>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 4.12.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bulgaria
Godz: 16:30
Spotkanie: Ludogorets vs Dunav Ruse
Typ: dokladny wynik = 2-0
Kurs: 5,6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz miedzy Ludo i Dunav . Gospodarze maja w czwartek wazny mecz w LE . Na pewno beda chcieli wygrac jak najmniejszym kosztem to spotkanie .
Ostatni mecz w lidze gospodarze przegrali . Dzis musza wygrac!
W podsrawowej 11 sa wszyscy wazni zawodnicy . Mysle , ze przy wyniku 2-0 beda zmiany.
Dunav przegralo ostatnio 0-4 i dzis beda pewnie chcilei stardic mniej bramek.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Cracovia : Korona
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : fortuna
Kraków okazał się wczoraj szczęśliwy to w nim pozostaję , dziś Cracovia z Koroną , obie drużyny pod względem dyscyplinarnym wyglądają całkiem całkiem i tak Cracovia 2 czerwone i 43 żółtka , Korona 1 czerwień i 37 żółtek tak z ciekawostki jak dla mnie to tą czerwoną w Koronie zobaczył Jakub Zubrowski w meczu PP z Wisłą Kraków ( ale to tylko taka ciekawostka ) , w meczach ich bezpośrednich już czerwień była pokazywana , no ale znowu głównym powodem mojego wyboru jest arbiter a dziś jest nim kolejny &quot; heros sędziowski &quot; Paweł Raczkowski a jego statystyka to 57 żółtek i 4 czerwone i 9 karnych ( taki typ mi też chodził po głowie ) a jeżeli chodzi o mecze które sędziował pan Paweł obu drużynom to w meczach Cracovii pokazał 116 żółtek 3 czerwienie w meczach Korony 97 żółtych i 6 czerwonych stąd u mnie czerwień .
⛔ 100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trabzonspor - Antalyaspor
Typ: 1 i btts
Kurs: 2,92
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przyjezdni w 6 meczach tylko 2pkt za remisy, do tego 4 porażki i bilans bramek 3-13.
Z Besiktasem (4 w tabeli) 0-2, z Kaiserisporem (7) 0-2, Sivassporem (10) 1-3, Bursasporem (5) 0-4
i remisy z Yeni (13) i Konysporem (16) po 1-1.
Trabzon ostatnio w niezłej formie, pokonał Galatasaray (2) 2-1, Osmanlispor (15) 4-3, Sivasspor (10) 2-1
Typ wygranej Trabzonu podwyższam btts. Trabzon dużo u siebie strzela, ale i dużo traci, 15-16 mówi wszystko.
Antalyya strzeliła tylko 3 gole na wyjazdach, ale grała z dobrymi zespołami.
Skoro dali wbić sobie aż 3 gole Osmanlisporowi (1 remis i 6 porażek w delegacjach), to dzisiejszy rywal też powinien im coś wbić.
⛔ 100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00

Spotkanie: Cracovia - Korona Kielce
Typ: Korona i obie strzelą
Kurs: 4,20
Bukmacher: fortuna

Analiza: Spotkanie zamykające 18 kolejkę do Krakowa na mecz z Pasami przyjeżdżają kieleckie Scyzoryki, lekkim faworytem jest zespół gości, który notuje serię 11 meczy bez porażki we wszystkich rozgrywkach, z czego aż 7 wygrali, w między czasie awansowali też do półfinału Pucharu Polski, po drugiej stronie zespół gospodarzy, który po katastrofalnym początku zaczął wreszcie zdobywać punkty, na ostatnie 7 meczy przegrali tylko raz i zanotowali 3 zwycięstwa oraz 3 remisy, w ostatniej kolejce dość szczęśliwie, bo praktycznie w ostatnich sekundach meczu zdobyli gola na wagę 3 punktów z Lechią Gdańsk, więc widać, że obydwa zespoły są w ostatnich tygodniach w formie, dlatego liczę na ciekawe, ofensywne spotkanie z kilkoma bramkami obu ekip. Korona w trakcie swojej trwającej 11 spotkań serii tylko raz nie zdobyła gola, tak samo Cracovia podczas swojej serii 7 meczy tylko raz nie potrafiła trafić do bramki w przegranym meczu z Piastem Gliwice. Natomiast jeśli patrząc na mecze overowe to Korona pokryła tą linię w 4 na 5 ostatnich meczy, a Cracovia niestety tylko 2, jeśli chodzi o BTS w tych meczach to goście w dwóch, a gospodarze w 4. Natomiast jeśli wziąć tylko 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków to over 2,5 pokryty został we wszystkich, a obie drużyny strzeliły minimum po golu w 2 meczach. Jednak zważywszy na ostatnią formę obu ekip uważam, że dzisiaj te bramki padną i to po dwóch stronach, osobiście typuję zwycięstwo Korony 2:1. Jeśli chodzi o absencje to w Pasach nie zagrają kontuzjowano Covilo, Dąbrowki i Fink, a u Scyzoryków Aankour, Gardawski i prawdopodobnie Kiełb. Powodzenia.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: Indykpol AZS Olsztyn - Łuczniczka Bydgoszcz
Godzina: 18:00
Typ: Bydgoszcz +20,5
Kurs: 1,77
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Wydaje mi się, że za duże handi dodatnie i ja to pobieram, mecz już za kilka minut. Olsztyn u siebie gra bardzo dobrze, potrafił pokonać Bełchatów , JSW czy Lubin. Bydgoszcz za to na wyjazdach przegrywa praktycznie każdy mecz 5 meczy = 4 porażki ale patrząc na poszczególne sety to nie przegrywali aż tak wysoko aby w konsekwencji przegrać aż 20 oczkami. Nawet z Bełchatowem czy z JSW zdobyli sporą ilość punktów w poszczególnych setach.
Olsztyn w ostatnim czasie słaba forma na 5 ostatnich meczy aż 4 porażki z Radomiem, ZAKSĄ, Gdańskiem i Resovia - oczywiście wszystkie te drużyny to półka wyższa od dzisiejszego przeciwnika ale wydaje mi się, że chociaż 1 set będzie wyrównany co za tym idzie +20 punktów utrzymają.
Powodzenia
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19.45

Spotkanie: Sepsi - Din. Bukareszt
Typ: Din. Bukareszt
Kurs: 1.8
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Mecz za chwilę więc szybka analiza. Gospodarze po awansie do najwyższej klasy rozrywkowej w Rumunii nie radzą sobie najlepiej, wcale mnie to nie dziwi ponieważ poziom między ligami rumuńskimi jest dość wyrazny. Za moim typem przemawia fakt że Sepsi słabo spisuje się na własnym boisku gdzie na 5 ostantnich spotkań tylko 2 razy udało im się zremisować , a z tego 3 spotkania przegrali. Z kolei goście na wyjazdach jakieś tragedii nie grają 2 remisy , 2 zwycięstwa i porażka na 5 spotkań to nie jest zły wynik. Goście mają dodatkową motywacje ponieważ wciąż mają szanse na gre w play offach. Różnica między klubami jest dla mnie dość wyrazna, między poziomem zawodników również, goście są bardziej doświadczonym zespołem, i muszą wykorzystać potknięcie Astry i Viitorul które straciły punkty w swoich meczach. H2H po 1 spotkaniu rozegranym na korzyść gości. GL!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
gamen0 165,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 15
Spotkanie: Verona - Genoa
04.12.2017 21:00
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy zespołami Verony i Genoui. Gospodarze z dorobkiem 9 punktów plasują się na 19 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 10 oczek i zajmują 17 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować jedno zwycięstwo i cztery porażki, goście natomiast zdołali wygrać jedno spotkanie, zanotowali jeden remis i trzy razy ponosili porażki. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Dla obydwu zespołów jest to mecz z tych o sześć oczek. Zdeterminowanie, walka, zaangażowanie to tylko niektóre cechy które przewiduję że pojawią się w tym spotkaniu. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i nikt nie znajdzie sposobu na przechylenie szali na swoją stronę. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to remis 1:1
⛔ 100
 
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Birmingham - Wolves

Typ: Wolves over 1.5 gola
Kurs: 1.79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam, dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami pojedynku na zapleczu Premier League, w którym idący jak burza zespół Wilków zmierzy w wyjazdowym spotkaniu z outsiderem ligi Birmingham.
Stawiam tutaj na conajmniej dwie bramki drużyny gości, którzy dysponują najlepszą ofensywa w Championship (40 bramek w 19 spotkaniach.
Drużyna Wilków w świetnym stylu, od zwycięstwa do zwycięstwa, pewnie kroczy w stronę Premier League.
Myślę, że dziś będą chcieli udowodnić swoją wartość, dominujac i nekajac ciągłym atakami obronę gospodarzy.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia i sądzę że mecz będzie pokazem siły Wilków, udokumentowanym przynajmniej dwoma golami.
Gospodarze co prawda zremisowali (dość szczęśliwie) ostatnio z Sheffield United, nie wydaje mi sie jednak by byli w stanie stawić czoła liderowi i piłka co najmniej dwa razy zatrzepocze w ich siatce. Stawiam na wynik 2:0 lub 2:1 dla drużyny gości .
Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom