>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.11.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Wisła : Sandecja
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
Zacznę może od kibiców a tu możemy spodziewać się wojny gdyż nie darzą się sympatią a na boisku będzie walka o prymat w Małopolsce tak więc może być ostro na każdym metrze boiska , Wisłą dziś wystąpi w okrojonym składzie co daje szansę Sandescji ale to tyle o meczu , sędzią jest pan Krzysztof Jakubik , ostatnio kiedy sędziował mecz Lecha z Koroną także liczyłem na czerwień a był rzut karny ale dziś pomimo iż u pana Krzysztofa w statystyce górują rzuty karne to dziś znowu pójdę w czerwień bo myślę że fauli to tutaj nie zabraknie , w tym sezonie pan Krzysztof pokazał 2 czerwienie i 9 karnych a statystyka &quot; pod względem klubów &quot; to - mecze z udziałem Wisły 65 żółtych 5 karnych i 1 czerwona natomiast mecze Sandecji 13 żółtych 1 czerwona i 2 karne i znowu więcej karnych ale liczę że atmosfera na trybunach podsyci atmosferę na samym boisku a brutali może nie braknąć - u mnie czerwień !
⛔ 100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Kielce - MKS Będzin
Typ: MKS Będzin (Handicap -1.5 seta)
Kurs:
1.90
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Zacznę od MKS Będzin ,który ostatnio u siebie pokonał jak na razie dobrze prosperujący zespół z Espadonu. To spotkanie trwało aż 5 setów ,ale na korzyść drużyny z Będzina. Potem dwie porażki na wyjeździe z Katowicami oraz z Treflem Gdańsk. Na początku w spotkaniach MKS radził sobie coraz lepiej zwycięstwo z Warszawą prowadzoną przez byłego trenera Reprezentacji Polski-Stephana Antige. Ten mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Będzina. Potem łatwe zwycięstwo z Bydgoszczą w trzech setach. Ogólnie drużyna która ma kilku grajków ,którzy naprawdę potrafią grać z czołowymi drużynami.Oto skład Będzinu:
Marcin Waliński
Dawid Woch
Łukasz Kozub
Artur Ratajczak
Mateusz Kowalski
Jonah Seif
Jakub Burnatowski
Bartłomiej Grzechnik
Mateusz Przybyła
Michał Potera
Jakub Peszko
Matej Kök
Rafał Faryna
Złatan Jordanow
Szymon Gregorowicz
Rafael Rodrigues de Araújo
Jeśli chodzi o zespół z Kielc zajmują aktualnie przed ostatnią pozycję.Wszystkie swoje mecze przegrywają po 3-0. Udało się po dobrym meczu wygrać spotkanie z Czarnymi Radom po pięciu setach ale tutaj bardzie słabsza dyspozycja Radomian przyczyniła się do ich zwycięstwa. Jeśli chodzi o skład z Kielc jest tam kilku wychowanków wyróżniającym się siatkarzem jest jedynie moim zdaniem Maciej Pawliński. Myślę że śmiało można grać na zwycięstwo Będzina. Ja tutaj pograłem na typ z handim -1.5 seta ponieważ myślę ,że może rozstrzygnąć się ten mecz maksymalnie w 4 setach. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔ 100
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Portugalia I liga
Godzina 21:30
Spotkanie : FC Porto - Belenenses
Typ : FC Porto i obie drużyny nie strzelą bramki
Kurs : 1.72
Bukmacher : LVBET
FC Porto jest tu zdecydowanym faworytem. Jest co prawda po meczu LM, ale poza 3 może 4 drużynami z Portugalii pozostałe zespoły zdecydowanie odstają. Ze względu na LM uważam, iż Porto bardzo nie będzie cisnęło 1 może 2 bramki i oczekiwanie na końcowy gwizdek. Belenenses zaledwie w 2 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie zdobywało bramki. Brami zdobyli z Aves i Feirense, które nie należą nawet do średniaków ligi portugalskiej. Z Benfica na wyjeździe przegrali 5:0. Teraz uważam, iż będzie 1:0 lub 2:0.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godz: 17:00
Spotkanie: Kędzierzyn Koźle - Politechnika Warszawska
Typ: under 143,5
Kurs: 2,70
Buk: Unibet
W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Plus Ligi, Kędzierzyn Koźle podejmie Politechnikę Warszawską. Aktualni mistrzowie, jak na razie, nie stracili nawet punktu - wygrali wszystkie swoje spotkania. Warto dodać, iż mają już na rozkładzie m.in. Resovię Rzeszów czy Jastrzębski Węgiel. W porównaniu do zeszłego sezonu doszło do zmiany na pozycji atakującego. Konarskiego zastąpił Torres. Portorykańczyk z meczu na mecz gra coraz lepiej i staje się kluczową postacią obok Deroo. Kędzierzynianie rozegrali tylko dwa spotkania we własnej hali i oba wygrali pewnie po 3:0. Politechnika aktualnie zajmuje dość wysokie 4 miejsce. Warto jednak dodać, iż poza Lotosem Gdańsk nie mieli zbyt wymagających rywali. Nie uniknęli też wpadki z Espadonem Szczecin czy Będzinem. Przed sezonem w kadrze doszło do małej rewolucji kadrowej. Jak na razie przynosi ona zamierzone rezultaty, jednak dzisiaj prawdziwy test przed Warszawianami. Kędzierzynianie mają przewagę przede wszystkim na skrzydłach, a do tego atut w postaci wirtuoza na rozegraniu, który w znacznym stopniu ułatwia grę kolegom z zespołu. Sądzę, iż Kędzierzynianie wygrają gładko w trzech setach.
⛔ 100
 
bfred 296,8K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie - Białoruś Extraliga
Godzina 17:00
Spotkanie : Vitebsk - Żłobin
Typ : over 5,5
Kurs : 1.60
Bukmacher : 1xbet
Analiza: I dalej hojek tym razem białoruski. Przedostatni Vitebsk podejmuje nad wyraz słabo radzący sobie Metallurg. Patrząc na h2h raczej utwierdzam się w moim typie choć jeśli patrzy się na bilanse obydwu drużyn to widać że te over 5,5 wcale nie takie pewne. Ja jednak liczę, że gości w tym meczu się porządnie rozchuśtają i zapakują te parę bramek a i Vitebsk nie pozostanie dłużny bo coś tam jednak strzela przecież. Nie widzę tutuaj kompletnie underowego meczu raczej wesoły hokej szczególnie ze strony gospodarzy. Co więcej przecież już taki Mogilev był w stanie walnąć Vitebsk 8-2 u nich to czemu Żłobin miałby być gorszy? Tak jak mówię - będzie sporo bramek a wynik widzę coś jakby 2-5, 2-6 na pewno z kilkoma golami przyjezdnych. W ogóle miałem grać over 8,5 Brestu ale odpuściłem myślę że to będzie lepszy wybór. Zobaczymy ;)
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paris
Godzina: 17:00
Spotkanie: Benneteau - Sock

Typ: Powyżej 25.5
Kurs:
2.08
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Obu tenisistów dzieli niemal pięćdziesiąt miejsc w rankingu ATP. Dzisiaj na korcie nie będzie tego widać, bowiem obaj grają równo, pewnie i skutecznie. Doświadczony Francuz przed własną publicznością odzyskał jeszcze więcej pewności siebie wygrywając choćby po trzysetowym boju z nieobliczalnym Tsongą. Aczkolwiek to nie Francuz, a znacznie młodszy Amerykanin wygrywając w Paryżu ma szansę na występ w turnieju Masters. Choć teoretycznie Jack jest faworytem do zwycięstwa to jego mecze z niżej notowanymi rywalami często kończyły się po trzech setach. Przewiduję, że przy swoim atomowym uderzeniu z forhendu i serwisie zdoła doprowadzić do tie-breaka. Na tym poziomie każdy set będzie wyrównany i nie liczę na wiele przełamań, tym bardziej, że gramy o finał na nawierzchni twardej. W takiej sytuacji mecz będzie taktyczny, zawodnicy będę przede wszystkim bronić swoich podań. Obaj świetnie radzą sobie pod presją, więc wyrównany poziom gwarantuje długi i emocjonujący mecz. Sądzę, że zakończy się w trzech setach, zwycięstwem Socka.
⛔ 100
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ottawa @ Vegas
Typ: Ottawa reg.time
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Vegas dalej w road tripie. Vegas z 3 porażkami na koncie psuje ich znakomity początek sezony gdzie zaczęli od bilansu 8-1-0 i nie wiem gdzie odniosą swoje pierwsze zwycięstwo w serii meczów poza T-Mobile Areną. Dzisiejszym meczem wjeżdzają na trzy mecze do Kanady. Pierwszy przystanek to mecz z Ottawą (6-2-5) która poprawia swój bilans meczy po kiepskim początku sezonu i przegranych z Caps, Red Wings, Canucks i NJD.
Mamy informacje, że &quot;between the pipes&quot; Senatorów zagra Craig Anderson. Po 10 meczach 36-letni goalie legitymuje się średnią 2.92 gola na mecz i .901 obronionych strzałów.
Z drugiej strony mamy szpital jeśli chodzi o obsadę bramki drużyny z Nevady. Kto by nie stanął w bramce, to i tak będzie kłopot.
Zakładam, że będzie powtórka sytuacji z Bostonu, gdzie Lagace gra pod początku, jego backup będzie nastolatek z WHL&#39;u &quot;His 0-3-0 record, 4.59 goals against average and .855 save percentage&quot;. Spodziewam się wygranej Ottawy i kilku bramek w tym spotkaniu a co za tym idzie trend &quot;Ottawa is 3-6 SU in its last 9 games at home&quot; ulegnie poprawie.
Goalie: Anderson (5-2-0) v Lagace (0-3-0)
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka - Słowacja 1 liga kobiet
Godzina 18:00
Spotkanie : Good Angels Koszyce - Piestanske Cajky
Typ : G.A. Koszyce -13,5 pkt handi
Kurs : 1,8
Bukmacher : forbet
Koniec demolowania amatorek z Bystrzyc, Popradów i Nitr. Dziś mecz dla którego opustoszeją ulice słowackich miast. Spotykają się dwie niepokonane drużyny. Gospodynie mają bilans 6-0, gromią rywalki jak chcą zresztą jak w każdym ostatnim sezonie. Oprócz gwałtów dokonywanych na innych słowackich drużynach w stylu 100-48, 94-38 koszyczanki udanie walczą w Eurocup wygrywając z rosyjskim Enisejem, słowackim Ruzemborokiem i tureckim Mersinem. Skład oparty na niezłych Słowaczkach na czele z niestety coraz starszą Zirkovą, amerykankach Peters i Morris i Litwince Sarauskaite. Czajki są taką trochę młodszą, uboższą i brzydszą siostrą. Niby leją inne słowackie teamy, ale jak przychodzi do starcia z Koszycami z klubowych toalet unosi się nieprzyjemny zapach. Tylko w tym roku 5 meczów, 5 porażek - kolejno 65-80, 67-94, 61-71, 59-79, 55-69. Jak widać dzisiejszy handikap pokryty w czterech meczach. Myślę że dziś kolejne porażka Czajek, 80 punktów na moje konto;-)
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Hiszpanska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: 02
Kurs: 4.55
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

Barcelona 14 meczów z rzędu bez remisu na własnym stadionie.. Sevilla 6 z rzędu bez remisu na wyjazdach.. obie drużyny grały w tygodniu puchary.. na pewno Sevilla zmobilizuje się na lepszego rywala i myślę że duża szansa że da radę powalczyć w tym meczu o jakieś punkty.. Barcelona do tej pory wygrywala u siebie wszystko ale trzeba przyznać że z czołówką ligowa się jeszcze nie mierzyli.. pokonani to Malaga Las Palmas Eibar Espanyol i Betis.. Ci ostatni znajdują się co prawda na siódmym miejscu w tabeli ale i Barcelona nie miała z nimi łatwej przeprawy wygrywając tylko 2:0.. wedlug mnie tutaj właśnie może być niespodzianka tej kolejki.. Barca ma za dużą przewagę.. czas podkręcić emocje ;) GL

⛔ 100
 
alvado 571

alvado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kristianstad -Vardar
Typ: Handicap Home Team 4.5 and Total Goals 55.5 - Goście i ponad
Kurs:
3.80
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Znalazłem dość ryzykowny, ale fajny typ na dzisiejszą Ligę Mistrzów w piłkę ręczną w meczu Kristianstad - Vardar. Patrząc na tabelę grupy A łatwo dostrzec kto jest faworytem dzisiejszego spotkana. Drużyna gości znajduje się aktualnie na pierwszej pozycji, co by nie mówić gospodarze też na pierwszym miejscu jednak od końca z zaledwie jednym punktem. Co więcej Vardar jest w kapitalnej formie, w ostatnich dziesięciu meczach zdobyli średnio 29 pkt i zwyciężyli aż 9 razy, tylko raz remisując. Z drugiej strony Kristianstad to najgorsza drużyna w swojej grupie, mimo to umieją oni napsuć krwi lepszym drużynom takim jak np. Barcelona, Szeged czy Nantes, rzucając im odpowiednio 29,27,25 bramek, dlatego wydaje mi się, że rzucą te 20 pare goli. Jednak myślę, że Vardar powinien łatwo wygrać to spotkanie zdobywając ponad 30 pkt z takim rywalem i pokrywając mój handicap, a gospodarze dołożą od siebie resztę, byle by nie za dużo. Powodzenia!
⛔ 100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja - SHL
Godzina: 18:00
Spotkanie Vaexjoe - Roegle
Typ: Vaexjoe (60.) /liczba bramek +6,5
Kurs: 3.70

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dzis wybieram szwedzka lige i pojedynek wicelidera z czerwona latarnia ligi. Jest to niejako rewanz, gdyz obie ekipy mierzyly sie ze soba ledwie wczoraj, aczkolwiek nastapi zmiana gospodarza meczu. Wczoraj wystepujacy w roli gosci ekipa Vaexjoe wygrala w regulaminowych 60 minutach 4-3. Mimo iz Roegle napsuli im troche krwi to uwazam ze dzisiaj wicelider pewnie zgarnie 3 pkt. Jesli chodzi o h2h to oba zespoly rozegraly miedzy soba 10 spotkan, ale wszytkie wygrali dzisiejsi gospodarze. Mysle ze dzis bedzie podobnie, obie ekipy maja zupelnie inne cele i zajmuja pozycje po przeciwnych stronach tabeli. Goscie dzisiejszego spotkania traca sporo bramek co z pewnoscia sprzyja typowi na wysoka liczbe bramek w meczu. Tak naprawde mysle ze juz w pierwszej tercji kilka bramek bedziemy mogli obejrzec a Vaexjoe sprobuje juz w tej czesci rozstrzygnac mecz na swoja korzysc. Mysle ze beda probowali strzelic tutaj jak najwiecej bramek aby dobrze nastroic sie psychicznie przed meczem w Lidze Mistrzow ktory czeka ich w przyszlym tygodniu. Stawiam pewne zwyciestwo gospodarzy.
Pozdrawiam i powodzenia
⛔ 100
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 19:45
Spotkanie: Heracles - FC Groningen
Typ: Heracles
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 11 kolejkę holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Polman Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Heracles Almelo a w gości przyjedzie drużyna Football Club Groningen.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyli 12 punktów co daje 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 15 pozycji w holenderskiej Eredivisie zdobywając 9 oczek w swoich 10 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie.
Heracles w tym sezonie u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz przegrana i bilans bramek 12-9 zaś FC Groningen na wyjazdach 4 porażki z bilansem bramkowym 5-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze i to na swoim terenie zbierają do tej pory prawie wszystkie swoje ligowe oczka a goście na wyjazdach tragedia nawet zremisować nie potrafili i ogólnie ten sezon jak do tej pory mają bardzo słaby i moim zdaniem zespół Heracles Almelo w pełni wykorzysta swoją szansę na zwycięstwo w tym spotkaniu.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 20:30

Spotkanie: Los Angeles Clippers vs Memphis Grizzlies
Typ:
Memphis +4,5
Kurs: 1,85

Bukmacher: iForBet
Analiza:

Czekałem na decyzję czy za gra dzis Gasol i Conley i są , gotowi na dzisiejszy mecz. Mecz za półgodziny ,więc za duzo rozpisywać się nie będę.Memphis druzyna z jedną z lepszych obron w NBA. Myślę,że Gasol pokryje dzis Griffina i ich głowna armata nie pogra zbyt dużo,a wynik LAC jest uzalezniony od jego punktów i dyspozycji.
Powodzenia ???? !
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Sevilla
Typ: under 3.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: iForbet
Analiza:
Dziś na szybko bo mecz za chwilę...
To, że Barcelona wygra ( przynajmniej powinna ) mecz nie ulega wątpliwości. Znalazłem jednak dobry typ, na co mam kilka argumentów :
1) Barcelona w 10 meczach straciła 3 bramki ( w 5 bramkach u siebie jedna bramka )
2) Sevilla za dużo nie strzela, gra na wyjazdach to ich &quot; Pięta Achillesowa &quot;, aczkolwiek w tym sezonie idzie im o niebo lepiej niż w ubiegłym.
3) W 10 poprzednich meczach Barcelony, under 3.5 wpadł AŻ 8 razy, a w meczach Sevilli - również 8.
4) Patrząc na poprzednie mecze obu drużyn, też nie zawsze był grad goli.. 3:0 / 1:2 / 3:0/ 0:2 / 0:0
Reasumując, dzisiejsze spotkanie widzę zwycięstwem do zera, ale jak będzie ? Przekonamy się za 30minut ⚽
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom