>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.03.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
stoperkrk 499

stoperkrk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ufa - Omsk
Typ: Teemu Hartikainen zdobędzie +1,5 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej
Kurs: 3,10 fortuna
O meczu:
Jak nie idzie, to nie idzie. Może dziś. Próbujemy dalej z kanadyjką. Ufa w bardzo wysokiej formie. Liderem jest bez wątpienia Hartikainen. Dwa punkty nie powinny być dla niego problemem. 22 gole i 24 asysty prezentują się zacnie. W poprzednim meczu bezpośrednim Hartikainen zdobył 5 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Oby dzisiaj podtrzymał formę i zdobył przynajmniej dwa. Powodzenia!
⛔100
 
licha9 230

licha9

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna La Liga
Godzina: 21:00
Mecz: Celta-Las Palmas
Typ: Powyżej 10,5 rzutu rożnego
Kurs:2,70
Bukmacher: forBET
Analiza:
W dzisiejszy wieczór odbędzie się spotkanie dwóch średnio spisujących się w tym sezonie drużyn, Celta będzie chciała z pewnością przelamac wkoncu słabą passe i zwyciężyć w potyczce z drużyną Las Palmas. Przyjezdni są na 18 pozycji w lidze i ich sytuacja jest tragiczna, myślę, że od początku obie drużyny ruszą do zdecydowanego ataku dzięki czemu padnie sporo rzutów rożnych, Celta na swoim stadionie robi bardzo dużo takowych, drużyna Las Palmas także nie najgorzej stoi pod tym względem. Jest to ostatni dzwonek dla obu drużyn, aby zacząć wygrywać i przelamac złą passe. Myślę, że będzie to bardzo ciekawy mecz z paroma golami i masą rzutów rożnych.
Powodzenia
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Liga Siatkówki - Kobiet
Godzina: 18:00
Spotkanie: Budowlani Łódź - Wrocław
Typ: (Suma punktów w meczu powyżej 138.5)
Kurs: 1.85
Analiza:
Kurs na Wrocławianki gigantyczny. Ostatnio Wrocławianki ugrał seta z Rzeszowiankami. Wygrana na wyjeździe z Ostrowcem Świętokrzyskim. Zwycięstwo z Bielskiem można powiedzieć gładko w trzech setach. Porażka z bardzo dobrze grającą drużyną z Piły dopiero po tie-breaku. Ugranie seta w Legionowie. Jak widać Wrocławianki grają naprawdę obiecująco.
Przyjdzie im dzisiaj grać z Budowlanymi ,którzy ostatnio przegrali z Dynamo w trzech setach. Porażka z Muszyną nieoczekiwana po tie-breaku. Porażka z Vakifbank po trzech setach. Zwycięstwo z Rzeszowem i Bielskiem po trzech setach. Tutaj Budowlani Łódź walczą o pierwszą czwórkę. Oba zespoły mają o co grać więc myślę ,że Wrocławianki tanio skóry nie sprzedadzą. Dzisiaj Liczę na urwanie seta przez Wrocławianki lub wyrównane sety. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
V 0

vidok

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis-WTA - SINGIEL: Indian Wells (USA)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Paulina P.vs Duval V.
Godzina: 20:00
Typ: 1.
Kurs: 1.85
Bukmacher:1xbet
Analiza:
Dzisiejszy dzień w marcu umożliwia mi wstawienie najpewniejszego typu w tym miesiącu i dodatkowo pierwszego na tym forum. No ale mniejsza o to. Paulina Parmentier w tym roku wygrała tylko jeden mecz tenisowy na dziesięć rozegranych w singlu i wiecie co? To jest co najmniej niepokojące dla takiej zawodniczki jak ona, lecz co ja mogę o niej wiedzieć, chociaż czuję, że ona doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dzisiaj może się przełamać i wygrywać częściej po tym spotkaniu mecze. Wiem nie powinienem się kierować przeczuciami jednak tak długa seria porażek bez tego jednego wygrywu z Kurumi Nara w 3 setach zastanawia, budzi wiele wątpliwości w końcu ktoś taki jak Paulina Parmentier patrząc wstecz nie przegrywa tak długo. Więc bardzo możliwe, że będzie w najlepszej formie, przez co prawdopodobieństwo zwycięstwa jest coraz większe. Oczywiście domniemam, jakie będzie spotkanie z tych poszlak, które tutaj przedstawiam, ale warto o tym, co napisałem nie zapominać. Trzeba również przyznać, że Paulina jest lepszą tenisistką od Victorii Duval, jednakże nie na tyle, żeby nie miała z nią kłopotów w grze. Obie tenisistki serwisu się nie trzymają, lecz to zależy od ich przeciwnika, a to oznacza, że po cichu liczę na przełamania, bo właśnie ich styl gry, warunki fizyczne, dynamika, technika pasują do wzoru. Wzoru kogoś, kto da się przełamać jeden czy dwa razy przy serwisie. A może jednak Pauliny serwis dzisiaj będzie atutem? Tego się dowiemy
▶ZWROT
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Santiago (Chile), ziemna
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sebastian Ofner - Gonzalo Lama
Typ: 2
Kurs: 3,44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na turnieju challengerowym w Santiago. Próbuję w tym spotkaniu pograć na niespodziankę i wygraną zawodnika gospodarzy Gonzalo Lamy, który wystąpi na tym turnieju z dziką kartą. Zaznaczam, że typ ryzykowany, bo nie wiadomo do końca w jakiej formie jest Lama, który zmagał się w ostatnim czasie z kontuzją i tym turniejem zainauguruje tenisowy sezon. Ma już wprawdzie rozegrane jedno spotkanie oficjalne w tym roku ale było to w rozgrywkach Pucharu Davisa, które przegrał z Ekwadorczykiem Quiroz. Nie liczę, że będzie w swojej najlepszej formie ale mimo wszystko pogram na niego, bo on urodził się i mieszka na co dzień właśnie tutaj w Santiago a więc te korty zna jak własną kieszeń. Trenuje tutaj i będzie miał wsparcie własnej publiki a więc wierzę, że da z siebie wszystko. Gdzie najlepiej odbudowywać formę jak nie we własnym domu. Ofner to wymagający gracz, każdy wie jakim objawieniem był w tamtym roku na Wimbledonie czy później na turnieju w Kitzbuhel, jednak według mnie nie prezentuje takiej gry jak z tych wymienionych imprez na początku tego roku. Jak najbardziej jest tutaj faworytem w tym spotkaniu i wydaje się być na ten moment graczem lepszym ale jak pisąłem wyżej Gonzalo zagra u siebie w domu a to umie bardzo mocno podbudować i dodać skrzydeł. Chilijczyk występuje tutaj nieprzerwanie od 2012 roku i napewno zna te korty lepiej od swego rywala. Wprawdzie jakiegoś wielkiego sukcesu tutaj nigdy nie osiągnął, bo najdalej zaszedł w 2013 roku do ćwierćfinału a tak to przeważnie odpada zaraz w 1 rundzie. Jednak może pora chociaż wyrównać ten wynik ćwierćfinałowy z 2013 roku. Ofner z pewnością jest graczem na ten moment lepszym ale ja myślę, że jest w zasięgu Lamy i próbuję tej niespodzianki tutaj. Ofner tutaj nigdy nie występował, natomiast jego rywal się tutaj urodził, wychował i na kortach w Santiago wytrenował tak więc próbujemy i zobaczymy o z tego będzie.
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Celta Vigo - Las Palmas
Typ: liczba zółtych kartek 4.5 +
Kurs:
1,55
Bukmacher: fortuna
Analiza: Pojedynek Celty, która walczy o ligę Europy z drużyną Las Palmas dla której priorytetem będzie utrzymanie w lidze.
Celta Vigo znajduje się obecnie na 11 miejscu i do miejsca zapewniającego grę w Europie brakuje im 6 punktów - sama wygrana w tym meczu dałaby im 9 lokatę i tylko 3 punkty straty do Villarreal, które ostatnio jest w kryzysie. Jeśli chodzi o Las Palmas, to dla Paco Jemeza i jego piłkarzy liczy się przede wszystkim utrzymanie. Ambicje były niewątpliwe większe przed sezonem, ale mizerna gra w defensywie + brak fajerwerków w ofensywie sprawiły, że obecnie znajdują się na 18 miejscu ze stratą 1 punktów do 17 Levante, z którą niewątpliwie powalczą o utrzymanie.
Mecze ligi hiszpańskiej to przede wszystkim żółte kartki - są mecze w których po 1 połowach pada 4-5 żółtych kartek, podczas gdy w lidze niemieckiej czy angielskiej nie raz trzeba czekać na 1 kartkę z 60 minut. Przewiduje w tym meczu sporo walki - tym bardziej, że historia pojedynków pokazuje, że Las Palmas potrafi się postawić klubowi z Vigo i mimo braków kadrowych - są w stanie namieszać w tym meczu.
W tym meczu przewiduje także minimum 5 żółtych kartek, a może i więcej w zalezności od sytuacji i wyniku. Oba zespoły otrzymują średnio 2/3 żółte kartki na mecz, co przy &quot;drobiazgowym&quot; arbitrze - spokojnie zrealizuje nasz typ.
Przewidywany wynik 2-1 dla Celty i 7 żółtych
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia - Wisła Kraków
Godzina: 18.00
Typ: 2
Bukmacher: LV Bet
Kurs: 5.00

Pisze z komórki więc analiza krótka. Wszyscy pieja z zachwytu jaka Jaga jest wspaniała i mają rację bo to rewelacja tej rundy. Ale kurs na Lidera to lekka przesada bo do Białegostoku przyjeżdża Biała Gwiazda ktorej powoli ucieka Top 8. A więc będą dzisiaj atakować a nie zapominajmy ze w przeciwieństwie do Jagi Wisla ma prawdziwego snajpera jakim jest Carlitos i jeśli jego forma wypali jestem spokojny o powodzenie typu. H2H od 2008 roku na korzyść Krakusow. Na wyjazdach trochę gorzej ale regularnie punktuje. Do grania za drobne. W tym meczu widzę bardzo wysoki over 4-5 bramek.
Pozdrawiam!
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Gibraltar - Premier Division
Godz: 20:30
Spotkanie: Glacis United F.C. - Lynx F.C.
Typ: Glacis United F.C.
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Gibraltar gdzie w tamtejszej Premier Division na Victoria Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Glacis United Football Club a w gości przyjedzie zespół Lynx Football Club.
Glacis United F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 14 meczach zdobył 12 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast Lynx F.C. plasuje się obecnie na przedostatniej 9 pozycji w Premier Division zdobywając 10 oczek w swoich 14 spotkaniach ligowych.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstw, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 5-9 zaś goście na wyjazdach 2 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 1-11.
Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy którzy walczą o utrzymanie w tym sezonie ligowym i do tego potrzebne im są punkty ligowe których więcej zdobywają na swoim terenie a goście na wyjazdach grają tragicznie i moim zdaniem gospodarze ich u siebie ograją i odskoczą na bezpieczną odległość punktową.
ZWROT
 
trepas 108

trepas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna La Liga
Godzina: 21:00
Mecz: Celta-Las Palmas
Typ: Liczba rzutów rożnych 9,5+
Kurs: 1.91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Z racji ubogiej oferty, wybrałem na dziś rzuty rożne z naprawdę fajnym kursem. Co do drużyn, żadna z nich nie jest drużyną, która gra piłkę defensywną. Obie grają otwartą piłkę z tym, że celta wygląda i gra o wiele lepiej. Las palmas w tym sezonie tragicznie się spisuję czego dowodem są ich stracone bramki i dziury w obronie. W ich ostatnim meczu padło aż 17 rożnych, nie liczę dziś na powtórkę ale na 10 rożnych można śmiało grac ???? Dodam jeszcze, że skrzydłowi drużyny celty będą mieli dzisiaj pole do popisu bo tak jak mówiłem obrona las palmas wygląda tragicznie i uważam, że będą w nich wchodzić jak w masło co moim zdaniem doprowadzi do sporej ilości rr. Poza tym zawodnicy las palmas, często mają klapy na oczach i jadą przez siebie, środka raczej nie zdominują więc będą próbować dorzucać piłkę ze skrzydeł, takie jest moje zdanie.
Powodzenia
Powtórzony typ
⛔100
Podanie mniej ryzykownego typu od boleq4
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael
Godz: 20:00
Spotkanie: M.Haifa vs H.Haifa
Typ: remis
Kurs: 3,2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie o nic w sezonie zasadniczym juz nie graja .
Obie sporo remisuja.
Ostatnio slabsza forma .
Kiepska analiza
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 29
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester Utd
05.03.2018 21:00
Typ: 2 i under 2,5
Kurs: 3,30
Bukmacher: efortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Crystal Palace i Manchesteru United. Gospodarze z dorobkiem 27 punktów plasują się na 18 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 59 oczek i zajmują 3 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować zaledwie dwa remisy, natomiast goście wygrali trzy spotkania i ponieśli też dwie porażki. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i zrobią wszystko żeby zdobyć w tym meczu jakieś punkty. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na prowadzenie gry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Zespół Mourinho miewa ostatnio problemy ze strzelaniem bramek, dlatego nie uważam aby dzisiaj padło ich wiele ze strony Manchesteru. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo Manchesteru United 0:2
⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: Manchester +u. 2,5
Kurs: 3.30
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Już dziś było kilka analiz tego spotkania Nie będę więc się powtarzał. Dlatego podsumuję najważniejsze - szpital u gospodarzy, parcie na sukces ze strony gości, aby zdobyć pozycję wicelidera w tabeli
Manchester to typowy defensor, a gospodarze będą próbowali coś ugrać, ale ataki będą rozbijały się na bramce gości. Jednak skromne kontry - sądzę, że w końcu spowodują jeden lub dwa gole (osobiście myślę, że podobnie jak z kogutami, będzie to 0-1. (kurs na to jest 5,90 !!!!)
W każdym razie padnie niewiele goli, a goście wygrają na pewno. Jedna z opcji jest - to też gdzieś podejrzałem, że do przerwy będzie remis, a decydujące gole padną pod koniec spotkania. kurs na x/2 jest 4,10 - też warta rozważenia.
⛔100
Powtórzony typ gamen0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom