>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.08.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - European Championship U19
Godzina: 17:00
Spotkanie: Węgry - Francja
Typ: Francja +2,5
Kurs: 1,89
Bukmacher: Fortuna
W dniu dzisiejszym mamy do wyboru sporą ofertę ciekawych spotkań z różnych dyscyplin, jednak ja zdecydowałem się na mecz z piłki ręcznej kobiet U19. Jesteśmy już w zasadniczej fazie, a mianowicie półfinałów. Mecz pomiędzy reprezentacją Węgier, a Francją. Moja propozycja skierowana jest w stronę trójkolorowych, gdyż te mistrzostwa w ich wykonaniu są na bardzo dobrym poziomie i nie zdziwi mnie jeśli dzisiaj zapewnią sobie awans do finału pokonując Węgierki, jednak bardziej bezpieczniejszym zagraniem będzie tutaj opcja handicapu +2,5 na którą się zdecydowałem po fajnym kursie który obecnie widnieje. W reprezentacji Francji nie zauważyłem słabych stron, gdyż od samego początku grały bardzo dobrze zarówno w obronie jak i ofensywie. Na początek turnieju pokonały Serbki 26:21, następnie jedną z czołowych reprezentacji w handballu Niemcy 23:24, zagrały fenomenalny mecz z Hiszpankami które pokonały 25:37 a również jest to reprezentacja wiodąca tej dyscypliny, jedynie słabszy moment przyszedł w meczu z Danią która na tych mistrzostwach jest piekielnie silna i mimo że Francja pod koniec gry wyszła na jedno bramkowe prowadzenie to zabójcze kontry pozbawiły ich zwycięstwa i przegrały 25:27, ostatni mecz rozegrały z Czarnogóra rozbijając wynikiem 18:28. Jeśli spojrzymy na drugą stronę to również zobaczymy imponujące wyniki i poza jednym słabym meczem ze Szwecją gdzie reprezentacja Węgier uległa 23:24 nie znajdziemy gorszych spotkań. Jestem przekonany, że dzisiaj zmierzą się dwie godne siebie reprezentacje i w tak ważnym meczu żadna ze stron nie pozwoli aby przewaga była większa niż dwie bramki, gdyż obie reprezentacje grają niezwykle skutecznie w obronie, a ostatni wynik bezpośredni 18:18 najlepiej moja słowa potwierdzi. Również fajnym zagraniem jest czysta dwójka w stronę trójkolorowych jednak wiąże się to ze sporym ryzykiem.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, 1Francja
Godzina: 20:45
Spotkanie : Monaco - Tolouse
Typ: spotkanie/obie druzyny strz.gola - 1/tak
Kurs : 2,90
Bukmacher : Fortuna
No i ruszają Francuzi. Monaco na inaugurację. Sensacji bym nie wietrzył. Moim zdaniem jest jedno pytanie. Jakim wynikiem wygra drużyna z księstwa? Co prawda Monaco ostatnio przegrywało ale wiadomo - na punkty w lidze przed własną publicznością nie odpuści. Piłkarze z Tuluzy w ostatnich dwóch meczach z Monaco strzelali bramki i tak moim zdaniem stanie się dzisiaj. Gdybym miał obstawiać dokładny wynik to 2:1 lub 3:1. W Monaco ma nie grać Traore. Nie sądzę aby był to mecz do przysłowiowej &quot;jednej bramki&quot; Pozdrawiam.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
C 1

chore-kolano

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Nice 1 Liga
Godzina: 20:45 CET
Spotkanie: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,99
Bukmacher: LVBET
Analiza: Witam wszystkich w ten deszczowy dzień. Dzisiejszy typ kieruje ku zwycięstwu Ruchu z podpórką, a kurs dalej atrakcyjny. Nie jestem kibicem Ruchu, ale trzeba przyznać, że jest to konkretna firma. Po spadku odeszło wielu zawodników, ale również wielu nowych przyszło w szczególności młodych, a kto jak nie młodziki są najbardziej ambitni i potrafią zawalczyć gdzie pięknie zaobrazował to Górnik. Ten mecz jest bardzo ważny do wygrania chociażby dla kibiców, jeśli i dzisiaj przegrają to kibice ich przysłowiowo &#39;zjedzą&#39;. W pierwszym meczu z Stalem Mielec Chorzowianie przegrali, ale nie dostali ostrych bęcków mimo wyjazdowego meczu z mocną ekipą Stali. Chrobry w poprzednim meczu zresmisował u siebie ze słabym Podbeskidziem gdzie przewagę mieli właśnie oni. Głogów jest według mnie słabą ekipą spokojnie do ogrania, tym bardziej w Chorzowskiej twierdzy gdzie powinno być dużo kibiców jak na 1 ligę. Liczę na zwycięstwo Ruchu, ale daję podpórkę bo kurs wystarczający, a i pogoda niepewna. Powodzenia!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Nice 1 Liga
Godzina: 20.45
Spotkanie: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
Typ: Ruch
Kurs: 2,85
Bukmacher: Totolotek
analiza:
Przed nami druga kolejka zaplecza ekstraklasy. Ruch Chorzów, który na inaugurację przegrał ze Stal Mielec 1-0, natomiast Chrobry podzielił się punktami z Podbeskidziem remisując 1-1.
Ruch Chorzów przed sezonem zapowiadał walkę o szybki powrót do Ekstraklasy. Zadanie utrudniło im PZPN, które odjęło Niebieskim 5 punktów za problemy finansowe, więc ich obecna zdobycz punktowa wynosi -5. Ruch Chorzów wciąż ma zakaz transferowy, więc zawodnicy którzy zdążyli podpisać kontrakt z Ruchem dziś i tak nie zagrają, gdyż nie mogą zostać zarejestrowani do rozgrywek.
Podopieczni Krzysztofa Warzychy na pewno mogą liczyć na swoich kibiców. Sprzedało się bardzo dużo karnetów. Niestety dzisiejsze spotkanie zagrają przy pustych trybunach (konsekwencje po meczu z Górnikiem Łęczna).
Piłkarze Ruchu zapowiadają pełną mobilizację oraz to, że na boisku zostawią mnóstwo zdrowia byle tylko 3 punkty zostały w Chorzowie.
Stawiam dziś na Ruch, który podobnie jak ze Stalą zagra w odmłodzonym składzie. W meczu ze Stalą Ruch potrafił stworzyć kilka ładnych akcji i był stroną dominującą.
⛔100
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, World Grand Prix
Godz: 13:30
Spotkanie Chiny - Holandia
Typ; Holandia wygra co najmniej 2 sety (Chiny(-1.5) - Holandia 2)
Kurs 2.48
Buk Fortuna
Analiza: Niewątpliwymi faworytkami tego spotkania są Chinki. Należy jednak zwrócić uwagę, że zawsze spotkania między tymi drużynami były bardzo zacięte (5-setowówki w ostatnich 3 z 5 meczów). Dodatkowo Holenderki potrzebują zwycięstwa, aby pozostać w turnieju. Chinki ten awans mają już zapewniony więc być może więcej szans dostaną rezerwowe. Widzę tutaj value w stronę Pomarańczowych i dlatego proponuje ten typ. Powodzenia!
✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: Śląsk &amp; over2,5
Kurs: 4,45
Bukmacher: fortuna
analiza:
Dziś pierwszy mecz 4 kolejki lotto ekstraklasy. Jedziemy do Gliwic na mecz ostatnie go w tabeli Piasta z 13 Śląskiem. Piast po bardzo dobrym meczu w Krakowie gdzie zdobyli jedyny dotąd punkt i nie wykorzystali karnego (Vassiljev) w każdym następnym meczu grali coraz słabiej co obrazuje ostatni mecz z Lechem (1:5) formy nie widać i nie liczyłbym aby mogło się dzisiaj coś zmienić. Śląsk odwrotnie forma idzie w górę po fatalnym meczu w Gdyni(0:2) dużo lepiej zagrali w derbach z Zagłębiem i wręcz powinni wygrać punkty stracili w ostatnich sekundach meczu (0:1). Ostatni mecz to już więcej pewności i ogranie co prawda słabo grającej Lechii. Dziś myślę że komplet punktów pojedzie do Wrocławia i liczę na overek gdyż Śląsk lubi też cofnąć przy dobrym dla nich wyniku i w głupi sposób stracić bramkę. Mój typ na wynik 1:2 bądź 1:3
Na koniec samych wygranych życzę!!!
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Iran
Godzina: 18:30
Spotkanie: Pars Janoobi Jam vs Peykan
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 1,45
Bukmacher: iforbet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki ligi irańskiej. Pars to beniaminek . W poprzedniej kolejce rozbil 4-1 Gostaresh . Jednak w tym sezonie Gostaresh to slabsza druzyna , dodatkowo grali w 10 . Gostaresh zagral bardzo slabe spotkanie.Stadion Pars jest underowy . Prs w poprzednim sezonie strzelalo niewiele bramek , zadowalalo ich czesto jednobramkowe zwyciestwo.Peykan to niezla druzyna , ktora w poprzednim sezonie zajela 5 miejsce bilans bramke 38-39. W poprzedniej kolejce remis 1-1 .Peykan umie grac na wyjazdach , strzelic bramkę itp. ale uwazam , ze Pars bedzie mądrze gral w defensywie .
⛔100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Estonia Meistriliiga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Infonet-Kalju
Typ: 2(remis nie ma zakładu)
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Siemaneiro ???? ależ to będzie meczycho ... kawał dobrego futbolu zobaczą kibice , którzy dziś wybiorą na stadion w Talinie . Gospodarze, Infonet mają za sobą świetną serie szesciu meczy wygranych pod rząd w lidze , podobnie jest z drużyną Kajlu , która zostaje niepokonana od czterech meczy ligowych . Obydwie drużyny reprezentowały Estonie w eliminacjach do europejskich pucharów czyli są to czołowe zespoły z tego kraju .Zastanawiałem się nad remisem w tym spotkaniu ... ale jednak poszedłem w strone zespołu Kalju ,ponieważ myślę ,że ta drużyna jest poprostu zespołem w lepszej formie na dziś dzień oraz walczą o europejskie puchary . Nie znalazłem zadnych info na temat absencji w tym meczu czyli goli prawdopodobnie tez padnie od groma , bo oba zespoły są w wysmienitej formie strzeleckiej . Sam osobiscie stawam na wynik 2-3 dla przyjezdnych . POWODZENIA
✅100
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - SŁOWACJA: Fortuna liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Senica - Slovan Bratislava
Typ: Slovan (-1.5 handicap)
Kurs: 2.00
Bukmacher: IFORBET
Analiza: FK Senica boryka się z ogromnymi problemami finansowymi, piłkarze nie otrzymują wynagrodzenia na czas, klub usilnie próbuje znaleźć nowego inwestora, ale póki co przyszłość nie maluje się kolorowo. Senica już zaledwie po dwóch kolejkach okupuje ostatnie miejsce w tabeli, w pierwszej kolejce wprawdzie przegrali tylko 1-2 z faworyzowanym Trencinem, ale należy wziąć pod uwagę, że Trencin kilkadziesiąt godzin wcześniej grał mecz w ramach Ligi Europy, a ponadto klub ten aktualnie znajduje się w fatalnej formie (odpadł z izraelskim klubem, który do ostatnich kolejek walczył o utrzymanie w pierwszej lidze, a do Ligi Europy zakwalifikowali się poprzez krajowy puchar, natomiast w drugiej kolejce słowackiej ligi przegrał u siebie 1-2 z teoretycznie gorszym Dun. Streda). W drugiej kolejce Senica z kolei rozstała rozjechana przez Rużomberk, który rozgromił ich 4-0, co było zdecydowanie najniższym wymiarem kary, niewykorzystali m.in. rzutu karnego, a w całym meczu oddali 24 strzały na bramkę Senici. Z drużyny po sezonie odeszli czołowi gracze, m.in. Róbert Pillár (31/2), Sulla (27/0), Kratochvíl (25/3), Turyna (24/2), Kopičár (18/1), Blažek (19/1), Šušolík (12/0), Brigant (12/0), Ranko (12/1), Šašinka (12/0). Senica to aktualnie klub &quot;zlepek&quot;, w pierwszych dwóch spotkaniach ligowych grali zawodnicy, którzy zostali wypożyczeni m.in. z Trencina, czy też Slovana Bratislava, gdzie w zeszłym sezonie się nie mieścili w pierwszym składzie, ponadto klub ubytki zalepił graczami z Senici U19, co raczej dobrze nie wróży w kontekście walki o utrzymanie. W bramce stoi 17-letni Adam Kovac, nie wykluczam, że to utalentowany bramkarz, ale o doświadczeniu mowy tutaj nie ma. Mamy więc sporo nowych graczy, piłkarze są ze sobą nie zgrani, problemy finansowe klubu, brak wypłat na czas, niedoświadczeni młodzi gracze, kiepsi start w sezonie - to wszystko przemawia za tym, że Senica przegra najbliższe spotkanie.
Na przeciw jeden z kandydatów do zdobycia mistrzostwa kraju - Slovan Bratysława. Slovan pożegnał się z europejskimi pucharami, dwukrotnie przegrywając nieznacznie z duńskim Lyngby, co jednak hańby raczej nie przynosi. Z uwagi na odpadnięcie z LE, klub może skupić się teraz tylko i wyłącznie na lidze, gdzie mierzą w najwyższe cele. Pierwsze dwa mecze wygrane, kolejno 5-1 i 2-1, oba mecze całkowicie zdominowane. Jeśli chodzi o transfery to z klubu odszedł czołowy piłkarz Seydouba Soumah, ale klub całkiem dobrze na tym zarobił jak na słowackie warunki (1,65 mln euro). W zamian za Soumaha do klubu ściągnięto z Partizana za 1 mln euro Ibrahima Rabiu, także jak widać klub nie zamierza się osłabiać. Ściągnięto również z ligi tureckiej Vasila Bozhikova, z Panathinaikosu Diamantisa Chouchoumisa, z Ruzomberka Jakuba Maresa, czy też solidnego słowackiego napastnika Filip Holosko, który grał wcześniej w Sydney FC.
Podsumowując, uważam, że Slovan bez problemu sięgnie po 3 punkty w tym spotkaniu, natomiast pytanie, w jakich rozmiarach pokona Senicę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Niemcy II Bundesliga
Godzina 18:30
Spotkanie: Sandhausen - Ingolstadt
Typ : Ingolstadt over 1.5 gola
Kurs : 2.40
Bukmacher : Bwin
2 kolejka 2 Bundesligi , gospodarze zaczęli od remisu na wyjeżdzie z Holstein Kiel 2:2 , zapowiadało się jednak bardzo obiecująco bo do przerwy Sandhausen wygrywało 2:0 i taki wynik utrzymywał się aż do 75 minuty jednak ostatecznie goście zremisowali , ja jednak w dzisiejszym meczu liczę na dobry występ gości czyli spadkowiczu z Bundesligi , co prawda pierwszy mecz przegrali u siebie z Unionem Berlin 0:1 ale Union zaliczany jest do jednego z głównych kandydatów do awansu , w poprzednim sezonie Union zakończył sezon na 4 miejscu tak więc chyba porażka Ingolstadt z nimi to nie sensacja , dziś jednak Ingolstadt powinien powalczyć o pierwszy komplet pkt gdyż z tym rywalem jak pokazują statystyki potrafią grać stąd liczę że to Ingolstadt powinien zgarnąć komplet pkt , ide jednak w bramki i myślę że ze dwa gole uda im się strzelić !
⛔ 100
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Washington
Godz: 23:00
Spotkanie: Sabine Lisicki - Oceane Dodin
Typ: Sabine Lisicki dw 2-0
Kurs: 3.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs na Oceane Dodin delikatnie zjeżdża w dół. Ten ruch graczy jest dla mnie kompletnie niezrozumiały. Ten błąd popełnią Ci którzy nie mieli &quot;przyjemności&quot; oglądać starcia Dodin - Errani. Te starcie zostało wytypowane przeze mnie prawidłowo tj Dodin -3.00 (3:6 7:5 6:1). Jednak to co tam zaprezentowała Oceane zasługuje jedynie na wielką krytykę. Ona wygrała z Errani tylko dzięki złej grze włoskiej tenisistki. Oceane miała problem ze wszystkim, ponadto nie miała żadnego pomysłu na grę, a było to spowodowane tym że najprostsze zagrania jej nie wychodziły, a poruszanie się na korcie było na bardzo niskim poziomie. Główne argumenty czyli serwis, czy atak krótkiej, prostej piłki kończyły się niepowodzeniem. Proste volley&#39;e grane blisko siatki powinny być formalnością, a kończyły się dużą kompromitacją w wykonaniu Francuzki. Errani nie miała żadnego problemu z przyjęciem serwisu rywalki. Oceane Dodin jak nie wypracuje sobie przewagi własnym podaniem to jest w dużych opałach. Strasznie kuje u niej poruszanie, co jest zrozumiałe przy tych warunkach fizycznych. Kolejna wada tej tenisistki to kontrola uderzenia. Ona kompletnie nie ma formy. Pamiętam jej spotkania na hardzie, lecz w hali i tam wszystko funkcjonowało dużo lepiej. Sabine Lisicki bez problemu powinna wygrać to spotkanie 2-0 w setach. Niemka wraca do formy po kontuzjach. Jakbym miał ją do kogoś porównać to do głowy przychodzi mi jedynie Serena Williams. Lisicki jest bardzo sprawna, a pod względem siły może bez problemu przebić dzisiejsza rywalkę. Sabine bezbłędnie wykorzysta niezdecydowanie jakie dziś pokażę Oceane Dodin, która zostanie dosłownie w bita w parkiet.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Po raz kolejny pomimo wcześniejszych niepowodzeń wybieram typ na ilość fauli w meczu z udziałem Piasta.

Żarty się skończyły, po zaledwie 3 kolejkach Piast zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Teraz mecz ze Śląskiem a za chwilę wyjazd do Warszawy. Tylko wygrana w najbliższym spotkaniu da trochę oddechu drużynie.

Po ostatnim blamażu w Poznaniu w zespole Piasta miał nastąpić &quot;wstrząs&quot;. Sztab szkoleniowy został wezwany na tzw. &quot;dywanik&quot;.
&quot;Od swoich piłkarzy szef klubu oczekuje przede wszystkim większej agresji w grze&quot; - to słowa prezesa.
&quot;W tym spotkaniu trzeba €žpojechać na charakterze, a mniej na umiejętnościach&quot; - to z kolei wypowiedź trenera Wdowczyka.

Po tych wypowiedziach mam nadzieję, że zobaczę zaangażowanie w grze Piasta jak w poprzednim sezonie, grającego z charakterem, agresywnie, walczącego o każdą piłkę.

W ostatnich 4 rozegranych spotkaniach w Gliwicach statystyki wyglądał następująco:
11.04.2015 - 19-12 / 31
08.03.2016 - 14-20 / 34
26.09.2016 - 15-20 / 35
06.05.2017 - 14-19 / 35
Za każdym razem linia została pokryta.

Śląsk w dotychczasowych meczach też jakoś &quot;delikatnie&quot; nie grał:
Arka (w) - 19-16 / 35
Zagłębie (w) - 15-16 / 31
Lechia (d) - 14-13 / 27
✅80
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - EKSTRAKLASA
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ: over 12,5 rożnych
Kurs: 3.23
Bukmacher forbet
Krakowska Wisła po porażce w Zabrzu jedzie do Płocka z zamiarem zdobycia 3 pkt z miejscową Wisłą, z którą zawsze grało jej się dobrze.Gospodarze jak do tej pory zdobyli 4pkt, przegrali na inaugurację z Lechią u siebie 0-2, zrehabilitowali się jednak kolejkę później na Lechu również u siebie 1-0 w ostatniej kolejce remisując w Gdyni 1-1.Wisła Kraków w pierwszym swoim meczu wygrała w Szczecinie, w kolejnym zaś u siebie z Termaliką.Obie ekipy może szału nie grają ale to powinien być dla nich sygnał na odważną grę i na to też liczę.H2H obu ekip jest zdecydowanie korzystniejszy dla krakowian, ostatni bezpośredni mecz gracze z Płocka wygrali w 2003 roku, do tego czasu obie ekipy grały ze sobą 13x, 9x wygrywała Wisła Kraków (4wyjazdy) 3x padł remis, wcześniejsze mecze nie poprawiają statystyk Wiślakom z Płocka.Idę tutaj na stałe fragmenty j/w wspomniałem liczę na otwarty mecz, obie ekipy powinny celować w komplet.
✅223
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 2 liga Szwajcaria
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rapperswil - Servette
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fortuna
Szybka analiza, jak wiadomo ligi szwajcarskie słyną z wielu bramek ostatnie 2 mecze Servette zakończyły się wynikami 1:1 ( gdzie było w tym meczu wiele sytuacji do podwyższenia wyniku ) i 2:2 zaś dwa ostatnie ligowe spotkania Rapperswil zakończyły się wynikami 6:0 i 3:1. Jestem pewny że zobaczymy w tym spotkaniu przynajmniej 3 brami, można się też pokusić o over 3,5 za @2.6. Powodzenia ????
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Przed nami już 4 kolejka, leci bardzo szybko...
Dziś jesteśmy w Płocku gdzie tutejsza Wisła Płock będzie podejmować Krakowską Wisłę. Faworytem lekkim są goście, moim zdaniem także faworytem są goście. Dużo lepiej się pokazują póki co w tych pierwszych trzech kolejkach.
Wygrana na wyjeździe z Pogonią Szczecin 2:1, wygrana u siebie z Termalica 1:0 i porażka ostatni w Zabrzu z Górnikiem 2:3.
Wisła Płock natomiast rozpoczęła od porażki u siebie z Lechią Gdańsk 0:2 potem przyszła wygrana u siebie z Lechem Poznań 1:0 i ostatnio remis w Gdyni 1:1.
Dzisiaj nie zobaczymy:
Wisła Płock - Kante, M. Rogalski, K. Sylwestrzak, P. Wlazło
Wisła Kraków - J. Bartkowski, P. Llonch i Z. Ondrasek
Wisła Kraków kadrowo jest dużo lepsza, piłkarsko także jest dużo lepszą drużyną potrzebują tylko jeszcze więcej zgrania. W Płocku nadal jest nieciekawa sytuacja w drużynie po kłótniach z początkiem sezonu.
W poprzednim sezonie to Wisła Kraków była lepsza i wygrał 3:2 dziś liczę na powtórkę.
Powodzenia.
⛔100
 
biszu 55

biszu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Eerste Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Hartberg - Inssbruck
Typ: Podwójna szansa, 1-1
Kurs: 1.86
Bukmacher: eFortuna
Analiza: Witam uprzejmie wszystkich typerów! Po dwóch udanych dniach, wychodzę do was z 3 propozycją i myślę, że z trzecim udanym typem pod rząd. W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie dwóch ekip na zapleczu pierwszej ligi Austriackiej. Zmierzy się 2 w tabeli Hartberg, które po dwóch spotkaniach zdobyło komplet punktów (w tym zwycięstwo u siebie 3:1 i dowiezienie wyjazdowych punktów po strzeleniu 1 bramki), a także 7 w tabeli Innsbruck z dwoma remisami na koncie. Początek sezonu jak widać zdecydowanie sprzyja gospodarzom, którzy moim zdaniem w ogólnym rozrachunku powinni wygrać dzisiejsze spotkanie, lecz bezpieczniejszą opcją jest 1-1. Innsbruck ostatni sezon zakończył w środku tabeli ligi i myślę, że sensacyjny Beniaminek powinien spokojnie poradzić sobie z drugoligowym średniakiem, kurs jest bardzo atrakcyjny, zwłaszcza, że start sezonu przemawia zdecydowanie za gospodarzami, którzy już w zeszłym roku w niższej klasie rozgrywkowej byli bardzo groźni na swoim własnym obiekcie i myślę, że po awansie się to nie zmieni. Tym samym mam nadzieje na 3 udany typ pod rząd! POWODZENIA!
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -polska ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: wisla plock-wisla krakow
Typ: wisla krakow
Kurs: 2.25
Bukmacher: unibet
Analiza:
dzisiaj spotkaja sie dwie wisly ale podzialu punktow nie bedzie-dla mnie zdecydowanym faworytem jest wisla z krakowa.nafciarze wogole mnie nie przekonuja,uwazam ze jest to jeden z najslabszych druzyn-na razie maja 4pkt i srodek tabeli ale im dalej tym nizej ich widze,moze wygrali z lechem ale poznaniacy grali w 10 i mieli na glowie mecz pucharowy.z arka lepszy wynik niz gra,dzisiaj furman,rasak i cala reszta zobacza jak sie gra do przodu-brlek,boguski,malecki mocno ciagla gre do przodu,a carlitos widac ze nie jest z pierwszej lapanki i licze ze dzisiaj cos do sieci wrzuci.jeszcze historia nie jest laskawa dla plocka,nigdy nie wygrali u siebie z biala gwiazda-zdecydowanie im nie lezy ten zespol.bedzie mecz do jednej bramki,pozdrawiam
✅125
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ: obie strzelą? - NIE
Kurs: 2,11
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Na przeciw siebie staną dwie Wisły. Ta z Krakowa przyjedzie do Płocka by rozegrać mecz na trudnym terenie. Wedlug mnie spotkanie bedzie bardzo zaciete i nie faworyzowałbym tu białej gwiazdy. Nafciarze u siebie są mocną druzyna. Dobrze graja w obronie i wyprowadzaja niezle kontrataki. Co pokazali ostatnio grając na swoim boisku z Lechem Poznań. W 4 ostatnich meczach, gdy Wisła Płock grała u siebie BTS nie wchodził. Mysle, ze ta seria zostanie podtrzymana. Po takim kursie mysle, ze warto zagrac z racji tego, ze Wisła Kraków ostatnio zagrała słabo w obronie. Wiec na pewno na treningach zwrocili na ten element gry uwage i beda chcieli sie zrehabilitować i zagrać solidnie w obronie na zero z tyłu. Mysle, ze ten mecz bedzie do jednej bramki. O wyniku spotkania zadecyduja jedna sytuacja. To jest moje zdanie. Jak bedzie? zobaczymy. Po takim kursie biorę
✅111
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Godzina. 20:30
Spotkanie. Wisła Płock - Wisła Kraków
Typ. gol w obu połowach / TAK
Kurs. 1.80
Bukmacher. unibet
Analiza.
Witam was wszystkich na szybciutko bez owijania w bawełnę, bo to polska &quot;ekstrakłapa&quot; więc tak naprawdę wszystko zdarzyć się może, od obie strzelą w obu odsłonach po O:0 do HT i FT. Obydwa zespoły reprezentują dosyć overowy styl gry gdzie zazawyczaj standardowe 2.5 w górkę jest pokryte. Wierzę że po wczorajszej wtopie między duńskim Midtjylland a naszą Areczką dzisiejszy typ siądzie niczym szpak na czereśni i chłopaki pokażą jak się kopie na własnym podwórku. Immienniczki z Wisły rozegrały swoje mecze w ubiegły weekend z różnym skutkiem więc Krakowianie polegli ze świetnie dysponowanym beniaminkiem z Zabrza 2:3.
Natomiast Wisła Płock zremisowała z Gdyńską Arka po 1:1 i jest zapewne żądna wygranej przed własną publicznością.
Reasumując wydaje mi się iż dzisiaj zawodnicy będą w stanie trafić do bramki przeciwnika w obu połowach tego pojedynku.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom