>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 30 września 2010r. (czwartek)

Status
Zamknięty.
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Spotkanie: Lech - Salzburg
Typ : Czy Atjoms Rudnevs strzeli gola? Tak.
Kurs: 2,80
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Witam.
Postanowiłem zarejestrować się na tym forum i spróbować swoich sił w typach dnia. Na dzisiaj wybrałem to, że Atjoms Rudnevs strzeli bramkę w meczu Lech Poznań vs. Red Bull Salzburg. Typ wydaje się być dość pewnym, gdyż o klasie tego napastnika chyba nie trzeba nikomu mówić. 3 bramki strzelone Juventusowi w Turynie, 4 bramki w lidze i 3 miejsce w klasyfikacji strzelców mówi samo za siebie.
Z tego Łotysza, który jeszcze tak niedawno b ył postacią anonimową, wyrasta wielka gwiazda naszej ekstraklasy. Lech ma się czym chwalić. Wcześniej był Lewandowski, a teraz Atjoms Rudnevs, który skutecznie go zastępuje, bo Artur Wichniarek nie spełnia pokładanych w nim nadziei.

⛔ 100
 
F 3

fialo

Użytkownik
Spotkanie: Amica - Salzburg
Typ: 2
Kurs: 3,3
Buk: Gamebookers

Analiza:
Na dzisiaj jak dla mnie zdecydowany pewniaczek w Lidze Europejskiej. Poznańska Amika gra dziś z Red Bullem Salzburg. Fala wielkiej medialnej euforii przetacza się przez Polskę i dziś wieczorem ten balonik oczekiwań pęknie. Na Bułgarskiej zobaczymy porażkę Amiki. Dlaczego? Dlatego, że ta drużyna jest po prostu słaba, sama jej gra w LE jest wynikiem jakiejś dziwnej indolencji piłkarzy Dnipro, nie dobrej gry Amiki. Ostatnio ten &quot;wielki&quot; zespół przegrał z beznadziejnie słabą w tym sezonie Legią, którą w polskiej lidze każdy ogrywał jak chciał, w dodatku grając z przewagą jednego zawodnika. Wynik w Turynie był składową wielu szczęśliwych czynników - przede wszystkim zlekceważenia przeciwnika przez Juve, rezerwowego składu oraz fartu tysiąclecia Rudnevsa, który jak pokazał mecz z Legią wielkim piłkarzem nie jest, lecz drewnianym rzemieślnikiem. Z radością stawiam na Salzburg, który nawet pomimo słabych wyników w tym sezonie powinien pokonać Amikę.

⛔ 100

Redwitz // Ahh ta zazdrość.
 
K 0

kwasu90

Użytkownik
Spotkanie: Kuba- Serbia
Typ:1
Kurs:1,45
Bukmacher:bet-at-home
Analiza: Naprzeciw siebie staną dwie reprezentacje które mogą wiele osiągnąć w tych mistrzostwach, jednak po pierwszej fazie rozgrywkowej to Kuba jest faworytem do zwycięstwa. Kubańczycy w grupie wygrali wszystkie mecze z silnymi rywalami ( Brazylia Hiszpania), mając niesamowicie mocny, jak nie najmocniejszy atak w tych mistrzostwach.Natomiast forma Serbów jest jedną wielką zagadką pewnie pokonali Niemców 3:0 po to by następnego dnia przegrać z Kanadą 3:1. Ni biorę tu pod uwagę meczu z Polską z wiadomych przyczyn :/ jednak forma ich lidera- Milijkovica nie jest najwyższa i moim zdaniem nie postraszy on zespołu Kuby. Tak więc faworyt jest tylko jeden ????

⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - Bayer Leverkusen
Typ: 1:0
Kurs: 6.45
Bukmacher: betsson
Analiza:

Dzisiaj czwartek, więc bardzo dużo spotkań Ligi Europejskiej, najciekawiej zapowiadają się spotkania Manchester City - Juventus Turyn oraz Atletico Madryt - Bayer Leverkusen, ja postaram się przekonać państwa do pewnego typu w drugim z wyżej wymienionych spotkań. W ostatnim meczu Ligi Europejskiej, drużyna Atletico Madryt niespodziewanie przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Arisem Saloniki 0:1, a więc z drużyną z którą wyrównany bój toczyła nasza polska, Jagiellonia Białystok. Drużyna gości to natomiast Bayer Leverkusen, zespół ten w pierwszym meczu zmiażdżył swojego rywala Rosenborg Trondheim wygrywając aż 4:0. W lidze obie drużyny spisują się podobnie: Atletico Madyt zajmuje 5 miejsce, Bayer Leverkusen, również znajduje się na pozycji numer 5. W ostatnich kolejkach oba zespoły zwyciężyły, oba u siebie Atletico z Saragossą 1:0, a Leverkusen z Frankfurtem 2:1. Jako, że Atletico ma na koncie 0 punktów to ewentualna porażka doprowadziła by do ciężkiej sytuacji, dlatego myślę, że Hiszpanie gdy strzelą gola przestaną atakować, i skupią się na obranie, a w całym meczu padnie max 1 lub dwie bramki. Gram że po 90 minutach spotkania utrzyma się wynik 1:0 dla gospodarzy, myślę że szanse powodzenia tego typu nie są nawet takie małe.

⛔ 100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Spotkanie : Hajduk Split - RSC Anderlecht
Typ:2
Kurs: 2,60
Buk: Expekt

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19.00 początek kolejnej rundy Ligi Europejskiej . Hajduk Split podejmie na własnym stadionie wicelidera ligi belgijskiej - RSC Anderlecht. Goście rozegrali do tej pory na wyjeździe 5 meczy w lidze nie ulegając przeciwnikom ani razu i tylko z Lierse SK remisując 1:1. W swoim ostatnim spotkaniu w LE przegrali na własnym stadionie z Zenitem St. Petersburg 1:3 . Zespół powinien wyjść na boisko dobrze zmotywowany do odrobienia strat punktowych. Sytuacja gospodarzy w grupie wygląda podobnie - w ostatnim meczu w LE ulegli 1:3 greckiemu AEK Ateny . Anderlecht dotychczas zaprezentował w Jupiler League świetną grę obronną podczas 9 meczy tracąc tylko 2 bramki , a zdobywając 22. Typuję dzisiaj minimalne zwycięstwo gości.

⛔ 100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Young Boys - Getafe
Typ: Young Boys Handicap Azjatycki -1
Kurs: 4.40
Buk: Bet365
Analiza: Na początek mojej analizy chcę pogratulować czołówce, która walczy do końca i jaki kolwiek nie padnie wynik , dziękuje za gre. A teraz do rzeczy.
Young Boys, przegrały pierwsze swoje spotkanie z Stuttgartem 3:0 w niemczech, natomiast Getafe wygrało ze słabiutkim i osłabionym odense zaledwie 2:1. Nie możemy jednak zapominać iż Young Boys na swoim stadionie potrafią grać wyśmienicie... Mimo, że w lidze im nie idzie to nie znaczy , że nie mają formy. A może skupiają się póki co głównie na LE? Pamiętamy jak Young Boys dzielnie walczyły u siebie z Tottenhamem , jak pięknie pokonały Fenerbache... to o wiele lepsze zespoły od Getafe. Dzisiaj getafe do szwajcarii jedzie osłabione aż 6 zawodnikami:
Javier Arizmendi,
Manu del Moral,
Jaime Gavilan,
Ibrahim Kas,
Javi Casquero,
Rafael Lopez
Trener Getafe musiał zabrać nawet a może i aż 4 piłkarzy z rezerw...
Young Boys po porażce z Stuttgartem mają jeszcze szanse na awans. Dzisiejsza wygrana na pewno ich przybliży do tego czynu, bo przecież z Odense powinni sobie poradzić. To dopiero początek fazy grupowej jednak już teraz jest walka.
Myślę, że dziś YB pokażą piękno futbolu i zagrają tak jak z Tottenhamem i Fenerbache.

✅ 340
 
C 0

chropowaty

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Red Bull Salzburg
Typ: X (Połowa lub koniec spotkania)
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Witam. Już dziś o godzinie 21.05 Lech Poznań zmierzy się z mistrzem Austrii - Red Bullem Salzburg. Teoretycznie faworytami są gospodarze, a praktycznie.. każdy wynik jest możliwy.

Lech ma wbrew pozorom bardzo słaby zespół. Remis z Juve to wynik tylko i wyłącznie zlekceważenia nas przez Włochów. Poza tym ten klub odnosi kryzys i nie zależy im tak bardzo na wynikach w LE.

Salzburg zaś gra ostatnio bardzo przeciętnie i ciężko powiedzieć czy to wystarczy, aby pokonać mistrza Polski. Przegrali ostatnio u siebie 2:0 z Manchesterem City.

Uważam, że remis do połowy lub na koniec spotkania jest bardzo możliwy. Typuje na 0-0 do połowy lub 1-1 na koniec meczu. Myślę, że takie wyniki są najbardziej prawdopodobne w tym pojedynku. Bałbym się typować zwycięstwo którejś z drużyn. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

✅ 60
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Madryt - Leverkusen
Typ : Kto wygra w rzutach rożnych : 1
Kurs : 1.67
Buk : William Hill
Analiza : Witam dziś o godzinie 21:05 rozpocznie się spotkanie w ramach fazy grupowej Ligi Europejskiej . Faworytem wydają się być gracze ze stolicy Hiszpanii . Ja jednak postanowiłem dać coś innego : Atl.MAdryt wygra w rzutach rożnych . Jeśli faworytem są , a są to będą atakować zaraz na początku meczu ... A to będzie w istocie dawać kolejne rogi dla gospodarzy . Może być też inny scenariusz tego meczu tz. Niemcy strzelą gola a wtedy to już oczywiste iż Madryt będzie bardziej atakować . Typ uważam iż bardzo dobry po dobrym kursie . Zapraszam to to &lt; uważam &gt; najciekawsze spotkanie drugiej serii spotkań w Piłkarskiej Lidze Europy . PozdraWiam .

✅ 67
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom