>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.06.2017 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna
Godz: 17:15
Spotkanie: TSV GWD Minden - Fuchse Berlin
Typ: Fuchse Berlin -4.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dość fajna linia to zaatakowania na dziś, spowodowana niepodziewaną porażką gości z Berlina w ostatnim meczu na własnym obiekcie.
Gospodarze dziś bez graczy na zdjęciu, http://imgur.com/a/7v46b, Freitag wraca do składu ale to będzie jego pierwszy mecz i z pewnością nie jest gotowy na 100% i nie będzie grać całego meczu na pełni swoich umiejętności.
Wielu graczy Minden ma opuścić zespół po tym sezonie i i dać to po ostatnich wynikach, 5 ostatnich meczy (4porazki,1win)
Fuchse przyjedzie głodne gry, głodne bramek i można się spodziewać gładkiego zwycięstwa, w ostatnim ich meczu Berlin wygrał 36:26. Atakuje dziś handicap -4.5 mocno oraz -5.5 po 2.20 lżej. Powodzenia
⛔100
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP FRENCH OPEN
Godz: 12:30
Spotkanie: Kei Nishikori - Fernando Verdasco
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W dniu dzisiejszym dojdzie na kortach Rolanda Garrosa do ciekawego pojedynku. Bedzie to rewanz za poprzedni rok kiedy panowie spotkali się na tych kortach w 3 rundzie. Tamten pojedynek po pięciu setach rozstrzygnął na swoją korzyść Kei Nishikori wygrywając 6:3/6:4/3:6/2:6/6:4. Panowie zagrali ze sobą również i w tym roku ale to było w marcu na kortach szybkich w Miami, gdzie górą również był Japończyk wygrywając 7:6(2)/6:7(5)/6:1. Dlaczego wobec tych dwóch podanych porażek Hiszpana idę w jego stronę? Dlatego że w tym turnieju to Fernando dla mnie wygląda lepiej przygotowany kondycyjnie. Dlatego że mentalnie to Verdasco moim zdaniem też w tej chwili wyglada dużo lepiej. Kei po meczu z Chungiem sam powiedział że dobrze że mecz został przerwany bo już się nie czuł dobrze fizycznie i mentalnie. Verdasco to typ walczaka, który na pewno poczuł że w tym turnieju jeszcze mmoże powalczyć. Ponieważ już nie mam czasu na rozpisywanie się bo nie zamieszczę się w czasie podania typu, napiszę jeszcze tylko że Verdasco ma lepszy bilans jeśli chodzi o stosunek błędów do wygranych piłek. Jest strasznie niewygodnym przeciwnikiem dla Nishikori. Japończyk chyba ma w głowie te swoje nadgarstki. Dla mnie tu wygrana Verdasco
⛔100
 
makaveli23 141K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia FFA Cup
Godz: 12:00
Spotkanie: Sorrento - Dianella White Eagles
Typ: X2
Kurs: 3.74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz rozpoczynajacy sie juz za niecale 15 minut w pucharze FFA w Australii pomiedzy gospodarzami Sorrento z NAtional Premier Leagues, kontra Dianella White Eagles z lig stanowych. Druzyna gosci bardzo niedoceniana mimo ze slabsza liga to pokonali juz druzyne NAtional Premier w puchare w tym roku a bylo to zwyciestwo z Cockburn czyli druzyna dolu/srodka tabeli podczas gdy Sorrento jest w tej lidze trzecie. Stawiam na niespodziankę bo goscie idą jak burza we wszystkich rozgrywkach podczas gdy gospodarze graja w kratkę i da sie to we znaki w tym meczu, ktory zakonczy sie remisem.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tennis - Roland Garros 2017
12:30
Verdasco F. - Nishikori K.
Verdasco F. -1,5 seta
3,40 w Unibet

Kurs startowy to był 2,82 i to wyglądało naprawdę fajnie, jednak nie ma co się dziwić ludziom, że grają na Hiszpana. H2H 2:3, jednak w każdym z meczów Verdasco urwał seta. Kei do tego nie gra tak dobrze jak rok temu. Strata seta z Kokkinakisem czy aż 2 z młodym Chungiem na pewno szału nie robi. Do tego Kei to zawodnik który w mojej opinii dość często kreczuje mecze.
Verdasco to dość nieobliczalny zawodnik, potrafi przegrywać w &quot;niewyjaśniony&quot; sposób z o wiele niżej notowanymi przeciwnikami, ale też zdarza mu się zagrać w finale Dubaju czy liznąć np. finał Doha na początku sezonu gdzie miał z 6 bodajże niewykorzystanych MP.
Na French Open jak na razie wypadł świetnie, pokonanie A. Zvereva budzi podziw, 5 setówka z gospodarzem Herbertem, a Cuevas w meczu nie miał nic do gadania, ugrał zaledwie 6 gemów w 3 setach. W mojej opinii przeciwnicy Verdasco byli o wiele trudniejsi niż Nishikoriego.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros, mężczyźni
Spotkanie: A. Murray - K. Khachanov
Godzina: 12:30
Typ: 1/powyżej 35,5 gema
Kurs: 2,27
Bukmacher: eFortuna
Przed nami już 1/8 finału, pozostali najlepsi. Jedną z niespodzianek jest na pewno obecność gracza z Rosji, K. Khachanova ale ten gracz rozgrywa turniej życia póki co. Jest to gracz, który jeszcze bardziej się rozwinie i zagości już na stałe w najlepszym gronie tenisistów.

A. Murray jest tutaj bez formy, strata seta z A. Kuznecovem, kolejno stracił seta z M. Klizanem i wygrana 3:0 z Del Potro co prawda mogło się inaczej potoczyć jeżeli Del Potro nie spieprzył by w pierwszym secie prowadzenia 5:3 i 4 piłek setowych. Potem 2 set wyrównany i przegrany w samej końcówce przy stanie 5:6 Murray wykorzystał piłkę setową, 3 set już formalność na podłamanego Del Potro.

Murray jeśli przejdzie tę rundę spotka się w ćwierćfinale z wygranym z pary Verdasco/Nishikori.

Nie wydaje mi się aby ten mecz był spacerkiem dla Murraya, dla Ruska jest to życiowa szansa i da z siebie 200% myślę, że 3:0 się tutaj nie zakończy a jeśli to po tie breakach.
Khachanov ograł już na tym turnieju 3:1 N. Jarry, 3:0 T. Berdycha i 3:1 J. Isnera. Nie są to anonimowe nazwiska.
Wydaje mi się, że zobaczymy długi i zacięty pojedynek.


Powodzenia.

⛔100
 
L 122

lethias

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP FRENCH OPEN
Godz: 12:20
Spotkanie: Kei Nishikori - Fernando Verdasco
Typ: Liczba setów ponad 3.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Szybka analiza bo mało czasu do meczu.
Obydwaj Panowie dobrze grają w tym wydaniu Garosa. Rok temu ich pojedynek zakończył się w 5 setach. Grają na równym poziomie. Wydaje mi się, że Nishikori wygra ale 1 lub 2 sety rywal mu urwie. Myślę, że + 3.5 seta to pewniak.
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Islandia Pepsideild
Godz: 19:00
Spotkanie: Olafsvik - Akureyri
Typ: zwycięstwo Akureyri
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy na gości spadły konkretnie, z nawet 2,15 do obecnego 1,75. Wydaje się, że to znak że należy postawić na Akureyri. Po pierwsze primo gra ta drużynka całkiem całkiem, w pięciu kolejkach tegorocznej ligi 2W 2R 1P, jest stabilnie, piąte miejsce wśród dwunastu. Dodatkowo Akureyri to jedna z bogatszych drużyn w kraju, oraz co ciekawe jedna z niewielu poza stolicą i na pewno najdalsza zarówno dla gości jak i gospodarzy jeśli chodzi o dojazdy (doloty właściwie), prawdziwy autsajder. Po drugie primo aktualna forma nie pozostawia złudzeń, Akureyri jest zdecydowanym faworytem bilans bramek ma 10-7, gdy Olafsvik 5-10, do tego dochodzą słabe wyniki Olafsvik u siebie - nie ugrali nawet remisu na własnym boisku od początku sezonu. Ostatnie trzy potyczki tych drużyn to remisy (0-0, 0-0, 1-1), ale statystyka jest martwa. Przy tak dużej ilości bramek jakie się strzela na Islandii w remis dziś nie daję wiary. Naprzód Knattspyrnufelag Akureyrar!!!!
✅75
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Mixt, Roland Garros
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dabrowski/Bopanna - Mirza/Dodig
Typ: Dabrowski/Bopanna
Kurs: 3.18
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Buki nie mają za grosz konsekwencji. Wczoraj jakieś 1.30-1.35 na Sanię i Ivana przeciwko Svitolinie i Sitakowi, a dzisiaj bardzo podobny kurs w meczu, gdzie dostają o wiele lepszych rywali. Nie ma co narzekać, tylko trzeba pobierać zawyżony kurs. Kanadyjka z Hindusem nie mieli tutaj na razie wysoko zawyżonej poprzeczki. Dwa mecze z ogórkowymi parami i spokojnie dwa razy 2-0. Niby Mirza z Dodigiem podobnie, ale już w 1R męczyli się z Jurak i Paviciem, gdzie mieli w pierwszym secie bodajże 1-4. Hinduska nie przekonuje, ostatnio w słabszej formie. Miota się w deblu z różnymi partnerkami, teraz niby ma grać na stałe ze Szwedową, ale na razie idzie im słabo, co widać po wyniku na RG. To nie ta sama Sania, która była numerem 1. Ivan w lepszej formie, z Marcelem zrobili tutaj już ćwierćfinał, ale ostatnie jego występy także tak nie przekonują. Zawsze doceniałem tego mixta, ale uważam, że nie są w swojej optymalnej formie. Skoro Rohan z Gabi mogli powalczyć na styku w Australii, gdzie urwali seta, a polegli na przewagi w meczowym taju (10-12), to myślę, ze i tutaj ich stać na równą grę, a w obliczu tego kurs, który oscyluje w granicy 3.00-3.50 jest grubą przesadą.
✅218
Dział tenisowy stoi przed Tobą otworem. Odwiedź go, zapoznaj się z ciekawymi analizami, a może sam dodasz coś od siebie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
hojot 416

hojot

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwecja
Godz: 19:00
Spotkanie: GAIS vs Trelleborgs
Typ: Obydwie drużyny strzelą w pierwszej połowie
Kurs: 4,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na poniedziałkowy wieczór wybrałem mecz ze Szweckiej ligi. Ostatnio zbytnio nic nie posiadało, ale myślę, że dziś się to zmieni, gdyż ten mecz jest bardzo ciekawy. Drużyna GAIS gra u siebie gdzie gra bardzo dobrze. Na ich stadionie pada zazwyczaj mało bramek, ale drużyna Trelleborgs przegrała dużo meczy na wyjazdach, ale za to strzelili, jak i stracili dużo bramek w ogólnym bilansie. Osobiście osobą lubiącym ryzyko polecam spróbować, ewentualnie polecam powyżej 1,5 bramki w 1 połowie(2,65).
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom