>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 31 Lipca 2010r (Sobota)

Status
Zamknięty.
V 0

victorkasta

Użytkownik
Spotkanie: Wielka Brytania
Typ: Ponizej 25,5 pkt
Kurs: 1,80
Buk: EXPEKT
Sądzę, iż druzyna Wielkiej Brytanii nie będzie miała nic do powiedzenia w dzisiejszym finale SWC. Tor w Vojens zapewne bedzie betonowy co nie wróży wielkiej walce na dystansie. Poprzednie lata pokazały że Brytyjczycy odstają klasą od żużlowców ze Szwecji , Polski i Danii. Widać to chociażby po turniejach Grand Prix a takze lidze polskiej. Sądze że typ jest warty gry;)
 
B 0

borysdublin89

Użytkownik
Universidad Catolica - O´Higgins
Spotkanie: Universidad Catolica - O&#39;Higgins (godz. 22:00 polskiego czasu)
Typ: 1
Kurs: 1.48
Buk: Bwin
Analiza:

Gospodarze wygraja to spotkanie. Na polmetku rozgrywek ligi chilijskiej lideruja w tabeli z przewaga 5 pkt nad druga druzyna. Dzis beda mieli okazje do powiekszenia dorobku punktowego i ewentualnie przewagi w tabeli. Catolica wygrala 3 ostatnie mecze z rzedu (w 5 ostatnich meczach 4 zwyciestwa i 1 porazka) i mozna po tym wnioskowac ze sa w swietnej formie. Przede wszystkim strzelaja duzo bramek (43 w lidze, wynikiem tym deklasujac wszystkie inne team&#39;y) oraz maja najlepsza defensywe w lidze (13 bramek). W ostatnich 5 meczach Universidad zdobyl 18 bramek (3.6 gola na mecz!!!) i stracil 8 (1.6 gola na mecz). Co moge napisac o gosciach? To klub z konca tabeli (4 od konca), w ostatnich 5 meczach wygral tylko raz, 3 razy zremisowal i raz przegral. Strzelil tylko 17 goli wiec ich atak szwankuje. Stracili 23 bramki co wg tej statystyki stawia ich w srodku tabeli - jednak w dzisiejszym spotkaniu ich obrona nie bedzie w stanie przeciwstawic sie dzikiemu atakowi gospodarzy, a jesli chodzi o atak, to gospodarze maja tak silna defensywe ze zagraja na zero, strzelajac pare bramek &quot;z przodu&quot; ???? . Warto zagrac &quot;1&quot; jako pewniak, albo za wieksza stawke. Ja stawiam 4-1 dla gospodarzy. Pozdrawiam

✅ 48
 
M 0

metalzul86

Użytkownik
Spotkanie: Sligo Rovers - Dundalk
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
Buk: Sportingbet

Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie irlandzkiej Eircom Leaque. Mierzą się ze sobą zespoły o podobnej klasie sportowej. Są to drużyny środka tabeli, w której dzieli je od siebie tylko jeden punkt. Znamiennym jest fakt że na zakończenie ubiegłego sezonu obie drużyny także zajęły zbliżone pozycje na jakich znajdują się w tej chwili. Odwrócona jest tylko kolejność, rok temu lepszymi o jeden punkt okazali sie być gracze Dundalk zajmując 5 miejsce i wyprzedzając o jedna pozycje Silgo. Dziś to Silgo zajmuje tą piątą pozycję. Jednak przewaga tylko jednego punktu daje jeszce wiele możliwości do rozstrzygnięcia tej sytuacji. Uważam że mecz ten może obfitować w bramki. Może dochodzić do wymiany ciosów z obu stron. Decydując się over w tym meczu posłużyłem się także statystykami . Zwróciłem uwagę na dość dużą liczbę bramek straconych a także strzelonych jaką ma na koncie drużyna gospodarzy w meczach u siebie. Pada średnio 2,9 bramek na mecz. Zwróciłem uwagę także na wyniki ostatnich potyczek między tymi zespołami. W ostatnich 6 meczach (2 tego sezonu, 4 poprzedniego) wynik over&#39;owy padał czterokrotnie, w tym każdym z trzech spotkań na boisku Sligo. Uwagę zwraca szczególnie wynik jednego z zeszłosezonowych spotkań, mianowicie Sligo przegrało u siebie z rywalem 3:4. Nie sądzę żeby wynik tego typu dzis sie powtórzył ale myśle że na min. trzy bramki szansa jest dość spora.

⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie: Radwańska - Sharapova
Typ: Czy Sharapova wygra przynajmniej jednego seta: NIE
Kurs: 5.20
Buk: Bwin
Analiza : Witam . Hmmm . Odrazu na samym początku napiszę iż po analizie tabeli i typów mam jeszcze małe szanse na 3 miejsce , z tąd ten extra mega nie pewny typ . A wracając do meczu : Według bukmacherów Radwańska ,, Nie ma szans na wygranie &#39;&#39; Kursy na jej przeciwniczkę są od 1.2 do 1.35 . Jednak w tenisie stawiając na faworytów już wiele razy się przejechałem dlatego wierzę w to iż dzisiaj będzie niespodzianka . Agnieszka wczoraj łatwo pokonała swoją przeciwniczkę 2:0 ( 7:6 i 6:0 ) . Sharapova również wygrała ale już nie tak łatwo bo 2:1 pokonała Dementovą . I tyle co do mojego troszkę nie poważnego typu . Nie będe was zanudzał , Liczę tylko na niespodziankę ????

GRATULUJĘ Metazul&#39;owi ZilZil&#39;owi oraz Denil&#39;owi . Chodź jeśli w drugiej połowie spotkania meczu Sligo Rovers - Dundalk podnie 2 lub mniej bramek , a Radwańska wygra 2:0 to WITAJ PODIUM dla MNie ????

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom