>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.10.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
Typ: 1
Kurs:
1.80
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Tutaj moim zdaniem kurs jest lekko przesadzony już tłumacze dlaczego. Gdańsk jeszcze tego sezonu nie rozpoczął gdyż nie grał w 1 kolejce, natomiast Warszawa łatwo ograła na wyjeździe Bydgoszcz 3:0 - co by nie mówić bardzo słaby Bydgoszcz.
Warszawa bardzo fajne transfery i jest to drużyna, która powalczy o pierwszą 6 na koniec sezonu - tego jestem pewien ale czy im się to uda? zobaczymy.
Do Warszawy przyszli tacy siatkarze jak:
Libero - Damian Wojtaszek
Rozgrywający - Antoine Brizard
Środkowy - Jan Nowakowski
Przyjmujący - Wojciech Włodarczyk
Atakujący - Nikola Gorgiev oraz Sharon Vernon-Evans
I okey, są to bardzo poważne wzmocnienia i na pewno im to przyniesie duży sukces i sporo meczów wygranych ale grają na bardzo trudnym terenie w Gdańsku gdzie siatkówka od paru lat poszła bardzo do góry. W Gdańsku miało być źle przed sezonem było sporo problemów ale w ostateczności zawodnicy zgodzili się na obniżki wynagrodzeń i pozostali w klubie.
W porównaniu z poprzednim sezonem doszło do kilku roszad ale nie są one na minus...
Z klubem pożegnał się rozgrywający Masny ale do zespołu przyszedł Kanadyjski rozgrywający Sanders.
Na ataku niezmiennie pozostał Damian Schulz czyli poziom jest dobry.
Na przyjęciu odeszli B. Pietruczuk, M. Hebda i M. Ptaszyński czyli żadne osłabienie... a przyszedł A. Szalpuk a oczywiście pozostał M. Mika, W. Ferens i Sz. Jakubiszak.
Na środku najwięcej roszad bo odeszli B. Gawryszewski i D. Pashytskyy a przyszli D. McDonnell i P. Nowakowski.
No i oczywiście P. Gacek zakończył karierę.
A więc tak to widzę.
Libero - oczywiście po zakończeniu kariery to Warszawa ma lepszego libero.
Rozegranie - Moim zdaniem to Sanders jest lepszym rozgrywającym od Brizarda
Środkowi - Wrona, Nowakowski vs Nowakowski, Grzyb moim zdaniem lekko w stronę Gdańska
Przyjęcie - Samica, Kwolek, Włodarczyk vs Mika, Szalpuk, Ferens i Jakubiszak dla mnie zdecydowanie Gdańsk
Atak - Gorgiev, Vernon-Evans vs Schulz, Gunter, tutaj widzę przewagę Warszawy ale to minimalną.
Dlatego ja idę w stronę Gdańska który u siebie będzie bardzo mocny.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME U-19
Godzina: 19:00
Spotkanie: Estonia - Szwecja
Typ: handicap 2-0 dla Estonii, typ 10
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już wczoraj ten typ zwrócił moją uwagę - gdy ok. godziny 23:00 kurs wyniósł 1.66.
Dotychczas na kwal. ME U-19 padają bardzo underowe rezultaty, jak widać bukmacher bazuje na wynikach sprzed kilku lat między danymi drużynami, bo trudno sobie wyobrazić, by np. w meczu Holandii padł wynik 7-0 lub by Szwecja wygrała na czysto 0-3 lub więcej.
Ostatni mecz domowy Estończycy rozegrali... w marcu 2017 (przegrany mecz 2-5 z Azerami), natomiast Szwedzi zremisowali 2-2 z Portugalczykami. (Lipiec 2017).
Mecze wyjazdowe w wykonaniu Szwedów nie były dotychczas zbyt spektakularne - 2-2, 2-1 i wygrana 0-1 z Włochami (2017 rok), by nasz typ został popsuty - musiałby paść rezultat 0-3, 1-4, 0-4 itp, co przy ostatnich meczach, meczu wyjazdowym oraz tym, że jest to dopiero początek kwalifikacji - nie jest osiągalne dla drużyny gości, poza tym każdy ewentualny gol dla gospodarzy - zwiększa moc naszego handicapu.
Pomogłem? Zapropsuj!
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzow kobiet 1/16
Godzina: 17:30
Spotkanie: Minsk (w) vs Slavia Praga (w)
Typ: remis (X)
Kurs: 3,54
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Liga Mistrzow Kobiet. Pierwszy mecz 1/16 . Mecz rozgrywamny w Minsku. Faworytem wg. bukmacherow do awansu jest druzyna z Pragi. Jednak dzis uwazam , ze powinien w tym meczu pasc remis lub DNB Minsk- bo znam je i wiem na co je stac.
Znam juz dosc dobrze pilkarki Minska. W poprzednim miesiacu tez typowalem ich mecz u buka i tutaj - 1X z Zurichem i wygralismy. Nikt nie dawal szans z poczatku dla Minska ze Szwajcarkami , ale padl wynik 0-0.
Minsk w poprzednim sezonie wyszedl z grupy i walczyl w 1/16 z bardzo mocna Barcelona . Barcelona nie rozbila Minska w dwumeczu ,-:1-2 i 0-3 - z Barcelona sa to dobre wyniki. Co wazniejsze Minsk opiera sie w tym sezonie na tych samych zawodniczkach co w zeszlym roku !! Odeszly tylko 2 zawodniczki z Nigerii , ale doszly 2 z Ghany =Ampah i Ambila. Widzimy , ze druzyna bialoruska sie nie wyprzedala , nie tworzy druzyny od nowa - maja cel w tym sezonie ( walka o 1/8).Caly blok defensywny + bramkarka znaja sie , rozumieja sie na boisku. Ogladalem ich ostatni mecz z Zurichem . Doslownie nie pozwolily rywalkom na nic. Jeden celny strzal w meczu oddaly Szwajcarki. Rozbijanie atakow juz w srodkowej czesci boiska mozna bylo zauwazyc takze w meczach z Ljubljana i Birakara. Do tego umieja przeprowadzic szybkie kontrataki. Osobiscie polubilem ta druzyne.
Slavia Praga- druzyna oparta na zawodniczkach czeskich . Jest to dobry zespol, ktory pokonuje wysoko wszystkie kluby w swojej lidze - jedynie ze Sparta Praga wygyrwa jedna bramka lub remisuje.W poprzednim sezonie przegraly w 1/8 z Rosengardem, a w 1/16 wyeliminowaly Apollon.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Niznekamsk – Omsk
Typ: over 4.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: unibet
Analiza:

Niznekamsk zaskakiwał na początku sezonu, ale zaczynają powoli łapać zadyszkę ale to był raczej do przewidzenia, ten zespół mocno zmieniony przed sezonem szczególnie w defensywie nie ma głębi składu i to musiało przyjść. Zaliczyli trzy porażki może tak od rywali nie odbiegali ale zaczyna właśnie szwankować postawa w szeregach defensywnych jak dwa dni temu z Astaną gdzie rywal oddał tylko 21 strzałów a krążek wpadł do siatki trzy razy, sami uderzali ponad 40 razy i niestety nic nie wpadało ale to mnie nie martwi bo po prostu trafili na dzień bramkarza to co najważniejsze w tym że te strzały i sytuację były i myślę że dziś tego nie zabraknie mimo że przyjeżdża rywal jeszcze mocniejszy ale który mi się wydaje że dziś trochę będzie luźnie wyglądał na tafli. Omsk ostatnio wyśmienicie dysponowany w pięciu meczach 19 bramek zdobytych i to naprawdę z rywalami potrafiącymi zamykać mocno strefy w defensywie, w tych pięciu dwaj rywal dostali szóstkę w tym dwa dni temu Sochi no i ten wynik 0:6 plus dwa najbliższe mecze z Ufa oraz Barysem na pewno bardzo prestiżowe od tego dzisiaj sprawią że będzie luźnie na tyłach, bo raczej w ofensywie będąc tak rozpędzonym jakości i skuteczności nie zabraknie. Tak więc swoje powinni zrobić z bramki ale swoje także dorzucą dziś gospodarze którzy wygrali ta ostatnie starcia z Omskiem ta linia z tymi kursami jest świetna.
✅ 108
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet
Godzina: 18:00

Spotkanie: Avaldsnes K. - Barcelona K.
Typ: Obie drużyny strzelą gola: TAK

Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Kolejny dzień posuchy w piłce nożnej z powodu przerwy reprezentacyjnej. Ale nie ma co narzekać i należy po prostu lepiej szukać. Mi dzisiaj wpadło w oko spotkanie 1 rundy tegorocznej Ligi Mistrzów w wykonaniu Pań, a mianowicie mecz pomiędzy drugą drużyną najwyższej ligi rozgrywkowej w Norwegii, a pierwszą drużyną Premier Division Women - drużyną Barcelony. Może zacznijmy od mniej znanego zespołu, a więc pań z Norwegii. W ubiegłym sezonie w swojej lidze zajęły one 2 miejsce. W tym sezonie jest dosyć podobnie. Tracą już 8 punktów do liderek i podążają podobnym torem co rok wcześniej. Przyjrzyjmy się jednak ich bilansowi bramek. W tym sezonie w lidze: 42/14 w rozegranych 19 spotkaniach. Widać więc, że strzelać potrafią. Ich najlepsza zawodniczka - Pedersen C. zajmuje ex aequo 4 miejsce w lidze pod względem strzelonych bramek z wynikiem 10. Dodatkowy argument, który ostatecznie przekonał mnie do tego typu dotyczy ich występu w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. W 1 kolejce trafiły one na ultra silny Lyon, a więc drużynę, której panie wygrały ostatnie dwie edycje tych rozgrywek. Pierwszy mecz odbył się właśnie w Norwegii i zakończył się wynikiem 2:5 dla drużyny z Lyonu. Jeśli więc panie z Avaldsnes potrafiły strzelić aż dwie bramki hegemonowi ostatnich lat Ligi Mistrzów, potrafią to powtórzyć z każdym. Z drugiej strony zespół Barcelony, którego jak w przypadku męskiej drużyny nikomu przedstawiać nie trzeba. Obecnie 1 pozycja w lidze z bilansem 26:0. Należy jednak zaznaczyć, że tak jak w męskiej piłce tak i w damskiej puchary rządzą się swoimi prawami. Kurs na over bramkowy był dosyć niski dlatego poszedłem w stronę BTTS. O formę pań z Barcelony jestem spokojny, ale liczę na co najmniej jedną udaną, zakończoną bramką akcję pań z Norwegii.
Życzę powodzenia!


⛔ 100
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa
Typ: ONICO WARSZAWA
Kurs:
1.95
Bukmacher: Totolotek

Analiza:
Wyżej już ktoś o tym meczu pisał. Nie rozumiem czemu tyle ludzi gra na Gdańsk. Problemy ze sponsorem przez co i finansowe - akcja ze zbieraniem pieniędzy by drużyna w ogóle mogła dalej funkcjonować. Nie wierzę, że nie odbiło się to w żaden sposób na zawodnikach ich psychice i atmosferze w szatni. Ekipa z Warszawy chude lata ma raczej za sobą, wreszcie pieniądze i BARDZO solidna drużyna. Co do kwestii personalnych...
Rozgrywający - Brizard jak dla mnie jest lepszy i ciekawszy niż Sanders. Kanadyjczyk zawsze kiedy go oglądałem w reprezentacji grał dużo &quot;świec&quot; i proste piłki na dość mocne fizycznie skrzydła. W Gdańsku lewe skrzydła to Mika i Szalpuk którzy do końca tacy nie są. Dodatkową Sanders był teraz z reprezentacją na jakimś turnieju NORCECA (?) więc o ile w ogóle już wrócił (tego nie wiem szczerze) to zgranie z resztą ekipy raczej ma małe. Rezerwowym rozgrywającym nawet nie wiem kto jest więc jakiś słaby ;)
Atak - w Gdańsku Shulz a w ONICO Gorgiev jak dla mnie remis. Warto dodać, że Onico nie ma raczej drugiego atakującego (sytuacja jak z Sandersem - turniej NORCECA)
Środki - tak jak we wcześniejszym poście ktoś pisał lekka przewaga gospodarzy i z tym się zgadzam
Przyjęcie - Gdańsk z Szalpukiem, który nie potrafi być liderem a w dodatku ma sporo mankamentów technicznych jak i chyba psychicznych. Drugi Mika niby też taka gwiazda a tak na prawdę średni gracz z fatalnym zdrowiem i też brakiem możliwości bycia liderem i ciągnięcia drużyny w najważniejszych momentach. U gospodarzy nawet nie wiem kto wystąpi tak tam bogato - Kwolek, Włodarczyk, Samica.
Na libero Wojtaszek zjada Olenderka na śniadanie.
Warszawa ma o wiele szerszą i wyrównany zespół i gdyby coś nie szło mają jak rotować za to Gdańsk jak dla mnie słabą i wąską ( dlatego można łapać dobre kursy na live jakby np przegrali pierwszego seta). W dodatku nie grali oni jeszcze meczu ligowego a powiedzmy sobie szczerze sparingi i turnieje przedsezonowe to nie to samo co prawdziwa gra na 100% o punkty. Goście dobrze prezentowali się w grach przed sezonem a i sam sezon rozpoczęli bardzo dobrze od wygranej 3:0.
Jak dla mnie wszystko przemawia za ONICO
⛔ 100
 
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Ufa– Petersburg
Typ: strzeli gola razem z dogrywka i decydującym karnym - Tak - Sirokov
Kurs: 2.4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lider z 17 zwyciestwami jeszcze w tym sezonie bez porażki z mega skutecznymi zawodnikami 79strzelonych bramek i tylko 22 stracone gra dziś na wyjeździe z drużyną która aktualnie zajmuje 7 miesiące ma 9 wygranych i 7 porażek. U gości mega atak mega skuteczność takie gwiazdy jak gusev ,sirkov ,kovalchuk czy obrońca hersley strzelają na zawołanie. Dziś znowu będzie ku temu okazja myślę ,że mecz zakaczy się wygrana przyjezdnych i srubowaniem jakiegoś rekordu. Każdy z tych wymienionyvh ,może dzisiaj strzelać ,choć gusev w ostatnim meczu strzelił aż 4 bramki dlatego myślę , że on się wystrzelał na kilka meczy. Dziś typuje shirkova który w dotychczasowych meczach ma 11 trafień a dziś będzie chciał ten dorobek powiększyć. Mecz już za parę minut
Polecam
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ROSJA: Division 2 - Środkowa
Godzina 16:00
Spotkanie :
FK Strogino Moscow - D. Bryansk
Typ : 2
Kurs : 1,6
Bukmacher : forBET
Analiza
Witam, na dziś wybrałem pojedynek w rosyjskiej drugiej dywizji środkowej ;)
Stawiam na zespół gości , który przekonuje mnie swoją skutecznością w ostatnich 5 spotkaniach...mianowicie 4 zwycięstwa i remis z bilansem bramkowym 11-0 ;) Natomiast gospodarze zanotowali 5 porażek w ostatnich pięciu spotkaniach ,strzelili 4 gole tracąc 13.
Wydaje mi się ,że goście potrafią stwarzać sobie sytuacje i mając dobrą defensywę powinni poradzić sobie z przeciwnikami,którzy niestety wpuszczają dużo bramek.

Pozdrawiam.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 19:00
spotkanie: Virtus Pro - 1337HUANIA
typ: Virtus Pro (-5,5)
kurs: 1,93
bukmacher: Lvbet
analiza:
Dzisiaj masa meczy esportowych z CS:GO, więc jest z czego wybierać, natomiast ja skupię się na meczu najlepszej polskiej ekipy. Grają z amatorami z Litwy, oficjalnych wyników spotkań na światowej scenie mają zaledwie cztery. Różnica między zespołami nie jest jednej klasy, ale kilku. Przychodzi im mierzyć się ze sobą na zapleczu najlepszej ligi CS:GO na świecie, ESEA Premier Season, ponieważ Polacy w ubiegłym sezonie spadli z ELEGAUE właśnie na zaplecze. Jeżeli mają ambicję to takie spotkanie trzeba wygrać łatwo, szybko i przyjemnie. Spodziewam się, że Polacy nie pokażą nic z taktycznego counter strikea, ale wygrają ten mecz czysto aimowo z szybkimi wejściami po stronie atakującej i dobrym trzymaniem pozycji po stronie broniącej. Minimum 11 rund po stronie broniącej jest wymagane po tak klasowej drużynie. A wtedy wystarczy remisowa strona atakująca do wygrania spotkania z handicapem minimum 6 rund meczowych. Spokojnie do zrobienia, tym bardziej, że ich rywale zagrali do tej pory jeden mecz z drużyną wysokiej klasy i przegrali 9-16. Po Virtusach spodziewam się, że nie oddadzą więcej jak 5-6 rund i wygrają to spotkanie kontrolując od początku do końca.
✅ 93
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-dania
Godzina: 19:30

Spotkanie: Alborg-midtjyland
Typ: alborg -3,5

Kurs: 1.94
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj zaczynamy szosta kolejke dunskiej ligi-wybralem spotkanie mistrza alborga z midtjyland.alborg jest zdecydowanym faworytem chocby dlatego ze jest mistrzem,a goscie bardzo przecietna druzyna.mistrz dzisiaj wygra bo musi podgonic w tabeli,mieli dwie wpadki co midtjyland ale graja co trzy dni i musza szachowac silami-w lidze mistrzow zagrali trzy mecze-dwa przegrali minimalnie i to z druzynami niemieckimi.alborg rzadko przegrywa u siebie,a na pewno nie z takimi slabymi zespolami jak midtjyland,goscie zas we wszsytkich rozgrywkach na wyjezdzie w tym roku wygrali tylko raz na jedenascie spotkan i to ze slaba druzyna.moim zdaniem alborg musi wygrac i wygra,szybko zdobeda wysoka przewage zeby pozniej oszczedzac sily na lige mistrzow,dla mnie handicap ktory podalem spokojnie powinien wejsc.pozdrawiam
⛔ 100
 
teqqquilla 4

teqqquilla

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska, PGNiG Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: NMC Górnik Zabrze - KS Azoty Puławy
Typ: 1
Kurs: 1,80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Spotkanie rewelacji początku obecnego sezonu - Górnika Zabrze z trzecią siłą PGNiG Superligi - Azotami Puławy. Gospodarze dzisiejszego meczu pod wodzą nowego trenera - Radislava Trtika prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż jeszcze kilka miesięcy temu. Pewne pięć zwycięstw grarantowało im przed rozpoczęciem tej kolejki prowadzenie w grupie granatowej. Bardzo dobrą formę prezentują: Bartłomiej Tomczak - lider klasyfikacji strzelców i autor 9 bramek w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Gwardii Opole oraz obaj bramkarze - Martin Galia i Mateusz Kornecki, który z dobrej strony pokazał się we wspomnianym meczu z Gwardzistami. Zespół Górnika w obecnych rozgrywkach prezentuje szybką i efektowną piłkę ręczną. Dobrze zorganizowana gra w defensywie pozwalała na wyprowadzanie kontr, które na bramki zamieniają skrzydłowi - Tomczak, czy chociażby ściągnięty przed tym sezonem Czech Lukas Francik (zdobywca sześciu bramek w ostatnim meczu). Po drugiej stronie zespół słabo radzący sobie na wyjazdach. Wspomnieć chociażby o wyjazdowej wpadce z Piotrkowianinem i zwycięstwem dopiero po rzutach karnych, czy o szczęśliwym zwycięstwie z Wybrzeżem Gdańsk po rzucie Krzysztofa Łyżwy dwie sekundy przed końcem. Realne umiejętności Azotów maskuje nieco remis z trzeba sobie uczciwie powiedzieć słabo prezentującą się i osłabioną kontuzjami drużyną Orlen Wisły Płock. I to przy kapitalnej dyspozycji w bramce Vadima Bodganova, którego zabraknie dziś w szeregach gości ze względu kontuzję mięśnia dwugłowego, jakiej nabawił się właśnie w meczu z Nafciarzami. Druga linia puławian została nieco przemeblowana i jak na razie brak zgrania sprawia, że Azoty mają duże problemy w ataku pozycyjnym. Jak dla mnie, mimo spadku kursu, nadal warto zagrać ten mecz. Powodzenia.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

pawelbukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2.Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Westerlo - St. Gilloise
Typ: over 2.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie z 2 ligi belgijskiej, dwóch sąsiadujących w tabeli drużyn. Ogólnie grające dość overovo powyżej 2,5 bramek na mecz. Bo na 8 spotkań gospodarze aż 7 razy pokryli linię 2,5 a goście 5 na 8 spotkań. Także myślę, że statystyki nie zawiodą i tak będzie i dzisiaj. Co do wyniku myślę, że gospodarze powinni wygrać bo St. Gilloise dość marnie wypada na wyjazdach 3 porażki i jeden remis. Stosunek bramek 1:7. Mimo 1 wygranej i 2 remisów atut własnego boiska powinien być na korzyść gospodarzy i wynik 2-1 powinien być jak najbardziej odpowiedni dla tego spotkania. Co do historii spotkań obu ekip jest tylko jedno, które udało mi się znaleźć 3:0 na korzyść St. Gillen z tego roku, także widać, że również over 2,5 obecnie zmiana boiska i czas na rewanż.
Życzę powodzenia, jak typ się przydał kliknij plusa;)
✅ 62
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Bonn - Ulm
Typ: (-3,5) Ulm win
Kurs:
3,20
Bukmacher: fortuna

Witam,
Po pierwsze kurs leci w dół od początku dnia na gospodarzy, co powoduje że jeszcze chętniej pobieram to spotkanie.
Bonn w dobrej dyspozycji, ale jakosciowo wyglądają gorzej od graczy Ulm.
Co najwazniejsze dwa dni temu grali ciezki boj z Kataja o LM.
Krótki okres na regenerację,po za tym goscie przegrali dosc niespodziewanie z Alba w pierwszej kolejce, motywacja więc podwojna.
Polecam po prostu grać czysta dwojke, innego rezultatu nie przewiduję.
POWODZENIA ????
⛔ 100
 
D 23

dajrozum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia 2. liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Tubize -Beerschot
Typ: Goście

Kurs: 1.85
Bukmacher: efortuna

Analiza:
Kiepska oferta w ostatnich dniach, ale wpadło mi w oko jedno spotkanie w lidze Belgijskiej.
Zespół Tubize będzie podejmował u siebie jednego z kandydatów do awansu - Beerschot (sama nazwa zachęca do postawienia). Gospodarze są w fatalnej formie - 8 rozegranych meczy i tylko 5 punkcików na liczniku. Styl jaki prezentują na boisku (miałem przyjemność oglądać ich 2 spotkania) jest katastrofalny. Kompletnie zero zgrania i zero ambicji. Można to tłumaczyć tym, że w swoim skladzie posiadają zawodników z całego świata, którzy ewidentnie się nie rozumieją. Może z czasem zacznie ta różnorodność funkcjonować, lecz wątpię, aby nastąpiło to tak szybko. Po drigiej stronie &quot;Piwny&quot; zespół, który nie zaznał jeszcze porażki w lidze. Posiadają bardzo dobry środek pola - pomocnicy Piwoszy strzelają bardzo dużo bramek i to właśnie tu upatruje największą przewagę gości dzięki której zabiorą 3pkt i fotel lidera do domu.

✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom