>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.04.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 839,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 4. Kwietnia
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
elhijo 110

elhijo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool : Man City
Typ: obie drużyny strzelą gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 (TAK)
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bez zbędnych ceregieli .. Liczę na prawdziwe widowisko. Obydwie drużyny lubią grać ofensywnie, liczę że już w pierwszej połowie dadzą sobie po razie a w drugiej Liverpool dorzuci 2 brameczkę i wygra to spotkanie. Liverpool jeżeli chce powalczyć o awans w tym dwumeczu to nie mogą dzisiaj zagrać zachowawczo. City natomiast na pewno będzie chciało strzelić bramkę na wyjeździe. W tym roku grali już ze sobą i padł wynik 4:3 ... Także powtórzyć takie skromne 2:1 to nie jest wyzwaniem dla tych drużyn. Kluczem do sukcesu oczywiście jest to, jak szybko padnie bramka. Mam nadzieję że już w pierwszej połowie co doprowadzi do tego że mecz stanie się otwarty. Z fartem.
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Roma
Typ: Barcelona (-1)
Kurs: 1.62
Godzina: 20:45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Pakuje się jutro po najmniejszej linii oporu. Liczę, że Barca zakończy ten dwumecz u siebie bo trafiła najlepiej jak mogła. Jeśli duma kataloni podejdzie na 100% do tego meczu to typował bym od 3:0 wzwyż. Roma dotarła do tego meczu trochę na farcie, bo niewiele brakło a odpadli by już wcześniej. Prawde mówiąc to tego meczu nie ma za bardzo co analizować. Kieruje się tu zmysłem typowego Janusza i naprawdę ciężko mi w to uwierzyć, że drużyna z Włoch może sprawić niespodziankę...Jedyną szansą na korzystny rezultat jest mecz u siebie, ale pewnie barca przyjedzie tam z dużą zaliczką i będzie mogła wystawić kilku zmienników. Moim zdaniem typ idealny do jakiejś tasiemki czy dubelka z typem od użytkownika elhijo.
✅62
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: 1. gol - Liverpool
Kurs: 2,09
Bukmacher: fortuna
Analiza: Faworytem dwumeczu jest ekipa City. Być może nieznacznie, ale jednak jest. W jutrzejszym starciu Liverpool musi poszukać zwycięstwa i zagrać od początku na pełnym skupieniu. Podopieczni Guardioli wykorzystują błędy rywali jak mało kto, więc The Reds powinni przede wszystkim uważać, by nie w łatwy sposób nie stracić bramki. Wydaje mi się, że to gospodarze otworzą wynik spotkania, choć typ jest z pogranicza 50 na 50. Podchodzę jednak do niego z pewną logiką. Liverpool rewanż zagra na Etihad, więc jest w nieco gorszym położeniu, powinien wypracować przewagę przed drugim meczem. Głupio i szybko stracony gol może skutecznie pokrzyżować te plany. Stąd też uważam, że strzelanie zaczną jutro podopieczni Kloppa. A jaka będzie odpowiedź gości to będzie nam dane się przekonać.
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Liverpool – Man City
Typ: Man City (-1,5)
Kurs: 4,75
Godz: 20:45
Bukmacher: Unibet
Starcie dwóch angielskich zespołów, które gwarantuje, że Anglicy będą mieli na pewno jeden zespół w półfinale Ligi Mistrzów. Pep Guardiola stworzył potwora, który dominuje w lidze angielskiej i zaraz sobie zapewni mistrzostwo kraju. Styl i siła w jakim to osiągają jest nie do zaprzeczenia, wygrywając często więcej niż jedną bramką. Błękitni w lidze przegrali tylko jeden mecz w lidze z… Liverpoolem. To właśnie drużyna Jurgena Kloppa znalazła sposób na pokonanie City i chyba to jest główny powód dla którego fani The Reds wierzą w eliminowanie maszyny Guardioli. Na pewno zawodnicy gości mają w głowach ten mecz, który spowoduje u nich podówójną motywację i koncentracje w całym meczu. Wszakże to przez tą porażkę nie wyrównają osiągnięcia zawodników Arsenalu, którzy w ostatnim sezonie mistrzowskim nie przegrali meczu i dostali przydomek niepokonani. Kurs na samo wygranie City jest w moim odczuciu mocno przesadzony, 2,40 to zdecydowanie za dużo. Ja idę jeszcze dalej i myślę że mecz skończy się 1:3 albo 0:3, w każdym razie kurs 4,75 biorę z pocałowaniem ręki. Nie zwycięży tiki taka i piękny futbol.
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
Typ: Philadelphia 76ers -9.5 (handicap łącznie z dogrywką)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W najlepszej lidze koszykarskiej, Philadelphia (45-1-1-29) mająca zapewniony awans do Play Off, podejmuje drużynę z Nowego Jorku (24-1-5-47) bez szans na grę w następnej fazie rozgrywek. W przypadku zwycięstwa zespół Philadelphia 76ers awansuje z 4-ego na 3-cie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej, co jest ważne w kontekście dalszych gier. Gospodarze to faworyt tego meczu, obecnie notują serię 10-ciu meczy bez porażki. W 2018 roku oba zespoły spotkały się 3 razy:
17.03.18 - Philadelphia 76ers Brooklyn Nets 120 : 116
12.03.18 - Brooklyn Nets Philadelphia 76ers 97 : 120
01.02.18 - Brooklyn Nets Philadelphia 76ers 116 : 108
Mając na uwadze aktualną formę uważam, że koszykarze Philadelphia 76ers polepszą swój bilans i zdecydowanie wygrają swój kolejny mecz. Powodzenia!
✅107
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Miami Heat - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks poniżej 97,5 pkt.
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Do Miami zawita mocno osłabiona Atlanta, która zapewne będzie chciała utrzymać swoją pozycję na dnie ligi. Jastrzebię powinny mieć spore problemy ze zdobywaniem punktów, Heat w końcu należą do ekip, które potrafią dobrze grać po bronionej stronie parkietu, a w obliczu tego, że poza grą będą D.Schroder, K.Bazemore, J.Morris a niepewny jest występ także A.Clevelanda oraz M.Delaneya to Heat będą mieć ułatwione zadanie. Dodatkowo warto dodać, że Jastrzębie na wyjazdach radzą sobie fatalnie, na 38 wyjazdów wygrali zaledwie 6. W ostatnich 7 bezpośrednich starciach obu ekip na hali w Miami, Jastrzębie zdobywali kolejno: 93, 98,87, 93, 93, 90 i 93 pkt. Uważam, że dzisiaj jest spora szansa na to aby po raz kolejny chłopaki z Atlanty nie zdobyli zbyt wielu punktów.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Roma
Typ: Barcelona (-2)
Kurs: 2.55
Godzina: 20:45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Kolega wyżej już napoczął to spotkanie. Je jednak lecę grubiej i moim zdaniem Barca wygra przynajmniej 3 bramkami. Czemu tak typuję? Przede wszystkim uważam, że gospodarze będą chcieli rozstrzygnąć losy tego dwumeczu u siebie. Grają oni tam strasznie dobrze, rozjeżdżają wszystkich i wszystko. Chociażby ostatnio Chelsea 3:0, które w mojej opinii jest zespołem o klasę lepszym niż Roma (nawet w obecnej dyspozycji The Blues). Włosi ledwo przeszli przez zespół z Doniecka, który jest mocną drużyną jedynie na własnym stadionie. Na dodatek lekkiego urazu doznał Nainggolan - serce tej drużyny. Jego występ nie jest pewny. Wtedy jeszcze łatwiej będzie Barcelonie zdominować środek pola. Ciężko cokolwiek więcej napisać o tym meczu, Barcelona jest drużyną zdecydowanie lepszą i powinna jutro pokazać miejsce w szeregu zawodnikom Romy. Pozdrawiam! ;)
✅155
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Indiana Pacers
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ponownie postanowiłem zaufać Denver, które dzisiaj rozegra kolejne spotkanie o życie, tym razem z nadspodziewanie dobrze prezentującą się w tym sezonie drużyną z Indiany. Takie wygrane jak z OKC czy Bucks po prostu muszą dawać mega pozytywną energię i wiarę we własne możliwośći. Bardzo możliwe, że dzisiaj wróci Wilson Chandler co byłoby sporym wzmocnieniem aczkolwiek i bez niego szansę są duże. Wygrana pozwoli doskoczyć do Pelicans a także zliżyć się do Wilków z którymi Bryłki zagrają jeszcze dwukrotnie.Ponownie trafiają na ekipę z która lubią i potrafią grać ale tym razem jest gwarancja, że żaden z rezerwowych nie nawrzuca 35 punktów jak to zrobił Jabari Parker, ponieważ przyjezdni takimi graczami nie dysponują. Na ostatnie 20 meczów Denver było lepsze w aż 14 z nich, a u siebie nie przegrali z Pacers od ponad 10 lat. To tylko statystyki, ale w tym przypadku myślę, że mowią dużo. Dokładnie pamiętam pierwszy mecz rozgrywany pomiędzy tymi ekipami, gdzie Denver przez niemal całe 48 minut dyktowało swoje warunki, jednak w końcówce przyszło rozprężenie i ostatecznie przegrali po dogrywce, do tego Oladipo miał dzień konia w którym ustrzelił 47 oczek.
Dzisiaj pełna koncentracja i walka o swoje ! Powodzenia.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM AFC
Godzina : 14:00
Spotkanie : Kitchee - Tianjin Quanjian
Typ : liczba goli drużyny gości / powyżej 2.5 gola
Kurs : 2.25
Bukmacher : Unibet
Nie ma co ukrywać ale zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Chiński Tianjin Quanjian , goście są blisko awansu do dalszej fazy LM i zapewne dziś mogą postawić kropkę nad &quot;i&quot; , drużyna z Hong Kongu to najsłabsze ogniwo w grupie E , w 4 meczach 1-0-3 i bramki zaledwie 1 zdobyta przy 10 straconych , w pierwszym meczu pomiędzy nimi w Chinach 3:0 dla Tianjin a wszystkie gole padły pomiędzy 32 a 39 min gry i wydawało się że będzie gradobicie ale chyba po tym 3 gole Chińczycy odpuścili zupełnie , dziś liczę że ponownie uda im się zdobyć 3 bramki tak przynajmniej mi się wydaje a kurs całkiem do przyjęcia , stąd over 2.5 gola w stronę gości !
⛔100
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Argentyna
Godzina: 03:00
Spotkanie: La Union - Estudiantes
Typ: La Union -5.5
Kurs: 1.93
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Po powrocie swoich dwóch kluczowych zawodników tj. Marin i Maldonado drużyna pokonała w ostatnim spotkaniu przed własną publicznością drugą ekipę w lidze 98:82. Na własnym parkiecie drużyna spisuje się bardzo dobrze.
Estudiantes znajduje się siedem oczek niżej w tabeli a na obcym terenie spisują się bardzo słabo.
Podsumowując spodziewam się dominacji gospodarzy oraz zwycięstwa minimum 6 pkt.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
p-z. 123,1K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Liverpool – Man City
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs: 11.00
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Może to szaleństwo, ale kto nie próbuje ten nie pije szampana. Przeczuwam w tym meczu minimalną wygraną The Reds z tego względu, iż ta drużyna właśnie jako jedyna ograła w Premier League drużynę Pepa Guardioli i uważam, że sporą szansą jest, to, iż mecz zakończy się wynikiem 2:1. Drużyna Kloppa, to piekielnie mocna drużyna w ofensywie, to samo można powiedzieć o gościach, a atut własnego boiska i własna publiczność powinna przechylić szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy. Myślę, że do przerwy będzie 0-1 dla gości jednak gospodarze podniosą się i ostatecznie wygrają 2:1, za drobne można spróbować, ja mam takie przeczucie i za 40 zł to gram.
⛔100
 
A 98

amazingtyper

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: Houston Rockets - Washington Wizards
Typ: Wizards +6.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Wydaje sie oczywiste to ze Houston dzis wygra po ladnym kursie 1.32 na Unibecie, lecz osobiscie uwazam ze zepsuja dzis w nocy nie jeden kupon. Wizards ostatnio spisuja sie bardzo slabo, a nawet gdyby byli w dobrej dyspozycji, na tak grajace w tym sezonie houston nie mieli by raczej szans na wygrana. Jest to jednak koncowka sezonu zasadniczego a Houston ma zapewniony awans do play offow z 1 miejsca. Ostatnio przegrali wyraznie ze Spurs, oraz wygrali 1 punktem z Phoenix Suns. Kusilo mocno zeby zagrac na czyste zwyciestwo Wizards ale ten kurs nie jest zbyt przekonujacy, choc skoro leci masowa na Rockets to zapewne zrobia na zlosc i dzis przegraja. Dodaje 6.5 punkta gracza z Washingtonu, bo zluzowani gospodarze nie powinni sie dzis szczegolnie spinac i jesli nawet wygraja to nie powinna byc to jakas duza roznica punktow. Pozdro ????
⛔100
 
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,64
Bukmacher: fortuna
Rzadko piszę analizę dzień wczesniej, aczkolwiek ten kurs na pewno będzie leciał w dół, więc korzystajcie póki czas!!! na totkach,stsach juz po 2,30 a Fortunka oferuje nam jeszcze dziś 2.64 (!)
Spotykają się dwie grające bardzo ofensywny futbol i dobrze znające się drużyny. Jedni i drudzy strzelają bardzo dużo bramek. W swojej lidze mają strzelone najwiecej bramek, City aż 88 a Liverpool 75, trzecie Koguty 62. Wszystko to w 31 meczach co jest na prawdę dobrym wynikiem,City traci mało, Liverpool już trochę więcej (różnica 14 bramek), ale to Liverpool musi to grać o pełną pulę i walczyć o zwycięstwo, by mieć jakąkolwiek malutką zaliczkę przed bardzo cięzkim rewanżem na Etihad Stadium. Zawsze powtarzałem, że w fazach play-off gdzie są rewanże to gospodarz MUSI a gość tylko może, bo zawsze ma w zanadrzu rewanż u siebie. Tak więc Liverpool musi atakować, odkryć się a City na pewno coś doda od siebie, strzelają bramkę w każdym meczu, nieważne czy u siebie czy wyjazd. Miałem okazję oglądać nie tak dawno &quot;piłkarską ucztę&quot; w wykonaniu tych dwóch zespołów w PL. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 dla Liverpoolu (!). Liczę jutro na dobry, szybki mecz, tak jak na ligę mistrzów i dwa angielskie kluby przystało !
⛔100
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: Jones - Zhou
Typ: Zhou(-2.5)
Kurs: 1.86
Godzina: 8:00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dla mnie pewniak na jutrzejszy dzień snookerowy. Jak Jones jest zwyczajnie słaby i nigdy pewnego poziomu nie przekracza, ze śradniakami czasem nawiąże walkę, ale jego rywala do średniaków w ostatnim czasie nie można zaliczyć. Młody chińczyk po zadyszcze w środkowej części sezonu znów wrócił na swoje tory i znowu zaczyna coś grać(awans w CL do finału), gramy w Chinach więc to też przamawia za nim. Handi -2.5 bez problemu do pokrycia. W 1szej rundziej Zhou ograł innego Chińczyka Chen Zhe wbijając 1xsetke, 1xbrejk wygrywając i 3x50tke. Natomiast Jak Jones męczył się długo z Bondem i na pełnym dystanie ograł starego Anglika wbijając tylko jednego brejka wygrywającego. Myśle że jutro będzie 6:2 dla Zhou +/- 1 frame. Z fartem ;)
✅86
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Barcelona-Roma
Typ: Barcelona -2.5 gola
Kurs: 2.40
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Barcelona w tym spotkaniu ćwierćfinałowym podejmowała będzie ekipę Romy. Ekipa gospodarzy według bukmacherów jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pierwszym meczu rozegranym na swoim stadionie jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Barcelona ostatnią porażkę zanotowała 3 miesiące temu z zespołem Espanyolu Barcelona, na pewno był to wypadek przy pracy bo od tamtej pory nie zaliczali wpadek, ewentualnie podziały punkty, których faktycznie było kilka, między innymi ostatnio z zespołem Sevilli na ich stadionie , gdzie Barcelonie bez Messiego grało się niezwykle ciężko i widać było jego brak bowiem Katalończycy nie stwarzali sobie tak wielu sytuacji, po jego wejściu gra się odmieniła i Barcelona ugrała remis w tamtym spotkaniu . Roma na wyjazdach ma problemy ze zdobywaniem punktów, wygrałą ostatnio kilka spotkań,ale nie ma się co oszukiwać że miała na prawdę niezwykle dużo szczęscia bowiem z Napoli na przykłąd gospodarze mieli mnóstwo okazji, zabrakło skuteczności, Barcelona na pewno również stowrzy sobie ich bardzo dużo i na pewno nie bedzie tak nieskuteczna jak Napoli, więc liczę na kilka bramek ze strony zespołu gospodarzy. Myślę że Roma może tutaj nawet nie zdobyć bramki, pomimo tego że w lidze strzela na wyjazdach praktycznie za kazdym razem. Ja stawiam na dokładny wynik 3:0 po końcowym gwizdku sędziego.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Alicante (Hiszpania), ziemna
Godzina: 10:30
Spotkanie: Alex De Minaur - Carlos Boluda Purkiss
Typ: 2
Kurs: 4,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 2 rundy i walka o ćwierćfinał. W 1 rundzie Australijczyk De Minaur ograł Hiszpana Ojedę 2-0 (6-3 , 6-3), natomiast Hiszpan Boluda Purkiss pokonał Czecha Kolara 2-0 (6-2 , 6-3). To drugie spotkanie zresztą opisywałem, bo grałem w nim właśnie na zwycięstwo Hiszpana i w tym pojedynku również idę w stronę Carlosa. To, że De Minaur będzie faworytem w tym spotkaniu jak najbardziej się tego spodziewałem ale nie myślałem, że na Hiszpana będzie kurs aż 4,60. Raczej spodziewałem się go w granicach 3,00 a tutaj proszę Alex jest murowanym faworytem buków. Ja tutaj spodziewam się dużo bardziej zaciętego pojedynku niż sugerowałyby kursy i jak najbardziej Boluda Purkiss jest w stanie wygrać to spotkanie. Tenisista ten bardzo mocno przygotowywał się do tego turnieju. Trenował cały tamten tydzień na tych kortach i chce się tutaj pokazać z jak najlepszej strony, bo on urodził się i mieszka właśnie tutaj w Alicante. Wprawdzie Australijczyk też jest rezydentem Alicante i zna te korty ale on woli szybsze nawierzchnie a tutaj ta cegła jest bardzo wolna i myślę, że jest duża szansa w tym spotkaniu na niespodziankę. Jak ktoś woli bezpieczniejsze typy to można zagrać na Hiszpana z handicapem setowym +1.5, bo kurs też fajny trochę ponad 2,00 a myślę, że Carlos jeśli nie wygra całego spotkania to chociaż tego jednego seta ugra. Ja próbuję jednak całkowitej niespodzianki i gram na zwycięstwo Hiszpana, bo na tak wolnym korcie jest w stanie ograć dużo wyżej notowanego rywala. De Minaur znajduje się na 123 miejscu w rankingu ATP natomiast Carlos na miejscu 273 i Australijczyk słusznie jest faworytem ale według mnie buki przesadziły z tą różnicą w kursach. No nie pozostaje nic innego jak znów wykorzystać ten fakt ;) Zobaczymy jak będzie ale mocno wierzę w Hiszpana, bo on jest dobrze przygotowany do tego turnieju, mocno zmobilizowany żeby pokazać się jak najlepiej przed własną publicznością i jego ewentualna wygrana w tym spotkania nic a nic, by mnie nie zdziwiła. Próbujemy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Roma
Typ: L.Messi strzeli przynajmniej 2 bramki
Kurs: 4.00
Godzina: 20:45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinałowe starcia w Lidze Mistrzów i pojedynek Barcelony z Romą. Faworyt tego spotkania jest jeden - FC Barcelona. Duma Katalonii jest w tym sezonie niepokonana, przegrała tylko raz 1:0 w ćwierćfinale Pucharu Króla z lokalnym rywalem Espanyolem. Barcelona trafia do siatki rywali często, tracąc przy tym bardzo mało bramek, w tej edycji LM stracili tylko 2 bramki, jedna w Londynie z Chelsea i jedna w fazie grupowej z Olympiakosem. Rozgrywają bardzo dobry sezon. Od lat filarem zespołu jest Leo Messi. To on jednym strzałem czy zagraniem potrafi odmienić losy meczu, w lidze hiszpańskiej jest liderem w klasyfikacji strzelców, w Lidze Mistrzów jak do tej pory ustrzelił 6 bramek. W tym sezonie LM strzelał on gole w ważnych i trudnych spotkaniach (3:0 z Juventusem w grupie, 2 bramki Messiego oraz dwumecz z Chelsea 1:1 w Londynie bramka Messiego, rewanż w Barcelonie 3:0, 2 bramki Messiego). Argentyńczyk w ważnych meczach jest niezastąpiony, potrafi w nich pokazać swój prawdziwy potencjał, ewentualne dwa gole pozwolą mu zająć pozycję wicelidera strzelców w LM. Spodziewam się tutaj gładkiego zwycięstwa drużyny z Katalonii, Roma nie wygląda na drużynę, która mogłaby przerwać zwycięską passę Katalończyków. Spodziewam się wyniku w granicach 3:0, 4:0, stawiam, że Leo Messi w tym spotkaniu strzeli przynajmniej 2 bramki zapewniając Barcelonie awans już po pierwszym spotkaniu, kurs jest jak najbardziej zachęcający do zagrania tego zdarzenia, powodzenia ;)
⛔100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: btts - tak
Kurs: 1.81
Godz: 18:30
Bukmacher: fortuna
Analiza: Po raz kolejny pluję sobie w brodę, że nie poszedłem na całość ???? w trzy dni wygrałbym cały konkurs ;) ale nie ma co patrzeć wstecz, jutro kolejny dzień i kolejne zdarzenia do obstawienia.
Wybieram derby Mediolanu: AC Milan vs Inter i typuje w tym meczu, że obie drużyny strzelą gola.
We Włoszech batalia o mistrzostwo rozegra się pomiędzy Juve i Napoli jednak o dwa pozostałe miejsca w LM walczy jeszcze kilka zespołów a wśród nich są Milan i Inter.
O zaangażowanie piłkarzy jestem spokojny, mecz derbowy to wielki prestiż.
Liczę na szybki i ofensywny mecz, Inter w ostatnich dwóch meczach strzelił osiem bramek zatem liczę, że choć raz zawodnicy gości pokonają bramkarza Milanu.
Gospodarze natomiast odpadli z LE, w 100% skupiają się na ligowym podwórku, w takim meczu również choć raz powinni zadowolić swoich kibiców.
Podsumowując liczę na wiele sytuacji bramkowych i spodziewam się tego, że obie drużyny dadzą sobie conajnniej po razie.
Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Indiana Pacers
Typ: Over 215,5 pkt
Kurs: 2,23
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Powiem tylko, że Denver na 10 ostatnich meczów tylko 2 razy nie osiągnęło takiej linijki, a u siebie taka linijka ostatnio nie była przekroczona 14 kolejek temu a dokładnie 28 stycznia w meczu z Dallas! Wiem, że Indiana dobrze broni, ale come on przyjeżdżały tutaj ekipy jak San Antonio i Denver ma naprawdę taką siłę, że swoje też wrzucą, a to że nie bronią to wiadomo nie od dziś. W tym sezonie te drużyny raz się ze soba zmierzyły i Indiana odprawiła z kwitkiem u siebie Denver zwyciężając 126:116. Ja się kieruję taką oczywistą statystyką i faktem, że obie drużyny walczą dalej, jedna o awans do PO, druga o lepsze rozstawienie przed PO. U gospodarzy dodatkowo nie zagra podstawowy Guard Harris i Questionable jest Chandler. Do tego Denver ma jedną z najgorszych defensyw w NBA, jeżeli chodzi o defensive rating to plasują się na 24 miejscu, tracą średnio 109 pkt. Rywale wrzucają im trójki na poziomie 38%, 29 miejsce na 30! Za 2 pkt 52,8% na takiej skuteczności rzucają im rywale 25 miejsce. Dla tych co nie chcą tak ryzykować kurs na powyżej 212,5 pkt 1,91. Nic więcej nie dodaje. Powodzenia!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom