>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: West Ham - Liverpool
Typ: 2 i btts
Kurs: 2.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Witam dziś pod lupę spotkanie West Ham - Liverpool. Ostatnio liczyłem na Liverpool w meczu z Tottenhamem, jednak skończyło się jak skończyło. Razi w oczy brak klasycznej dziewiątki. Firmino nie nadaje się na tę pozycje nie oszukujmy się. Nie jest za szybki, słabo się zastawia, słabo gra głową. Mimo to goście w dzisiejszym meczu mają ogromny potencjał ofensywny, lecz destrukcja pozostawia wiele do życzenia. Głupie błędy i straty bramek. West Ham ròwnież ma potencjał, słabo zaczęli jednak teraz powoli się rozkręcają. W ostatnim meczu strata bramki na 2:2 w 97 minucie. Mòj typ na to spotkanie to wygrana Liverpooli i btts. Myślę, że Klopp poukłada drużyne, a ta nie zawiedzie i zwycięży, ale nie wierzę, że do zera bo West Ham to nie chłopcy do bicia. POWODZENIA ????
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paris
Godzina: 15:30
Spotkanie: Benneteau - Sock

Typ: Benneteau
Kurs:
2.17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wczoraj nie udało się Verdasco skoczyć Skarpety w dwóch setach i przegrał. Dzisiaj już Sock nie będzie miał tyle szczęścia. Co prawda ma chyba jeszcze jakieś szanse na Londyn ale musiałby wygrać ten turniej. Benneteau gra u siebie, pokazał się na tym turnieju w dobrym stylu wygrywając z Shapo, Tsongą, Goffinem i Ciliciem tracąc tylko jednego seta. Jest świetnie dysponowany i jeśli nie będzie robił zbyt wielu niewymuszonych błędów to jest szansa, że wygra w dwóch setach. Zwłaszcza po wczorajszym meczu z Ciliciem jestem wielkim optymistą co do wygranej Francuza. H2h 1-0 także na jego korzyść chociaż to wygrana z 2014 więc niewiele wnosi do analizy. Dla mnie pewniak.
⛔ 100
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A Włochy
Godzina: 20 : 45
Spotkanie: Genoa - Sampdoria

Typ: Obie strzelą i Sampdoria wygra
Kurs: 5.00
Bukmacher: forbet
Analiza:

Fantastyczny kurs.. nie mogę przegapić takiej perełki. Ostatnie wyniki tych drużyn mówią same za siebie.. Zarówno Genoa jak i Sampdoria na stadionie Stadio Luigi Ferraris grają bardzo overowo , pada dużo bramek - łącznie licząc zyskane i stracone aż 38 ! Dodatkowym smaczkiem jest to , że to spotkanie derbowe w dodatku Genoa w ostatnim meczu u siebie przeciwko Napoli strzeliła - dwie bramki - to nie lada wyczyn także o bramki z dwóch stron się nie martwię.. dla Sampdorii ten stadion w tym sezonie to też szczególne miejsce , bramki sypią się jak grzyby po deszczu... ostatnie wyniki Sampdorii na tym stadionie to ( 5:0 , 4:1 , 3:1..) Przypominam , że Genoa gra na tym samym stadionie co Sampdoria ! Cała linia ofensywna Sampdorii w mega formie , cieszy również dobra forma Karola Linettego - strzelił już 3 bramki w tym sezonie! Myślę , że mecz będzie bardzo zacięty , ciekawy z obu stron.. już nie mogę się doczekać. 4 ostatnie potyczki między tymi zespołami to wygrana Sampdorii i dzisiaj myślę będzie tak samo. Wejdzie? Zostaw reputkę

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz
Typ: Wisła Kraków over 1.5 bramki
Kurs: 2.06
Bukmacher: lvbet
Analiza:

Przyznam szczerze że Wisły to cały czas nie mogę rozgryźć, gdzieś ten zespół nie może złapać rytmu by pograć kilka fajnych spotkań serią, co mecz to widzimy inny obraz gry. To co się jednak nie zmienia to jak zwykle spora ilość błędów w defensywie, to już norma tym bardziej że dalej są problemy kadrowe jak absencja Frana Veleza, Pola Lloncha, Ivana Gonzaleza. To tego typu skłoniło mnie kilka rzeczy tym pierwszym jest ostatni mecz w Poznaniu gdzie ekipa Ramireza sama sobie zgotowała taki los zamysł był taki że czekamy na Lecha i gramy z kontry ale czemu z tego zrezygnowali po wyjściu na prowadzenie szczególnie w drugiej połowie gdzie prosiło się by wyjść odważniej z piłką i szybciej by zakończyć mecz a tak zostali skarcenia w końcówce – z tego są dwie przesłanki pierwsze to muszą być mocno wkurzeni po tym meczu dziś wyjdą naładowani i myślę że wnioski w postaci tego że trzeba mimo prowadzenia grać odważnie zostaną wyciągnięte tym bardziej jak wspomniałem defensyw w każdej chwili może coś zmalować. Do tego gramy u siebie gdzie kibice na bronienie im nie pozwolą a w Krakowie Wisła jest zespołem atakującym. Kolejna sprawa to ma kim to robić Carlitos naprawdę robi różnicę, wraca Małecki jest kim grać i strzelać i to trzeba dziś zrobić. Sandecja mi się bardzo podoba wiadomo jaka jest sytuacja tego zespołu brak własnego stadionu to spory problem ale punktują w dodatku naprawdę nie grając chaotycznej piłki. Na pewno złapali ostatnio zadyszkę bo w pięciu ostatnich kolejkach zdobyli tylko trzy punkty coraz więcej problemów pojawia się w defensywie widzieliśmy to w starciu z Górnikiem też widzę problem fizyczne bo w pierwszej połowie kompletnie zdominowali rywala a w drugiej te katastrofalne błędy w defensywie wzięły się z braku sił to samo było w Gliwicach, trzeba też przyznać że to od początku sezonu jakaś mocna formacja nie jest to że nie tracili to zasługa Gliwy w bramce który potrafi wyprawiać cuda. W kontekście tego typu ważne jest też to że ten zespół nie czeka w momencie gry musi gonić potrafią się dość szybko otwierać i Górnik sam się dziwię że nie potrafił skończyć tych kontr.
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik

Dyscyplina
: Koszykówka NBA
Godzina: 20:30
Spotkanie: LA Clippers - Memphis
Typ: over 202.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: totolotek
Analiza:
Witam. To mój pierwszy typ na stronie w listopadzie... Nie było mnie od początku miesiąca i bardzo żałuję bo powchodziło kilka fajnych typów. Na dzisiaj jest tylko jeden mecz w którym chciałem dać under punktowy. Jednak po obejrzeniu linii i kursów zmieniłem plan i myślę że warto pokusić się o over 202 pkt. Memphis przeważnie rzuca w granicach 100 pkt a zdarzyło im się też 142 pkt w październiku. Natomiast Clippersi w ostatnich dwóch meczach mieli odpowiednio 119 i 113 pkt. Memphis gra dobrze w obronie co zapewne powstrzyma ofensywne zapędy drużyny z LA ale czuję że over zostanie przekroczony. Powodzenia i pozdrawiam ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
carlitos32 3,6K

carlitos32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 18:05
Spotkanie:
Lanus - Olimpo
Typ: Lanus
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam w południowo-amerykańskim stylu, gdzie w Argentynie drużyna Lanus podejmie na własnym stadionie ostatnią drużynę w tabeli - Olimpo. Lanus wygrało cztery spośród pięciu ostatnich gier, ostatnią wysoko przegrywając stąd kurs poszedł w górę, dodatkowo kontuzjowanych jest kilku ważnych zawodników. Na szczęście nad sytuacją panuje niezwykle doświadczony 37-letni José Gustavo Sand, który z pięcioma golami jest wiceliderem klasyfikacji strzelców. Goście z Olimpo w obecnym sezonie nie zdołali wygrać spotkania, a ich bilans to 0-5-2, dodatkowo trzech zawodników zmaga się z kontuzjami. Według mnie pewny typ.
⛔ 100
 
adk 91

adk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Superettan
Godzina: 16:00
Spotkanie: GAIS - Varbergs BoIS
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam bardzo serdecznie. Na dzisiaj wyszukałem ciekawe spotkanie na zapleczu szwedzkiej Allsvenskan - w lidze Superettan. Dzisiaj o 16 rozpocznie się spotkanie pomiędzy gospodarzem - drużyną GAIS a zespołem Varbergs, którzy stety lub niestety słyną z dość długiej passy spotkań wyjazdowych bez zwycięstwa. Jak już pewnie ktoś zauważył lubię posiłkować się statystykami i nie inaczej będzie w tym spotkaniu.
Dzisiejsi goście to zespół, który nie licząc jednego spotkania pucharowego, nie wygrał na wyjeździe od 23 października 2016 roku ! A więc ponad rok kalendarzowy bez zwycięstwa na wyjeździe. Na 18 meczów w ciągu tego roku drużyna z zachodu Szwecji aż 11 przegrała i 7 zremisowała. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się w zespole GAIS, którzy pomimo, że słabsze mecze przeplatują naprawdę dobrymi to trzeba przyznać, na domowym stadionie radzą sobie bardzo dobrze. 8 ostatnich spotkań przed własną publicznościa i ciekawy bilans: 4 zwycięstwa, 4 remisy i 0 porażek. Uważam, że przy takim kursie warto. Szanse na zwycięstwo gospodarzy są dzisiaj naprawdę bardzo duże.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
alonsogj 5

alonsogj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton - Burnley

Typ: X (remis)
Kurs:
3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Southampton w tym sezonie dominuje spotkania i oddaje dużą liczbe strzałów na bramke przeciwnika ale z mizernym skutkiem, w końcu dojdzie do przełamania tej fatalnej serii dla Świętych ale nie dzisiaj. Podobnie jak Burnley zdobyli w tym sezonie ligowym zaledwie 9 bramek ale tak jak drużyna gości mogą się pochwalić dobrze zorganizowaną obroną. Obie ekipy obok Lverpoolu i West Bromu najczęściej remisują w tym sezonie, na 10 spotkań zdarzyło im się to aż 4 razy.
Drużyna gości Sean Dyche budowana na brytyjczykach stawia się w tym sezonie każdemu, jedynie Manchester City pewnie ich pokonało. W 8 na 10 spotkaniach w tym sezonie nie tracili więcej niż 1 bramki, Burnley ma wystarczajaco jakości by urwać też Świetym punkty ale nie na tyle by wygrać.
⛔ 100
 
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, Ekstraklasa
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Typ: 1/+1.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Gospodarze ostatnio w coraz lepszej formie, może te mecze wyjazdowe jeszcze nie do końca to pokazują, ale u siebie grają bardzo fajną piłkę, stwarzają dużo sytuacji podbramkowych, jeszcze jakby potrafili wszystkie wykorzystać to wyniki byłyby hokejowe. Widać że u siebie są pewni, nie boją się nikogo, grają konsekwentnie i agresywnie, w takiej formie u siebie mogą wygrać z każdym. Jeżeli pokażą w dzisiejszym meczu to co w ostatnich domowych meczach to powinni spokojnie wygrać to spotkanie.
Drużyna gości przyjeżdża do Płocka po wysokim zwycięstwie u siebie nad Zagłębiem (3:1). Jak pokazuje tabela Jagiellonia jest jak narazie najlepszym zespołem grającym na wyjeździe, ich bilans 3-3-1. Tylko że w tym meczu nie interesują mnie takie statystyki, tylko aktualna forma obu zespołów. Jaga ma bardzo dobry skład na pewno na większą uwagę zasługują dwaj Litwini (Cernych i Novikovas) którzy mogą indywidualnymi akcjami wygrać mecz drużynie.
W drużynie gości nie wystąpi dziś podstawowy obrońca Guti( O,14/0), a w drużynie gospodarzy nie zagra Szymański (P,8/1) obaj za kartki.
Gospodarze jak i goście praktycznie w optymalnych składach, ale myślę że Wisła dziś pokaże że Płock to będzie ich twierdza i to tutaj będą zdobywać większość swoich punktów w sezonie, mają bardzo szybkie i dobre technicznie skrzydła (mereba,michalak) którzy też potrafią indywidualnie wygrywać mecze. Liczę na solidny mecz ze strony gospodarzy i wygraną, oczywiście wszystko zweryfikuje boisko.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Górnik - Lech
Typ: powyżej 11,5 RR

Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Niewątpliwy hit tej serii spotkań, do lidera z Zabrza przyjeżdża poznański Lech, który podobnie jak gospodarze jest w wysokiej formie, tylko w ostatnich 3 meczach brakuje im skuteczności, mimo, że praktycznie w każdym meczu to oni prowadzą grę, nie przekłada się to na wyniki, stąd ostatnio 3 remisy pod rząd, natomiast Górnik powoli wraca na właściwe tory, po porażce w Lubinie, zremisował 3:3 z u siebie z Koroną, mimo że do przerwy prowadził już 3:1, ale od tego meczu zaczął się marsz w górę tabeli Scyzoryków, zaś w ostatniej kolejce odrobił stratę i wygrał w delegacji z Sandecją. Wydaje mi się, że z racji swojego stadionu i pewnie kolejnego kompletu publiczności minimalnie większe szansę dają gospodarzą, ale nie będę tego typował, postanowiłem pójść w stronę bramek, ponieważ wydaje mi się to najpewniejszy typ na ten mecz, drugi to rzuty rożne. Teraz trochę statystyk, dane wyliczone a podstawie ostatnich 5 meczy ligowych. Średnia rzutów rożnych w meczach Górnika to 7,6, z czego sam Górnik nabił 4,8 RR, natomiast jeśli chodzi o Kolejorza to w jego meczach pada średnio 11,4 RR, a sam Lech w tym okresie nabił średnią 7,2 RR, jeśli oba zespoły utrzymałyby średnią ze swoich wcześniejszych spotkań to ta linia powinna zostać pokryta, ale z racji, że obaj trenerzy zapowiadają walkę o 3 punkty, a nie piłkarskie szachy, więc liczę, że będzie mnóstwo akcji z obu stron, a co za tym idzie też rzutów rożnych. Powodzenia.
⛔ 100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka / Francja
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chalon/Saone - JL Bourg
Typ: over 170,5
Kurs:
2,56
Bukmacher: fortuna

Witam,
Wiele nie musiałem zmieniać, kopiuj wklej z wczorajszego dnia.
Sytuacja trochę inna niż wczoraj, jednak rezultatu spodziewam się podobnego.
Chalon, najlepsza drużyna sezonu zasadniczego z ubiegłego roku jak dobrze pamiętam. Jednak w tym start fatalny, ostatnie spotkania napawają odziwo optymizmem, wygrana z Le Mans i PAOK.
Goście z Bourg to w dalszym ciągu dla mnie rewelacja ligi. Weszli przebojem, bez kompleksów, nie ważne z kim grają. Ograli chociażby Monaco, dwie kolejki temu.
Myślę ze JL mocno zaczną, bedzie dużo rzutów za 3, a Chalon będące w formie idącej w górę, będzie musiało odpowiadać tym samym.
Myślę że 90-100 pkt pęknie w pierwszej połowie, więc warto grać over HT czy też kwarty.
POWODZENIA ????
✅ 156
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 17:00
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa
Typ: ONICO Warszawa
Kurs: 3,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Typ ryzykowny...ale co kolejkę mamy minimum jedną niespodziankę. Teoretycznie była ona wczoraj, bo tak można nazwać wygraną Szczecina z Treflem, choć przy tak wyrównanej lidze(oprócz kilku zespołów) można się spodziewać wszystkiego. Dzisiaj wg wszelkich prawideł i statystyk, ZAKSA powinna łatwo rozprawić się z Warszawą. Ja jednak idę pod prąd i przewiduję trudną przeprawę dla Mistrzów Polski. Owszem gospodarze grają ostatnio wyśmienicie, zespół doskonale zbilansowany, Toniutti i Deroo w znakomitej formie. Sześć zwycięstw z rzędu i stracone tylko 3 sety muszą robić wrażenie na przeciwnikach. Mam jednak nadzieję, że ta passa się dzisiaj skończy bo przeciwnik głodny sukcesu i gdzie lepiej się pokazać, jak nie w jaskini lwa? Z pewnością motywacji Warszawie dzisiaj nie zabraknie. Liczę na to, że mój ulubiony trener odpowiednio przygotuje taktycznie i zmotywuje swój zespół do walki na tak trudnym terenie. Zawsze byłem i będę orędownikiem talentu trenerskiego Antigi, uważam jest to facet który potrafi stworzyć znakomitą atmosferę i ma doskonały warsztat. Personalnie ONICO może nie powala, ale nie są to z pewnością anonimowi zawodnicy. Kwolek powinien chcieć dziś pokazać, że jest wielkim talentem i myślę, że jest w stanie utrzymać skuteczność z poprzednich spotkań. Tacy zawodnicy, jak Samica, Wrona, Włodarczyk, może najlepsze lata mają już za sobą, ale z pewnością są nadal groźni i w takich meczach jak dzisiaj powinni chcieć coś sobie i kibicom udowodnić. Szukam dzisiaj niespodzianki po dobrym kursie i mam nadzieję, że moje przewidywania się potwierdzą?!
⛔ 100
 
R 55

rafko007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Angielska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southampton - Burnley

Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs:
1.64
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

O godzinie 16:00 Southampton będzie podejmowało Burnley.
Zacznę od gospodarzy. W tym sezonie mają spory problem ze zdobywaniem bramek. W 10-ciu meczach zdobyli ich łącznie tylko 9. Ich defensywa wygląda solidnie, a wracający do składu środkowy obrońca Van Dijk również prezentuje już poziom sprzed jak przed &#39;przerwą&#39;.

Burnley
lepszego początku sezonu nie mogło sobie wymarzyć. Ekipa Sean Dyche&#39;a zajmuje obecnie 7 miejsce, z dorobkiem 16 punktów. To dobry wynik jak na zespół, który co rok walczy o utrzymanie. Swoją niezłą pozycję w lidze mają dzięki bardzo dobrej gdy w obronie. 8/10 meczów z ich udziałem zakończyło się wynikiem mniejszym niż 2.5 bramki. Potrafili zatrzymać Liverpool i Tottenham(na ich własnych stadionach) remisując oba mecze 1:1.
Według mnie Burnley będzie się broniło, grało z kontry, a Southampton mające problemy ze strzelaniem bramek nie zdołają przebić się przez obronę gości. Stawiałbym wynik 0:0 albo 0:1 dla gości, jednak mój typ na ten mecz jest taki jak powyżej.
✅ 64
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Bundesliga
Godzina:
Spotkanie: Borussia Dortmund - Bayern Monachium

Typ: BTS/2
Kurs:
3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Najciekawsze spotkanie dzisiejszej kolejki bundesligi . Piłkarze Borussi chyba są w dołku brak zwycięstwa w ostatnich 3 ligowych meczach 2 remisy w LM z Apoelem jak widać kryzys nawiedził klub z Dortmundu z którego dzisiaj ciężko żeby wyszli gdyż na przeciw im wychodzi Bayern który jest w na prawdę dobrej formie do składu wraca Robert wypoczęty i pełni sił choć nie zobaczymy dzisiaj Mullera, Ribery&#39;ego czy Neuera w składzie gospodarzy nie zobaczymy Durma, Piszczka, Reusa, Rode&#39;a i Zagadou co jest nie małym osłabieniem. Choć potencjał ofensywny mają i pewnie strzelą bramkę zespół z Monachium z Robetem na czele zwycięży. Warty pogrania jest też kurs na bramkę Roberta 1.8. Powodzenia
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Schalke
Typ: 2 (handicap -1.5)
Kurs: 4.10

Bukmacher: Unibet
Analiza:

Schalke jest zdecydowanie lepszym zespołem. Gra skutecznie, choć zaprzecza temu ostatnie spotkanie, gdy stracili gola w 93 minucie z Wolfsburgiem. Powinni być podrażnieni. Freiburg w słabej formie, przed tygodniem porażka 0:3 ze Stuttgartem, który przecież nie jest mocno bramkostrzelnym zespołem. Wcześniej mecz u siebie z Herthą, która przyjechała po remis, gospodarze dostali problematycznego karnego, którego wykorzystali, a i tak nie potrafili tego meczu wygrać. W końcówce sprezentowali (były to zupełnie niegroźne sytuacje) berlińczykom dwa rzuty karne, z czego jeden został wykorzystany. Obrona Freiburga jest jak widać w nienajlepszej dyspozycji. U gospodarzy nie zagra dodatkowo dwóch podstawowych defensorów - Lienhart i Soyuncu oraz pomocnik Niederleschner (10 meczów i 2 gole). Schalke bez Goretzki, co jest na pewno osłabieniem. Zagra jednak Burgstaller, Konoplyanka i Di Santo, są Oczipka, Meyer, Caligiuli. Ten zestaw w ofensywie powinien co najmniej dwa razy skierować piłkę do siatki Freiburga i w końcu wygrać na jego stadionie. Do tej pory Schalke w kratkę na wyjazdach w tym sezonie, ale nawet w przegranym 0:2 meczu z Hoffenheim powinni zdobyć co najmniej dwa gole. Ostatni mecz wygrali w Berlinie 2:0 i takiego samego rezultatu oczekuję w tym spotkaniu. Schalke w tym sezonie może skupić się tylko na lidze i powinno być w czołówce.
⛔ 100
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Freiburg - Schalke 04
Typ: Schalke 04
Kurs: 2,05
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kapustka w pierwszym składzie Freiburga. Można by rzec że w końcu ale mi się wydaje że trener nie bardzo ma wyjście. Widać po składach że ogromne problemy z utworzeniem dobrej 11-stki na ten mecz miał trener Streich. Z trójki podstawowych obrońców został tylko 1, pozostali są na doczepkę. Ofensywni boczni pozostali a w ataku ma biegać Kapustka, Petersen oraz Haberer gdzie tylko ten ostatni ma zwykle miejsce w pierwszym składzie. Schalke w tym sezonie wydaje się że chcę trochę namieszać w bundeslidze. Nowy trener od tego sezonu (drugi najmłodszy w Bundeslidze) jest niezwykle ambitny. Drużyna przez niego prowadzona ma swój styl, który jest bardzo niewygodny dla przeciwników. Myślę, że wykorzystają trudną sytuacje kadrową drużyny Freiburga i wygrają ten mecz. Niestety myślę, że Kapustka już na drugą połowe nie wyjdzie - za wysokie progi jak dla niego.
✅ 105
 
F 5

fazi83

Użytkownik
Dyscyplina: Liga turecka
Godzina: 17:30
Spotkanie: Osmanlispor - Fenerbahce
Typ: Fenerbahce
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Od razu mecz rzucił mi się w oczy. Fenerbahce na razie zawodzi swoich kibiców i w tym momencie zajmuje dopiero 8 lokatę. Aspiracje mają zdecydowanie większe, mają takich zawodników jak Valbuena, Neto, Isla, Janssen czy wchodzący najczęściej z ławki Solgado. Ostatnio pechowo zremisowali z Kayserispor mimo że prowadzili 3-1. W końcu muszą ustabilizować formę i taki mecz(z ostatnią drużyną w tabeli)wygrają. Gospodarze uzbierali na razie 7 oczek i są zdecydowanie w zasięgu Fener. Zachęca też kurs. Rzadko się zdarza aby takie kursy w tej lidze były na zespoły z tzw. topu. Myślę że Fenerbahce od tego meczu zacznie swój marsz w górę tabeli i wygra to spotkanie.
⛔ 100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania LaLiga2
Godzina: 16:00
Spotkanie: Vallecano vs Albacete
Typ: Vallecano -1,5 handi
Kurs: 2,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Starcie 7 i 19 ekipy zaplecza hiszpanskiej LaLiga.
Gospodarze zanotowali dwa remisy z rzedu z Cadiz i Gijon. Vallecano walczy w tym sezonie o awans , natomiast goscie o unikniecie spadku.
Jednak dzis gospodarze powinni miec latwiejsze zadanie , poniewaz goscie sa w znacznym stopniu oslabieni dzis. Chyba 6 zawodnikow jest kontuzjowanych , poza tym dwoch waznych pikarzy trener w tym meczu ma posadzic na lawce.
Vallecano bez zadnych oslabien , dodatkowo dwoch czy trzech podstawowych zawodnikow wraca dzis do zespolu.
⛔ 100
 
majster1x2 401

majster1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Genoa - Sampdoria
Typ: Powyżej 6.5 kartek
Kurs: 1.73
Bukmacher: unibet
Analiza:
Dzisiaj wielki dzień dla fanów włoskiej piłki. Derbi della Lanterna zbliżają się coraz większymi krokami i to dzisiaj one są brane na tapete przez wszystkie tabloidy i gazety lokalne jak i krajowe. Genoa vs. Sampdoria. Historię, zdarzenia z przeszłości i generalną geneze tych Derbów po prostu odłożę na bok bo zapewne nikogo to nie interesuje, tudzież można o tym poczytać choćby na pierwszej lepszej stronie internetowej, natomiast przedstawię to z punktu widzenia osoby, która chce się obłowić na dzisiejszym typie, a ta analiza ma Was do tego zachęcić. Również poruszę kilka poprzednich starć, które oglądałem i również podejmowałem się takich typów. Miłej lektury.
Godzina 20:45. Stadio Luigi Ferraris. Genoa-Sampa. Wielkie starcie. Wielkie widowisko. Wielkie święto dla fanów obu ekip, ale i samych piłkarzy. Derby w sporcie mogą definiować takie słowa jak zawziętość, brutalność, bezkompromisowość czy twardość i na pewno dzisiaj tego nie zabraknie. Obie drużyny będą grały jak u siebie, ponieważ przypominam, że na Stadio Luigi Ferraris swoje mecze rozgrywa zarówno Genoa, jak i Sampdoria i podział na kibiców &quot;przyjezdnych&quot; też jest inaczej klasyfikowane, ale raczej to nie będzie miało większego wpływu na powodzenie dzisiejszego typu.
Genoa to drużyna, która gra bardzo agresywnie i twardo, co możemy zauważyć w statystykach - 22. żółte kartki i 3 czerwone - chciałym tutaj dodać, że wszystkie 3 kartki zostały pokazane bezpośrednio takim piłkarzym jak Taarabt, Bertolacci i Omeonga (dwóch z nich na pewno dzisiaj zobaczymy na murawie). Pod tym względem Genoa zjamuje pierwszą lokatę, co prawda zawodnicy Verony również zobaczyli tyle samo czerownych kartek, ale odbyło się to za pośrednictwem drugiego żółtego kartonika, więc można uznać ich za nieco bardziej wyrafinowanych. Ponadto Genoa to trzeci najczęściej faulujący zespół we włoskiej Serie A - średnio około 17 fauli na mecz. Nie od dziś wiadomo, że Rossoblu preferują taki, a nie inny styl gry. W poprzednim sezonie również zajmowali czołówkę pod względem dyscyplinarnym (91ż, 8cz - 5bezpośrednio). Można śmiało powiedzieć, że mają zupełnie odmienny styl gry niżeli Sampa o której teraz sobie kilka słów napiszemy....
Styl gry Sampy opiera się na krótkich podaniach, częsta dominacja środka pola, nie graja agresywnie przeciwko rywalom, natomiast to nie działa już w drugą stronę, gdyż zawodnicy Sampdorii są bardzo często faulowani i zespoły grające przeciwko nim dość często oglądają kartki i co ważniejsze zawsze pokazywane są minimum dwie kartki zawodnikom drużyny przeciwko której grają Blucerchiati. W tym sezonie średnio 1.63 kartki na mecz i większość w meczach wyjazdowych, ale tego spotkania pod tym względem rozpatrywać nie można.
Sędzia tego spotkania będzie Pan Massimiliano Irratti, którym powiem szczerze nie jest Rizzolim, Doverim czy Orsato, ale średnio 4-5 kartek na mecz pokazuje. W tym sezonie za dużo pracy nie miał, gdyż pokazał tylko 15 kartek w 5 spotkaniach, a więc średnia to 3, natomiast jestem zdania, że po tym spotkaniu ta średnia burzliwie ruszy do góry. Jak spojrzymy sobie na prowadzone mecze z udziałem Genoi przez tego sędziego to średnio tej drużynie pokazywał 2.5 kartki i również nie obeszło się bez czerwonych. Piłkarze Sampdorii natomiast karani byli żółtymi kartonikami średnio 3 razy na mecz. Nigdy nie prowadził Derbów della Lanterna i będą to jego pierwsze, także presja rośnie, ale też poprzeczka może być dośc nisko zawieszona. Można powiedzieć, że są to derby i wiemy jakie one są zarówno we włoszech jak innych miejscach.
Nie będę przytaczał całej historii poprzednich spotkań Genoi z Sampodrią, ale wyliczełem, że w 75% meczach zostawała pokryta linia kartkowa taka jaka jest wystawiona przez bukmacherów dzisiaj. W ostatanich 12. spotkaniach średnio pokazywane było 7 kartek - dlatego typ gramy w Unibecie, gdzie czerwone kartki liczą się za 2 i 3 żółte kartoniki. Zważywszy właśnie na fakt bardzo agresywnego grania ekipy Genoi w zupełności nie opłaca się grać czystych żółtych kartek i proszę brać to pod uwagę i nie dać się zmylić. Możemy być pewni, że dzisiaj obie drużyny będą grać bardzo agresywnie i mocno. Dość często dochodziło do spięć i bójek, co nie jest i dzisiaj wykluczone. Taka linia jest absolutnie to pobrania! Powodzenia!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik Zabrze
- Lech Poznań
Typ: Górnik Zabrze + obie drużyny strzelą
Kurs: 5.75
Bukmacher: forBet
Analiza:

Wiadomo, że LOTTO Ekstraklasa rządzi się swoimi prawami i wynik każdego mecz jest tutaj pod
znakiem zapytania. Górnik Zabrze to tegoroczny beniaminek, który ewidentnie jest w gazie od początku sezonu. Mecze z udziałem tej drużyny przeważnie obfitują w gole, czego dowodem jest statystyka strzelonych i straconych przez nich goli: 30-21. Obecnie pierwsza drużyna ligi, a Igor Angulo przoduje w najlepszych strzelcach. Lech Poznań natomiast obecnie zajmuje 4 lokatę tracąc do lidera jedynie 2 punkty. Stawiam tutaj w tym hicie 15 kolejki LOTTO Ekstraklasy, iż padnie spora liczba goli, jednak z przewagą własnego boiska zwycięstwo zdoła wywalczyć drużna gospodarzy tracąc przy tym jakiegoś gola. Powodzenia !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom