>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 31. Maja

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Mistrzostwa Świata U20 , Play - Off
Godz: 13:00
Spotkanie: Zambia U20 - Niemcy U20
Typ: Zambia win/ over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.85
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Jedno z większych rozczarowań tego turnieju jak dla mnie , ekipa Niemiec podejmuje drużynę Zambii w 1/8 turnieju i nie jest dla mnie faworytem. Młodzi Niemcy grają w tym turnieju apatycznie , bez werwy , mało ciekawie dla oka , wręcz męczą się grą. Wynika to chyba z faktycznie słabego , mniej utalentowanego rocznika o czym wspominały tamtejsze media , a dowodem były dotychczasowe występy. Inauguracyjna porażka z Wenezuelą , bezbramkowy remis z Meksykiem i jednobramkowe zwycięstwo z Vanuatu są tego dowodem.
Po drugiej stronie ekipa Zambii która gra odwrotnie proporcjonalną piłkę na tym turnieju. Szybka , ciekawa gra , dużo sytuacji strzeleckich , sporo zdobytych bramek to wszystko pozwoliło wygrać grupę mimo porażki w ostatnim spotkaniu z Kostaryką. Moją szczególną uwagę przykuł rosły , świetnie wyszkolony technicznie Mwepu który dzielił i rządził w tych spotkaniach . Już teraz można śmiało powiedzieć że jest on jedną z gwiazd tego turnieju , a Niemcy jedynie mogą pomarzyć o kimś takim w składzie. Myślę że Zambia ma po prostu lepszą drużynę , z większą ilością indywidualności i rozstrzygnie ten pojedynek w regulaminowym czasie gry na swoją korzyść.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Sudamerica
Godzina:
02:45
Spotkanie:
Defensor Sp. - LDU Quito
Typ:
1/+3.5
Kurs:
4,1
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Ostatni dzień typowania w maju. Zaznaczam, że osobiście gram czystą &quot;jedynkę&quot; i za drobne handi ale z racji nie małych szans na wysoka pozycję w konkursie podaje ryzykowniejszy typ. 1/32 Pucharu Ameryki Południowej - pierwszy pojedynek zakończył się dość niespodziewanym wynikiem gdyż to Quito w moim odczuciu powinni wygrać to spotkanie. Mecz zakończył się remisem 2:2. Dzisiaj idę w stronę Defensor. Uważam, że powinni ograć Quito i awansować do następnej rundy. Wydaje mi się również, że mecz powinien obfitować w bramki. Przemawiają za tym statystyki Defensor:
Def - Sis 2:2;
Fen - Def 1:2;
Def - Nac 3:2;
Wan - Des 2:3;
Def - Bos 1:0;
Na pierwszy rzut oka widać, że to overowa drużyna.
Po drugiej stronie mamy Quito, które swój ostatni mecz wyjazdowy wygrali w październiku 16r. Maja za sobą serię 11 meczów bez zwycięstwa na obcych terenach.
Owszem bezbramkowy remis wystarcza gospodarzom do awansu ale mając na uwadze ofensywny styl gry Defensor uważam, że postarają się o zwycięstwo w tym pojedynku. Przy odrobinie szczęścia podany przeze mnie typ może okazać się trafny. Pozdrawiam

⛔100
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Rolland Garros
Godzina: 12:30 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Tommy Rebredo - Grigor Dimitrov
Typ: Dimitrov DW 3:0
Kurs: @1.94
Bukmacher: BaH
Analiza:
Siema. Nie owijając w bawełnę jest to godny uwagi typ, ale od początku. Tommy jest tak niestabilnym zawodnikiem, że potrafi nawiązać walkę z Carreno-Bustą czy Almagro, żeby później się ośmieszyć i tak było odkąd pamiętam. Zasada jest jedna - jak daje się pierwszy połamać to jego gra zmienia się diametralnie, szczególnie jak gra z mocnymi zawodnikami. Zdołał odesłać do domu Evansa, ale po tym co reprezentuje Daniel i w jakiej formie się aktualnie znajduję nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie, też nie można powiedzieć, że rudy podarował mu ten mecz, bo wygrał go w pełni zasłużenie. Kolejna sprawa to wiek, ma on 35 lat i jest o 10 cm niższy, umiejętności ma spore, jednak nie zmienia to faktu, że przez większość meczu będzie rozrzucany po korcie. Patrząc na H2H zmagań pomiędzy tymi dwoma zawodnikami typ na 3:0 dla Bułgara nie ma najmniejszego sensu, gdyż na nawierzchni ziemnej Rebredo zawsze wygrywał, a ostatnio nawet poskładał Dimiego w tym sezonie, więc skąd ten typ? Ci, którzy oglądają mecze na pewno pamiętają zmagania Dimiego z Thiemem i Delpo. Już wtedy wiedziałem, że na tym turnieju będzie chciał się wyładować za te 2 oddane mecze, a pierwszy mecz z Robertem tylko mnie upewnił. Do tego dochodzi zapewne jakaś chęć rewanżu, oglądałem nawet powtórki tego spotkania i Dimi nie był sobą, moim zdaniem jutro wyjdzie tak naładowany, że go zmiażdży i to w bardzo krótkim czasie. Urwać seta tekiemu gościowi jak Dimi? To bardzo dużo, tego turnieju na bank nie odpuści i wiem, że zajdzie tutaj daleko.
Powodzenia! ;)
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 18

ssnakebite

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Puchar Chorwacji
Godzina:20:15
Spotkanie ???? in.Zagreb-Rijeka
Typ:1
Kurs:2.30
Bukmacher:lvbet
Analiza:
Liga Chorwacka zakończyła już rozgrywki tytuł mistrza kraju zdobył zespół Rijeka wyprzedzając zespół Din.Zagreb o 2p jestem przekonany że taki zespół jak Zagreb nie wyobraża sobie zakończenia sezony bez jakiego kolwiek trofeum na ostatnie 6 spotkan wygrali wszystkie w tym 27 maja pokonali swoich dzisiejszych rywali 5-2 jednak że Rijeka mogła grac ten mecz rezerwami(nie wiem meczu nie widziałem) jednak bilans bramkowy w tych 6 spotkaniach prezentuje się tak 18-3 natomiast Rijeak w 6ost spotkaniach 4-0-2 bilans 12-6 H2H 44 mecze 22 wygrane Zagreb 13 remisów i 9 wygranych Rijeka ze średnią liczbą goli 3 na mecz ja postawie 1 wy możecie troszkę pokombinować może over2.5 POWODZENIA
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witam Wszystkich ponownie ???? Dziś niestety pechowo we Wloszecj zaczeli strzelac w drugiej polowie,mimo,ze gosci na poczatku spotkania mieli okazji dogodnych sporo,to ze skutecznością na bakier. Korzystając z możliwości-proszę nie wypisywać do mnie na PRIV o wiecej typow,o podsyłanie manipulowanych spotkan,bo raz-nie mam 10ciu postow,dwa-nie bede na takie wiadomosci odpisywal. Milo,że ktorys z moderatorow napisal,ze chetnie dolaczyl by mnie do konkursu w tym miesiacu,ale brak 10ciu postow wyklucza mnie z tej zabawy-ciesze sie,ze forum te ma fajnych adminow/modow ???? Jednak i w przyszlym miesiacu i w kolejnych rezygnuje z tego typu zabawy-niech wygrywaja Ci co są tutaj po to,aby te kilka zl wygrac :p
Tymczasem dziś idę jeszcze ryzykowniej ????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 19.30
Spotkanie: Paok-Panathinaikos
Typ: Obie Druzyny strzelą w 1wszej połowie
Kurs: 6.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ahh Grecja-ta liga to temat rzeka ???? A szczególnie teraz,gdy jednym ekipon punkty odejmują,innym dodają-cyrki jakich mało-ale tam to codzienność. Na 1wszy rzut oka typ może wydawać się komiczny-przeciez w Grecji pada mało bramek,zazwyczaj do przerwy 0:0.. Dokładnie tak jest. Jednak wiemy,że bukmacherka nie lubi powtarzalności,a w szczególności w takich ligach i mam prawo sądzić,że ta kolejka może przynieść rozwiązania,o których większośc z Was nawet nie myśli. Dlaczego? A no dlatego,iż u lokalnych bukmacherów w Grecji,dwa mecze NAJWYŻSZEJ klasy rozgrywkowej zostały usunięte z oferty-zdarza się to bardzo rzadko.
Co do aspektów sportowych-uważam,że i te sprzyjają,aby spróbować pograć ten typ. W obu zespołach zobaczymy wiele rotacji-nie będę przytaczać nazwisk,które obejrzą te spotkanie z trybun lub w TV,jednak jest ich sporo w obu drużynach-a jak wiemy,rotacje w defensywie lub środku pomocy często sprzyjają w zdobywaniu bramek ????
Dodatkowo zachęcam jutro również do śledzenia dwóch innych spotkań- Pordenone-Nuova Cosenza ( Serie C ) oraz 2gi mecz z Grecji: Panionios-Aek ( Panionios nie koniecznie musi byc tutaj bez szans ;) )
Moja prywatna stawka na typ: 1/10.
Dostaję masę zapytań odnośnie łamańców-Panowie,szanujmy się-nie każdym łamańcem czy podejrzanym spotkaniem będę się publicznie dzielił z racji,że te forum przegląda co chwile kilkadziesiąt osób,a i są tutaj hieny,które tylko czyhają aby typ podać swoim grupom,ale w każdym miesiącu możecie być pewni,że ,, trochę grosza&#39;&#39; dam Wam zarobic ????
Życzę Wszystkim Grającym oraz typującym Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, AFC Liga Mistrzów
Godzina: 12:30
Spotkanie: Urawa - Jeju
Typ: 2
Kurs: 4,96
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na koniec miesiąca coś ryzykownego. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Jeju 2:0, mimo ogromnej przewagi Urawy. Dziś nie będzie inaczej, gospodarze będą atakować i utrzymywać się przy piłce, w końcu muszą odrobić 2 bramki straty. To da szanse gościom do kontr i liczę, że jedną czy dwie wykorzystają. W pierwszym meczu obie bramki padły po kontrach. Jeju nie radzi sobie najgorzej na wyjazdach w tej edycji LM, ma 2 zwycięstwa i remis, więc i dziś mogą pokusić się o wygraną. Liczę, że dwóch Brazylijczyków w składzie Jeju zrobi robotę z przodu, a obrona stanie na wysokości zadania. Urawa przeżywa teraz spadek formy, ostatnie 5 meczy to 3 porażki. Mam nadzieję, że gospodarze będą dziś za bardzo chcieli ii zostaną ukarani. Stawiam na wynik 1:2.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, Puchar AFC
Godzina: 15:45
Spotkanie: Abahani Limited Dhaka - AC Mohun Bagan
Typ: 1
Kurs: 4,53
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotyka się tutaj drużyna z Bangladeszu z zespołem z Indii. Dla obu drużyn jest to ostatni mecz w tych rozgrywkach i tak naprawdę mecz bez większego znaczenia, bo tabela wygląda tak:

Faworytem jest drużyna gości ale ja stawiam na gospodarzy, bo u siebie są zespołem nieobliczalnym co pokazał mecz z mistrzem Indii zespołem Bengaluru, który wygrali 2-0 a kurs na ich zwycięstwo wynosił wówczas około 9,50 . Wprawdzie było to jak dotąd jedyne zwycięstwo w tej edycji pucharu AFC ale myślę, że stać ten zespół dzisiaj również na zwycięstwo, tym bardziej, że mecz ten będzie rozgrywany bez większej stawki, bo i jedni i drudzy nie mają szans na awans do kolejnej rundy. Dla gospodarzy wygrana w takim meczu, przed własną publiką to dużo większy prestiż niż dla zespołu Mohun Bagan. Raczej spodziewam się tego, że goście tutaj za bardzo wysilać się nie będą a gospodarze jednak trochę bardziej będą szarpać. To tylko moje dywagacje jak będzie to się przekonamy ale faktem jest, że drużyna z Indii przybędzie dzisiaj bez swoich kilku bardzo waznych graczy.
Absencje w Mohun Bagan:
obrońcy Edathodika (17 występów w tym sezonie), Kotal (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Ferreira (15 występów w tym sezonie), pomocnik Sehnaj Singh (13 występów w tym sezonie) i napastnicy Balwant Singh (16 występów w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Norde (15 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Stawiam na zwycięstwo zespołu Abahani Limited, bo myślę, że im się będzie trochę bardziej chciało powalczyć o zwycięstwo niż zespołowi Mohun Bagan w tym spotkaniu o pietruszkę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Chorwacja
Godzina: 20:15
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb-Rijeka
Typ: Połowa/Wynik końcowy- Remis/Dinamo
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam,nie moje podwórko ta liga chorwacka ale spróbuje coś tu ugrać bo to jedyny mecz który wpadł mi w oko na dziś.Nie jeden raz grałem kursy na Dinamo i na Rijeke,bezdyskusyjni dominatorzy w swojej lidze,Dinamo od lat,Rijeka od niedawna.Obie ekipy kiedy grają ze sobą prawie zawsze strzelają po golu(ostatnie 5 meczów-5:2,1:1,1:1,2:5,0:0).Jak kolega wyżej już wspomniał to Rijeka wygrała ligę w tym roku co napewno mocno podrażniło ekipę z Zagrzebia a że ostatnio są w świetnej formie napewno będą chcieli za wszelką cenę powetować sobie tą &quot;porażkę&quot;w lidze i ugrać chociaż Puchar Chorwacji.Uważam że jak to na finał przystało goli jakoś wielu nie będzie i do połowy obie ekipy będą ostrożnie grać w obronie i szukać okazji ze stałych fragmentów oraz błędów rywala-czyli na remis ;) W drugiej połowie stawiam jednak na Dinamo,widziałem ich w LM która skończyła się dla nich fatalnie(6 przegranych,gole 0-15) ale tam w Dinamo zawsze gra wiele talentów i jestem pewien że taka lekcja wiele ich nauczyła i takie doświadczenie w grze z lepszymi zawsze procentuje,mam nadzieje że zaprocentuje właśnie dziś.Przy takiej determinacji i odrobinie szczęścia gracze Dinamo podniosą dziś Puchar w górę,ostatnio dość łatwo poradzili sobie z obecnym rywalem,dlatego to w nich upatruję dzisiejszych zwycięzców.
Typ jest oczywiście pod konkurs skoro jakimś cudem zawędrowałem w nim tak wysoko,jeśli wygram przeznaczę wygraną na leczenie naszego forumowego &quot;kolegi&quot; Mefiuu,może ktoś go naprostuje żeby kolegów w h nie robić.A tak poważnie panie i panowie-zabawa,weźmy się nie wygłupiajmy za te 2 stówki bo każdy to sobie potrafi ugrać bez problemu a taki smród zostaje na długo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Węgry, Puchar
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vasas - Ferencvaros
Typ: over 4,5 gola
Kurs: 4.70
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Ostatnie typowanie w tym miesiącu, na podium szansę straciłem jakiś czas temu, więc typ typowo pod konkurs, stąd też tak ryzykowny. Jest to finał Pucharu Węgier, obie drużyny zajęły w lidze odpowiednio 3 i 4 miejsce, więc grę w kwalifikacjach Ligi Europy mają zapewnioną. Jest to ostatni mecz w sezonie, jako, że jest to finał, nie będę się bawił w typowanie kto wygra, wiadomo, że finały rządzą się swoimi prawami i nie zawsze teoretycznie mocniejszy wygrywa. H2H z ostatnich dwóch sezonów między tymi drużynami wyrównane, rozegrali 6 bezpośrednich meczy, 3 zwycięstwa zanotował Ferencvaros, 2 Vasas, a roz podzielili się punktami. Charakterystyczne dla tych pojedynków było to, że w każdym obie drużyny strzelały, w 5 z 6 meczy padł over 2,5, a proponowany przeze mnie typ over 4,5 był pokryty dwukrotnie. Typ do zagrania za drobne. Jest to ostatni mecz przed urlopami, a w dodatku finał, a obie drużyny mają zapewnioną grę w pucharach w przyszłym sezonie więc liczę, że zawodnicy uraczą kibiców niezłm i obfitującym w gole widowiskiem.
⛔100
 
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Reczna - Niemcy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rhein-Neckar - Kiel
Typ: Kiel +3,5 handi
Kurs: 1,80
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz tak naprawda o przyslowiowa pietruszke. Wszystko juz wyjasnione w lidze. Jednakze trener gospodarzy daje odpoczac kilku swoim zawodnikom. Uwazam ze handi +3,5 bramki na gosci to prezent po takim kursie. Druzyny poziomem sa do siebie zblizone, dlatego tez uwazam ze goscie dzisiaj wygraja, a w najgorszym przypadku handi pokryje przegrana Kiel.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, finał Pucharu
Godzina: 20:30
Spotkanie: Basaksehir-Konyaspor
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Witam. Dzisiaj wybieramy się do Turcji a konkretnie na finał Pucharu. Na przeciwko siebie stanie wicelider (w tegorocznym sezonie Superligi tureckiej) i 10 zespół tureckiej Ekstraklasy. Zespół Basaksehir świetnie radził sobie w tym sezonie, zarówno w lidze jak i w pucharze (do finału doszli po bardzo zaciętym dwumeczu z Fenerbahe w którym pokazali charakter i walkę). Sądzę, że dzisiaj Basaksehir pokona drużyne Konyasporu. Kurs jak najbardziej korzystny i warty ryzyka.
Powodzenia!
⛔100
 
stanley-63 775,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Norwegia Puchar
Godzina 18:30
Spotkanie : Nest-Sotra - Bran
Typ : over 5.5 gola
Kurs : 5.40
Bukmacher : Unibet
Wiadomo że puchary rządzą się swoimi prawami to liczę na sporo bramek w tym meczu . Obie ekipy dosyć mocne w ofensywie i tak w pucharze Nest-Sotra ogrywa 4:1 OS TF i 2:0 Sandnes natomiast goscie 7:0 Austevoll i 2:0 Lysekloster natomiast zaglądając na mecze ligowe to Nest-Sotra w 2 Division na miejscu 2 z bilansem po 7 kolejkach 21:5 natomiast goście w Eliteserien także 2 miejsce i po 11 kolejkach 24:10 stąd też chyba możemy liczyć na sporo bramek , czy aż 6 ? nie wiem ale w meczu kontrolnym pomiędzy nimi z tego roku w styczniu wynik 2:4 tak więc może powtórzą wynik , zobaczymy , kurs na over 4,5 także nie zły bo 3.05 ale liczę na over 5.5 !
⛔100
 
B 116

biala151

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 3 liga grupa 3
Godzina: 18:00
Spotkanie: KS Polkowice - Skra Częstochowa
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: STS
Analiza:
Gospodarze świetnie grają u siebie 9-3-3. Żadna ekipa już o nic nie walczy.
Głównie typ opiera się na absencjach w drużynie gości: Kopeć (15/0), Kosut (13/0), Mastalarz (24/1), Tomczyk(15/1), Włodarczyk (14/2) oraz trójkę strzelców Kowalczyk(22/6), Nocoń (25/5) i Tylec(17/4).
Gospodarze byli osłabieni w poprzednim spotkaniu ale na dzisiejszy mecz będą mieli zregenerowany skład w 100%.
Mam nadzieję, że taka informacja pomoże komuś na koniec miesiąca. Pozdrawiam.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom