nie zawiedzie ???? Do tej pory Hall grał przeciwko Buffalo 4 razy, ale nie udało mu się pokonać bramkarza w tych starciach (zanotował jednak 5 asyst). Czas przerwać tą brzydką serię. Powodzenia!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans-Dallas Mavericks
Typ: New Orleans Pelicans- 17,5 punktu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Nazwa bukmachera 1xbet
Analiza: Pora coś ustrzelić ;-) Grałem 3 razy Miami, z Bostonem, Dallas i NO Pelicans. Biorąc pod uwagę pośredni bilans gdzie NOP wygrało na wyjeździe z Miami ponad 10 pkt, zaś Miami pokonało Dallas też ponad 10 pkt to wnioskuję że może wejść ok 20 punktowy handikap. W poprzednich 6 meczach pomiędzy NOP a DM deklasacji nie było wiec jest spora szansa że dziś takie zdarzenie zajdzie. Pozdrawiam
⛔100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka: Szwecja Ligan
Godz: 15:04
Spotkanie Sodertalje - Uppsala
Typ: Sodertalje handicap -5,5 p.
Kurs: 1,80
Bukmacher: forBet
W nawiązaniu do ostatniej analizy, tak aby zakończyć jej wątek: Crvena wyszarpała zwycięstwo z Milano, w tej sytuacji handicap +3,5 p. po kursie 2.15 wszedł jak w masło ????
Analiza:

Osoby śledzące moje przemyślenia w ostatnim czasie będą pamiętać opinię na temat gospodarzy analizowanego spotkania przy okazji meczu Norrkoping - Sodertalje. Jak wspomniałem w tamtej analizie Sodertalje jest to drużyna własnego parkietu, tam zdobywają większość punktów, które pozwoliły im uplasować się na 3 miejscu w tabeli. Na spotkanie na temat którego zebrałem te niewielkie przemyślenia nie ma co się zbytnio rozwodzić, gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, pokazującym tym samym że ich domowe ligowe boisko jest ich twierdzą, którą w tym sezonie bardzo ciężko jest zdobyć, a ta sztuka na pewno nie uda się Uppsali, która w delegacjach spisuje się wprost tragicznie. I w tym przypadku warto skupić się na bezpośrednich starciach pomiędzy obiema drużynami, na ostatnie 5 meczów w których Sodertalje przyszło pełnić rolę gospodarza, we wszystkich meczach zgarnęli komplet punktów.
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych! ;)
⛔100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Raith - Stranraer
Typ: Raith i Stranraer nie strzeli
Kurs: 3
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam. Mój pierwszy typ na tym forum. Mam nadzieję, że będzie trafny i pomogę niejednemu zarobić ;)
Moją uwagę zwrócił mecz Raith, który wygrał wszystkie 8 spotkań na własnym boisku, patrząc wstecz było ich pod rząd łącznie 11, w których tracił gole tylko w 3 meczach i nie więcej niż 1.
Stranraer za to z 8 delegacji wygrał tylko 2. W ostatnich 5 meczach w tylko 2 udalo im się strzelić gola. Nawet z przedostatnim Airdrieonians się nie udało, polegli 0-2. Mimo, że gra 2 z 4 drużyną tabeli, jestem zdecydowanie za Raith. H2H: w 2017 roku Raith wygrał 3-0.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 09:50
Spotkanie: Sydney FC-Perth Glory
Typ: Sydney -3.0 Handicap Azjatycki
Kurs: 6.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Krótko i na temat-na WSZYSTKICH dostępnych bukmacherach kursy zarówno na zwycięstwo jak i na ujemne azjatyckie handicapy na drużyne Sydney mocno lecą w dół. Oczywiscie proponuje zagrać niższą opcję,ale ja próbuję tę-dużo bardziej ryzykowną.
Po drugie warto spojrzeć na tabelę i wyniki poszczególnych drużun.Drużyna Sydney pewnie plasuje się na 1wszym miejscu z 10cioma zwycięstwami,jednym remisem i jedną porażką oraz imponującym bilansem-27 trafionych bramek oraz 10cioma straconymi co sprawia,że Sydney to druga najlepsza ofensywa oraz absolutnie najlepsza defensywa ligii.
Perth Glory to bodajże 6sta ekipa ligii z zaledwie 5cioma wygranymi oraz dużo gorszym bilansem 15stu strzelonych i az 19stoma straconymi bramkami,co czyni ich 3cią ekipą z najgorszą defensywą ligii.
H2H również wymowne. Ostatnie 5 spotkan miedzy tymi druzynami padło łupem Sydney i aż 3 krotnie wygrywali różnicą 3 bramek.
Liczę,że i dziś wygrają to spotkanie i to ze sporą zaliczką ???? Bezpieczniej polecam zagrać -1.0 lub -1.25 azjana.
Pomoglem? Zostaw proszę reputkę.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
p-z. 119,5K

p-z.

Użytkownik
Godzina: 16:00
Spotkanie: Newcastle - Brighton
Typ: 1
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na St.James Park zmierzą się ze sobą piłkarze Newcastle i Brighton, oba zespoły to beniaminkowie, więc mecz zapowiada się ciekawie. W rundzie jesiennej górą była ekipa z Brighton - wygrali wtedy 1:0, jak dziś będzie? Zobaczymy, ja liczę na rewanż i moim zdaniem Sroki powinni dziś zdobyć 3 oczka.
Piłkarze Newcastle póki co formą nie imponują, ponieważ na 5 ostatnich spotkań zdołali wygrać tylko raz - z młotami 3:2, a tak to porażki m.in: z City, Arsenalem, Evertonem oraz Leicester.
Piłkarze Brighton, to podobna sytuacja do Srok - na 5 ostatnich spotkań, to 3 porażki z: Chelsea, Spurs, Huddersfield, jedna wygrana z Watford i jeden remis z Burnley. Ciekawostka taka, że na ostatnich 5 spotkań ta drużyna zdobyła tylko 1 bramkę, więc ofensywnie słabiutko.
Mimo, iż Sroki na ostatnich 5 spotkań u siebie nie zdołali w ogóle wygrać, to dziś na nich stawiam. Podopieczni Beniteza powinno zrewanżować się za porażkę z Jesieni i końcu wygrywać u siebie (Fani tego oczekują), sytuacja tego zespołu w tabeli wygląda na tyle źle, że dzisiejsza wygrana jest obowiązkowa!!! Więc każdemu polecam zagranie na drużynę Newcastle po kursie 2.13 na Fortunie. Powodzenia.
⛔100
 
rosoleek 38

rosoleek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Mecz: Birmingham - Leeds
Typ: 2
Kurs: 2,26
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mój start na tym forum - nie powiem , był dość dobry , dwa pierwsze typy - dwa strzały w dziesiątkę. Dzisiaj będę pisał z telefonu , także za ewentualne literówki przepraszam. Wczoraj typowałem mecz z Anglii , dzisiaj wracam na wyspy. Główny kandydat do spadku z ligi czyli Birmingham mierzy się z kandydatem do awansu do PL czyli Leeds. Drużyna gości po przespanym październiku i listopadzie w grudniu się odrodziła i ruszyła jak maszyna - wygrywając kolejno 4 mecze z rzędu i to z mocnymi markami. Gospodarze natomiast - w grudniu 4 mecze przegrali i w żaden sposób nie pokazali, ze chcą odmienić swój ciężki los. Birmingham w tym sezonie gra fatalnie , drużyna Tomka Kuszczaka może i potrafi urwać komuś punkcik u siebie , bo zdobyli ich aż 14 na własnym boisku(maja ich 17), ale nie widzę dzisiaj dla nich żadnych szans. Leeds w formie , Leeds pewne siebie , Leeds chcące punktować - ja dzisiaj idę w ich stronę , dla mnie są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Pozdrawiam i życzę wygranej
⛔100
Brak podanej godziny
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja - Premier League
Mecz: Celtic - Rangers
Typ: Każda drużyna co najmniej 1 żółta kartka w każdej połowie
Kurs: 2.30
Bukmacher: Forbet

Analiza:
Już dziś o godzinie 13 wielkie derby w Szkocji w których zmierzą się dwaj odwieczni rywale, Co prawda pod względem czysto sportowym zdecydowanym faworytem jest Celtic, jednak ja chciałbym się tutaj skupić na ciekawym typie na kartki. Forbet oferuje tutaj zakład specjalny - Każda drużyna co najmniej 1 żółta kartka w każdej połowie po 2.30. Jak wiadomo w przeszłości starcia te obfitowały w dużą ilość kartek, a w samych spotkaniach było zazwyczaj więcej sportowej walki niż pięknych akcji i bramek. Myślę że podobnie będzie i teraz.
Ogólnie linia kartkowa na to spotkanie to 5.5, sadzę, jednak, że lepiej pograć ten typ po 2.30 bo walki z obu stron napewno dziś nie zabraknie
⛔100
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool - Leicester
Typ: Liverpool i over 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam serdecznie. Na dziś postanowiłem wybrać spotkanie z Angielskiej Premier League. Liverpool podejmować będzie na własnym stadionie ekipę Leicester. Gospodarze w ostatnim spotkaniu pokonali na własnym stadionie 5:0 ze Swaensa, a Leicester przegrał z Watfordem 2:1. Liverpool na własnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegrał notując 5 zwycięstw i 5 remisów. Goscie na wyjazdach na 10 rozegranych spotkań zaliczyło 3 zwycięstwa, 4 remisy i 3 porażki (3-4-3). Dodam że średnia bramek w meczach Liverpoolu to powyżej 3,5 a Leicester powyżej 3.
✅65
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 16:00
Spotkanie:

Hibernian - Kilmarnock
Typ: 2.druzyna zdobedzie bramek +1,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek 4 drużyny ligi szkockiej z 7. W tym meczu bukmacherzy widzą w roli faworyta drużynę gospodarzy - głównie ze względu na lepszą pozycję w tabeli i bilans bezpośrednich spotkań, jednak w mojej opinii szansę rozkładają się tutaj 50/50.
Obie drużyny są overowe - tracą sporo goli, ale też nieźle strzelają. W oczy rzuca się przede wszystkim dziurawa obrona Hibernian, którzy minimum 2 gole tracili aż w 6 spotkaniach domowych (ostatnie 10 potyczek), natomiast goście 4 krotnie przełamywali barierę 2 goli w meczach wyjazdowych.
Forma zdecydowanie po stronie gości w tym meczu - jeśli zagrają na swoim poziomie, to są w stanie zdobyć 2 gole w tym spotkaniu. Ewentualne gole dla gospodarzy także nie są problemem, ponieważ wynik 4-2 także finalizuje nasz typ.
Przewidywany wynik 2-2
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby - Francja Top14
Godzina: 14:00
Spotkanie: La Rochelle - Agen
Typ: La Rochelle -27.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Unibet
Analiza:

La Rochelle straciło pierwszą pozycję w zeszłym tygodniu po porażce przeciwko Bordeaux. W tym meczu popełnili dużo błędów oraz natknęli się na bardzo agresywną obronę. Trener drużyny Patrice Collazo oczekuje dziś od drużyny pełnego zaangażowania.
Na własnym obiekcie drużyna La Rochelle jest bardzo mocna. Wystąpią dziś w podstawowym zestawieniu.
Agen tydzień temu wygrało ważny mecz w kontekście walki o pozostanie w Top14. Jednakże żaden z grających zawodników w tamtym meczu dziś nie wystąpi. Zagrają dziś zawodnicy o nieco słabszym poziomie.
Podsumowując drużyna gospodarzy jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.
✅83
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia / Championship
Godzina 16:00
Spotkanie : Birmingham - Leeds
Typ: Leeds strzeli over 2.5 gola
Kurs: 6.40
Bukmacher: Unibet
&quot; Rosoleek &quot; już dosyć szczegółowo opisał to spotkanie i tu się z nim w zupełności zgadzam iż Leeds powinno wyjechać z Birmingham z kompletem pkt a że typ na to już zajęty to spróbuję na bramki a te Leeds w meczach wyjazdowych potrafi strzelać , ich bilans na wyjazdach 20:18 czyli z 37 bramek ogólnie 20 na wyjazdach to dobry znak , ostatni wyjazd Leeds miał miejsce z Burton i wygrana 2:1 a wcześniej na trudniejszym terenie z QPR to wygrana 3:1 dlatego też dziś w Birmingham liczę także na 3 gole zresztą nie sięgając daleko to w poprzednim sezonie Leeds wygrało tutaj 3:1 i stąd liczę że może być powtórka takiego wyniku !
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: rugby-francja top14
Godzina: 18:00
Spotkanie: union sportive oyonnax-rancing 92
Typ: rancing 92 -4,5pkt

Kurs: 1.82
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,na dzisiaj slaba oferta z pilki recznej wiec pojde w rugby.wahalem sie czy nie dac zaksy 3,5+seta ale skre dopadl kryzys i roznie moze byc.szczerze mowiac to jest moj typ statystyczny bo nie widzialem zespolow w akcji,czasami ogladam rugby ale malo meczy pokazuja,a jak juz to bardziej uznane ekipy(jesli ktos ma strone gdzie pokazuja online to poprosze o cynka).faworytem bukmachera i moim jest ekipa gosci,ktora w tabeli zajmuje 4 miejsce,po slabiutkim poczatku sezonu nabrali wiatru w zagle i teraz prezentuja bardzo dobra forme.pokonanie uznanych firm jak montpellier u siebie 26-0 czy toulonu na wyjezdzie 40-26 mowi ze sa mocni i dzisiaj pewnie wygraja z beniaminkiem.gospodarze sa na ostatnim miejscu,na 13 meczy wygrali tylko jeden i 2 remisujac(wygrana i jeden remis na poczatku sezonu i dosc niedawno takze remis co ciekawe z mocnym clermont).w tym meczu spotka sie najlepsza obrona z najgorsza,uwazam ze tendencja sie dzisiaj powtorzy i jesli gospodarze straca tak jak dotad 30 lub wiecej punktow to rancing spokojnie wygra ten mecz przewaga jednego przylozenia czyli 5 pkt tak jak zatypowalem.nie wiem czy jutro bede typowal wiec zycze wesolego,lepszego 2018-szalonej zabawy.pozdrawiam
⛔100
 
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, A-2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bergamo - Monini Spoleto
Typ: 2
Kurs: 2.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzis uderzam w siatkówke ????
Wiekszosc znakow na niebie i ziemi mowi ze dzis druzyna gosci zwyciezu w tym spotkaniu ????
Co przemawia za druzyna Monini ?
1. Kurs od wczoraj spadl z 3.6 na 2.5
2. Na 3 mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze zwyciezala druzyna Monini Spoleto (2 mecze w 2016 i 1 mecz w 2017)
2x 3:0 i 1x 3:1
3. Tabela Bergamo wicelider, Monini 3 miejsce . Punktowo i setowo sa bardzo blisko .
Pobieram taki kurs, mysle ze warty zagrania, wszystkie argumenty przemawiaja za gośćmi !
Pomoglem daj reputke ????
⛔100
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - National League
Godz: 16:00
Spotkanie: Leyton Orient F.C. - Bromley F.C.
Typ: Leyton Orient F.C.
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w National League w 27 serii gier na Brisbane Road zmierzą się o ligowe punkty ze sobą miejscowe Leyton Orient Football Club a w gości przyjedzie zespół Bromley Football Club.
Leyton Orient F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 26 meczach zdobył 30 punktów co daje obecnie 18 miejsce w tabeli ligowej zaś Bromley F.C. plasuje się na 10 pozycji w angielskiej National League zdobywając 38 oczek w swoich 26 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie 5 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 21-17 natomiast goście na wyjazdach 5 wygranych, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 21-21.
Moim typem an to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy widać ostatnio złapali rytm wygrywania meczy do tego pokonali u siebie mocna na wyjeździe Sutton aż 4:1 do tego mają dobrego strzelca w swojej jedenastce a mianowicie M. Bonne który strzelił już dla nich 13 goli który ostatnio często gole strzela a goście na wyjazdach nawet nieźle ale zdarza się im tracić w delegacji nawet 4 gole i moim zdaniem coraz lepiej grający gospodarze poradzą sobie na swoim Brisbane Road i dopiszą do swojego dorobku ligowego bardzo cenne 3 oczka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom