>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.02.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
pieszy365 8

pieszy365

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Benevento - Napoli
Typ: Dokładny wynik meczu, 0:3
Kurs: 5.90
Bukmacher: fortuna
Analiza: To mój pierwszy typ i duże ryzyko. Na zakładach wielotorowych są wysokie marże bukmachera i bardzo ciężko jest zarobic nawet jeśli wydaje się nam, że kursy są za wysokie. Stawiam tak bo tak czuję, ten wynik poprostu chodzi za mną od samego rana. Przechodząc do sedna sprawy to postawa Benevento woła o pomstę do nieba. Obejrzyjcie sobie ich mecz. Spróbujcie cały ???? Nie da się. Ciężko wręcz się zmotywowac na takie spotkanie. Sensacyjna wygrana z Sampdorią może była tego dowodem. Napoli natomiast już wie jak zagrał dziś Juventus i doskonale wie, że 3 pkt są koniecznością aby wrócic na pozycję lidera. Było kilka wpadek faworytów w ten weekend jak City, Real czy Barcelona ale tu niespodzianki nie będzie. Napoli wygra to bardzo swobodnie. Benevento zawsze się broni a i tak ma najwięcej straconych bramek w lidze przy jednocześnie najmniej strzelonych. Prawdziwy ogórek co ? ???? Boję się, że Napoli z tak mocnym napadem może tu się rozszalec. Patrząc jednak na ostatnie wyczyny liderów Serie A można dostrzec słabszą formę strzelecką. 3:0 wystarczy, nie ma co gryźc. Tak stawiam w Fortunie z nadzieją na pięciokrotne pomnożenie swojej stawki. Pozdro !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jeremis777 9

jeremis777

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atl.Madryt vs Valencia
Typ: over 3,5
Kurs: 3,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam
Wczoraj było blisko (brakło zaledwie jednej bramki w meczu Levante vs Real), dziś moją uwagę przykuł mecz Atl.Madryt z Valencia. Wiem że drużyna z Madrytu nie jest zespołem overowym ale dziś czuję że padnie tu sporo bramek. Valencia zagra bardzo zachowawczo, ponieważ mają mecz rewanżowy z Barcelona 8 lutego. Jestem przekonany na 90% że drużyna z Valencii nadzwyczajniej odpuści sobie ten mecz.. Dodam jeszcze że odkąd powrócił Diego Costa do składu to drużyna strzela więcej bramek. Kurs fajny więc mnie skusił ???? Stawiam dziś na to spotkanie i czekam z utęsknieniem..
Życzę powodzenia ;)
⛔100
 
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, koszykówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers
Typ: Russel Westbrook over 25,5 punktów z dogrywką
Kurs: 1,82
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzisiaj krótko, bo czas goni. Russel jeśli tylko włączy swój beast mode jest w stanie rzucić każdemu nawet 50 punktów. Musi się tylko nakręcić i zacząć swój teatr. Ostatnie 3 spotkania nie należały do niego. Najpierw został zatrzymany przez Wizards (w rewanżu za ostatnie rozstrzelanie), potem w meczu z Denver skupił się na asystach (miał ich więcej niż punktów! aż 21). Po meczu doszło do incydentu w którym kibic Denver wbiegł na parkiet i zaczął się ostentacyjnie cieszyć w kierunku Russela. Westbrook nie mógł tego tak zostawić i odepchnął kibica. Na szczęście nie został za to ukarany przez komisję ligi. Niektórzy spodziewali się po nim, że następny mecz na wkurzeniu poniesie go do dużych liczb. I pewnie by tak było gdyby nie fakt gry z Pelikanami, gdzie pod koszem czekał na niego Davis. Russel starał się, dużo próbował, bo aż 21 rzutów, ale nie szło. 3 gorsze mecze MVP ubiegłego sezonu i 3 porażki. Uważam, że LAL są dobrym przeciwnikiem na przełamanie złej passy. Pod koszem w Lakers Brook Lopez, który do wirtuozów bronienia nie należy. Sądzę, że dziś zostanie wkręcony w ziemię przez niezwykle atletycznego Russa. powodzenia
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna,SEHA liga
Godzina: 20.30
Spotkanie:Cejle Lasko-PPD Zagrzeb
Typ: X2
Kurs: 2.06
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Witam wszystkich.Wczorajszy typ z piłki ręcznej wszedł więc dzisiaj znowu stawiam na tą dyscyplinę.Mecz pomiędzy gospodarzami zajmującymi 2 pozycję w tabeli a oczko niżej gośćmi,którzy dzisiejszą wygraną zapewnią sobie 2 pozycję.Dlaczego nie stawiam na faworyta?,dlatego,że mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze są zacięte i różnie się kończą,ostatnio było to 25-25.Trochę ryzykowny typ,ale wierzę w to.Drużyny grały ze sobą 11 razy i to 8 górował Zagrzeb,dlatego więc stawiam dzisiaj na nich z podpórką.Życzę powodzenia!???? ????
Bilans na luty 2/3 ????
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom