>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 4. Czerwca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina: 12:30
Spotkanie: Wisła Puławy - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 1.78
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Ostatnia kolejka polskiej pierwszej ligi . Miesiąc temu nie dawałem jakichkolwiek szans Górnikowi na awans. Jednak pięć kolejnych zwycięstw i kiepskie wyniki drużyn bedących wówczas wyżej w tabeli sprawiły ,że przed ostatnią kolejką wszystko w rękach (a raczej nogach) piłkarzy z górnego śląska. Za nimi 5 drużyn które wciąż liczą sie w walce o drugie , premiowane awansem miejse a co za tym idzie Górnik nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę , remis nie wchodzi w grę. Gdyby nie to , że Wisła walczy jeszcze o uniknięcie spadku i gre w barażach kurs byłby zdecydowanie niższy. Do mnie to jednak ani trochę nie przemawia. Bazuje na formie obu ekip a ta jest całkowicie różna . Tak jak wspomniałem , w maju Zabrzanie wygrali wszystkie swoje mecze inkasując 15pkt. Z drugiej strony mamy gospodarzy którzy w ostatnich 10 meczach wygrali zaledwie raz. W dodatku są najgorzej grającym zespołem 1 ligi na własnym terenie (2-7-7). Górnik jest obecnie poprostu za mocny by po takiej serii zaprzepaścić awans w Puławach. Aczkolwiek przyznam , że jako kibic Ruchu Chorzów życzę im tego z całego serca ???? . Ktoś jednak kiedyś powiedział , że w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty tak więc gram zwycięstwo Górnika. Za mniejsze stawki polecam HT/FT 2/2 (2.75) oraz hc -1 (3.05). Kursy w nawiasach pochodzą z unibetu.
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa, Grupa Mistrzowska
Godz: 18:00
Spotkanie: Legia - Lechia
Typ: Legia hc -1.0
Kurs: 2.85
Bukmacher: iforBet
Analiza:

Decydująca kolejka rozgrywek. Tak się złożyło że wszystkie 4 zespoły mające szanse na tytuł grają ze sobą , a lider podejmuje ostatnią w tym gronie 4 -tą Lechię. Zwycięstwo gospodarzy zapewnij im mistrzostwo , a oglądając ostatni mecz w ich wykonaniu w Kielcach jestem pewien że tak się stanie. Legia zagrała bardzo dobre zawody stwarzając sobie bardzo dużo sytuacji do zdobycia kolejnych bramek , jednakże zabrakło szczęścia ( słupki ) , oraz koncentracji i skuteczności ( kilka razy sam na sam ). Sadzę że przed własną publicznością Legioniści wyjdą mocno zdeterminowani i od początku meczu narzucą swój styl gry chcąc jak najszybciej objąć prowadzenie i odskoczyć później na bezpieczny dystans by uniknąć jakiejś niemiłej niespodzianki w końcówce spotkania.
Lechia świadoma tego iż porażka może pozbawić ich szans nawet na grę w Lidze Europy zapewne spróbuje w jakiś sposób przeciwstawić się rywalowi , aczkolwiek patrząc na dotychczasowe wyjazdowe dokonania nie daje jej większych szans na zrealizowanie tego celu. Dlatego oczekuję pewnego zwycięstwa Legii co najmniej dwoma bramkami.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagielonia Białystok - Lech Poznań
Typ: Jagielonia 3+
Kurs: 5,46
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Walka o mistrzostwo Polski i Jagielonia, która jest moim zdaniem rewelacją tego sezonu zagra u siebie ze zmęczonym Lechem Poznań. Mój typ na to spotkanie to 3+ bramki dla gospodarzy. Vassiljev, Cernych Sheridan - czego chcieć więcej. Do tego overki w Białymstok w tym sezonie jak na zawołanie. Pewnie, że Jagiellonia miała delikatny kryzys w rundzie wiosennej, ale to już przeszłość i jestem pewien trzech goli dla gospodarzy niech pokażą klase i zdobędą tytuł, a legie na remis z mocną Lechią i mamy fajną niespodziankę. Pozdrawiam wszystkich typerów i typerki:)
⛔100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Raonic - Carreno-Busta
Typ: Milos Raonic wygra mecz
Kurs: 1.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
French Open w pełni, szczęście sprzyja, więc dalej ciągniemy (wg mnie) pewniaków. W pojedynku tym spotyka się 6 rakieta w rankingu ATP z 21. Zdecydowanym faworytem na którego stawiam jest olbrzym (195 cm wzrostu) z Kanady (pochodzenie czarnogórskie), Milos Raonic. Atutem Milosa jest niewątpliwie potężny serwis i co ciekawe wygrywa aż 60% piłek z drugiego podania. Jego drugi walor to znakomity forhend, natomiast nieco gorzej jest z bekhendem. W każdym razie jak &quot;idą&quot; mu serwy, to potrafi wygrać z każdym. Raonic z Hiszpanem Pablo Carenno-Busta spotkał się 3 razy i to w ciągu 5 miesięcy zeszłego roku. Wygrał wszystkie te pojedynki do zera: 27.06.2016 Wimbledon 3:0, 07.10.2016 Pekin 2:0, 01.11.2016 Paryż 2:0. Raonic to 26 latek mający na koncie wygrane w 8 turniejach ATP (wielokrotny finalista), natomiast Pablo to 25 latek który zaliczył 3 wygrane w turniejach ATP i 3 krotny finalista tych zawodów. Sam fakt, że Milos wygrywał z Pablo bez straty seta uprawnia mnie do obstawienia tego meczu na zwycięstwo Kanadyjczyka. Dla odważniejszych proponuję obstawienie z handikapem (np. -1.5 seta) Powodzenia!
⛔100
 
dtype 0

dtype

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Jagiellonia jak i Lech wciąż walczą o mistrzostwo kraju. Obie ekipy są w gazie i z pewnością będą liczyć na potknięcie Legii przy czym same za wszelką cenę będą chciały wygrać. Mecz od początku będzie otwarty więc możemy spodziewać się wielu bramek.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Boks
04:00
Stevenson - Fonfara
Typ: Fonfara wygra przez KO, TKO
Kurs: 6,00
Buk: totolotek
Stawiam na wygraną Andrzeja prze czasem. Faworytem jest oczywiście Stevenson, walką u niego w Montrealu. Stevenson ma już 40 lat, Andrzej znacznie młodszy. W pierwszej walce Andrzej pokazał się z bardzo dobrej strony, miał Stevenson na deskach, wtedy nie potrafił tego wykończyć, jeśli w tej walce będzie podobnie to myślę źe Polak już by tego nie wypuścił. Andrzej ma spory repertuar ciosów w ofensywie, w dodatku ma młotki w obu pięściach i jednym ciosem jest w stanie skończyć walkę. Jego mankamentem jest słaba obrona, lecz teraz jego trenerem jest znakomity specjalista od defensywy Virgil Hunter. Liczę że jakaś poprawa będzie widoczna bo Andrzej nie może tyle przyjmować ciosów. Liczę na Andrzeja, szanse są, kursy coraz bardziej spadają na wygraną Andrzeja. Walką około 4:15 w Polsacie Sport, pamiętam te emocje w momencie gdy Andrzej posadził na deski Stevensona, teraz liczę na więcej. Jedziesz Andrzej!
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Urvalsdeild
Godzina: 22:00
Spotkanie: FH Hafnarfjordur - Stjarnan Gardabae
Typ: 2
Kurs: 3,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
witam
na jutro proponuję kolejną z wyspiarskich lig - tym razem Islandia i spotkanie 8 ekipy z liderem tamtejszych rozgrywek.
Hafnarfjordur w tym sezonie w 5 meczach tylko raz wygrali, ale i tylko raz przegrali. Pozostałe 3 mecze to remisy. U siebie rozegrali 2 mecze z czego jeden zremisowali i jeden przegrali. Na ten moment strzelają 2 bramki na mecz i tracą niecałe 2, więc jak cała islandzka liga grają mocno overowo i tutaj również można szukać lepszego kursu łącząc zwycięstwo z overem.
Ja jednak skupiam się jedynie na zwycięstwie gości. Stjarnan są liderem rozgrywek a zarazem jedyną drużyną, która nie przegrała meczu. Wprawdzie rozegranych zostało dopiero 5 kolejek i z pewnością znajdzie się ktoś komu uda się ich zaskoczyć to nie sądzę, aby miało zdarzyć się to jutro w dodatku z tak słabo spisującymi się u siebie Hafnarfjordur. Goście tego spotkania w 5 kolejkach zgromadzili 13 pkt za 4 zwycięstwa i remis. Legitymują się przy tym świetnym bilansem bramkowym 15-5 (wyjazdowo to 2 zwycięstwa i remis i bramki 8-4). To wszystko wydaje się przemawiać za tym, aby spokojnie obstawić ich zwycięstwo w jutrzejszym meczu. Mam nadzieję, że nie zawiodą i pewnie zainkasują jutro 3 pkt
pozdrawiam i powodzenia
⛔100
 
F 108

faklop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ:
BTTS
Kurs:
1.72
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Mecz na łazienkowskiej choć na Polską Ekstraklasę, będzie wielkim widowiskiem. Trzy drużyny z kompletem punktów w grupie mistrzowskiej 41, oraz Legia z punktami 43. Mecz, którego z pewnością nie odpuszczą dwie drużyny. Chociaż dla Gdańszczan warunkiem zdobycia mistrzostwa byłby jedynie remis w Białymstoku, wygrana z Legią daje im pewną grę w pucharach. Za nimi świetny sezon, twierdza w Gdańsku dała im sporo pewności siebie i chociaż ryzykowne jest stawianie ich w roli faworyta, tak BTTS myślę jest do ugrania. Ostatni mecz w sezonie, wielki przeciwnik i walka do końca. Nawet, jeśli nie uda im się Legionistów pokonać, to myślę, że zdobycie bramki nie powinno stanowić większego problemu, zwłaszcza w ostatnim meczu tego sezonu.

⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Bruk-Bet Nieciecza
Godzina: 18:00
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,21
Bukmacher: eFortuna
Przed nami mecz o tzw pietruszkę, dla obu zespołów sezon już się zakończył. Wydaje się, że dla Niecieczy już pare miesięcy temu gdzie zaczeli grać bardzo słabo i tak grają to dnia dzisiejszego.
W tym sezonie obie ekipy grały już ze sobą 2 razy i oba mecze wygrała Wisła, 2:0 u siebie i 3:2 na wyjeździe.
W grupie mistrzowskiej obie ekipy spisują się poniżej oczekiwań, Termalica 5 porażek i tylko 1 remis, 1:1 z Pogonią Szczecin natomiast Wisła Kraków po obiecującym początku czyli 1:1 z Legią na Łazienkowskiej przyszły 4 porażki i tylko 1 zwycięstwo z Pogonią u siebie 4:0 ale właśnie u siebie Wisła jest mocna zwłaszcza z tymi słabszymi drużynami potrafi wysoko wygrać.
Wisła u siebie bardzo często strzela minimum 2 bramki a nawet więcej było tak np w meczu z Pogonią 4:0, Wisła Płock 3:2, Jagiellonią 3:1, Lechią 3:0, Arką 5:1 czy Łęczna 3:2. No a do tego dodamy nieszczelną obronę Wisły gdzie można spodziewać się, że Nieciecza strzeli tę 1 bramkę a jeśli nie to wierzę, że Wisła zakończy ten sezon bardzo widowiskowo i nastrzela pare goli w tym meczu.
W Wiśle nie zobaczymy M. Sadloka i K. Maczynskiego natomiast w Niecieczy nie zagrają R. Gergel i B. Smuczyński.
Powodzenia.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Japonia, J-League
Godzina: 08:00
Spotkanie: Cerezo Osaka – Albirex Nigata
Typ: Cerezo Osaka wygra i over 1,5 gola w meczu
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Japońska J-League zaprasza w niedzielny poranek na kolejne mecze. Dziś przyjrzymy się spotkaniu w mieście Osaka.
Gospodarze, którzy dobrze spisują się na własnym obiekcie (4-2-0) mają szansę na dołożenie kolejnego zwycięstwa, co umacnia ich na początkowych miejscach w tabeli, gdzie różnice punktowe są nieduże.
Osaka w meczach domowych strzela średnio 2 gole na mecz. Zadanie to powinien ułatwić fakt, iż Albirex Nigata to drużyna z NAJGORSZĄ defensywą w lidze – stracili 27 bramek w 13 spotkaniach.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze którzy zajmują 3 lokatę w lidze.. Uważam, że zatriumfują w tym spotkaniu i zdobędą punkty w pojedynku z przedostatnią drużyną ligi . Jest to świetna okazja, aby powiększyć swój dorobek. Mam tylko nadzieję, że mecz zakończy się każdym innym zwycięstwem Osaki niż 1:0 ;)
Powodzenia i pozdrawiam ✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 0

beatles1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 4.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cóż można powiedzieć o ostatniej kolejce najbardziej interesującej, emocjonującej, pełnej spektakularnych zagrań i wielkich talentów piłkarskich ligi, którą jest EKSTRAKLASA? Na pewno to, że w końcu dowiemy się kto zostanie mistrzem.
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem do zdobycia mistrzostwa i wygrania tego meczu jest Legia. Moim zdaniem jest to typ bez żadnych merytorycznych argumentów. Po prostu Legia to Legia i musi wygrać, otóż nie.
W ostatnich meczach Lechici grają bardzo dobrze w defensywie jak i ofensywie. Bracia Paixao, Peszko, Wolski czy Kuciak w bramce oraz reszta powinni spokojnie sobie poradzić ze słabą Legią, której gra opiera się tylko i wyłącznie na Odidja-Ofoe. Na legionistach ciąży ogromna presja wyniku z którą według mnie sobie nie poradzą. Muszą zaatakować, a jak wiadomo ostatnio nie idzie im to najlepiej. Nieskuteczność i nieskładne, szarpane akcje nie wróżą najlepiej.
Gdy Lechia strzeli pierwszą bramkę gra warszawiaków kompletnie się posypie. Wiadomo też, że Lechia podejdzie do tego meczu na sto procent. Muszą zdobyć punkty aby grać przynajmniej Lidze Europy. Wygrana może dać im tytuł mistrza w przypadku korzystnego wyniku w Białymstoku.
Osobiście uważam, że mistrzem zostanie Jagiellonia, ale Lechia wygra ten mecz.
Powodzenia
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa Grupa mistrzowska
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Typ:
Korona (-1,5)
Kurs:
5.4
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Handi na Real siadł elegancko, także kontynuuje dobrą serie w tym miesiącu. Idę po raz kolejny w wysoki kurs, bo myślę że warto. Spotykają się 2 drużyny, które po tym sezonie żegnają się ze szkoleniowcami. Tylko różnica jest taka, że pożegnania te są w innych nastrojach. Jaki jest w Kielcach widać po filmiku z podziękowaniami dla trenera, czy okolicznościowymi koszulkami na meczu z Legią. W Pogoni tego nie ma. Pogoń prawdopodobnie wyjdzie na ten mecz w zestawieniu bliskim do meczu z Wisłą, gdzie dostali 4:0. Nie ma Deleva i Gyurcso. Kurs tak wysoki na Koronę jest pewnie podyktowany tym, że prawie cała obrona nie zagra. Ja widzę analogie tutaj do meczu Śląska, gdzie też nie zagrał Pawełek i kilku obrońców a poradzili sobie wygrywając pewnie na wyjeździe. Czas pożegnać Bartoszka w fajnym stylu, bo zrobił dużą robotę. Mimo braków w obronie Korona ma kim straszyć - Palanca, Kiełb czy Możdżeń będą dostępni dla trenera Bartoszka. Dla mnie Korona nie odda 5 miejsca w lidze Wiśle i pewnie pójdzie po 3 punkty w Szczecinie ogrywając Pogoń będącą w wakacyjnej formie od kilku tygodni.
⛔100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Nioemcy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brose Baskets Bamberg - EWE Baskets Oldenburg Handicap[0-13,5]
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza.Zapraszam na 1 pojedynek fińałowy ligi BBL w Niemczech.Gospodarze tego spotkania drużyna Brose Baskets Bamberg to obrońca tytułu mistrzowskiegi i zdecydowany faworyt tego meczu i całego finału.W sezonie zasadniczym zajęli oni 2 miejsce w tabeli z 58 punktami zdobytymi.Na ten dorobek złożyło się 29 zwycięstw i tylko 3 przegrane pojedynki.Następnie w fazie pucharowej kolejno pokonali Bonn 3-1 w ćwierćfinale i w półfinale gładko 3-0 Bayern.Ich rywale zespół EWE Baskets Oldenburg w rundzie głównej zajął 5 miejsce w tabeli z 36 punktami.Wygrali oni 18 pojedynków,ale 14 meczy przegrali.W fazie play -of pokonali kolejno Bayreuth 3-1 i w półfinale sprawili bardzo dużą niespodzianke pokonując 3-2 rozstawiony ULM 3-2.W ostatnim pojedynku tej rywalizacji wygrali na terenie przeciwnika 78-75 i sensacja stała się faktem.Myśle że w tym pojedynku to gospodarze odniesą zwycięstwo jednak niesądze żeby goście przegrali wysoko.Handicap +13.5 punkta powinien wystarczyć do zwycięstwa EWE Baskets Oldenburg
⛔100
 
J 50

justpositive

Użytkownik
Dyscyplina: World League 2017 Volleyball
Godzina: 04.06.2017 - 14:00
Spotkanie: Italy - Brazil
Typ: Liczba setów ponad 3.5 - tzw over 3.5 seta ????
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witajcie typerzy, witajcie typerki(jest takie slowo w języku Polskim?) w ten piękny niedzielny poranek. Dzisiaj przenosimy się na World League 2017 hohoho fachowa nazwa. Będzie krótko bo jutro na Polski muszę opowiadanie napisać, a babka z pszyrki tyle zadała ???? Mój analityk prosto z ligi wspomnianej wyżej podzielił się kilkoma ciekawymi statystykami. Brazylia 2 mecze w turnieju 1w 1p setowo bardzo korzystnie do typu wyżej. Włochy na 2 mecze 1w 1p. Z wszystkich 4 meczy tylko jeden zakończył się 3:0 w setach Włochy z Iranem który jak każdy wie słabiutko się prezentuje w tych zawodach dostał właśnie od Włochów 3:0 i od Brazyli 3:1. Nie będę was okłamywał jak dla mnie grają tak zbliżoną siatkówkę, że ten typ to pewniak. Statystki za tym przemawiają, ostatnie mecze, forma, zawodnicy- ogółem wszystko. 4 seciki wpadają o 14 na nasze konto i zaczynamy niedzielny BAL :grin: .
Pozdrawiam JustPositive
✅55
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Girona - Zaragoza
Typ: 1
Kurs: 3.88
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Druga w tabeli Girona z aspiracjami na awans do LaLiga podejmuje na własnym stadionie 15 w tabeli Zaragozę. Zupełnie nie wiem dlaczego w tym meczu są takie stawki, pewnie ktoś coś wie, albo ktoś coś kupił. Ja niestety nie wiem. Girona to zespół, który ma najwięcej bramek zdobytych w lidze, więc liczę, że i dziś coś strzelą. Zwycięstwo daje awans Gironie, z kolei Zaragoza ma już w zasadzie pewne utrzymanie. Ostatnie mecze obu ekip to odpowiednio Girona: 2-1-2, gdzie zwycięstwo ostatnie było miesiąc temu, a Zaragoza 0-3-2. Obie ekipy spotkały się już w tym sezonie i w Zaragozie wygrała Girona 2:0, mając zdecydowaną przewagę w meczu. Girona stwarza sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, brakuje im tylko skuteczności, dziś liczę, że tej skuteczności nie zabraknie. Stawiam na powtórkę wyniku z pierwszgo spotkania.
⛔100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Wisła - Termalica
Typ:
1H(-1,5)
Kurs:
2,30
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Ostatnia koleja naszej Ekstraklasy,gospodarze mają jeszcze szansę na 5 miejsce na koniec sezonu, Termalica po awansie do czołowej ósemki spuściła całkowicie z tonu i jest zdecydowanie najsłabszą drużyną z całej stawki, widać po nich, że chcą tylko dograć ten sezon do końca jak najmniejszym nakładem sił, Wisła ostatnio również nie zachwyca, ale fakt, że mają jeszcze szansę wyprzedzić Koronę, która zagra w Szczecinie + godnie pożegnać się z kibicami pod Wawelem, ogólnie myślę, że będzie to mecz overowy, a proponowany handicap powinien zostać pokryty przez Wisłę. Jeżeli chodzi o kontuzje to w Wiśle nie zagra nieobecny już od dłuższego czasu Sadlok, a w Termalice Gergel i Smuczyński. Jeżeli chodzi o H2H między nimi to do tej pory zagrali 6 razy, z czego 4 mecze wygrała Wisła i były 2 remisy, dzisiaj uważam, że Biała Gwiazda dołoży 5 wygraną, a popularne Słoniki na pierwsze zwycięstwo będą musieli poczekac co najmniej do przyszłego sezonu.
⛔100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - Roland Garros
Godzina: 13:00
Spotkanie: S. Stosur - J. Ostapenko
Typ: S. Stosur wygra 2-0 w setach
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaraz po pojedynku Isnera z Khachanovem około 13:00 albo i później jak chłopy pograja dłużej wyskoczą na parkiet powyższe Panie. Jelena Ostapenko wręcz zniszczyła poprzednią rywalkę tj Tsurenko. Ale każdy kto widział ten mecz mógł się przekonać co zagrała Tsurenko. Wyglądała jakby nie zjadła śniadania i miała betonowe buty. Drugi set pokazał że Ostapenko gra jak z zamkniętymi oczami, i co normalne przestała trafiać, a tak słaba Tsurenko złamała Jelene i to 2-3 razy i lepiej już wyglądała przy swoim podaniu. Dziś Ostapenko raczej będzie kontynuować pokaż nie wymuszonych błędów. Stosur w swoim repertuarze ma to samo co Ostapenko, jest także w formie. Jednak Samantha jest królową obrony, gry przy siatce, skrótów. Ona poprostu jest bardzo wyrachowania i gra urozmaicony tenis. Ma równie dobrą rękę do mocnej gry jak Ostapenko, ale ma także tkzw czucie gry czego nie ma Ostapenko. Samantha Stosur jest w zaje... fajnej formie i bez problemu może powtórzyć sukces z przed lat gdzie dotarła do finału RG.
⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis FRENCH OPEN ATP
Godzina: zaplanowany na 18:00
Spotkanie: Thiem - Zeballos
Typ: Thiem poniżej 18,5 gema w meczu
Kurs: 2,28
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj spotka się na korcie Austriak, Dominik Thiem z Argentyńczykiem Horacio Zeballosem. Myślę że pojedynek ten będzie pozbawiony większych emocji. Może nie aż tak jak Nadal-Basilashvili :) ale nie przewiduję tu innego rezultatu niż łatwe zwycięstwo Austriaka. Dlaczego? Dominik to nie ta półka. Jedynym dobrym argumentem jaki posiada po swojej stronie Horacio jest jego serwis. Ja jednak uważam że w starciu z tak dysponowanym Austriakiem to za mało. Uwazam też że w kazdym zsklepie setów Argentyńczyk zostanie przelamany przed rozegraniem 4 własnych gemów serwisowych.Dominik potrafi dobrze zreturnować co pakzal choćby z ostatnio rozegranym meczu z Johnsonem. Przewaga w wymianach moim zdaniem nie podlega żadnej dyskusji po stronie Austriaka. Ponieważ kursy na dokładny wynik są niskie, spróbuję tu uderzyć w zwycięstwo Thiema nie przekraczające 18 gemów po stronie zwycięzcy.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Dyscyplina: World League 2017 Volleyball
Godzina: 04.06.2017 - 19:00
Spotkanie: Kanada - Serbia
Typ: Liczba setów ponad 3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: forbet
Analiza:
obie ekipy były sprawcami niespodzianek w sobotnich meczach, jednak to niedoceniani Kanadyjczycy pokazali się z jak najlepszej strony, wysyłając jasny komunikat do czołówki światowych drużyn, iż muszą się z nimi liczyć, jak dotąd są najlepszą ekipą turnieju rozgrywanego w Serbii, wygrali z Belgią a wczoraj z USA, dlatego niejasne jest dla mnie tak znaczne faworyzowanie przez bukmacherów Serbii (1,2 do 4,0).
Myślę ze będzie to zacięty mecz i dla mnie wygrana Kanadyjczyków nie będzie wielką sensacją, na pewno ugrają przynajmniej seta ????
✅65
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom