>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 4.01.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
currose 28

currose

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na środę - 4. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - Toronto Raptors
Godzina: 02:30
Typ: SAS
Kurs: 1.44
Bukmacher: Unibet
Analiza:
San Antonio wygrało 7 ostatnich meczów na własnym parkiecie.
Tak samo wygląda seria zwycięstw nad dzisiejszym rywalem z Kanady (wygrali wszystko u siebie od 2008 roku).
OK, odszedł Duncan, ale przyszedł Gasol, trener Popovich ma wszystkich zawodników do dyspozycji. Na ostatni mecz z Atlantą wrócił Leonard.
Co prawda zdobył tylko 13pkt, na fatalnym procencie, ale przed własną publicznością powinno być lepiej.
Niezłą formą zaskoczył mnie Parker, zdobywając 22pkt i 6 asyst w 31 minut trafiając 10 z 18 rzutów.
Wcześniej z Portland równie dobrze: 18pkt i 5 asyst w 22minuty i również dobry procent z gry.
Ginobili dostarcza ostatnio 10 i więcej punktów.
Aldridge po słabym meczu z Portland zdecydowanie lepsza gra z Atlantą, gdzie wrzucił Jastrzębiom 27pkt i zebrał 13 zbiórek.
Co do Toronto, wygrana z Lakersami nie powala na kolana, a przegrana 8 punktami z Phoenix powoduje, że idę w stronę dzisiejszych godpodarzy.
DeRozan i Lowry byli najlepszymi strzelcami w tym meczu, ale zawiodła reszta drużyny.
San Antonio ma wg mnie lepszy, równiejszy skład i dzisiaj to wygra.
Są to jednak dwie ekipy, które będą się liczyły w tym sezonie, dlatego nie wchodzę w żadne handi, głównie dlatego, że nie wiadomo, jak zagra Kawhi Leonard.
Mój typ to 8 wygrana z rzędu Ostróg na własnym parkiecie z Dinozaurami.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
currose 28

currose

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Popatrzyłem na kurs i trochę nie mogę uwierzyć że bukmacher tak przedstawia sprawę,Lakers ostatnie trzy spotkania u siebie przegrywa(Toronto,Dallas,Utah). Porażki z Raptors i Jazz nie są zaskoczeniem jednak blowout z Dallas daje do myślenia.Memphis jest jedną z najlepszych drużyn w NBA pod względem defensywnych ratingów,z kolei Lakers jedną z gorszych i tu jest klucz do wygranej Grizzlies.Jedynym zagrożeniem jest brak Marca Gasola który może nie zagrać w tym spotkaniu ja jednak liczę że medycy Memphis postawią go na nogi.Obie ekipy spotkały się w tym sezonie 4 grudnia jednak obie ekipy grały w okrojonych składach niemniej jednak goście dzisiejszego spotkania grali wtedy dziewięcioma zawodnikami wygrywając 103-100.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Pucha Króla
Godz: 21:15
Spotkanie Real M-Sevilla
Typ: Real -1.5 gola
Kurs 2.40
Buk Unibet
Analiza: Już jutro pierwsze spotkanie o puchar Króla w Hiszpanii, w którym ekipa Madryckiego Realu u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są już niepokonani od kilkudziesięciu spotkań a teraz mogą już tylko śrubować ten rekord, Real na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko, Sevilla na wyjazdach jest zupełnie inną drużyną, widać gołym okiem iż spotkania na obcych stadionach idą im słabiutko, ekipa gości nie potrafi stwarzać sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki a i z wykorzystywaniem ich ma spore problemy, dla mnie w tej kolejce faworytem do zwycięstwa na swoim stadionie jak i awansu z tej pary będzie drużyna &quot;Królewskich&quot; Która w obecnej formie może spokojnie zlać każdą druzynę na święcie . Ogólnie Sevilli an stadionie w Madrycie idzie niezwykle słabo od roku 2000 obie ekipy spotykały się ze sobą w różnego rodzaju rozgrywkach już 21 krotnie, Sevilla zanotowała w tych meczach zaledwie 1 remis 3 wygrane oraz aż 17 porażek, nie liczę iż jutro goście zdobędą jakiś korzystny rezultat, nie w obecnej dyspozycji gospodarzy, stawiam na spokojną wygraną zespołu z Madrytu na wynik 2:0 do połowy oraz 4:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godz: 01:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Edmonton Oliers
Typ: Jackets -1,5
Kurs: 2,75
Buk: bet365
Dzisiaj decyduje się na trochę ryzykowny typ, aczkolwiek który ma spore szanse na wejście. Do Ohio przyjeżdżają Nafciarze, którzy w Columbus nie wygrali od początku roku 2013. Ostatnie mecze gości to trochę rollercoaster, gdyż raz przegrywają, a raz wygrywają. Co więcej Edmonton wygrali zaledwie jedną na siedem ostatnich gier z drużynami ze Wschodu. Sen gospodarzy trwa nadal i po wygranej nad Wild będą starali się zgarnąć 16 wygraną z rzędu czym przybliżą się do pobicia rekordu Penguins z sezonu 12/13. Atkinson jest w znakomitej formie i potwierdza to przynajmniej 1 punktem w każdej z ostatnich gier. Młody Wennberg zaskakuje i jest najlepszym asystentem w drużynie. Myślę, że nawet Conor McDavid nie pomoże przyjezdnym, a Jackets wygrają marginesem dwóch lub więcej goli. Powodzenia.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 14:30
Spotkanie: Barys Astana – Spartak Moskwa
Typ: over 5.5
Kurs: .2.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pora powrócić do Rosji i grania bramek w starciach Astany, która dziś na własnej tafli będzie gościć ekipę ze stolicy Spartak Moskwa.
Kazachowie złapali w ostatnim czasie dobrą formę co zaowocowało awansem na miejsce ósme w Konferencji. Astana w formie to zespół potrafiący sporo strzelać każdemu i to jest ta jak zwykle dobra informacja a przekonał się o tym ostatnio Mangitogorsk który dostał 5:3 oraz Omsk 3:1 to jest top pod każdym względem. To nie były dwa wyskoki tylko ta forma jak wspomniałem w jakimś stopniu się ustabilizowała i tą drogą będą chcieli kontynuować dlatego spodziewam się typowemu meczu Astany czyli z szybką grą nastawioną na atak jak zwykle. Gospodarze jak zawsze wspomina to specyficzna ekipa która w pięć minut potrafi strzelić z trzy bramki i też tyle samo tracić i to dwa od lata dlatego zawsze trzeba brać po uwagę bramki z ich udziałem.
Spartak walczy o play-offy, jest to ekipa która słynie z solidności w defensywie ale raczej to nie dotyczy tego sezonu, potrafią grać z takimi rywalami w otwarte karty jak nie tak dawno z Slovanem 5:4, zresztą ten zespół w najlepszej formie a wówczas defensywa to był mocny punkt zawsze w Astaną grało w otwartą grę tak też było w tym roku w stolicy z wynikiem 5:4, przed na tej tafli 4:3 ja tu się spodziewam po prostu bramek.
⛔ 100
 
alvaroarmani 1

alvaroarmani

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Real Madryt-Sevilla
Godzina: 21:15
Typ: Real Madryt i BTS
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Real Madryt jak i Sevilla idą w tym sezonie jak i pucharze jak burza. Real wygrał 3 mecze z rzędu a przegrał ostatnio pod koniec Lipca z PSG , co do Sevilli tak samo jak Real ma 3 zwycięstwa z rzędu. Jeśli popatrzymy jak te drużyny grają ze sobą widzimy że zawsze w tych pojedynkach padają bramki tak jak ostatnio aż 4. Myślę że i tak będzie w tym przypadku . Szczerze myślę że będzie 2-1 albo 3-1 i nie biorę innego wyniku pod uwagę. Myślę że po takim kursie można spokojnie puścić gdyż zachęca a jest bardzo prawdopodobny.
Dziękuję za uwagę.
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 19:00
Spotkanie: Alcoron - Cordoba
Typ: BTS
Kurs: 2.06
Bukmacher: Unibet
Alcoron u siebie jest dobre, w 12 meczach obecnego sezonu stracili tylko 4 bramki, przy
13 strzelonych. Cordoba z drugiej strony na wyjazdach osiąga przedziwne wyniki, lecz na 12 spotkań w tym sezonie tylko w dwóch meczach nie zobaczyliśmy BTS&#39;a. Goście zarówno dużo bramek tracą, ale również i sporo strzelają, co odzwierciedlił w całości ostatni mecz pucharowy przeciwko Maladze, gdzie padł wynik 3:4 dla Cordoby. Taki kursik biorę z pocałowaniem ręki, bo zarówno jedni jak i drudzy są w dobrej pozycji, i mają potencjał żeby &quot;ukłuć&quot; przeciwnika. Dosyć konkretny over w tym meczu wydaje mi się również bardzo prawdopodobny. Linia o2,5 jest po kursie wyższa niż mój dzisiejszy typ, lecz o3,5 jest typem nad którym o wiele bardziej się zastanawiam do pogrania osobiście. Jednak do konkursu podam bardziej bezpieczny typ jakim jest BTS. Stawka jest dość wysoka jak na rangę obu zespołów, więc nie będzie tutaj taryfy ulgowej z którejś ze stron.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elcactus 74

elcactus

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: BIK Karlskoga - AIK Sztokholm
Typ:Bik Karlskoga
Kurs: 1,74
Bukmacher: Bet365
Dzis znów na plus,obym wam tylko dalej trafne typy robiła. Na jutro znów śliski temat czyli hokej. Proponuje spotkanie 32 kolejki pierwszej ligi szwedzkiej, w roli gospodarza lider tabeli BiK Karlskoga. Grają świetnie w tym sezonie, szczególnie na własnym lodzie, bramki strzelone 51 stracone 22. Ostatnio zdarzyla sie im wpadka na wyjeździe ,a poniewaz Mora depcze im po pietach, nie mogą już sobie pozwolic na przegraną. Goście to druzyna ze Sztokholmu, w zeszlym sezonie radzili sobie duzo lepiej, teraz w kratke, a na wyjeździe tragicznie, wygrali jedno na piec ostatnich spotkan i to sodertalje czyli ostatnią w tabeli drużyną. Faktem jest że poprzednia ich potyczka zakonczyła sie porażką Karlskogi ale mecz odbyl sie w Sztokholmie,teraz czas na rewanż. Dla bardziej odwaznych polecam typ 1/-5,5 po kursie 2,88.
⛔ 100
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tenis, WTA Auckland
03:30
Lucić-Baroni - Ostapenko
Typ: Ostapenko
Kurs: 1,72
1xBet
Jak dla mnie w tym meczu nie ma co się długo zastanawiać nad tym kto wygra i powinno być to dość oczywiste, że ma to być Jelena Ostapenko. Młoda, bardzo perspektywiczna zawodniczka, która jest niesamowicie zaciętą tenisistką i ma ogromne ochoty do gry.
Z aspektów technicznych to na pewno trzeba zwrócić uwagę na backhand. Jest bardzo pewny, potrafi nim prowadzić wymiany, ale również skończyć w genialny sposób. Bierze się to z doskonałej pracy nóg i kiedy jest w formie to naprawdę potrafi straszyć te najlepsze. Co do forehandu to trzeba powiedzieć, że potrafi zagrać płasko, ale i też w dobry sposób zagrać głęboką piłkę ustawiając rywalkę w defensywie. Na uwagę zasługuje zwłaszcza jej ciasny odwrotny cross z forehandu, którym kapitalnie operowała w wielu meczach w poprzednim roku.
Jej rywalką jest 15 lat starsza Mirjana Lucić-Baroni, która jakoś specjalnie dobrze nie gra i charakteryzuje się sporą siłą i mocnymi uderzeniami, ale moim zdaniem nie jest taka pewna jak Jelena. Jest mniej regularna o czym świadczy mecz pierwszej rundy z Moną Barthel, gdzie nie spisywała się najlepiej. Popełniła 9DF, dała aż 13 szans na przełamanie serwisu, gdzie Ostapenko zaledwie jedną, a przecież Barthel to obecnie tenisistka na słabym poziomie.
Ważnym czynnikiem będzie też pogoda w Auckland moim zdaniem. Ma być dość chłodno, będzie też wysoka wilgotność powietrza i co najważniejsze w tym wszystkim spory wiatr, bo ponad 20km/h. Czemu jest to ważne?
Bo od razu przypomina mi się turniej w Doha w ubiegłym roku, gdzie pogoda była podobno, też spory wiatr. Tam Ostapenko pokonując m. in Kvitovą czy Petković dotarła do samego finału, więc tutaj z często irytująca się i dość słabą psychicznie Chorwatką powinno sobie poradzić, a kurs naprawdę fajny i szczerze powiem, że spodziewałem się niższego.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna, Anglia, Premier League ⚽
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: BTS
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na typ z hitu 20 kolejki - jednocześnie derbów Londyna , gospodarze czyli Tottenham który zajmuje 5 miejsce mając 39pkt (11-6-2) Bramki: 37-14 , podejmie rewelacyjną w tym sezonie Chelsea która nie przegrała o 13 meczów. Goście oczywiście sa zdecydowanym liderem rozgrywek mając 48 pkt (16-1-2) Bramki: 42-13. Myśle że seria ta musi się kiedyś skończyć,Chelsea według mnie powinna też coś strzelić,derby to zawsze derby dlatego moim typem jest tutaj że obie drużyny strzelą.
Powodzenia!
⛔ 100 / Kiepska analiza
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Witam, tak jak pisałem sędzia Mike Dean potrafi spier....każde widowisko i tak się stało wczoraj w meczu WHU z MU, co prawda karnego nie dał, ale czerwoną kartkę z kapelusza oczywiście.
Na dzisiaj nie podaję zadnego typu bo już ktoś inny podał, zagram na jutro remis w derbach Londynu, dlaczego? Bo na 10 spotkań tych drużyn na boisku kogutów mecz skończył się właśnie remisem aż 5 razy, proponuję tutaj zagranie btts jak już kolega wcześniej zagrał i jak btts to gol H Keana.....powodzenia
⛔ 100 / Kiepska analiza
 
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga Kobiet
Spotkanie: Lattes Montpellier - Wisła Kraków
Godzina: 20:00
Typ: Lattes Montpellier
Kurs: 1.48
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Koszykarki Wisły rozegrają swoje kolejne spotkanie w Eurolidze. Ich rywalem będzie drużyna z Francji - Lattes Montpellier. Obie drużyny to sąsiedzi w tabeli. Francuska ekipa zajmuje w grupie A miejsce 5, natomiast Wisła jest na miejscu 6. Montpellier zdobyło 9 punktów w 6 meczach a Wisła 8.
Lattes Montpellier ostatnie 4 mecze rozgrywało na wyjeździe i spisało się doskonale, ponieważ wygrało 3 z nich. Podobnie sprawa ma się z meczami rozgrywanymi u siebie - 3 ostatnie mecze domowe zakończyły się zwycięstwami zawodniczek z Montpellier. W Eurolidze rozegrały dwa spotkania u siebie - jedno wygrały, drugie przegrały. Podobnie sprawa ma się jeśli chodzi o Wisłę - dwa spotkania wyjazdowe, jedno wygrane drugie przegrane. Drużyna z Montpellier pokonała u siebie w tym sezonie Euroligi drużynę Schio, która wydaje się ekipą mocniejszą od Wisły. W meczu bezpośrednim Wisła przegrała u siebie ze Schio 75:76.
W ostatnim bezpośrednim pojedynku tych drużyn rozegranym we Francji górą była drużyna Lattes. 10 grudnia 2014 pokonała ekipę Białej Gwiazdy 72:62.
✅ 48
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Tottenham więcej rożnych
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Znowu buki faworyzują drużynę, która gra strasznie underowo jeśli chodzi o rożne. Przy kazdym golu musza wprowadzic pilke prosto do siatki. Z przeciętnymi drużynami nie osiągają dobrych wyników jeśli chodzi o rożne, a co dopiero na wyjeździe z taką drużyną jak Tottenham, która naprawdę jest w gaziu. Będzie to dla nich ważny mecz. Chelsea jest faworytem, będą grali pod presją w dodatku na wyjeździe. Tottenham gra skrzydłami, w każdym meczu wbijają sporo rożnych, tak będzie też tutaj. Typ powinien się łatwo pokryć, życzę powodzenia
⛔ 100
 
wojtiera 128

wojtiera

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham vs Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Liczba rzutów rożnych powyżej 11
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam serdecznie,
Jeden z kolegów słusznie zauważył vaule jeżeli chodzi o rożne w meczu na szczycie Premier League. W ostatnich bezpośrednich starciach ich łączna liczba przekraczała 10, do tego dochodzi ostatnia forma obydwu zespołów. Totki preferują szybką grę skrzydłami, przez co możemy się spodziewać ich sporej liczby ;) Do tego możemy być spokojni, że Chelsea będąca w gazie również coś dorzuci. W mojej opinii linia 12 rzutów rożnych jest spokojnie do pokrycia. Gorąco zachęcam ;)
⛔ 100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie
Godzina: 14:00
Typ: Zwycięzca - Kamil Stoch
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Wybrałem dzisiaj typ innej dyscypliny sportu niż to bywało ostatnio i zdecydowałem się na odważny typ którym jest wygrana naszego Kamila Stocha w jutrzejszym konkursie w austriackim Insbrucku. Nasz mistrz jest ostatnio w wyśmienitej formie. Przoduję w klasyfikacji T4S i jest na jak najlepszej drodze do końcowego triumfu. Jego fenomenalne skoki na dzisiejszych treningach udowodniły tylko, że jest jutro głównym kandydatem do zwycięstwa w konkursie. Odpuścił sobie kwalifikacje aby odpocząć po znakomitych skokach treningowych w których zajął 1 miejsce. Jutro czekają nas niesamowite emocje przed telewizorami gdzie jak sądzę będziemy gorąco dopingować Kamila aby w końcu stanął na najwyższym stopniu podium
i znacznie zwiększył swoją przewagę nad rywalami przed ostatnim konkursem T4S w Bischoshofen.
⛔ 100
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pałac Bydgoszcz - Muszynianka Muszyna
Typ: Pałac Bydgoszcz
Kurs: 2.32
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na Pałacanki zdecydowanie przeszacowany. Wywindowały go 4 porażki pod rząd, które zanotował zespół z Bydgoszczy. Kurs spada i będzie spadać. Jutro oscylować będzie już koło @2 albo raczej zdecydowanie poniżej. Spójrzmy z kim zagrały tak słabo: Budowlani Łódź, Wrocław, Dąbrowa Górnicza, czyli mega silne ekipy z aspiracjami do walki o medale. Do tego także wpadna z Toruńską ekipą. Wcześniej Bydgoszczanki były bardzo wysoko w tabeli, uznawane za rewelację ligi.
Po drugiej strony siatki zobaczymy osłabioną kadrowo przed sezonem Muszynę. Do tego w czasie sezonu z gry wypadła Ania Grejman i Adela Helić, czyli dwie niekwestionowane gwiazdy tej ekipy. Bez nich tracą niesamowicie na jakości i stają się ekipą drugiej połówki tabeli.
Muszynianka zwyczajnie nie ma kim postraszyć, ostatnia porażka 0:3 do 15,22,16 chluby nie przynosi, tym bardziej że Piła, żadnym potentatem nie jest. Wcześniej także pogrom z liderem do 9,16,20.
Jagodzińska, Ziółkowska, Misiuna, Kuligowska, Maternia, Pleśnierowicz, Nowakowska w niczym nie ustępują Wójcik, Wawrzyniak, Savić, Cvetanović, Wilk, Sredić, Medyńska.
Do tego dodajmy atut własnej hali, który jest przy Pałacankach.
Bydgoszcz z 6 zwycięstwami i 19 punktami zajmuje 6 miejsce w lidze, Muszynianka wprawdzie także 6 zwycięstw, lecz 15 punktów daje im dopiero 9 miejsce.
Jak dla mnie wiele czynników wskazuje zdecydowanie na Pałac Bydgoszcz. To zdecydowanie wypada pograć po takim kursie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina Koszykowka PLK
Godz: 04.01.2016 18-30
spotkanie: Polski Cukier Toruń - Lublin
typ: Polski Cukier Toruń - 16,5
Kurs 1,85
Buk betsson
analiza:
W polskiej koszykówce pojawiła sie nowa siła z Torunia. Już w zeszłym sezonie zespół w Kujaw radził sobie dobrze i po sezonie zasadniczym zajął czwarte miejsce, ale w play off odpadli już w pierwszej rundzie. Ten sezon może być przełomowy dla nich, bo narazie zajmują pierwsze miejsce z kompletem punktów. Mało możliwe by się to zmieniło po meczu z zespołem z Lublina. Goście dzisiejszego spotkania już w zeszłym sezonie byli chłopcami do bicia (zaledwie cztery zwyciestwa w trzydziestu dwóch meczach). Nie inaczej jest w tym sezonie, bo narazie odnieśli zaledwie dwa zwyciestwa w trzynastu meczach. Ostatnio nawet sprawili niespodziankę wygrywając niespodziewanie z Rosą Radom 64-63. Dziś jednak nie daje im większych szans, bo Polski Cukier gra jednak zdecydowanie lepiej od zespołu z Radomia. W zeszłym sezonie Torunianie dwukrotnie łatwo i wysoko ogrywali Lublinian. Moim zdaniem dziś nie powinno być inaczej i znów pewne zwyciestwo padnie łupem gospodarzy
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
19:00
Stal Nysa - Lotos Gdańsk
typ: Stal Nysa +2,5seta
kurs: 2,45
buk: unibet
Podejrzewam, że w tym meczu Gdańsk może mieć ogromne problemy. Wiadomo jak do drużyny z niższej ligi przyjeżdża drużyna z wyższej klasy rozgrywkowej to u tych teoretycznie słabszych mobilizacja jest na 110%. Do tego dochodzi ten sławny &quot;nyski kocioł&quot;. Kibice z Nysy znani są w środowisku siatkarskim z żywiołowego dopingu. A że są to kibice mocno wyposzczeni bo Nysa już kilka ładnych lat nie gra w najwyższej klasie rozgrywkowej to w tym meczu stworzą prawdziwe piekło drużynie z Gdańska. A jak wiadomo Gdańsk bez Miki, Gdańsk słabo spisujący się w Pluslidze. Na przyjęciu Hebda z Pietruczukiem, zatem jest w kogo strzelać zagrywką. Do tego specyficzna mała hala, Gdańsk może mieć problem z wejściem w ten mecz jeśli od początku Nysa wejdzie z dobrą zagrywką. W Nysie zawodnicy z Plusligową przyszłością, Bonisławski, Owczarz czy kapitan Łuka. Wydaje mi się, że Nysa może ugrać nawet coś więcej, u niektórych buków +1,5 seta na gospodarzy po kursie 5,00. Nie wykluczam nawet mega sensacji bo w rozgrywkach pucharowych takie się często zdarzają.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mecze towarzyskie
Spotkanie: Tunezja - Uganda
Godzina: 14:30
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Na środę oferta całkiem ciekawa ale ja znalazłem perełkę moim zdaniem, a mianowicie mecz towarzyski pomiędzy Tunezją, a Ugandą. Jak wiadomo w takich meczach linie na over 2.5 gola bywają wysokie i ja zamierzam na nich skorzystać i proponuję tutaj grać over 2.5 gola. Kurs na to zdarzenie bardzo wysoki bo aż 2.35 , a widzimy , że do tej pory mecze tych reprezentacji były owocne w bramki. Ostatni raz te kraje mierzyły się ze sobą aż prawie 40 lat temu więc na to nie ma co w ogóle patrzeć. Faworytem teoretycznie jest Tunezja ale wiemy jak to bywa w takich meczach i jakim składem potrafia wychodzić reprezentację. Tak czy siak over 2.5 gola myśle, że bardzo możliwy. Życzę powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom