>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.01.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
kamil68 396

kamil68

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - spotkania towarzyskie
Godzina: 18:10
Spotkanie: Niemcy - Islandia
Typ: podwójna szansa- Islandia / Islandia
Kurs: 3.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wczoraj Zadar w 3 kwarcie dal ciała
Dzis wpadl mi w oko towarzyski mecz Niemcow z Islandia.
Mialem dawac czysty win Islandii lecz podwojna szanasa wydaje sie byc bezpieczniejsza a kurs takze przyjemny.
Ostatnie pojedynki pomiedzy tymi druzynami sa zacięte i glownie w tym upatruje szanse wejscia typu.
W ostatnich 3 pojedynkach pomiedzy tymi zespolami 2 razy koncowe zwyciestwo odnosili Islandczycy, 1 raz Niemcy.
Zaś do przerwy 1 raz Niemcy, 1 raz Islandia i 1 raz remis.
Mysle ze typ ma dosyc duze szanse wejscia bo druzyny na ta ta chwile prezentuja poruwnywalny poziom .
Powodzenia
Reputacje kile widziane ????
⛔ 100
 
va-banque 208,5K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA CUP
Godzina: 20:55
Spotkanie: Liverpool - Everton
Typ: Remis
Kurs: 4,75

Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam, dzisiaj zdecydowałem się postawić na remis w Derbach Liverpoolu
Gospodarze na 4 miejscu w ligowej tabeli z 44 punktami, bardzo często remisowali w tym sezonie- aż 8 razy. Ostatnie 2 mecze również były bardzo bliskie podziału punktów - z Burnley strzelili zwycięskiego gola w 94 minucie, a z Leicester przegrywali u siebie 1:0, jednak ostatecznie wygrali 2:1. Dodatkowo będą musieli sobie radzić bez dwóch bardzo ważnych, a nawet chyba najlepszych zawodników The Reds- Philippe Coutinho i Mohameda Salaha. W bramce zagra zaś Loris Karius - jest to drugi bramkarz Liverpoolu i możliwe, że brak ogrania sprawi, że przyczyni się do utraty przez nich gola.
Natomiast Everton po słabym starcie odbudował się i zaczął marsz w górę tabeli. Zajmują 9 miejsce z 27 punktami.Ostatnio co prawda przegrali 2 mecze, ale w pierwszym z Bournemouth rostrzygająca bramka padła w końcówce, a drugi rozegrali z Manchesterem United. Wcześniej udało im się nawet zremisować z Chelsea.Teraz tym bardziej będą chcieli wreszcie się przełamać i jestem pewny ,że będa gryźć trawę. Zwłaszcza, że to derby
A fakt, że będą to derby również przemawia za remisem, bo jest to statystycznie najczęstszy wynik podczas tego typu spotkań. Teoretycznie słabsza drużyna może nadrobić przewagę przeciwnika ambicją i spowodować niespodziankę. Również fakt, że jest to puchar przemawia za niespodzianką, bo wiadomo jak to z pucharami... niespodziewane wynikii zdarzają się bardzo często.
Podsumowując widzę w tym typie spore value, więc zdecydowałem się go zagrać. Powodzenia ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej: Austria EBEL
Godz: 19:15
Spotkanie: Vienna - Znojmo
Typ: 1 tercja/spotkanie- 1/1
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Na dziś dość uboga oferta, więc wybrałem spotkanie z ligi Austriackiej. Zmierzą się ze sobą Vienna i Znojmo.
Lider i ostatnia drużyna w tabeli. Vienna z 78 punktami z bezpieczną przewagą punktową, bo aż 12 punktów nad drugim miejscem.
Znojmo ostatnie miejsce i 41 punktów. Vienna u siebie jest mocna 13 wygranych i 4 przegrane.
Znojmo, zaś bardzo cieńko 4 wygrane i 13 przegranych.
Dzisiaj liczę na to ze gospodarze wpakują krążek już w pierwszej połowie i ją wygrają tak jak resztę meczy. Typ trochę cięższy, ale myślę, że powinien wejść przy tak słabej dyspozycji gości. Gospodarze powinni spokojnie ogarnąć ten mecz.
⛔ 100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - rpa
Godzina: 19:00

Spotkanie: Ajax cape town-maritzburg
Typ: over 1.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: totolotek

Analiza:
dzien dobry,dzisiaj obstawiam pilke nozna bo z reczna ciezko cos wybrac.pierwszy raz stawiam ta lige ale zaciekawil mnie ten mecz,moja analiza bede opierala sie na przelamaniu druzyn.liga underowa,ajax ma 4 z rzedu ponizej1,5 gola,goscie 2 mecze ponizej.sprawdzilem druzyne gospodarzy i na jakies 50 ostatnich meczy nie mieli nawet 3 z rzedu na under 1,5,teraz sa 4 wiec jak na ten zespol juz wystarczy meczy z niskim wynikiem.teraz historia miedzy zespolami,na 28 spotkan tylko 5 bylo ponizej lini,ktora proponuje.mimo ze liga underowa i bramek malo to uwazam ze w tym meczu skromny overek powiniem wejsc.pozdrawiam
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Malta
Godzina: 19:00
Spotkanie: Birkirkara vs Gzira
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,13
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy 8 i 3 zespolem ligi maltanskiej. Obie druzyny sa zespolami poukladanymi i prezentujacymi ostatnio dobrą formę.
Typ ryzykowny , ale mam argumenty , by to zagrac:
- ostatnie 3 mecze miedzy nimi underowe
- obie druzyny maja dobre defensywy , a Birkirkara nie nalezy do zbyt bramkostrzelnych klubow
- Birkirkara grajac ostatnimi czasy z zespolami z czolowki notuje underowe wyniki - maja roslych i doswiadocznych obroncow w skladzie i od jakiegos czasu skupiaja sie przede wszysktim na defensywie
- dzis nie zagraja w obu druzynach wazni zawodnicy z ataku -odpowiednio Vukanac i Samb
⛔ 100
 
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -WLOCHY,SERIE A
Godzina: 20:45
Spotkanie: FIORENTINA - INTER
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.00
Bukmacher: unibet
Analiza:Liga wloska w meczu pomiedzy fiorentina a interem stawiam na druzyne gosci z mediolanu z podporka DRAW NO BET Inter w ostatnich 4 kolejkach
nie zdebyl kompletu punktow i ich pozycja w lidze mocno spadla mysle ze Inter chce grac w LM w nastepnym sezonie i nie moga sobie pozwolic na traceniu puunktow dlatego do tego meczu podejdzie powaznie i powalcza o 3 pnkty

zwrot
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mecz towarzyski
Godzina: 20:15
Spotkanie: Austria vs Czechy
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dobra powracam do typów dnia...miejmy nadzieję, że z nowym rokiem odpalę z formą... na dziś wybrałem towarzyski mecz pomiędzy dwoma uczestnikami ME...Bardziej tu stawiam przeciwko Czechom.. Na bramce jest Martin Galia z Górnika Zabrze..niby dobry jak na Polskie warunki.. był tam kiedyś w Lemgo ale teraz ma swój wiek i juz najlepsze lata za sobą.. kogo można wyróżnić? Filipa Jiche..tylko jeden problem jest..nie ma go w kadrze... Mają paru graczy z 2bundelsigi takich jak Babak, Linhart, Kotrc, Mrvka(gk)...Jest też gracz Mieszkowa brześć jakim jest Horak..Polacy mogą kojarzyć Sobola z gry w Puławach...Przy Austri nie wygląda to zbyt optymistycznie.. Niestety ale nie mogę znaleźć kadry Austrii na turniej..ale na pewno są tacy gracze jak Bylik, Weber, Janko Bozovic, Frimmel(talent wielki)..wiadomo towarzysk będa zmieniać skład ale moim zdaniem Austria na spokojnie bierze ten mecz, ainnym argumentem może być to, że w kwali wygrali z bośnia..z hiszpania 1 bramk przegrali, ostatnio minimlana porazka z serbia i remis..
⛔ 100
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej, Mistrzostwa Świata U20
Godzina: 22:00
Spotkanie: Czechy - USA
Typ: Necas zdobędzie punkt (pkt kanadyjska)
Kurs: 1.70
Bukmacher: fortuna
Wczorajszy typ z MŚ wszedł ze sporym zapasem (typy dnia) ;). Szwedzi odprawili USA i zagrają finał z Kanadą. Dzisiaj mecz o 3 miejsce. Wierzę w Czeskich juniorów,bo widać w ich grze dużo waleczności. Może nie mają takich gwiazd jak USA,ale ich zaangarzowanie i chęc osiągnięcia dobrego wyniku może się podobać. Wczoraj przegrywając z Kanadą 5 bramkami rozegrali bardzo dobrą 3 tercje. Z resztą nie byli aż takim outsiderem tego spotkania,jak wskazuje wynik,bo właściwie poza niepotrzebnymi faulami i stratą goli w PP 2 tercji to zagrali bardzo przyzwoicie.
Wiele w tym meczu będzie zależało od zaangażowania USA,bo o Czechów jestem spokojny. Czas na regeneracje krótki bo 17h,do tego USA zawiedli,bo grali u siebie będąc faworytami i tutaj psychika też może odegrać znaczną rolę. No zobaczymy. Myślę jednak,że kurs @11 na Czechów to spora wpadka buków. Dlatego uważam,że śmiało można się pokusić o hadi azjan (+2.5) LVbet po kursie 2.23. Ja tymczasem stawiam bezpiecznie na punktację kanadyjską. Necas i Zadina znowu pokażą,że są motorem napędowym tej drużyny. Zadina strzelił już 7 bramek i waczy o najlepszego strzelca. Kurs na jego gol @ 3.00
Trzymam kciuki za Czechów i za drobnie zagram też w ich kierunku.
Pozdrawiam ????
✅ 70
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Q Auckland
Godzina: 23:25
Spotkanie: Barry-R. Dutra Da Silva
Typ: 0-2

Kurs: 1.75
Bukmacher: betclick
Analiza:
Juz za niespełna dwie godziny Rogerio Dutra Da Silva- starszy z brazyliskich braci będzie próbował przejść kwalifikacje do turnieju w Auckland. Zadanie ma ułatwione ponieważ trafił na Sama Barry który na poziomie ATP raczej nie grywa bo to nie jego poziom. Poza tym jego ostatnie rezultaty wyglądają koszmarnie:
24.10.17 TRA Miedler L. (Aut) Barry S. (Irl) 0 : 0
07.08.17 JIN Kim C. (Kor) Barry S. (Irl) 2 : 1
01.08.17 CHEN Barry S. (Irl) Rawat S. (Ind) 1 : 1
27.06.17 BAK Bossel A. (Sui) Barry S. (Irl) 2 : 0
23.05.17 SHY Niedowiesow A. (Kaz) Barry S. (Irl) 2 : 0
08.04.17 DC3 Kuzmanov D. (Bul) Barry S. (Irl) 2 : 1
Jak widać Barry chyba powinien poszukać jakiegoś słabego ITF aby odbudować formę bo tutaj szybko odpadnie. Rogerio to doświadczony gracz, ograny na każdym rodzaju nawierzchni lecz uwielkbia mączke. Ale na hardzie tez daje radę i dziś nie będzie miał problemów z pokonaniem słabego Irlandczyka. Obu panów dzieli ponad 360 miejsc w rankingu więc to powinno odzwierciedlać przepaść dzielącą obu tenisistów. Rogerio pokona go w nieco ponad godzinę.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom