>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.07.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: Edmund Kyle vs Alexander Ward
Typ : Wynik 3:1
Kurs : 3.9
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Edmund Kyle vs Alexander Ward. Nie są to znane nazwiska, zwłaszcza Ward. Zdecydowałem się jednak na to spotkanie bo jest ciekawe. Mianowicie Pan Alexander Ward jest najniżej notowanym zawodnikiem od 1998 roku, który zakwalifikował się do finałowego turnieju Wielkiego Szlema. Jest na 855 miejscu w rankingu. To jego życiowy sukces. Wygrał w turnieju kwalifikacyjnym z zawodnikami, którzy są na miejscach 176, 166 i 111. To robi wrażenie. Jego pierwszy rywal w Wimbledonie to Edmund Kyle obecnie notowany na 48 miejscu. Jest dużo lepszy i buki upatrują w nim zdecydowanego faworyta. I chyba słusznie. Powinien to wygrać. Ja jednak obstawię trochę przekornie i wykorzystam wysokie kursy na wyniki alternatywne niż 3:0 dla faworyta. Nie ośmielę się postawić na zwycięstwo Warda ale myślę, że seta urwie. Publiczność uwielbia takich zjawiskowych pretendentów jak Ward. Doceni jego awans i z pewnością będzie kibicowała jemu. Ward będzie też grał bez presji bo dla niego sam awans to już mega sukces. Obstawiam 3:1 dla Edmunda Kyle po fajnym kursie 3.9
Powodzenia
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Wimbledon
Godzina: 17:30
Spotkanie: Thiem D - Pospisil V.
Typ : Under 40,5 gema
Kurs : 1,82
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Thiem każda osoba, która choć trochę interesuje się tenisem zna to nazwisko, obecnie może nie w najwyższej formie, ale myślę że spokojnie dzisiaj sobie poradzi z o wiele gorszym od siebie przeciwnikiem i wygra to spotkanie 3:1/3:0. Thiem pokazal swoje mozliwosci ostatnio w Rio Open gdzie zdeklasował rywali i uważam, że dzisiaj nie ma szans na inny wynik niż podałem wyżej. Poza tym miejsce w rankingu przeciwnika nie bierze się z niczego Thiem - 8 , Pospisil - 73.Nie widzę tutaj żadnych atutów Pospisila, które mogłyby poprowadzić go do zwycięstwa. Pospisil nie gra źle, ale jest gorszy o klasę od Thiema i to nie tylko na papierze. Thiem jest na zupełnie innym poziomie na razie nie osiągalnym dla Pospisila. Jest on absolutnie czołówką tenisa i na takim turnieju jak dziś udowodni swoją wyższość. Poza tym serwy Pospisila pozostawiają ostatnio wiele do życzenia.Nie kierujcie się ostatnim spotkaniem Theima i zaufajcie jego doświadczeniu jak i umiejętnościom, w takim turnieju jak dziś rozgromi przeciwnika, myślę że tak duży kurs jest tylko z względu własnie na ostatni nieudany mecz z Turkiem, który moim skromnym zdaniem po prostu odpuścił.Bardzo polecam ten typ, powodzenia wszystkim.
✅82
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:00
Spotkanie: Robin Haase - Francis Tiafoe
Typ: 1
Kurs: 1,51
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Faworytem w tym spotkaniu jest Haase i ja tutaj tez idę w jego wygraną. Spodziewam się dość łatwej wygranej Holendra, który na trawie zawsze był w miarę mocnym graczem, owszem wpadki mu się zdarzały ale jego dzisiejszy rywal raczej nie ma mu się czym przeciwstawić. Haase ma dobry backhand jak i forehand i jak ma dzień to na trawie tego zawodnika jest bardzo trudno zatrzymać. Jestem zdania, że Tiafoe raczej tutaj nie ma szans na niespodziankę. Jest to jeszcze młody i niedoświadczony gracz na trawie a Robin wręcz przeciwnie, na tej nawierzchni ma rozegranych wiele spotkań i doświadczenie z pewnością będzie po jego stronie. Liczę również, że będzie dominował i kontrolował to spotkanie i, że mecz skończy się w miarę szybko wynikiem 3-0 lub 3-1. Robin w tym roku na trawie pokonał już między innymi Thiema a więc o czymś to świadczy, wprawdzie nic wielkiego na turniejach trawiastych na których w tym roku występował nie osiągnął ale jak przegrywał to z mocnym rywalem i po zaciętym pojedynku. Tiafoe z kolei zagrał w tym sezonie 2 turnieje na trawie i z obu odpadał zaraz po pierwszym meczu. Dla mnie na tej nawierzchni Robin jest tutaj zdecydowanym faworytem i stawiam na niego.
⛔100
 
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 19:07
Spotkanie: New York Yankees - Toronto Blue Jays
Typ: Toronto Blue Jays -1.5 runs
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ może wydawać się ryzykowny biorąc pod uwagę formę drużyny z Kanady. Przegrali 8 z ostatnich 10 i szanse na playoffs znikają w zastraszającym tempie. Dużo się mówi, że będą odbudowywać skład w niedługim czasie. Kilka zamian może wejść w grę tuż przed trade deadline (31 lipca). Jankesi też nie są w najlepszej formie, przegrali 6 z ostatnich 10 spotkań. Dlaczego więc wybrałem taki, a nie inny typ? A no dlatego, że matchup pitcherów wydaje się być bardzo obiecujący. J.A. Happ ostatnio spisuje się bardzo dobrze, a w drużynie z Nowego Jorku mówi się, że aktywowany zostanie CC Sabathia, który wracać będzie po kontuzji i nie jest zapewne w najlepszej dyspozycji. Wszystkim typującym i grającym życzę powodzenia!
✅155
 
M 2

miikoo

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO ESL One Cologne 2017
Godzina: 15:45
Spotkanie: Liquid vs Navi
wynik do sprawdzenie na hltv org ( nie mogę wklejać linków )
Typ: Liquid
Kurs: 2.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam, ze względu na brak top lig będę przez lipiec stawiał glównie cs:go .
Dziś proponuję obstawić na team liquid po całkiem niezłym kursie. Navi moim zdaniem jest zbyt bardzo &quot;wyceniane&quot;, często się kłócą przez co grają słabo, wystarczy przegrany pistol po ct co zazwyczaj skutkuje winikiem 0:3 potem jeden full, jest 0:5 i pomimo że tak naprawdę przegrali 2 rundy gdzie mieli szanse zaczynają się kłótnie . Poza tym jak wiadomo zbliża się major w Krakowie, Liquid które było bardzo blisko dodstania się odpadło, Navi miało zagwarantowany udział ze względu na top8 ostatniego Majora . Moim zdaniem Liquid miało by większe szanse na zwycięstwo nawet gdyby oba teamy były tak samo zmotywowane ze względu na kłótnie jakie są w Navi, a w dzisiejszym meczu przemawia za nimi również to że za 2 tygodnie nie jadą do Krakowa w odróżnieniu od Navi . Rzeczą która również przemawia za Liquid jest znakomita forma młodego Twistzza co pokazał na kwalifikacjach do Majora do tego dochodzi jeszcze Elige który również jest moim zdaniem bardzo utalentowany .
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
son_gohan 45

son_gohan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - LM kwalifikacje
Godzina : 19.30
Spotkanie : Europa FC - TNS
Typ: Europa FC -1 ha
Kurs : 4.04
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
W pierwszym meczu wygrała Europa. To jeszcze nic nam nie mówi, mogli fartem, hm? Ale oni nie tyle co wygrali fartem, a przewazali w tamtym meczu. Wiadomo że większość buków patrzy na Europę przez pryzmat drużyny z Gibraltaru, jednak tam większość drużyny to zawodnicy Hiszpanii. TNS musi ruszyć do przodu wszystkimi siłami, a Europa wtedy ich skarci. Przewazali na wyjeździe wiec atut własnego boiska z pewnością spoteguje ich siłę Przynajmniej taką mam nadzieję. Europa czysto jest naprawdę betem dnia. Więc spróbujmy handicap azjatycki, gdzie w przypadku jednobramkowej wygranej dostajemy zwrot. Kurs 4 jest warty tego ryzyka.
⛔100
 
typcotypuje 0

typcotypuje

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Finlandia - Veikkausliiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FC Lahti vs PS Kemi
Typ : 4:2
Kurs : 97
Bukmacher : Superbet
Analiza :
Witam, jako mój pierwszy typ na owym forum proponuję mecz piłkarski z jednej z lig skandynawskich, ponieważ jak na moje oko świeżaka powyższy mecz powinien obfitować gradem goli z większą ilością bramek dla gospodarza.
Również FC Lahti grając &quot;u siebie&quot; powinien zatuszować remis z przed ostatnich dwóch tygodni (1:1). Ponadto wygrana mojej drużyny na dzisiejszy typ uplasuje zespół na 3 miejsce w tabeli.
Wspomniany wynik końcowy został podparty innymi typami od 3 do 4 bramek dla gospodarza, aby nie liczyć tylko na los szczęścia konkretnego wyniku - w portfelu ma się wszystko zgadzać.
Nie będę owijał w bawełnę ???? Ma wejść i tyle. Powodzenia.
Pozdrawiam.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna,Norwegia-OBOS ligaen
Godzina : 19:00
Spotkanie Fk Arendal vs Sandnes Ulf
typ : Sandnes
kurs : 1,9
bukmacher : totolotek
Analiza
dokonczenie 15 kolejki : ostatni zespol tabeli ( 16 ) podejmuje Sandnes (4 )
druzyna dzisiejszych gospodarzy spisuje sie slabo zgromadzila tylko 9 punktow i stosunek bramek ma 15:27, wygrala tylko 2 spotkania 3 remisujac a 9 razy zostala pokonana.Do druzyn w tabeli 15 i 14 traci 4 punkty wprawdzie wygrana by ich zblizyla lecz jest chyba za slaba w tym sezonie
grajac u siebie zdolala zaledwie 1 raz odnotowac sukces,jednak ostatnie 4 spotkania zakonczyly sie ich porazka. Jestem pewny ze dzis takze nie zdobedzie 3 punktow.
Kilka slow o druzynie gosci Sandens
ich dorobek to 24 punkty ( 7-3-4 ) bramki 20:17 w przypadku zwyciestwa zrownaja sie punktami z 3 zespolem ligi Start Kristiansand
na wyjezdzie Sandnes odnotowal 3 wygrane 1 remis i 3 porazki bramki 11:14
druzyna majac dobry atak lecz dziurawa obrone co pokazuje statystyka bramek.Mozna by sie pokusic tutaj o gre over 2,5 jednak kurs na to zdarzenie jest 1,5 dlatego postanowilem grac na wygrana Sandens.
pozdrawiam i powodz.
✅90
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina : 18:00
Spotkanie : AC Wolfsberger - FC Botosani
Typ : FC Botosani over 1.5 gola
Kurs : 3.35
Bukmacher : Unibet
Pojedynek Austriacko-Rumuński powinien dostarczyć sporo bramek na to przynajmniej liczę w tym meczu . Nie tak dawno bo zaledwie 3 dni wstecz obie ekipy rozegrały już jeden sparing i tak AC Wolfsberger grał z drugoligowcem ze Słowenii FC Triglav i nieoczekiwanie padł remis 2:2 chociaż pewniakiem do zwycięstwa była ekipa ze Austrii , dziś rywal trochę mocniejszy bo pierwszoligowiec Rumunii , Botosani także 1 lipca rozegrali swój mecz towarzyski z Dynamem Kijów i tu także remis tylko 1:1 chociaż także jak w przypadku Austriaków faworytem było oczywiście Dynamo i na koniec wiadomo to tylko sparing i każdy wynik możliwy to idę w stronę bramek zespołu z Rumunii !
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Witajcie ! Zapronuję na dziś dwa zakłady,na które nikt nie stawia ;)
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistzow-Elminacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: Europa FC-TNS
Typ: TNS -1.0 Handicap Azjatycki
Kurs: 4.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Czekalem tylko,aż pójdzie masówka w stronę Collegu i się udało ;) Kurs na TNS powędrował bardzo przyjemnie w górę i na chwilę obecną jest to bardzo fajne Value.
Tak,tak-wiem-College gral lepiej w pierwszym meczu,oddal wiecej strzałów,powinno byc 0:3 a nie 1:2-może i tak powinno być,jednak College rzucił wszystko na jedną kartę na ten mecz-zagrał wydaję mi się najlepszy mecz od dawna i udało się-wygrali-według mnie TNS zwyczajnie zlekceważył przyjezdnych.
Po 2gie nie wydaję mi się,aby drużyna z Gibraltaru powtórzyła drugie tak dobre spotkanie. Prawdopodobnie cofną się do obrony i będą bronić tego wyniku,a że mają piłkarzy bazujących głównie na technice aniżeli na silę,to mam prawo uważać,że zostaną skarceni przez rzeźników z TNSu i to nie raz. Dodam również,że jeśli na teren dzisiejszych gospodarzy przyjeżdża ekipa nieco lepsza to często mają spore kłopoty-przykładem może być niedawny mecz Europy z Lincolnem,gdzie u siebie przegrali 1:4.
TNS natomiast pod presją grać myślę,potrafi ;)-Value warte próby.
Moja stawka: 3/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
Typem,również wartym uwagi jest zwycięstwo lub zakłąd bez remisu czy podwojny wynik Balzanu z Videotonem. Typ na Balzan. KURS: 5.20. Spadł od wczoraj z niemal 6.30 nie wiadomo czemu,gdyż masówka idzie na Videoton-bardzo ciekawe ;)
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kacperszymon

Użytkownik
Dyscyplina :Tenis
Godzina :18.00
Spotkanie : Fritz Taylor - Isner John
Typ : więcej 3.5
Kurs : 1,6
Bukmacher : StS
Jest to mój pierwszy typ na forum zatem jeśli zrobię coś zle to przepraszam ????
W Anglii spotkają się dwaj wybitni tenisiści.Oboje pochodzą z USA.Z doświadczenia wiem że meczów kolegów się nie obstawia jeśli chodzi o typowanie z zwycięstwo,lecz według mnie w tym meczu powinno zostać rozegrane więcej niż 3,5 seta.Nie bedę pisał na ten temat referatu,bo tu chodzi o dobry typ.Obaj Panowie świetnie graja na trawie,powiedziałbym nawet ze Fritz osięgał na niej lepsze wyniki.
W dubelku do tego polecam zagrać Austria Wiedeń - Zenit St. Petersburg btts 1,5
Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia ???? ????
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:05
Spotkanie: Federer R. - Dolgopolov A.
Typ: Federer wygra i under 28,5 gema
Kurs: 1,93
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
na dziś proponuję wielkoszlemowy turniej w Wimbledon, a konkretnie spotkanie Federera z Dolgopolovem. Szwajcar rozstawiony z nr 3 jest wg mnie jednym z faworytów może jeśli nie do zwycięstwa w całym turnieju to na pewno w 3 ćwiartce. Dlatego też uważam, że Roger w pierwszej rundzie poradzi sobie bardzo łatwo i nie odda nawet seta. Wydaje mi się, że 7 lat młodszy Ukrainiec nie będzie miał łatwo z urywaniem gemów Rogerowi i nie uda mu się ich urwać w 3 setach więcej niż 10. Tak było chociażby w ostatnim pojedynku obu panów gdzie Ukrainiec musiał uznać wyższość Szwajcara w 3-setowym pojedynku urywając tych gemów 9. Linia wystawiona przez bukmachera wydaje się być na granicy błędu, jednak ja w to wchodzę. Gwoli ścisłości dodam, że Federer jest obecnie sklasyfikowany na 5 miejscu rankingu ATP, natomiast jego dzisiejszy rywal to numer 84.
Tak naprawdę uważam, że jedyną przeszkodą aby ten typ ładnie wszedł jest możliwość kreczu. Ukrainiec ma spore problemy z plecami i choć teraz chyba wszystko wydaje się być w porządku to cierpi on na genetyczne schorzenie zwane zespołem Gilberta. Sam kiedyś przeznawał, że nie można tego naprawić a jedynie liczyć na to, że schorzenie to &quot;nie odezwie&quot; się w trakcie meczu.
Podsumowując uważam iż Roger da radę szybko, łatwo i przyjemnie w 3 setach a ponadto w meczu nie będzie więcej niż 28,5 gema. Jak dotąd tenisiści, którzy rozegrali swoje mecze i są obok Federera również stawiani jako faworyci wygrali swoje mecze w 3 setach (Nadal, Nishikori, Cilic, Murray) i nie oddali przy tym więcej niż 9 gemów. Jedyną niespodzianką (lub jak kto woli zaskoczeniem) była porażka Wawrinki i to kolejny plus (bo zawsze jakieś niespodzianki w pierwszej rundzie muszą być, a tę mamy już więc za sobą ???? ). Linia wystawiona &quot;na granicy&quot; jednak liczę na to, że Roger wygra z zapasem 2-3 gemów do przekroczenia linii
pozdrawiam i powodzenia
ZWROT
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów-Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie:Europa FC-TNS
Typ:2 druzyna zdobedzie bramek 2.5+
Kurs:5,5
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Kolega Manipulation ubiegł mnie z tym typem.W pełni sie z nim zgadzam,stawiam dzis na TNS zdecydowanie.Dlaczego?O doswidczeniu graczy TNS nie ma co pisac bo tym oczywiscie przewyzszaja graczy Giblartaru.Graja ta sama paczka juz kilka sezonów(2s.na pewno),w swojej lidze kazdego leja jak chca,a nie ma co sie oszukiwac Europa FC to tylko liga Giblartaru,to sa ludzie dla ktorych piłka jest przyjemna zabawa,dodatkiem.
Jesli sie nie myle graja na sztucznej murawie gdzie jak wiadomo technika ma bardzo duze znaczenie.
Tacy gracze jak Cieslewicz,Brobbel,Quigley czy wedlug mnie najlepszy ich napastnik Draper powinni zagwarantowac awans i to w dobrym stylu.
Mysle ze w tamtym meczu przydazyla im sie poprostu wpadka,jak to bywa i nie takim klubom.
Jedynym minusem godnym odnotowania jest odescie utytuowanego trenera Harrisona ktory jednak od dawna zamierzal oposcic klub by rozwijac swoja kariere w Anglii w Hartlepool.Jednak nawet utrata trenera tak zasluzonego dla klubu nie powinna plątac takim zawodnikom nog,sa po prostu lepsi i mam nadzieje pokaza to na boisku.
2 brameczki to mysle minimum dla graczy TNS.Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 19:30
Spotkanie: College Europa - The New Saints
Typ: over 3.5 (90 minut)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Przed nami rewanżowe spotkanie w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. Przed tygodniem zdecydowany faworyt według bukmacherów a więc drużyna TNS niespodziewanie przegrała u siebie 1-2.
Mimo wszystko ten dwumecz nie jest jeszcze rozstrzygnięty. Wygląda na to, że w pierwszym meczu Walijczycy trochę zlekceważyli swojego rywala stąd niespodziewany wynik. Dzisiaj wyjdą już zapewne w pełni skoncentrowani i od początku ruszą na rywala. Gospodarze zapewne zaczną spokojnie i będą wyczekiwać na kontry, w końcu to przyjezdni muszą strzelać bramki.
Spodziewam się dzisiaj sporej ilości sytuacji bramkowych a co za tym idzie i paru bramek.
Ogólnie patrząc na statystyki obie drużyny są bardzo overowe w swoich ligach. W poprzednim sezonie Europa zakończyła sezon z bilansem bramem 93:18, natomiast TNS 77:14. Także jak widać obie drużyny sporo strzelają i dzisiaj liczę, że będzie podobnie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom