>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.09.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US OPEN
Godzina: 17:05
Spotkanie: Pliskova Kar. - Brady J.
Typ: 1set/mecz - 2/1
Kurs: 5,80
Bukmacher: Fortuna
Witam,
Brawo dla Niemców za wczoraj, szkoda że nie było tak dobrze juz w pierwszym secie.
Dziś standardowo szukamy czegoś po bardzo atrakcyjnym kursie. Dlatego też nieobliczalne WTA i mecz w 1/8 US Open, pomiędzy liderką rankingu Pliskova a rewelacją turnieju, reprezentantką gospodarzy Brady.
Nie szukam tu wygranej amerykanki, bo ciężko o nią będzie niebywale, jednakże 3 setowka w tym meczu ? Jaknajbardziej realna.
Po pierwsze Brady mocno otwiera spotkania, utrzymujeme koncentrację przez pierwsze 40 min, problemy pojawiają sie dopiero w drugim secie, wszystkie spotkania tak w tym turnieju wyglądają.
Czeszka zaś odwrotnie, strasznie powoli wchodzi w mecz, gdy już sie rozkręca to nie ma co zbierać, jednak w ostatnich dwóch meczach Pliskova zaczynała grać od stanu 0:1.
Taki scenariusz wydaje się dość realny, co w rezultacie pozwala typować 2:1 dla Pliskovej.
Jesli Czeszka wygra 1seta, to nie widzę zadnej szansy na seta dla Amerykanki.
Kurs zacny, warto zaryzykować.
Powodzenia ????
⛔100
 
endi1918 141

endi1918

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Dania
Typ: 1
Kurs: 8,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza : Witam. Decyduje sie dzisiaj na taki dosc ryzykowny typ z kilku wzgledow. Po pierwsze Dania zagrala na prawde dobry mecz przeciwko Polakom(albo my tak slabo) widac ze sa w gazie ale mysle ze moga zachlysnac sie tym okazalym zwyciestwem. Po drugie Ormianie sa u sibie bardzo grozny wygrana chocby z czarnogora ktora wygrala z Dania. Po trzecie Dunczycy na wyjazdach nie blyszcza i ostatnie spotrkanie miedzy tymi ruzynami zakonczylo sie bezbramkowym remisem. Czuje ze moze miec tu dzisiaj miejsce niespodzianka Ormiane beda kontrowac i cos z tego moze wyjsc. Dla mniej odwaznych 1x po kursie 2,96 uwazam za mocny typ. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina;p/n MŚ eliminacje
Godz;20,45
Spotkanie;Czarnogóra-Rumunia
Typ;Wygra Czarnogóra i padnie więcej jak 2 gole
Kurs;4,55
Bukmacher;Fortuna
Analiza;
Ten mecz opisało ju dużo osób,więc postaram się nie powtarzać.
Ostatnie mecze z przed paru dni pokazują aktualną formę obu drużyn.
Gospodarze łatwe 3-0 na wyjeździe z Kazachstanem.
Rumuni u siebie 1-0 z Armenią.Niestrzelony rzut karny,bramka A.Maxima w doliczonym czasie gry.W dodatku od 58 minuty Goście grali w 10/cz.kartka dla T.Voskanyana./
To nie wróży nic dobrego dla Rumunów.
Szanse na awans gości właściwie już tylko teoretyczne.Czarnogórcy drugie miejsce w tabeli,wyprzedzają Danię lepszą skutecznością strzelecką.Nie podejrzewam Polski i Danii o stratę punktów.
Plus 2,5 bramki........ostatnie 5 spotkań Czarnogóry pokryło ten handi/Mecze niekoniecznie wygrane
.Gospodarze też mają swojego Lewandowskiego,to Stevan Jovetić 3 zawodnik pod względem skuteczności w tych eliminacjach /po Lewandowskim i Ronaldo/ 6 goli.
Tak więc typ bardzo prawdopodobny po wyśmienitym kursie.
⛔100
 
legionista977 5

legionista977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje MS
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia Płn.-Czechy
Typ: under 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam, jedziemy z kolejną analizą. Gospodarze zajmujący 2 miejsce z dorobkiem 16 pkt podejmą reprezentacje Czech plasująca się na 3 pozycji z dziewięcioma oczkami. Irlandczycy jest to drużyna bardzo defensywna jeśli gra z przeciwnikiem wyrównanym bądź lepszym. Myślę że każdy pamięta mecz ME kiedy to rywalizowali z Polska reprezentacja i spotkanie zakończyło się skromnym 1:0 dla biało-czerwonych. W tych eliminacjach Irlandia rozegrała 3 spotkania u siebie , wszystkie wygrała (bilans bramek 10:0)! Jednak warto zwrócić uwagę że przeciwko nim mierzyly się reprezentacje San Marino (4:0), Azerbejdżanu (4:0) oraz Norwegia (2:0). Jak wiemy nie są to potęgi piłkarskie. Wracając do reprezentacji zza naszej południowej granicy w meczach wyjazdowych strzelili 7 bramek , 4 stracili (w tym 6 bramek przeciwko San Marino). W ostatnim spotkaniu na własnym terenie postawili się kadrze Niemiec i przegrali tylko 2:1. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 0:0.Razsumujac, defensywny styl gry i nie zbyt ofensywny reprezentacji Czech powinien pozwolić pokryć under 2,5 bramki. Powodzenia !!!
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: 1 połowa/ 2 połowa - 1/1 (Polska wygra obie polowy)
Kurs: 1,90
Godz: 20:45
Bukmacher: eFortuna
To jest to spotkanie, które trzeba wygrać nie ważne jak, ważne są tylko 3 punkty, który są nam niezmiernie potrzebne w tabeli. Polacy pokazali się ze słabej strony w meczu z Dania nie ma tutaj co pisać ale Kazachstan wcale nie lepiej, przegrali u siebie aż 0:3 z Czarnogórą gdzie nie pokazali kompletnie nic.
W dodatku w Kazachstanie nie zagrają 2 podstawowi piłkarze Żukow i Bajżanow z drugiej strony Piszczek gotowy do gry ma być.
Polacy będą chcieli się zrewanżować nam kibicom oraz sobie... za ostatni mecz z Danią ale także za ten remis z początku kwalifikacji gdzie to w Kazachstanie zaprzepaściliśmy prowadzenie 2:0 i zremisowaliśmy 2:2.
Kazachstan to nie jest zespół którego możemy się obawiać.. są słabi i takich rywali powinniśmy spokojnie 3:0 ograć.
Ja widzę to tak, wychodzimy w pełni skoncentrowani i na pełnym gazie, strzelając szybko gola i kontrolując mecz.. W drugiej połowie coś dokładamy i wygrywamy spokojnie to spotkanie 3:0.
Na składy nie ma co teraz patrzeć bo nie wiadomo czy Nawałka zaufa tym piłkarzom którzy grali czy dokona paru roszad, ale to nie bedzie mieć za dużego znaczenia.
Powodzenia.
✅90
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Spotkanie: Czarnogóra-Rumunia
Typ: 1.druzyna zdobedzie bramek +1,5
Kurs: 2.40
Godz: 20:45
Bukmacher: efortuna
Jak dla mnie kolejna promocja której grzechem było by nie zagrać Czarnogóra na 2 miejscu w tabeli goniona przez zespół Danii podobnie jak z Kazachstanem musi wygrać to spotkanie i zainkasować 3 pkt, ładnie pokazali się poprzednim meczu pokazali, że potrafią strzelać do tego dochodzi mega mobilizacja do wygrania tego meczu u siebie. Goście zaś wygrali skromnie z Armenią 1:0 nie pokazali nic wybitnego strzelili bramkę w 91min gdzie Armeńczycy grali w 10 od 54min. Powodzenia
⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Fortuna
Kolega wyżej stawia łamańca. Dla mnie warto postawić na Brady. Po takim kursie tym bardziej. Pliskova nie jest mega techniczną zawodniczką. Świetny serwis forhend. Zawodniczka bardzo mocno bijąca. Tu jest właśnie szansa dla Brady. Która również potrafi serwować bardzo dobrze. Więc moim zdaniem będzie to wymiana ognia. Która zawodniczka będzie trafiać będzie popełniać mniej błędów to wygra. Oczywiście trzeba oddać Pliskovej pierwsze miejsce w rankingu WTA. Ale nie jest to zawodniczka, która będzie tam długimi latami. Bardziej wynika to z niemocy innych zawodniczek. Ale brawa dla niej, że potrafi to wykorzystać. Zhang i Gibbs urwały jej seta dlaczego Brady nie ma prawa powalczyć? Jak urwie seta i może będzie trzysetówka to wszystko będzie możliwe. Bardzo wyczekuję tego meczu. Brady gra u siebie to też jakiś argument na pewno niedecydujący, ale zawsze. Powodzenia!!
⛔100
 
db08091992 0

db08091992

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina : 19:30
Spotkanie : Hiszpania - Rumunia
Typ : Hiszpania powyżej 95,5 pkt
Kurs : 2,15
Bukmacher : FORBET
Analiza :
Spotkanie pomiędzy liderem grupy C, a zespołem teoretycznie i patrząc na wyniki praktycznie najsłabszym. Hiszpanie przystępuje do meczu z Rumunią w roli zdecydowanego faworyta. Dwa gładkie zwycięstwa w dwóch pierwszych meczach pokazały, że jest to faworyt do końcowego triumfu w turnieju. 99 i 93 punkty odpowiednio z Czarnogórą i Czechami pokazują tylko jaki potencjał ma drużyna z półwyspu iberyjskiego. Logicznie ujmując dziś z łatwiejszym przeciwnikiem Hiszpanie powinni dobić do setki. Nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu, bo każdy punkt jest na wagę złota i może zdecydować się kluczowy w dalszym rozrachunku. Rumunia na dwa mecze dwie porażki i to zdecydowaną różnicą. Jestem pewien, że ta drużyna zajmie ostatnie miejsce w grupie i nie ugra nic na tym turnieju. Nie daje tej drużynie żadnych szans na jakaś ewentualną niespodziankę. Starcie Dawida z Goliatem pokaże do czego zdolna jest Hiszpania i miejmy nadzieję, że ten zespół dobije do granicy 96 punktów.
⛔100
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: strzeli gola - Kamil Glik
Kurs: 4,5
Bukmacher:
Fortuna

Dzisiaj czeka naszych zawodników ciężka przeprawa z Kazachami. Ostatni mecz pokazał, że chłopacy są dalecy od optymalnej formy i tworzenie sytuacji bramkowych nie przychodzi im łatwo. Oczywiście dzisiaj klasa przeciwnika będzie zdecydowanie niższa niż w ostatnim meczu, ale czy to dużo ułatwi sprawę, nie jestem w stu procentach przekonany. Kazachowie z pewnością ustawią się na własnej połowie i będą liczyli na kontry. Zamurują bramkę i myślę, że stałe fragmenty gry mogą zadecydować o wyniku, a to sprzyja mojemu typowi. Kamil strzelać bramki potrafi co niejednokrotnie udowodnił, a szczególnie ze stałych fragmentów gry , których dziś nie powinno zabraknąć. Dodatkowo jest pewnie naładowany, po ostatnim nieudanym występie i myślę że będzie chciał dzisiaj coś udowodnić trenerowi, kibicom i sobie.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Copa Argentina
Godzina: 23:00
Spotkanie: CA Aldosivi - Velez Sarsfield
Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: 1xbet
Spotkanie 1/16 w pucharze Argentyny. Velez jest tutaj dla mnie zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu i zespołem dużo mocniejszym kadrowo. Gospodarze tego spotkania spadli z najwyższej klasy rozgrywkowej w ubiegłym sezonie i czekają na swoje mecze ligowe szczebel niżej. Velez z kolei tak jak w tamtym sezonie tak i teraz gra w najwyższej klasie rozgrywkowej i ta liga już wystartowała i goście tego meczu w swoim pierwszym spotkaniu pokonali na wyjeździe Tigre 3-0. Velez zatem rozpoczęli już sezon i to tutaj tez powinno mieć znaczenie. Aldosivi nieco zmienione kadrowo w porównaniu do tamtego sezonu ale takie coś się dzieje praktycznie w każdym zespole po degradacji. Nowi gracze jeszcze nie powinni być na tyle zgrani ze sobą i myślę, że tutaj Velez bez większych problemów zwycięży.
Absencje w Aldosivi:
obrońca Alegre (18 występów w tamtym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Moreno (nowy nabytek)
Absencje w Velez:
obrońca Tripichio (11 występów w tamtym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Bergessio (nowy nabytek)
✅90
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dolgopolov - Nadal
Typ: Dolgopolov
Kurs: 6,25
Bukmacher: Unibet
Nadal wiadomo faworyt do wygrania całego turnieju powrócił do wielkiej formy w tym sezonie. Jednak przyglądając się wynikom największe triumfy w sezonie tradycyjnie na kortach ziemnych natomiast na innych nawierzchniach już tak dobrze nie było szczególnie od Wimbledonu gdzie przegrał z Mullerem w IV rundzie. Przed Us Open też bez rewelacji porażki w Montrealu z Shapovałowem zaś w Cincinnati z Kyrgiosem. W Nowym jorku stracone sety z Taro Danielem oraz Leonardo Mayerem. Oglądałem mecz z Mayerem gdzie Argentyńczyk dzięki serwisowi i graniu długą piłką przez półtora seta sprawiał lepsze wrażenie. Gra Hiszpana zza końcowej linii była bardzo słaba. Dziś Rafael spotka się z nieobliczalnym Dolgopolovem, który po bardzo słabym sezonie w nowym Jorku gra świetnie ograł Berdycha w 4 setach oraz Troickiego 3-0 męczył się jedynie ze Struffem w I rundzie. Styl gry Ukraińca opiera się na dużym wybieganiu i szybkości. Dolgopolov juz dwa razy pokonal Nadala raz na trawie oraz na kortach twardych w Indian Wells bardzo podobnych do tych w Nowym Jorku. Jezeli Nadal będzie grał podobnie jak w poprzednich rundach i prześpi 1 seta może mieć duży problem z Aleksandrem , który potencjał ma duży jednak nie wykorzystał go w pełni może to będzie jego turniej.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Słowacja
Typ: X2
Kurs:
2.45
Bukmacher: forBET
Witam,

dziś stawiam na &quot;obronę Częstochowy&quot; w wykonaniu zespołu Słowaków.
Forma którą prezentują goście nie pozwala mi uwierzyć w łatwą wygraną Anglików. Pamiętajmy ,że Anglicy w Słowacji męczyli się do 95 minuty grając od 60 z przewagą jednego zawodnika. Myślę ,że dużo zależy jak wejdą w mecz Anglicy ,jeśli nie strzelą w przeciągu pierwszych 30 minut mecz może zakończyć się bezbramkowym remisem.
Wysokich wygranych ;)
⛔100
 
W 0

watersman

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Mistrzostwa Europy
Godzina : 19:30
Spotkanie : Hiszpania - Rumunia
Typ : Hiszpania -8,5 pkt 1 kwarta (1H1/4(-8,5))
Kurs : 1,8
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Hiszpania, obok Francji jeden z faworytów w ME, zmierzy się z najsłabszym zespołem gr C. Hiszpanie stosują taktykę jak najszybciej zdobyć przewagę punktową a później kontrolować spotkanie. Dowodem tego są poprzednie spotkania w turnieju (podaje tylko wynik pierwszej kwarty): Hiszpania 26 - 14 Czarnogóra, Hiszpania 33 - 14 Czechy. Także wyniki spotkań towarzyskich pokazują, że Iberyjczycy powinni wygrać gładko 1st kwartę nawet różnicą dwucyfrową . Nawet jeśli trener zdecyduje się na drugi skład 9 pkt nie powinno stanowić problemu.
⛔100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Salernitana - Ternana Calcio
Typ: 1/over 1.5 (Salernitana wygra i padnie w meczu powyżej 1.5 gola)
Kurs: 2.07
Bukmacher: LVbet
Analiza:

Cały dzień w pracy i wszystkie fajnie typy już zostały podane heh. No cóż wybiorę coś takiego i zobaczymy jak będzie.
W ramach 2. Kolejki włoskiej Serie B, Salernitana podejmie na własnym boisku Ternanę. Wg buków faworytem są gospodarze i ja też tak uważam. Od dwóch sezonów oba zespoły rywalizują ze sobą w tej lidze (wcześniejsze sezony to 2006/07 i starsze). Rozegrano cztery mecze w których zwyciężali gospodarze, z czego Salernitana u siebie 2:1 i 4:2. Ogólny bilans gospodarzy w spotkaniach z Ternaną na własnym boisku wynosi 3-4-2 (bramki: 10-11).
Biorąc też pod uwagę poprzedni sezon to również gospodarze wydają się być faworytem, gdyż spokojnie zajęli miejsce w środku tabeli, a goście rzutem na taśmę się utrzymali zdobywając wiele punktów w końcówce sezonu.
Tak jak wspomniałem, typ wzięty na siłę do konkursu bo odnośnie tych popularnych zakładów to wszystko co mądre zostało już podanie ;)

⛔100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje MŚ - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czarnogóra - Rumunia
Typ: Czarnogóra wygra przynajmniej jedną połowę
Kurs: 1,65

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przed nami kolejny dzień z kwalifikacjami do Mistrzostw Świata. W &quot;naszej polskiej&quot; grupie ważne spotkanie rozegra dziś Czarnogóra. Mają oni 13 punktów i tracą 3 do Polski i także Danii która wygrywa z Armenia na ten czas. Myślę że spokojnie mogą powalczyć tu o 1 lub 2 pozycję w grupie. Są bramkostrzelni, najwięcej goli strzelonych: 17 i straconych po 7 z Danią na równi. W spotkaniach przegranych również potrafili zdobyć gola lub dwa. Rumunia ze stanem 9 punktów zajmuje 4 miejsce a ich szanse są minimalne, bo nawet jakby wygrali wszystkie spotkania to muszą liczyć na dobre wyniki. Trzeba sobie to szczerze powiedzieć że oni w zasadzie grają tylko dla rankingu i na pewno chcą kibicom też przynieść trochę radości. Jednak Czarnogóra jest reprezentacją zdecydowanie lepszą. Z nazwisk wyróżnić można głównie Joveticia, jest on ważną indywidualnością gospodarzy jednak są też inni ciekawi piłkarze jak Janković czy Beciraj, a na bramce Petković który zachował już czyste konta, a razem z obroną tracą bardzo mało goli. Ostatni mecz z Kazachstanem wygrali 3-0 na wyjeździe. Rumunia natomiast męczyła się z Armenią i wywalczyli minimalne zwycięstwo 1-0. Myślę że całe spotkanie Czarnogóra powinna wygrać lecz ja spróbuję trochę bezpieczniejszą opcję i wystarczy żeby zdobyli I lub II połowę co powinni bez problemu zrobić.
✅65
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina: 21:30
Spotkanie: Juan Martin Del Potro vs Dominic Thiem
Typ: Dominic Thiem win

Kurs: 2,02
Bukmacher: eFortuna.pl
Nie widzę żadnego value grania na Del Potro. To on powinien być tu dogiem. Stanowczo odradzam granie na jego zwycięstwo. Ale to nie istotne... Dla mnie bez względu na kursy jakie są wystawione, faworytem jest tu Thiem.
H2H 2:0 na korzyść Del Potro. Ostatni raz wygrał w zeszłym sezonie na US Open. Wówczas Thiem wycofał się w trakcie 2 seta. Tym razem Del Potro nie będzie miał tak łatwo zadania. Jest możliwość że, zobaczymy dość wyrównane starcie bo bądź co bądź są to dwaj tenisiści o wysokiej klasie, oboje do pewnego momentu powinni utrzymywać swoje podanie na wysokim %. Dlatego nie mówię że, Thiem wygra łatwo. Ale on z roku na rok robi potężny progres. Przecież ten sezon ma bardzo dobry, masa finałów i półfinałów. Nie bez powodu jest to 8 rakieta. I myślę że, to ma większe znaczenie niż, doświadczenie jego rywala w turniejach tej rangi. On wygrał ten turniej ale to było w 2009r. Osiągnął też sporo półfinałów i finałów ale to było kupę czasu temu. A Thiem nawet w tym roku osiągnął SF w FO. Del Potro może przekonywać bo ograł 3 grajków, bez utraty seta. Dużo osób uważa że, wyznacznikiem jego formy ma być win z Agutem. Ale to nie była żadna niespodzianka nawet jeśli go pokonał łatwo. Agut był już zajechany ( zmęczony ) i nic prócz bronienia się nie widzieliśmy podczas tego pojedynku. Ale skłamał bym pisząc że, występ w tym turnieju nie jest przekonujący. Thiem stracił jednego seta w tym turnieju. Podczas pojedynku z utalentowanym Fritzem. Ale odbił sobie w konfrontacji z Mannarino. Oboje mają dobre staty na kortach twardych Dominic 16/9 a rywal 13/7. Myślę że, dużym wyznacznikiem potoczenia się tej konfrontacji będzie fizyczność Argentyńczyka. Jeśli zejdzie z wcześniejszego poziomu Thiem go szybciutko poskłada. Oczywiście wszystko się może, zdarzyć i to Austriak może mieć gorszy dzień. Ale to są moje przemyślenia i bardziej prawdopodobne wydaje mi się, wykończenie fizyczne Juana niż, przytrafienie się gorszego dnia jego rywalowi. Oboje od początku będą pewnie łatwo wygrywać swoje gemy bo nie wyobrażam sobie aby któryś z nich chciał przedłużać wymiany a raczej szybko je kończyć, mając świadomość jakie to może być długie spotkanie. Zobaczymy dwóch zawodników walczących o każdy pkt. Ja widzę value w Thiemie. I więcej do nieprzewidzenia jest po stronie jego rywala który albo powalczy i zobaczymy parę setów albo szybko obskoczy i bd. pakować walizę..
⛔100
 
romezo 14

romezo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania LaLiga2
Godzina: 20:30
Spotkanie: Alcorcon - Albacete
Typ: 1
Kurs: 1.82
Bukmacher: 1xbet

Jak już wcześniej kolega przytoczył nieco statystyk do tego spotkania przy typie na over, drużyna gości ma spore kłopoty w obronie, oraz nie ciekawy start sezonu ( remis z Grenadą oraz porażka z Cordobą) gospodarze również bez fajerwerków 2 remisy. Ważne jest dla mnie to iż te remisy nie były z byle kim bo top 3 tabeli na start sezonu ( z Gijon 0:0 i Cadiz 0:0) co ważne nie stracili gola ale też sami nie potrafili ustrzelić. Jak dla mnie pewne 1 na dziś po bardzo fajnym kursie polecam.
✅82
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Kazachstan
Typ: Lewandowski strzeli 3 lub więcej
Kurs: 5,50

Bukmacher: unibet
Analiza:
Czas zmazać plamę po blamażu w Kopenhadze. Liczę dziś na bardzo ofensywną grę naszych zawodników. Takie spotkania ze słabszymi drużynami. Pamiętam rok 2009 i wygrana Polaków z San Marino 10-0 w eliminacjach do MŚ 2010. Tak wysoka wygrana przyszła po porażce bodajże z Irlandią Północną 3-2 (jeśli się mylę proszę mnie poprawić). Co prawda tamte eliminacje Polacy zakończyli chyba na przed ostatnim miejscu, ale wygrana 10-0 ze wspomnianym San Marino miała naszym dodać skrzydeł. Oczywiście, Kazachstan do półka wyżej od zawodników z San Marino, ale o kilka niżej od Biało Czerwonych. Nie jest pesymistycznie nastawiony do reprezentacji. W ostatnich latach dali nam bardzo wiele radosci. Sądzę, że 4-0 z Danią to wypadek przy pracy. Dzisiaj Lewandowski i spółka urządzą sobie festiwal strzelecki i nie pozostawią złudzeń kto rządzi w grupie. W tej chwili Dania po wygranej w Armenii awansowała na 1 miejsce. Koło 23 czasu polskiego liderem będą znów Polacy.
Taki rywal jak Kazachstan to idealny przeciwnik, aby podnieść morale po porażce. Kazachowie nie mają żadnej nadziei przed meczem z nami. Już przed pierwszym meczem skreślili swoją reprezentację. Są oni głównie mocni u siebie, na wyjazdach już sobie nie radzą. Liczę na jakiś rzut karny, który Lewy zamieni na bramkę, a do tego dołoży dwa trafienia i dogoni Ronaldo w klasyfikacji strzelców.
⛔100
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Slowacja
Typ: 1 handicap 0:1
Kurs: 1,98
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Anglią, a Słowacją. Anglicy powinni spokojnie sobie poradzić z ekipą Słowacji, słowacy na wyjazdach bardzo średnio grają tracili bramki z takimi drużynami jak malta czy litwa.
Anglicy mają kim straszyć mając takich zawodników podstawowa 11 jak i Ci na ławce to zawodnicy grający w najlepszych klubach.
Ostatni wynik między tymi ekipami to 1:0 dziś liczę na większy wynik i pewną wygraną Anglików.
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB
Godzina: 22:05
Spotkanie: Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs (Chad Kuhl i Jake Arrieta)
Typ: Pittsburgh wygra i over 8,5 runów w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mistrzowie Chicago Cubs zagrają na wyjeździe z Pittsburgh Pirates. Pittsburgh Pirates już o nic wielkiego nie walczą, ale ta drużyna u siebie potrafi być bardzo niebezpieczna. Mobilizacja na mistrzów będzie bardzo wysoka i moim zdaniem ich szanse na sprawienie niespodzianki są duże. Chicago Cubs mieli długą serię zwycięstw, ale w ostatnim meczu się skompromitowali przegrywając wysoko ze słabą Atlantą Braves. Być może znowu zaczyna się u nich jakiś lekki dołek formy. Jeśli tak, to gospodarze mogą to wykorzystać. Na mistrzów każda drużyna się mocno mobilizuje, teraz będzie podobnie. Różnie bywało w meczach z Chicago z Pittsburgiem i teraż też może być ciekawie. Uważam, że w tym meczu wygrają gospodarze, czyli Pittsburgh Pirates i w meczu zobaczymy ponad 8,5 runów.
✅400
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom