>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 5.05.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 5. Maja
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy
Godzina: 20:30
Spotkaniie:Bayern Monachium - Fraport Skyliners Frankfurt handicap [0- 8,5]
Typ: 2
Kurs: 3,30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:W lidze BBL Niemiec przyszedl czas na faze playof.Są to pierwsze spotkania ćwierćfinałowe.Napewno w tym pojedynku zdecfydowanym faworytem do zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Bayern Monachium.W sezonie zasadniczym zdecydowanie zajęli oni 1 miejsce w tabeli z 62 punktami zdobytymi.Na ten ich dorobek złożyło się 31 zwycięstw i tylko 3 spotkania przsegrali.W ostatniej kolejce pokonali bardzo wysoko na wyjeżdzie Bonn 83-72.Ich rywale zespól Fraport Skyliners Frankfurt do końca niebył pewny swego udziału w tej fazie rozgrywek.Jednak w ostatnim spotkaniu pokonali wysoko 90-74 na wyjeżdzie Oldenburg.Dzięki temu zwycięstwu ostatecznie zajęli 8 miejsce w tabeli z 40 punktami zdobytymi.Na ten ich dorobek zlożyło się 20 zwycięstw,w tym 1 po dodatkowym czasie gry i przegrali 14 pojedynków.Myśle że tutaj zagrają bardzo dobrze w obronie z czego są znani i nieprzegrają wysoko tego pojedynku
⛔100
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 3 liga, gr. IV
Godzina: 17:00
Spotkanie: JKS Jarosław - Stal Rzeszów
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
JKS po wygranej z Krosnem i Unią Tarnów podejmie na własnym boisku zespół Stali Rzeszów, która ostatnio poległa 3-2 z Orlętami. Myślę, że Stal mocno podrażniona tym bardziej, że ostatnią bramkę stracili już w 90 minucie. Rozumiem to, że JKS walczy o utrzymanie ale kurs na Stal według mnie trochę zbyt wysoki i warto z niego skorzystać. Stal ma w swoich szeregach nie tylko więcej doświadczenia, ale także i więcej umiejętności. Argument własnego boiska za mną nie przemawia.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd., K-League
Godzinna: 07:00
Spotkanie: Jeonnam – Jeonbuk
Typ: over 1 azjan bramki Jeonnam
Kurs: 2.15
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Dzisiejszego dnia na boiskach K-League rozegraną zostaną trzy mecze w których argument dla mnie jest ten sam, z tej trójki skupie się na spotkaniu gdzie ten kurs na to wydarzenie jest największy.
O co tak naprawdę chodzi, Koreańskie zespoły mega poważnie traktują rozgrywki Azjatyckie Ligi Mistrzów, nie odpuszczają żadnego meczu a na pewno w tym gronie jest Jeonbuk które przed dwoma laty wygrało te rozgrywki. Odpuszczali ligę kosztem fazy grupowej to tym bardziej taki scenariusz widzę dzisiaj, tym bardziej że pierwszy mecz grają na wyjeździe. Oczywiście goście mają mocno ławkę ale jestem przekonany że tam wszyscy i tak myślami będą przy tym starciu, w lidze zbudowali sobie przewagę i można odpuścić. Stać ich na zwycięstwo bo są w niesamowitej formie ale jestem przekonany że to skończy się jakąś bramką straconą. Ostatnio u siebie zaskoczyła ich ekipa Dageu czyli najsłabszy zespół w lidze czyli można nawet grającemu w najmocniejszym zestawieniu liderowi coś strzelić. Raz przed bardzo ważnym mecze w fazie grupowej pojechali na mecz z Incheon myśląc już o rywalizacji w Lidze Mistrzów i przegrali 3:2. Zobaczymy w którą to stronę pójdzie ale mam przeczucie że nawet grając poważnie Jeonbuk jak zwykle będzie ofensywny i zawsze narażonych jest na mnóstwo kontra a gospodarze będą chcieli wykorzystać sytuację że rywal ma teraz inny priorytet i zagrają odważnie, nie są faworytem więc nie mają nic do stracenia.
⛔100
 
B 3

bamboszz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaChile, Primera Division
Godzinna: 01:00
Spotkanie: U. Espanola - San Luis
Typ: E. Espanola win
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiejszej nocy na boisku spotkają się drużyny chilijskiej ekstraklasy - Union Espanola i San Luis. Co prawda sezon się tam dopiero rozkręca, jest bowiem 12 kolejka i obydwie ekipy znajdują się w podobnym miejscu w tabeli, ale to drużyna gospodarzy moim zdaniem ma duże szanse na zwycięstwo.
Piłkarze z Santiago de Chile mają 4 wygrane, 4 remisy i 3 porażki, przyjezdni zaś 2 wygrane, 4 remisy i 5 porażek. Myślę, że po starcie już sezonu, kiedy to drużyny się rozkręcają, Union Espanola odbije się w kierunku wyższych miejsc w tabeli.
Co przemawia za gospodarzami?
Na pewno fakt, że od 4 meczy byli niepokonani, na własnym terytorium spisują się co raz lepiej. W ostatnich kolejkach wygrali z drużynami znajdującymi się wyżej w tabeli - O&#39;Higgins czy Huachipato. Jestem pewien, że nadbierają już odpowiedniego rytmu. Drużyna gości na wyjazdach spisuje się fatalnie - 1 remis a takto 4 porażki ostatnio, a bezpośrednie starcia oby drużyn zdecydowanie na plus dla gospodarzy; San Luis na wyjeździe wszystkie 6 meczy przegrał.
Widzę tutaj pewne zwycięstwo gospodarzy !
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Grecja Super Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: PAOK - Platanias
Typ: 2 (+4) AH
Kurs:
1,74
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Ostatnia kolejka w Grecji. Czołowe lokaty już rozdane. PAOK niezależnie od sobotniego meczu zajmie drugie miejsce dające prawo do gry w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Gospodarze u siebie ostatnio zwycięstwa z wyjątkiem istotnych spotkani z AEk i Olympiakosem, które przegrali i to zadecydowało o braku mistrzostwa. Goście na ostatnim miejscu w tabeli. Przez całą lige ugrali tylko 10 punktów, ale statystyki bramkowe nie wyglądają bardzo dramatycznie - 14:62 w 29 meczach daje stracone niewiele ponad 2 bramki w meczu. Dlatego wydaje mi się, że w ostatnim meczu PAOK spokojnie pokona przyjezdnych, ale 3:0 będzie wystraczającą wygraną. Na wszelki wypadek dokładam jeszcze jeden gol i przy różnicy 4 bramek będzie zwrot.
✅74
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans vs Golden State Warriora
Typ: Etwaun Moore over 1,5 trafionych trójek (włącznie z dogrywka)
Kurs: 2,2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Moore to typowy zadaniowiec, podstawowy zawodnik, grający solidnie w defensywie i potrafiący rzucić dobrze z dystansu. Skuteczność w sezonie miał naprawdę niezła i był to dla niego udany rok. Dobrze realizuje swoje zadania i potrafi dorzucić istotne punkty. W 1 meczu przeciwko GSW miał 1/1 za 3 pkt, a w drugim już 4/8. Pelikany przegrywają 2:0 i koniecznie muszą znaleźć sposób na zatrzymanie Wojowników. Ich silna bronią powinny być u siebie rzuty dystansowe. Ostatnio zagrał aż 36 minut i było to nawet wyrównane spotkanie. Liczę na zacięta walkę i sporo trafionych punktów, tak jak ostatnio. Te dwie trójki powinnu wpaść. Powodzenia!
⛔100
 
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans vs Golden State Warriora
Typ: Anthony Davis +12,5 zbiórek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co do dzisiejszego meczu... Davis jest jednym z najlepiej zbierających graczy NBA (pozycja,wzrost,minuty rozegrane w meczu)... Jest to &quot;Lebron James&quot; zespołu Nowy Orlean. Zawodnik ,od którego sporo zależy jeśli chodzi o grę drużyny. Golden State będzie dużo rzutów oddawać za 3pkt...więc to jest idealna okazja do zbierania dla Davisa,nie wspominając również o zbiórkach ofensywnych tego gracza... Dzisiaj idę tropem zbiórek Davisa zamiast punktów jego czy Duranta... jak wyjdzie zobaczymy rano.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy 1 liga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: Werder Brema - Bayer Leverkusen
Typ: 2/+2.5
Kurs: 2,32
Bukmacher: efortuna
Analiza: Witam. Ależ piękna sobota w lidze niemieckiej nam się szykuje. Miałem na celowniku 3 mecze: Lipsk -Wolfsburg oraz Frankfurt - Hamburg i w obu typami moimi miały być remis lub goście. Wybrałem jednak mecz z większą opcją na &quot;wejście&quot;. Pewniaków niby nie ma, ale ten mecz tak właśnie wygląda. Bayer MUSI dziś wygrać, aby zagrać w lidze mistrzów. Przed Hoffenheim mecze ze Stuttgartem i Borussia Dortmund, także straci punkty według mnie, co otwiera drogę, a wręcz autostradę przed Bayerem. Bayer ma grać jeszcze z Hanoverem, gdzie powinien punkty zdobyć, także jutro zwycięstwo muszą odnieść. W ostatniej kolejce zdominowali Stuttgart i przegrali 1-0... między innymi nie strzelili karnego - Pech. Werder natomiast gra już o nic, jest to drużyna, która się praktycznie utrzymała i szans na puchary nie ma. Z racji, że Werder i Bayer są drużynami które lubią postrzelać, liczę jutro na popis tych drużyn, myślałem nawet nad linią 3,5, ale wybrałem bezpieczniej. Bayer bierze ten mecz 3-1 i gra w lidze mistrzów w przyszłym sezonie.
PS. dodatkowo powiem, dlaczego jeszcze tamte 2 mecze były w mojej orbicie zainteresowań. Hamburg zawsze cudem się ratuje więc mam nadzieję, że i tym razem im się uda. Frankfurt ostatnio też dołuje i to daje mi nadzieję, że ten legendarny klub znów się utrzyma. Natomiast w Lipsku nie gra Forsberg, Keita i Sabitzer, czyli dość ważni gracze. Lipsk jest jednak tak mocny, że może to wziąć, a obie drużyny będą zmotywowane na 100% bo mają o co grać (puchary i utrzymanie), a kurs ponad 2 na remis lub Wolfsburg godny zainteresowania.
⛔ 100
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - MŚ
Godzina: 16:15
Spotkanie: Francja - Białoruś
Typ: Remis
Kurs: 4.14
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś ostro: mecz chyba najsłabszych drużyn w grupie A hokejowych MŚ w Danii. Myślę, że to właśnie pomiędzy tymi drużynami stoczy się walka o utrzymanie w elicie. Oba zespoły o zbliżonych umiejętnościach, oba solidarnie i wyraźnie przegrały w swoich pierwszych meczach: Białoruś ze Szwecją 0:5 a Francja z Rosją 0:7. Zresztą uważam, że remisów na tych mistrzostwach będzie sporo - oczywiście pomiędzy zespołami o porównywalnych potencjałach. Tak właśnie było w 2-ch pierwszych meczach grupy B, pomiędzy USA i Kanadą oraz Niemcami i Danią gdzie o wynikach musiały rozstrzygać dopiero rzuty karne. Uważam, że podobnie będzie i tutaj: ranga meczu spowoduje zaciętość, nieustępliwość i to wszystko razem z wyrównanym poziomem.
Dodam jeszcze, że 2 ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami, w zeszłym roku zakończyły się bramkowymi remisami (w tym jeden właśnie na MŚ 2017). Powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 15:30
Spotkanie : Sandecja N.S : Piast G
Typ : czerwona kartka
Kurs : 3.60
Bukmacher : Fortuna
Mecz który ma ogromną wagę o być albo nie być i myślę że to będzie &quot;wojna&quot; na każdym metrze boiska , wiadomo że czerwona kartka czy też karny to ryzykowne typy ale w takim meczu jak ten nikt nikogo nie będzie oszczędzał , dodatkowo też mamy odpowiedniego sędziego którym jest pan Krzysztof Jakubik , co prawda statystyka pana Krzysztofa idzie w kierunku rzutów karnych bo tych podyktował aż 17 natomiast czerwieni pokazał zaledwie 3 ale ja pójdę w czerwień , H2H pomiędzy Sandecją a Piastem obfituje w kartki , w marcu także tutaj na stadionie Bruk-Betu Piast ograł Sandecję aż 3:0 a w meczu sędzia pokazał 12 żółtek z czego za drugą żółtą boisko musiał opuścić Bartłomiej Kasprzak tak więc liczę na powtórkę z rozrywki z tego meczu z marca !
⛔ 100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: M gladbach - Freiburg
Typ: M gladbach
Kurs: 1,90
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Całkiem kuszący kurs na zwycięstwo gospodarzy tym spotkaniu. Dobrze radzą sobie na własnym obiekcie (8-4-4) i są w niezłej formie. W ostatnich 6 meczach przegrali tylko raz – Bayernem. Wygrane mecze przed własną publicznością z Herthą i Wolfsburgiem z pewnością dziś znów przyciągną kibiców. Freiburg w bardzo słabej dyspozycji, ostatni mecz to co prawda zwycięstwo, ale bardzo wymęczone, ze spadającym już Koln. Jest co prawda dosyć sporo absencji w drużynie gladbach. Są one spowodowane kontuzjami oraz 3 dosyć ważne – kartkami. Liczę jednak na to, że w szeregach są zawodnicy, którzy doskonale wykorzystają nieobecność swoich kolegów i pokażą trenerowi na co ich stać. Cel w tym meczu mają obie ekipy. Freiburg nie jest pewne utrzymania, a gospodarze mają jeszcze szansę na Europejskie Puchary, trzeba tylko wygrywać.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Japonia - J. League
Godzinna: 08:00
Spotkanie: Cerezo Osaka - V-Varen Nagasaki
Typ: V-Varen Nagasaki over 1.5 gola
Kurs: 3.65
Bukmacher: LVBET
Analiza:

Witam wszystkich. Ja ze swojej strony zapraszam do Japonii, dokładnie do miasta Osaka, gdzie zostanie rozegrany mecz 13 kolejki J. League. Zostało nie wiele czasu do rozpoczęcia spotkania, dlatego postaram się krótko a treściwie. Drużyna gospodarzy na 5 miejscu w tabeli, natomiast goście odległe 14 miejsce - myślę iż są niedocenieni przez buki... Trochę liczb... Ostatnie 5 meczy Cerezo to: 2 remisy (0:0,1:1), 1 zwycięstwo (2:1) oraz dwie porażki ( 1:0, 3:1), dodam iż ostatnie spotkanie &quot;tylko&quot; zremisowali z ostatnią w tabeli druzyną Nagoya Grampus. V-Varen: 2 porażki (2:1, 0:2 z liderem tabeli), 2 zwycięstwa (1:2, 1:0) i kolejna porażka (1:2) - jak widac również nie zachwycają, ale to że potrafią strzelać nie mam wątpliwości i stąd over 1.5 gola w tym meczu, po kursie 3.65 - grzechem byłoby nie spróbować... Nie jestem pewien co do końcowego wyniku, bo V-Varen sporo goli traci, natomiast over bramkowy pobieram i polecam serdecznie tutaj. Dodam jeszcze fakt, że drużyny do tej pory grały z sobą 4-krotnie, z czego 2 zwycięstwa (2:1, 2:0) odnotowała drużyna Cerezo oraz 2 zwycięstwa drużyna V-Varen (0:2, 1:2). Sam zagrałem za 6j (1-10). Życzę wysokich wygranych. Pozdrawiam
⛔100
 
czaro82 399K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna - Premier League
Godzina. 18:30
Spotkanie. Everton - Southampton
Typ. over 2.5 bramki &amp; over 10.5 rożnych
Kurs. 3.75
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam, na dziś przygotowałem typ dosyć ryzykowny lecz moim zdaniem wart pobrania, a tym samym zagrania go nieco drobniej...
Wczesnym wieczorem Everton podejmować będzie drużynę Southampton. Gospodarze tego pojedynku ostatnio w średniej formie, w pięciu meczach odnieśli tylko 2zw/2r/1p, bilans bramek 5 zdobytych a 4 stracone.
Obecnie plasują się w tabeli na pozycji nr 8, mając 6 pkt straty do zespołu Burnley, który na tą chwilę jest na miejscu premiowanym udziałem w kwalifikacjach do Ligi Europy...
Osobiście niewydaje mi się aby w końcowym rozrachunku Everton zagrał w kwali. LE, lecz to tylko moje skromne zdanie. (a to dlatego że Burnley po spotkaniu z Arsenalem będzie grał u siebie ostatni mecz z Bournemouth gdzie moim zdaniem ugrają choćby 1 pkt..)
Przejdźmy teraz do gości, którym grunt pod nogami zaczyna się palić co raz to bardziej. W tej chwili zajmują 18 pozycję, mając tylko 1pkt straty do bezpiecznego miejsca na którym w tym momencie są &quot;Łabędzie&quot;. W przeciwieństwie do rywali mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz z 31 kolejki, gdzie czeka ich kolejny wyjazd do Swansea i ten pojedynek najprawdopodobniej przesądzi
o tym która z nich spadnie do ligi niżej...
Statystycznie rzecz biorąc, &quot;Święci&quot; grając swoich ostatnich pięć meczy w delegacji, zawsze pokrywali proponowany over 10.5 rożnych, oczywiście łącznie z rywalami...
Nieco gorzej wygląda to jeśli chodzi o gole bo z pięciu ich ostatnich meczy, tylko trzy z nich skończyły się overem bramkowym.
Podsumowując swą analizę, uważam iż dziś zobaczymy w meczu sporo walki ze strony gości, w których nie zabraknie kornerów, oraz mam nadzieję że także minimum trzech goli.
( goście więcej rożnych @ 1.70 )
( powyżej 10.5 rożnych @ 1.91 )
( handi -1 Southampton @ 2.10 ) ;)
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier Legue
Godzina: 13:30
Spotkanie: Stoke City-Crystal Palace
Typ: Crystal Palace wygra (zwrot w przypadku remisu)
Kurs: 1,95
Bukmacher: fortuna
Witam! Dzisiaj zdecydowałem się zagrać na typ w Anglii - wygraną Crystal Palace nad Stoke City, ale ze zwrotem w przypadku remisu. Jest to ostatnia szansa dla Stoke aby utrzymać się w lidze. Od 1 minuty pójdą bardzo ofensywnie na Crystal, które jest jednym z lepiej grających zespołów z kontry w całej lidze. Mają szybkich skrzydłowych, a ich defensywa również prezentuje się całkiem nieźle. Swoją dobrą postawę udowodnili tydzień temu po zwycięstwie 5-0 nad Leicester. Stoke gra w tym sezonie naprawdę słabo..zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Wątpię żeby udało im się utrzymać.. Trochę za późno się obudzili z punktowaniem. Żeby pozostawć w lidze musieliby pokonać dobrze ostatnio się spisujące Crystal Palace, które również chce zdobywać punkty i piąć się wyżej w tabeli. Spodziewam się tutaj otwartego i zaciętego meczu z którego mam nadzieje wyjdzie zwycięsko drużyna z Londynu.
Powodzenia!


Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like&#39;a!
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
Typ: Sandecja Nowy Sącz i powyżej 2.5 bramki
Kurs: 5.75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Dzisiaj patriotycznie i z sercem i w sumie też z rozumem można powiedzieć jestem za Sandecją :bomb: Mega ważne spotkanie o wszystko dla ekipy z Nowego Sącza, gdyż zadecyduje o tym, czy Sandecja ma jeszcze jakieś szanse na pozostanie w Ekstraklasie, czy zanotują spadek do 1 Ligi. Wierzę mocno jeszcze w ekipę z Nowego Sącza i w to, że dzisiaj uda im się pokonać równie słabiutki Piast Gliwice. Myślę, że wskoczą dzisiaj na wyżyny swoich możliwości i uda im się jeszcze pozostać w walce o Ekstraklasę. Oba zespoły dzieli aktualnie 6 punktów, więc gdyby Sądeczanom udało się dzisiaj wygrać to zdecydowanie zniwelowaliby tą stratę. Trzymam dzisiaj mocno kciuki za ekipę z Sącza i szykuje się mocny doping - POWODZENIA !!! ⚽????
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Madryt
Godzina: 17:30
Spotkanie: Mladenovic - Vandeweghe
Typ: 2
Kurs: 1.51
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Coco w Stuttgarcie wyglądała mega solidnie potrafiła się przejechać dosłownie po bardziej wymagających rywalkach niż Kristina która nie gra aktualnie na swoim poziomie do tego podobna zmagała się ostatnio z jakimś urazem nie biorę pod uwagę wygranej Kristiny w Fed Cupie. Ostatnie wyniki obu pań i różnica aktualnych umiejętności przemawia za Coco ja po takim kursie nie pogardzę. Powodzenia.
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht - HSV
Typ: x2
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przedostatnia kolejka niemieckiej Bundesligi. Do Frankfurtu zawita ekipa z Hamburga, broniąca się rękoma i nogami przed spadkiem. Goście przespali większość sezonu, lecz na sam koniec wstąpił w nich nowy duch walki. Po wygranej u siebie z Schalke przyszła co prawda wyjazdowa porażka z Hoffenheim, ale Wieśniaki są po prostu bardzo mocne u siebie, to też do porażki Hamburga na takim terenie nie można się specjalnie przyczepić. Następnie HSV wygrało domowy mecz z Freiburgiem 1:0 i nie dało szans na wyjeździe Wolfsburgowi, pokonując popularne Wilki 1:3. Z kolei o Eintrachcie trudno wypowiadać się w takich pozytywach. Zespół ten wyraźnie złapał zadyszkę w decydującej fazie rozgrywek. Serię pięciu spotkań bez wygranej w lidze okrasił co prawda po drodze awans do finału Pucharu Niemiec, ale odnoszę wrażenie, że to nie koniec problemów podopiecznych Niko Kovaca. Mają oni nadal szanse na puchary w przyszłym sezonie, ale intuicja podpowiada mi, że Hamburg nie przegra tego meczu. Goście mają nóż na gardle, ostatnio prezentują znacznie lepszą formę niż gospodarze. Wykonali już dużą część misji pt. &quot;Ratujemy ligę&quot;, więc tym bardziej teraz, kiedy są tak blisko uniknięcia bezpośredniego spadku (udział w barażu to raczej max co mogą wycisnąć), nie mają prawa odpuścić. Za grą w stronę HSV przemawia do mnie dodatkowo fakt, że w ostatniej kolejce bezpośredni rywal Hamburczyków, czyli Wolfsburg (teraz 3 punkty przewagi), gra u siebie z Kolonią, która szanse na pozostanie w Bundeslidze straciła w poprzedniej serii gier. Dzisiaj Wolfsburg jedzie do Lipska i zakładam, że przegra ten mecz, choć RB zagrali ostatnio katastrofalny mecz w Moguncji (porażka 0:3 z Mainz). Zakładam jednak, że po dzisiejszej kolejce Hamburg nieco zniweluje stratę do rywali. Wracając do ostatniej kolejki to HSV podejmie u siebie niewygodną Borussię Moenchengladbach. Reasumując: Hamburg złapał dobry rytm i nadal wierzy w utrzymanie, Frankfurt wygląda na nieco &quot;wyjechany&quot; zespół, Wolfsburg ma teoretycznie łatwiejszego rywala w ostatniej kolejce niż HSV. Stąd też uważam, że w dzisiejszym pojedynku rozgrywanym we Frankfurcie to goście będą mieli większe parcie na korzystny wynik i tym samym ugrają w nim chociażby jeden punkt.
⛔ 100
 
okomat 2

okomat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, 1.liga
Godzina: 18:00

Spotkanie: Partizan-Krusevac
Typ: obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs: 2.06
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
To mój pierwszy typ na forum, ale mam nadzieję, że trafny. Mecz 35.kolejki pierwszej ligi w Serbii. Gigant jak na tamtejsze warunki - Partizan zmierzy się ze średniakiem ligi Napredakiem Krusevac. Walka o mistrzostwo ligi została już rozstrzygnięta, ale Partizan wciąż walczy o wicemistrzostwo. Partizan na swoim stadionie gra bardzo dobrze (10-6-1) w bramkach 38:15, natomiast Krusevac na wyjazdach najsłabiej z grupy mistrzowskiej (4-4-9) w bramkach 23:27. Moją uwagę przykuło jednak H2H tych drużyn. W każdym ich meczu rozegranym na stadionie dzisiejszych gospodarzy obie drużyny strzelały przynajmniej po jednym golu. Bywało różnie - bramki w doliczonym czasie, łamaki, gole, mimo jednego strzału na bramkę... Ostatni ich pojedynek jest z grudnia 2017, na stadionie Napredaka to gospodarze wygrali 2:1, a więc zaskakująca porażka gości z Belgradu. Wczoraj kurs wynosił 2.68! Dzisiaj już tylko 2.06 chociaż, gdy patrzyłem o 9 rano był jeszcze 2.50. No nic, mimo spadku kursów, myślę, że typ warty gry. Powodzenia.
✅106
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Estoril 2018 - Tenis
16:00
Daniel T. - Chardy J. O 20,5
1,69 w 1XBET

Kto śledzi sport ten wie zapewne, albo tak się przynajmniej iluzorycznie wydaje, że dość często półfinały bywają o wiele bardziej ciekawsze niż ostatnie finałowe starcie. Tutaj liczę na zacięty mecz, bo pomimo, że Chardiego lubię za to co wykręcał sezony temu, to jednak dla Daniela Taro jest to dość przyjazna nawierzchnia.
Nie zapominajmy dodać, że ten Pan dość niedawno pokonał Djokovica Novaka, co prawda w tym momencie to jest tak naprawdę nic wielkiego, jednak należy szacunek trzeba mu zwrócić. Linia wydaje mi się wystawiona dość nisko.
Pozostałe typy na dzisiaj...
✅ 69
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom