>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.05.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na piątek - 4. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
adisun 76

adisun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stal Mielec - Wigry Suwałki
Typ: Stal Mielec
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnim razem podczas potyczki tych drużyn górą były Wigry Suwałki. Wkraczamy w kluczową fazę sezonu i każdy punkt jest na wagę złota. Spodziewam się tutaj dość zaciętego meczu, ze wskazaniem na gospodarzy, którzy w kluczowych momentach nie zawiodą i jestem niemal przekonany, że wygrają to spotkanie. Po serii bez zwycięstwa w lidze, czas na przełamanie i uważam, że to spotkanie na własnym obiekcie będzie idealnym momentem. Na szczycie tabeli wciąż ciasno, Stal będzie chciała zdobić tutaj trzy punkty i wciąż być w grze o najwyższe lokaty. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że w tym momencie biorąc pod uwagę całokształt są naprawdę pod względem sportowym lepszą drużyną od gości. Typ kieruję więc w Stal Mielec, która będzie górą w tym spotkaniu, udowadniając, że są lepszym zespołem i potrafią pokonywać drużyny sąsiadujące w tabeli.
✅135
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla-Real Sociedad
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs:
1,6
Bukmacher: fortuna
Witam! Na piątkowy wieczór zdecydowałem się wybrać typ z Hiszpanii - bramki dla obu ekip Sevilli oraz Realu Sociedad. Mój typ jest bardzo prosty.. obie drużyny walczą o miejsce w europejskich pucharach. Zarówno jedna, jak i druga drużyna ma na to szanse. Sociedad ostatnio w dużym gazie, więc z pewnością będą chcieli tutaj Seville pokonać. Sevilla natomiast gra ostatnio słabiej, aczkolwiek jest to chyba ich ostatnia szansa, aby uzyskać miejsce w europejskich rozgrywkach. Muszą zacząć po prostu wygrywać mecze.. Czeka nas bardzo zacięte spotkanie z bramkami po obu stronach.
Powodzenia!

Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Winnipeg - Nashville
Typ: over 6,5 gola
Kurs: 2,32
Bukmacher: fortuna
Analiza: Udało się ostatnim razem wytypować powyżej 5,5 bramek. Padło ich wówczas aż 11, dlatego tym razem podnoszę poprzeczkę. Winnipeg Jets po raz kolejny podejmą ekipę Nashville Predators, a poprzedni mecz wygrali 7:4. Otwiera się zatem szansa na podwyższenie prowadzenia 2:1 w tej rywalizacji przez gospodarzy. Ostatnie trzy mecze, w których Jets podejmowali Predators to kolejno 11, 8 i 11 bramek. Być może ta overowa seria zostanie w końcu przełamana, ale kurs mi się podoba i liczę na przynajmniej 7 goli w tym starciu. Wydaje się, że jedni i drudzy są w solidnym gazie jeśli chodzi o grę ofensywną.
⛔100
 
Z 615,4K
⛔Dyscyplina: Koszykówka Czechy
Godzina: 18:00
Spotkaniie:Svitavy - Nymburk handicap [12,5- 0]
Typ: 1
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza.Jest to 3 pojedynek finałowy tej pary.Po 23 spotkaniach rozegranych na parkiecie Nymburk koszykarze tego zespołu prowadzą 2-0 po zwycięstwach 79-70 i zdecydowanie wyżej w 2 pojedynku 89-67.Myśle jednak że Svitavy które były rewelacją tego sezonu postawią twarte warunki gry i nieprzegrają tego pojedynku zbyt wysoko.Mocną stroną tej drużyny są częste i celne rzuty za 3 punkty.Napewno też doping własnej publiczności zrobi swoje i powalczą o honorowy rezultat.W sezonie regularnym zajęli oni 5 miejsce w tabeli z 34 punktami zdobytymi.Ich rywale Nymburk byli bezkonkrencyjni i zajęli 1 miejsce z bilansem kompletu 22 zwycięstw.
01/05/18 1.lC
Nymburk - Svitavy 89:67
30/04/18 1.lC
Nymburk - Svitavy 79:70
21/03/18 NGA
Svitavy - Nymburk 81:108
28/02/18 NGA
Nymburk - Svitavy 73:69
16/12/17 1.lC
Nymburk - Svitavy 86:65
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Cracovia – Śląsk Wrocław
Typ: over 1.5 bramki Cracovia
Kurs: 2.08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Cracovia już swoje zrobiła dwie kolejki temu czyli się utrzymała, od starcia z Termalika zespół buduje podwaliny pod nowy sezon, który ma być lepszy a kto zna Probierza ten wie że on od swoich zawodników wymaga walki w każdym meczu. Przypomnę tutaj to co napisałem przed tygodniem, kiedy przed meczem z Niecieczą trener zaznaczył że oczekuje od zespołu reakcji w ofensywie, jest już spokój dlatego chce by jego zespół zaczął lepiej rozgrywać piłkę i podejmować większe ryzyko przy konstruowaniu akcji, tych sytuacji ma być więcej, nad tym skupiają się ostatnio na treningach bardzo mocno. Efekt tego jest taki że mamy cztery bramki strzelone przeciwko temu zespołowi ale te dwie stracone bo właśnie chcą grać tą piłkę i Probierz zaznaczył to że tracimy te bramki bo jeszcze te warianty nie funkcjonują tak jak należy. To że na konferencji wspomina się o tym że Piątek walczy o króla strzelców i podniesie swoje wartości na rynku transferowym też moim oznacza że zespół będzie robił wiele czyli grał ofensywie by ich lider powalczył o ten laur. Jestem przekonany że Cracovia zagra na luzie, ofensywnie z kilkoma niespodziankami w składzie co nie ułatwi komunikacji defensywnej.
Śląsk wygrał trzy najważniejsze mecz z rzędu i dzięki temu jest już spokojny, oj na pewno zeszło ze wszystkich ciśnienie, presja. Co to może oznaczać, znając dyspozycję Śląska z tego sezonu pewnie to rozluźnienie spowoduje kłopot który i tak jest w grze destrukcyjne bo ostatnio z Lechią to kto oglądał ten doskonale zdaje sobie sprawę z tego że to nie miało się prawa skończyć na jednej bramce straconej, było sporo szczęścia. Nie licząc starcia z beznadziejną Termalica w grupie spadkowej to przecież ta ich gra na wyjeździe w defensywie jest tragiczna min. seria 9 spotkań w których tracili przynajmniej po dwie bramki w sumie było w tym okresie 26. Z drugiej strony bardzo dobrze sami zagrali w ofensywnie, szczególnie w kontrach i na pewno jeśli gdzieś jest postęp i potencjał tej ekipy to w ataku, liczę że to pokażą na boisku.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP ESTORIL ZIEMNA
Godzina: 19:00

Spotkanie: Bolelli, Simone-Tiafoe, Francis
Typ: DW 2-0
Kurs: 2.80
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Zacznę od tego, że Bolelli mi zaimponował w ostatnim swoim pojedynku. Już sądziłem, że Delbonis weźmie ten mecz 2-0, a tu nagły zwrot o 180 stopni. Ale to od początku. Bolelli to 32 latek pochodzący z Włoch. Próbuje odbudować swój ranking. Kiedyś nawet zajmował miejsca w 4 dziesiątce. Dziś ta pozycja jest o 100 do tyłu. Ale tutaj w Estoril prezentuje się znakomicie. Przeszedł kwalifikacje bardzo gładko potem dopiero wspomniany wcześniej Delbonis napsuł mu krwi. Ale również wyszedł z tego pojedynku z tarczą. Moim zdaniem jest ogromnym faworytem w meczu z Amerykaninem. Tafioe co prawda coś tam potrafi grać na mączce. Wygrał tutaj nawet dwa mecze. Ale grał z takimi zawodnikami co uważam, że mieli by problemy przejść kwalifikacje do tego turnieju. Sandgren to zupełnie nie jest zawodnik na nawierzchnię ziemną. Co prawda Muller czasami potrafi odpalić na ziemnej, ale w obecnej formie nie ma na to szans. Takim cudem Tiafoe znalazł się na tym etapie zawodów. Trzeba podkreślić, że w sobotę startują już kwalifikacje do dużo większego turnieju w Madrycie. Tiafoe jest zgłoszony do kwalifikacji. Osobiście uważam, że korty w Madrycie dużo bardziej powinny mu pasować, bo są szybsze. Ale nawet jak się nie będzie pakował na kwalifikacje to uważam, że to Włoch jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Ma dużo do zyskania w tym pojedynku, można trochę zyskać punktów. Wiadomo, że Simone nie ma szans na start w Madrycie. Ale pewnie będzie atakował French Open. Uważam, że szybko upora się z Amerykaninem, który woli szybsze nawierzchnie.
⛔100
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Copa del Rey
Godzina: 12:30
Spotkanie:
La Rioja - Anaitasuna
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Popołudniowe spotkanie w Hiszpanii w CdR gospodarze w świetnej formie 5 ostatnich gładkich zwycięstw w lidze. W 16 spotkaniach obu drużyn gospodarze wygrywali 12 razy 1 raz był remis i 3 porażki w czerwcu 2017 w CdR Rioja wygrała wtedy 33:21 &quot;siedzi&quot; im gra przeciwko Helvetii i nie widzę innego scenariusza jak kolejna wygrana u siebie, dobry typ do dorzucenia do jakiegoś AKO, powodzenia.
✅ 45
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Boston Celtics vs Philadelphia 76
Typ: Marcus Smart over 5,5 asysty (włącznie z dogrywką)

Kurs: 2,2
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Marcus niedawno wrócił po kontuzji. Gra od 4 spotkań i wygląda coraz lepiej. Może nie rzutowo bo rzuca bardzo słabo, ale to nigdy nie była jego mocna strona. On jest od zadań defensywnych, zbierania i podawania. Idealny obrońca, nigdy nie odpuszcza i potrafi znaleźć kolegę w każdej sytuacji. Ostatnie 2 mecze Smarta to 6 i 9 asyst. W meczu przeciwko Philly zagrał 32 minuty i miał 9 asyst, wyszedł w podstawowym składzie i zapewne tak będzie i tej nocy. Jest to nieodzowny element tych szarżujących pitbulli. U siebie Boston może znowu to wygrać i o ile Smart rzuca tragicznie o tyle walki i rozgrywania nie można mu odmówić. Zawsze potrafi dojrzeć kolege ustawionego lepiej, zresztą sam wie, że ten rzut mu totalnie nie siedzi, ceglarz straszny. Ciekawy kurs i ja to biorę, ruch piłki w Bostonie jest ważny i o ile może im już tak nie siedzieć z dystansu, to dzielenie się piłka i szybki atak bez strat będzie istotnym elementem 2 pojedynku. Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka Hiszpania
Godz: 21:00
Spotkanie: Sevilla-Sociedad
Typ: 1/1
Kurs: 2.55
Bukmacher: fortuna
analiza: Sevilla w tej 36 kolejce Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Realu Sociedad. Gospodarze są obecnie w sporym kryzysie i patrząc na poprzednie spotkania to nie zdołali wygrać w ostatnich 9 meczach , niezależnie czy były to spotkania na swoim stadionie czy na wyjeździe, jest to wynik niezwykle słaby , który zepchnął ich nawet poza strefę ligi europejskiej już myślałem że wygrają w poprzednim meczu żeby się przełamać tak się jednak nie stało i ponieśli porażkę , tak więc gospodarze w tym meczu po prostu już muszą wygrać jeśli chcą w przyszłym sezonie zagrać chociażby w lidze europy bo chyba na więcej ich już stać nie będzie . Sociedad natomiast do sevilli traci zaledwie 2 punkty i jeśli tu wygra to on będzie miał szanse na grę w pucharach, wygrał 4 z 5 poprzednich spotkań i moim zdaniem tutaj bramkę sevilli strzeli bo gospodarze mają problem z defensywą. Ja jednak jak zwykle idę w takim spotkaniu na over bowiem myślę że bramki tutaj zobaczymy. Mój typ to wynik 1:0 po pierwszych 45 minutach oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego. Myślę że będzie to bardzo dobre spotkanie, każdy ma o co grać, a no i czuje że Sevilla w końcu się przełamie.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: fortuna
Opis:
Od razu na wstępie powiem tylko tyle, że znalazłem ten mecz, postanowiłem spróbować go obstawić, aczkolwiek nie znam drużyn, ich składu, ani nigdy ich nie oglądałem, a typ opieram na statystyka - także proszę o bezpieczny zakład jak już pokierujecie się moim typem. Także dziś zmierzą się drużyny z Boliwii i Paragwaju. Troszkę powiem na wstępie niepokoi mnie ten kurs na gości, ale wydaje mi się, że muszą dzisiaj wygrać, jeżeli chcą awansować z pierwszego miejsca. Nie kieruję się pierwszym meczem i wynikiem 3-0, bo bramki padały w drugiej połowie, a od 28 minuty gospodarze dzisiejsi grali w osłabieniu. Postanowiłem spróbować tego typu z prostego powodu: Drużyna gości jest liderem tabeli i jeżeli dziś straci punkty może wyjść z 2 miejsca w grupie, co jak wiadomo troszkę niszczy komfort. Podpieram typ remisem na wszelki wypadek. Strongest zajmuje 4 miejsce i gra o nic, ponieważ wątpie by odrobili stratę bramkową do drużyny z miejsca 3. Także liczę dziś na zwycięstwo lub remis Libertad i zapewnienie sobie lepszego miejsca w playoffach.
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
main1991 799

main1991

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Boston Celtics vs Philadelphia 76
Typ: Joel Embiid over 23,5 pkt

Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami drugie spotkanie ćwierćfinałowe na wschodzie pomiędzy ekipami z Bostonu i Philadelphii. Stan rywalizacji to 1-0 dla Celtics. Pierwszy mecz to raczej niespodzianka i wygrana gospodarzy 117 -101. Boston postawił na &quot;difens&quot; i super overova ekipa 76&#39;s rzuciła tylko 101 pkt, ok zdarza się ale styl ich obrony zasługuje na brawka. Celtics założyli że Embiida i tak ciężko zatrzymać więc dali mu więcej swobody a skupili się na pozostałej czwórce na boisku co w efekcie pozwoliło Philadelphii tylko na 5 trójek na 26 prób. Joel ucrał co jego i skończył na 31 pkt i 13 zbiórkach.
Logicznie patrząc z perspektywy Celtics będą chcieli powtórzyć to także dzisiaj i znowu spodziewam się sporej liczby punktów u Embiida. Linia to 23,5 czyli sporo zaniżona wg mnie.
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Winnipeg - Nashville
Typ: Winnipeg
Kurs: 2,17
Bukmacher: Unibet
Analiza
Powtórzę to co ostatnio:
&quot;Winnipeg Jets jest drużyną,która od marca 2018 roku nie przegrała żadnego ze spotkań u siebie (12:0). Już grając w pierwszej rundzie playoff pokazali ,że z nimi nie ma żartów jak grają u siebie. Nie ma tam wielkich gwiazd... a stanowią solidny i zgrany zespół... W Winnipeg udział w playoffach jest naprawdę dużym świętem i całe miasto żyje wydarzeniami swojej drużyny. Grając na wyjeździe wygrali pierwszy mecz 4:1,a w drugim &quot; o włos&quot; przegrali w dogrywce.... pokazali,że nie boją się Nashville. Osobiście gram dzisiaj na nich za wyższą sumę.&quot;
I dodam coś na dzisiaj od siebie (analiza po meczu+ komentarzu wyżej). Wiadomo to jest sport... zdarzają się wpadki itp. .. nigdy nie możemy być &quot;pewni&quot; swoich typów. Ostatni mecz ,na który postawiłem sporą sumkę przyniósł mi dochód.... JA niestety tak mam,że jak wygram sporo to potem następuje zła passa. Dzisiaj mimo mojego pechu dalej jadę w ciemno na Winnipeg,bo to drużyna,która może osiągnąć szczyt w tym sezonie... W ostatnim meczu po &quot;zamroczonej&quot; pierwszej tercji wyszli z ogromnych tarapatów od stanu 0:3 i wyciągnęli wynik na 7:4 ... co prawda 2 ostatnie bramki już do &quot;pustej&quot; ,ale i tak byli lepsi mimo katastrofalnej pierwszej tercji. Będę na nich obstawiał i życzył im tylko ,aby moje ponowne stawianie na nich nie przyniosło im pecha.
// Bardzo dziękuje za &quot;like&#39;i&quot; i reputacje za typ dnia z 02.05.2018 (środa)
⛔100
 
pukon 954K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Super Liga Izrael
Godzina: 15.00
Spotkanie: Maccabi Haifa - Ironi Nahariya
Typ: Maccabi Haifa (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz kończący 28 kolejkę izraelskiej Super Ligi w którym Maccabi Haifa podejmuję na własnym parkiecie ekipę Ironi Nahariya. Gospodarze ostatnie, dwunaste miejsce z bilansem 7-20, goście pozycja wyżej w tabeli i bilans 10-17. Maccabi już z sześcioma porażkami z rzędu i tutaj już najwyższa pora na pobudkę i przełamanie tych słabszych wyników. Na sześć kolejek do końca rundy zasadniczej tracą trzy punkty do ostatniego bezpiecznego miejsca, które zajmuję właśnie Ironi Nahariya, dodatkowo w tej kolejce przegrały zespoły również walczące o uniknięcie spadku - Bnei Herzliya czy Nes Ziona, czyli jest naprawdę ogromna szansa zbliżyć się do rywali, kolejne przegrane mogą już naprawdę bardzo skomplikować ich sytuację w tabeli. Może Maccabi w tym sezonie nie ma tej kadry tak silnej, ale naprawdę są tam nazwiska, które spokojnie powinny gwarantować walkę o play offy, a nie dół tabeli - Bowman, Buckner, Graham, Gaskins, Blayzer, Workman, Rodriguez czy Yavzuri, to solidni, ograni już zawodnicy w tej lidze. W ostatnim czasie wzmocnili jeszcze kadra o dwójkę graczy - Trahsona Burrella, który miał świetne wyniki w G-League w barwach Memphis Hustle (13,3pkt/8,5zb/3,8as) i jeden z większych talentów w Izraelu Roman Sorkin. Po tych słabszych wynikach zmienili też trenera, podziękowano Offerowi Rahimiemu, a przyszedł Barak Peleg, solidny kiedyś gracz, podobno świetny motywator, więc możne będzie potrafił wydobyć z tych, solidnych jednak graczy, dobrą dyspozycję. Z kolei Ironi wzmocniona przyjściem Hakima Warricka, ale z drugiej strony Corey Webster poprosił o zwolnienie z kontraktu i odszedł z klubu, a był kluczowym zawodnikiem tej ekipy - 15,3pkt, więc spore osłabienie. Maccabi już od kilku gier są bardzo blisko przełamania, np. ostatnie dwie gry przegrane różnicą dwóch punktów z mocnymi rywalami i tak naprawdę na własne życzenie (w obu przypadkach prowadzili długo grę i stracili przewagę dopiero w samych końcowych fragmentach gry), więc ta gra nie wygląda może tak źle, jak mogłaby pokazywać ta seria porażek, więc jeżeli zagrają na większej koncentracji przez całe spotkanie, powinni w końcu mocno powalczyć o te upragnione już zwycięstwo. Dla mnie Maccabi wygląda jednak lepiej kadrowo od rywali, w dodatku własny parkiet i jednak powinna być tutaj większa motywacja, bo i sytuacja w tabeli trudniejsza i to ewentualne zwycięstwo byłoby bardzo pomocne, a nowy trener (może zadziała tutaj efekt &quot;nowej miotły&quot;) i nowe nabytki, też powinny mocno pomóc w powalczeniu o pełną pulę.
✅ 74
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rewq 2,2K

rewq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:00
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ:
Handicap gospodarzy -6,5 i łączna liczba punktów powyżej 212,5 - W tym dogrywka
Kurs: 3,65
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Uważam, że ostatni mecz był wypadkiem przy pracy.. Cavs ani razu nie prowadzili w regulaminowym czasie gry. Super mecz zagrali goście pokroju JR Smitha czy Tristka Thompsona co raczej było jednorazowym wybrykiem w Kanadzie.. Raptors już nie raz udowodnili, że u siebie są kozakami. Dziś pewnie wszystko wróci do normy i będzie to mecz pomiędzy Dinusiami, a LBJem.. Uważam, że po zaciętym overowym meczu jednak gospodarze będą górą. powodzenia
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Będzie to czwarte spotkanie tej serii. Po trzech meczach prowadzą hokeiści Washington Capitals 2:1. Ten mecz jest bardzo ważny dla Pittsburgha, gdyż jeśli przegrają, to ze stanu 1:3 będzie im bardzo trudno się podnieść. Nie oznacza to jednak, że Washington Capitals nie powalczą o kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Mecze tej serii są bardzo wyrównane. Pierwszy mecz to było zwycięstwo Penguins 3:2, drugi to wygrana Capitals 4:1, a trzeci to również zwycięstwo Washington Capitals 4:3. W trzecim meczu było bardzo blisko remisu, gdyż bramkę na 4:3 Capitals zdobyli dopiero w końcówce podstawowego czasu gry. Nawet ten mecz, w którym było 4:1 dla Capitals był wyrównany i gdyby sędziowie uznali moim zdaniem prawidłowego gola Penguins na 2:3, to kto wie, czy bym tam dogrywki nie było. Liczę na kolejny zacięty mecz i czuję teraz remis po trzech tercjach.
⛔100
 
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - Monachium
Godzina: 11:00
Spotkanie: Chung - Klizan
Typ: Klizan
Kurs:
2,95
Bukmacher: etoto
Analiza:

Ostatnio, mój typ był trafny, zobaczymy jak pójdzie tym razem ;) Klizan jest ostatnio w super formie, jedyny mecz jaki przegrał ostatnio to finał w Barcelonie &quot;w ogródku Nadala&quot;. Klizan w tamtym meczu mógł ugrać nawet seta, niestety ten wyczyn mu się nie udał, co nie zmienia faktu w jakiej wyśmienitej jest formie. Martin pokazuje w tym roku, że zrobił ogromne postępy. Panowie spotkali się prawie rok temu, tamten pojedynek wygrał Chung lecz ja twierdze, że dziś będzie inaczej. Rok minął, zawodnicy są w innej formie i bardzo prawdopodobne jest, że Klizan to wygra ???? W Niemczech narazie, Klizan nie pokazuje oznak zmęczenią, jakie mogły by dopaść bo napiętym terminarzu. Ja osobiście w tym typie widzę sporę value i polecam zagrać za normalną stawkę, bez szaleństw ????
Grasz ze mną ? Zostaw lajka ????
Pozdrawiam ????
⛔ 100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Australia
Godzina: 12.15
Spotkanie: Melbourne Knights - Avondale
Typ: Avondale
Kurs: 1.50
Bukmacher: Expekt

Nie ma co ukrywac, ze przy wyborze tego spotkania sugeruje sie w duzej mierze statystykami, ktore zdecydowanie przemawiaja za goscmi. Ostatnie spotkania, to same zwyciestwa, widac, ze zalezy im na awansie.
Gopodarze, to jedna z najslabszych defensyw w lidze - srednia 2 bramek straconych na spotkanie, nie wyglada to dobrze. Szczegolnie, gdy przyjezdza rozpedzony lider tabeli. Podsumowujac, gram grubo zwyciestwo zdecydowanego faworyta tego meczu, kurs 1.50 zawdzieczam chyba tylko temu, ze graja na wyjezdzie.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 02:30
Spotkanie: Lima vs Palmeiras
Typ: Palmeiras -1 handi (AH)
Kurs: 1,8
Bukmacher: 1xbet
Analiza :
Mecz miedzy Lima a Palmeiras.
Palmeiras dobrze sobie radzi w Copa . Lima jest slabsza .
Dzis maja byc rotacje w skladzie Palmeiras . Ludzie uwazaja , ze Lima ma szanse przez to .
Jednak ja uwazam , ze Palmeiras wygra to . Wahalem sie miedzy tym meczem a Libertad i Strongest , ale wybralem ten .
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tenis - ATP Estoril 2018
14:00
Tsitsipas S. - Carballes Baena R.
Tsitsipas S. -1,5 S
1,88 w UNIBET
Carballes Baena to jest teoretycznie najgorszy zawodników z całej plejady Hiszpanów: Nadal, Ferrer, Verdasco, Lopez, Bautista-Agut. Wczoraj był już jedną nogą poza turniejem, 3 set i 5:2, później przy swoim serwisie miał 0:40 z meczowymi dla przeciwnika, no cóż udało się jednak limit szczęścia chyba w tym turnieju już wyczerpał.
O Tsitsipasie mogliście przeczytać wcześniej, chłopak jest w mega gazie już od turnieju w Monte Carlo. Finał w Barcelonie, a teraz już ćwierćfinał, ma duże szanse tak szczerze nawet na pierwsze zwycięstwo w ATP bo wszyscy rywale tutaj w Estoril są w jego zasięgu.
Pozostałe typy na dzisiaj - LINK
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom