>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18.00
Spotkanie:
Wisła K. - Sandecja
Typ: WIsła

Kurs: 1.90
Bukmacher: fortuna
analiza:

Analizę zacznę od gości - czyli piłkarzy beniaminka Sandecja Nowy Sącz. Nie wygrali oni od 5 spotkań ligowych. Odpadli także z Pucharu Polski. Właśnie od tamtego mecz w PP z Górnikiem Zabrze, który Sandecja przegrała po dogrywce 3-2 (w delegacji) zaczęły się słabe wyniki. 3 punkty w ostatnich 5 meczach to słaby wynik, tym bardziej, że na początku sezonu wywozili punkty z Poznania, Gdańska czy Białegostoku. Dziś także stawiam na ich porażkę.
Wisła Kraków w tym sezonie ma aspiracje aby walczyć w czołówce ligi. Co prawda zajmują dopiero 7 miejsce, ale jak spojrzeć na punkty, to tracą tylko 4 oczka do drugiej Korony i pięć do lidera z Zabrza. Wisła Kraków miała ostatnio ciężki terminarz - Lech na wyjeździe, Legia u siebie, Jaga u siebie i wyjazd do Kielc.Pomiędzy tymi meczami był wyjazd do Wrocławia na mecz se Śląskiem i wygrana 2-0.
Dziś rywal słabszy, rywal z którym trzeba punktować. Muszą mieć na uwadze, że lider gra z Lechem Poznań więc ktoś z groźnym rywali straci punkty, a może i oboje. Stawiam na 2-1 dla Białej Gwiazdy.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
graf3r 20

graf3r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Valencia vs Leganes
Typ: Wygrana Valencii
Kurs: 1.53
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam na sobotni dzień postanowiłem wybrać spotkanie, które wydaję mi się najpewniejsze. Drużyna Valencii skupiona tylko na lidze, kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i zajmuje obecnie 2 pozycję tuż za FC Barceloną. U siebie w tym sezonie grają znakomicie wygrali 4 spotkania i zremisowali jedno przeciwko Atletico Madryt. A w całym sezonie (licząc Puchar Hiszpanii) nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania !! W drużynie na każdej pozycji jest jakiś klasowy zawodnik m.in. Neto, Montoya, Kondogbia, Zaza. A na przeciw drużyna Leganes, która w zeszłym sezonie ledwo co utrzymała się w lidze, a w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze, ale moim zdaniem nie potrwa to zbyt długo i w końcu zaczną im się przytrafiać przypadkowe remisy i porażki i ostatecznie sezon zakończą w środku tabeli(jak dla mnie ligowy średniak). Warto wspomnieć o jutrzejszych absencjach w drużynie Valencii tylko Jimenez który jest kontuzjowany od początku sezonu. A w drużynie gości ? Perez (9 meczy/0 goli), Ramos (5/0) oraz Amrabat (7/0) tutaj też + dla gospodarzy ! A bezpośrednie pojedynki także dla ekipy z Valencii na 4 pojedynki wszystkie zakończyły się zwycięstwem jutrzejszy gospodarzy. Także nie widzę jutro żadnego innego wyniku prócz zwycięstwa gospodarzy !!
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: West Ham - Liverpool
Typ: West Ham zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 5,30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
West Ham zawsze kojarzy mi się z takim solidnym średniakiem, który potrafi urywać punkty zespołom z góry tabeli. W tym sezonie póki co nie spisują się zbyt dobrze. W tabeli są dopiero na 16 miejscu, co jak na taką drużynę jest miejscem stanowczo za niskim. Pewnie powoli zaczną piąć się wyżej i być może już nastąpi to teraz. Liverpool na wyjazdach traci wiele bramek. To właśnie ta drużyna straciła jak dotychczas najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn w lidze, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. W pięciu rozegranych meczach stracili aż 15 bramek, co daje średnią trzech straconych bramek na mecz. W czterech z nich stracili bramkę w obydwu połowach. Jedyną połową, w której zachowali czyste konto to było w spotkaniu z Newcastle w drugiej połowie. Liverpool na wyjazdach ma duże problemy w obronie i z West Ham może być podobnie.
⛔ 100
 
mariusz-idol 2,5K

mariusz-idol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Monaco-Guingamp
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 2,11
Bukmacher: fortuna
Analiza:Monaco na własnym stadionie w tym spotkaniu podejmowało będzie ekipę Guingamp, gospodarze są obecnie są w dobrej sytuacji bowiem sa wiceliderem w francuskiej ekstraklasie piłkarskiej i ma na chwilę obecną 4 punkty straty do lidera, goście natomiast z 14 punktami na swoim koncie są dopiero na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji i ostatnimi czasy grają w kratkę raz wygrywają raz przegrywają, ale na wyjazdach zanotowali już 4 porażki pod rząd więc tutaj może być znów bardzo ciężko bowiem na swoim stadionie Monaco jest zespołem niezwykle groźnym , który rzadko traci ligowe punkty , goście natomiast na wyjeździe zdołali zdobyć dopiero 6 bramek, gospodarze natomiast u siebie na stadionie stracili tylko 4 . Jest to słaby prognostyk dla zespołu Guingamp przed tym spotkaniem , bowiem myślę że nawet o jedną bramkę będzie im niezwykle ciężko , tym bardziej iż Monaco po zremisowanym spotkaniu z Besiktasem w lidze mistrzów już będzie miało niezwykle ciężko żeby wyjść z grupy w tej edycji ligi mistrzów.
⛔ 100
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Piłka nożna, 4 liga mazowiecka gr. południowa, godz. 11:00
Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów
typ
: Mszczonowianka
kurs: 2.15
bukmacher: forbet
Idę w to mocno! W tym tygodniu internet obiegła taka oto informacja... &quot;To historia, jak z bajki. Grający w polskiej czwartej lidze, w mazowieckim zespole Oskar Przysucha, Luciano Matsoso otrzymał powołanie do reprezentacji kraju. Mowa o kadrze narodowej Lesotho, z maleńkiego państwa w południowej Afryce.&quot;
Co najważniejsze dla mojego typu znajdziemy dalej: &quot;Dla naszego zespołu powołanie Luciano nie jest najlepszą informacją. Zwłaszcza, że wraz z nim do kraju wrócić musiał Itumeleng Nkwana. Oznacza to, że obydwu Afrykańczyków zabraknie w ostatnich meczach kończących rundę jesienną w czwartej lidze z Mszczonowianką Mszczonów i Energią Kozienice&quot; - napisano na klubowym fb.
Ponadto w drużynie z Przysuchy zabraknie środkowego obrońcy Cezarego Zielińskiego (złamany nos). Formacja defensywna bez Nkwany i wspomnianego wyżej Zielińskiego będzie rozsypana. Mszczonowianka ma kim straszyć (nazwiska mogą robić wrażenie). Z przodu są bramkostrzelni Marcin Gregorowicz czy Daniel Dylewski, na boku wystepuję Sebastian Janik (ex Soła Oświęcim, Puszcza Niepołomice, Ruch Chorzów), w środku obrony bryluje Karol Worach (ex Polonia Warszawa) a z ławki zespół prowadzi doświadczony Robert Moskal. Ten ostatni obejmując Mszczonowiankę przed sezonem z miejsca stał się najbardziej utytułowanym i doświadczonym trenerem jaki kiedykolwiek pracował w Mszczonowie.
Podejrzewam, że rano kurs szybko będzie pikował w dół. Bukmacherzy nie są zorientowani w sytuacjach kadrowych na tym poziomie rozgrywkowym i często (albo i zawsze) wystawiają kursy jedynie na podstawie tabeli. Z tego co czytam na głównej stronie forbeta spotkanie ma się pojawić u nich na live. Może tam uda mi się złapać jeszcze ciut wyższy kurs.
⛔ 100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Turów Zgorzelec - King Szczecin
Typ: King Szczecin
Kurs: 3.90
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Turów pomimo kłopotów przed sezonem mocno wjechał w sezon. Obecny bilans przed rozpoczęciem rozgrywek braliby w ciemno. Po dotychczasowych meczach zespół prowadzony przez Fischera krystalizuje się na drużynę mocno ofensywną czego nie można powiedzieć o defensywie która stoi na niskim poziomie. Zaciąg graczy ze Stanów + Balzamović uzupełnione to wszystko tanimi Polakami. Rodacy w większości niestety odstają poziomem od zespołu i niewiele od nich zależy. Kluczem do sukcesu powinna być obrona na Ayers&#39;ie i Balzamović&#39;u. Różnicę w tym spotkaniu powinna zrobić polska część składu Kinga Kikowski Harris Diduszko Bartosz Kowalczyk &gt;&gt;&gt; Bochno Jarecki Borowski Han Patoka umiejętności doświadczenie to wszystko po stronie graczy ze Szczecina. Jedyne co martwi to forma gości która nadal faluje przeplatają bardzo dobre mecze z bardzo kiepskimi - przykład z dwóch ostatnich spotkań frajerska porażka z Krosnem a ostatnio wyrównana strzelanina z Rosą. Gościom centymetrów pod koszem nie brakuje a obwód to litewska solidna szkoła na papierze wszystko wygląda fajnie. Wydaje się że to tylko kwestia czasu kiedy odpalą na chwilę obecną na pewno nie są w optymalnej dyspozycji ale mimo tego nie odstają od gospodarzy a bukmacherzy wystawiając kursy ~3 dają nam spore value. Atutem Turów w tym spotkaniu na pewno będzie ich własna hala ale mimo wszystko zespół z Pomorza Zachodniego jest w stanie wyjść z tego starcia zwycięsko.
⛔ 100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie:
West Ham - Liverpool
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pojedynek dwóch ofensywnych drużyn, które mają wyraźne braki w obronie.
Liverpool w tym sezonie jest bardzo nierówny - z jednej strony strzela sporo goli, a z drugiej też dużo traci - tutaj ewidentny błąd zarządu, ponieważ formacja defensywna nie została wzmocniona.
W przypadku West Hamu także defensywa jest słabym punktem - nie pomaga absencja Zabalety oraz Byrama w jutrzejszym meczu. Ostatnie 3 mecze &quot;Młotów&quot; w PL to 2 remisy i 1 dotkliwa porażka z Brighton, którą trudno uzasadnić, ponieważ to West Ham miał więcej sytuacji, ale goście strzelali bramki.
W tym meczu możemy się spodziewać wielu bramek, co potwierdzają nawet ostatnie rywalizacje tych zespołów.
Faworytem do zwycięstwa jest Liverpool, ale nie odważę się zagrać ich na czysto, a ogólnie.
Przewidywany wynik 1:2 , 0:3
Pomogłem? Zapropsuj
✅ 63
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Stoke - Leicester
Typ: BTS i over 2.5

Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Na sobotę wybrałem mecz rozpoczynający zmagania 11 kolejki angielskiej Premier League. Do Stoke-on-Trent przyjeżdża ekipa z Leicester. To typowe spotkanie ekip środka tabeli, spodziewam sie że zobaczymy sporo walki i sporo bramek. Jeśli miałbym stawiać na konkretną drużynę to myślę o drużynie gości.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Lech Poznań
Typ: Rafał Kurzawa - strzeli gola????
Kurs: 4.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza
:
Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie Górnika Zabrze z Lechem Poznań. W tym sezonie te dwie drużyny grają naprawdę bardzo ciekawy i bramkostrzelny futbol. Ciężko jest tu wskazać faworyta, dlatego tym razem typuje strzelca bramki.

Rafał Kurzawa z Górnika- na ten moment najlepsza lewa noga w lidze z 10 asystami, świeżo powołany do reprezentacji Polski. Oglądałem wszystkie mecze Klubu z Zabrza i zespół trenera Brosza zdecydowanie może się podobać, chłopaki starają się grać widowiskowo i mile dla oka, strzelają dużo bramek, ale cechuje ich przede wszystkim gra zespołowa.
Górnicy tworzą jeden kolektyw, wzajemnie szukają się na boisku i tworzą wiele okazji bramkowych.

Dzisiejszy typ na strzelca kieruję nie jak dotychczas w stronę Igora Angulo, liczę, że przełamania dokona Kurzi i ucieszy najlepszą publiczność w kraju. Myślę, że mecz przyniesie wiele sytuacji bramkowych dla Górnika, zwłaszcza po stałych fragmentach gry, które doskonale bije gracz 14-krotnego Mistrza Polski.
Kurs zachęca, ja to gram. Pozdrawiam⚽
⛔ 100
 
R 104

rafaelgum1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PRIMERA DIVISION
Godzina: 13:00
Spotkanie: FC VALENCIA - CD LEGANES
Typ: X
Kurs: 4.25
Bukmacher:
Forbet
Analiza:
Bardzo dużo ciekawych spotkań pojawia się w tej kolejce, doprawdy ciężko było się zdecydować na coś konkretnego. Ja jednak postanowiłem przyjrzeć się ekipie nietoperzy która gra nadzwyczaj dobrze. Króluje w niej Zaza niemal w każdym z meczy ładując bramkę lub więcej. Oglądałem kilka spotkań valencii i nie dostrzegłem takiej dominacji nad rywalami jaką widzimy oglądając, Real ( nie ostatnio), Barcę czy inne topowe kluby, a nawet dla nich seria 7 zwycięstw którą obecnie posiada valencia jest nieczęsto spotykana. Gram tutaj przeciwko prawu serii i coś czuję że remis jest o wiele bardziej prawdopodobny niż zakładają to kursy. Bardzo ważnym argumentem jest także godzina rozgrywania spotkania, gdyż niejednokrotnie oglądałem mecze w odbywające się w sobotę o 13.00 i zwykle był to stracony czas... co potwierdzają kolejne pojedynki o tej godzinie. Podsumowując mecz powinien być nudny z małą ilością akcji i bramek. Mam nadzięję że się nie mylę i po meczu wyskoczą tu same X - ksy. Pozdro
Inne Ciekawe Opcje na dzisiaj: Bayern(-1) ; WestHam(BTTS) ; Leicester (-1,5)
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Niemcy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Braunschweig-Bamberg
Typ: Wygrana Braunschweigu
Kurs: 7.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Krótko i na temat-typ bardzo ryzykowny-to prawda,ale z pewnością nie bez szans ????
Bamberg w niezłej formie-nie podważalnie. Świetny mecz w Belgradzie z jednej strony pewnie rozbudził apetyty dzisiejszych gości,ale moim zdaniem również spowoduje pewne rozluźnienie i dekoncentracje na parkiecie. Myślę,że nie będą dziś rzucać na tak wysokiej skuteczności,będzie dużo pudeł na dystansie. Gospodarze potrafią ten dystans obronić i będzie to ich mocna broń.
Co więcej podczas meczu w Belgradzie Bamberg stracił Hacketta-a więc mamy sensowne osłabienie ????
Zdecydowanie większa motywacja po stronie gospodarzy,którzy od bardzo,bardzo dawna nie wygrali z zespołem Bambergu. Dziś będą chcieli tę niechlubną serie przełamać,gdyż Bamberg ewidentnie na tą chwilę nie skupie się najmocniej na lidzę. Rzekłbym,że w lidze-ofensywnie lepiej prezentują się dzisiejsi gospodarze-no defensywnie to niestety goście dominują.
Braunschweig na własnej hali toczyl dość wyrównane boje z Bonem czy Ludwigsburgiem. Sądzę ze i dzisiejszy mecz może być dość wyrównanay-Handicap +13.5/+14.5 może być duż o bezpieczniejszą opcją ????
Pomogłem? Zostaw prosze reputkę ????
Typującym i grającym życzę Powodzenia !
⛔ 100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea - Brighton
Typ: X/1 ( do przerwy/koniec )
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wiele ciekawych spotkań jest dziś w ofercie jednak ja udaje się do Walii na mecz Swansea z Brighton. Spotkanie dwóch dosyć underowych ekip w dodatku z podobnymi celami na ten sezon; po prostu nie spaść z ligi. Swansea przyzwyczaiła fanów w tym sezonie do dosyć kiepskiej postawy na własnym stadionie. Tylko jedno zwycięstwo w 5 spotkaniach to nie jest to czego oczekiwano od ekipy Paula Clementa. Natomiast goście na wyjeździe także nie zachwycają bo zgromadzili tylko 4 oczka. Oglądałem każdy mecz Swansea w tym sezonie i zazwyczaj powtarzalny jest jeden trend. Pierwsze połowy z ekipami w ich zasięgu to zazwyczaj mecze spokojne, bez wielu sytuacji podbramkowych. O tym, że Łabędzie cierpią na deficyt mocy w ataku nie ma co przypominać. Bony i Sanches nie dość, że są trapieni kontuzjami od początku sezonu to nie mogą wejść w zdecydowanie za duże jak na ten moment buty Llorente i Sigurdsona. Clement miał trochę czasu na prace z zespołem i widać progres jeżeli chodzi o samą grę w defensywie stąd myślę, że ten typ jest godny do zagrania za mniejszą stawkę zwłaszcza po takim kursie. Powodzenia!
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: BVB - Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 2,06
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Aż dziw bierze, że nikt tego jeszcze nie podał. Lewy: &quot;Jestem gotowy na BVB&quot;, a wiec można się spodziewać, że nasz Rodak wystąpi w tym meczu, co jest bardzo dobrą wiadomością, bo na dzień dzisiejszy nie ma trener Jupp Heynckes kim go zastąpić, ponieważ Muller leczy kontuzje, a innego zawodnika, który rzeczywiście może grać na 9 nie ma. BVB totalnie bez formy, w tygodniu remis u siebie z APOEL&#39;em 1:1. Mnóstwo sytuacji bramkowych, z czego tylko jedna wykorzystana, a obrona też nie pracuje na super poziomie, skoro traci w dwumeczu z Cypryjczykami dwie bramki. W tabeli ligowej Bayern ma aktualnie 3 punkty przewagi nad dzisiejszym gospodarzem spotkania, a więc może im uciec dzisiejszego wieczora na 6 punktów, a nie oszukujmy się, ale BVB to jedyne zagrożenie dla Monachijczyków, bo nie wierzę, żeby Lipsk zdołał zgromadzić na tyle punktów w końcówce sezonu, żeby rzeczywiście zagrozili drużynie Lewego. Aubameyang nie strzelił już gola od 5 meczy, co jest na pewno sporym zaskoczeniem, i nie wydaje mi się, żeby miał się przełamać przeciwko obronie Bayernu (chociaż ten bramkarz w zastępstwie za kontuzjowanego Neuera to śmiech na sali.. BOISKU). W obronie gospodarzy zabraknie też Piszczka, a więc to jest dość istotne osłabienie, ponieważ Łukasz prezentował naprawdę bardzo wysoki poziom i dawał pewnego rodzaju pewność tej defensywie. Stawiam na Bayern, może pogromu nie będzie, ale ta jedna bramka więcej powinna być po stronie właśnie przyjezdnych.
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (północ)
Godzina: 13:00
Spotkanie: Iskra Szydłowo - Orły Pniewy
Typ: 1 (wygra Iskra)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj proponuję mecz IV ligi wielkopolskiej. Gospodarze mają na swoim koncie 16 punktów i zajmują 10 miejsce. Na tą zdobycz składają się 4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek (bramki: 33-31). Goście to aktualnie trzynasta ekipa w tabeli, która ma w swoim dorobku 11 punktów (bilans 3-2-9).
Wg mnie faworytem w dzisiejszym meczu są gospodarze, którzy co roku plasują się na czołowych miejscach w IV lidze. W tym sezonie idzie im nieco słabiej, a bilans meczów na własnym boisku jest w miarę wyśrodkowany (3-1-3). Orły to beniaminek tegorocznych rozgrywek, który jak widać po bilansie spotkań, spisuje się na razie słabo. Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to jest już prawdziwa katastrofa. Na sześć spotkań ekipa z Pniew zdołała wywalczyć tylko jeden remis. Pozostałe pięć meczy to porażki, Bilans bramkowy z wyjazdów jest wręcz tragiczny (3-17). Iskra mimo średniego bilansu na własnym boisku potrafiła już pokonać m.in Unię Swarzędz (3 miejsce) czy powalczyć z niepokonanym liderem z Gniezna (wynik 3-5).
Myślę, że obecna forma oraz skład jakim dysponują gospodarze wystarczy na tragiczną defensywę zespołu z Pniew. Warto też dodać, że w drużynie z Szydłowa występuje bramkostrzelny napastnik Mateusz Górny, który od początku sezonu znajduje się w czołówce klasyfikacji strzelców IV ligi.
✅70
 
mrdziubas 215

mrdziubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Mecz: Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz
Typ: Wygrana Wisły/Poniżej 3,5 bramki
Kurs: 2,55
Bukmacher: 1xbet
Gospodarze podobnie jak Jagiellonia czy Zagłębie po dobrym starcie sezonu (4-0-1) obniżyli loty,
teraz grają na poziomie 4-7 punktów (obecnie 5) na 5 meczy. Obniżka formy zaczęła się od momentu sprzedaży Petara Brleka, wciąż trener Kiko Ramirez nie znalazł wypełnienia po tej stracie. U siebie Biała Gwiazda gra przyzwoicie bilans (3-2-1), jednak i tutaj też widać spadek formy. W ataku tendencja jest taka sama, zaczęły się pojawiać mecze bez zdobyczy bramkowej a spotkania ze zdobyczą dwubramkową stały się rzadsze niż z zerową. W meczach u siebie nikogo nie zaskoczę też tendencja spadkowa, dwa ostatnie bez ani jednego trafienia. I na koniec dużym mankamentem jest całkowite uzależnienie gry od Carlitosa (A:2 G:10 +/-:+2)*. W ostatnich gdy przebywał na boisku meczach brał on udział we wszystkich strzelonych bramkach (A:1 G:5 +/-:+3)*. W elemencie obrony tutaj można wreszcie powiedzieć, że tendencja jest na plus, liczba traconych bramek ostatnio jest niższa. W meczach przy Reymonta 22 sytuacja wygląda nawet lepiej, rywale nie zdołali dotąd zdobyć więcej niż jedną bramkę w meczu, połowę z nich Wisła zakończyła z czystym kontem.
Goście obecnie prezentują najniższy poziom formy w sezonie, notują pięć kolejnych meczów bez wygranej.
W ataku bardzo różnie, od świetnych spotkań, gdzie zdobywali po trzy bramki (z Jagiellonią i Lechią)
do częstych meczów bez zdobyczy (36% ogółu). Obecnie jednak dają radę już w czterech a z Pucharem Polski, już od pięciu meczów zawsze coś strzelić. W meczach poza stadionem w Niecieczy statystycznie, uśredniając forma strzelecka niby jest większa, ale to zasługa tych świetnych gier z Jagiellonią i Lechią. Poza nimi mamy jeszcze ostatni wyjazdowy dwubramkowy mecz z Piastem a reszta, czyli cztery pozostałe to mecze bez gola. Obrona ogólnie mniej więcej na poziomie dzisiejszego rywala, nieco rzadziej grają na &quot;zero z tyłu&quot;, ale w przeciwieństwie do podopiecznych Kiko Ramireza nie dali sobie wbić więcej niż 2 gole.
Poza stadionem w Niecieczy defensywa wygląda gorzej, tylko raz udało się nie stracić bramki.
W pozostałych potyczkach tracą równo po 1-2 bramki.

W meczach domowych najczęstszym wynikiem Wisły jest wygrana, która nie miała miejsca od 16 września.
Jednak jest po ciężkiej serii spotkań (Jagiellonia, Śląsk, Legia, Lech) i zdobyła w niej 5 punktów.
Gracze mogą to odczuć zwłaszcza po ostatnim z nich, gdzie w Poznaniu zaciekle bronili prowadzenia,
które jednak stracili w samej końcówce meczu i padł remis. Możliwe, że będą dzisiaj się po prostu męczyć,
jak w meczach z Piastem, Termalicą czy imienniczką z Płocka na wyjeździe. Wszystko zależy od tego czy Carlitos znowu &quot;zatańczy&quot; z obrońcami i wyjaśni wątpliwości. Sandecja mimo, że coś ostatnio trafia to jednak
nie wystarcza do wygranej i zaczyna pikować w dół z tabeli Ekstraklasy. Seria meczów ze zdobytym golem jest
najdłuższa w tym sezonie, więc możliwe że dziś się zakończy. Dzisiejszy rywal to silny zespół, faworyt spotkania a w takich meczach zespół z Nowego Sącza potrafi zaskoczyć i wypaść lepiej niż się oczekiwało,
dlatego mogą postawić silny opór. Typ moim zdaniem ryzykowny, ale najmniej w porównaniu do innych możliwości na konkretnym kursie.
* G - gole A - asysty +/- - klasyfikacja plus/minus, czyli bilans bramkowy w czasie pobytu zawodnika na boisku
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger Eckental
Godzina: 13;30
Spotkanie: Janowicz - Bachinger
Typ: Janowicz wygra 2:0
Kurs: 2.44
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie rozpiszę się tutaj, bo nie ma nad czym rozprawiać. Myślę, że Dżery bez problemu sobie poradzi, zwłaszcza że ostatnimi czasy Jerzy już trochę mniej pajacuje, sporadycznie wyzywa sędziów, ale w każdym razie widać progres. Co prawda Polak jest pod formą, ale myślę, że Bemelmans był zdecydowanie groźniejszym grajkiem niż już 30-letni Niemiec. Jerzy widać zdeterminowany, żeby chociaż coś wpadło w końcówce roku, gdyż trzeba kompa podrasować, bo co chłopak będzie w zimę robił. Po drodze nawet na tym turnieju Dżery klepał już ciekawsze nazwiska, np. ten młody czarny Kanadyjczyk, który najpewniej na mące by objechał Jerzego w 2, czy Sijsling, który jest dość doświadczony, natomiast Niemiaszek opykał Browna, którego można pooglądać co najwyżej z sympatii, bo nie prezentuje specjalnie poziomu, dodatkowo De Minaur i Altmaier typowe challengery. Janowicz mimo tego, że szuka formy to dość regularnie gości na imprezach z touru ATP, a Niemiec że tak powiem zna swoje miejsce w szeregu i bawi się dobrze. Stawiam 6:4, 6:2. Z resztą to jest już 1/2, więc Dżery jak już jest tutaj to da radę w moim mniemaniu, zwłaszcza że H2H potrafił oklepać tego klienta na mące, to na hardzie nie powinno być problemu.
⛔ 100
 
kamilx16 15

kamilx16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3.Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Paderborn - Osnabruck
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Spotkanie Lidera 3 Ligi niemieckiej z drużyną na miejscu spadkowym. Paderborn w gazie. U siebie 9 wygranych pod rząd. Są bramkostrzelni- 37 bramek w sezonie ( najwięcej i odstają od reszty drużyn). Punktowo nie odstają, dlatego każdy mecz jest dla nich ważny. Osnabruck natomiast plasują się na 18 miejscu z zaledwie 13 bramkami na koncie. Na wyjazdach na rzadko zdarza się im się wygrać lub zremisować. Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki to gospodarze nie dają szans przeciwnikom na zgarnięciu u siebie choćby 1 pkt od 2009 roku.
Widzę tu naprawdę dużą szansę na czystą 1. Powodzenia.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
seniorsiara 161

seniorsiara

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy R. Bayern
Godzina: 14:00
Spotkanie: Rosenheim-Buchbach
Typ: Rosenheim
Kurs: 2,3
Bukmacher: Fortuna
Analiza
:
Dobra teraz na szybko bo do meczu niecała godzina... ;)
Mam w pamieci mecz z dnia 20.05.2016 pomiedzy Rosenhaim a Buchbach. Goście musza wtedy wygrać ten mecz aby nie grac barazy o utrzymanie... Ja oczywiscie widzac to spotkanie atakuje ten mecz bardzo grubo(koncowka sezonu, Rosenhaim gra juz o nic a Buchbach musi to wygrac wiec mecz wrzucam do dubla i atakuje grubo, oczywiscie wchodzi jak w masło.... ???? ) Buchbach strzela bramka w 97min i unika baraży o utrzymanie... :p Współpraca? Dogadany mecz pod Gości? Tak!!! Ja to tak widze i zbieram wtedy ładny profit za ten mecz,... :cool:
Zaczyna sie nowy rok nowa kolejka ligi Regional Bayern a jak wiadomo 3pkt trzeba oddać zespołowi z Rosenhaim i podziekowac za unikniecie barażu. WOBEC mnie Buchbach dzis oddaje ten mecz za ostatni sezon i bardzo ważne 3pkt... o_O Nie patrze tu na serie zespolów czy inne bzdety typu h2h. Dla mnie to zwyciestwo gospodarzy jest tutaj bardzo ale to bardzo prawdopodobne...
Tutaj screen meczu z 20.05.2017 Jakby ktoś nie dawał wiary co sie dzieje w niższych ligach pod koniec sezonu...


WJEŻDZASZ ZE MNA ZOSTAW ???? lub REPUTKE ????
⛔ 100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18. 00
Spotkanie: Czarni Słupsk vs Polski Cukier Toruń
Typ: Polski Cukier Toruń - 4,5pkt
Kurs: 2.16
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Czarni legitymujący się bilansem 3:3 podejmują we własnej hali vice mistrza Polski, mającego obecnie bilans 4:2 Polski Cukier Toruń. Moim typem na ten mecz jest wygrana gości co najmniej pięcioma punktami. Po pierwsze Cukier jest drużyną systematycznie budowana i z roku na rok coraz mocniejszą. W tym sezonie ich zadaniem jest walka o medal mistrzostw Polski. Udało zatrzymać się w klubie trzon zawodników w postaci Wiśniewskiego, Sulimy, Diduszki, Śniega i Mbodja dodatkowo dołożono bardzo fajne cegiełki w postaci Gruszeckiego, Cela oraz Coseya. O ile na początku sezonu mieli kłopoty kadrowe gdyż czekali na powrót swoich zawodników zw zgrupowań to teraz trener ma do dyspozycji komplet graczy i spokój pracy. Gospodarze znajdują się organizacyjnie po drugiej stronie. Bardzo długo nie było wiadomo czy w ogóle zagrają w PLK, udało im się zebrać potrzebne fundusze i ruszyli. Na razie u siebie wygrywają wszystko ale za rywali mieli dwóch beniaminków - GTK oraz Legie plus Start Lublin z którym wygrali po rzucie w ostatniej sekundzie. Dopiero dziś przed nimi pierwszy prawdziwy sprawdzian we własnej hali gdzie przyjeżdża na prawdę dobry rywal. Cukier przegrał na wyjeździe z Dąbrowa oraz Rosa i pewnie, bardzo wysoko wygrał z AZS em. Czarni w domowych meczach robili różnice na swoją korzyść pod koszem. Dziś w tej strefie przewagę maja goście. Świetnie zbierający i silni Mbodj oraz Sulimy plus świetny technicznie Cel i waleczny Pełka powinni zapewnić swojemu zespołowi dominację na tablicy. Obwodowi defensorzy w postaci Diduszki, Śniega oraz Gruszeckiego spokojnie stać na zatrzymanie obwodu rywali. Kurs ponad 2 chyba wystawiony jest jedynie ze względu na mecz wyjazdowy. Ale tak duża różnica w potencjale i grze drużyny nie zniweluje własna hala dlatego gram na gości
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: ASSECO Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
Typ: 1 i powyżej 184,5
Kurs:
3,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Kolejny bardzo ciekawy mecz przed nami, wczoraj wydawało by się, że będzie hit Jastrzębie - Cuprum ale tak nie było, dziś myślę, że już nie będzie takiego rozczarowania... Olsztyn w dobrej formie w przeciwieństwie do ich przeciwnika - gospodarza tego meczu Resovia. Jeśli sie nic nie zmieni to Oni nie powalczą o pierwsza czwórkę.
U siebie oczywiście dalej powinni być mocni i tylko dlatego stawiam na punkty nie na Olsztyn co nie oznacza, że Olsztyn tego nie może wygrać.
Na środku będzie bardzo ciekawa walka naszych reprezentantów, z jednej strony Lemański z drugiej Kochanowski, który zapowiada się na naszą perełkę na środku, póki co chyba najlepszy środkowy w lidze.
Koniec końców wydaje mi się, że po bardzo ciężkim meczu to gospodarze wygrają.
Powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom