>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.03.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern Monachium - Borussia Dortmund
Typ: over 3.5 zoltych kartek
Kurs: 1.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Niska linia kartkowa jak na taki mecz. Losy Bundesligi i to kto bedzie triumfatorem juz dawno zostaly rozstrzygniete. Nalezy jednak zwrocic uwage na to ze jest to bardzo prestizowy pojedynek odwiecznych rywali. Pojedynek derbowy zawsze rzadzi sie wlasnymi prawami i mysle ze kazda z druzyn bedzie zaciekle walczyla o koncowy triumf. Bayern we wtorek gra mecz z Sevilla na wyjezdzie w LM a BVB odpadla juz z LE. Dortmundczycy traca tylko 1 pkt do drugiego Schalke wiec pojedynek o wicemistrzostwo dalej mamy w grze. Sedziuje Pan Bastian Dankert ktory srednio pokazuje 4.12 zoltej kartki na mecz wiec jest to dobry arbiter pod nasz typ. W ostatnich 5 meczach miedzy tymi druzynami w kazdym mielismy minimum 4 kartki. Ja to pobieram. Moj drugi tym kartkowy tym razem z Ligi Hiszpanskiej dostepny do wgladu dla chetnych w tymze wlasnie dziale.
⛔100
 
R 190

rafi131364

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Godzina: 18.30
Spotkanie: Barcelona- Monpellier(+5,5 bramki)
Typ: 2

Kurs: 1,6
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Popieram kolegów z krytyką na początek. Irytujące. Są pewne powiedzenia Lucynaaa..
&quot;Są gusta i guściki&quot;, &quot;o gustach się nie dyskutuje&quot; bądż &quot; racja jest jak du...a, każdy ma swoją&quot;.
Typy? Dałem z 15 i mam 100% skuteczności!! Choć wiecznie tak nie będzie, wiadomo. Można? Daje dziś kurs 1,6 mając szanse na wygraną nawet przy wrzuceniu wysokiego kursu.. Nie podliczam, nie wiem jaki jest stan. Analiza z kursem 5? Ehh. No na fantazji często wielkiej. Chociaż bywają mecze takie, ale rzadko.. Pal licho.
Typuję, żeby czasem inni mogli faktycznie zagrać.. Po to tu przyszedłem, żeby coś od Was złapać..
Montpellier przed dwumeczem dawałem szanse na awans 50/50 i mniej więcej nadal tak sytuacja wygląda. Pierwszy mecz wygrali 3 bramkami 28-25 francuzi choć mecz wyrównany.
Barcelona dominuje w lidze, ale żadne to przełożenie. Liga do potentatów nie należy. W LM marne zaś wyniki i gra. Mają kilku zawodników którzy mogą to odwrócić (Mem, Palmarsson, N&#39;guessan), ale czegoś zawsze im brakuje.
Duży handicap i barca musiałaby koncert zagrać, żeby to nie weszło..
Powodzenia grającym..!!
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria
Godzina: 16.00
Spotkanie: Admira - LASK Linz
Typ: Drużyna gospodarzy wygra a obie drużyny zdobędą gole

Kurs: 7.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mecz już wyżej został opisany i kolega również stawia na wygraną gospodarzy. Nie wiem czemu w tym sezonie kursy na drużynę Admira są zawsze takie wysokie i przeważnie stawiani są oni w roli tej drużyny, która ma przegrać. Nawet poprzednio gdy grali z najsłabszą ekipą ligi kurs na nich był wyższy niż na przeciwników. Kompletnie tego nie rozumiem, bo są oni w tym sezonie niesamowici. Podoba mi się ich ofensywna gra i pokazują to wspaniałymi wynikami. Obecnie czwarta drużyna ligi z 49 strzelonymi bramkami to może sprawić wrażenie. Nie odstępuje na krok czołówce i na pewno będą się starać o jeszcze wyższą lokatę. Ostatnio postawiłem na nich i również się nie zawiodłem. Statystyki mają również imponujące - na ostatnie 14 meczów rozegranych u siebie przegrali tylko raz z wiceliderem grupy. Powodzenia i kibicuję mocno gospodarzom! ????
⛔100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina : Hokej, Czechy
Godzina : 16:20
Spotkanie : HC Skoda Pilzno - Kometa Brno
Typ: 0-0 / podwójna szansa
Kurs : 1.83
Bukmacher : fortuna
Pierwszy mecz półfinałowy tej pary. Spotyka się lider po sezonie zasadniczym z obecnym mistrzem. Spotkanie zapowiada się bardzo zacięte i trudno tutaj wskazać faworyta. Pilzno pokazało w zasadniczym sezonie szybki, ofensywny hokej, ze sporą ilością strzałów. Gulas i Mertl zamkneli sezon jako najlepiej punktujący gracze. Do tego Kratena, Stach, Indrak, Kindl czy wojownik Hollweg,który błysnął 2 bramkami z Olomoucem. W poprzedniej rundzie Pilzno wygrało swoją serię 4-1, jednak nie zdominowali Olomouca,czego spodziewało się większość kibiców skodówki.
Co innego Kometa. Wygrali łatwo i przekonywująco serię z Vitkovicami i mieli sporo czasu na odpoczynek przed dzisiejszym meczem. Kometa broni mistrzostwa i jest to bardzo doświadczoną ekipa w play off. Prym w drużynie wiedzie reprezentant Czech Martin Erat, do tego doświadczeni Nemec, Hascak, niebezpieczni napastnicy Mallet i Vincour, wspierani braćmi Zohorna i młodą gwiazdą czeskiego hokeja Martinem Necasem. Ekipa z Brna wygląda bardzo solidnie i w mojej opinni są faworytem tej serii. Dzisiaj jednak liczę na remis po pierwszej tercji lub na koniec spotkania. Warto śledzić mecz, bo jutro mamy rewanż ;)
Pozdrawiam ????
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Typ: Korona -1,5 handi
Kurs:
4,04
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Ostatni dzień konkursu, cała czołówka powyżej 1000 punktów, tego tu jeszcze nie widziałem - bravo Panowie.
&quot;BPS&quot; - słowo klucz w mojej analizie. Rozwijając skrót otrzymujemy Bezpośrednie Przygotowanie Startowe. Jest to jeden z mikrocykli w przygotowaniu drużyny do sezonu. Ogólnie chodzi o czas ciężkich treningów w trakcie których drużyna gra słabiej, bo jest po prostu &quot;podjechana&quot; fizycznie. Po tym czasie przychodzi okres lżejszych treningów, a drużyna z każdym meczem wygląda coraz lepiej. Oglądałem Lechię jeszcze przed przyjściem trenera Stokowca i gdańszczanie byli strasznie zaniedbani pod względem motorycznym. Uważam, że Stokowiec jest na tyle mocnym charakterem, że przeforsował z włodarzami następujący temat : &quot;dajcie mi czas na przygotowanie drużyny po swojemu do końca sezonu regularnego, a po podziale na grupy zaczniemy grać dużo lepiej...&quot; Trochę prześledziłem fanpage Lechii i wydaję mi się, że w czasie przerwy na reprezentacje trener zaserwował swoim zawodnikom właśnie BPS . Na zdjęciach z treningów dominowała siłownia z dopiskami, że Biało Zieloni mają za sobą kolejny trening siłowy. Lechia do grupy Mistrzowskiej i tak już nie ma szans się załapać więc uważam, że głównym celem jest dobra gra po podziale i spokojne utrzymanie. Korona w odmiennej sytuacji, bo jest na 7 miejscu z trzema punktami przewagi nad 9 Cracovią. Dzisiejszym zwycięstwem mogą przypieczętować swój awans do najlepszej ósemki. Dodatkowo Korona lubi grać przeciwko Lechii, bo na ostatnich 10 bezpośrednich spotkań gdańszczanie wygrali tylko raz, a Korona, aż 6. Ostatnie spotkanie to pogrom, gdzie Lechia przegrała na własnym stadionie, aż 0:5.. powodzenia
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, 1 liga
Spotkanie: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: Sosnowiec i obie strzelą
Kurs:
6,10
Godz: 20:15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Typ na pierwszy rzut oka wydaje się bezsensu ale jak bliżej się przyjrzałem to już widzę jakieś szanse - oczywiście wynik może być różny ale ja ryzykuję, koniec miesiąca więc można.
Katowice dość dobrze zaczęli tę rundę pokonując 2:1 Raków Częstochowa i 2:1 Odrę Opole i po dwóch bardzo ważnych zwycięstwach awansowali już na 6 pozycję. Sosnowiec gorzej zaczął tę rundę, najpierw pokonali 1:0 Pogoń Siedlce następnie ulegli 0:2 z Miedzą Legnica i dość szczęśliwie zremisowali 1:1 z Rakowem Częstochowa.
Jeżeli chodzi o personalia to obie drużyny są dość wyrównanymi zespołami dla mnie osobiście nawet Sosnowiec ma trochę lepszą kadrę.
W ostatnim okresie Zagłębiu Sosnowiec te Katowice dość dobrze pasują, na ostatnie 6 meczy między obiema drużynami to Sosnowiec wygrali 5 razy i raz mecz zakończył się remisem... Katowice dość dawno nie wygrali z Zagłębiem, było to w 2014 roku.
W tym sezonie Sosnowiec pokonali u siebie bardzo łatwo 3:0 Katowice.
Z racji tego, że Katowice ostatnio dość często strzelają gole a Zagłębie sporo traci zdecydowałem się zagrać, że obie drużyny strzelą po golu lecz z racji tego, że Katowice &quot;leżą&quot; Zagłębie stawiam, że po raz kolejny Sosnowiec zgarnie 3 punkty.
⛔100
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Portugalia
Godzina : 21:30
Spotkanie : Braga : Sporting
Typ : Braga powyżej 1.5 gola
Kurs : 2.70
Bukmacher : Unibet
Spotkanie czołowych drużyn w Portugalskiej Primeira Liga , gospodarze miejsce nr 4 goście nr 3 , różnica pkt pomiędzy nimi to zaledwie 4 oczka ale nie to chyba najważniejsze w moim typie , liczę na bramki gospodarzy i to przynajmniej 2 , patrząc na ostatnie super wyniki Bragi chyba można zaryzykować , 6 ostatnich meczy to 6 wygranych , w tych 6 meczach Braga zdobyła 22 bramki co prawda rywale nie byli z najwyższej półki ale skuteczność Bragi może imponować , dziś rywal z najwyższej półki ale w pierwszym ich spotkaniu na terenie Sportingu przy kursie na wygraną Sportingu 1.47 pada remis 2:2 , jakby tego było mało to Sporting bramkę na wagę remisu zdobył w doliczonym czasie gry z karnego , no i oczywiście moje H2H które pokazuje że Braga nie raz potrafiła 2 razy umieścić piłkę w bramce rywala , poprzedni sezon co prawda polegli u siebie z Sportingiem ale 2:3 , no i z tego sezonu Braga w meczach u siebie bilans 12-0-2 no i br 33:9 tak więc ja ryzykuje i liczę na przynajmniej 2 gola ze strony gospodarzy !
⛔100
 
sajmon654 1,2K

sajmon654

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Barcelona - Montpellier
Typ: Barcelona (handicap -3.5 goli)
Kurs: 1.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na ostatni dzień miesiąca typ z piłki ręcznej. Mamy dwa bardzo ciekawe mecze, w których faworyci muszą od pierwszej minuty gonić wynik. Postanowiłem tutaj wybrać ten drugi mecz, w którym już Mistrz Hiszpanii podejmie aktualnego lidera Ligi Francuskiej. I to wcale nie jest PSG, a Montpellier, grający bardzo dobry handball w tym sezonie. Na swoim gorącym terenie wygrał 28:25 z Barcą i dzisiaj będą bronić tego wyniku. Ja jednak wierzę w wielkie doświadczenie Hiszpanów, mają na każdej pozycji klasowych zawodników, którzy mogą wziąć grę na siebie. W bramce też postacie z górnej półki, którzy mogą pomóc zawodnikom z pola. Dla mnie gospodarz dzisiaj od początku postawi mocną defensywę i szybki atak. Z pewnością od początku będą chcieli rzucić dwa, trzy gole więcej od Montpellier i kontrolować ten wynik. Barcelona musi mieć też na uwadze to, iż wygranie dokładnie 3 golami, ale z wynikiem wyższym niż 28:25 - awans wywalczą Francuzi. Montpellier tez już przyzwyczaił do mega ofensywnej gry i też z pewnością będą chcieli pokryć swoją linię 25 goli, aby być w lepszej sytuacji. Tak czy inaczej myślę, że Barca wygra różnicą minimum 4 goli, aby bez stresu awansować do kolejnej rundy. Powodzenia!
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Milan
Typ: Juve over 2.5 bramki
Kurs: 4.0
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Koniec miesiaca wiec tradycyjnie grubo;)
Juve jest druzyna silniejsza, o czym swiadczy chocby strzelenie dwoch bramek na White Hart Lane. Milan &#39;potrafil&#39; przyjac u siebie 2 bramki przeciwko Arsenalowi..

Kazdy zna sile zespolu z Turynu. 15 meczy bez porazki u siebie, robi wrazenie.Mimo to, ze Milan po fatalnym poczatku sezonu gra lepiej nie widze dla nich szans w tym spotkaniu. Napoli dzis potknelo sie z Sassuolo, mysle, ze Juve wykorzysta ten fakt, a w typie na powyzej 2.5 bramki widze value.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nozna, Paragwaj 1
Godzina: 23:20
Spotkanie: Deportivo Santani- Nacional Asuncion
Typ: -1.5 Nacional Asuncion
Kurs: 4.14
Bukmacher: 1xBet
Gospodarze znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli i seriami przegrywają mecze. Bilans ich spotkań na własnej murawie to: 2-0-3.
Goście, ze stolicy przodują w tabeli i są w bardzo dobrej formie, co potwierdzają ich wysokie zwycięstwa: z Dep. Capiata 4:0, w ostatniej kolejce, czy choćby 1:4, na wyjeździe z Guarani.
Bilans meczy wyjazdowych Nacionalu to: 4-0-0, zatem imponujący.
Goście powinni dzisiaj pokazać różnicę jakości i wysoko wygrać z Deportivo Santani.
Stawiam na wynik w okolicach 0:3.
Powodzenia ! ????

▶ZWROT
Mecz nie zakończony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom