>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.01.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Pune
Godzina: 12:30
Spotkanie: Marin Cilic - Gilles Simon
Typ: Simon wygra 2-1
Kurs: 6,5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wreszcie, po ponad miesięcznej przerwie, ruszyły rozgrywki tenisa ziemnego. Na początku każdego sezonu należy podchodzić ostrożnie do spotkań i typów. Nie wiadomo, jak dany zawodnik spędził okres wakacji, czy zdążył przyszykować formę właśnie na sam początek roku, czy przyjdzie ona nieco później. Dlatego, podając ten typ, kieruję się bezpośrednimi spotkaniami obu panów w przeszłości. Zagrali ze sobą dotychczas 6 oficjalnych meczów w turniejach rangi ATP. Mecze te odbyły się na przestrzeni 9 lat. Nie jest to zbyt duża ilość, biorąc pod uwagę, że obydwaj tenisiści zawsze kręcili się gdzieś bardzo blisko czołówki. Cilic, można powiedzieć, że tę czołówkę dogonił, jest bowiem triumfatorem wielkoszlemowego US Open. Ale co jest najbardziej interesujące w tych wszystkich meczach granych przeciwko sobie. Otóż, na 6 spotkań, we wszystkich rozgrywana była maksymalna ilość setów. Panowie mierzyli się 3-krotnie w turniejach wielkoszlemowych i 2 razy wygrał Simon 3-2, a raz w 5-tym secie lepszy okazał się Cilic. Również 3 razy grali mecze do 2 wygranych setów. Tutaj za każdym razem górą był Francuz i zawsze wynik brzmiał 2-1. Widać więc, że mecze między nimi są długie i częściej zwycięsko wychodzi z nich Gilles. Wnioskować można więc z tego, że w dzisiejszym spotkaniu wygrać, w stosunku 2-1, powinien Simon. Oczywiście słowo &quot;powinien&quot; należy tutaj traktować z przymrużeniem oka, bo w sporcie, przed rozpoczęciem rywalizacji, nic ono nie znaczy.
We wcześniejszych meczach tego turnieju, obaj nie stracili seta. Zarówno Cilic, jak i Simon, dość pewnie wygrali swoje spotkania i możemy ich dzisiaj zobaczyć rywalizujących ze sobą na korcie. Tenis jest sportem nieprzewidywalnym, dlatego jest taki ciekawy. Nie zdziwię się zbytnio, jeśli dzisiaj któryś z graczy wygra spotkanie w stosunku 6-1, 6-2. Ale historia ich wcześniejszych meczów, jak i kurs, zachęcają, aby spróbować zagrać taki nieco szalony typ. Faworytem wydaje się być Chorwat, ale, jak pokazuje przeszłość, gdy tych dwóch tenisistów mierzy się w bezpośrednim starciu, nie ma faworyta i o wyniku decyduje kilka piłek. Niech dzisiaj tych kilka piłek więcej będzie po stronie 33-letniego Francuza.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
B 320

bjr-hrs

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chievo - Udinese
Typ: x2/+ 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.81
Bukmacher: Milenum
Analiza:

Dziś przed nami spotkanie Chievo z Udinese. Wielu poprzedników dało już swoje typy na to spotkanie, ja niestety się spóźniłem stąd typz podpórką i overem bramkowym.
Udinese wyraźnie ostatnimi czasy złapało formę, zwłaszcza wyjazdową gdzie w 5. ostatnich meczach poza domem zainkasowało 12. punktów, ulegając jedynie drużynie Napoli i to w stosunku 1:0.
Chievo ostatnio dołuje, czego potwierdzeniem jest porażka z największym outsiderem ligi Benevento.
Podsumowując, liczę na wygraną Udinese 2:0, 2:1, gram jednak z podpórką, w razie remisu 1:1, typ również się pokryje.
Życzę powodzenia i pozdrawiam.
✅ 81
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Hokej - Czechy - Extraliga
Godz: 18:00
Spotkanie: Olomouc - Mladá Boleslav (60)
Typ: Olomouc
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Czech gdzie w tamtejszej Extralidze w 37 serii gier w Zimní Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe HC Olomouc a w gości przyjedzie zespół BK Mladá Boleslav.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 36 meczach zdobyli 55 punktów co daje obecnie 6 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 12 pozycji w czeskiej Extralidze zdobywając 44 oczka w swoich 36 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Olomouc w tym sezonie u siebie 8 zwycięstw w regulaminowym czasie, 2 wygrane po dogrywkach lub karnych, 2 porażki po dogrywkach lub karnych oraz 6 przegranych w regulaminowym czasie spotkania i bilans bramek 44-33 natomiast Mladá Boleslav na wyjazdach 4 wygrane w regulaminowym czasie, zwycięstwo po dogrywce lub karnych, 3 przegrane po dogrywkach lub karnych oraz 10 porażek w regulaminowym czasie gry z bilansem bramkowym 39-58.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy w regulaminowym czasie spotkania gdyż u siebie grają lepiej do tego strzelają sporo goli a goście na wyjazdach ostatnio bardzo słabo i same przegrane do tego tracą sporo goli i obecnie mają już 58 w plecy w delegacjach i moim zdaniem gospodarze powinni to wygrać.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP DOHA
Godzina: 17:30
Spotkanie: Thiem - Monfils
Typ: Monfils
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ogladałem wczoraj mecz Gojowczyka z Francuzem i francuz pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywajac 2-0. Trochę nerwowo było w drugim secie ,ale Monfils poradził sobie w tie-breaku.Kolejne zwyciestwo z Stuffem w trzech setach oraz z Lorenzim ,rowniez w trzech setach. Krecz Monfilsa z Goffinem po pierwszym secie. Zwyciestwo z Youngiem po 5-setowym pojedynku.Monfils lubi grać z zawodnikami ,którzy są wyżej w rankingu ATP.
Jeśli chodzi o Thiema to ma naprawde dobra formę. Zwyciestwo z Tsitsipasem,Bedene,Donskojem oraz Carreno Busta wszystkie te mecze skończyły się w dwóch setach ,ale jak widzimy zawodnicy poza Carreno Busta ,który jest w słabej formie nie byli zbyt wymagający. Porażka z serwisantem Andersonem w dwóch setach oraz porażka ,rownież w dwóch setach z Goffinem. Tutaj juz wyzsza półka ale odnosi gładkie porażki.
Myśle ,że dzisiaj Monfils powalczy i wygra ten mecz. Bardzo dobry kurs. Dla mniej lubiacych ryzyko polecam pograc typ handicap +1.5 seta w stronę Monfilsa.Pozdrawiam trzymajcie się.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki, TCS Bischofhofen-kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tande - Kraft
Typ: Kraft
Kurs: 2.24
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Dzisiaj odbędą się kwalifikacje na skoczni w Bischofshofen, w których upatruję w końcu dobrego występu Krafta. Jest to domowa skocznia Stefana, na niej się wychował i jestem pewien, że będzie chciał udowodnić swoim kibicom, iż broni w tym sezonie jeszcze nie złożył. Dla Austriaków ta edycja TCS jest bardzo nieudana. Najwyżej sklasyfikowanym austriakiem jest obecnie Michael Hayboeck który zajmuje 16 pozycję. To katastrofa dla austriackich skoków i myślę że dzisiaj i jutro będą chcieli zrobić wszystko, żeby choć trochę się zrehabilitować. Najbardziej liczę na Stefana, który po dość dobrych skokach na treningach i w kwalifikacjach, wczoraj całkowicie zawiódł. Myślę że nie odpuści od pierwszego skoku i pokaże charakter prawdziwego sportowca, a co za tym idzie dobrze wypadnie w kwalifikacjach. Tande natomiast jest na fali zwyżkowej i wczorajsze podium było dla mnie dużym zaskoczeniem. Jednak zdecydowały o tym warunki, gdyż jak dobitnie widac, kiedy trafi wiatr pod narty potrafi daleko odlecieć, natomiast kiedy wieje mu w plecy, jest w stanie zawalić kompletnie skok. Do tej pory w kwalifikacjach do każdego z trzech turniejów, góra był o dziwo Kraft i myślę że dzisiaj, u siebie również mnie nie zawiedzie.
✅ 124
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Gulf Cup
Godzina: 15:30
Spotkanie: Oman - ZEA
Typ: Under 1.5
Kurs: 1.86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Oman stał się miłą niespodzianką tego turnieju i jako gospodarz doszedł do dzisiejszego finału. Grając w ciężkiej grupie przeciw ZEA (0:1) , Kuwejtowi (1:0 ) , Arabii Saudyjskiej (2:0), zajął 2 miejsce i we wtorkowym półfinale ograł Bahrajn (1:0). Kadra zespołu to głównie zawodnicy na co dzień grający w rodzimej lidze , tak więc siła rażenia nie jest zbyt wielka ( 4 zdobyte bramki w 4 meczach) , niemniej jednak defensywa drużyny spisuję się z dużo lepszej strony ( 1 stracony gol w 4 meczach).
Przechodząc do drużyny gości sytuacja wygląda jeszcze lepiej pod względem niskiej liczby bramek padających w spotkaniach z ich udziałem . Wystarczy napisać ze we wszystkich dotychczasowych meczach tego turnieju zdobyli zaledwie jednego gola ( Oman 1:0) , remisując bezbramkowo z Arabią Saudyjską , Kuwejtem i Iranem w półfinale ( karne 4:2).
Takie proporcje skłaniają mnie do do zagrania powyższego zakładu , w odstępie kilkunastu dni dojdzie bowiem do powtórnego spotkania obu ekip i nie wykluczam takiego samego wyniku dla którejkolwiek ze stron , ewentualnie bezbramkowego remisu nad którym też się zastanawiałem.Myślę że stawka spotkania dodatkowo wpłynie na ostrożną i bezpieczną grę po obu stronach.
Ostatecznie wybrałem wersję bezpieczniejszą mając nadzieję że się nie pomylę....
✅ 86
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Doha
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rublow (Rublev) A.- Pella G.
Typ: Rublow wygra
Kurs: 1,5
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Rublev totalnie zdominuje tak defensywnego zawodnika jakim jest Guido Pella. Wczoraj pokonał gracza, który jest lepszą wersją Argentyńczyka czyli Borne Corica, więc dzisiaj powtórzy wczorajszy plan gry. Na podstawie własnych obserwacji mogę powiedzieć, że każdy inny finał niż Thiem - Rublov będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 12:30
Spotkanie: Traktor Czelabińsk - St. Petersburg
Typ: Ilya Kovalchuk strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym karnym, zwrot jeśli nie wystąpi)
Kurs: 2,20 fortuna
O meczu:
Wczoraj w końcu zielono. Idziemy za ciosem. No i wracam do hokeja ???? Ilya Kovalchuk to żywa legenda klubu z Petersburga, do tego lider klasyfikacji kanadyjskiej ligi KHL. W 45 meczach zdobył 29 goli i 24 asysty, szacunek. Ale od 4 spotkań nie udało mu się znaleźć drogi do bramki. Taka seria nie przystoi legendzie. I dlatego czuje, że dziś strzeli przynajmniej jeden raz. Dwa ostatnie mecze St. Petersburg chciałby puścić w niepamięć. Czas na zwycięstwo i przy okazji przełamanie Kovalchuka. Powodzenia!
Ps. Dla chętnych: zagrałem jeszcze za drobne dubel: Kovalchuk 2+ oraz Hersley (obrońca St.P) gol - za 10 wychodzimy 200 na czysto. Ale to dla chętnych, za drobne, dla fajniejszego oglądania ????
⛔ 100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA CUP
Godzina: 20:55
Spotkanie: Liverpool - Everton
Typ: 2.druzyna 1.bramka-minuta 1-72
Kurs:
2.24
Bukmacher: Fortuna
Analiza: FA Cup, czyli szansa dla zawodników rezerwowych, którzy w lidze grają jedynie końcówki lub wcale. W tym spotkaniu minimalnym faworytem jest Liverpool, który gra u siebie + ma lepszą młodzież, jednak motywacje będą mieć obie drużyny, bo dobry występ młodziaka to szansa na występy w PL.
Statystycznie tego meczu nie rozpatrzymy, ponieważ ewentualną ściągawką jest rywalizacja w pucharze ligi, gdzie Liverpool uległ Leicester, co też pokazuje, że nazwa drużyny może jedynie wprowadzić w błąd.
Na końcu należałoby zaznaczyć, że sam mecz ma otoczkę derbową, dlatego żaden trener nie odpuści tego meczu.
Przewidywany wynik 1-1 / 2-1 dla Liverpoolu
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 43

kuchar2

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki, TCS Bischofhofen-kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: zwycięzca kwalifikacji
Typ: Johan Andre Forfang
Kurs: 12
Bukmacher: efortuna
Analiza:
No cóż turniej powoli dobiega końca, ale można jeszcze spróbować szukać jakichś ciekawych kursów do zagrania. Na dzisiejsze kwalifikacje proponuje Forfanga pograć jako zwycięzce. Cały konkurs skacze w kratke, tylne wiatry których norwegowie nie lubią decydują o takiej postawie całej reprezentacji. Nie wiem jak tam prognozy na dzisiejszy wieczór, ale możę akurat będzie wiało pod narty. Dlaczego Forfang ??mistrz jednego skoku, wielu zawodników w tym Kamil odpuszczają mocne skakanie w kwalifikacjach. Dlatego za drobne można pograć Forfanga po kursie 12, luz bezpieczniejsza opcja na top3 po kursie 3. powodzenia.
⛔ 100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: Trefl Gdańsk - SKRA Bełchatów
Typ: 1 i powyżej 184,5
Kurs:
4,60
Godz: 18:00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Witam, początek Stycznia jest całkiem dobry jeśli chodzi o typowanie więc dziś idę dużo bardziej ryzykownie i w dużo wyższy kurs...
Mecz pomiędzy Treflem Gdańsk a SKRA Bełchatów to bezsprzecznie hit tej 16 kolejki. Spotyka się 4 z 2 drużyną w lidze. Faworytem bukmacherów jest nieco zespół gości czyli vice lider z Bełchatowa.
Ja mimo wszystko idę w stronę gospodarzy z Gdańska.
Ostatnie mecz Bełchatowa to spory zjazd w dół - oczywiście można powiedzieć przecież to KMŚ to inna półka no tak ale tam nie pokazali kompletnie nic, 3 ważne mecze i 3 porażki 0:3 potem porażka 0:3 w lidze mistrzów z Novosibirsk, porażka 1:3 z ZAKSa i tylko 1 zwycięstwo 3:0 z Bielskiem. czyli 5 porażek i 1 zwycięstwo na 6 ostatnich meczy.
Gdańsk ostatnio również przegrał z ZAKSa 0:3 ale wcześniej 4 zwycięstwa - rywale dużo niżej notowani oczywiście.
W pierwszym meczu między obiema drużynami padł wynik 3:0 dla Bełchatowa ale Bełchatów u siebie wygrywa z każdym - grają tam kapitalną siatkówkę w odróżnieniu do wyjazdów.
Na wyjazdach już to wygląda trochę gorzej 5 rozegranych spotkań to 2 zwycięstwa i 3 porażki.
Gdańsk ma bardzo dobrą ale co ważne młodą kadrę, grają tam m.in. Szalpuk, Mika, Ferens, Sanders również doświadczeni Nowakowski, Grzyb oraz świetny atakujący Schulz. Myślę, że jest to kadra aby powalczyć z Bełchatowem, oczywiście nie mówię, że Gdańsk wygra to bez problemów ale po takim kursie myślę, że warto spróbować.
Do zwycięstwa gospodarzy dodaję over punktowy, czuje ciężki i długi pojedynek.
Powodzenia
⛔ 100
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 1 Liga Algieria
Godzina: 15:00
Spotkanie: Tadjenant - Ol.Medea
Typ: remis
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oba zespoły lubią remisować. Gospodarze mają na swoim koncie 5 remisów, goście aż 7, na 15 rozegranych do tej pory spotkań, w przypadku gości to prawie połowa. W sierpniu między tymi zespołami padł........remis.
Gospodarze zajmują 11 pozycję, goście 13 w tabeli, tuż nad strefa spadkową, na d którą ci pierwsi mają przewagę 4, drudzy 3 punktów. Mam nadzieję, że wynik remisowy będzie satysfakcjonował oba zespoły - lubią remisować, w ostatnim meczu między nimi remis, w razie remisu utrzymują przewagę nad strefą spadkową.
Pozdrawiam
✅ 220

 
M 8

mixuhuhu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Seria A
Spotkanie: Fiorentina - Inter
Typ: Inter więcej rzutów rożnych
Godz: 18:00
Kurs: 1.80
Bukmacher: forBet
Analiza:
Oba zespoły ze sporymi problemami w tym sezonie, chociaż to Inter jest w o wiele większych tarapatach w ostatnim czasie. Trudno jest mi przewidywać wynik ani liczbę strzelonych bramek (chociaz wyczuwam tutaj remis, raczej underowy) dlatego dzisiaj atakuję w stronę różnych, a dokładniej ze to Inter będzie miał ich więcej.
Jak wiemy gra Interu opiera się przede wszystkim na skrzydłach, dużo wrzutek i jeszcze więcej dosrodkowań. Boczni obrońcy często podłączają się do ataku, ale najwiekszą pracę mają wykonywać skrzydłowi Candreva i Perisisc. Ostatnio obaj panowie formą nie grzeszą, powiedziec ze ich zagrania są niedokładne to mało powiedziane, ale jakby nie patrzeć na ten moment Spalletti innej opcji nie ma, jest zbyt ograniczony kadrowo, a więc gra Interu się nie zmieni. Myślę ze mediolanie nikt juz nie mówi o scudetto, głównym celem pozostaje jednak Liga Mistrzów. Obecnie Inter zajmuje 3 miejsce z przewagą 4 pkt nad Lazio które zajmuje 5 pozycję. Natomiast trzeba zauważyć że Lazio i czwarta Roma mają rozegrany mecz mniej, wiec jak łatwo policzyć każde potknięcie może skutkować szybkim spadkiem z premiowanego miejsca.
Przeciwnikiem Interu będzie Fiorentina, która wydaje się wraca na odpowiednie tory. Viola po dwóch remisach u siebie będzie chciała wygrać, ale to Inter według mnie zaatakuje z tzw pazurem, będzie za wszelką cenę chciał wejśc dobrze w ten 2018 rok i zakonczyc zła passę z porzedniego. Jak będzie nie wiem ? Wszystko jak napisałem wyżej zależy od skrzydlowych, jesli będą grali dobrze, ich podania znajdą Icardiego Inter będzie w stanie wywieźć 3 pkt. Mimo wszystko spodziewam sie duzej ilosci dosrodkowan wybijanych przez obroncow Violi dlatego o zakład jestem spokojny, powodzenia ????
⛔ 100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki, TCS Bischofhofen-kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kto lepszy? Wellinger A. - Hula S.
Typ: Hula S.
Kurs: 2,83
Bukmacher: efortuna
Analiza: Długo zastanawiałem się co tu na dzisiaj wybrać. Po długich analizach zdecydowałem się postawić na Stefana w starciu z Wellingerem. Swój typ opieram na tym, że Wellinger odpuszcza kwalifikacje co mnie bardzo dziwi ze względu na to że można wygrać trochę grosza za zwycięstwo kwalifikacji. We wszystkich kwalifikacjach to polak plasował się wyżej od niemca. Kwalifikacje dla mocnych zawodników często służą do sprawdzenia czegoś nowego dlatego czasami tym lepszym nie wychodzą skoki. Ten sezon jest dla Stefana najlepszym w jego karierze. W niedzielę mało brakowało by to Stefan triumfował wówczas zajął bardzo dobre 3 miejsce. Polacy typu Kubacki/Hula/Kot często nazywani są &quot;mistrzami&quot; kwalifikacji. Przydomek ten zawdzięczają sobie tym, że w kwalifikacjach oddają rewelacyjne skoki plasując się w czołówce co potem nie przekłada się za bardzo na konkurs. Reasumując, za moim typem przemawiają statystyki oraz moje przeczucie. Chciałem poczekać na serię próbną by przekonać się w tym, że polak lepiej skacze od niemca przed konkursem lecz niestety jadę w podróż i nie będę mógł potem zamieścić typu po serii próbnej. Osobiśćie sam wrzuciłem ten typ w moją &quot;taśme&quot; gdyż sądzę że wbrew bukmacherom Stefan jest tutaj faworytem.
⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NIEMCY: BBL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Braunschweig - Jena
Typ: over 160.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Ten mecz ma wielki potencjał aby zakończyć się wysokim wynikiem. Jena zdobyła co najmniej 90 pkt w ostatnich 2 meczach. Ostatnie 2 z 3 meczy dla drużyny gości zakończyły się wynikami z co najmniej 167 punktami .
Braunschweig gra w bardzo podobnym stylu jak goście, skupia się na prowadzeniu w meczu i zdobywaniu punktów szczególnie grając u siebie. W domu Braunschweig średnio zdobywa 80 pkt na mecz. Ostatnie 5 z 6 spotkań to min 162 pkt na mecz.
Ostatnie 2 spotkania obu ekip kończyły się wynikami: 86:97, 89:82 więc spokojnie kryje mój typ. Dlatego uważam, że będzie to ponownie wysoki wynik dający plusik tym którzy pograją ze mną. POWODZONKA!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chievo - Udinese
Typ: 2/2 - wygrana do przerwy i na koniec spotkania.
Kurs: 3.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Chievo na własnym obiekcie gości Udinese. Gospodarze aktualnie w najgorszej formie w lidze, w ostatnich pięciu meczach zdoałli ugrać jedynie jeden punkt w dodatku jako jedyni do tej pory przegrali z najgorszą ekipą w całej Serie A, mianowicie Benevento. Rolando Maran ze swoją drużyną aktualnie są zdecydowanie na bakier z formą i póki co nie ma jakichkolwiek przesłanek, by miało się coś zmienić. W drużynie gospodarzy z pewnością nie zagra dzisiaj Gamberini 15/0 i Castro 13/2.
Udinese natomiast znajduje się na przeciwległym biegunie jeżeli rozmawiamy o aktualnej formie. Zebry pod tym względem prezentują się najlepiej w lidze, gdzie w ostatnich pięciu meczach zanotowali pięć wygranych - strzelając przy tym czternaście bramek i tracąc zaledwie dwie. Prawdą jest jednak, że Stadio Marcantonio Bentegodi to ciężki teren do gry dla Udinese gdyż zdołali tam wygrać jedynie czterokrotnie w szesnastu meczach, jednak aktualna forma obu ekip nie pozwala mi nie spróbować pograć w stronę gości. Większość ciekawych opcji na ten mecz jest już wytypowana dlatego pójdę w stronę zwycięstwa do przerwy oraz na koniec zespołu Udine.
⛔ 100
 
p-z. 123,2K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gdańsk - Bełchatów
Typ: Over 45,5 pkt w 1 secie
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totolotek
Spotkanie 16. kolejki PlusLigi Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów odbędzie się w dzisiaj o godzinie 18:00. PGE Skra Bełchatów jest wiceliderem PlusLigi, ale ma aż siedem punktów straty do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą przegrała w poprzedniej kolejce. Trefl Gdańsk ma 29 punktów (o siedem mniej niż PGE Skra) i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Walka o najwyższe pozycje w lidze nadal trwa, a obie ekipy zapewne zechcą ten rok rozpocząć od wygranej, więc zapowiada się zacięta walka. Ekipa z gdańska miała więcej czasu na odpoczynek od ekipy z Bełchatowa, obie ekipy po ostatnich przegranych z liderem dziś zapewne dadzą z siebie wszystko, aby zgarnąć całą pulę, więc spodziewam się mocnego startu ze strony obu ekip i myślę, że Over 45,5 pkt w 1 secie, to dobry pomysł. Typ polecam i zachęcam do zagrania po kursie 1,80 na Totolotku.
✅ 80
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia / Professional Development League
Godzina 20:00
Spotkanie : Nottingham : Bolton
Typ : Bolton over 1.5 gola
Kurs : 2.28
Bukmacher : Unibet
Tutaj chyba możemy liczyć na sporo bramek , obie drużyny w doskonałej formie . gospodarze od 8 meczy bez porażki ale z zaledwie 3 wygranymi i aż 6 remisów , ostatnie 2 mecze jednak 6 pkt i br 6:3 i to w meczach wyjazdowych , goście ? no ci rewelacja 8 meczy i 7 wygranych i tylko 1 remis , na wyjazdach jednak różnie 3 wygrane i 4 porażki bramki 12:14 , co do gospodarzy i mecze u siebie 1-4-2 i br 12:15 i jak widać obie sporo straconych , w pierwszym meczu na w Boltonie 3:1 dla Nottingham i liczę na rewanż , w poprzednim sezonie tutaj w Nottingham 1:3 dla Bolton zresztą 3 ostatnie wyjazdy Bolton to z Barnsley wygrana 4:3 z Burnley 4:1 i z Huddersfield 2:0 stad liczę że i dziś postarają się o dwie bramki !
ZWROT
 
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chievo - Udinese
Typ: Udinese i powyżej 2,5
Kurs: 3.80
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Na moje pierwsze typowanie w tym roku wybrałem spotkanie które liczy się spora popularnością dziś na forum. Gospodarze znajdują się w fatalnej formie na 5 ostatnich spotkań 4 porażki i jeden remis i ostatni mecz porażka z Benevento. Udinese znajduje się w genialnej formie na 5 ostatnich spotkań 5 zwycięstw. Na wyjazdach radzą sobie równie świetnie notując 4 zwycięstwa i 1 porażkę. W 5 ostatnich spotkaniach w meczach Udinese padało powyżej 2,5 bramki.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Fiorentina – Inter
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Fiorentina która przed tym sezonem zostało mocno przebudowana, stracili wielu kluczowych graczy za których przyszli młodzi radzi sobie w obecnych rozgrywkach bardzo dobrze – siódme miejsce i tylko trzy punkty straty do miejsca pucharowego. Od sześciu spotkań w Seria A niepokonani w tym min. remis z Napoli i Lazio czyli potrafią bardzo dużo. Będą chcieli kontynuować swoją serią i u siebie nie jest źle z wynikami przegrali dwa mecz z Sampdorią 1:2 oraz Roma 2:4 czyli czołówką ligi, to co jednak mnie najbardziej cieszy że tylko jeden mecz tutaj zagrali na zero z przodu i w aspekcie ofensywnym dziś na pewno słabi nie będą. Inter rewelacyjny początek ale gdzieś im się ten koniec roku posypał o ile remis z Lazio nie jest zły wynik tak porażki z Sassuolo 1:0 oraz Udinese 1:3 to spore wpadki które właśnie mogą zadecydować w walce o tytuł, nie ma miejsca na kolejną stratę punktów. Szczególnie dziwi mnie ta słabość w ataku którą aktualnie złapali a przecież problemów kadrowych nie ma gdzieś się zaciął Icardi ale dla mnie nowy rok to reset w głowach tych gości a nie ma co ukrywać Inter z tą trójką Icardi, Perisic, Candreva może się w każdej chwili obudzić i zacząć znowu regularnie strzelać. Wracając do problemów kadrowych to wypadają dwaj kluczowi defensorzy D&#39;Ambrosio oraz Miranda to na pewno osłabia defensywę która na wyjeździe i tak nie zachwyca tracili bramki z takimi rywalami jak Benevento, Verona, Cagliari. Nie defensywa jednak jest kluczem do zwycięstwa jak pokazały ich ostatnie mecze a atak dlatego widzę dzisiaj Inter mocno skupiający się na ataku od samego początku, nie będą czekać ruszą od razu. Co mnie jeszcze przekonało nie ważne kto był, trenerem, jaka forma czy styl gry te rywalizacje obfitują w masę bramek - pierwszy mecz łatwe 3:0 dla ekipy z Mediolanu, przed rokiem tutaj show 5:4, oraz 4:2 dalej też bramki.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom