>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.05.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Erste Liga - Austria
Godzina: 20:30
Spotkanie: Innsbruck - Wattens
Typ: Innsbruck -1ah
Kurs: 1.74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Gospodarze to aktualny lider Erste Liga. Na własnym stadionie w tym sezonie są niepokonani. Warto dodać, że stracili zaledwie 6 bramek. Do składu wraca kilku podstawowych zawodników.
Goście zajmują 7 pozycję z dorobkiem 36 pkt. Na obcym terenie wygrali zaledwie 3 pojedynki. Na to spotkanie mają problemy kadrowe w drugiej linii oraz w formacji ataku.
Podsumowując spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa drużyny Wacker Innsbruck.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet
Typ: Lechia i powyżej 2,5
Kurs:
2,59
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Można powiedzieć, że jest to mecz dla Lechii o utrzymanie się na 100% w lidze a gdzie tego nie dokonać jak u siebie przed własnymi kibicami, którzy są tak mocno zawiedzeni postawą piłkarzy przez cały sezon...
Trener P. Stochowiec mam nadzieję, że poukłada ten zespól na następny sezon i już nie będzie takiej kompromitacji no ale w tym sezonie trzeba się utrzymać a jeśli Lechia przegra ten mecz to może być ciężko...
Czuję, że w tym meczu może wpaść też kilka bramek - Nieciecza nie ma nic do stracenia Oni muszą zaatakować mimo wszystko Lechia powinna zgarnąć 3 punkty.
⛔100
 
furiouszen 248

furiouszen

Użytkownik
Dyscyplina: Greyhounds - wyscigi psow
Godzina: 19:37 czas PL, 18:37 czas UK
Spotkanie: Central Park, D2 - 265m
Typ: 4. Orbital Conna wygra
Kurs:
3.00
Bukmacher: Totolotek *(totoracing)
Analiza: W dniu dzisiejszym kompletnie nie planowalem grac tego biegu, gdyz prognoza kursu byla dosyc niska, lecz po wystawieniu oferty przez bukmacherow typ moim zdaniem ma duze value i jest warty ryzyka po kursie 3.00 na chwile obecna. Dzisiejszy bieg w Central Park rozpoczynajacy dzisiejsze zawody w Sittingbourne zapowiada sie dosyc jednoznacznie. Na torze 4. Orbital Conna jest najmlodszym i jedynym w tym biegu psem. Pozostale rywalki to suki, przez co srednio jest 4-5kg ciezszy od kazdej z nich. Ma bardzo dobre starty pomimo swej wagi i nie bedzie mial problemu z challengami. Jest juniorem z najlepsza w tym rozstawieniu zyciowka z czasem 16.69, co daje 0.08 przewagi nad rywalka z toru 1. Ask Karren. Jest rowniez zagrozeniem, lecz psiny z toru 3. I 5. sa wolniejsze na startach od mega faworyta, wiec czasowo powinien ja pokonac do konca wyscigu. Ask karren biega srednio 17.10, choc ma przeblyski lecz w slabszej formie. Z toru 6. Edenvale Velvet z podobnymi osiagnieciami do Ask Karren. Podobno predykcja, odpowiednie psiny by zajac 2 lokate. Na starcie jesli odpowiednio wyjda psy z pozycji 4-1-6, wtedy do luku i na zejsciu do prostej przedwiduje znaczna dominacje 4. Orbital Conna, ze wzgledu na wage i czasy do pierwszego luku. Jest w stabilnej formie by udowodnic to dzisiejszym zwyciestwem. Powodzenia.
✅200
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: GKS Tychy - Miedź Legnica
Typ: Miedź Legnica i powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2.69
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Na dzisiaj wybieram starcie lidera z Leginicy z drużyną GKS Tychy. Miedź po latach &#39;dobijania&quot; się do Ekstraklasy w tym roku już chyba spełni marzenia i oczekiwania swojego właściciela oraz oczywiście kibiców i w przyszłym sezonie zamelduje się w najwyżej lidze w kraju. Legniczanie obecnie mają 5 punktów przewagi i uważam, że będą chcieli ją co najmniej utrzymać, a może i powiększyć w zalezności jak ułożą się pozostałe wyniki w kolejce, myślę również, że będą chcieli jak najprędzej zapewnić sobie awans, żeby nie drżeć o niego do ostatniej chwili. Za typem również przemawia ich bezpośrednie H2H, które zostało pokryte w każdym z ostatnich 4 meczy jakie rozegrali między sobą na przestrzeni ostatnich lat. Na niekorzyść trypu może wyjść to, że lider nawet przy przegranej nie straci przodownictwa w tabeli oraz forma gospodarzy, którzy w meczach wiosennych przegrali tylko raz, ponadto 2 razy zremisowali oraz wygrali 6 meczy, ale forma gości jest również imponująca, wygrali bowiem oni 6 meczy i 3 zremisowali, ani razu w tym roku nie zeszli z boiska pokonani. Reasumując, liczę, że Miedź zdaje sobie sprawę z szansy jaka przed nimi stoi i będzie chciała jak najszybciej zapewnić sobie awans. Inne ciekawe typy z tego meczu to czyste zwycięstwo Miedzi @2,248 1xbet oraz powyżej 1,5 gola Miedzi po @2,375 również w 1xbet. Powodzenia.
⛔100
 
edsoncanoe 329

edsoncanoe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Paris FC-AS Nancy
Typ: Nancy
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zapraszam do drugiej ligi francuskiej.Spotkanie druzyny Nancy ktora walczy o ligowy byt z zespolem Paris ktory jest juz na wakacjach,choc niektore portale jak np.flashscore sugeruje ze w barazach zagraja trzy druzyny co jest ich ewidentna pomylka bo tylko trzeci zespol bedzie mial ten zaszczyt.Patrzac na ten portal mozna wywnioskowac ze Paris ma nadal szanse na baraze,ale tak nie jest.
Do konca sezonu zostaly dwie kolejki.Nancy zajmuje bezpieczna 17 lokate majac 2pkt przewagi nad zespolem ktory zagra w barazach wiec wszystko jest w ich nogach i co wazne nie musza ogladac sie na innych.Wygrywaja dwa mecze i zostaja na nastepny sezon w Ligue 2.
Patrzac na ich forme z ostatnich kolejek(dwie wygrane w trzech meczach) mysle ze sa w stanie zrealizowac ten plan.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Erste Liga - Austria
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Liefering - Hartberg
Typ: 2
Kurs: 2,43
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Witam,
typ bardzo ryzykowny jednak kilka argumentów za Hartberg:
- forma ostatnich 5 spotkań ligowych 4-1-0(bramki11-1), Liefering 1-3-1(bramki4-3)
-Liefering w ostatnich 4 spotkaniach grał 3 mecze z drużynami z miejsc 9,8,7, nie potrafił wygrać z żadną z nich ,spotkania zakończyły się remisem,dla przykłądu z Wattens było 0-0, natomiast Hartberg z Wattens grał 13 kwietnia i wygrał 4-0.
-kursy lecą na łeb na szyję , dziś było 2.85 jeszcze więc albo podpucha ,albo &quot;coś wiedzą&quot; ;)
ogólnkie Liefering jak by się zaciął parę spotkań temu,a z racji ,że to już finisz sę zbliża to może widzą za dużą stratę i odpuszczą.
Jednak h2h ostatnie 3 spotkań -dwie wygrane Liefering i remis dodatkowo Liefering u siebie tylko jedna poraża na 15 spotkań w tym sezonie więc jak pisałem typ ryzykowny....
uważam jednak ,że goście czują woń awansu do 1 ligi i są w gazie co pozwoli im na zwycięstwo. Oglądamy ????
Pozdrawiam.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia , 1 liga - grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Gent - Charleroi
Typ: Gent wygra i poniżej 3.5 bramki w meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: forbet
Analiza:
Zdecydowanie mój faworyt na dzisiaj... To co wyróżnia zespół Gent - to gra u siebie - oczywiście prócz ostatnich spotkań. W czasie rund zasadniczych Gent zrobił ze swojego terenu twierdzę - bramek praktycznie nie tracił , również z tymi lepszymi zespołami. Większość meczów u siebie wygrywał.. Dzisiaj mecz myślę , że ważny ale głównie dla ekipy gospodarzy , gdyż wciąż mają szanse na bezpośredni awans do LE jak również na grę w LM.. Widziałem mecz Anderlechtu z Charleroi no i ekipa Charleroi widać , że już tą grupę mistrzowską ma w poważaniu .. dla nich sezon się raczej skończył a ten mecz potraktują jako ten z rangi gry o pietruszkę mimo , że cień szansy na puchary im pozostał to raczej wątpię żeby coś ugrali na tak trudnym terenie tym bardziej , że Gent całkiem niedawno wygrało z nimi skromnie 1-0.. Myślę , że wynik dzisiaj może być podobny! Powodzenia !
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Estoril (Portugalia)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Jarry - Carreno Busta
Typ:
(Handicap +1.5 seta Jarry)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od Jarriego ,który ostatnio wygrał dość gładko z Ojeda. W tym samym turnieju w Portugalii pokonał Mayera. Porażka w Barcelonie z Paire dopiero po trzech setach. Jak widać Jarry dysponuję formą którą może zagrozić faworytowi jakim jest Carreno-Busta. Dobrze spisuje się na kortach ziemnych. Myślę ,że dzisiaj Jarry powalczy i ugra dzisiaj przynajmniej jednego seta.
Jeśli chodzi o Hiszpana ma także dość fajny okres w swojej formie. Zwycięstwo z Kickerem,Dimitrovem,Mannarino,Paire. Dzisiaj mimo ostatnich dobrych wyników czuję ,że Jarry może nie wygra tego meczu ,ale na pewno powalczy. Pozdrawiam trzymajcie się jutro zapodam coś oczywiście z siatkówki.

✅91
 
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:15
Spotkanie: Niemcy-Dania
Typ: Dania
Kurs: 2.15
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Witam was w kolejnym dniu maja.Jak na razie mam 2/2 i jeden zwrot.Dzisiaj celuję w hokeja.Po fenomenalnym meczu Kanady i niespodziance jaką sprawiło USA,aż muszę postawić na Duńczyków i oglądać dzisiejszy mecz.Niemcy to wicemistrzowie i oni są stawiani w roli faworyta przez większość(kursy mówią inaczej,a ja wiem dlaczego). Dania na ten mecz przygotowała najmocniejszy skład jaki posiadają,jeden z najlepszych w ich historii,lepszego już nie dało się złożyć.Będzie to 1 spotkanie na tym turnieju,drugie grają z USA,więc muszą tutaj wygrać,aby zapewnić sobie te 3 punkty.Tydzień temu grali z Niemcami i wygrali 1 golem,ale dzisiaj przy swojej publiczności będą iść jak burza i myślę,że pokonają Niemców dwoma bramkami.Podsumowując stawiam na Danie,a wynik hmm... dałbym może 4-2.Mam nadzieję,że Dania wykorzysta atut własnego boiska i tłum kibiców.Powodzenia i pozdro!! ????
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej MŚ w Danii
Godzina: 20:15
Spotkanie: Niemcy - Dania
Typ: Niemcy z dogrywką i karnymi
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam wszystkich, niestety wczoraj Salzburg nie strzelił w pierwszej połowie i było leżeć...
Na dziś mam coś z zupełnie innej beczki, początkowo typ dnia miał iść w stronę USA. Ponieważ stwierdziłem że pierwsze mecze obejrzę a później będę typował ( a szkoda...)
Do rzeczy, niewiem czy aby zbyt bardzo nie są faworyzowani dziś gospodarze tego turnieju.
Ostatnio co prawda wygrali z nimi w dogrywce lecz była to towarzyska potyczka. Dla obydwu zespołów może to być kluczowy pojedynek jeśli chodzi o awans z ostatniej czwartej pozycji. Niema co ukrywać w top 3 tej tabeli Kanada, Usa i Finowie, tak bynajmniej ja to widzę. Głównym kandydatami do wejścia poza tą trojcą zapewne właśnie jedna z tych drużyn.
Niemcy po świetnej grze w Pyongchang mają smaki na wyjście z grupy i będą dzisiaj gryźć lód aby nie przegrać na otwarcie. (jak ostatnio)
Reasumując, mecze tych reprezentacji są zazwyczaj na styku, moim zdaniem to nasi zachodni sąsiedzi lepiej się ostatnio rozwijają
w tej dyscyplinie. Między innymi dlatego też stawiam iż zwyciężą po walce w tym meczu.
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona - Valladolid
Typ: Powyżej 60,5
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich, w dniu dzisiejszym przygotowałem kolejne niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie z piłki ręcznej. Wczorajszy typ sprawił, że emocje były do ostatnich minut, ale na szczęście wszystko zakończyło się happy endem. Jedno dość wcześnie grane spotkanie pomiędzy La Rioja, a Anaitasuna uciekło, które miałem na oku i najwyższa linia pękła. Drugim zdarzeniem, które odrazu rzuciło mi się w oczy jest mecz pomiędzy od wielu lat panująca w Hiszpanii i regularnie grająca w Lidze Mistrzów Barceloną, a beniaminkiem Valladolid, który sezon może zaliczyć do udanych, gdyż grali bardzo dobrze i nie jednemu zespołowi z czołówki urwali punkty. W dniu dzisiejszym przyjdzie im się zmierzyć z wielką Barceloną w ćwierćfinale pucharu Hiszpanii. Faworytem do wygrania są oczywiście Katalończycy, którzy są zespołem bardzo doświadczonym, a większość zawodników odgrywa czołowe rolę w swoich reprezentacjach. Goście to zespół bardzo nieobliczalny i ambitny, a zarazem grający w kratkę, który przeplata doskonałe występy słabymi. Moja propozycja na ten mecz to oczywiście bramkowy over, gdyż Katalończycy słyną z grania efektywnego oraz mocno ofensywnego, zresztą w każdym sporcie tak jest czy oglądamy piłkę nożną, koszykówkę lub Handball z ich udziałem to nie przypominam sobie, żebym widział nastawienie drużyny defensywne. Goście również są zespołem ustawionym ofensywnie, a świadczy o tym ilość rzucanych bramek w każdym meczu. Osobiście gram wszystkie linie zaczynające się od +57,5 wzwyż razem z najwyższa linią jaką wystawiła Fortuna, czyli +60,5 po fajnym kursie 3,05 która jest jak najbardziej w zasięgu. Spodziewam się fajnego widowiska obfitującego w sporą ilość bramek, myślę, że jak dobrze jedni i drudzy wejdą w mecz to tych bramek może być blisko 70, a żeby nie być gołosłownym to podam kilka ostatnich bezpośrednich spotkań obydwu drużyn: 41:35; 25:38, 39:25 oraz ostatni mecz 29:30. Jak widać tylko raz najwyższa linia nie pokryła się, dlatego uważam ten typ za sporą okazję od bukmachera. Bezpieczną linię jednak uważam +57,5 jednak szkoda byłoby nie skorzystać z pozostałych, gdyż w tym meczu pachnie mocnym overem i idę w najwyższa linię dzisiaj.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Brighton - Manchester United
Typ: Brighton +0,75 (AH)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
1. Man Utd niemal pewien drugiego miejsca, z kolei gospodarze potrzebują punktów aby nie oglądać się na innych i zapewnić sobie utrzymanie.
2. Terminarz - Man Utd w ciągu 2 tygodni rozegra jeszcze 4 spotkania, a zwieńczeniem będzie finał FA CUP przeciwko Chelsea, tak więc teraz jest ostatni czas na regenerację dla zawodników.
3. Brighton dzisiaj w najsilniejszym składzie, Man Utd bez Lukaku, Valencii, Jonesa, Sancheza, Lingarda
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Afryka Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Al Ahly - Esperance
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.65
Bukmacher: forbet
Pierwsza kolejka fazy grupowej, spotkanie porównywalnych zespołów mistrza Egiptu i mistrza Tunezji. Faworytem ze względu na własne boisko jest Al Ahly. Gospodarze już kilka tygodni temu zapewnili sobie kolejne mistrzostwo kraju. W h2h w ostatnich kilku latach Al Ahly u siebie z Esperance wygrywał lub remisowal. Dziś liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom