>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 5.02.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
R 7

raf.lub

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia - Primeira Liga
Godzina: 21:15
Spotkanie: Belenenses Lizbona - CD Tondela
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Gospodarze po 19 kolejkach zajmują 12. miejsce w lidze - 23pkt, bilans bramkowy 13:18. Na swoim boisku w 9 meczach ich bilans wynosi 6:7. Strzelają bardzo mało, równie mało tracą. Ich rywale z kolei okupują w tabeli ostatnie miejsce z dorobkiem 13pkt i bilansem 15:33. Na wyjazdach 2 razy zremisowali, resztę przegrali.
Tondela niby tych bramek trochę traci, szczególnie na wyjazdach, ale Belenenses nie jest zespołem, który lubi strzelać. Zapowiada się nudny mecz. Kurs niski, ale dość pewny.
✅57
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Oklahoma - Portland
Typ: -4.5 Portland
Kurs: 4.00
Bukmacher: unibet
Analiza: Sporo osób gra w kierunku miejscowych i specjalnie mnie to nie dziwi. Teoretycznie lepsza forma, przewaga parkietu... ja jednak pójdę w kierunku gości, ponieważ niejednokrotnie takie oczywiste mecze kończą się niespodziankami. Ponadto chce zagrać przeciwko statystyce, a mianowicie ostatnich 7 pojedynków ( licząc mecze w obu miastach) zakończyło sie zwycięstwem gospodarzy. Ostatni win gości to właśnie zasługa Portland w grudniu 2014 roku. Ponadto goście zanotowali w ostatnim czasie mały progres i patrząc na sytuację w tabeli, jest to ostatni dzwonek aby podjąć rękawice.
⛔100
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia - Copa de Nordeste
Godzina: 23:00
Spotkanie: ABC - Itabiana
Typ: Itabiana DNB
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Druga kolejka Copa de Nordeste i pojedynek ABC z Itabianą. ABC przegrało swój pierwszy mecz 3:0, według bukmacherów byli oni faworytami tamtego spotkania - kurs na nich wynosił 2.30 a tymczasem na zwycięskie CSA 2.80. Itabiana w poprzedniej kolejce zremisowała 0:0, oni także nie byli faworytami tamtego spotkania. Moim faworytem tego spotkania jest Itabiana, kurs jest zachęcającu. Pozdrawiam
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom