>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
dalti 29

dalti

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Eintracht Frankfurt
Typ: Remis X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciekawy spotkanie zapowiada się w niemieckiej Bundeslidze Augsburg podejmie u siebie Frankfurt. Mecz nie o byle co. Oba zespoły walczą o top 6, aby w przyszłym sezonie mieć możliwość gry w pucharach europejskich lub kto wie kwalifikacjach do LM. Do rzeczy Gospodarze od kilku spotkań nie przegrali u siebie z drużyną z Frankfurtu ba generalnie ciężko jest ich pokonać w domu (od kilku kolejek niezwyciężeni).
Kolejną sprawą jest to, że Goście grają &quot;niezłą&quot; piłkę, ponieważ nie przegrali od 5 meczów czym między innymi zasłużyli na wysokie 6 miejsce w ligowej tabeli. Ponad to gdy oba teamy spotykały się w Augsburgu z reguły kończyło się remisem i na tym opieram swój typ - na statystyce. Co z tego będzie zobaczymy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że przy w miarę dobrej dyspozycji Augsburga goście są w stanie wygrać to spotkanie. Ale jeszcze bardziej nie chce mi się wierzyć w to, że przy zdecydowanie lepszej formie Frankfurtu to gospodarze będą górą. Dlatego remis powodzenia ????
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 20.00
Spotkanie: Real Potosi - Nacional Potosi
Typ:
Real Potosi
Kurs: 3.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Witam. Jest to mój pierwszy post w tym temacie, z gory przepraszam za brak polskich znakow.
Wpadl mi w oko mecz 1 ligi boliwijskiej, gdzie Real Potosi podejmowal bedzie Nacional. Boliwijska liga dopiero ruszyla, jak dotad moj dzisiejszy faworyt zdolal zremisowac z Sucre strzelajac 4 bramki. Jak widac ofensywa ma sie dobrze. Dla Potosi bedzie to pierwsze spotkanie w tym sezonie. Ostatnie 10 meczy Nacionalu na wyjazdach to..9 porazek i 1 wygrana. Wiem, ze bylo to juz jakis czas temu, jednak po cichu licze ,ze morale gosci dalej sa niskie. Co do kursow kompletnie ich nie rozumiem, jak dla mnie typowy mecz 50/50 a z tak wysokiego kursu na gospodarzy az grzech nie skorzystac ???? .
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina 16:45
Spotkanie : Ajax : Breda
Typ : Ajax strzeli over 5.5 gola
Kurs : 5.80
Bukmacher : Unibet
Ajax w ostatniej kolejce zremisował z Utrechtem 0:0 i strata do lidera PSV wzrosła do 7 pkt , wczoraj PSV wygrał z Zwolle 4:0 i jest już 10 pkt tak więc nie pozostaje nic innego tylko Ajax musi dziś odprawić Bredę , zapewne chłopaki wygrają to spotkanie pytanie tylko ile bramek zdobędzie Ajax ? do tej pory najwyższe zwycięstwo Ajaksu u siebie to 5:1 z Rodą natomiast najwyższe zwycięstwo na wyjeżdzie to 8:0 właśnie z Bredą na ich terenie i liczę że i dziś Ajax nie będzie miał litości to rywala tym bardziej że jak wiemy w Holenderskiej Eredivisie przy równej ilości pkt na koniec sezonu o tytule decydują bramki , do tej kolejki Ajax był najskuteczniejszą ekipą jednak PSV wczoraj wygrało 4:0 i to oni z ilością 57 bramek są najskuteczniejsi ale dziś powinno się to zmienić . Breda zajmuje 16 pozycję ich bilans br to 20:37 tak więc liczę że dziś Ajax trochę podrażniony ostatnim remisem no i wczorajszym zwycięstwem PSV odgryzie się na rywalu i urządzi sobie festiwal strzelecki !
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Willingen 5
Godzina: 10:20
Zdarzenie:Kamil Stoch wygra cykl Willingen 5
Typ: TAK
Kurs: 2,85
Bukmacher:forBet
Analiza:
STS oferuje na ten zakład dużo wyższy kurs jednak tego bukmachera nie ma w konkursie, dlatego na potrzeby konkursu wybieram forBet. Moim zdaniem spora promocja zwycięstwo Polaka w całym cyklu. Od pierwszego treningu Kamil pokazywał w jak genialnej jest formie. Wczoraj jego pierwszy skok był wręcz perfekcyjny, 146 metrów przy zdecydowanie najgorszych warunkach z czwórki Stoch, Kubacki, Freitag, Tande. W drugiej serii Kamil popełnił spory błąd przy wyjściu z progu, po czym i tak powalczył o odległość, zajmując ostatecznie 4 miejsce ze stratą 0,3 pkt do Dawida Kubackiego. Dzisiaj jest ostatni konkurs przed docelową imprezą całego sezonu, więc nie ma już miejsca na błędy, a w tak kapitalnej formie, jeżeli Kamil nie popełni błędu powinien na spokojnie wygrać i konkurs i cały cykl. Strata w cyklu jest niewielka. Prowadzi Tande z 0,5 pkt przewagi nad Freitagiem oraz około 2 punkty nad Kamilem. Zarówno Norweg jak i Niemiec są w bardzo dobrej formie, ale w moim odczuciu to Kamil jest jednak trochę przed nimi i dzisiaj to pokaże zgarniajac kolejne zwyciestwo w PŚ i dodatkową gratyfikacke dla zwycięzcy Willingen 5 w wysokości 25 tyś. Euro
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Willingen HS 145
Godzina: 10:20
Spotkanie: H2H konkurs indywidualny: Dawid Kubacki - Stefan Hula

Typ: Stefan Hula
Kurs: 3.10
Bukmacher: forBet

Analiza:
Witam! Przeglądając ofertę na dzisiejszy konkurs indywidualny natknąłem się na bardzo ciekawą parę. Nie można przejść obojętnie kiedy tak niski kurs wystawiany jest na Kubackiego. W życiu bym nie pomyślał grać taki kurs, gdzie przejrzałem pozostałe oferty i różnica w kursach jest spora, na Dawida waha się od 1.3-1.50. Moim zdaniem jest spora szansa na zysk, oglądam skoki nie od dziś i takie typy to w tym sporcie normalka. Okej, Kubacki wczoraj podium, już drugie w tym sezonie, ale czy on jest stabilny? Dla mnie absolutnie nie, jest w formie, ale patrząc na Hulę i Dawida, mogę powiedzieć że na fali wznoszącej jest Stefan. Po zdobyciu Mistrzostwa Polski wdarł się do kadry, a nawet otarł się w poprzednich konkursach o podium. Według mnie Hula przy zmieniających się warunkach jest pewniejszy niż Kubacki, który przy słabych warunkach nie odleci daleko (tak jak w kwalifikacjach). Wczoraj Kubacki był wyżej, ale według mnie dzisiaj będzie zupełnie inny konkurs. Hula poziomem i formą nie odstaje od Dawida, a nawet wypada ciut lepiej, wyniki przyjdą z czasem. Powodzenia. ;)
⛔100
 
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: skoki narciarskie
Godzina: 15:00
Spotkanie D.A. Tande wygra konkurs
Typ:win
Kurs: 4,00
Bukmacher - fortuna
Daniel trzyma formę i skacze równo - dzisiaj niestety pogoda może rozdawać karty... Freitag ze Stochem się napinają a Tande ich &quot;pogodzi&quot; - mam nadzieję że tak będzie. Skoki narciarskie to loteria - to taki &quot;flying circus&quot; gdzie wygrać może każdy np Zemenic w Zakopanem. No cóż - zabawa musi być i lekki dreszczyk emocji podczas transmisji na kanale naszego ukochanego operatora narodowego.
dontgif-ap ????
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, LaLiga
Godz: 12:00
Spotkanie: Getafe - Leganes
Typ: X2 ( Leganes lub remis )
Kurs: 1,91
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Spotkanie 22 kolejki hiszpańskiej LaLiga. Getafe w roli gospodarza podejmować będzie przyjezdnych z Leganes.
Obie drużyny znajdują się w dobrej dyspozycji. Getafe od 3 a Leganes od 4 meczy nie zaznało smaku porażki, zwłaszcza, że nie mierzyli się z byle kim – Getafe remisy z Bilbao i Sevillą, a Leganes remis z Sevilla i sensacyjne zwycięstwo i wyeliminowanie Realu.
Getafe bardzo solidnie prezentuje się na własnym stadionie, jednak jakoś nie jestem przekonany co do ich zwycięstwa w tym spotkaniu.
Drużyny zajmują kolejno bezpieczne 10 i 12 miejsce. Sporo wskazuje tutaj na podział punktów, ale myślę, że pewnie Getafe będzie starało się prowadzić grę, a Leganes może okazać się skuteczne w kontrze.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅91
 
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy - Extraliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pilzno - Chomutov
Typ: Milan Gulas strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,40 fortuna
O meczu:
Dzisiaj zaglądamy na lodowisko w Czechach. Pilzno złapało lekką zadyszkę i przegrali dwa ostatnie mecze. To już raczej koniec wpadek. Dziś mają dobrego przeciwnika na przełamanie. A kto ma pomóc drużynie,jak nie najlepiej punktujący zawodnik ligi? Milan Gulas to gwarancja dużej ilości goli. Wrócił do Pilzna po kilkuletniej przygodzie na rosyjskich i szwedzkich taflach i już jest jednym z najlepszych zawodników ligi. W 5 poprzednich meczach bezpośrednich zdobył 3 gole. Generalnie strzela średnio gola w co drugim meczu. W dwóch poprzednich nie strzelił, rachunek jest więc prosty, dzisiaj musi strzelić ???? Powodzenia!
PS. Ja próbuję jeszcze nowej linii w punktacji kanadyjskiej w fortunie +1,5 - na Gulasa kurs 2,80
✅140
 
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Willingen 2 konkurs
Godzina: 9:30
Spotkanie: Najlepszy zawodnik z danego kraju
Typ: Słowenia - Bartol T.
Kurs: 3,00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gram to tylko dlatego, że kurs jest wart ryzyka. Tilen, na tej skoczni, ma tylko jednego groźnego rywala w swojej kadrze i jest nim Jernej Damjan, który wczoraj całkowicie zawalił konkurs. Myślę że dzisiaj skoczy już lepiej, ale i tak idę w stronę Bartola, który prezentuje się w Willingen bardzo dobrze. Tilen skacze tutaj bardzo równo i daleko. Cały czas kręci się w dziesiątce i myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Tak jak pisałem, najbardziej obawiam się Damjana, który oprócz konkursu skakał tutaj bardzo porównywalnie z Bartolem. Semenic i Prevc nie wyglądają tutaj zbyt dobrze, widać że brak im regularności. Moim zdaniem kurs powinien oscylować na poziomie 2,00, więc skoro mamy możliwość większego zarobku, to warto spróbować.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Włochy
Godz: 15:00
Spotkanie Atalanta-Chievo
Typ: bts
Kurs 1.96
Buk Fortuna
Analiza: Atalanta na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Chievo Verona, gospodarze od samego początku są stawiani w roli faworytów do zdobycia kompletu punktów. Tym bardziej mają coś do udowodnienia swoim kibicom, ponieśli 3 porażki z rzędu , o ile porażka z Juve i Napoli może nie dziwić to wpadka z zespołem Cagliari była jak najbardziej nie na miejscu, na wyjazdach ostatnio idzie im znacznie lepiej i tam zanotowali 4 wygrane z rzędu, więc teraz czas na zapunktowanie na swoim stadionie, do pucharów tracą na ten moment 5 punktów, więc uważam że tu muszą wygrać żeby nawiązać kontakt z czołówką. Goście natomiast są dopiero na 13 pozycji w lidze i zanotowali 9 spotkań bez zwycięstwa ostatnio ich gra wygląda po prostu tragicznie , nie tracą wiele bramek , ale mało też strzelają, ja uważam że w tym meczu oba zespoły strzelą gole bowiem Atalanta traci bramki praktycznie z kazdym na swoim stadionie , Chievo natomiast na wyjazdach nie strzela wiele, ale myślę że przynajmniej raz uda im się rozmontować defensywę gospodarzy. Stawiam na wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po 90 minutach meczu.
⛔100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: skoki narciarskie
Godzina: 15:00
Spotkanie kamil stoch wygra konkurs
Typ:win
Kurs: 3,25
Bukmacher :iforbet

W sobotę Kamil był bardzo blisko, najlepszy po pierwszej serii w drugiej popełnił błąd i skończyło się na 4 miejscu, nasz mistrz na pewno jest poirytowany tym faktem, tym bardziej ze podobna sytuacja zdarzyła się już w Zakopanem, czyli najlepszy w kwalifikacjach, w konkursie wyraźny błąd i porażka. za tydzień konkurs olimpijski i czas na błędy już się skończył, jutro Kamil pokarze że jest najlepszy wystarczy ze skoczy bezbłędnie 2 razy ????
Konkurs zaczyna się o 10:30
Proszę o zaliczenie typu
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: rugby puchar 6 narodow
Godzina: 15:00
Spotkanie: wlochy-anglia
Typ: anglia -16,5

Kurs: 1.45
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj postanowilem obstawic rugby,ktore bardzo lubie.zdecydowanym faworytem meczu sa anglicy dla ktorych liczy sie tylko zwycienstwo w tych prestizowych rozgrywkach.moga im przeszkodzic wyspiarskie ekipy bo nie mysle zeby zrobili to francuzi,a na pewno nie wlosi.anglia dzisiaj musi wygrac i to najlepiej z bonusem bo kazdy punkt moze sie liczyc,zeby zdobyc bonus trzeba zaliczyc 4 przylozenia w meczu.mysle ze do tego beda dazyc i z samych przylozen bedzie 20punktow,po kazdym przylozeniu nalezy sie podwyzszenie za 2 punkty,bedzie pewnie tez duzo karnych za 3 punkty.ostatnio anglia spokojnie dawala sobie rade z wlochami i licze ze dzisiaj takze tak bedzie.pozdrawiam
✅45
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 2.Bundesliga
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Dresden – Bochum
Typ: over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Nie taki był plan na początek wiosny obu ekip, dwóch pierwszych kolejkach obie ekipy przegrały swojej spotkania, uciekła czołówka a mocno przybliżyła się strefa spadkowa. Dwie porażki na otwarcie tym bardziej bolą że koniec roku był dobry w wykonaniu obu ekip. Tak więc przełamanie to główna rzecz którą mają w głowie obie ekipy przed tym spotkaniem, dlatego liczę na bardzo otwartą piłkę od samego początku. W przypadku gospodarze to zawsze była ekipa lubiąca grać dużo do przodu, otwartą piłkę, zresztą wynik bramkowy to potwierdza 27:34, czyli jak zwykle bardzo solidni w ataku z dużą ilością problemów w defensywie które jeszcze się pogłębiły bo dziś w składzie zabraknie numeru jeden w bramce Schwäbe, kapitana Hartmann oraz Ballasa i Gonthera – bardzo dużo osłabienia jeśli chodzi o destrukcje. To jednak nigdy nie była ich mocna strona, grając u siebie z dwoma porażkami na koncie i tak dziś nie postawią na spokojną grę, kibice tego tutaj nie lubią i na to nie pozwolą. Bochum od początku sezonu ma problem ze skutecznością i tak też było w dwóch spotkaniach otwierających rundę rewanżową, przegrali dwa mecz grając u siebie nie strzelając bramki a mieli ku temu kilka okazji na tle nie ma co ukrywać mocnych rywali. Dla nich dzisiejszy rywal powinien być łatwiejszy w dobrym konstruowaniu akcji a tych potrzebują dużo by zdobywać bramki i będą je mieli. Mocno pracowali w tym tygodniu nad wykończeniem i może wreszcie ono będzie. Przed rokiem w obu spotkaniach tych ekip show bramkowy remis 2:2 oraz wygrana Bochum u siebie 4:2, w tym roku powtórka 3:2 dla Bochum i dziś….też powinny być bramki.
⛔100
 
T 159

typer1-131875

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Monaco - Lyon
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Po nieudanym wczorajszym typowaniu, dziś czas się odkuć ???? . Pod lupę wziąłem mecz ligi francuskiej pomiędzy dwoma świetnymi drużynami Monaco oraz Lyon. Mecze tych drużyn obfitują w wiele bramek. Obie ekipy strzeliły w Ligue 1 odpowiednio 52 i 53 bramki. Drużyna gospodarzy to przede wszystkim drużyna własnego boiska. Spisują się na nim rewelacyjnie 9-2-1, ulegli u siebie jedynie zespołowi z Paryża PSG. Myślę, że Monaco jako obecny mistrz Francji zagra dziś naprawdę skuteczny, ofensywny futbol. Choć stratę do PSG mają dużą, to jako obrońcy tytułu będą wciąż głodni dogonienia lidera z Paryża.

W ekipie Monaco absencja Traore oraz Serrano – obaj nie są podsawowymi zawodnikami, niepewny występ Lemara ale sądzę, że sztab medyczny postawi go na nogi ????
W ekipie Lyonu – Tousart –podstawowy zawodnik
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
12:00
Halkbank - Besiktas
Typ: 2
Kurs: 2,80
Buk: fortuna
W tureckiej lidze siatkarek szósty Halkbank zagra z siódmym Besiktasem. Za duży rozstrzał jest w tych kursach i stawiam na Besiktas. Halkbank ma bilans 7-10, a Besiktas 6-11 a różnica w tabeli to tylko dwa pkt. Halkbank postawił na kubański zaciąg w tym sezonie. Są Wilma Salas, jest Perez i jeszcze jedna. Na pewno są to mocne siatkarki na siatce. Ale jeśli chodzi o takie walory techniczne to wręcz przeciwnie. Besiktas moim zdaniem w takiej technicznej siatkówce powinien być lepszy. W Besiktasie prym wiedzie Ukrainka Olessia Rychliuk, bardzo dobra atakująca która przez lata grała w Volero. Jest też Rosjanka Biriukova czy Polka Tokarska. Ostatnio Halkbank przegrywał w niżej notowanymi od siebie w tabeli Beylikedizu aż 0-3 i z Seramiksan 1-3. Zatem ich gra w ostatnich meczach nie wygląda najlepiej. Besiktas też ostatnio slabo lecz one grały z samą czolówką gdzie urwały po secie Vakifbankowi czy Eczacibasi oraz dwa sety z Fenerbahce. Ograły też na wyjeździe w przedostatniej kolejce Seramiksan za trzy pkt. Stawiam na Besiktas.
⛔100
 
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Włoska
Godzina: 12:30
Spotkanie: Verona - AS Roma
Typ: AS Roma -1.0 AH
Kurs: 1,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
  • Roma jest niepokonana w ostatnich 13 meczach przeciwko Veronie we wszystkich rozgrywkach.
  • Roma jest niepokonana w 16 z ostatnich 17 meczach w Serie A.
  • Verona przegrała 5 z ostatnich 6 meczy w lidze.
  • Roma bez Gonalonsa i Schicka. Verona bez Keana.

Moim zdaniem tym meczem Roma wróci na ścieżkę zwycięstw. Ich ostatnie wpadki były w dużej mierze spowodowane niepewną sytuacją transferową niektórych zawodników. Teraz gdy okienko transferowe zostało już zamknięte mogą w pełni skupić się na grze. Verona z kolei w tym okienku dość mocno się osłabiła. Sprzedali Caceresa do Lazio i oddali Pazziniego do Levante. Dodatkowo w meczu zabraknie Keana strzelca dwóch bramek z ostatniego spotkania. Wydaje mi się że Roma pokaże w tym meczu na co ich na prawdę stać i eygra co najmniej dwoma bramkami. Przewiduję coś w stylu 2:0, 3:1 dla Rzymian.
▶ZWROT
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike: GO - kwalifikacje do IEM Katowice 2018
Godzina: 13:00
Spotkanie: Heroic vs Gambit
Typ: dokładny wynik 2:1 dla Heroic
Kurs: 4.0
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Jestem pod wrażeniem gry Duńczyków z Heroic. Widać, że chłopaki zrobili mega progres. Stawiam na nich od początku kwalifikacji i wychodzę na tym bardzo dobrze. Co tu dużo mówić, heroic po prostu jest w formie a bukmacherzy mimo wszystko faworyzują Gambit. Przecież z drużyny która pół roku temu wygrała Majora w Krakowie nie zostało zbyt wiele. Ich forma nie jest stabilna. O czym świadczą ich ostatnie mecze. Niesamowita męczarnia z Navi. Na decydującej mapie zrobili szczęśliwy comeback na trainie po stronie terroryści przegrywając już 12:6. No i ta zaskakująca porażka w lidze ESEA z brytyjskim Stifmeister. Za pewne obie drużynywygrają po swojej mapie a na deciderze górą będzie Heroic.
Zapraszam do działu e-sport i wątku z tym turniejem: https://forum.bukmacherskie.com/threads/cs-go-iem-katowice-2018-zamkniete-kwalifikacje-eu.150378/#post-6599613
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham
Typ: Emre Can otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3,20
Bukmacher: unibet
Analiza: Sędzią powyższego spotkania Jonathan Moss, który lubi dawać kartki. Tym bardziej, że mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. Faworytem być może jest Liverpool, ale tutaj może się wiele wydarzyć. Walka z pewnością będzie w środku pola, Can lubi łapać kartki szczególnie grając przeciwko Tottenhamowi. Jego rolą jest powstrzymywanie ataków rywali, nie mam pojęcia czy Tottenham pójdzie na wymiane ciosów, przypuszczam że nie więc walka w środkowej części powinna być naprawdę wymagająca. Koguty mają w swoim składzie dobrych graczy w pomocy, potrafią konstruować szybko akcje. Dlatego też istnieje prawdopodobieństwo, że Can zostanie nieraz przyłapany na nieregulaminowym zagraniu. Dużo zależy od jego gry, więc zobaczymy jak to wszystko się potoczy.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Niemcy, BBL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Alba Berlin - Bamberg
Typ: Alba -7.5 (handicap - łącznie z dogrywką)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Według mnie duża promocja na to spotkanie. Alba Berlin co prawda nie spisuje się zbyt imponująco na polu europejskim (Eurocup), ale już na swoim, niemieckim podwórku gra dużo lepiej (28 pkt, 13-1-0-4) i w tabeli BBL ustępuje tylko Bayernowi.
Bamberg to 8 drużyna w tabeli (22 pkt, 11-0-0-7) i naprawdę dobre występy przeplatają słabymi - czyli typowa gra &quot;w kratkę&quot;. Wydaje się, że łączenie występów w Bundeslidze i w Eurolidze nie koniecznie wychodzi im na dobre.
W ostatnim, bezpośrednim meczu pomiędzy tymi zespołami, 29-10-2017 Alba wygrała na wyjeździe 77-75, a dziś przewiduję o wiele wyższe zwycięstwo. Powodzenia!
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Typ: Asseco Resovia Rzeszów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Zacznę od gospodarzy ,którzy ostatnio gładko poradzili sobie w rewanżowym meczu Vojvodina w trzech setach. Niespodziewane zwycięstwo w Kędzierzynie w czterech setach. Zwycięstwo w pierwszym meczu w CEV z Vojvodina po czterech setach. Zwycięstwo u siebie z Bielskiem w trzech setach. Porażka w Pucharze Polski z Skrą w trzech setach. Jak widać forma Resovii jest coraz lepsza. Widać ,że nowa miotła &quot;Andrzej Kowal&quot; doprowadził Resovie do swojej optymalnej dyspozycji z przed lat. Resovia zajmuję aktualnie piąte miejsce ze stratą pięciu punktów do Skry. Rzeszowianie ,jeśli chcą walczyć o najwyższe cele muszą takie mecze u siebie wygrywać.
Jeśli chodzi o gości jest to zespół bardzo poukładany i w miarę dobrze spisujący się. Zwycięstwo z Dinamo Moskwa w czterech setach. Porażka w finale Pucharu Polski z Treflem gładko w trzech setach. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z ONICO Warszawą. Porażka u siebie z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. Zwycięstwo ,również po tie-breaku z Dinamo Moskwa w meczu wyjazdowym. Trzeba przypomnieć ,że na rozegraniu nie wystąpi Grzegorz Łomacz czołowy rozgrywający PGE Skry. Jest to spore osłabienie według mnie ,chociaż dobrze spisuję się też drugi rozgrywający Janusz. Myślę ,że dzisiaj Resovia odegra się Skrze za gładką porażkę w Pucharze Polski. Każdy wie jak ciężko się gra na hali na Podpromiu. Mecze ze Skrą w Rzeszowie wzbudzają dodatkowe emocje. Spodziewam się całej hali. Spodziewam się ciężkiego meczu wygranego przez Resovie. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom