>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 5.02.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka reczna-Rumunia
Godzina: 17:00
Spotkanie: CSM Bucuresti-Steaua Bucuresti
Typ: Remis
Kurs: 7.70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Wczorajszy kurs 7.30 ponownie okazal sie strzałem w dziesiątkę ????
Dziś,gdzie wszyscy widzą słabą ofertę,ja znajduję moim zdaniem co najmniej 3 zakłady ,,Value&#39;&#39; z fajnymi kursami ???? Oczywiście są to zakłady do gry za mniejsze pieniądze,ale dlaczego by nie spróbować? ;) Jako konkursowy daje kurs najwyższy,natomiast dwa pozostałe opisze po krótce ( mam nadzieje,że administracja się nie obrazi,a nóż być może ktoś skorzysta ;) )
Cóż o tym meczu piłki ręcznej można by było napisać esej,rozprawkę czy solidne wypracowanie maturalne ????
Ja natomiast skupie się moim zdaniem na najważniejszych aspektach.
Pierwszym z nich są oczywiście kursy! Te szaleją ( jak na remis )-jedni bukmacherzy wycofują już ten mecz z oferty,inni zbijają kursy,nieliczni natomiast,którzy nie są zbyt lotni ( np.Nordicbet) windują kursy do góry lub ich nie zmieniają. ( co mnie zresztą jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu,że coś może być na rzeczy). Spadki na remis z poziomów 9.60/9.50 na 7.20/6.50 to moim zdaniem może coś oznaczać.
Co więcej Betfair szybciutko wycofał mecz z oferty-to mnie zainteresowało najbardziej.
Kolejnym aspektem są sędziowie tego spotkania: Harabagiu/Stanescu o dziwo bardzo często mają ,,szczęście&#39;&#39; do prowadzenia bardzo ,,wyrównanych&#39;&#39; spotkań,które jeszcze częściej kończą się nie inaczej jak tylko remisem...
Co do samego meczu i samych druzyn.. No cóż-DERBY ! A więc to co lubimy najbardziej-zacięta walka do samego końca,punkt za punkt-być może do samego końca.. Oba zespoły o zbliżonych potencjałach,więc zwycięzcy potencjalnego tutaj nie wytypuje. Dość często mecze między tymi zespołami kończyly się 1-2 punktową wygraną,jeden nawet kilka lat temu takowym remisem się zakończył.
Moim zdaniem warto delikatnie spróbować tutaj remis,który w tym meczu jest możliwy ????
Pomogłem? Zostaw proszę teputkę ???? Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
Co dwóch pozostałych spotkań to są to mecze pierwszy z Boliwii: Jorge Willtermann-Destroyers TYP: Destroyers +1.0 Handicap Azjatycki KURS: 1.82 Lub ryzykowniej wygraną Destroyers KURS: 3.60.-tutaj kursy na gości mocno również lecą w dół. Jorge Wilstermann prosił federacje o przełożenie meczu na inny termin z racji rewanzu w Libertadores-federacja na to nie przystala i dziś do boju w większości pójdą rezerwy ( a także dwóch debiutantów ). Natomiast ,,Niszczyciele&#39;&#39; do meczu przystąpią w pełnym składzie-pierwszy mecz ligowy od dawien dawna,a więc motywacja pełna ????
Drugi mecz to spotkanie ligii Paragwajskiej. Indpendiente-Olimpia Asuncion TYP: Independiente +0.5 Handicap Azjatycki KURS: 1.80 Lub Ryzykowniej: Wygrana Independiente KURS: 3.10. Tutaj również sytuacja analogiczna do meczu wyżej-Olimpia w tygogniu ma rewanż w Libertadores i dzisiaj wysyłają do boju sład uboższy o 5 zawodników pierwszej jedenastki. W zeszłym sezonie 3 na 4 mecze przeciwko Olimpii gracze Independiente zremisowali więc i dziś powalczą o 1/3 punkty.
Jeśli naruszyłem regulamin to administrację przepraszam,ale myślę,że warto aby ludzie którzy akurat coś z tego chcą postawić poznali pewne fakty/informacje,których zwyczajnie nie mogą zdobyć z grup facebookowych czy innych,gdyż tam zwyczajnie gra się jedynie public bety,czy najwyższe klasy rozgrywkowe.
Pozdrawiam ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio Rzym
- Genoa
Typ: powyżej 4.5 goli
Kurs: 6.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj biorę na tapetę włoską Serie A i mecz pomiędzy fantastyczną w tym sezonie drużyną Lazio Rzym, a słabo spisującą się ekipą Genoa. Lazio to rewelacja tego sezonu i jak na razie to trzecia ekipa w tabeli ustępując jedynie Napoli i mistrzom Włoch poprzedniego sezonu mając na swoim koncie 14 zwycięstw, 4 remisy i 4 porażki. Zaraz po Juventusie to druga najbardziej bramkostrzelna ekipa Serie A z aż 57 strzelonymi golami w 22 meczach i 27 straconymi. Genoa natomiast to zwykły przeciętniak, można nawet powiedzieć, że słabiak w Serie A, który zajmuje aktualnie pozycję 16. Liczę tutaj na popis strzelecki ekipy z Rzymu, którzy występują w roli gospodarza, jednak uważam iż na konto strzeleckie wpiszą się również goście. Typ to przynajmniej 5 goli, co ładnie siadło w ostatnim pojedynku między tymi zespołami, gdzie Lazio wygrało 3 do 2. Powodzenia !!!
⛔100
 
huulk 21

huulk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: Chelsea/btts
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam serdecznie, na dzisiaj krótko i zwięźle.
Proponuje zagrać wygraną Chelsea w połączeniu z obie strzelą, kurs jak dla mnie bardzo wysoki jak na to zdarzenie więc warto skorzystać.
Obie ekipy potrafią strzelać bramki, ale też je seriami tracić. Chelsea musi to spotkanie wygrać, w innym wypadku będą w nie najlepszej sytuacji w lidze na co nie mogą sobie pozwolić. Koledzy wyżej napisali już sporo o tym meczu więc ja dodam jeszcze że w Chelsea zadebiutuje Giroud, a w debiucie motywacja jest dwa razy większa na zdobycie bramki więc polecam również ten typ.
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio Rzym - Genoa
Typ: 1/poniżej 3,5
Kurs:
2,07
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed drużyną Lazio ogromna szansa na umocnienie się na 3 miejscu, gdy wygrają będą mieć już 4 punkty przewagi nad Interem i 5 punktów nad Romą (ich najwięksi rywale w walce o ligę mistrzów), Inter i Roma są w lekkim kryzysie dlatego dobrze dla Lazio będzie jeśli to wykorzystają a tym bardziej, że ich rywal nie jest zbytnio wymagający. Genoa zajmuje 16 miejsce i w tym sezonie będą walczyli tylko o utrzymanie...
W Lazio nie zagrają S. Lulić oraz S. Milinković-Savić natomiast w Genoa nie zagra D. Di Gennaro.
Co prawda w Lazio są powazniejsze osłabienia ale mają na tyle dobrą kadrę, że spokojnie są w stanie ich zastąpić inni piłkarze.
Lazio pokonali na wyjeździe w tym sezonie 3:2 z Genoa teraz myślę, że nie zobaczymy aż tylu bramek.
Genoa na ostatnie 10 spotkań tylko w 1 meczu było 3 bramki w pozostałych 9 meczach tylko 2 i mniej bramek dlatego myślę, że Genoa nie strzeli w tym meczu bramki - nie mają dobrego napastnika...
Lazio natomiast myślę, że zagra spokojnie i wygra te 2/3:0
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja - Super League
Godz: 18:30
Spotkanie: Platanias F.C. - Apollon Smyrni F.C.
Typ: Platanias F.C.
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na mecz kończący 20 kolejkę ligową greckiej Super League gdzie na Perivolia Municipal Stadium o ligowe punkty zmierzą się ze sobą miejscowe Platanias Football Club a w gości przyjedzie zespół Apollon Smyrnis Football Club.
Platanias F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 19 meczach zdobyli 9 punktów co daje obecnie ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast Apollon Smyrni F.C. plasuje się na 14 pozycji w greckiej Super League ze zdobytymi 14 oczkami w swoich 19 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze u siebie w tym sezonie zwycięstwo, 2 remisy oraz 6 przegranych i bilans bramek 3-14 zaś goście na wyjazdach 3 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 4-14.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim terenie gospodarzy którym bardzo potrzebne są ligowe oczka aby nawiązać walkę z innymi zespołami o utrzymanie do tego z gośćmi u siebie im idzie gdzie w 5 spotkaniach na swoim terenie ograli ich 3 razy z rzędu dodatkowo były 2 remisy i ostatnio wygrali u siebie z Levadiakosem czyli podobną drużyną na wyjazdach co ich dzisiejsi przeciwnicy a goście lepiej grają u siebie i na wyjazdach grają słabo do tego tracą sporo bramek i na terenie gospodarzy nigdy im nie szło do tego beniaminek rozgrywek ale gospodarze na pewno ich nie zlekceważą gdyż bardzo im potrzebne są ligowe oczka i moim zdaniem na swoim Perivolia Municipal Stadium to gospodarze tego spotkania dopiszą sobie do tabeli 3 oczka.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Las Palmas – Malaga
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: fortuna
Godzinna: 21:00
Analiza:

Mecz na szczycie, mecz o życie, rywalizacja ekipa zamykających ligową tabele zakończy nam 22 serie spotkań na boiskach Hiszpańskiej Primera Division. Obaj trenerzy, zwodnicy, wszyscy w obu klubach zdają sobie sprawę że to jest mecz o „sześć” punktów, ich strata do bezpiecznej pozycji to odpowiednio 6 i 7 oczek. Malaga jest katastrofalna w ofensywie to prawda, ale oni musza podjąć ryzyko tym bardziej z takim rywalem z którym stosunkowo dużo łatwiej powinno im przyjść tworzenie sytuacji. Dla mnie ta ekipa ma dwa warianty albo zaatakuje i zagra odważnie co jak wspomniałem jest najlepsze na Las Palmas albo zagra swoje a wówczas gospodarze znajdą nie raz sposób by umieścić piłkę w siatce bo znając Paco Jemenza, plus sytuacje w tabeli oni nie będą się bawić tylko rusza, będą dużo biegać w ofensywie, naciskać a także zostawiać pole do popisu dla przyjezdnych. Potrafili tutaj ograć Valencie 2:1, zaraz po blamażu 6:0 z Girona, czyli typowa gra tego trener raz jest jakość w ataku, raz jest beznadzieja w defensywie. Obie ekip nie mają co bronić, powinien to być żywy mecz a najlepszym rozwiązaniem będzie szybka bramka.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Az -Fc Oss
Typ: 2
Kurs: 3,58
Bukmacher: 1Xbet
Analiza:

Witam,
dziś w moim typie kierowałem się po pierwsze formą w ostatnich 5 rozegranych meczach ligowych Fc Oss (3-0-2)
Jong AZ (0-1-4) ,
po drugie słabą defensywą gospodarzy w ostatnich 5 spotkaniach,aż 12 straconych bramek .
Myślę,że goście są w stanie odnieść dziś zwycięstwo.
Pozdrawiam.
⛔100
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 22:00
Spotkanie: Setubal - Belenenses
Typ: over 3.5
Kurs: 5.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Goście w ostatnich 4 meczach wyjazdowych nie potrafili strzelić nawet bramki, a we wszystkich swoich meczach wyjazdowych strzelili tylko 5 goli na 10 meczy z czego w jednym meczu aż 4 gole, także statystyka fatalna. Dziś okazja na przełamanie się, grają z ekipą która traci sporo goli więc widzę tutaj otwarte spotkanie i sporo bramek.
Kurs dobry, warto spróbować. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Ręczna , LM Kobiet
Godz: 19:00
Spotkanie: Gyor vs NFH Nyk
Typ: Gyor -9,5 handi
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz 6 kolejki LM .
Wegierski Gyor w poprzedniej kolejce przegral z Bukaresztem .Zajmują 3 miejsce w tabeli. Dzis muszą wygrac ten mecz najlepiej z przewagą kilku -kilkunastu bramek , poniewaz tez od bramek zalezy miejsce itp.
Dunki niby maja w tym meczu wystapic bez kilku podstawowych zawodniczek . Oszczedzaja sily na pojedynek ligowy i nastepny mecz w LM .
⛔100
 
brajanusz 2,8K

brajanusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie Lazio - Genoa
Typ: -1,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Lazio pokazało już w meczach z Udinese 3-0 i Crotone 4-0, że potrafią strzelać gole. Z Chievo wygrali 5-1, ze Spal 5-2. Strzelają sporo, bo 57 goli w 22 meczach. Więcej do siatki trafia tylko Juventus. Pomiędzy drużynami też pada sporo bramek, kolejno 4, 6, 4, 5. Immobile do tej pory strzelił 20 goli w 22 meczach. Mam nadzieję, że dzisiaj coś dołoży. Genoa kiepsko z golami w delegacjach, grają defensywnie, z Juve 0-1, Torino i Fiorentiną 0-0, z Veroną i Crotone po 1-0. Lazio zaliczyło porażkę z Milanem, dzisiaj będzie chciało powrócić do zwycięstw, najlepiej wysokich. Padnie pierwszy gol dla Lazio, padnie i następny/następne.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: Obie drużyny strzelą/+2,5 bramki: TAK/Over 2,5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Koledzy powyżej napisali na temat tego meczu sporo więc nie będę się rozpisywał. Wymienię w punktach dlaczego widzę dzisiaj ten typ:
1. Chelsea od grudnia 2015 r. bardzo ciężko gra się na Vicarage Road - ostatnie dwa mecze to hokejowe wyniki,
2. Chelsea będzie chciała zmazać plamę na swojej dumie po ostatniej porażce 0:3 z Bournemouth co stanowi dodatkową motywację,
3. Watford w tym sezonie może pochwalić się bilansem bramek 33/44 co pokazuje jak dziurawą mają defensywę, ale jednocześnie jak bardzo skuteczni są z przodu,
4. Dodatkowa fala kontuzji w Watford tylko osłabia środek i tył pola,
5. Jeśli zagra dzisiaj Giroud w debiucie będzie to dodatkowy plus,
6. Watford w tym roku na własnym boisku potrafił strzelić co najmniej jedną bramkę takim firmom jak Tottenham (1 gol), Manchester Utd (2), Arsenal (2), Liverpool (3).
Podsumowując spodziewam się dzisiaj mimo wszystko pewnego zwycięstwa drużyny z Londynu, ale atut własnego boiska oraz renomowany przeciwnik zwiększa szanse gospodarzy chociażby na jedną bramkę w tym spotkaniu. Życzę powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bielefeld – Union Berlin
Typ: Bielefeld
Kurs: 2,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie w 21 kolejce 2 Bundesligi w Niemczech. Armina Bielefeld podejmuje Unię Berlin. Cieżko wskazać tutaj faworyta, statystyki są do bólu równe w przypadku obu zespołów – Armina u siebie 3-3-3 bramki 13:13, Unia na wyjeździe 3-3-4 bramki 16:16. Dlaczego więc zdecyduję się wskazać tutaj gospodarzy? Otóż, po przerwie i meczach towarzyskich mam wrażenie, że to właśnie oni lepiej weszli w mecze ligowe. Najpierw bezbramkowy remis u siebie z Furth, a następnie wygrana z Bochum na ich stosunkowo trudnym terenie i w obu meczach Armina była zdecydowanie lepszym zespołem. Union Berlin również ruszyło nieźle, bramkowy remis z Holstein Kiel, lecz następnie porażka u siebie 0-1 z co prawda bardzo silnym Nurenbergiem, jednak z tego meczu można było wycisnąć więcej.
Armina to z pewnością zespół o sporym potencjale i w ich możliwościach leży pokonanie dzisiejszych rywali. Grają u siebie i myślę, że dadzą radę zdobyć tutaj 3 punkty. Typ jest ryzykowny, ale i kurs całkiem zachęcający.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: counter-strike GO
Godzina: 20:00
Spotkanie: QB Fire vs Sprout
Typ: wygrana QBFire
Kurs: 1.70
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z turnieju Farmskins Championship. Drużyny, które biorą w nim udział starają się o miejscem na IEM w Katowicach. Wg bukmacherów delikatnym faworytem w tym spotkaniu jest QBF, uważam że słusznie. Chłopaki pokazali, że mają coś do powiedzenie na scenie couner-strike. Nowe legendy Majora ???? QB Fire w Bostonie pokonali Virtus.pro, Gambit i mousesports. Widać, że potrafią grać z najlepszymi.
Natomiast ze Sporut odszedł bardzo skillowy gracz - Zehn. Zamiast niego do drużyny dołączył 21-letni duńczyk Niels-Christian &quot;NaToSaphiX&quot; Sillassen. Obserwowałem go w ostatnich meczach Sporut i musze przyznac, ze nie gra jakoś słabo. Ale to jednak nowy zawodnik i musi sie jeszcze troszeczke zgrać z zespołem. Druga sprawa to jeszcze forma Innocenta pozostawia wiele do życzenia a trzeba pamiętać, że jest on kluczowym zawodnikiem w tym teamie.
⛔100
 
siadlo 1,2K

siadlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brest - Reims
Typ: spotkanie/obie drużyny strzelą gola - 2/nie
Kurs: 4,50
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Reims zdecydowanie prowadzi w tabeli zaplecza ligi francuskiej. Wygrało 9 z 12 wyjazdów.
Wyprzedza drugie Nimes aż o 9pkt. W dodatku dzisiaj gra zaległe spotkanie. Z pewnością będzie chciał zrekompensować kibicom ostatnie potknięcie z Lorient, gdzie najpierw Siebatcheu nie strzelił karnego, a potem w 82 minucie padł zwycięski gol dla Lorient. Wcześniej 3 spotkania wygrywał do zera, z Orleans 2-0, Tours 1-0 i Bourg Peronnas 2-0. Mają świetną obronę, w 23 meczach stracili tylko 13 goli.
Mój typ to wygrana Reims z 10 drużyną tabeli 1 lub 2 do zera.
⛔100
 
might89 834

might89

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Atlantic Cup 2018
Godzina: 21:00
Spotkanie : Aarhus- Jablonec
Typ: over 3.5
Kurs : 3.55
Bukmacher : Unibet
Ciekawe spotkanie szykuje się w ramach finału Atlantic Cup pomiędzy duńskim Aarhus, a czeskim Jabloncem.
Duńczycy wydają się być w przyzwoitej formie, bowiem kilka dni temu pokonali solidną Rijekę 2:1, a także chiński Beijing Guoan: 2:0.
Co do Czechów- w ostatnim meczu wygrali dopiero po karnych ze szwedzkim przeciętniakiem, Dalkurdem, a także z Hammerbay: 2:1.
Biorąc pod uwagę powyższe wyniki, dla mnie faworytem tego meczu są zawodnicy z Dani, ale minimalnym.
Spodziewam się otwartego meczu z bramkami, bowiem tak jedni, jak i drudzy prezentują ofensywną piłkę.
Powodzenia ! ????
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Las Palmas - Malaga
Typ: Las Palmas
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Zacznę od tego, że oba zespoły są co najmniej tragiczne w porównaniu nawet do zeszłego sezonu. Las Palmas przynajmniej robi ciekawe posunięcia kadrowe, jednak już nie wspomaga ich Vitolo, co może odbije się nawet pozytywnie. Nawet oglądając gospodarzy w tym sezonie nie można zaprzeczyć, że ofensywa nie wygląda tragicznie, może przy lepszej skuteczności byliby wyżej, jednak to obrona wygląda tragicznie. Byle jakiś łepek dobrze panujący nad piłka bez problemu robi co chce, już nie wspominajac, że dobra klepka tnie ich obronę jak siki śnieg. Na szczęście ich dzisiejszy rywal jest równie słaby, jedynie przeplata czasem marne serię jakimś przypadkowym remisem. Las Palmas, jednak u siebie potrafią dać opór o czym przekonali nie tak dawno Valencię, która ma przecież świetny sezon. Na Estadio Gran Canaria bilans gospodarzy h2h prezentuje się następująco: 5/3/1 - Z/R/P.
Co prawda czwarty juz trener w tym sezonie poprowadzi gospodarzy i póki co jego dorobek to 1-0-3 [tylko LaLiga], ale zwycięstwo u siebie z Valencią z 0-1 na 2-1, godne respektu, zaś porażki z Atletico 0:3 wyjazd, Girona 0:6 wyjazd, 1:2 z Eibarem u siebie. Z czego Atletico to nie jest team, który padnie u siebie z outsiderem, a Eibar i Girona grają bardzo dobre sezony, wiec nie ma wstydu. Warto dodać, że porażka w tych derbach dołu tabeli, prawdopodobnie wyznaczy pierwszego spadkowicza.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Lazio Rzym - Genoa
Typ: ZAWODNIK STRZELI I JEGO DRUŻYNA WYGRA TYP: C. Immobile
Kurs: 2,10
Godz: 20:45
Bukmacher: forbet
Analiza:
Od mnie 2 słowa, bo mecz za chwilkę. Lazio gra świetnie ale to moze być trudne spotkanie bez Milinkovića-Savića .Moim skromny zdaniem to jest mozg drużyny serce w środku pola dzieli i rządzi-już chcą go podkupić w Turynie czołowe ekipy premiership tez o nim myślą .Lazio ma niezła kadrę i sa wstanie go w takim meczu zastąpić. Rzymianie maja szanse powiększyć przewagę nad rywalami sa na mega wysokiej 3 pozycji w tabeli dlatego taki bet jeśli gospodarze wygrają ,myślę ze gola strzeli i walnie sie przyczyni do tego Ciro. Człowiek numer 1 w Lazio od zdobywania bramek kluczowa postać w ataku Simone Inzagiego. Jak bardzo Lazio jest uzależnione od niego najlepiej pokazuje mecz z Milanem gdzie sytuacje były ale zabrakło wykończenia- bo Immobile nie zagrał z powodu kontuzji.Lazio bez tych dwóch graczy traci co najmniej 60% swojej wartości dzisiaj jednego zabraknie zobaczymy jak to wyjdzie...goscie raczej będą walczyć o utrzymanie do końca maja kilka pkt przewagi nad dolnym rejonem tabeli ciekawy napad doświadczony były gracz Lazio Pandev i Tarabat. Kursy na win Lazio mizerne i moim zdaniem nie adekwatne do ryzyka -wiec jak kolega zibi16 ja tez proponuje bet alternatywny po niezłym kursie.Lazio i Ciro maja o co grac Lazio o LM a Immobile o króla strzelców
⛔100
 
witek_1 587

witek_1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Chacarita Juniors - Velez Sarsfield
Typ: 0:0
Kurs: 5,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz drużyn ,które nie grzeszą ilością strzelanych bramek. Chacarita 9 w 13 meczach, a Velez 10.
Juniors wygrali tylko 2 mecze, ale zagra u siebie, co na pewno będzie atutem. Nie na tyle jednak, aby wygrać z Velez. Sarsfield na odległym 19 miejscu. Z 6 ostatnich spotkań w 2 z nich padły bezbramkowe remisy, w 3 padła tylko 1 bramka. H2h odległe bo odległe, ale były to... 2 bezbramkowe remisy i spotkanie, w którym padł tylko 1 gol.
Podsumowując, liczę na nudny mecz bez bramek ????
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: Premier League
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: 2 i under 3,5
Kurs: 2,19
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 26 kolejce Premier League pomiędzy zespołami Watford i Chelsea. Gospodarze zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 27 punktów, natomiast goście z dorobkiem 50 punktów plasują się na 4 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Watford zaliczyła dwa remisy i trzy porażki, natomiast goście dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę. Gospodarze prezentują ostatnio nie najlepszą formę i ciężko będzie im szukać pozytywnego rezultatu w starciu z Chelsea, która poniosła niespodziewaną porażkę przed własną publicznością 0:3 z Bournemouth. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, jednak będą chcieli wygrać za wszelką cenę i przede wszystkim ważne dla nich będzie to aby nie stracić gola Mój typ to 0:2 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis - Quito
Godz: 23:30
Spotkanie: Ruud - Berlocq
Typ: Berlocq
Kurs: 2.05
Bukmacher : Totolotek
Analiza:
Zacznę od zawodnika z Norwegii ,który ostatnio w Australian Open przeszedł kwalifikację wygrywając z Ito,Popko,Escobedo. W pierwszej rundzie trafił na Halysa z którym po bardzo ciężkim pojedynku zwyciężył po pięciu setach. Porażka z Schwartzmanem ,który pewnie wygrał w drugiej rundzie w trzech setach. Chcę zwrócić uwagę jak w 2017r. zawodnik z Norwegi grał na nawierzchni ziemnej. na pięć meczy z niezbyt wymagającymi rywalami wygrał zaledwie jedno spotkanie. Jeśli chodzi o Berlocqa również w 2017r. na pięć spotkań wygrał wszystkie pięć można nawet powiedzieć,że z bardziej wymagającymi rywalami niż było to w przypadku zawodnika z Norwegii. Według mnie kursy są nieco zawyżone na zawodnika z Argentyny. Myślę ,że jest to zawodnik lepiej spisujący się na nawierzchni ziemnej oraz według mnie jest po prostu lepszym zawodnikiem i to on dzisiaj powinien się cieszyć ze zwycięstwa. Można też do dubelka dorzucić handicap +1.5 seta na na Argentyńczyka. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom