>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.04.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Nice 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz w 1 lidze polskiej. Gospodarze Stomil Olsztyn będzie podejmował Wigry Suwałki. Gospodarze bronią się przed spadkiem, obecnie są w strefie spadkowej – zajmują 16 miejsce (ostatnie, które bezpośrednie degraduje drużynę) do miejsca 15, które zapewnia baraż o utrzymanie tracą 3 punkty. Do miejsca 14 gwarantującego utrzymanie tracą 6 punktów. Forma gospodarzy ostatnio jest fatalna na 9 ostatnich meczów o punkty wygrali 1, zremisowali 1 i 7 przegrali. W rundzie jesiennej Stomil jeszcze nie grał u siebie 3 wyjazdowe mecze 2 porażki i 1 remis stosunek bramek 1-3. Trzeba jeszcze pamiętać o kłopotach finansowych, które pewnie na piłkarzy działają demotywująco, za co klub został ukarany odjęciem 1 punktu. Drużyna Gości walczą awans do ekstraklasy obecnie zajmują 5 miejce do 2 miejsca gwarantującego awans brakuje im 4 punkty do pierwszego 6 punktów. W rundzie wiosennej rozegrali 4 mecze stosunek 3-0-1 jedyna porażka z liderem (2-0) na wyjeździe. Po za tym 3 wygrane stosunek bramek 4-0. W 5 dotychczas rozegranych meczach na boisku gospodarzy odnotowano 1 zwycięstwo gospodarzy 3 remisy (wszystkie zakończone wynikiem 2-2) i 1 wygrana gości. Zatem patrząc z bezpośrednich pojedynków drużyny zbliżone, ale w tabeli dzieli ich aż 16 punkty i totalnie inne cele na ten sezon. Mój typ to wygrana gości.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Unviersidad de Chile - Racing
Typ: Wynik końcowy i Poniżej/Powyżej x gola - Racing+ov2,5
Kurs: 3,4
Bukmacher: forBet
Analiza:

Kurs jest fajny, a prawdopodobieństwo trafienia całkiem duże. Universidad w pierwszym meczu dość niespodziewanie wygrało z Vasco w Brazylii 1:0. Dziś przeciwnik będzie o wiele trudniejszy. Racing, w pierwszej rundzie, po świetnym widowisku w pokonał u siebie Cruzeiro 4:2. Zespół jest naprawdę mocny - w lidze zajmuje wysokie 5 miejsce. A o skuteczności strzeleckiej pary Lopez - Martinez wspieranej z tyłu przez Centuriona świadczy bilans bramkowy w Primera Division - 21 meczy - bramki 37:23 (to drugi atak w lidze).
Univesidad ma atut własnego boiska i zapowiadany komplet widzów - 45 000. Oba zespoły potwierdziły mocno ofensywne składy - u Chilijczyków w ataku zagra trio: Nicolás Guerra, Mauricio Pinilla, Yeferson Soteldo.
Dla mniejszego ryzyka można zagrać też sam over - bo tutaj bramki powinny być.
pełne składy są na Ole:
https://www.ole.com.ar/futbol-inter...rtes-champions-libertadores_0_1989401148.html
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bydgoszcz - Czarni Radom
Typ: (Handicap -2.5 seta Czarni Radom)
Kurs: 4.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na jutro polecam typ w strone Czarnych Radom. Kurs na ten moment na samo zwyciestwo Czarnych w Fortunie jest dosyć spory według mnie zawyżony. Czarni prezentuja się bardzo dobrze przede wszystkim w meczach na własnej hali ,ale i na wyjazdach potrafia pokazać kawał dobrej siatkówki. Do zespołu wrócił Michał Filip na pewno z meczu na mecz trener będzie dawał coraz to więcej minut na boisku. Czarni chcą utrzymać ósmą pozycje w Plus Lidze. Mają godnych rywali m.in Cuprum Lubin ,ale według mnie to Czarni są aktualnie w lepszej dyspozycji. Bydgoszczanie grają bardzo w kratkę ostatnie zwycięstwo z Cuprum tutaj bym nie robil sensacji Cuprum zagrało m.in bez Tahta. Wiadomo Bysgoszcz bedzie to spotkanie chciało wygrac poniewaz graja o utrzymanie w Plus Lidze ,ale Czarni tak jak juz pisałem czuję jutro że z Bydgoszczy przywiazą komplet punktów. Czarni jezeli myslą tutaj o ulokowaniu się na ósmej pozycji muszą ten meczwygrać za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
Typ: Robert Covington over 15.5 pkt
Kurs: 1.95
Godzina: 01:00
Bukmacher: Unibet
Myślę, że dzisiaj Covington powinien spokojnie zrobić swoje linie, Sixers dalej będą grać bez Sarica i Embiida więc Ilyasova znowu w roli startera i nie będzie odbierał minut z ławki Covingtonowi w dodatku Nets kompletnie nie mają obrony, oni nawet nie próbują skupiać się na difensie tylko grają taki typowy run and ball, Philla z takimi zespołami nie ma żadnego problemu bo genialnie potrafią przyspieszyć grę a przeciwko takiemu rywalowi Ben, T.J czy nawet Fultz jak coś pogra nie będą mieć żadnych problemów z dostarczaniem piłek do kolegów, kwestia skuteczności Covingtona ale myślę, że dzisiaj ze 3 trójki wsadzi, a resztą powinna się dozbierać bo on akurat oddaje sporo rzutów przy braku Sarica rzuca dużo więcej np od Redicka na którego też można by dzisiaj pograć ale zaatakuje to chyba z innej strony i wezmę jeszcze trójki J.J&#39;a.
⛔100
 
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Estonia, Meistriliga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kuressaare - Flora
Typ: powyżej 3,5
Kurs:
1,66
Bukmacher: 1xBet
Analiza:
Estonia. Czasami tu zaglądam, bo można wypatrzeć niezłe overy. Ogólnie liga słaba i do tego mocno podzielona, na ekipy z większym potencjałem i słabeuszy – praktycznie amatorów. I taki spotkanie wypatrzyłem na jutro. Gospodarze to zespół, który w 5 kolejkach biezącego sezonu zaliczył bilnas 3:19. Goście to aktualny mistrz Estonii. Ten sezon zaczęli spokojnie bo po 5 meczach bilans tylko 13:2, do tego jedna porażka i 4 zwycięstwa. Ale warto spojrzeć jakim bilansem bramkowym skończyli poprzedni sezon- 100:28 w 36 meczach. Nie znalazłem powodu dlaczego Kuressaare grają w Meisrilidze. W poprzedni sezonie zajęli dopiero 5 miejsce w Esilidze a mimo to grają w najwyższej klasie rozgrywkowej. A bycie beniaminkiem nie pomaga w meczach z najsilniejszymi. Wydaje mi się, że pomimo meczu wyjazdowego Flora trochę w środę postrzela.
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 38

ciaptay

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina:
Spotkanie:
Houston Rockets - Washington Wizards
Typ:
Handicap gospodarzy -7,5 i łączna liczba punktów 213,5, w tym dogrywka - Goście(Washington)/poniżej
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami kolejna noc NBA. Wybrałem ten typ głównie dlatego ponieważ myślę że zespół Houston po zapewnieniu sobie lepszego startu w PO zacznie odpoczywać. H2H wyrównane aczkolwiek wiadomo że na dzień dzisiejszy Houston to dużo lepszy zespół.
⛔100
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Benevento - Verona
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Środowa oferta niestety nie jest zbyt bogata w ciekawe mecze (no oprócz Ligi Mistrzów), jednak ja znalazłem ciekawy typ w słonecznym Benewent gdzie tamtejsza drużyna zmierzy się w ramach dwudziestej siódmej kolejki Serie A z ekipą Verona. Oba kluby znają się bardzo dobrze, ponieważ poprzedni sezon spędzili wspólnie w Serie B gdzie uzyskali awans do Serie A i po roku znajdą się pewnie z powrotem w niższej klasie rozgrywkowej. Benevento rozpoczął sezon od rekordowej serii czternastu spotkań przegranych i pierwsze punkty zdobyli dopiero w piętnastej kolejce i to nie byle z kim bo z AC Milan, a ten punkt zapewnili sobie dopiero w ostatniej akcji w 95 minucie. Kolejnym krokiem było odniesienie zwycięstwa, a to stało się cztery kolejki później gdzie na swoim boisku odnieśli skromne zwycięstwo 1:0 z Chievo. Benevento to drużyna, którą przerosła Serie A i niestety są już pogodzeni, że za rok będą grali na zapleczu tych rozgrywek, jednak teraz zawodnicy grają bez żadnej presji, a to sprawia, że ich mecze są &quot;radośniejsze&quot; a co więcej obfitują w większą ilość bramek - jednak większość nich strzelają rywale. Wiele drużyn lekceważy tą ekipę - pierwszym przykładem jest ostatnia kolejka gdzie Benevento grał mecz wyjazdowy w Rzymie z tamtejszym Lazio - fakt, że gospodarze wygrali to spotkanie 6:2 jednak w pewnym momencie przegrywali 1:2 i to w dodatku grając w przewadze jednego zawodnika i to praktycznie od początku meczu, a jednak dali sobie wbić dwie bramki. Gospodarze tego spotkania starają się nadrabiać mecze ambicją, zwłaszcza te rozgrywane na Stadio Ciro Vigorito gdzie na przełomie całego sezonu wygrali trzy spotkania, jedno zremisowali i dziesięć przegrali. Jeśli chodzi o zdobywane gole to strzelają ich średnio 1,0 na mecz jednak tracą ich aż 2,14. Dodatkowo na dziesięć ostatnich meczy aż pięciokrotnie nie zdobywali bramek jednak raz ta sytuacja trafiła się w domowym spotkaniu i to z Napoli, a we wszystkich meczach ich rywal strzelał minimum jedną bramkę. Verona przyjeżdża do Benewent z okazją zdobycia trzech punktów, tego meczu na pewno nie zlekceważą jak co niektóre drużyny ponieważ oni potrzebują tych punktów jak tlenu. Ich sytuacja w tabeli nie jest wesoła ponieważ zajmują oni bezpośrednio miejsce przed ich dzisiejszym rywalem, a strata do miejsca, które daje im utrzymanie w lidze wynosi cztery oczka - a do końca sezonu zostało dziewięć kolejek. Ekipa Verony tak jak Benevento nie umiało jako beniaminek złapać rytmu Serie A i z tego powodu w pierwszych siedmiu kolejkach nie odnieśli ligowego zwycięstwa - przełom nastąpił dopiero w meczu... z Benevento, który wygrali skromnie 1:0 choć ich rywale przez połowę meczu grali w osłabieniu, po tym meczu po raz kolejny złapali dołek i przegrali pięć spotkań z rzędu. W ostatnich dziesięciu meczach trudno szukać jakiś pozytywów - jedynymi to zwycięstwo z Fiorentiną na wyjeździe oraz zgarnięcie trzech punktów u siebie z Torino i Chievo. Resztę spotkań przegrali, a sześciokrotnie przegrywali przynajmniej dwoma bramkami. Ich atak ostatnio jeszcze gorszy niż w Benevento ponieważ oni aż siedmiokrotnie nie zdołali zdobyć bramki, jednak defensywa troszeczkę lepsza ponieważ raz udało im się zachować czyste konto. Patrząc jedynie na mecze wyjazdowe to w czternastu spotkaniach zdołali wygrać dwukrotnie, trzy razy zremisować i dziewięciokrotnie przegrywali. Strzelają średnio 0,93 goli na mecz, a tracą ich 2,07 co jest trzecią najgorszą statystyką w lidze. Mecz ten to starcie drużyn słabo ofensywnych i jeszcze słabszych w defensywie, jednak dzisiaj każda z drużyn będzie chciało pokazać, że potrafią atakować i strzelać - w tym przypadku dla mnie pewniejszą ekipą są gospodarze, którzy potrafią stworzyć sobie idealne okazje, jednak brakuje wykończenia. Teraz nadarza się okazja, żeby poprawić tą cechę ponieważ Verona to druga drużyna, która traci najwięcej bramek, a z drugiej strony to Verona dzisiaj walczy o jak najlepszy wynik ponieważ, żeby się utrzymać potrzebują wygranej, a żeby zdobyć trzy punkty należy strzelić i to najlepiej z dwie brameczki. Trudno tutaj patrząc na formę stwierdzić kto wygra ten mecz, choć bukmacherzy stawiają za faworyta Benevento. Ja natomiast idę w stronę bramek - każda z tych drużyn będzie chciała poprawić sobie statystykę zdobytych goli, a że obie ekipy grają bardzo słabo z tyłu to prawdopodobnie w tym meczu padną co najmniej trzy bramki.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: NHL - Hokej na lodzie
Godzina: 3:00
Spotkanie: Calgary - Arizona
Typ: wygra Arizona przy (handicap 2:0)
Kurs: 4.85
Bukmacher: forbet
Analiza:
W końcówce przed play offami dzieją się ciekawe rzeczy na lodowiskach , gdyż to outsiderzy często sprawiają niespodzianki... Arizona ostatnio zaskakuje mnie swoją grą.. ich akcje są składne a do tego wygrywają i to nie byle z kim bo czołówką tabeli na wyjazdach ( wygrana w Vegas czy Tampa Bay) .. Calgary niestety ale raczej szans na play offy już nie ma , również w ich grze ostatnio nie ma energii ani świeżości którą widzę w drużynie Kojotów - myślę , że odpuszczą sobie w tym meczu i zlekceważą totalnie drużynę z Arizony... i w to nam graj !! Kojoty grają tak ostatnio kombinacyjny hokej , że o wynik jestem spokojny na pewno będzie wysoki i z dużą przewagą dla Arizony , wciąż im ufam , jak do tej pory mnie nie zawiedli - na pewno zaskoczą gospodarzy. Wejdzie? Zostaw reputkę!
✅385
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02;00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Boston Celtics
Typ: Milwaukee -2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Boston ostatnio mocno zadziwia, jak swietnie sobie radza bez Irvinga. Dzis wypada rowniez Rozier, ktory ostatnio calkiem ladnie punktowal. Bucks bez znaczacych absensji. Poza dzisiejszym spotkaniem dosc latwy terminarz, poza ostatnim pojedynkiem z 76ers. Wizards ktorzy maja o 1 spotkanie wygrane wiecej maja duzo trudniejszy terminarz, wiec rotacja na miejscach 6-8 moze jeszcze nastapic, pytanie na kogo Bucks chca trafic w play offach. Choc osobiscie za nimi nie przepadam to uwazam ze dzis na wlasnym parkiecie sa w stanie zakonczyc serie ekipy z Bostonu. Powodzenia
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ostrava - Pilzno
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Wczorajszy typ na bts wszedł dość łatwo i szybko. Dziś pójdę w tym samym kierunku. Podobna sytuacja - zespół walczący o utrzymanie podejmuje pretendenta do tytułu. Zatem czym się kieruje stawiajac taki typ? Otóż, Ostrava we wszystkich czterech ligowych meczach w tym roku u siebie zdobyła przynajmniej jedną bramkę, walczą o utrzymanie więc łatwo skóry nie sprzedadzą. Dodatkowo spore doświadczenie w ataku w postaci Milana Barosa tylko utwierdza mnie w tym, że mój typ okaże się trafiony. Zespół Pilzna nie trzeba opisywać, topowa drużyna w Czechach, pewnie krocząca po mistrza. 9pkt przewagi nad drugą Slavia i jeden mecz mniej. Jednak ostatnio notują zniżkę formy i dlatego też widzę tu dużą szansę na gola gospodarzy. Szykuje się nie łatwe spotkanie dla gości, jednak o ich gola się nie martwię. Ostrava gol!! ⚽⚽⚽
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Typ: LeBron conajmniej 30 punktów
Kurs:
2,20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

LBJ poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa, notuje niesamowity sezon, na korzyść typu również fakt bardzo słabego meczu jeśli chodzi o skuteczność przez LBJa ostatnio. Na takie mecze jak ten z liderem konferencji Cavs spinają się podwójnie. Zwłaszcza, że są już tylko 0,5 zwycięstwa nad Philą. Liczę na szybki i overowy mecz, a Król jest w stanie rzucić ponad 30 oczek.. powodzenia
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia
Godzina: 11:30
Spotkanie: Marconi Stallions-APIA Tigers
Typ: Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 5.90
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie dosc podejrzane. ( Z reguly mecze APII sa ,,ciekawe&#39;&#39; ). Idac w ten typ glownie kieruja mna wspomnienia z dwoch ostatnich spotkan tej pary. W tych dwoch meczach jakie zagraly miedzy soba te ekipy padlo wiele,wiele bramek-jednak niektore z nich byly dosc ,,kuriozalne&#39;&#39;. Co swiadczyc moze o tym,iz obie ekipy jakos ze soba wspolpracuja.
Ciekawie zachowuja sie rowniez bukmacherzy-wielu wycofalo ze swojej oferty overy/undery co mozeo czyms swiadczyc.
Nizsze ligii australijskie czesto obfituja w bramki-licze ze i tu bedzie podobnie.
Pomoglem? Zostaw prosze reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku - Tappara
Typ: TPS (końcowe zwycięstwo)
Kurs: 1.71
Bukmacher: fortuna
analiza:

Pierwszy mecz półfinałowy w tej parze. Druga w rundzie zasadniczej ekipa TPS podejmie trzeci zespół sezonu zasadniczego Tapparę. Faworytem spotkania są gospodarze.
Gram na wygraną TPS ze względu na ich patent jaki mają w ostatnich meczach na Tapparę. Jeśli popatrzymy na ich bezpośrednie mecze, to TPS wygrało ostatnie 6 meczów. Jeśli sięgniemy dalej w przeszłość, to na 10 meczów tylko raz Tappara zdołała wygrać z ekipą.
Zarówno TPS jak i Tappara to najbardziej utytułowane kluby w fińskiej Liiga. Oba zespoły w tych rozgrywkach tryumfowały po 10 razy.
Tappara to obecny mistrz. Rok temu w finale pokonali zespół KalPa 4-2. TPS w zeszłym sezonie odpadli w ćwierćfinale, co było małym zaskoczeniem. W tym sezonie stawiam ich jako faworytów to końcowego tryumfu.
Oba zespoły Play off rozpoczęły od 1/4, gdyż wysokie miejsca w sezonie zasadniczym zagwarantowały im bezpośrednią grę w ćwierćfinale. TPS ograł tam Saipę 4-2, a Tappara uporała się z ubiegłorocznym finalista Kalpą również 4-2. Stawiam dziś, że gospodarze zrobią pierwszy krok w drodze do finału.
⛔100
 
Z 616,5K
Dyscyplina: Koszykówka Filipiny
Godzina: 13:00
Spotkanie:purefoods Star Hotshots - San Miguel Beermen
Typ: over 186,5 razem z dogrywką
Kurs: 1,85
Bukmacher: Forbet
Analiza ???? zisiaj typuje pojedynek finałowy Pucharu Filipin.Jest to już 3 spotkanie i narazie San Miguel Beermen prowadzi 2-1.W sezonie zasadniczym oba zespoły spisywały się doskonale i zajęły 2 pierwsze miejsca w tabeli z bilansem 8 zwycięstw i 3 poniesionych porażek.Następnie Purefoods Star Hotshots pokonał kolejno Global Port 2-0 ,⛔100a w półfinale NLEX Road Warriors 4-2.Ich rywale zespół San Miguel Beermen w ćwierćfinale pokonali TNT KaTropa 2-0,a następnie Ginebra Kings 4-1.Oba zespoły rozegrały z sobą mnóstwo pojedynków i były to zawsze zacięte mecze.W ostatnim spotkaniu tej seri finałowej San Miguel Beermen rozgromiło swojego rywale 111-87.Myśle że to spotkanie przyniesie ciekawą gre i bardzo dużą ilośc rzuconych koszy.Oba zespoły lubią rzucac za 3 punkty i robią to z dobrym skutkiem co powinno pomóc osiągnąc wysoki wynik.
25/03/18
Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen 77:92
23/03/18
San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots 103:105
04/02/18
Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen 76:77
04/08/17
San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots 98:104
16/06/17
San Miguel Beermen - Magnolia Hotshots 109:102
⛔100
 
W 186

wasili99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azjatycka liga mistrzów
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kashiwa - Jeonbuk
Typ: 1/1 - Kashiwa wygra pierwsza połowę i całe spotkanie
Kurs: 3.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wczoraj zgodnie z przewidywaniami faworyt wygrał, ale przespał pierwsza połowę i mój typ nie wszedł. Dzisiaj powtarzam typ w innym składzie. Sytuacja nie jest już tak oczywista. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Kashiwa wygrała pierwszą połowę 2:0, a w drugiej dała się zdominować i straciła 3 bramki. Liczę że nie popełnią drugi raz tego samego błędu, zwłaszcza że grają u siebie, gdzie są mocni. Co prawda w lidze mistrzów strzelili u siebie dopiero 2 gole, mimo dużej przewagi w obu meczach. Ich dzisiejszy przeciwnik jest mocniejszy niż poprzednie ekipy, ale też dla gospodarzy ten mecz jest kluczowy jeżeli myślą o awansie. Jeonbuk przegrał na wyjeździe z Tianjin, a Kashiwa u siebie miała nad Tianjin dużą przewagę, mimo iż zremisowali ostatecznie 1:1.
Cóż, nie jest to w żadnym razie pewniak, ale solidny typ, z dobrym kursem.
⛔100
 
X 443

xenonter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Liverpool : Man City
Typ: over 1.5 w pierwszej połowie meczu
Kurs: 2.34
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
Proponuję typ ze spotkania, które już dzisiaj zostało wybrane kilkukrotnie .
Tak jak większość przewiduję, że będzie to mecz w którym zobaczymy bramki.
Zarówno jedna jak i druga ekipa prezentuje mocno ofensywny styl, a strzelanie bramek dla Firmino, Mane, Salaha czy Gabriel Jesusa, Sterlinga nie stanowi żadnego problemu.
W dwóch ostatnich starciach minionych drużyn mój typ na over został pokryty i liczę dzisiaj na powtórzenie tego wyniku. Boisko zweryfikuje !
✅134
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Chorwacja, Puchar , Półfinał
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Din. Zagreb - Rijeka
Typ: 2
Kurs: 4,35
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam,
zwrócę uwagę na formę ostatnich spotkań obu drużyn. Dotyczy pojedynków w ramach 1 ligi chorwackiej.
Dynamo 2-1-2 ! bramki 5-8 !
Rijeka 4-1-0 , bramki 16-4 ...w tym Rijeka pokonuje u siebie Dynamo 4-1 ! Oraz Rijeka pokonuje Lok.Zagreb3-1 (który to Lokomotiv pokonuje Dynamo na wyjeździe 1-4)
....w tych 5 spotkaniach Rijeka ma też na rozkładzie Zapresić, na wyjeździe 0-3, który to Zapresić remisuje ostatnio z Dynamo u siebie 0-0.
Zauważalna jest słabsza dyspozycja Dynama w ostatnim czasie.
Niestety nie wiem jak podchodzą Chorwackie zespoły do pucharów , jednak uważam ,że czysto sportowo Rijeka
może sobie poradzić z Dynamem, a nawet zagram na aferę handi lub 2/2.
Pozdrawiam.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 17:00
Spotkanie: Benevento - Verona
Typ: Verona
Kurs: 4,02
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolega wyżej bardzo dokładnie i przejrzyście opisał to spotkanie i podał statystyki, również podpisuje się pod jego typ, szukanie bramek w meczu dwóch dziurawych obron to jak najbardziej słuszne podejście. Ja jednak zaakcentuje jedną sprawę – Verona chce się utrzymać, ma na to szanse i musi walczyć i takie mecze muszą wygrywać. To prawda, że ostatnio ich ofensywa wygląda gorzej niż źle, ale to właśnie z Benevento powinni przerwać tę fatalną serię. Kursy moim zdaniem powinny być o wiele bardziej wyrównane. Mecz bardzo trudny ale 4 na Veronę w takim starciu można spróbować zagrać.
Opisywałem już to spotkanie w zeszłym miesiącu, nie wiem czy wtedy kurs nie był jeszcze wyższy, ale cała kolejka została przesunięta ze względu na tę fatalną wiadomość o piłkarzu Fiorentiny ;/
Dodawajcie to za drobne do kuponu, ciężki typ, ale może być typem dnia ;)
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA - pierwsza liga
Godzina: 19:30
Spotkanie: Polokwane - Supersport Utd
Typ: Remis
Kurs: 2,75
Bukmacher:
fortuna
Analiza:
W ostatnich 4 meczach Supersport padło poniżej 2,5 bramki w dodatku były to 3 remisy i porażka. Gospodarze natomiast porażka wygrana i 2 remisy. Mecze pomiędzy tymi drużynami styczeń 2018 1-1, 2017 rok 2-3 dla Supersport Utd. Dlaczego obstawiam remis, bo drużyna gości nie strzela dosyć często goli, w dodatku zajmują w tabeli 13 i 14 miejsce mam przypuszczenie że mogą zagrać na remis. Bezpieczniej można byłoby zagrać x2. Powodzenia.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: FC Liverpool - Manchester City
Typ: obie strzelą
Kurs:
1,52
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zdecydowanie najciekawsza i najbardziej wyrównana para w ćwierćfinałach... Jedni mogą mówić, że Juventus - Real to była para najrówniejsza ale od samego początku większość była zdania, że tam Juventus jest bez szans i wszystko się ziściło.
Liverpool u siebie zdecydowanie powalczy o zwycięstwo ze znakomitym City. Ostatnio u siebie Liverpool w lidze wygrał 4:3 i właśnie na takie kapitalne widowisko liczę i tym razem.
Moim betem na dziś to właśnie obie strzelą chociaż po cichu liczę i zapewne postawię, że Liverpool wygra i obie strzelą po kapitalnym kursie jakim jest 4,60.
W Liverpool wszyscy najważniejsi gracze gotowi do gry natomiast w City niepewny występu jest Kun Aguero a B. Mendy jest kontuzjowany.
City jest bezkonkurencyjny w lidze natomiast liga mistrzów to tylko 2 mecze i właśnie w tych dwóch meczach trzeba dać z siebie 200% i jestem pewny, że drużyna Kloppa da z siebie te 200%.
M. Salah jest w takiej formie, że sam może wygrać mecz... Oczywiście City także jest w nieziemskiej formie...
Nic tylko oglądać takie widowisko.
Polecam obie strzelą bo nie wydaje mi się aby ten mecz miał być nudny i bez goli...
Co jak co, Liverpool i City przód ma piekielnie mocny natomiast obrona jest rzeczą, który należy poprawić przede wszystkim w Liverpoolu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom