>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.05.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sportivo Italiano- Laferrere
Typ: 2X
Kurs: 1.50
Bukmacher: b365
Analiza:

Hej w ostatniej godzinie maja i moich ostatnich wypocinach w tym miesiącu. Ruchy kursów mnie zabiją psychicznie, bo usuwałem 16 linijek analizy tego meczu, dlatego teraz, ta, będzie nieco uboższa. Mianowicie sprawdzając czy wszystko gra, bet365 zdecydował się zmienić nagle faworyta i z 2.83 na gospodarzy wyszedł 5 minut później kurs 2.50. No i 1X poszło w dym, z kursem 1.40. A taki mnie nie interesuje. Kilka słów o gospodarzach: wygrywają wszystko, lecz na styku. Mamy tutaj ciekawe spotkanie dwóch drużyn, które są mocne w dwóch aspektach. Sportivo grają na 1 bramkę więcej niż zdobycz rywala już od kilku spotkań, natomiast Laferrere są najlepszą drużyną ligi na wyjazdach (6-0-2) porażki z liderem ligi oraz... z przedostatnią drużyną. To dziwi i to bardzo. Ale to jest Argentyńska liga. Sięgam tutaj tylko dlatego, że jest to ostatnie zdarzenie, po które mogę sięgnąć, bowiem wydarzenia w tabeli uległy gwałtownej zmianie. Obie drużyny bardzo mało bramek tracą, a H2H z meczów, które grały, to wyniki mało istotne, bo mecze zostały rozgrywane dawno temu, ale przeważają dzisiejsi goście.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom