>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.05.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka Turcja TKBL kobiety
Godzina: 13:00
Spotkanie: Yakin Dogu - Cukrova
Typ: Yakin Dogu -12,5 handi
Kurs:
2,1
Bukmacher: forBet

Analiza:
W tureckiej lidze koszykowki kobiet czas play-off, druga runda i drugie spotkanie pomiedzy tymi zespołami. Pierwszy mecz wygrało Yakin Dogu zaledwie dwoma punktami co kosztowało mnie minus sto punktów.
Gospodynie to zwyciezca rundy zasadniczej z bilansem 22-2 i glowny faworyt do mistrzostwa. McBride, Lavender, Vandersloot, Hollingsworth, Gruda i spółka kompletnie olały ten mecz. Pierwsza połowa to koszmar, słaba obrona, byle jakie niemrawe akcje w ataku. Cukrova jechała ambicja i o mało nie wygrały tego meczu. Dodatkowo kolejny świetny mecz zagrała Iagupova.Wcześniej w tym sezonie druzyny graly dwukrotnie. W styczniu 2018 Yakin wygralo na wyjeździe 91:69. W październiku 2017 u siebie Yakin wygralo tylko 93:83. Dzis mysle ze gospodynie nie zlekcewaza przeciwniczek i pokaża swoja sile
⛔ 100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Madryt (Hiszpania) - Kwalifikacje, ziemna
Godzina: 15:30
Spotkanie: Viktor Troicki - Pedro Cachin
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy kwalifikacyjnej to turnieju głównego w Madrycie. Serb Troicki ten rok ma beznadziejny a na cegle w 4 dotychczasowych spotkaniach doznał 3 porażek i 1 zwycięstwo. Prezentuje się w tym roku bardzo słabo i wolę w tym meczu poszukać niespodzianki i zagrać na Argentyńczyka Cachina, mimo, że zawodnik ten znajduje się dopiero na 300 miejscu w rankingu ATP. Jednak Pedro na cegle grać potrafi i ostatnio jest w niezłej dyspozycji dochodząc tutaj w Hiszpani do dwóch finałów w Madrycie i w Majadahonda, które oba ostatecznie przegrał. Wprawdzie były to turnieje z małych imprez z cyklu ITF ale ograny z mączką hiszpańską jest doskonale i liczę, że dzisiaj zaprezentuje się z bardzo dobrej strony i ogra faworyzowanego Viktora, który jest w słabej dyspozycji. Jak na to ile obu panów dzieli w rankingu ATP to kursy i tak w miarę wyrównane. Buki chyba czują w tym spotkaniu, że Troicki będzie miał spore problemy z młodym Argentyńczykiem i stąd w miarę wyrównane kursy. Spodziewałem się kursu na Cachina w granicach 3,00 no ale to co teraz Troicki gra to dramat no i nie ma się co dziwić, że buki wystawiły kursy takie a nie inne. Troicki na cegle był w tych 4 spotkaniach w stanie wygrać tylko z Tomiciem, dla którego był to pierwszy mecz na mączce od Roland Garros z tamtego roku a i tak Serb się męczył wygrywając ostatecznie 2-1 (3-6 , 6-0 , 7-5). Viktor słabo w tym roku wygląda i wolę tutaj pograć na niespodziankę i zwycięstwo Cachina.
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 1 Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht - HSV
Typ: plus 3,5 żółte kartki/TAK
Kurs:
1,70
Bukmacher: fortuna
Poprzednik dość dokładnie opisał ten mecz.Co tu jeszcze dodać ciekawego.
HSV to jedyny zespół który nigdy nie spadł z Bundesligi.Na ostatnie 4 mecze wygrali 3 /w tym z Schalke które walczy o vicka/Po wynikach widać,że chcą się utrzymać,a przynajmniej zagrać w barażach o utrzymanie.
Na więcej raczej nie mają szans ,ale dobre i to.
Frankfurt 3 przegrane i 1 remis.Awans do Pucharu Niemiec i chyba już są troszkę zmęczeni sezonem.Mimo to mają jeszcze szansę na puchary.
Mecz o wysoką stawkę,zawodnikom mogą puścić nerwy.4 żółte kartki bardzo prawdopodobne,bo dzisiaj nikt nie odstawi nogi.Remis nie daje nic żadnej z drużyn.Mecz walki.Nie pokuszę się o zagranie wyniku.
Sędzią tego spotkania będzie Denis Aytekin który pokazuje ponad 4 ,,żółtka ,,na mecz/4,23/
W tym meczu nie powinien zrobić wyjątku i linia powinna zostać spokojnie pokryta.
⛔ 100
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Dyscyplina: Esport - League of Legends, MSI Play-IN 2018
Godzina: 15:00
Spotkanie: Gambit Esports - Rainbow7
Typ: 1

Kurs: 1.70
Bukmacher: STS

Analiza:
Witam, dzisiaj chciałbym zaproponować wam tym z gry League of Legens. Główny turniej MSI się jeszcze nie zaczął, ale trwa faza Play-IN, w której mniejsze regiony mierzą się między sobą, aby dostać się do głównego turnieju. Dzisiaj wybrałem spotkanie rosyjskiego Gambit Esports przeciwko Rainbow7 drużynie z południowej ameryki, a ich nicki możecie kojarzyć głównie z drużyny Lion Gaming. Ja dzisiaj stawiam na zwycięstwo Rosjan. Przekonali mnie głównie swoją grą we wcześniejszej fazie tego turnieju. W swojej grupie gładko przejechali się po wszystkich 3-0. Natomiast Rainbow7 odniosło jedynie jedno zwycięstwo i aż dwie porażki. Po tej ekipie wiele osób spodziewało się troszkę więcej. Oglądałem wszystkie gry Gambit w tym turnieju i naprawdę mi imponują, moim zdaniem oni oraz Supermassive to dwie drużyny, które są najlepsze z tych mniejszych regionów. Przede wszystkim botlane Gambit oraz umiejętne granie tej drużyny pod tych zawodników powoduje, że ich gry jak dotąd na tym turnieju są stompowane (szybko kończone). Imponować nam mogę również ich zdecydowane i bardzo przemyślane drafty. Drużyna jest świetnie przygotowana na ten turniej i jak dla mnie przejadą się znowu po Rainbow7. Polecam serdecznie!
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Hiszpania
Godzina: 13.00
Spotkanie: Girona vs Eibar

Typ: over 9.5 RR w meczu
Kurs: 1.9
Bukmacher:
etoto
Analiza:
Trudna kolejka do typowania w Hiszpanii, głównym tematem jest oczywiście starcie Barcelony z Realem. Gracze Dumy Katalonii zdobyli już mistrzostwo, Real z kolei w dalszym ciągu walczy z lokalnym rywalem o 2 pozycję w lidze.
Spadkowiczów już poznaliśmy, niemniej jednak nadal trwa walka o europejskie puchary.
Taką rywalizację powinniśmy zobaczyć własnie w spotkaniu Girony z Eibarem. Obie te ekipy dalej mają matematyczne szansę na udział w LE w przyszłym sezonie.
Tym samym spodziewam się, że mimo tak wczesnej godzinny, zafundują nam przedsmak całej kolejki.
I jedni i drudzy przyzwyczaili nas do dość ofensywnej gry i mam nadzieję że dziś w tym przypadku nic się nie zmieni.
Liczę na otwartą grę od początku spotkania i wiele licznych okazji bramkowych.
W meczu tym skusiła mnie linia na rożne, która wydaje się być spokojna do pokrycia.
Girona nabija sporo rożnych przed własną publicznością, ostatnie mecze są tego świetnym przykładem: z Espanyolem 10 RR, Betisem 6 czy Levante 5.
Przeciwnikiem ich dziś będzie wspominany wyżej Eibar, który w tej statystyce prezentuje się prawie najlepiej w lidze.
Średnia rożnych gości na mecz wynosi aż 7.2 !
Linia tylko 9.5 i chyba nie powinno być większego problemu, oby !
Otwarty mecz powinien przynieść wiele goli a jeszcze więcej sytuacji podbramkowych, tym samym liczę że piłka powędruje, przynajmniej te 10 razy za boczną linię boiska

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Lech Poznań
Typ: Lech
Kurs:
2,22
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo ważny mecz dla Lecha bo jeśli stracą tutaj punkty to nawet wygrana u siebie z Legią może nie pomóc dlatego nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, już i tak dość stracili w ostatnich kolejkach. Dwie porażki u siebie 0:1 z Koroną i 2:4 z Górnikiem mocno zmniejszyły szansę na mistrzostwo no ale walka trwa dalej i trzeba zdobywać 3 punkty.
Wisła ostatnio dość niespodziewanie przegrała 1:2 z Zagłębiem Lubin u siebie może to jest znak, że Ci piłkarze, którzy grają tak świetnie już powoli tracą siły pod koniec sezonu? Zobaczymy ja jednak myślę, że przystawiony do muru Lech zmobilizuje się i na trudnym terenie wywiezie 3 punkty.
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Francja mężczyzn Finał
Godzina: 18 :30
Spotkanie: Tours - Chaumont
Typ: ilość punktów w meczu - ponad 181,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam wszystkich . Na dziś dość pewny moim zdaniem typ W Paryżu wielki finał siatkarskiej Ligue A, w którym zmierzą się zespoły Tours i Chaumont. Grany jest tylko jeden mecz i zwycięzca zgarnia tytuł mistrza Francji. Mój typ na to spotkanie to minimum 182 punkty czyli cztery wyrównane sety. Nie widzę tutaj szybkiego 3:0 dla którejś z drużyn. Zapowiada się bardzo zacięty mecz, obie drużyny prezentują bardzo zbliżony poziom i moim zdaniem cztery sety spokojnie powinny być grane. W sezonie zasadniczym grali ze sobą dwa razy, oba mecze wygrali siatkarze Chaumont u siebie 3:0 (ale wszystkie sety na styku do 22,23,24 ) a na wyjeździe 3:2. Dzisiaj liczę na zacięty mecz o tytuł mistrza faworyta ciężko wskazać więc over punktowy myślę że spokojnie do pokrycia.
⛔100
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Kolarstwo - Giro d’Italia 2018
Godzina: 13:10 CET
Spotkanie:
Stage 2. Haifa - Tel Aviv. 167 km
Typ: Mareczko, Jakub (1-5)
Kurs: 1,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Generalnie to myślę że pierwszy płaski etap to lepiej sobie pooglądać, raz że widoki będą zacne i umówmy się, rzadko spotykane w kolarskich relacjach, a dwa, że trzeba obczaić kto ma jaką nogę, kto na kogo jedzie itd. Ale jeśli chodzi o Mareczko to polski Włoch nie musi być przeszacowany, w tamtym roku jakoś radził sobie właściwie w pojedynkę w lepszej stawce sprinterów, więc teraz też powinno być dobrze, zwłaszcza jak ktoś go czasem rozprowadzi, dzisiaj na świeżości powinno być o taką pomoc łatwiej niż w późniejszych etapach. Poza Vivianim, który będzie miał świetny pociąg to reszta sprinterów w tym roku na podobnym poziomie i takie kursy na top5 Mareczko warte uwagi, a nawet na podium.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU KOLARSTWO
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ajlex 52

ajlex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Hiszpańska
Godzina: 13:00
Spotkanie: Girona-Eibar
Typ:
podwójna szansa 0-0
Kurs:
1.64
Bukmacher: fortuna

Analiza: Witam wszystkich.Czas kolejnych typów,wczoraj się nie udało,ale dzisiaj próbuję znowu.Końcówka sezonu,drużyny zmęczone,które można powiedzieć o nic nie grają.Oboje dużo przegrywają i czasami remisują,wygrana to u nich rzadkość.Jak to w lidze hiszpańskiej kilka remisów na kolejkę musi być i to będzie jeden z nich.Stawiam dzisiaj na remis 0-0 bądź 1-1,ale wole dać podwójną szansę i dużo nie ryzykować.Pozdro i powodzenia ! ????
⛔ 100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy, Bundesliga
Godzinna: 15:30
Spotkanie: M gladbach - Freiburg
Typ: 1.drużyna zdobędzie goli (1.5) +
Kurs:
1,88
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Borussia ma jeszcze całkiem realne szanse na europejskie puchary w dodatku ostatnio świetnie sobie radzą,
w ostatnich 4 meczach strzelili u siebie przynajmniej dwa gole a kurs według mnie wart jest gry tym bardziej że Freiburg gra o utrzymanie a remis nie wiele im da dlatego będą musieli wkońcu się odsłonić w dodatku są w bardzo słabej formie, jedyny mankament to spora absencja wśród drużyny gospodarzy.
Powodzenia
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska (południe)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Victoria Września - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Typ: X
Kurs: 3.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz na szczycie w IV lidze wielkopolskiej, gr. południowej. Liderująca Victoria Września (61 pkt). podejmuje na własnym boisku wicelidera Ostrovię Ostrów Wlkp. (49 pkt.).
Widzę w tym spotkaniu szansę na remis. Victoria Września nie zwykła przegrywać przed własną publicznością i w spotkaniach domowych legitymuje się bilansem 9-2-1. I byłaby dużo większym faworytem do zwycięstwa gdyby nie wyjazdowy bilans Ostrovii wynoszący 8-3-1.
Jak widać goście rzadko tracą punkty na wyjazdach. Jak często powtarzali zawodnicy z Ostrowa, na własnym boisku nie mogą pokazywać pełni swoich możliwości. Stadion Miejski to typowo obiekt żużlowy i murawa jest tam fatalna. Na jednym z najgorszych boisk w całej lidze ciężko przeprowadza się atak pozycyjny. A tak trzeba grać bo rywale przyjeżdżający do Ostrowa głownie się bronią i liczą na kontrataki. No i ostrowianie często tracą u siebie punkty (bilans 6-4-3).
Inaczej jest na wyjazdach. Większość rywali ma dobrej jakości boiska i to właśnie tam Ostrovia pokazuje pełnię swoich możliwości. Boisko we Wrześni też jest dobre, więc na pewno goście nie są bez szans na zdobycie punktu.
Victoria ma na pięć kolejek przed końcem aż 12 punktów przewagi nad drugim miejscem, więc myślę, że jakoś specjalnie nie będzie forsować tempa. Teraz ważne jest by ciułać punkty, utrzymać pierwsze miejsce i zakończyć sezon zasadniczy bez kontuzji. Bo potem są baraże o awans do 3 ligi. Takie podejście potwierdziło ostatnie spotkanie w którym wrześnianie rywalizowali na wyjeździe z najsłabszym w lidze PKS-em Racot (9 pkt.). Podopieczni Czesława Jakołcewicza wyszli wyluzowani i ledwo wygrali 2-1 po golu w 93 min.!
W poprzednim sezonie oba kluby również biły się o czołowe miejsca i we Wrześni padł remis 1-1. W rundzie jesiennej obecnej kampanii Ostrovia przegrała z Victorią u siebie 1-2, ale wiadomo, że na tym bardzo słabym boisku. Teraz na wyjeździe myślę, że ostrowianie mogą się pokusić o jakiś punkcik.

⛔100
 
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Athletico Bilbao – Betis
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza
W miesiącu kwietniu trzy razy stawiałem na Betis i trzy razy trafiałem, liczę, że moja passa zostanie podtrzymana. Awans Atletico Madryt do finału LE sprawia, że rosną szanse, iż Hiszpania będzie mieć 5 drużyn w LM. Drużyna gości obecnie zajmuje 5-te miejsce, przed sezonem chyba nikt nie spodziewał się, że Betis będzie miał szansę na grę w najważniejszych rozgrywkach na starym kontynencie. Goście są w świetnej formie na osiem ostatnich meczy wygrali 7 i 1 zremisowali, ale ten remis można uznać za zwycięstwo bo odnieśli je w twierdzy jakim niewątpliwie jest stadion Atletico Madryt – Wanda Metropolitano. Gospodarze zaś ostatnio spuścili z tonu, zapewnili sobie utrzymanie i totalnie przegrali grać, na 5 ostatnich meczy u siebie (4 w lidze i 1 w LE) odnieśli 1 zwycięstwo 1 remis i 3 porażki. A trzeba dodać, że przegrywali z drużynami z dolnej połówki jak Deportivo Lacoruna (miejsce 18) czy z Levante (miejsce 17). Wprawdzie patrząc na historie meczy pomiędzy drużynami, to tutaj więcej szans należałoby dać gospodarzom, 4 ostatnie mecze na boisku Athletic wygrali gospodarze a do tego wygrali ostatni mecz z drużyną Betisu na ich terenie w listopadzie 2017. Niemniej w analizie kieruje się formą a nie historią, a dziś w formie zdecydowanie jest drużyna gości dlatego stawiam na ich zwycięstwo, które w dużym stopniu zbliży ich do utrzymania 5-tego miejsca.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
ZAZNACZAM,ZE TYP JEST POZA KONKURSEM I ZDAJE SOBIE SPRAWE Z UJEMNYCH PUNKTOW,ALE CHCE PODZIELIC SIE PEWNA INFORMACJA.
Dyscyplina: Reczna-Wegry
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gyongoyosi-Ferencvaros
Typ: Remis
Kurs: 8.20
Bukmacher: Betcity
Analiza:
Oba zespoly wielce prawdopdobnie umowily sie na remis. Dlaczego? A no dlatego,ze remis prawdopodobnie da utrzymanie dla jednych jak idla drugich. Na BetCity kurs wciaz sie utrzymuje fajny. Na Popularnych bukmacherach kursy spadly nawet do 2.50-3.00,albo mecz zostawl calkowicie usuniety z oferty.
Uwazam,ze warto jest ten mecz obserwowac i na Live-gdzie byc moze beda fajne kursy do zlapania.
Nie dam sobie reki uciac,ze padnie tu remis,ale jest on na pewno mocni prawdopodoby-sam zainwestowalem tutaj pewna sumke i licze jeszcze na dogranie na Live.
Pomoglem? ZOstaw prosz reputke.
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????

⛔100 Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Płock - Lech Poznań
Typ: Lech ha -1,5
Kurs: 4,00
Buk: LVBET
Analiza:
Dziś w drużynie Kolejorza pełna mobilizacja. Może się okazać że przy dzisiejszej porażce praktycznie Poznaniacy będą mogli pożegnać się z tytułem Mistrza Polski. Wiśle Płock chyba aż tak bardzo nie zależy na europejskich pucharach. Przy dość wąskiej kadrze jaką dysponują Nafciarze Liga Europejska może być jak to ładnie nazwał kiedyś Michał Probierz &quot;pocałunkiem śmierci&quot;. Przed tygodniem Wisła zagrała słaby mecz, pokazała trochę bierną postawę do przeciętnie grającego Zagłębia. Lech natomiast przed tygodniem niespodziewanie przy Bułgarskiej skompromitował się z Górnikiem i wierzę że drugi taki mecz się nie przytrafi i podopieczni Nednada Bjelicy wrócą do swojej optymalnej gry jaką prezentowali w rundzie wiosennej fazy zasadniczej i utrzymają szansę na Mistrzostwo Polskki, tym bardziej że czekają ich jeszcze mecze z Jagiellonią i Legią. Mimo że będa rozgrywane przy Bułgarskiej to nie znaczy że będą należeć do tych łatwych, co pokazał przed tygodniem Górnik, wygrywając w Poznaniu 4:2. Do pełni sprawności wrócił Maciek Makuszewski a to był jesienią kluczowy zawodnik Kolejorza. Stawiam na bardzo dobry mecz Kolejorza a na taki ich stać co pokazywali w marcu i na początku kwietnia i pewne zwycięstwo zespołu z Pyrlandii
⛔100
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 15:30
FC Koln - Bayern Munich
Typ: Bayern -1,75 (AH)
Kurs: 2.18
Bukmacher: Unibet
Gospodarze pewni spadku, wystawiają drugi skład. Bayern, nie licząc kontuzjowanych, w najsilniejszym składzie.
Idealna sytuacja dla Lewandowskiego na poprawienie swojego dorobku jak i całego zespołu Bayernu na podbudowanie morale po odpadnięciu z CL.
FC Koln

Bayern

✅ 118
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - Segunda Division
Godz: 16:00
Spotkanie: CD Numancia - Real Valladolid
Typ: CD Numancia
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Hiszpanii gdzie w tamtejszej Segunda Division w 38 kolejce ligowej na Nuevo Estadio Los Pajaritos zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Club Deportivo Numancia de Soria a w gości przyjedzie drużyna Real Valladolid Club de Fútbol.
CD Numancia w tym sezonie ligowym w swoich 37 meczach zdobyła 61 punktów co daje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej natomiast Real Valladolid plasuje się na 9 pozycji w tabeli hiszpańskiej Segunda Division zdobywająć 55 oczek w swoich 37 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 14 zwycięstw, remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 30-9 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 7 remisów oraz 8 porażek z bilansem bramkowym 18-26.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo bardzo mocnych u siebie gospodarzy którzy na swoim terenie tracą bardzo mało goli i większość swojego dorobku ligowego zawdzięczają właśnie meczom na swoim Nuevo Estadio Los Pajaritos a goście na wyjazdach grają słabiej niż u siebie do tego tracą bramki i nie dużo ich strzelają i moim zdaniem tak mocna u siebie ekipa jak gospodarze powinna sobie poradzić i dopisać kolejne 3 oczka zdobyte na swoim terenie.
⛔ 100
 
plja 31

plja

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk - VfL Wolfsburg
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.70
Buk: fortuna
Analiza:
Zostały jeszcze 2 kolejki do końca sezonu, Lipsk walczy o puchary a Wolfsburg o utrzymanie. W ostatnich 5 meczach drużyny z Lipska tylko raz nie został pokryty over 2,5, zaś Wilki tylko 2 razy w ostatnich 5 meczach pokryły ten over. Myślę, że zobaczymy dzisiaj dobry mecz, który będzie obfitował w sporą ilość bramek. RB Lipsk nie wygrał od 4 meczy i to jest idealny moment żeby przerwać złą passę. Obie drużyny mają o co walczyć i będą chciały wygrać to spotkanie. Mój typ na to spotkanie to 2:1.
Powodzenia
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht - HSV
Typ: 2/-3.5
Kurs: 4.90
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Hamburg to &quot;mistrzowie&quot; w walce o utrzymanie. Ilekroć ludzie wieszali na nich psy i już nastawiali się na grę w drugiej lidze niemieckiej - tak piłkarze Hamburga spinali się na &quot;mecze o życie&quot; i wygrywały gwarantując sobie bezpieczne miejsce lub te barażowe, w których także udało im się zwyciężać.
Frankfurt walczy co prawda o Lige Europy, ale w ostatnim czasie grają przeciętne w porównaniu do HSV, które jest niesione dwoma zwycięstwami w lidze 2 ostatnich 2 meczach.
Przewiduje w tym spotkaniu dużo walki po stronie gości i upragnione 3 punkty, które pomogą im się utrzymać na 2 kolejki przed końcem.
Przewidywany wynik 0-1 / 1-2 dla HSV
⛔ 100
 
tisonhd 16,6K

tisonhd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 16:15
Spotkanie: Athletic Bilbao - Betis
Typ: Dokładny wynik: 1-2
Kurs: 10.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Bilbao jest już pewne utrzymania w La Liga. Nie mają praktycznie żadnej motywacji, żeby grać jeszcze na 100%. Betis może być już praktycznie pewien gry w europejskich pucharach, lecz drużyna Quique Setiena z pewnością będą grali na maksa do ostatniej kolejki. Goście są ostatnio w fantastycznej formie wygrywają ostatni raz ulegli dopiero Valencii 0:2, na szczęście po tej porażce szybko się pozbierali i wrócili do siebie. Bilbao ten sezon może zaliczyć do jednego z najgorszych w ciągu ostatnich lat. Wygrali zaledwie 9 meczów w tym sezonie. Ostatni mecz drużyna z Sewilli zagrała z pewną do spadku Malagą, gdzie niespodziewanie ten mecz zaczęli przegrywać, ale szybko się pozbierali i wrócili na prowadzenie. Goście szans na ligę mistrzów już nie mają, ale z pewnością będą chcieli zachować 5 lokatę dającą bezpośrednio grę w lidze europejskiej. Dzisiaj gram czystą 2, lecz bardzo gorąco wszystkim polecam spróbować dodać do swoich kuponików typ X2, który wydaję się na dzisiaj bardzo prawdopodobny.
⛔ 100
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Swansea
Typ: over 3.5
Kurs: 3.5
Bukmacher: Unibet

Na dzisiejszy typ wybieram spotkanie na dole tabeli. Gospodarze na własnym boisku lubią zafundować swoim kibicom mecze obfite w bramki w przeciwieństwie do Swansea. Goście dysponują jedną z najgorszych ofensyw w lidze lecz dzisiejszy mecz wg mnie może obrodzić w bramki. Łabędzie potrzebują punktów by pozostać w lidze na przyszły sezon i po składzie jaki wystawił Cavrahal widać, że nie zamierza liczyć na 0-0. Grająca zazwyczaj mocno bezpiecznie w tyłach Swansea dziś wychodzi na mecz a bardziej ofensywnymi piłkarzami w pierwszej 11. Na ławce usiadł słabo spisujący się ostatnio King oraz Clucas a w ich miejsce zobaczymy Carrolla i Koreańczyka Ki, którzy jak na potencjał Łabędzi prezentują się przyzwoicie w konstrukcji ataku. Do tego bracia Ayew, doświadczony Dyer na skrzydle oraz młody i głodny gry Roberts, który we współpracy z Olssonem może narobić sporo wiatru po lewej stronie boiska. Gospodarze nie słyną ze świetnej obrony. W meczach u siebie stracili łącznie 30 bramek i jeżeli w jakimś spotkaniu na wyjeździe Swansea chce punktować to dziś jest idealny dzień.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom