>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.01.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham vs Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Rzuty rożne Totenham -1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Witam, moi poprzednicy już wcześniej zauważyli, że w tym meczu typy na rzuty rożne Totków to niezłe value. Zdecydowanie się z nimi zgadzam, bo Koguty to istna maszynka do nabijania kornerów! Tottenham większość swoich akcji konstruuje, doprowadzając piłkę do skrzydłowych, którzy mają za zadanie dograć dobrą piłkę do Harrego czy też Aliego. Taka taktyka zawsze gwarantuję sporą ilość rożnych. Chelsea, nie jest aż tak efektywna w tym wariancie gry dlatego idę w handicap, Totki -1 rożnych.
⛔ 100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna, Anglia, Premier League ⚽
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Kante kartka tak
Kurs: 3.5
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Kurs jak dla mnie śmiesznie wysoki, bo np na Diego Coste który w tym sezonie złapał także 5 kartek jest tylko 2,5 a to przecież Kante jest zdecydowanie bardziej zaangażowany w defensywę niż Costa. Dla porównania ten sam typ na unibecie jest zaledwie po kursie 3. Dodatkowa za typem przemawia fakt że sędzią będzie Atkinson który ostatnio lubi sięgać do kieszonki i wyciągać kartoniki a w takim meczu moje przewidywania są takie, że wyciągnie ich bardzo dużo bo nie dość że są to derby Londynu to jedna drużyna wchodzi na bardzo wysoki poziom a druga mimo 13 zwycięstw z rzędu raczej z tego najwyższego poziomu powoli schodzi i walka powinna rozegrać się w środku pola. Może z kartkami to lekka loteria ale ja tu naprawdę widzę ogromne value.
⛔ 100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham vs Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: Rzuty rożne Totenham over 5,5
Kurs: 1,90
Bukmacher:Bwin
Mecz derbowy w którym wszystko może się zdarzyć, ja jednak idę w kierunku przerwania passy zwycięstw Chelsea która trwa od 13 meczu, przeciwnik myślę że odpowiednim potencjałem by tego dokonać.
Chelsea zajmuje pierwszą pozycję z 49pkt, 5 pkt przewagi nad Liverpoolem który rozegrał już swoje spotkanie, Koguty są na 5 pozycji z 39pkt za nimi Man.Utd z takim samym dorobkiem a za ich plecami delikatna przepaść na 9 pkt za którą znajduje się Everton, celem Tottenhamu w tym sezonie jest miejsce na podium które daje drużynie bezpośredni udział w finałach Ligi Mistrzów i ta pozycja jest w ich zasięgu, pokonując dziś Chelsea awansują na 3 pozycję i jakby nie patrzeć podbiją morale myśląc jeszcze realnie o zdobyciu tytułu.
Chelsea derby na Tottenhamie wygrały ponad 4lata temu, od tego momentu na boisku Kogutów rozegrano 3 spotkania gdzie padły 2 remisy i raz wygrali gospodarze, prócz tego obie ekipy spotykały się także aż 6 razy na boisku Chelsea która wygrała aż 4x.Chelsea na dzień dzisiejszy być może ma więcej atutów, jednak nie zawsze to starcza do pełni sukcesu, derby to derby odpuszczania nie ma, ale Tottenham też gra o swoje może nawet o więcej, idę w kierunku ich aktywności w ofensywie która jednak powinna być tu obecna.
⛔ 100
 
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Copa del Dey
Spotkanie: Real Madrid - Sevilla
Godzina: 21:15
Typ: powyżej 2.5 bramki i obie strzelą
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza pisana na szybko bo z telefonu więc z góry przepraszam jesli pojawią się błędy. Dzisiaj wrazam do piłki nożnej po wczorajszej wpadce w tenisie. Na tapetę biorę mecz, który już tutaj został dogłębnie opisany i typuje BTTS + 2.5 bramki. Real na ogół w każdym meczu ttaci bramkę w meczu, dziś zabraknie Ramosa i Pepe i środek obrony utworzą Nacho z Varanem. Poza tym w meczach między Realem a Sevillą zawsze pada wiele bramek i nie inaczej bedzie dzisiaj. Z przodu zabraknie dziś Ronaldo, Bale, i Lucasa w pomocy Kovacicia więc zagrają w mojej opinii głosni gry James i Morata. W związku z tyloma kontuzjami w nieobecnościami w drużynie gospodarzy nie odważę się wytypować wyniku meczu a jedno czego możemy być pewni to bramki, które dziś obejrzymy po obu stronach. Do tego w bramce Realu w pucharze w Realu występuje Kiko Casilla, który zbyt często nie dostaje szans na pokazanie swoich umiejętności. Pozdrawiam i powodzenia.
MOJE TYPY DNIA 4/6
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina ; Tenis ATP Chennai
Godzina ; 15.30
Spotkanie ; Myneni/Ramanathan - Darcis/Paire
Typ ; Myneni/Ramanathan
Kurs ; 2,10
bukmacher ; betsson
Analiza ;
Poczatek sezonu tenisowego. Jeden z trzech turniejow rozpoczynajacych tour. Gra deblowa miedzy gospodarzami a , no wlasnie kim? Para deblowa ktora chce zagrac wiecej gier. Paire/Darcis , Francuz niespodziewanie byl w tamtym roku w finale debla , ale rownie dobrze mogl odpasc w 1 rundzie. Jak dzisiaj zagraja? Bedzie troche wyglupow , popisowek , olewania? Nie wykluczone. Darcis? he he he taaaa solidny deblista. Ani serwisu , ani returnu , ani dobrej reki. Zagraja przeciwko gospodarzom , i wlasnie slowo GOSPODARZE moze byc kluczowe w tym meczu. Wiemy , iz Hindusi to naturalnie predysponowani deblisci , w grach poj ta nacja sobie nie radzi. Obaj panowie odpadli juz w singu , gra deblowa jest dla nich honorem na swojej ziemi. Zadecyduja cechy wolicjonalne. Win Hindusow.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nożna , Katar 1 liga
Spotkanie: Al Mauidar - Lekhwiya SC
Godzina: 14:15
Typ : handicap 3:0 , typ 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś wybralem spotkanie między Dawidem i Goliatem , czyli miezy 14 i 1 druzyna obecnego sezonu. Al Lekhwiya bije sie o mistrzostwo , czesto uczestniczy w azjatyckiej Lidze Mistrzow , a AL Mauidar walczy o utrzymanie. Jednak dziś wybralem wlasnie to spotkanie z tym handicapem , bo po analizie zauwazylem , ze ten typ powinien wejść . Spotkanaia miedzy nimi wypadaja niekorzystnie dla AL Muraidar. Przegrane po 5-1 , 4-0 w zeszlym sezonie . Lecz , gdy sie przyjrzymy grze w poprzednich rozgrywkach tej ekipy , zobaczymym ,ze maiala o wiele gorsza defensywe niz na dzien dzisiejszy! Stracili w 23 meczach az 69 bramek.Teraz maja po 13 meczach - strata 21 goli , wiec widzimy lepsza defensywe. W ostatniej kolejce AL Lekhwiya pokonala az 10:0 AL Shanayina . To rowniez przemawia paradoksalnie za moim typem ! Nigdy w tym sezonie i wogle rzadko w ostatnich sezonach po meczu wygranym trzema i wiecej bramkemi w nastepym nie wygrali roznica wieksza niz jeden czy dwie bramki ! Dodatkowo nie wygrali na wyjezdzie wiecej niz jedną bramką w tym sezonie ! AL Muaidar natomiast przegrywa mecze , zgadzam się , ale u siebie nie przegrali wiecej niz jedną bramką , a w tym sezonie tylko raz przegrali roznica wieksza niż dwie bramki .Powodzenia !
✅ 51
 
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ U20 półfinał
Spotkanie: USA U20 - Rosja U20
Godzina: 21:00
Typ: USA U20
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Amerykanie jak burza przeszli przez fazę grupową, w której wygrali wszystkie cztery mecze, w tym Kanadyjczyków 3:1 i Rosjan 3:2. Jak zawszenie są faworytami i jak zawsze grają na dużej motywacji. Oczywiście faza grupowa to co innego. W ćwierćfinale Amerykanie po dobrej pierwszej tercji ze Szwajcarią (2:0) w drugiej i trzeciej dali sobie strzelić 2 gole, ale zaraz po drugim odpowiedzieli i to wystarczyło do końca meczu. Generalnie grają ofensywnie i w dotychczasowych 5 meczach ani razu nie zeszli poniżej 3 goli, a w każdym coś stracili. Rosjanie w każdym meczu strzelili nie mniej niż dwójkę w ćwierćfinale rozpykali Duńczyków 4:0 i widać, że dyspozycja jest. Jednak sądzę, że półfinał z Rosją to motywacja dla Jankesów, by rosnąć podczas spotkania, nie rozkojarzać się, zewrzeć szyki obronne i rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść
Mecz jak zawsze z mocarstwowym podtekstem, będzie wymiana ciosów, ale Jankesi przechylą szalę na swoją stronę.
⛔ 100
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: remis i poniżej 2.5
Kurs: 4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami kolejne hitowe starcie w angielskiej Premiership. Piąty w tabeli Tottenham będzie gościł na swoim stadionie lidera, ekipę Chelsea Londyn. The Blues są niepodważalnym liderem w lidze i grają naprawdę świetną piłkę pod okiem włoskiego trenera Conte. W obecnym sezonie wygrali aż szesnacie z dziewiętnastu spotkań dotychczas rozegranych. Warto zaznaczyć, że Chelsea wygrało każde z ostatnich dziesięciu spotkań!! Jednak jak wszyscy wiemy nic nie trwa wiecznie i przewiduję, że to właśnie dzisiejszego dnia lidera tabeli pogubi punkty.
Tottenham to mocna ekipa, która miała w tym sezonie swoje lepsze i gorsze spotkania. Koguty na swoim stadionie są szczególnie mocną drużyną, na dziesięć ostatnich potyczek na swoim ternie wygrali aż osiem! Dzisiaj zmierzą się z bardzo mocnym rywalem, ale sami mają wyznaczony cel na ten sezon, który z pewnością brzmi &quot;zagrać w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów&quot; i jak już pisałem podczas analizy pojedynku z Watford będą grali o to do samego końca, &quot;do ostatniej kropli krwi&quot;.
Spodziewam się dzisiaj wyrównanego meczu, zmierzą się dwie porównywalnie mocne drużyny, które nie odpuszczą do końcowego gwizdka i typuję tutaj remis - bezbramkowy, lub ewentualnie z minimalną liczbą bramek tzn. 1:1.
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka Puchar Europy FIBA
Spotkanie: Lukoil - Donar Groningen
Godzina: 17:30
Typ: Lukoil -6,5 pkt handikap
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Jak narazie handikap -6,5 pkt jest dla mnie fartowny więc próbujemy go dalej. O 17:30 w szranki staną liderzy swoich lig: bułgarskiej i holenderskiej. W Lukoil gromadka graczy znanych z naszej PLK : Gibson, Videnov, Korniyenko. Stanowią oni o sile Lukoila, są wspomagani przez solidnego centra S. Zacka, Słoweńca Zagoraca i kilku graczy bułgarskich. W rozgrywkach europejskich FIBA w meczach u siebie odnieśli komplet zwycięstw:
z Bnei H. 78-73
z Prievidzą 90-75
z Steauą B. 105-76
z Benficą 84-72
Jak widać zwycięstwa raczej pewne, zakladany handi nie wszedłby jedynie w meczu z drużyną z Izraela. Co prawda klasa rywali raczej mocno średnia, ale do takiej półki należy też holenderskie Groningen. W swojej lidze łatwo ogrywa ono swoich rywali. Skład maja oparty na kilku mniej znanych graczach europejskich wspomaganych kolejnym znajomym z naszej ligi D. Pasalicem. W rozgrywkach FIBA idzie im całkiem dobrze...w meczach wyjazdowych mają bilans 3-1, jednak klasa przeciwników również jest mocno wątpliwa...wygrali m.in. z Benficą, Kormedem, Limburgiem, przegrali z Gravelines. Lukoil wydaje się z tych ekip najmocniejszy kadrowo, gra uporządkowaną koszykówkę, mecz odbywa się w Bułgarii. Myslę, że te czynniki zadecydują o powodzeniu typu
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie : PSG vs Club Africain (mecze towatzyskie)
Typ: PSG -1 (3drogowo)
Kurs: 1,72
Bukmacher: sportingbet
godz. 19.00
Analiza.
Witam, dawno nic nie pisałem, aczkolwiek na forum często zaglądam i dzisiaj wpadło mi w oczy to zdarzenie i pomyślałem, że napiszę słów kilka. Zanim podałem typ szukałem czegoś w necie o tym zgrupowaniu i to typowe przedsezonowe zgrupowanie, bo Liga Francuska już w przyszły weekend (PSG gra 14.01 z Rennes). Mecz ten jak spotkania towarzyskie nie będzie grany na maxa, ale przecież rywal to 6 siła poprzedniego sezonu ligi Tunezyjskiej,obecnie zajmuje 2 miejsce,więc nawet jak większość meczu będą grać w eksperymentalnym ustawieniu, to i tak spokojnie powinni ograć Tunezyjczyków. Jednak wątpię w to by nie chcieli sprawdzić chociaż na 45 minut formy swoich najlepszych zawodników. Jak dla mnie spokojny typ w stronę francuzów, o ile czegoś nie doczytałem, czegoś nie wiem, to proszę o poprawkę, na chwilę obecną idę dużo w stronę PSG. Inne buki może mają lepsze kursy, bet365 póki co wycofał ofertę, więc łapałem w Sportingbet co tam dawają
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 72
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Puchar Króla - Hiszpania
Spotkanie: Real Sociedad - Villarreal
Godzina: 19:00
Typ: X2
Kurs: 1,76
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na dzisiaj proponuję spotkanie w Hiszpańskim Pucharze Króla. Real Sociedad podejmie u siebie drużynę Villarreal. U siebie są mocni, ale nie były to jakieś mecze wyczynowe. W H2H wszystko przemawia za tymi drugimi. Villarreal na wyjeździe gra dobrze, lecz da się zauważyć że bardzo często remisują, tak samo ze sobą też mają bardzo dużo remisów. Obie w lidze mają po 29 punktów i są za podium. Jakoś nie sądzę że Real będzie miał szanse na puchar i tutaj raczej skończy się ich przygoda. Raczej skupią się na lidze i tam będą dalej chcieli punktować. Wczoraj Celta też była skazywana na porażkę a ukłuli Valencię już 3 golami w 20 minut. Widzę tu remis lub wygraną tych drugich. Warto pograć na podwójną szansę po takim kursie.
⛔ 100
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Puchar Króla - Hiszpania
Spotkanie: Real Madryt v Sevilla
Godzina: 21:15
Dziś mamy dość ciekawe spotkanie w pucharze Króla między Królewskimi, a Sevillą. W pamięci mam do dziś gola Drenthe z prawie połowy boiska ???? ale wróćmy do rzeczywistości. Ekipa z Madrytu będzie starać się dziś podtrzymać passe spotkań bez porażki, mimo że w tym sezonie obrona gubi się w niemal każdym spotkaniu. Dla mnie to jest fenomen jak przy tak słabo grającej obronie udaje się osiągać tak dobre wyniki. Sevilla w tym sezonie wydaje się że jako jedyna będzie przynajmniej starać się dotrzymać kroku Realowi i Barcelonie w lidze. W drużynie z Madrytu dziś zabraknie kilku ważnych ogniw, kontuzjowany jest Ramos, odpoczywa Ronaldo, a dodatkowo kontuzjowani Vazquez, Kovacić i Pepe nie ułatwią zadania Zidanowi. Faworytem dziś będzie niewątpliwie ekipa z Madrytu. W ostatnich 8 starciach u siebie z Sevillą wygrała 8 razy z bilansem 26:7.
Składy na dziś według mnie:
Real Madryt: Casilla; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić, Isco/James; Morata, Benzema.
Sevilla: Rico; Rami, Pareja, Marcado; Mariano, N&#39;Zonzi, Iborra, Escudero; Nasri; Vietto, Vitolo.
Moje typy:
1. Obie strzelą TAK 1,53 bet365
2. Real win 1,53 bet365
3. Żuty rożne powyżej 9 1,50 bet356
Czytamy regulamin, tylko jeden typ dziennie
⛔ 100
 
grelunio 32

grelunio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Puchar Króla - Hiszpania
Spotkanie: Real Madryt - Sevilla
Godzina: 21:15
Typ: over 3,5 bramki w meczu
Kurs: 2,16
Bukmacher: @Unibet
Analiza:
Na San Siro zespół Królewskich podejmuje Seville. Obu zespołów nie trzeba bliżej przedstawiać. Real wygrał ostatnio KMŚ odpoczął i znów jest gotów do gry, Sevilla spisuje sie ostatnio znakomicie, po ostatniej wygranej z Malagą (4:1) awansowała na 3miejsce w ligowej tabeli, a 4 dni później w puchare rozgromiła Formentere 9:1.
ZZ może mieć problem z obstawieniem prawego skrzydła bo kontuzjowany jest nie tylko Bale, ale także jego zmiennik Vazquez. Ramos również ma kontuzje. W Sevilli nie wiadomo czy zagra obrońca Serio Escudero.
Zespół Realu przed rewanżem w Sewilli będzie chciał mieć nadwyżkę, więc na pewno zagra ofensywny futbol. Ale wiem jak to jest z obroną Realu więc licze że Vietto i Ben Yedder, również coś trafią w Madrycie.
Powodzenia w nowym roku ????
⛔ 100
 
maarcin14 651,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: OVER 13.0 Rożnych
Kurs: @3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . W dniu 4 stycznia w środę o godzinie 21 zostanie rozegrany hit 20 kolejki angielskiej Premier League . Zagrają ze sobą Tottenham i Chelsea. Będzie to mecz zespołów zajmujących kolejno 5 i 1 miejsce , a dzieli je różnica aż 10 punktów. Tottenham u siebie rozegrał 9 spotkań , z czego 7 wygrał i 2 zremisował , a więc bez porażki u siebie . Chelsea z kolei na wyjazdach 2 9 spotkaniach wygrali 7 razy , raz zremisowali i ponieśli jedną porażkę . Zapowiada się cieakwe widowisko . Typuję over 13 rożnych . Obie drużyny są w gazie , będą tworzyć sytuacje bramkowe które mogą kończyć się rożnymi . Kurs adekwatny do ryzyka . Powodzenia !
⛔ 100
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Puchar FA Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macclesfield - Altrincham FC
Typ: Wygrana do połowy 1
Kurs: @1,66
Bukmacher:bet365
Drugie spotkanie pomiędzy dwoma angielskimi ekipami. Pierwsze spotkanie dość zaskakujące zakończone remisem 1-1 na stadionie Altrincham FC. Dlaczego zaskakujące otóż ekipa z Macclesfield gra w Conference Nationale i znajduje się na 8 pozycji w swojej lidze a Altrincham znajduje się ligę niżej oraz plasuje na ostatniej pozycji z 8 punktami.
Tak więc 1 spotkanie to wypadek przy pracy dziś grają w Macclesfield i podejrzewam szybkiej zmiany wyniku.
Let&#39;s go Macclesfield
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 20
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
04.01.2017 21:00
Typ: BTS i 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 20 kolejce Premier League pomiędzy drużynami Tottenham Londyn i Chelsea Londyn. Gospodarze z dorobkiem 39 punktów zajmują 5 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 49 punktów plasują się na 1 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Tottenhmu zaliczyła cztery zwycięstwa i jedną porażkę, natomiast goście pięć zwycięstw . Dla obydwu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Pomimo tego, iż oby dwie ekipy walczą w nieco innych płaszczyznach. Tottenham walczy o top 4 natomiast Chelsea walczy o mistrzostwo kraju mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Jest to spotkanie derbowe dlatego uważam że w dzisiejszym meczu może zdarzyć się absolutnie wszystko. Jestem przekonany, że gospodarze będą napierać szybkimi atakami gości, jednak goście są na tyle doświadczoną druzyną że są w stanie pozytywnie odpowiedzieć na tego typu zagrania. Goście chcąc wyrównać rekord Premier League pod względem zwycięstw muszą odnieść dzisiaj zwycięstwo. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy będą liczyć na szybkie kontry i będą szukać z nich bramek ,dzięki czemu spokojnie powalczą o komplet punktów. Mój typ to 1:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
kukiee 9

kukiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Puchar Króla - Hiszpania
Spotkanie: Real Madryt - Sevilla
Godzina: 21:15
Typ: over 4.5 bramki w meczu
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak już wiele osób pisało wcześniej , spotykają się dwie drużyny u których w meczach pada często dużo goli . Dzisiaj grają w Pucharze Króla przez co mogą zajść zmiany w składach , rezerwowi będą na pewno w razie czego chcieli postrzelać aby się pokazać , obrona nie do końca może być perfekcyjna. Dodam że na 5 ostatnich spotkań over został pokryty 2 razy , 2 razy padało 4 bramki i tylko raz padło 3 a historia lubi się powtarzać :p Życzę wszystkim wysokich wygranych i pozdrawiam ????
Dodam że wczoraj typ na over 4.5 w meczu Arsenalu który podałem został pokryty ???? Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, ANGLIA: Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: Tottenham win &amp; bts
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, już za parę chwil ciekawe derby w Premier League, na White Hart Line Tottenham obecnie piąta ekipa ligi podejmować będzie niekwestionowanego lidera Chelsea ktora jest niepokonana od kilkunastu kolejek. Wiadomo że to &quot;swieto&quot; w Londynie ponieważ derby (jakich w roku PL akurat niebrakuje) ponieważ mamy pare dobrych drużyn ze stolicy Angli. Obydwa zespoly mają COŚ do stracenia ponieważ o ile widać ze &quot;Koguty&quot; nieprzegraly w domu od 5 kolejek to również bilans &quot;The Blues&quot; jest imponujący ponieważ ostatnich pięć delegacji to same wygrane. Patrząc na tabele wydawać by się mogło iż piłkarzy Conte powinien bardziej zadowalac remis lecz nie wydaje mi się aby choć na chwilę mieli by opuszczać w takim meczu. W przypadku wygranej Spurs wskocza oni na 3 pozycję przed City ktore poleglo by gorszym bilansem bramkowym...
Totki jak I goscie naprawdę sporo strzelają bramek zarówno w meczach u siebie jak i na wyjeździe. Jedyne co może przemawiać przeciwko to fakt iż oba te zespoły straciły najmniej bramek w lidze, mimo wszystko wierze ze dzisiaj będzie podobnie jak przed dwoma laty gdzie gospodarze wygrali 5:3.
&quot; jeśli nie możesz dojść do siebie, to przyjdź do nas&quot;
⛔ 100
 
J 0

joker11

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - USA F1, A-League
Godzina: 20:30
Spotkanie: Sameer Kumar
- Carl Soderlund
Typ:Sameer Kumar
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza:Bazuję na neuronach i innych programach ze sztuczną inteligencją więc w tym konkretnym spotkaniu programy jednoznacznie na kumar dają pomijam,że przewaga nawierzchni typu hard wskazuje dodatkowo na kumar 72%-9%


Kiepska analiza
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Godzina: 21:00
Typ: I połowa rzuty rożne over 5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Mecz na szczycie Premier League, Hit tej kolejki powinien obfitować w dużo akcji, obie drużyny są mocne w ofensywie, nabijają dużo rzutów rożnych. Stawiam na ponad 5 rożnych w I połowie, uważam, że spokojnie zostaną nabite. W ostatnim meczu tych drużyn w I połowie padło 5 rożnych, więc typ w opcji azjan byłby zwrot, jednak uważam, że na stadionie Tottenhamu padnie co najmniej jeden więcej. Na stadionie dzisiejszych gospodarzy w ostatnich meczach w I połowie padało 8 rr z Burnley, 6 z West Ham, 5 z Leicester, 7 z Sunderland. Uważam, że obie drużyny nabiją dziś przynajmniej po 3 rożne w pierwszej połowie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom