>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 4. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie : Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ : Wisła Kraków win / over 2.5 w meczu
Kurs : 3.40
Bukmacher : Iforbet
Analiza :

Spotkanie dwóch imienniczek z których lepsze wrażenie jak do tej pory sprawia ta z Krakowa. Biała Gwiazda przegrała co prawda ostatni wyjazdowy mecz w Zabrzu ( 2:3) jednak dwa wcześniejsze zwycięstwa z Pogonią i Niecieczą dają obecnie 4 lokatę w tabeli 6 pkt. 5:4.
Nafciarze po falstarcie w pierwszej kolejce z Lechią ( 0:2) , wygrali niespodziewanie z Lechem ( 1:0) i zremisowali w ostatni weekend w Gdyni z Arką ( 1:1). Na pewno morale drużyny poszło w górę i do konfrontacji z Wisłą podejdą z nadziejami , ale jednocześnie z odpowiednim respektem.
- Zdajemy sobie sprawę z wartości Wisły Kraków. Obejrzałem jej ostatni mecz z Górnikiem Zabrze i obiektywnie stwierdzam, że stał na wysokim poziomie, a Biała Gwiazda mimo porażki pokazała fajny futbol. Do Płocka też na pewno przyjedzie z nastawieniem na zwycięstwo, więc łatwego zadania mieć nie będziemy - ocenia bramkarz gospodarzy Seweryn Kiełpin.
- W poprzednim sezonie rozegraliśmy przeciwko sobie dwa bardzo dobre mecze, w których pechowo przegraliśmy 2:3 w samych końcówkach. Zgodnie z opiniami pomeczowymi, na pewno nie ustępowaliśmy rywalowi. Może w piątek tym razem do nas uśmiechnie się szczęście i nareszcie pokonamy imienniczkę spod Wawelu - dodaje.
Wisła Kraków pod wodzą Kiko Ramireza przechodzi pewną transformację stylu gry. Znana do tej pory z &quot; krakowskiej piłki &quot; czyli jej szanowania , budowania ataku pozycyjnego , przewagi w procentowym posiadaniu , obecnie próbuje grać bardziej uważnie w obronie oddając inicjatywę rywalom i starać się wychodzić z zabójczymi kontrami.
Ten 47-letni trener nie ukrywa, że jego szkoleniowym wzorem jest Diego Simeone z Atletico Madryt. Dlatego od kilku miesięcy uczy piłkarzy Wisły innej gry. Nie rezygnuje całkowicie z ataku pozycyjnego, ale spory nacisk kładzie na organizację gry w obronie, harowanie w defensywie, szybkie przechodzenie z obrony do ataku. Zwycięski gol z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (1:0), strzelony po 14-sekundowym kontrataku, gdy wiślacy trafili po rzucie rożnym wykonywanym przez rywala, był modelowym przykładem tego stylu gry. Wisła Ramireza ma grać bardziej bezpośrednio. To znamienne, że po meczu w Zabrzu (2:3) najbardziej na styl, jaki Wisła zaprezentowała, narzekali piłkarze ze starej gwardii.
Różnice są wyraźne. Średnie posiadanie piłki Wisły od lutego, w dwudziestu meczach ekstraklasy pod wodzą Ramireza wynosi 50,8%. Za czasów Wdowczyka ten wskaźnik był o cztery punkty procentowe wyższy. W tym roku nie zdarzyło się jeszcze, by „Biała gwiazda” posiadała piłkę w meczu przez więcej niż 60 procent czasu gry. U poprzedniego trenera krakowian taka sytuacja miała miejsce aż sześć razy. Mecze, w których Wisła zabiera piłkę rywalowi i próbuje go przechytrzyć atakiem pozycyjnym, które kiedyś należały do normy, teraz praktycznie się nie zdarzają. Czy rzeczywiście zawodnicy, grający w Wiśle od lat, mają problem, by się do tego przyzwyczaić? Głowacki się uśmiecha. – To było dawno. Oczywiście, pewne przyzwyczajenia zostały, ale są inne wytyczne, jest nakreślony plan i naszym zadaniem jest próbować go realizować. To nie znaczy, że plan jest zły. My nie zawsze dajemy radę wykonać go odpowiednio – podkreśla. Za każdym razem, gdy Wisła często gra jednak długą piłką i oddaje inicjatywę, on, Brożek, Małecki czy Boguski należą do tych, którym najmniej się to podoba. Przyzwyczajenie jest drugą naturą.
Sądzę że wdrażany i preferowany sposób gry przez Hiszpana jest również związany z nowymi nabytkami w postaci zaciągu hiszpańsko - chorwackiego a taki zawodnik jak Carlitos Lopez jest wręcz stworzony do tego typu gry. Szczególnie pomocne może to być w spotkaniach wyjazdowych gdzie z reguły gospodarze próbują narzucić swoje warunki na boisku , w efekcie szybka i skuteczna gra z kontry może być zabójcza.
Wracając do samego spotkania , obydwie ekipy z kilkoma absencjami , bardziej odczuwalne moim zdaniem po stronie Nafciarzy ( Kante,Rogalski , Sylwestrzak , Wlazło ) , u gości nie zagrają Bartkowski , Llonch , Ondrasek....Sadzę że będziemy świadkami dobrego meczu z dużą ilością sytuacji bramkowych a finalnie lepsza okaże się znów Wisła Kraków.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Brazylia, Seria A
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Vasco – Cruzeiro
Typ: over 2.5
Kurs: 2.34
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Przyznam że nie kupuje tego - Vasco pięć meczów w domu bez overa, trzy mecze z rzędu bez strzelone bramki to mi po prostu nie pasuje patrząc na to jak ta ekipa potrafi grać, szczególnie u siebie. Na pewno jest jakiś kryzys bo to nie jest przypadek ale za długo to trwa. Na pewno mocno przyczyną tej niskie skuteczności i zarazem minusem są problemy kadrowe w ataku nie ma już w ekipie Douglasa Luiza który odszedł do City, nie zagra Luis Fabiano, Kelvin, niepewni występu Wellington, Thalles, Mateus Vital. Jednak również mocno ubytki po stronie defensywnej na pewno nie zagra Paulao czyli środek defensywy mocno osłabiony, dodając do tego niepewnych występu kolejnych środkowych defensorów Breno, Rafel Marques i Gilberto też jest problem na tyłach i dla mnie to się będzie równoważyło. Jestem przekonany że Vasco jest wstanie wrócić do tej swojej gry czyli ostra wymiana ciosów z sporą liczbą sytuacji i sporą liczbą problemów w defensywie, tym bardziej że kibice tęsknią za tą piłkę, a widać że meczą się nie grając swojej piłki. Mam wrażenie że trener dziś postawi na jeszcze mocniejsze wyjście do przeciwnika by odzyskać radość w ofensywie nawet kosztem defensywy bo otwarta gra dawała dotychczas zdecydowanie więcej punktów. Tak się też dobrze złożyło że Cruzeiro notuje serię 5 spotkań bez overa to coś co ja lubię grać czyli przełamanie serii. Te niskie wyniki nie dają im też punktów bo na pewno aspiracje są większe niż cztery oczka w ostatnich pięciu spotkaniach. Mocna ofensywna gra nie jest im obca szczególnie z rywalami lubiącymi otwartą grę i tutaj przypominają się takie wyniki jak 3:3 Gremio, 3:3 Palmeiras w pucharze a następnie w lidze 3:1, czyli jak chcą to potrafią do tego trener nie ma większych problemów ze składem po za nieobecności ważnego defensora Diogo Barbosy ale to nie jest zmartwienie w tym typie. Historia spotkań tych ekip trochę odległa ale zdecydowanie bogata w bramki, dla mnie te ostatnie wyniku są za długą serię u jednych i drugich, a jak wspomniałem potrafią strzelać i tracić i oby to było dzisiaj.
✅134
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ricklfc 59

ricklfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice: Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk (spotkanie bez remisu)
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Witam
Ostatnie dwa typy to ustrzelone odpowiedni 4,90 i 4,30 dzisiaj jednak nie co bezpieczniej. Na rozkład biorę spotkanie Piasta ze Śląskiem Wrocław. Piast zaliczył foulstart na początku sezonu remisując z Cracovią przegrywając z Pogonią, i zbierając tęgie lanie od Lecha (5:1). W zespół zaczyna wpadać w mały kryzys, po meczu z Lechem w szatni wrzało, a w zespole panuję kiepska atmosfera co na pewno nie pomoże im w osiąganiu lepszych wyników. Na mecz ze Śląskiem zapewne zobaczymy sporo zmian w pierwszym składzie. Co jednak nie odmieni gry Piasta, bo po prostu jest słaby kadrowo, i jak widać w ostatnich meczach gra zupełnie bez pomysłu i zaangażowania. Z drugiej strony Jan Urban nie będzie mógł skorzystać z Sito Riery który doznał kontuzji w ostatnim wygranym meczu z Lechią. Poza tym wszystko w drużynie z Wrocławia wraca na właściwe tory, po 2 porażkach w lidze w meczu z Lechią pokazali fajny ofensywną piłkę wygrywając 3:2. Z pewnością ta wygrana doda im wiatru w żagle. Jedno jest pewne jutro zostanie przerwana jakaś seria. Śląsk leży Piastowi jednak bardzo wątpię żeby przerwali passę porażek i pokonali Śląsk, raczej to Wrocławianie ściągną z siebie klątwę Piasta.
Zdecydowałem się jednak na DNB, pewniejszy wydaje się x2, ale kto nie ryzykuje... ????
Z fartem buk zapłać !
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Dania
Godz: 19:00
Spotkanie Horsens-Silkeborg
Typ; over 2.5
Kurs 1.90
Buk Forbet
Analiza: 4 seria spotkań w Duńskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym ekipa Horsens na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Silkeborgu. Gospodarze sa faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie z zespołem, który ostatnie spotkania grał dosyć słabo, szczególnie właśnie te spotkania wyjazdowe, gdzie ekipa gości nie była w stanie wygrać od 4 kolejnych, wtedy Silkeborg zanotował 4 kolejne porażki. Gospodarze natomiast na swoim stadionie są zespołem niepokonanym od 6 kolejek w których zdołali wygrać aż 5 - krotnie i zanotowali zaledwie 1 podział punktów, tutaj na pewno dla gospodarzy nie będzie to łatwe spotkane,ale biorąc pod uwagę obecną formę obu ekip to drużyna Horsens w tym momencie jest w lepszej dyspozycji , goście co prawda bramki strzelać potrafią, ale mają spore problemy ze zdobywaniem ligowych punktów , myślę że to spotkanie toczyło się będzie pod dyktando ekipy gospodarzy, mój typ na dokładny wynik w tym spotkaniu to 2:1 dla zespołu Horsens.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bolivia
Godzina: 02:00
Spotkanie: The Strongest-Sport Boys Warnerers
Typ: Powyzej 5.5 Bramek w meczu
Kurs: 5.24
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Składowych na to spotkanie jest wiele. Po pierwsze-mecz jest bardzo podejrzany. Strongest nie zrobi tutaj juz raczej takiego cyrku jak w zeszlej kolejce gdzie oddalo zwyciestwo tracac dwie bramki w 7 minut. Ale za to moze pasc tutaj dosc wysoki over. 6 bramek to oczywiscie wiele,ale co to dla Bolivii? Kurs 5.25 na taki over? BARDZO NISKI kurs jak na taka ilosc bramek. I wciaz spada. NAWET NA POSLKICH-Forbet zanotowal spadek w 20 minut z 5.05 na 4.90. Dla mnie bardzo podejrzane.
Ze sportowych spektow-hmm-obie druzyny sa wybitnie ofensywne-nie umieja bronic-obie atakuja i duzo strzelaja-dzis moze byc podobnie,gdyz obie ekipy nie pałają do siebie ,,miłością&#39;&#39;. Jedynym minusem tego typu jest fakt,ze gospodarze moga chciec sie troche oszczedzic przed rewanzem z Lanus,jednak wydaje mi sie,ze dzis nóg nie odstawią-może być sporo kartek ( czerwona powinna paść bankowo ) oraz wiele bramek.
Moja stawka: 4/10.
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
karnajl 3

karnajl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kitzbuhel (Austria), ziemna
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kohlschreiber P. - Fognini F.
Typ: Fognini F.
Kurs: 1.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Półfinał turnieju w Kitzbuhel, turniej na nawierzchni ziemnej. F.Fognini jest w dobrej formie, wygrał ostatni turniej w Gstaad, również na mączce i w tym turnieju pokonuje przeciwników spokojnie bez straty seta. P.Kohlschreiber jest solidnym zawodnikiem i rozprawia się z nizej notowanymi rywalami, ale w starciu z faworyzowanym Fogninim nie powinien sobie poradzić. Dziś bardzo szczęśliwie wygrał po 3 setach z 71 w rankingu D.Lajoviciem. Co prawda historia ich starć jest na korzyść Kohlchreibera, ale myślę, że w tym meczu nie bedzie to miało znaczenia
⛔100
 
A 2

algeroth666

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Mołdawia 1
Godz: 17:00
Spotkanie Sfintul Gheorghe-Spikul
Typ: 2
Kurs: 2,62
Buk: 1xbet
Analiza:
Witam , na dzisiaj coś z europejskiej egzotyki liga Mołdawii . Ciekawe spotkanie , gospodarze słabiutko u siebie wszystko jak do tej pory przegrali, na wyjeździe ostatnio tylko remis a goście na meczach wyjazdowych ładnie do 0 wygrywają. Ogólnie taki value becik , tylko pamiętajcie to Mołdawia i nie szarżujcie ze stawkami góra 5/10. Dla tych bardziej strachliwych DNB po 1,83.
⛔100
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Kitzbuhel (Austria), ziemna
Godzina: 1:10
Spotkanie: t paul - muller g
Typ: muller g 2:0
Kurs: 1.67
Bukmacher: betway
Pojedynek będącego w ostatnim czasie w dobrej formie Paula z Mullerem. Muller taranuje przeciwników, Paul solidny ale to nie wystarczy dla dobrze dysponowanego luksembruczyka. Muller dysponuje atomowym serwisem, zdobywa dzieki niemu duzo punktow. Tommy Paul to zawodnik z niski, rankingiem, w ostatniej rundzie pokonał słabego ruudda, ktory skreczował. W tym pojedynku widzę wynik 2:0 dla Mullera.
To lepszy tenisista, ktory ma lepsze rezultaty w ostatnim czasie.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Dania - Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Horsens - Silkeborg
Typ: Horsens
Kurs: 2,77
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jak dla mnie bardzo ciekawy kurs na jutrzejsze spotkanie.
Horsens zaskakująco dobrze rozpoczęło sezon. Co prawda ostatnia kolejka to przegrana 1-0 w wyjazdowym meczu z Odense, jednak temu wynikowi nie można nadać miana tragicznego. Warto zauważyć, że przed tym spotkaniem Horens odnotowało 2 zwycięstwa. Najpierw, w pierwszej kolejce wyjazdowe przeciwko Aarhus 1-2, a później pewne 4-1 z Lyngby, przed własną publicznością. Co prawda Lyngby brało w tym czasie udział w pucharach, jednak Horsens zagrało tam naprawdę dobry mecz.
Kurs dziwi mnie o tyle, że teraźniejszy przeciwnik nie jest najwyższych lotów. Silkeborg odnotował wyjazdowe porażki w meczach z Lyngby (2-1) i Midtyjland (2-0) i w obu meczach byli drużyną słabszą i przegrali zasłużenie. Ostatnia kolejka to WYMĘCZONE domowe zwycięstwo z Aarhus grającym w osłabieniu od 26 minuty.
Popieram wypowiedź poprzednika odnośnie tego meczu. Mecz ten nie będzie łatwy dla Horsens, jednak jeśli zagrają choć tak dobrze jak w 2 pierwszych ligowych spotkaniach to doliczą do swojego konta kolejne 3 punkty. Pokonanie Silkeborgu na oczach swoich kibiców to coś, na co spokojnie stać ekipę dzisiejszych gospodarzy, a kurs tylko zachęca mnie do pójścia w ich stronę.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅177
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Dania - superliga
Godzina 19:00
Spotkanie : Horsens vs Silkeborg
Typ : obie druzyny strzela bramki
Kurs : 1,7
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Witam, no coz widze ze sie spoznilem wczorej wieczorem analizowalem wlasnie to spotkanie.Niestety koledzy Silo i Baku193 mnie ubiegli lecz moj typ nie pokrywa sie z ich typowaniami tego meczu.Koledzy zanalizowali bardzo dokladnie to spotkanie od siebie dodam ze druzyny te spotykaly sie miedzy soba 29 razy Horsens wygral 13 spotkan 7 razy gora byl Sikeborg a 9 meczy zakonczylo sie remisem.Dlatego sadze ze dzis obie druzyny zdobeda przyjajmniej po jednsj bramce
Powodzenia i pozd.
⛔100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Belgia - Jupiler league
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Liege - Genk
Typ: 1 ( wygrana st. Liege)
Kurs: 2,25
Bukmacher: forbet
Analiza:
Ciesze się , że to mi przyszło analizować ten mecz bo to moim zdaniem dzisiejsza perełka. Najpierw zacznijmy od najmocniejszego argumentu czyli bezpośrednim bilansie pojedynków tych drużyn w Liege czyli u gospodarzy..otóż Liege od 2013 roku wygrywało u siebie z Genk aż siedmiokrotnie z rzędu i po tym co zobaczyłem w pierwszej kolejce - passa gospodarzy powinna trwać. W ostatniej kolejce pomocnik Waaslad wjeżdżał w obronę Genk na ich stadionie jak w masło mecz skończył sie wynikiem 3-3.. St. Liege natomiast grało bardzo zachowawczo tak jakby ten 1pkt w Mechelen ich cieszyl i tak było po mało atrakcyjnym meczu 1-1 co ciekawe bramke strzelił wszystkim dobrze znany z Legii kiedys - Sa Orlando . Dzisiaj juz mysle Liege postawi na ofensywe i snajper wyzej wspomniany wciaz majac dobry celownik cos dzis dziurawej jak ser szwajcarski obronie Genk ustrzeli . Powodzenia !
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Niemcy 4 liga Bawaria
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wcaker Burghausen - Ingolstadt II
Typ: BTS
Kurs: 1.59
Bukmacher:: LvBet
Analiza:
Moim zdaniem bardzo prawdopodobne rozstrzygniecie. Obie drużyny dosyć bramkostrzelne i na pewno nie będą się głównie bronić. Gdy spojrzy sie na h2h to widzimy że w niejednym meczu gole padały z obydwu astron i na takie rozwiązanie liczę dzisiaj. Obie drużyny dość dużo bramek straconych w poprzednich spotkaniach i sądzę że dzisiaj nie będą od początku kalkulowały.
✅59
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia SEABL Men
Godzina: 11:30
Spotkanie: Hobart - Gambier
Typ: Hobart-2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher:: 1xbet
Analiza:

Przeciwko Gambier jeszcze w tym sezonie nie grałem.To jest dla jednych i drugich przedostatni mecz sezonu regularnego.Tyle że, Gambier ma już pewne pierwsze miejsce w swojej konferencji i praktycznie nie grają o nic dzisiaj.Hobart ma wciąż szanse na pierwszy spot więc dla nich ten mecz jest bardzo ważny.Tydzień temu zagrali świetnie, prowadząc z gambier niemal przez cały mecz w granicach +10.Jednak przejebali... -10.
Dzisiaj słodki rewanżyk z grającym o nic Gambier gdzie coach napewno będzie sporo rotował żeby nie połamać kogoś z pierwszej piątki jeszcze przed playoff.Do składu powrócił ostatnio Tom Garlepp który jest bardzo ważnym ogniwem tej ekipy.Mający bardzo duże doświadczenie w NBL jest pierwszą opcją jeśli chodzi o pkt.
Inna sprawa, że Hobart u siebie to potwory.10-1 mówi samo za siebie
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Finlandia, Ykkonen
Godzina: 17:30
Spotkanie: Gnistan - TPS Turku
Typ: TPS wygra mecz
Kurs: 1.40
Bukmacher: forBet
Analiza:
Olbrzymia różnica w tabeli i w umiejętnościach i jednoznaczny faworyt tego meczu w 2lidze fińskiej. Ostatnia, dziesiąta w tabeli drużyna Gnistan (7pkt 1-4-10) podejmuje wicelidera zespól TPS Turku (32pkt 9-5-2). Kursy od wczoraj spadają na łeb na szyję, więc to ostatnia chwila aby zmieścić się w limicie. W historii te zespoły spotkały się dwukrotnie i oba te spotkania wygrali piłkarze z Turku w stosunku 3:0. Dodam jeszcze, że drużyna Gnistan to beniaminek wyraźnie nie radzący sobie w 2 lidze, natomiast TPS to zeszłoroczny wicemistrz 2 ligi, kty przegrał rywalizację o awans z drużyną z 1 ligi. Powodzenia!
⛔100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Irlandia
Godzina: 20:45
Spotkanie : Bohemians - Bray
Typ :1
Kurs : 2,39
Bukmacher :1xbet
Analiza: Gospodarze sa w wyraznym gazie. Swiadczyc moga o tym ostatnie ich wynyki co prawda były to mecze wyjazdowe ale nie z byle kim bo wygrali z liderem ktroy byl niepokonany od Sierpnia ubieglego roku. Bray natomiast gra jak gra w kratke. Nie jest to ekipa mocno wyjazdowa ale tez cos potrafi wygrac. Ostatnie ich pojedynki zakonczyly sie zwyciestwem Bohemians i licze na to ze tak bedzie i tym razem. Powodzenia!
⛔100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - M gladbach
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Koledzy, sami widzicie, że typowanie wyników meczy nie jest wcale takie proste, kiedy zawodzi Lech, Arka … Szkoda, że jedynie w Europie MOŻE będzie tylko Legia. Oby.
Dzisiaj liczę na przełamanie złej passy drużyny Leicester, która zawiodła mnie ostatnio w meczu z Burton.. Liczę, że dzisiaj wyjdzie najmocniejszy skład z Jamie Vardym na szpicy no i wygrają ten mecz. Ligę niemiecką można śledzić na Eurosporcie cały sezon a drużynę z Monchengladbach kojarzę jako trudną do typowania wyniku. Chimeryczna, strzelająca sporo bramek, ale i sporo tracąca, remisująca np. u siebie z Manchesterem City 1:1
Lester, wiadomo, to nie ta sama drużyna, która zdobywała mistrzostwo. Z resztą widać to nie tylko po nich, o tym samym można powiedzieć też o Bayernie… liczę, że chłopaki się rozkręcą.. Co ciekawe polski Górnik Zabrze przypomina mi trochę tą drużynę oraz RB Lipsk i może w polskiej lidze coś namieszają, pełni świeżości.
Można pisać dużo, o ostatnich meczach, statystykach, czytać to, co piszą w newsach na oficjalnej stronie itd.. Ja po prostu liczę na przełamanie i koniec… Powodzenia! Aaa i jeszcze jedno, tak się też zastanawiałem czy dzisiaj W.H.U. czasami nie pokona MC…
✅110
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka SEABL kobiety Australia
Godz: 10,00
Spotkanie Sandringham Sabres - Canberra Capitals Academy
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: Forbet
Analiza.Dzisiaj typuje pojedynek kobiet w Australi SEABL.Oba zespoły spisują się dotej pory bardzo słabo i zajmują odległe miejsca.Gospodynie tego spotkania zespół Sandringham Sabres zajmują 7 mjiejsce w swojej grupie z 5 meczami wygranymi i przegrały 16 pojedynków.W ostatniej kolejce po szalonym spotkaniu przegrały na wyjeżdzie z Melbourne Tigers 103-82.Ich przeciwniczki Canberra Capitals Academy aktualnie zajmują miejsce bezpośrednio przed swoimi rywalkami i mają 1 zwycięstwo więcej odniesione.W ostatnim pojedynku przegrały na swoim parkiecie z Dandenong 53-63.Napewno będzie to jednak bardzo zacięty pojedynek i goście są w stanie odnieśc nawet zwycięstwo.
25/03/17 SK
Canberra Capitals Academy - Sandringham Sabres 60:66
13/08/16 SK
Sandringham Sabres - Canberra Capitals Academy 72:63
09/07/16 SK
Canberra Capitals Academy - Sandringham Sabres 79:76
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Świata
Godzina: 13:00
Spotkanie: Humana-Paredes/Pavan - Laboureur /Sude
Typ: powyżej 81,5 punktów w meczu
Kurs: 1,8
Bukmacher: : LVBET
Analiza :
Witam. W Wiedniu trwają Mistrzostwa Świata w siatkówce plażowej. Turniej kobiet wkracza w fazę ćwierćfinałów i już mamy pojedynek siatkarek które przed turniejem typowałem do medalu. No ale tak się drabinka ułożyła że już w ćwierćfinale mamy pojedynek który spokojnie mógłby być finałem. Kanadyjki Humana-Paredes i Pavan do tej pory bez straty seta, ogólnie cały sezon bardzo dobry, wygrały turniej Major w chorwackim Porec, kilka miejsc w czwórce. Ale Niemki Laboureur /Sude też notują dobre wyniki w tym sezonie, wygrały turniej w szwajcarskim Gstaad gdzie w finale pokonały główne faworytki do złota w Wiedniu Brazylijki Larisse i Talite. W Wiedniu Niemki do tej pory podobnie jak Kanadyjki bez straty seta. Jak widać zapowiada się bardzo ciekawie, widzę tutaj trzy sety, szczerze wątpię żeby jedna z par osiągnęła tutaj zdecydowaną przewagę. Stąd mój typ na over punktowy. Żeby pokryć proponowany przez lvbet over wystarczą dwa wyrównane sety do 20 co jest całkiem prawdopodobne.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Ukraina, Persha Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Volyn Lutsk - Zhemchuzhyna Odessa
Typ: 2
Kurs: 2,73
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej na Ukrainie. Jest to spotkanie inaugurujące 4 kolejkę. Po 3 meczach tabela wygląda tak:

Zespół Volyn Lutsk to spadkowicz z tamtego sezonu z najwyższej klasy rozgrywkowej. Jak widać gospodarze jeszcze bez zwycięstwa i szykuje im się bardzo trudny sezon o przetrwanie. Volyn Lutsk ma poważne problemy finansowe, zalega piłkarzom z wypłatami i z tego względu kontrakt z klubem rozwiązali tacy piłkarze jak obrońcy Loginov i Goropevshek (obaj po 22 występy w tamtym sezonie), pomocnicy Memeshev (26 występów w tamtym sezonie, 1 gol na koncie) i Gerasumyuk (21 występów w tamtym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Didenko (17 występów w tamtym sezonie, 2 gole na koncie). Jak widać byli to podstawowy gracze w zespole. Jakby tego wszystkiego było mało to w dzisiejszym spotkaniu nie mogą wystąpić zawieszeni obrońca Melinishin (1 występ w tym sezonie a 10 występów w tamtym sezonie) i napastnik Petrov (2 występy w tym sezonie i 29 występów w tamtym sezonie i 4 gole na koncie). No i oprócz tego jakby tego było mało inni piłkarze też się buntują w sprawie zaległości finansowych wobec nich i pomocnicy Chepelyuk (24 występy w tamtym sezonie) i Romaniuk (28 występów w tamtym sezonie) i napastnik Dudik (24 występy w tamtym sezonie, 3 gole na koncie) też chcą rozwiązać swoje kontrakty z zespołem i raczej w dzisiejszym meczu niemożliwe jest aby zagrali. Jak widać po stronie gospodarzy problemów co nie miara i w tym momencie raczej mało kto myśli tam o graniu i skupianiu się na najbliższym meczu a każdy ma w głowie problemy jakie panują w klubie. To wszystko powoduje, że próbuję tutaj dziś pograć na gości. Wprawdzie Zhemchuzhyna Odessa to nie jest jakiś wielki zespół, bo klub ten powstał raptem kilka lat temu w 2013 roku i w 2015 roku debiutował w amatorskich mistrzostwach Ukrainy a rok później w 2016 roku otrzymał licencję na występy w drugiej lidze, z której awansował od razu po roku szczebel wyżej i teraz jako beniaminek występuje w rozgrywkach ukraińskiej Pershej Ligi. Gdyby nie te problemy gospodarzy to nie stawiałbym tutaj na zespół gości ale wobec tej słabej kondycji finansowej, zaległości wobec piłkarzy, odejściu podstawowych graczy i zapowiedziom dalszych rozwiązań kontraktu wśród graczy Volyn Lutsk nie pozostaje mi nic innego jak spróbować zagrać tutaj na zespół z Odessy. Jak wspomniałem w zespole gospodarzy myśli się w tym momencie chyba o wszystkim tylko nie o najbliższym meczu. U gości takich problemów nie ma oni mogli spokojnie przygotowywać się do tego pojedynku i po takim kursie żal by tutaj było nie spróbować pograć w stronę zwycięstwa zespołu przyjezdnego.
✅173
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom