>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.11.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid - Liverpool FC
Typ: C. Ronaldo strzeli pierwszego gola w meczu i Real wygra
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie odważę się grać w tym meczu wysokich handi ze względu na fakt, że Real po gładkim zwycięstwie w pierwszym meczu może podejść do tego spotkania z nastawieniem, że samo się wygra. Możliwym scenariuszem według mnie jest również powtórka z pierwszej połowy w Liverpool&#39;u, czyli szybkie 2-0 albo 3-0 i odpuszczenie drugiej połowy. Wtedy jedna dobra akcja Anglików, jeden udany strzał albo stały fragment gry i handi nie wejdzie.
Idę w tym spotkaniu w inną stroną. Bez wątpienia ten mecz może być wyjątkowy dla jednego piłkarza - Cristiano Ronaldo. Jeżeli Portugalczyk zdobędzie jutro dwie bramki przegoni w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców LM, legendę Realu i w ogóle futbolu - Raula Gonzaleza Blanco. Z całą pewnością Cristiano chciałby dokonać tego przed własna publicznością na Santiago Bernabeu i wydaje mi się, że koledzy z zespołu będą starali mu się w tym pomóc jak tylko będą mogli. Cristiano wykonuje wszystkie karne/wolne, myślę że zagra egoistycznie z myślą aby zdobyć dwie bramki i przegonić Raula. Oczywiście innej możliwości niż zwycięstwo Realu w tym meczu nie widzę, więc jeśli Cristiano ustrzeli jako pierwszy bardzo ładny kurs powinien wejść.
Wbrew temu co pisali moi poprzednicy odnośnie przypuszczalnych składów, według moich informacji nie zagra Sterling i Gerard, którzy mają odpocząć przed znacznie ważniejszym (tudzież bardziej możliwym do wygrania) meczem z Chelsea w lidze. Nie wiem czy to spowoduje, że Liverpool zagra słabiej czy zmiennicy oszołomieni wielkim Realem i magicznym Bernabeu zrobią wszystko, żeby napsuć trochę krwi defensywie Królewskich.
⛔ 100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma handi + 8,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z koszykówki, a dokładniej pojedynek pomiędzy Brooklyn Nets a Oklahoma City Thunder. W tym meczu faworytem według bukmacherów są gospodarze na których jest kurs zaledwie 1,35. Gospodarze to oczywiście bardzo silna drużyna, szczególnie na własnym boisku.. dotychczas grali dwa mecze i to tylko na wyjeździe, odnotowali jedno zwycięstwo z Detroit i porażkę z Bostonem. Goście jak na razie rozegrali 3 ciężkie spotkania i zanotowali zaledwie jedno zwycięstwo, lecz to własnie na nich mój typ dzisiaj się będzie opierał gdyż typuje tu handi + 8,5 na Oklahome po kursie 1,7. Jak spojrzymy na H2H tych drużyn to zobaczymy ze goście rewelacyjnie radzą sobie z przeciwnikiem i tak oto na 5 ostatnich spotkań na boisku gospodarzy to Oklahoma wszystkie wygrała. Dzisiaj może tej serii nie podtrzyma ale na pewno tanio skory nie sprzeda i zobaczymy tam do ostatnich minut zacięte spotkanie. Typ zdecydowanie warty zagrania bo goście nie są jakimiś chłopcami do bicia, znają bardzo dobrze rywala i wiedza zdecydowanie jak go pokonać .
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real- Liverpool
Typ: Real(-1,5)- Liverpool (strzały celne)
Kurs: 1,6
Bukmacher: Ónibet
Kurs może nie powala na kolana, ale to nie ma prawa nie wejść. Obecnie jeden z dwóch najlepiej grających drużyn na świecie ze zmotywowanym CR7(pobicie rekordu Raula) kontra Liverpool w beznadziejnej formie. Real oddaje generalnie mnóstwo strzałów, co charakteryzuje dobre drużyny. Dodatkowo strzela dużo goli i myślę, że Liverpool nie postawi zbyt dużego oporu, bo nie ma kim się przeciwstawić. Balotelli znów będzie pajacował, Sterling będzie próbował szarpać, Coutinho(?).. Tam nie ma kto strzelać po odejściu Suareza. Kontuzjowany Sturridge. Nie ma żadnych przeciwskazań, żeby nie grać takiego typu i to grubo. Ode mnie w takim dubelku: http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-pedro1994-114486.html#post4866007
Dziękuję za uwagę, dobranoc ????
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

skromny

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Olympiakos
Typ: Olympiakos
Kurs: 12
Bukmacher: Bet365
Analiza
Juventus przegrał w poprzedniej kolejce z Olympiakosem 0:1 i po trzech kolejkach ma na koncie zaledwie trzy oczka, które ugrał na swoim terenie z Malmo. W klasyfikacji Atletico i Olympiakos mają tylko trzy punkty więcej los Damy nie jest jeszcze przesądzony. Niemniej ewentualna porażka we wtorkowym spotkaniu może oznaczać już niemal pewne odpadnięcie Juventusu z rozgrywek. Jest to mecz o wszystko. Gospodarze dołożą wszelkich starań by wrócić do gry i zawalczyć o mistrzostwo.

Arturo Vidala powiedział:
- Najbliższe spotkanie z Olympiakosem będzie dla nas jak finał. Jak daleko możemy zajść w tych rozgrywkach? Najpierw wyjdźmy z grupy, a później ćwierćfinał lub półfinał powinny być dobrym wynikiem, chociaż każdy na pewno marzy o wygraniu rozgrywek - powiedział Chilijczyk.
Juventus myślami wybiega stanowczo za daleko. Ćwierćfinały i finały? Nie pokonali jeszcze Olympiakos. Fatalne statystyki spotkań Greków z włoskimi drużynami aktualnie nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Zwycięstwo 7:0, które odnotowaliśmy podczas ostatniej wizyty Olympiakosu w Turynie nie ma więc żadnego znaczenia. Najbliższe spotkanie będzie niezwykle zacięte mimo to stawiam na Olympiakos. Uważam że to spotkanie nakręca obie drużyny a Grecy dołożą wszelkich starań by zaskoczyć wszystkich i wysłać Czarne Damy do domów w żałobie :cool:
⛔ 100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Arsenal – Anderlecht

Dyscyplina : Piłka nożna, BPL
Godzina : 20:45
Typ : 1 (-1,5)
Kurs : 1.98
Buk : bet365
Zaczynamy rewanże. Pierwszy z nich to właśnie rewanż ostatniego rozegranego spotkania. W tym przypadku Kanonierzy byli górą 1:2 po wspaniałej końcówce przy nie oszukujmy się sporym szczęściu. To chyba im dało do myślenia, bo po tym meczu z Czarnymi Kotami na wyjeździe przeważali w całym meczu, wygrali pewnie i spokojnie 0:2, a w miniony weekend wygrali z Burnley 3:0. Oglądałem ten mecz z Burnley, i brak mi słów aby opisać to co robił Sanchez, pisałem już że jest to mój ulubieniec wśród The Gunners, ale w tym meczu przechodził samego siebie. Grał jak z nut, dużo udanych dryblingów, podań, oprócz tego zdobył dwie bramki, nic więc dziwnego że został MOTM (oceniony na 9 przez Mirror, a przez serwis WhoScored aż na 10). Rozegrał świetne spotkanie, jak i cała drużyna. Cały mecz przeważali, praktycznie nie wychodzili z połowy Burnley, która tylko się broniła, mówią o tym same statystyki : 69% posiadania piłki, 30 strzałów, aż 18 rzutów rożnych. Zagrali świetne spotkanie i wydaje się, że Kanonierzy wracają na dobre tory. Skupiłem się mocno na ostatnim spotkaniu bo najbardziej pokazuje jak grał Arsenal. Anderlecht póki co nie spisuje się najlepiej ani w rodzimej lidze ani w Lidze Mistrzów. Na ostatnie 5 meczy w lidze, zaledwie 1 wygrali ledwo co 2:3 (W), raz przegrali i trzykrotnie zremisowali. Ostatni mecz to właśnie remis z Lokeren u siebie, wyszarpany w 91 minucie, mimo wszystko wciąż są na czołowym miejscu w tabeli. W LM mają zaledwie punkt po remisie z Galatą. Mieliby ich 4, ale trochę pecha i mobilizacja Arsenalu sprawiły, że nie ostał się nawet 1. Wydaje mi się, że przy obecnych dyspozycjach obu drużyn, nie widzę innego wyniku niż wygrana Kanonierów. Nie szedłbym tu w handi -2,5 ale -1,5 jak najbardziej do gry. Na Emirates grają dobry futbol, a i możliwe że ujrzymy Theo Walcotta który wszedł na końcówkę w meczu z Burnley. Dodatkową motywacją jest fakt, iż jeśli Arsenal wygra to spotkanie to na 99% awansują do fazy pucharowej LM. Wątpię w zdobyty tu choćby punkt przez ekipę z Belgii, a raczej liczę na pewną - przynajmniej dwubramkową -wygraną mojego ulubionego klubu z Londynu - The Gunners. Ostatnio się udało, oby wyszło i tym razem ;)
Powodzenia ! ;)
⛔ 100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
Typ: Nets by 11-15 points
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill

Ta grafika mówi sama za siebie, w zespole z Oklahomy mamy prawdziwy szpital, Brooks nie ma po prostu kim grać. Ośmiu zdrowych graczy w kadrze to po prostu śmiech na sali, jeśli jeszcze jakiś jeden zawodnik dozna kontuzji, albo szybko się wyfauluje to będzie bardzo nieciekawie dla gości, w NBA nie da się grać całego spotkania na wysokim poziomie jedną piątką, jest to po prostu niemożliwe, w tym sporcie potrzebne są rotacje, a takiej możliwości niestety Oklahoma nie ma na tę chwilę. OKC i tak nieźle sobie radzą, zanotowali ostatnio zwycięstwo a i w meczu z Clippersami byli bardzo blisko wygranej. Miejsce Netsów z ostatniego sezonu uważam za bardzo adekwatne do potencjału zespołu, gdyby zdrowi byli Westbrook i KD to kursy kształtowały by się zgoła odwrotnie, aczkolwiek przy wspomnianych kontuzjach spodziewam się że gdzieś tak do połowy trzeciej kwarty będziemy świadkami close game, a potem niestety zmęczenie da się we znaki gościom i Netsi powoli odjadą, nie będzie tutaj jakiegoś wielkiego pogromu, aczkolwiek zdecydowane zwycięstwo w granicach 11-15 punktów jest wysoce prawdopodobne.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis Grizzlies - New Orlean Pelicans
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w nocy spotkają się dwie różnie grające drużyny z dywizji Southwest. Pelikany grają efektownie i szybko, Miśki z kolei stawiają na twardą obronę i wolne tempo gry. O sile gospodarzy stanowią podkoszowi, Z-Bo i młodszy z braci Gasol. Ich backcourt do tej pory mnie nie przekonywał i nadal mnie nie przekonuje. Nie zanosi się na to by dziś było lepiej, bo Conley oprócz tego, że w obecnym sezonie pudłuje niemiłosiernie to dodatkowo odczuwa skutki urazu, a Courtney Lee, który w meczu przeciwko Indianie doznał wstrząśnienia mózgu prawdopodobnie w ogóle nie zagra. Z ławki też za bardzo nie ma kto pomóc. Dzisiejszy mecz będzie tak naprawdę pierwszym poważniejszym sprawdzianem dla ekipy prowadzonej przez Davida Jorgera i uważam, że Miśki poniosą pierwszą porażkę w sezonie. Do tej pory rywale nie byli wymagający stąd nie może dziwić komplet zwycięstw, który również typowałem. Chimeryczna Minnesota, mocno osłabiona Indiana oraz Charlotte, przeciwko którym Gasol i spółka wrzucili zaledwie 29 piłek na 80 prób(!), a i tak udało się wygrać. Gości oglądałem dwukrotnie i nie wyglądało to najgorzej, a nawet mi się podobało w przeciwieństwie do tego co proponuje Memphis. Dobre spotkanie przeciwko mocnym Mavs i spokojna wygrana z Magic mogą pozwolić myśleć gościom o zwycięstwie w największym mieście stanu Tennessee. Tym bardziej, że mają się kim przeciwstawić. Pod koszem jest Anthony Davis, który bryluje zarówno w defensywie jak i ofensywie, a wspomaga go Omer Asik, który w Nowym Orleanie został doceniony i będzie mógł sobie odbić to co stracił w Houston. Obwód też niczego sobie bo zawsze, któryś z trójki Holiday-Gordon-Evans zapunktuje, a jeśli nie to jest jeszcze Ryan Anderson - podkoszowy trójkowicz. Pelicans powinni zmęczyć gospodarzy tempem spotkania i je wygrać. Pod koszem może być wyrównanie, ale obwód będzie należał do gości. Jako dodatek mogą dołożyć H2H z poprzedniego sezonu, który brzmi 3:1 dla NOP.
⛔ 100
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Malmo - Atletico Madryt
Typ: 1X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chciałbym na pierwszy rzut przytoczyć troszeczkę sytuacje grupy, w której znajduje sie Malmo. Proszę wyobrazić sobie, że grają w niej takie tuzy jak Juventus i Athletico, ktore nie wygrywają żadnego meczu wyjazdowego, a wszystkie przegrywają co tyczy sie rowniez Olympiakosu no i tez... Malmo ot takie prawo tej grupy. Jeśli chodzi o mecze domowe wszystkich drużyn w tej grupie jest dokładnie odwrotnie, wszystko wygrywają gospodarze. Idąc tą drogą Malmo powinno przynajmniej zremisowac. Jeśli chodzi o statystykę wszystkich meczy domowych Malmo to okazuje się, że mamy niezłą bajkę...od 18 stycznia 2014 roku przegrala tylko 3 mecze. Malmo wygrało u siebie z tak świetnymi drużynami jak Salzburg (3-0), Sparta Praga (2-0) i ostatnio w grupie z Olympiakosem (2-0). Malmo to bardzo dobra drużyna, która gra swietnie na swoim własnym boisku. Wygrała z Olympiakosem 2:0 z tym, ktory wygral u siebie z Juventusem 1:0. Jeśli ktoś myśli, że Athletico będzie miało łatwo w tym meczu to jest w bardzo dużym błędzie. Ja to wiem, ze będzie remis lub wygra Malmo. Stawka 3,40 jest pięknym prezentem na początku miesiąca. Zapraszam na mecz już jutro o godzinie 20:45, jestem pewien, że nie jeden gracz przejedzie się na tym meczu stawiając na Athletico. Powodzenia!
⛔ 100
 
A 1

ader01995

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:20:45
Spotkanie:Borusia Dortmund-Galatasaray
typ:2
KURS:13,50
Bukmacher:Unibet
Jak ja zobaczylem taki kurs pomyslalem ze to jest jakis zart kurs na wygrana Anderlechtu z Arsenalem 9,00 a na Galatasaray z Borussia az 13,50 ? to jest dla mnie jakas pomylka jak dla mnie moze sie wszystko zdarzyc napewno Galatasaray nie bedzie chcialo sie osmieszyc po raz drugi to raz a dwa ze Borussia w koncu jest w dolku totalnym i nie moze caly czas wygrywac w LM a Galatasaray w tym spotkaniu nie bedzie miala nic do stracenia wiec tak latwo nie odpuszcza tego spotkania a kurs naprawde kusi jak cholera i wyczuwam tutaj niespodzianke na 70% dla pewnosci i dla tchorzy polecam X2 kurs 4,40 tez bardzo zachecajacy
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurochallenge
Godzina: 20:30
Spotkanie: Aalstar - Frankfurt
Typ: under 161.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj wybrałem meczpucharowy drużyn skrajnie różnych. Gospodarze mega ofensywni, grający praktycznie wesołą koszykówkę bez obrony i po drugiej stronie drużyna niemiecka gdzie akcje swoje opiera na mocnej i konsekwentnej obronie. Zderzenie się takich ekip powoduje iż ciężko przewidzieć w którym kierunku to pójdzie i ja skłaniam się że jednak ekipa gości postawi solidna zaporę do przejścia i nie da sobie rzucić 90 pkt, a linia jak dla mnie spora. Tak więc typ dzisiaj mocno ryzykowny, ale warty spróbowania.
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rumunia ( Liga I )
Spotkanie: Rapid București - CSM Studențesc Iași
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godzina: 20.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 13 kolejkę ligową rumuńskiej Liga I.
W stolicy Rumunii Bukareszcie liczącym ponad milion osiemset osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadionul Giulești-Valentin Stănescu mogącym pomieścic ponad dziewiętnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fotbal Club Rapid București założonym w 1923 roku o barwach biało-brązowych a w gości z miasta Iași liczącego ponad dwieście dziewięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 2010 o barwach biało-niebieskich a mianowicie Clubul Sportiv Municipal Studențesc Iași.
Rapid București rozegrał w tym sezonie ligowym 12 spotkań w których zdobył 9 punktów po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 6-18.
CSM Studențesc Iași zdobyło 6 oczek w swoich 12 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie przedostatnią 17 pozycję w tabeli rumuńskiej Liga I, bilans bramek 9-20.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 6 razy zdobywając w nich 4 oczka po 1 wygranej, 1 remisie oraz 4 porazkach, bilans bramek na swoim Stadionul Giule?ti-Valentin Stănescu 4-11.
Goście zdobyli 2 punkty w swoich 6 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 2 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-9.
Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie gdyz obie ekipy będą walczyły w tym sezonie o utrzymanie w lidze i obecnie dzieli ich tylko 3 punkty w ligowej tabeli a w ostatnich kilkunastu spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w stolicy Rumunii to zespół Rapidu prezentował się lepiej na swoim stadionie wliczając w to pojedynki z wcześniejszym tworem z miasta Iași.
Moim typem na ten mecz jest zwycięstwo gospodarzy, Fotbal Club Rapid Bucure?ti praktycznie co roku jak gra w najwyższej lidze w Rumunii ma problemy z utrzymaniem ale im się też czasem udaje bo wygrywają kiedy trzeba takie mecze jak ten z zespołem z miasta Iași osiągając nad nimi w ten sposób przewagę a Clubul Sportiv Municipal Studențesc Iași na wyjazdach w tym sezonie bardzo słabo i moim zdaniem drużyna z Bukaresztu na swoim Stadionul Giulești-Valentin Stănescu wykorzysta swoją szansę i wygra to bardzo ważne dla nich spotkanie inkasując w ten sposób pełną pulę 3 ligowych oczek tak bardzo im potrzebnych.
⛔ 100
 
psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2014
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Mark Selby - Steve Davis
Typ: Suma frejmów w meczu (Cztery frejmy)
Kurs: 3.70
Bukmacher: william hill
Analiza:
Jak dla mnie mocno przesadzony kurs. Dziadek Davis znalazł się tutaj trochę dzięki uprzejmości organizatorów, bo wygranie MŚ seniorów to żadna przesłanka do udziału w CoC, poziom tamtego na poły pokazowego turnieju starych mistrzów jest żaden, w porównaniu z pozostałymi turniejami rankingowymi, których zwycięzców tutaj gościmy. Dodatkowo dla Davisa będzie to pierwszy mecz na tym poziomie od kwalifikacji do MŚ na koniec ubiegłego sezonu, czyli pół roku bez meczu rankingowego, więc nie oczekiwałbym wielkiej płynności w jego grze. Selby ma problemy z formą, też miał małą przerwę w grze (na własne życzenie), bo ostatnio widzieliśmy go w Bułgarii, ale to i tak nic w porównaniu z rywalem. W jakiejkolwiek formie byłby mistrz świata, to nie powinien mieć żadnych problemów z weteranem i całkiem prawdopodobne jest, że rozegrane zostaną tylko Cztery frejmy w meczu @3.70 i po takim kursie w Williamie można zaryzykować, bo jakoś nie widzę zardzewiałego Davisa skutecznie rywalizującego na tym poziomie.

Zapraszam do działu Snooker!
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zenit Sankt Petersburg - Bayer Leverkusen
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na początek 4.kolejki Ligi Mistrzów będziemy mieli okazję oglądać spotkanie w grupie C gdzie lider grupy Bayer Leverkusen zmierzy się z Zenitem (aktualnie 3.miejsce) na wyjeździe. Szkoleniowiec &quot;Aptekarzy&quot; Roger Schmidt uważa, że na Zenicie w dniu dzisiejszym spoczywa presja i niejako to oni znajdują się na musiku jeżeli chcą awansować do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Byer natomiast będzie to chciał wykorzystać, dla nich nawet remis w tym spotkaniu byłby dobrym wynikiem i osobiście właśnie remis w tym meczu typuje.
Wiadomo, że Zenit to mocna ekipa, która u siebie rzadko kiedy traci punkty, w rozgrywkach Premier Liga w 6 spotkaniach tylko w jednym nie wygrali (remis ze Spartakiem Moskwa). Ostatnio co prawda sensacyjnie odpadli z Pucharu Rosji z Arsenal Tula ale raczej był to wyjątek od reguły. Oprócz tych dwóch wyników jedynie jeszcze Monaco potrafiło zdobyć punkt w tym sezonie na obiekcie Zenita (remis w Lidze Mistrzów). Czy więc Leverkusen stać przynajmniej na powielenie takiego rezultatu?
Ostatnio Leverkusen dość niespodziewanie przegrali z Hamburger SV (0-1) w rozgrywkach Bundesligi, jednak sam szkoleniowiec Bayeru mówi, że rozgrywki ligowe a Liga Mistrzów to dwie zupełnie inne rzeczy. Osobiście uważam, że Leverkusen stać na zdobycie punktu, wszak jest to ekipa, która w tym sezonie bardzo dobrze wypada w ważnych spotkaniach. Już latem rozbili w dwumeczu FC Kopenhaga (7-2), pokonali również Borussię Dortmund (na wyjeździe) 2-0, w meczach LM wygrywali z Benficą (3-1) i Zenitem (2-0), jedynie w spotkaniu z AS Monaco, mimo, że byli drużyną lepszą przez większość część meczu nie udało im się zdobyć nawet punktu (porażka 0-1).
W dniu dzisiejszym trener Zenita nie będzie mógł skorzystać z usług Fayzulina,a także najprawdopodobniej Smolnikova. Goście natomiast zagrają bez Wendella, Castro, Reinartza, Rolfesa i Papadopoulosa.
Podsumowując uważam, że Leverkusen stać w dniu dzisiejszym na osiągnięcie w tym spotkaniu przynajmniej remisu. W tej grupie padły już 3 remisy (czyli jeden remis na kolejkę) jednak co ciekawe żadnego remisu nie ma jeszcze na swoim koncie Bayer, mam nadzieje, że po dniu dzisiejszym ta sytuacja się zmieni. Typ oczywiście nieco ryzykowny, ale myślę, że warto spróbować zagrać w dniu dzisiejszym właśnie podział punktów.
⛔ 100
 
zibi.k 94

zibi.k

Użytkownik
Jeszcze trochę czasu potrzebuję aby oswoić się z tym forum, ale jak widzę (choć nie za bardzo wiem jak to się dzieje) kilku z Was dało mi trochę reputacji.
Cieszę się, ze komuś pomogłem i wielkie dzięki.
Dzisiaj w tych moich podróżach piłkarskich zapraszam dzisiaj do Szkocji.
Piłka nożnaSzkocja Championschip
Godzina 20.45
Cowdenbeath – Rangers
Typ : Rangers wygra do zera
Kurs : 2.10
Bukmacher : William Hill
Cowdenbeath są na samym dnie tabeli i jak na razie mają po 10 kolejkach jedynie 8 punktów i najgorszy w lidze bilans bramkowy (-15) ale nie powinno to dziwić skoro w poprzednim sezonie potrzebowali aż playout aby utrzymać się w Skotish Championschip.
Tak naprawdę nie mam tu dużo do napisania, bo oni są naprawę beznadziejni.
Jak czytam to wszystko co o nich piszą w prasie Szkockiej, tylko ze dzisiaj grają z Rangers i to zawsze działa na wyobrażnie, adrenaline i wszystko co wymyślicie sobie do napisania w tym miejscu.
Co do skład, niestety nie mam tutaj żadnych informacji.
Rangers sezon do sezonu awansował z odchłani Szkockiej piłki, po karnej degradacji za długi z SPL do ostatniej zawodowej ligi. Tu mała dygresja i być może wielu Wam się nie spodoba, ale naprawdę wolałbym aby w Polskiej piłace nożnej wywalano każdy klub z lig, niż aby czytał, zę coś załatwiono, warunkowo coś dano. Taki klub jak Ranger był winien zawodnikom, tutejszemu Urzędowi Skarbowemu, łącznie około 15 milonów funtów i…
Nikt nie patrzył na nazwę… Może kiedyś dożyję normalności w Polsce.
To sobie napisałem...
Dobra wracamy do sedna.
Jak burza pokonywali kolejne poziomy.
Przed tym sezonem wrócili na stare śmieci wielcy zawodnicy tego klubu jeszcze z czasów kiedy Rangers walczył o najwyższe zaszczyty, Boyd, Miller i wszyscy przed sezonem mówili, ze następny będzie w SPL, tutaj i nagle coś dziwnego się dzieje. Dwie porażki, jeden remis.
Hibernians, Falkirk, Hearts ( czy to nie zespoły z SPL dwa, trzy sezony temu ? ) stracili tutaj zawodnicy z Glasgow. Dodatkowo nie są na pierwszym miejscu, bo Hearts po kłopotach finansowych po których ma śladu, grają jak z nut. Rangers nie ma też jakiś ważnych nieobecności, a jak słuchałem wczorajszego wywiadu Trenera Ally McCoista to nie mam wątpliwości kto tutaj wygra.
Reasumując:
Kto szuka jakiegoś pewniaka na taśmę to moja propozycja, choć osobiście nie polecam „pewniaków” w żadnym kształcie, bo takowych nie ma.
Handicapy ?
Jasne można je mnożyć, ale po co ?
Wygrana, to wygrana, a jak napisałem wyżej, poziom motywacji na mecze z takimi rywalami na maksa.
Różnica jakości zdecydowanie po stronie gości, a jak patrzę w statystyki to Rangers ma dobrą obronę i jeżeli nie tracili gola z mocniejszymi zespołami niż Cowdenbeath, to dla czego teraz.
Tym bardziej, ze kurs jest o wiele atrakcyjniejszy niż realny handikap na Rangers -1,5.
Oczywiście wybór jest po Waszej stronie.
Powodzenia
Zibi.K
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / UEFA Youth League /
Godz. 11:00
Spotkanie - Zenit Petersburg U19 : Bayer L U19
Typ - Zenit powyżej 3,5 gola
Kurs - 5.75
Buk - Sportingbet
A dlaczego by nie ? Dziś zaglądam do U19 gdzie młodziki z Zenitu podejmują najgorszą ekipę grupy C , co prawda Zenit też nie błyszczy ale w razie dzisiejszego zwycięstwa może mieć szanse na drugą pozycję bo w drugim meczu Benfica podejmuje Monaco i w razie zwycięstwa Benfiki Zenit może przeskoczyć Monaco ale to takie gdybania a sam mecz nie powinien przynieść jakiejś niespodzianki oprócz zwycięstwa Zenitu w ich pierwszym pojedynku na terenie Bayeru Zenit wygrał zdecydowanie 4:1 i jak tu nie liczyć na tyle samo goli przed swoją publika , Zenit na pewno będzie się chciał odegrać na Leverkusen za ostatnią porażkę i to 0:3 z Monako u siebie dlatego nie uważam że nie będzie im zależało na strzeleniu sporej ilości bramek a pod względem straconych to Bayer zdecydowanie prowadzi bo ich bilans po 3 kolejkach to 4:10 no i kurs na to jest super i za drobne może warto skorzystać !
⛔ 100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Bratysława (Słowacja), twarda (w hali) - 1/16-finału
Godzina: 11:00
Spotkanie: Marchenko I. - Veger F.
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
162 rakieta w rankingu ATP zmierzy się dziś z bardzo słabym zawodnikiem, który klasyfikuje się na 518 pozycji. Praktycznie Chorwat przegrywa każde spotkanie jakie ma miejsce. Nigdy nie widziałem go w akcji, ale sądzę po wynikach, że to typowy gracz, który &quot;gra po prostu&quot;. Żadnych umiejętności oraz najprawdopodobniej dobrego trenera. Co do Marchenko, to wiele razy widziałem jego grę i jestem pod wrażeniem. Co prawda na kortach twardych gra naprawdę zróżnicowanie, ale myślę, że z takim zawodnikiem jak dziś będzie chciał rozegrać szybki mecz. Moim zdaniem 8/10. Wątpię aby coś poszło nie tak ze strony Ukraińca.
Polecam.
✅ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS ATP CHALLENGER BRATYSŁAWA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gombos - Dzumhur
Typ: Gombos
Kurs: 1.55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Zdecydowanie stawiam na Słowaka. Norbert ma jeden poważny argument tenisowy więcej od Damira. Bardzo dobry serwis, który w szybkiej hali w Bratysławie odegra wg mnie kluczową rolę. Damir ze swoim stylem gry preferuje korty ziemne. To przyzwoity technicznie, ale jednak tylko &quot;przebijak&quot;. Obu panów dzieli 20 cm wzrostu i to przy własnym podaniu będzie dziś bardzo widoczne. Ostatnie 2 mecze Damira w hali to katastrofa przy własnym podaniu. &quot;Łamał&quot; się jak przysłowiowa &quot;zapałka&quot;. Z &quot;tłustym&quot;, starym Berrerem wygrał dlatego, że Niemiec skreczował w 3 secie, ale już Radu Albot brutalnie go ojeba... dając mu ledwie 4 gemy. Na tym tle gra i wyniki Gombosa wyglądają nieporównywalnie lepiej. Porażka po walce 3 setowej z Melzerem, wygrane z Falla, Gojowczykiem i znowu porażka po walce z Feliciano Lopezem. Co prawda H2H 2-0 na korzyść Damira, ale oba mecze na mączce i dawno temu. Dziś forma, nawierzchnia i lokalizacja (Gombos mieszka w Bratysławie) przemawiają za Słowakiem. Nieco ostrożniej gram też 2-0 dla Gombosa po kursie 2,37 w Bet 365.

✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna UEFA Youth League
Godz. 11:00
Spotkanie - Zenit Petersburg U19 - Bayer L U19
Typ - Zenit HA -1
Kurs - 3.20
Buk - bet365

Będę się streszczał bo mecz już za chwilę, a analizę meczu znajdziecie ciut wyżej ;)
Tak jak już wyżej Stanley pisał, małolaty z Leverkusen, to najgorsza drużyna tej grupy. Zenit gra w kratkę, ale heloł... w poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe z dzisiejszym przeciwnikiem 4:1 więc dlaczego mieliby zagrać gorzej u siebie?
Bayer szanse na wyjście z grupy ma już tylko iluzoryczne. Zenit nadal walczy i po ewentualnym zwycięstwie ma szanse wskoczyć już dzisiaj na miejsce premiowane awansem, więc na pewno dzisiejszego meczu nie potraktuje lajtowo.
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2014
Godzina: 16:00 CET
Spotkanie: Judd Trump vs Stephen Maguire
Typ: Stephen Maguire (+1.5 frejma)
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie będzie to łatwy mecz dla obu zawodników. Obaj w ostatnim czasie maja spory problem ze swoją grę. Szkot po wygraniu MŚ na sześciu czerwonych mocno spuścił z tonu. Słabe występy zarówno w SM jaki IC. Podobna sytuacja ma miejsce z Trumpem,który po fantastycznym początku sezonu z każdym kolejnym turniejem gra po prostu gorzej i co chwila przytrafia mu się żenujący pojedynek. Ostatnie porażki z Dalem, Wasleyem czy Burnettem nie napawają optymizmem.Zarówno Szkot jak i Anglik to mocno nieprzewidywalni zawodnicy. Często ich forma faluje. Jednak Maguire potrafi dobrze grać w spotkaniach z dzisiejszym rywalem. Bilans bezpośrednich spotkań całkiem korzystny i niewątpliwie stać go równą walkę,a nawet na zwycięstwo. Myślę,że styl gry Trumpa akurat leży Szkotowi. Nie musi długo czekać na swoje uderzenie, nie ma za wiele gry taktycznej. Dodatkowo Judd będący pod formą to gracz, który zostawia ładne układy do punktowania. Mag może i ostatnio gra przeciętnie,ale w dalszym ciągu jest to na tyle klasowy gracz,że większość swoich szans wykorzysta. Zapowiada się ciekawy, ofensywny pojedynek. Mała wymiana ciosów. 7 frejmów jak najbardziej realne.
⛔ 100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: CSKA Moscow - Nizhny Novgorod
Typ: poniżej 4.5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dzisiaj w szranki hokejowej rywalizacji staną naprzeciwko siebie dwie najbardziej defensywnie grające drużyny w konferencji. Zawodnicy z CSKA na własnej tafli stracili dotąd najmniej goli (w 12 spotkaniach 15 goli straconych przy 32 strzelonych). W zespole z Nizhny sytuacja na wyjazdach jest identyczna, to najlepsza obrona w konferencji zaraz po CSKA (w 12 meczach 25 straconych i 35 strzelonych goli). Mecz z pewnością będzie obfitował w mocne starcia, a drużyny szczególnie skupione będę na destrukcyjnej dla ataku przeciwnika własnej linii obrony i grze z kontrataku. Na potwierdzenie tych słów przytoczę ostatni pojedynek jaki rozegrali między sobą 30 października na tafli w Novgorod który zakończył się wygraną gospodarza 3-0. Oba zespoły mają rewelacyjnych zawodników w polu, dysponują zawodnikami grającymi w swoich najsilniejszych pierwszych piątkach. W drużynie gości wyjadą Salminen i Immomen oraz etatowy bramkarz Kasutin. Trener CSKA ma do dyspozycji atutowych strzelców Da Costa i Radulov oraz graczy z pola Zaitsev i Denison którzy stanowią najlepszą formację defensywną w lidze. CSKA jest dzisiaj stawiany w roli faworyta. Siła ataku i gra we własnej hali przemawia na ich korzyść. Niemniej Nizhny potwierdza swoją formę i najlepsze umiejętności serią 5 zwycięstw w ostatnich 6 meczach wyjazdowych. Zawodnicy z CSKA w ostatnich 5 meczach u siebie stracili jedynie 7 bramek strzelając 9 odnosząc 3 zwycięstwach. W meczu walki nie zabraknie szybkich akcji i wielu strzałów, ale biorąc pod uwagę siłę i taktykę drużyn na wysyp goli nie ma co liczyć.
Dla podsumowania typu. Zespół CSKA podczas 11 meczów u siebie w 8 padło mniej niż 4.5 bramki, a bilans bramkowy na mecz wynosi 4.3 - to najmniej w konferencji. Zaś Nizhny na wyjazdach tę statystykę na wyjazdach prezentuje następująco: w 12 meczach w 5 padło poniżej 4.5 bramki przy bilansie bramkowym 5.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom