>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.01.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina: 20.15
Spotkanie: Panathinaikos-Anadolu Efes
Typ: Remis po 4rech kwartach
Kurs: 17.00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wczoraj piekielnie blisko-do overu 4.5 bramek w Sydney zabraklo jednej bramki.
Na dzis nie znalazłem nic do wysokiej gry,za to wydaje mi się,że dostrzegłem dość ciekawy zakład do zaatakowania za mniej ;)
Dlaczego? A no warto zajrzeć do H2H spotkan miedzy tymi dwiema ekipami. Na ostatnie 7 spotkań pomiedzy tymi druzynami padły AŻ 4 REMISY ! A ostatni mecz również był bardzo blisko remisu-Panathinaikos wygrał różnicą 1 punktu.

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego,że w koszykówce remis to można powiedzieć ,,anomalia&#39;&#39;,jednak ja zawsze jestem ,,pod wrażeniem&#39;&#39; par,gdzie na kilka spotkań 70% to remisy.. :p No dla mnie troszkę dziwne.
Dlatego dziś podczas dość mizernej oferty spróbuję to zagrać.
Co do kursów to też widzę dziwne rozstrzały-od 13.00 do nawet 21.00.
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Pilka nożna/Hiszpania Puchar
Godz: 21:00
Spotkanie Numancia - Real Madryt
Typ: powyżej 2,5 gola w meczu
kurs: 1,53
Buk : fortuna
Dzisiejszego wieczoru spotkanie pomiędzy Numancia a Realem Madryt w ramach Pucharu Hiszpanii.
Numancia wystąpi prawdopodobnie w najmocniejszym składzie i będą chcieli postawić się graczom Realu.
Wydaje mi się, że w Realu wystąpi kilku graczy z podstawowego składu, zmiennicy będą chcieli się pokazać i wykorzystać swoją szansę. Podobną roszady trener Realu zrobił w poprzedniej rundzie pucharu, gdzie real zremisował 2:2. Kurs na 2,5 goli w meczu wydaje się zasadny bardziej niż postawić czystą 2 na Real po mniejszym kursie. Powodzenia ????
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Numancia - Real Madryt (-1)
Typ: 2
Kurs:
1,60
Godz: 21:00
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Witam, pora na 1/8 finału Pucharu Króla, dziś będziemy na Stadionie Nuevo Estadio Los Pajaritos (Soria) gdzie Numancia zmierzy się z Realem Madryt i tutaj faworyt jest jeden.
Dziś Real rozegra spotkanie bez CR7, Karima, Luki, Toniego, Ramosa, Marcelo - niby ubytki spore ale Real ma kim ich po pierwsze zastąpić a po drugie Numancia to jest przeciwnik z 2 ligi więc nie najmocniejszy.
Dziś od 1 minuty powinniśmy ujrzeć Bale, która w końcu czuję się dobrze i jest gotowy.
Pomoc znowu będzie zapewne młoda czyli Lucas, Llorente, Asensio i Ceballos a w ataku Mayoral.
W poprzedniej rundzie Numancia wygrała w dwu meczu z Malaga 3:2 i myślę, że to już jest i tak o 1 rundę za dużo.
Dziś stawiam na wygraną Królewskich minimum 2 bramkami - Jestem pewny, że drugi raz nie zlekceważą Oni jak i Zizou swojego przeciwnika jak to miało rundę wcześniej, gdzie męczyli się z Fuenlabrada.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Puchar Króla
Godzina. 19:00
Spotkanie. Celta Vigo - Barcelona
Typ. Celta strzeli w obu połowach
Kurs. 4.40
Bukmacher. Unibet
Analiza.

Witam, dzisiaj w ofercie piłki kopanej moim zdaniem najciekawiej zapowiada się starcie
w 1/8 Pucharu Króla, gdzie Celta Vigo będzie podejmowała Barcelonę. Ciekawa analiza użytkownika &quot;wielki gracz&quot; który opisał już absencje oraz fakt jak niewygodnym rywalem jest ekipa Celty Vigo dla piłkarzy &#39;Blaugrany&#39;.
Pomimo absencji w szeregach gości ich zmiennicy zapewne będą chcieli się pokazać trenerowi i spodziewać się można z ich strony gry z polotem pana Deulofeu czy Paco
Ze względu iż mamy tutaj mecz i rewanż trener oraz zawodnicy mają świadomość rewanżu na Camp Nou, stąd między innymi rotacje w składzie. Gospodarze wyjdą niemal optymalnie i zapewne będą chcieli powalczyć o jak najlepszy rezultat przed wyjazdem.
Jeśli spojrzymy to ostatnie 5 spotkań na stadionie gospodarzy i Celta aplikowała wielkiej Barsie gola w każdej odsłonie więc ja osobiście próbuje po ciekawym kursie.
⛔ 100
 
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Dyscyplina. Koszykówka - Euroleague
Godzina: 20:45
Spotkanie. Unicaja - Valencia
Typ. Unicaja HA -2.5
Kurs. 1.60
Bukmacher. efortuna
Analiza. Witam, po wczorajszym trafnym typie z futbolowej portugalii, czas na Hiszpańską koszykówkę w Eurolidze. Spotkanie pomiędzy dwoma hiszpańskimi zespołami , czyli Unicaja oraz Valencią. Stawiam tutaj na gospodarzy z lekkim handipacem, ponieważ prezentują dobrą formę, w Eurolidze wygrali 4 ostatnie spotkania i zbliżyli się do czołowej ósemki. Valencia na wyjazdach wygrała tylko jedno spotkanie z ostatnich dziesięciu i ciągnie serie 7 porażek wyjazdowych z rzędu. Oba zespoły zagrały w identycznej kompozycji dwa dni temu i gospodarze ograli gości 74:67, co na pewno da im dużą przewagę psychiczną. Valencia wciaz z problemami kadrowymi kontuzjowani dalej sa Emeterio, Vives, Sastre, Diot, Williams oraz Garcia. Ostatni mecz tych drużyn w Eurolidze odbył się 31.03.17 na parkiecie Unicaji i gospodarze odnieśli zwycięstwo 79-71. Gościom daleko od dobrej dyspozycji, trener musi się zabrać do roboty i odbudować tę ekipe.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frolunda - Vaxjo
Typ: over 4,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Frolunda, a Vaxjo.
Dzisiejsi goście, to lider z 68 punktami. Frolunda plasuje się na 3 pozycji z 55 punktami.
Faworytem są gospodarze - pewnie dlatego że wygrali 3 ostatnie mecze. Ja dziś stawiam na liczbę goli. Jeśli popatrzymy na ostatnie mecze pomiędzy obiema ekipami, to 5 bramek pada naprawdę często.
Ostatnia potyczka miała miejsce w październiku w zeszłym roku i padł wynik 7-3 dla Vaxjo.
Frolunda to druga najlepsza drużyna meczów u siebie, a Vaxjo to lider meczów delegacyjnych.
Średnia ilość goli Frolundy w tym sezonie wynosi 5,2 a Vaxjo 5 bramek.
Liczę na bramki z obu stron i pokryty over.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna.
Godzina:19,00
Spotkanie. Leganes-Villareal
Typ.gol/gol
Kurs. 2,04
Bukmacher.
efortuna
Analiza. Copa del Rey w Hiszpanii.
Ostatni ich mecz w Primera Division to 3-1,ale wcale nie widzę Gospodarzy w roli foworyta
buki stawiają 1-2,50 x-3,10 2-3,05
W ostatnich 2 meczach/były na wyjeździe/
nie strzelili nawet gola.Villareal wygrało ostatnie 2 mecze /też na wyjeździe/ z Valencją i Celttą po1-0.
Zaraz mecz,to puchar i Goście powinni wygrać to spotkanie i wziąć rewanż za ostatnie 3-1.Gol/gol po takim kursie uważam za promocję
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia ,Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Ham
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,7
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy 5 i 16 zespolem tabeli.
Spotkanie miedzy tymi druzynami obfituja przewaznie w duzo liczbę bramek. Jednak ja idę tutaj w under 2,5 , poniewaz :
- West Ham ostatnio ma serię meczow z duzą liczbą goli strzelonych = dzis powinna sie zakonczyc
- Tottenham ma dobrą obronę
- to drugie ich spotkanie w lidze w tym sezonie i w pierwszym padlo az 5 bramek = analizując poprzednie sezony zobaczylem , ze zawsze jeden mecz byl overowy u nich , a drugi underowy oprocz sezony sprzed 5 lat
- wczoraj byl emocjonujacy , overowy mecz - dzis under
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20.15
Spotkanie: Panathinaikos - Anadolu Efes
Typ: Efes under 71.5 pkt
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Panathinaikos jest od dłuższego czasu nie do ugryzienia na własnym boisku (11 wygranych z rzędu w Eurolidze i na krajowym podwórku). Efes na wyjeździe wręcz odwrotnie - 3 wygrane w 10 meczach. Należy zwrócić uwagę, że Turcy często uzyskiwali poniżej 70 punktów, nawet w meczach ze słabszymi krajowymi rywalami. Spodziewam się tu wysokiej wygranej gospodarzy, którą powinna umożliwić wizytówka Panaty - żelazna defensywa. Powodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia , Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Ham
Typ: powyżej 22.0 fauli (22 = zwrot)
Kurs: 1,85
Bukmacher: LVBet
Analiza: Na dzisiaj wybrałem mecz derbowy pomiędzy Tottenhamem a West Hamem, o tym meczu powiedziane zostało już wiele, padło już też dużo typów, jednak moją uwagę przykuł zakład na ilość fauli, obie drużyny desperacko potrzebują punktów, choć cele mają zgoła inne, Koguty muszą gonić czołowkę ligi,jeśli marzą o Top 4 i awansie do przyszłorocznej Ligi Mistrzów, natomiast Młoty po ostatnim zwycięstwie nad W.B.A. wydostały się ze strefy spadkowej i walczą o utrzymanie w Premier League., więc możemy być pewni, że tutaj nikt nogi nie odstawi, tym bardziej, że jest to mecz derbowy. Przeglądając ostatnie spotkania pod kontem fauli sytuacja wygląda następująco, ostatnie 5 meczy ligowe Tottenhamu 21, 23, 20, 33 i 15, natomiast 5 ostatnich ligowych potyczek West Hamu to 24, 26, 21, 25 i 18, patrząc tylko na bezpośrednie mecze obu drużyn to ostatnie 5 meczy to 30, 17, 29, 21 i 21. Co ciekawe w większości fauli było więcej w meczach, gdzie gospodarzem była drużyna Kogutów, czyli tak jak ma to miejsce dzisiaj. Uważam, że jedyny mankament to specyfika ligi angielskiej i to, że tam sędziowie pozwalają grać na prawdę ostro i wiele przewinień jest po prostu pomijanych, jednak tak jak wspomniałem są to derby + obie drużyny potrzebują punktów jak ryba wody, więc liczę na mocne i zacięte widowisko. Powodzenia.
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata U20
Godzina: 22:00
Spotkanie: Szwecja - USA
Typ: Szwecja lub remis
Kurs: 1.98
Bukmacher: fortuna
No jak dla mnie kurs value. Niby dlaczego Amerykanie są tutaj takim faworytem? Bo grają u siebie? Bo to półfinał ? Patrząc na gre obu ekip to sa to porównywalne potencjały. Szwedzi nawet smiem twierdzić,że mają lepszy i bardziej waleczny team. Napompowanie spotkania w Bufflo też niekoniecznie pomoże gospodarzą,bo pojawi się presja. Kilka meczy z tego turnieju widziałem i co mi utkwiło w pamięci to porażka USA ze Słowakami (3-2),bój w śniegu na otwartym lodowisku z Kanadą i wygrana po karnych. A po drugiej stronie okazałe zwycięstwa Szwedów w grupie i bardzo dobry taktycznie mecz z Czechami (3-1)
✅ 98
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - West Ham
Typ: 1 i under 2,5
Kurs: 3,85
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Tottenham nie przegrał jeszcze u siebie i dzisiaj wg mnie również nie polegnie, w końcu ostatnie 3 spotkania z pompą, zwłaszcza ostatnie, gdzie wynik był hokejowy, wygrana z Southampton 5-2, hat trick Harrego Kane, asysty Dele Allego, dobra postawa Sona. Skuteczność graczy super. Ale dzisiaj spodziewam się innego scenariusza. Po dosyć intensywnym harmonogramie podczas Świąt, dodatkowo ostatnio rozegranym meczu 2 dni temu nie sądzę, aby zespoły porwały się do szaleńczych ataków i gradu bramek. Tottenham ma bardzo dobry bilans u siebie i zapewne sobie poradzi, ale czy łatwo i wysoko? Nie jestem pewien. West Ham co prawda wygrał tylko 1 mecz,ale spójrzmy na to z innej strony, na 11 meczów przegrał 6, czyli potrafi powalczyć. Strzelali w ostatnim czasie sporo bramek, ale dzisiaj nie zakładam dla nich gola. Dlaczego? Tottenham w roli gospodarza stracił w 10 spotkaniach tylko 8 goli,to 4 wynik w lidze. West Ham strzelał sporo bramek, ale z kiepskimi rywalami, bo nie sposób porównać Newcastle, Bournemouth i West Brom z dzisiejszym rywalem.
Bardziej mi tu pasuje wynik 2-0, jak ostatnio ze Swansea.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom