>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.06.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 16:00
Spotkanie: vendsyssel ff vs ac horsens
Typ: Liczba goli w 1 połowie ponad 1,5
Kurs: 3,35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam na niedzielne popołudnie wybrałem mecz z dani pomiędzy vendsyssel, a horsens. Swój typ argumentuje tym, że wyniki w meczach tych drużyn albo bywają wysokie albo bezbramkowe. W pierwszym meczu był wynik 0:0. Sądzę, że dziś będzie inaczej, ponieważ mimo serii horsens ( brak porażek przez ostatnie 4 mecze) mogą ponieść klęskę na stadionie vendsyssel, typował bym wynik 3:2. Podsumowując mecz moim zdaniem będzie obfity w bramki.
⛔100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 22:05
Spotkanie: Washington National u Oakland Atletics
Typ: Over 8.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: LVBET.pl
Zapowiada się kolejny overowy mecz w Oakland, wiatr znowu bardzo mocny na zapole będzie nosił piłki, na razie w tej serii w 2 meczach aż 27 runów i dziś myślę, że tez sporo ich będzie. Miotacze nieźli ale w tym sezonie bez rewelacji. Gray u siebie do tej pory wyglądał nieźle ale pałkarze Wash zazwyczaj weryfikują faktyczną wartość miotacza i myślę, że to będzie długi wieczór dla startera A&#39;s. Jeśli chodzi o Roarka czyli startera Nationals, od dawno jest od przerzucany między starterem a zmiennikiem, pitcher solidny ale bez rewelacji a przy tych warunkach i na dość ofensywnym ballparku też przed nim cięzki test. Myślę, że linia jak najbardziej do grania
✅94
 
A 4

adam693

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa 2017
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kanada - Serbia
Typ: Kanada +10.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Forbet
Analiza: Nie uważam, że Serbowie zapomną jak się gra w siatkówkę tak jak wczoraj z Belgią, Antanasijevic i Ivovic drugi raz z rzędu nie zawiodą, mogą nawet wygrac 3:0 ale uważam, że handicap zostanie pokryty. Kanada dobrze zaprezentowała się z USA, wcześniej wygrali z Belgią która już nie jest chłopcem do bicia.
21-25 21-25 23-25 - przykładowy scenariusz przegranej Kanady który pokrywa jednak handi aczkolwiek mecz zapowiada się na bardziej wyrównany. Pozdrawiam i witam na forum!
✅90
 
old-geezer 144

old-geezer

Użytkownik
W ostatnich meczach Lechici grają bardzo dobrze w defensywie jak i ofensywie. Bracia Paixao, Peszko, Wolski czy Kuciak w bramce oraz reszta powinni spokojnie sobie poradzić ze słabą Legią
Lechici to grają dzisiaj z Jagiellonią kolego...:zoltakartka:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: 02
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Obie drużyny nie straciły bramki w ostatnich 5 meczach i mogą pochwalić się bilansem kolejno Lechia 9:0, Legia 11:0...Jeśli jednak skupimy się na ostatnich dwóch meczach to wyłania się nam obraz moim zdaniem średniej Lechii i przeciętnej Legii. Lechia musi wygrać myśląc o mistrzostwie, Legia oczywiście też nie będzie chciała się oglądać na wynik w Białymstoku jednak gdzieś z tyłu głowy będą mieli świadomość że remis może wystarczyć i być może nie ma co się za bardzo odsłaniać w końcówce.
Dotychczasowa forma Lechii na wyjazdach nie będzie miała znaczenia ze względu na wagę meczu i fakt iż jest to ostatni mecz w sezonie - po prostu Lechiści dadzą z siebie 100%, dodatkowo będę mieli przewagę psychologiczną bo Lechia może a Legia musi. Humory w gdańskim zespole bardzo dobre po ostatniej wygranej 4:0 i kolejnym meczu bez straconej bramki, dodatkowo wielka motywacja i dużo mniejsza presja niż po stronie gospodarzy - i właśnie w tym upatruję szansy że Lechia wywiezie z Warszawy przynajmniej remis.
✅101
 
stanley-63 781,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina : 17:30
Spotkanie : Norrkoping - Goteborg
Typ : Norrkoping strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 2.75
Bukmacher : Unibet
Zapowiada się ciekawe spotkanie z kilkoma bramkami ale wiadomo może się skończyć różnie jednak stawiam że bramki zobaczymy , w poprzednim meczu u siebie gospodarze grali z AIK i zakończyło się 0:0 jednak z drugiej strony to AIK w meczach wyjazdowych stracił zaledwie 3 bramki tu natomiast IFK Goteborg w meczach wyjazdowych z bilansem 2-1-2 i br 7:6 tak wiec liczę że dzisiejszym mecz nie zakończy się bezbramkowym remisem , Norrkoping to najlepiej spisująca się druzyna u siebie 4-2-1 i br 10:5 stąd liczę że i dzis z ich strony padną przynajmniej dwie bramki a podzielę to na pierwszą i drugą połowę , goście nie spisują się w tym sezonie dobrze i są na miejscu 11 i tracą aż 10 pkt do dzisiejszego rywala dlatego liczę że komplet pkt powinien pozostać w Norrkoping !
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tennis - ATP Roland Garros 2017
18:00
Ramos A. - Djokovic N.
Ramos A. +2,5 seta
2,20 w Unibet

Ramos zaliczył świetny występ w Monte-Carlo na Mastersie gdzie znalazł się w samym finale, później świetnie poszła mu Barcelona i od tego czasu przygasł, chociaż wydaje mi się, że celował w Rzym, a tam trafił na dobrze serwującego Isnera który dotarł do półfinału.
Albert w meczu z Pouille na RG potwierdził, że jest mocny. Novak zagrał również 5 setówkę z Schwartzmanem i każdy już chyba wie, że jest spokojnie do ugryzienia. Myślę, że Hiszpan przytuli choć jednego seta, a kto wie czy nie zobaczymy tutaj czegoś więcej.
Drugi typ, moim zdaniem już mniej pewny:
???? Thiem D. - Zeballos H.
Zeballos H. +2,5 seta ::: 2,87 ::: 1/3

Myślę, że po takim kursie warto spróbować, bo kto jak kto, ale doświadczony Zeballos jest tutaj w stanie coś więcej ugrać niż przegrać 3:0.
Thiem jest cholernie mocny, ale jak widzę takie wyniki typu 1:6 0:6 z Djokovicem to można się za głowę złapać ze zdziwienia. Austriak co prawda jest cholernie mocny, ale wkraczamy powoli w drugi tydzień gry i liczę też na jakąś gorszą dyspozycję Thiema. Często jest tak, że na przełomie 1/2 tygodnia gry mecze są dłuższe i bardziej zacięte.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Korona Kielce
Typ: over 4.5
Kurs: 4.80
Bukmacher: unibet
Analiza:
W Szczecnie dojdzie do starcia pożegnalnego obu trenerów na ławce trenerskiej Pogoni w przyszłym sezonie nie zobaczymy już Moskala po przeciwnej stronie Bartoszka, swoje zrobili. To oznacza dla mnie bardzo otwarty mecz z wieloma sytuacjami, tutaj nie będzie determinacji w obronie obu ekip, tym bardziej że obaj trenerzy lubią grać otwartą piłkę no i nie grają o nic wielkiego już w tym sezonie. Pogoń po awansie do grupy mistrzowskiej gra młodzieżą co nie daje wyników rzecz jasna dwie ostatnie porażki 4:0 to potwierdzają, brakuje doświadczenie to ilość błędów w defensywie jest pożerająca. Przed własną publicznością na zakończenie nie będzie lepiej w defensywie bo pójdą tutaj na wymianę ciosów by coś postrzelać a potrafią to tutaj robić. Korona której gra przez cały sezon może się podobać podejdzie do tego starcia tak samo, to jest ekipa którą w ataku ma potencjał i po prostu dobrze ją się ogląda, swoje problemy na wyjazdach mają ale na luzie pokażą dziś mnóstwo kombinacji w ofensywie bo bronić nie będą bo nie mają kim, cała defensywa się posypała z różnych powodów nie zagają Pilipczuk, Micanski, Diaw , Dani Abalo, Grzelak, Rymaniak, Borjan a oni i tak w najmocniejszym zestawieniu defensywnym tracą w naszej lidze najwięcej. Nie ma ciśnienia, nie ma potencjału w defensywie, koniec sezonu, lubiące ofensywną grę ekipy tutaj będą bramki, nie ma co się więcej rozpisywać.
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Legia - Lechia
Typ:
kornery over 12
Kurs: 2.9
Bukmacher:
Winmasters
Analiza:
Dzisiaj zakończenie naszej rodzimej ligi. Dawno nie było tak ciekawie i ciasno w czubie tabeli. W Warszawie zapowiada się bardzo interesujące spotkanie. W obu ekipach jest tylko jeden cel - zgarnięcie 3 punktów. Myślę, że nie będzie półśrodków i zobaczymy ofensywnie nastawione zespoły. Staty z ostatnich meczów pomiędzy oboma ekipami pokazują, że ich mecze obfitują w kornery. W marcu w Gdańsku było 15 rożnych, natomiast w październiku w Warszawie obie ekipy &quot;nabiły&quot; 14 kornerów. Zawodnicy obu drużyn mają czym straszyć jeśli chodzi o ofensywe. Peszko, Haraslin czy Wolski ze strony Lechii jak i Guilerhme, Nagy czy Radović powinni zapewnić nam ofensywny styl gry, który przy odrobinie szczęścia pokryją podany over. Zakładam zobaczyć ofensywną grę oraz świetną atmosferę na stadionie. Niech wygra lepszy. Typ za drobne. Pozdrawiam

⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Finlandia - Veikkausliiga
Godz: 17:30
Spotkanie: KuPS - IFK Mariehamn
Typ: KuPS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 12 kolejkę ligową fińskiej Veikkausliigi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Magnum Areena zmierzą się ze sobą miejscowe Kuopion Palloseura a w gości przyjedzie drużyna Idrottsföreningen Kamraterna Mariehamn.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 18 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 6 pozycji w najwyższej lidze w Finlandii ze zdobytymi 14 oczkami w swoich 10 rozegranych spotkaniach.
KuPS u siebie w tym sezonie ligowym 2 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 przegrana i bilans bramek 5-4 natomiast IFK Mariehamn w delegacjach 3 remisy oraz 1 porażka z bilansem bramkowym 3-6.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż zespół gości to obecny mistrz Finlandii ale co do typu mój typ to zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie potrafią zagrać dobre spotkanie i u siebie potrafią grać z zespołem IFK Mariehamn a goście na wyjazdach słabo do tego nie mają już 2 najlepszych strzelców z tamtego sezonu i nie potrafią grać na terenie gospodarza to wszystko moim zdaniem złoży się na ich przegrana z zespołem Kuopion Palloseura na ich Magnum Areena.
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna - Finlandia 1Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Rovaniemi-HJK
Typ: 1 zdobedzie gola-Tak
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kurs jeszcze kilka godzin temu spadł na 1.89 teraz znów wzrósł na 1.98,widać wiec ze coś będzie sie tu dziać.
Rovaniemi będzie grac w pełnym skladzie,Taylor wraca do gry i mam nadzieje to dobry znak dla ekipy gospodarzy.Ostatnio grali dość przeciętnie ale takim zespolem wlasnie sa,raz za czas potrafia sprawic niespodziankę i przede wszytkim potrafia grac u siebie z ekipa ze stolicy.Wyniki gier z ostatnich 2 lat pokazuja ze Rovaniemi nie lezy poprostu graczom HJK,remisy,minimalne wygrane,strzelone gole z obu stron.Tym razem mysle ze będzie bardzo podobnie,Rovaniemi mysle ze postara sie strzelic gola a może i sprawić mila niespodzianke i wygrac mecz.HJK wygrało ostatnio 6-0 z SJK u siebie,na wyjazdach graja dosc przecietnie,wiec mecz ten jak i wynik moze byc otwarty dla jednej i drugiej ekipy.
Mozna postawić handi w strone Rovaniemi dla pewności.Jednak jak dla mnie mogą sprawic dzis duza niespodziankę.Powodzenia.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witam Wszystkich Ponownie ???? Wczoraj z dwoch wysokich kursow jakie podalem wesza Finlandia po kursie 5.10. W Jonkopings zabraklo trafienia gospodarzy. Na dzis zostala mi jedynie Szwecja,gdyz 1wszy typ zwyczajnie przespałem ;p
[
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina:[/b] 17.30
Spotkanie: IK Sirius FK-Halmstad
Typ: Obie strzela w 1wszej polowie
Kurs: 4.60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kursy na ten typ juz lecą nie tylko w Szwecji,ale takze u ,,Naszych&#39;&#39; bukmacherow,u ktorych mamy przyjemnosc grac. Na ogol nie zagralbym tego spotkania,ale przekonaly mnie do tego spadki oraz jesden aspekt sportowy-u Gospodarzy dzisiejszy sklad bedzie troche ,,remontowany&#39;&#39; gdyz ddwoch defensorow oraz pomocnik nie sa dzis dostepni do dyspozycji trenera,a wiec uwazam,ze Halmstad moze od poczatku rzucić się na gospodarzy i ich przycisnąć,a Sirius będzie skutecznie kontrować ???? Uważam,że over lub BTTS powinien wejsc w tym spotkaniu dosc gladko,ja natomiast ponownie ide nieco ryzykowniej ????
Moja stawka na spotkanie to 1/10.
Jesli Ci pomoglem to kilknij prosze ,,dzieki&#39;&#39; ????
Wszystkim typujacym i grajacym zycze powodzenia ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina:[/b] 19:00
Spotkanie: San Lorenzo - River Plate
Typ: River Plate
Kurs: 2,65
Bukmacher: Expekt
Analiza:

VS

San Lorenzo - River Plate
]​

Ekipa River Plate ostatnio gra najlepiej w całej Argentynie. Nie ma co do tego wątpliwości, złapali gaz i formę, a kolejnych rywali potrafią rozstrzelać jak chcą. Świetnie spisuje się Gonzalo Pity Martinez, swoje dokłada Sebastian Driussi i razem z Lucasem Alario tworzą super trio ofensywnych graczy, którzy wyprwoadzili River na drugie miejsce w tabeli ligi argentyńskiej i dali im szansę na walkę o tytuł. W dzisiejszym meczu zabraknie jednak Lucasa Alario, który musi odbyć zawieszenie. W jego miejsce do składu wskoczy doświadczony Ivan Alonso. Ale nie wierzę, że gra River jakoś znacząco dzisiaj się będzie różniła od poprzednich meczów. Siłą River będzie wyjscie z kontry, Pity Martinez świetnie potrafi napędzić szybkie akcje.
Dziś zadanie jednak się robi bardzo trudne, bowiem River wyjeżdża do San Lorenzo na mecz z trudnym rywalem. Postawa San Lorenzo także w osattnim czasie się polepszyła, klub zdołał wyjść z grupy w Copa Libertadores mimo bycia już na musiku. W lidze obecnie walka toczy się o czołową czwórkę, a w tabeli ścisk. San Lorenzo przegrali dwa ostatnie ligowe mecze, niespodziewanie 0:1 z Aldosivi i 1:2 z Racingiem, gdzie długo grali w dychę. Ale dzis na River motywacja jest oczywiście. San Lorenzo u siebie potrafi przejmować kontrolę nad meczem. River z kolei na wyjeździe jak wspomniałem niedawno czuje się dobrze w roli kontratakujacych. Tak wygrali na La Bombonera przekonująco 3:1. Zresztą ostatnie mecze wyjazdowe River robią wrażenie. Seria 9 wygranych z rzędu w lidze i Copa Libertadores jest imponująca! W każdym z meczów minimum 2 gole strzelone. A tylko z tych 9 gier w trzech zachowali czyste konto.
Przed tygodniem pisałem, że San Lorenzo i Racing to czołowe ekipy pod względem liczby goli w całej Argentynie. River także tutaj to ścisła czołówka.
San Lorenzo:Navarro - Diaz, Angeleri, Caruzzo, Rojas - Mussis - Cerutti, Belluschi, ORtigoza, Merlini - Blandi
River Plate: Batalla - Mayada, Maidana, Martinez Quarta, Casco - I.Fernandez, Rojas, Ponzio, Gonzalo Pity Martinez - Alonso, Driussi
River stać na 10 wygraną wyjazdową z rzędu, forma jest więc czemu nie?
Wiecej ciekawych typów z ligi argentyńskiej tutaj -&gt; https://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2016-17-a-137163-7.html#post6432912
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godz: 18:00
Spotkanie Legia-Lechia
Typ: Legia wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk forBet
Analiza: Ostatnie spotkania w polskiej ekstraklasie piłkarskiej, Legia Warszawa podejmowała będzie na stadionie przy łazienkowskiej drużynę Gdańskiej Lechii. Gospodarze oczywiście są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , jak i do ostatecznego triumfu w lidze w sezonie 2016/2017. Goście żeby zdobyć tytuł mistrza kraju mają znacznie ciężej sami muszą tutaj wygrać i liczyć na korzystny wynik w spotkaniu Jagielloni z Lechem. Na pewno Lechia jako pierwsza powinna ruszyć w tym meczu do ataku bowiem ona nie ma nic do stracenia , wiadomo jednak jak groźna jest Warszawska Legia grająca z kontrataku, dlatego spotkanie zapowiada nam się mega ciekawie . Ostatnie zwycięstwo drużyna z pomorza uzyskała tutaj w roku 2013 , potem raz remisowała i przegrywała trzykrotnie , jak już przegrywała to znacznie , więc myślę że w dniu jutrzejszym to gospodarze okażą się zespołem o tą jedną bramkę lepszym, stawiam na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 19:35
Spotkanie: Baltimore Orioles - Boston Red Sox
Typ: Drużyna gości pierwsza zdobędzie punkty i wygra
Kurs: 1.89
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wczorajszy typ po kursie 3.10 wszedł jak w masełko. Moim dzisiejszym wyborem będzie spotkanie pomiędzy dywizyjnymi rywalami, a mianowicie Baltimore Orioles vs. Boston Red Sox. Obie drużyny grają dobry baseball, obie mają bilans dodatni - Orioles po 54 meczach 29 wygranych, 25 przegranych, Red Sox są minimalnie lepsi bo z 55 spotkań wygrali 30, a przegrali 25. Największym atutem po stronie gości będzie start Chrisa Sale&#39;a (6W, 2L). Figuruje on jako bezsprzeczny lider w klasyfikacji strikeouts, ma już ich na koncie 110, drugi Max Scherzer ma ich 100. ERA asa Red Sox też jest na wyśmienitym poziomie, wynosi 2.77 i plasuje go to na 8 miejscu w lidze. Jego vis a vis - Chris Tillman (1W, 2L) jest w tym roku cieniem siebie z sezonu poprzedniego. ERA 5.87 w pięciu startach jest bardzo mizernym wynikiem do tego tylko 1 zwycięstwo na pewno nie napawa optymizmem. Moim zdaniem Boston szybko rozpocznie punktowanie, Sale zatrzyma ofensywę gospodarzy i Boston wyjdzie z tego spotkania zwycięsko. Ciekawe są też kursy na handicapy Red Sox-2.5 po kursie 2.35, lub -3.5 po kursie 3.10, ale tym razem wolę grać bezpieczniej. Powodzenia!
✅89
 
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godz: 19:15
Spotkanie: Krasilnikov/Liamin - Lucena/Dalhausser
Typ: Krasilnikov/Liamin
Kurs: 3.30
Bukmacher: 1xbet
Dzisiaj o godzinie 19:15 odbędzie się finałowy mecz mężczyzn w plażówce. Zacznijmy od gospodarzy, czyli Krasilnikov/Liamin grają chyba najciekawszą siatkówkę w tym turnieju. Wydaje się że z meczu na mecz ich gra wygląda jeszcze lepiej, widać że rozkręcają się. Do tego prezentują bardzo silną i agresywną grę, gdzie potrafią seriami zdobywać punkty w ataku i bloku. Ich rywalami będzie mocna i najlepsza para amerykańska, która też w tym turnieju idzie jak burza. Lecz do tej pory nie mieli okazji zmierzyć się z tak mocną ekipa jak w dzisiejszym finale są dla nich Rosjanie. Oczywiście Lucena/Dalhausser to najwyższa klasa światowa ale zdarzają im się przestoje w grze. Dlatego w tym spotkaniu niesieni dopingiem własnej publiczności i znakomitą grą jaką prezentują w Moskwie Rosjanie wygrają to spotkanie.
⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Urugwaj
Zdarzenie: River Plate – Sud America
Typ: I połowa over 1,5
Godzina: 20:00
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2.70
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek 2 kolejki Urugwajskiej Premier Dywizji grupy 2, w którym to zmierza się gospodarz ekipa River Plate z Sud America. Gospodarze tego meczu w ostatnim czasie prezentują bardzo ofensywny styl gry zdobywając 6 bramek w 5 ostatnich pojedynkach ligowych tracąc przy tym 7. Goście natomiast w 5 ostatnich ligowych występach zdołali 6 bramek lecz stracili aż 10. Obydwa w/w zespoły w ostatnim czasie nie są w najwyższej dyspozycji dlatego też każda z drużyny będzie chciał tutaj odnieść zwycięstwo przełamując tym samym złą passę (ostatnie zwycięstwo gospodarzy 22 kwietnia natomiast gości 9 kwietnia). Trudno jednak w mojej ocenie wytypować tutaj faworyta lecz wydaje mi się, że warto zaryzykować i pobrać 2 bądź więcej bramek już po pierwszych 45 mi utach spotkania. Reasumując pobieram tutaj over 1,5 w I połowie meczu gdyż wydaje mi się, że obydwa zespoły będą prowadziły od początku ofensywny styl gry.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Spotkania towarzyskie
Godzina: 04.06.2017 - 19:30
Spotkanie: Holandia - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: spotkanie/ilość bramek 1/+1,5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W ferworze meczy towarzyskich mamy Holandię grającą z WKS&#39;em. Zdaje się, że od roku 2012, Holandia przeżywa kryzys, pamiętajac jej dojscie do finalu na mś w RPA i wyrównany mecz z Hiszpanią, niewielu by pewnie przewidzialo jej gre na eruo12 i potem- to niebyła ta sama druzyna. Powoli wstaje z kolan i coraz bardziej przypomina dawna druzyne, potrzebuje zwyciestw aby udowodnic wszystkim ze nadal sa wielka druzyna nawet w meczach towarzyskich. Sa lepsi od WKS i powinni wygrac. Stawiam 2;0 lub 2;1, przede wszystkim liczę na fajny dynamiczny mecz.
✅84
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
crazer 39

crazer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Spotkania towarzyskie
Godzina: 20:30
Spotkanie: Czarnogóra - Iran
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Reprezentacja Czarnogóry podejmie u siebie w stolice zespół z Iranu. Jak każdy wie, na tym stadionie panuje niesamowita atmosfera. Każdy zespół, który przyjeżdża na ten teren strasznie się męczy. Pamiętamy nawet naszą męczarnie i wygraną zaledwie 2:1. Irańczycy nie są jakimiś wirtuozami futbolu, mimo że 3 lata temu był remis 0:0 to i tak myślę, że w tym meczu Czarnogórcy powinni wygrać. Wiadomo mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, ale pomimo tego postawie na nich.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom