>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30 Lipca 2010r (Piątek)

Status
Zamknięty.
M 0

metalzul86

Użytkownik
spotkanie: Drogheda - Bray Wanderers
typ: over 2,5
kurs: 1,85
buk: Sportingbet

analiza:
Wybierając spotkanie outsiderów irlandzkiej ligi liczę na to padną tu przynajmniej 3 bramki. Obie drużyny prezentują dość niski poziom, szczególnie ekipa Bray to przysłowiowi &quot;chłopcy do bicia&quot;. Myślę że w spotkaniu tym paść może wiele bramek. Zaważyć na tym może fakt słabości obrony obu zespołów. Wskazują na to także statystyki: Drogheda - równo 3 bramki na mecz (razem tracone i strzelane) i Bray 2,95 bramki. W 13 na 22 mecze drużyny gospodarzy padał wynik over&#39;owy, i w 13 na 21 spotkań gości. Może nie jest to jakiś imponujący wynik ale myślę że dziś na over jest duża szansa. Szczególnie broniący się przed spadkiem gracze Droghedy będą atakować bramkę rywala co może przynieść im korzyści w postaci goli. A grający na luzie pewnie spadku rywale mogą także pokusić się o jakieś trafienie. Przewiduje wynik 2:1.

⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Bohemians D. - St. Patricks
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w Irlandzkiej I lidze: Bohemians D. - St. Patricks. Gospodarze spotkania to drużyna zajmująca 3 pozycję w ligowej tabeli tracąca 1 punkt do drużyny ... St. Patricks, więc dzisiejszy mecz to prawdziwy hit. Faworytem tego spotkania są według bukmacherów jest zespół gospodarzy ja jestem jednak skłonny postawić przeciwko nim. Bohemians D. ma na swoim koncie 40 punktów na które przypadły: 11 wygranych, 7 remisów oraz 4 porażki. Co ciekawe Bohemias lepiej spisuje się na wyjeździe, u siebie nie jest już takie silne w 10 meczach: 4 zwycięstwa, 5 remisów oraz 1 porażka, nie tak powinna się spisywać drużyna która chce zdobyć tytuł. Drużyna gości to St. Patricks, jest to typowa drużyna własnego stadionu, ale na wyjeździe spisuje się całkiem nieźle. W 10 meczach: 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki. Jako, że w tym meczu nie ma zdecydowanego faworyta stawiam na remis.

✅ 220
 
naix 344

naix

Użytkownik
Spotkanie: Standard Liege - SV Zulte Waregem
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bah
W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Standard który gra przeciwko zespołowi który ostatni mecz z tego co mi wiadomo grał ósmego Maja tak więc podejrzewam że są bez formy dlatego wydaje mi się że taki zespół jak Standard nie powinien mieć problemu tym bardziej że niedawno pokonali Trabzonspor

Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom