>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 5.06.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 5. Czerwca
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Godzina: 20:00
Spotkaniie :Fenerbahce - Tofas handicap [0-12,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:Jest to 1 pojedynek finałowy tej pary.Napewno zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i całej sri finałowej są gospodarze tego pojedynku koszykarze Fenerbache.W sezonie zasadniczym zajęli oni pewnie 1 miejsce w tabeli z 57 punktami zdobytymi.Na ten ich bilans złożyło się 27 zwycięstw i tylko 3 pojedynki przegrali.w fazie play-of kolejno pokonali Sakarya 2-0 i w spotkaniach półfinałowych po 3 pojedynkach Banvit 3-0.Ich rywale drużyna Tofas w tym sezonie spisywała się rewelacyjnie.Po rundzie podstawowej zajmowali 2 miejsce w tabeli z 54 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik złożyło się 24 zwycięstwa i 6 meczy przegrali.Myśle że tutaj pewnie przegrają,ale moim zdaniem niezbyt wysoko.
02/05/18 1.lT
Fenerbahce Ul. - Tofas Bursa
98:78
17/12/17 1.lT
Tofas Bursa - Fenerbahce Ul. 71:88
26/05/17 1.lT
Tofas Bursa - Fenerbahce Ul. 73:79
24/05/17 1.lT
Fenerbahce Ul. - Tofas Bursa 92:76
02/04/17 1.lT
Fenerbahce Ul. - Tofas Bursa 90:75
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-Roland Garros
Godzina: 11:00
Spotkanie: Thiem-Zverev
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 1,55
Bukmacher: fortuna
Witam! Wczoraj niestety Del Potro wygrał 3-0 i Isnerowi nie udało się wygrać nawet jednego seta, ale we wtorek również zdecydowałem się spróbować swojego szczęścia w tenisie a konkretnie w meczu ćwierćfinałowym ATP French Open. Na przeciw siebie wyjdzie dwóch niezwykle utalentowanych zawodników - Thiem oraz Zverev. Zarówno jeden jak i drugi zawodnik prezentuje bardzo wysoki poziom. Są to czołowi zawodnicy światowego rankingu ATP. Thiem zajmuje 8 pozycje a Zverev 3. Moim zdaniem nie padnie w tym starciu wynik 3-0 w jedna stronę, tylko zobaczymy dzisiaj więcej niż 3 sety. Stawka jest polfinal tego prestiżowego turnieju, więc myśle ze każdy z nich ugra przynajmniej jednego seta w tym pojedynku. Czeka nas bardzo ciekawe starcie... Moim zdaniem w tym spotkaniu nie ma faworyta. Jeśli weźmiemy pod uwagę bezpośrednie pojedynki tych dwóch zawodników to 5 na 6 razy każdy z nich ugrał przynajmniej jednego seta.
Powodzenia!
Jeśli spodobał Ci się mój typ to zostaw proszę reputkę i like’a!
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Washington Capitals vs Vegas Golden Knights
Typ: Vegas win
Kurs: 2,75
Bukmacher: Etoto
Analiza:

To będzie 4 spotkanie wielkiego finału. Stan rywalizacji na ten moment to 2:1 dla Capitals. Pierwsze dwa mecze w Las Vegas przebiegały pod dyktando Złotych Rycerzy, jednak Capitals udało się wyrwać jedno spotkanie dzięki genialnej interwencji Holtbiego w bramce oraz dobrej grze w destrukcji. Washington u siebie pokazał, że naprawdę stać go na ten tytuł i ich gra jest bardzo zdyscyplinowana. Ja jednak liczę na Vegas i ich zwycięstwo na wyjeździe. W tych Play Off przegrywali rzadko i nie zdarzyło im się przegrać 2 meczów pod rząd. Teraz stają pod ścianą i wydaje mi się że większa presja jest na graczach z Capitals, bo to oni będą chcieli obronić swój własny lód. W meczach z Tampą kiedy mogli u siebie dokończyć dzieła, coś szwankowało i męczyli się aż w 7 spotkaniach. Grają na sporej intensywności i dużo pracują w obronie, więc to może ich kosztować sporo sił. Dodatkowo w PO mają rozegrane 4 spotkania więcej. Jak dla mnie w tej rywalizacji będzie 7 spotkań, bo jest to bardzo wyrównana para. Vegas nie zagrali zbyt dobrze tego ostatniego spotkania ulegając 3:1 i teraz pora lepiej nastawić celowniki. Liczę na przełamanie i wyrównanie stanu rywalizacji na 2:2. Powodzenia!
⛔100
 
A 144

askania

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cecchinato - Djokovic
Typ: Cechinato wygra seta - TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher: Forbet
Na jutro wybrałem wg mnie bardzo pewny kurs. Kto oglądał mecz Cechinato - Goffin widział w jakim stylu włoch ograł faworyzowanego belga. Dojkovic grał z Verdasco ale widać było że ten drugi miał duży problem ze stopami i oddał mecz bez walki. Faworytem bukmacherów jest Djokovic ale wg mnie nie ma szans na zwycięsto do zera. Fajny kurs polecam
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
automatic1987 195

automatic1987

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Washington Capitals vs Vegas Golden Knights
Typ: Washington
Kurs: 1,79
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Mam odmienne zdanie od MatBie&#39;go chociaż ma dobrego nosa. W tej fazie playoff i przy takim stanie (2:1) obie drużyny są mocne i nie ma co gdybać. Uważam,że obie drużyny grają na podobnym poziomie,natomiast zauważyłem lekką przewagę w pierwszym meczu Capitols u siebie... Nie mówię,że powtórzą ten mecz,ale z całym sercem jestem za Waszyngtonem i w meczu będą decydować detale...Presja jest po obu stronach,ale zadecyduje jedynie skuteczność. Stawiam na Waszyngton ze względu,że jest to moja ulubiona drużyna,liczę ,że zagra podobny mecz jak dwa dni temu i mają za sobą publiczność... Jednak co jak co...ale doping też robi swoje .. a stawka tego meczu dałaby ogromny handicap Waszyngtonowi do osiągnięcia tak upragnionego celu. Jedno jest pewne: obie drużyny zasługują na zaszczyt gry w finałowym starciu.
✅79
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka Liga Narodów kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Polska - Argentyna
Typ: Polska -17,5 pkt handi
Kurs: 1,75
Bukmacher: forbet
Analiza:
Polska należy do jednych z nielicznych krajów w których ekscytacja z gry w rozgrywkach typu Liga Narodów jest podobna do gry w Mistrzostwach Świata lub Europy. Zazwyczaj inni rotują składami, a my rzucamy wszystko co najlepsze rozbudzając nadzieje milionów na triumf w wielkich imprezach. Od jutra gramy turniej Ligi Narodów kobiet w Bydgoszczy, gdzie naszymi przeciwniczkami będą Niemki, Belgijki i outsiderki rozgrywek Argentynki. Jutro mecz z Argentyną. W naszej kadrze zmiana kosmetyczna - Emilię Muchę zastąpiła Natalia Murek. Trzon zespołu na turniej bez zmian - Smarzek, Kąkolewska, Efrimienko. Polki w swoim ostatnim meczu pokazały jak zwycięża się ze słabymi drużynami....rozgromiły Koreę Południową 3-0, w małych punktach 75-42. Wcześniej ładna walka z Brazylią i Holandią zakończona naprawde nikłymi porażkami. Na gwiazdę naszej drużyny wyrasta Smarzek będąc aktualnie najlepiej punktującą zawodniczką całych rozgrywek. Jutrzejsze przeciwniczki - Argentyna dalej w młodzieżowym składzie, gdzie właściwie grę próbują robić rozgrywająca Sagardia i jedna ze skrzydłowych...bodajże Fortuna....reszta drużyny to na chwilę obecną mocna amatorka. Argentynki nadal bez wygranego seta w rozgrywkach....w ostatnim turnieju -17 pkt z Japonią, -26 pkt z Włochami i -25 pkt z Chinami. Co kiekawe kurs na to wydarzenie z fortunie to tylko 1,44. Powodzenia
✅75
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Poznań
Godzina: 18:00
Spotkanie: Hurkacz - Andreozzi
Typ: (Handicap +1.5 Hurkacz)
Kurs: 1.58
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Hurkacz świetny występ w turnieju wielkoszlemowym French Open. Hurkacz przeszedł kwalifikacje i w pierwszej rundzie pokonał Sandgrena w tym meczu oczywiście z doświadczonym Sandgrenem ,który nie raz sprawiał niespodzianki mimo to pokonał świetnego zawodnika po czterech setach. Następnie trafił na aktualnie czwartą rakietę świata Cilica. Oglądając ten mecz mimo pierwszych dwóch setów nie zagranych w bardzo dobrym stylu Hurkacz się podniósł i wygrał trzeci set w tie-breaku z Chorwatem. Szkoda czwartego seta ,ponieważ Hurkacz mógł zagrać z Cilicem w piątym secie niestety po dziesięciu gemach został przełamany. Znakomita przygoda naszego tenisisty. Na pewno czuję się coraz pewnie i czuję ,że jutro to udowodni. Jeśli chodzi o Andreozziego ,także zagrał bardzo dobrym turniej w French Open. Przeszedł kwalifikacje trafiając w pierwszej rundzie na Fritza. Wygrana po pięciosetowym pojedynku. Następnie trafił na Verdasco tutaj za wiele do powiedzenia nie miał. Jutro spodziewam się wyrównanego meczu. Bezpiecznie idę w ugranie przez Hurkacza seta ,ale oczywiście chciałbym żeby zagrał w kolejnej rundzie. Dodatkowo mecz rozgrywany jest w Poznaniu przed własną publicznością. Pozdrawiam trzymajcie się.

✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Narodów kobiet
Godzina: 13:30
Spotkanie: Chiny - Brazylia
Typ: Brazylia
Kurs: 1,69
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myślę, że dobrą opcją jest pogranie tutaj ekipy kobiecej z Brazylii. Poza wpadką na początku turnieju z Niemcami, idą jak burza i wygrały w Lidze Narodów 8 spotkań z rzędu. Chinki potrafią grać, dlatego można stwierdzić, że kursy stosunkowo zbliżone, jednak mają one swoje lepsze i gorsze momenty, potrafią wygrywać do 0, ale także do 0 przegrywać, jak np. z Koreą, co było niemałą niespodzianką. Myślę, że na chwilę obecną to ekipa z Ameryki Południowej jest lepiej poukładana i swój typ skieruję w ich stronę. Kurs całkiem przyjemny jak na meczyk siatkówki.
Powodzenia i pozdrawiam.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Tenis ???? Challenger Poznań
Godzina: 11:05
Spotkanie : Hubert Hurkacz - Guido Andreozzi
Typ: Hurkacz wygra seta
Kurs: 1.58
Bukmacher: fortuna
Hubert (188) to nadzieja Polskiego tenisa i myślę,że po udanym French Open będzie chciał na kortach w Poznaniu potwierdzić formę. We Francji na clayu ograł Hanfmanna, Trungellitego, Sandgrena,urwał seta Cilicowi...Guido(108) to doświadczony ziemniak z dobrym bilansem (28/8) Hubert jest jednak na fali i wierzę w jego tenisową pracę i postęp,a nie gwiazdorstwo i fochy ala Janowicz. Warunki chłopak ma... jest dobry czas na dobry wynik. Typ życzeniowy,bo trzeba zaznaczyć,że Andreozzi w zeszłym roku zaliczył w Poznaniu finał. Liczę jednak na zacięte spotkanie
Pozdrawiam ????
⛔100
powtórzony typ gliwiczanin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ???? Challenger Poznań
Godzina: 11:05
Spotkanie : Novak - Balazs
Typ: Novak
Kurs: 2,00
Bukmacher: totolotek

Na dzisiaj wybieram mecz pomiędzy Austriakiem Novakiem (217 ATP) i Węgrem Balazsem (211 ATP) Mój typ jest czysto podyktowany historia meczów obu panów w ostatnich tygodniach. Novak jak już przegrywał to z Gimeno Traverem, Brownem, Ruudem, czy ostatnio Pavlaskiem. Balazs formę miał jescze początkiem kwietnia, gdzie potrafił pokonać kilku fajnych zawodników ale teraz to same porażki i wygrane z nołnejmami. Myślę że Novak wygra to spotkanie i warto się pochylić nad tym spotkaniem.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie Rosja-Turcja
Typ: x
Kurs 3.28
Buk Fortuna
Godz: 18:00
Analiza: Towarzyskie spotkanie pomiędzy ekipami Rosji oraz Turcji, gdyby nie mistrzostwa na stadionach u tych pierwszych to Rosjan nie zobaczylibyśmy na tym Mundialu na 100%, bowiem ich wyniki były w ostatnim czasie niezwykle słabe. Gospodarze nie wygrali 6 kolejnych spotkań, dodam jeszcze że mieli wielkie problemy ze zdobywaniem bramek , najwięcej bowiem aż 3 zdołali niespodziewanie strzelić ekipie Hiszpanów , gdzie udało im się ugrać remis po 3. Rosja w swojej grupie zmierzy się z Arabią Saudyjską , Urugwajem oraz Egiptem, gra u siebie więc jest jednym z faworytów do wyjścia z grupy, na pewno łatwo im nie będzie bowiem jak wspominałem wcześniej ich poprzednie wyniki nie były dobre i nie wiadomo czy trener zdołał poukładać tą ekipę od początku. Ekipa Turcji moim zdaniem jest ciekawym rywalem, pomimo tego iż w tych mistrzostwach nie będzie dane jej zagrać, w grupie Turcy zajęli 4 pozycję , niestety zabrakło im dosyć sporo żeby się w nich pojawić, Turcy nie grali stabilnie i tracili punkty w meczach które powinni spokojnie wygrywać. W tym spotkaniu na pewno jakieś bramki zobaczymy, bowiem oba zespoły nie są znane z mocnej defensywy. Tak Rosja jak i Turcja nierzadko potrafiły tracić po 2 lub nawet więcej bramek w meczu. Ja myślę że tutaj możemy zobaczyć remis oraz podział punktów, lub minimalną wygraną zespołu Czerczesowa, stawiam na dokładny wynik 1:1 lub 2:1 dla Rosjan.
✅228
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 309

wonsu1910

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Roland Garros , Francja
Godzina: 14:00
Spotkanie: Thiem - Zverev
Typ: Thiem i over 37,5 gema
Kurs:
2,70
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Wchodzimy w ciekawszą fazę tego turnieju. To już ćwierćfinały. Dobry pojedynek zapowiada się jutro,w poludnie, kursy w miare wygórowane. Ja tutaj stawiam na młodego 24-letniego Austriaka. W turnieju tym pokonywał jak dotąd Ivashke 3:0, Tsitsipasa 3:1, Berrettiniego 3:1 oraz Nishikoriego 3:1. W każdym z tych meczów był faworytem, lecz w trzech oddał seta. Z drugiej strony kolejny młody zawodnik Alexander Zverev, nazywany królem pięciosetówek. W turnieju tym pokonał Berankisa gładko 3:0, pozniej Lajovicia 3:2, Dzuhmura 3:2, gdzie juz byl w bardzo ciezkiej sytuacji oraz Czaczanowa również 3:2. Przecież on musi byc strasznie zmeczony po tych wszystkich bojowych spotkaniach ???? Nie da rady przez cały turniej wygrywać wszystkiego po 5 setach. Uważam, że limit szczęścia został wyczerpany ???? i że jutro seria Zvereva zostanie przerwana na korzyść Dominica. W każdym meczu Zvereva oprocz pierwszej rundy z Berankisem mielismy over setowy 37,5 gema, to samo w meczu Thiema(oprocz 1 rundy z Ivaskha) . Panowie Ci mierzyli się ze sobą już ze sobą 6 razy. 4 razy wygrał Thiem, dwa Zverev. We francji na tym samym turnieju spotkali się 2 lata temu. Wygrał Dominic 3:1 po 44 gemach. Liczę na powtórkę z rozrywki.
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open
Godzina: 15:30
Spotkanie: Cecchinato - Djokovic
Typ: Cechinato +1.5
Kurs: 5.25
Bukmacher: totolotek

Novak nie powiedziałbym, że specjalnie mi imponuje. Makaron z drugiej strony o dziwo gra rewelacyjnie. Samo trzymanie serwisu z jego strony wygląda dosc imponująco. Novak myślę że nie jest w swojej optymalnej formie, ale liczę ze może wymeczy to spotkanie. Na pewno jeśli Włoch wygra jeden z 2 pierwszych setów to ma szansę. Typ bazuje tez na tendencji w tenisie, gdzie zawodnicy mają turniej roku w swoim wykonaniu i naprawde trzeba wiele by ich obalić i uważam, że djokovic może nie dać rady.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Vegas Golden Knights wygrają i będzie powyżej 5,5 bramek w meczu
Kurs: 5,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po rozegraniu trzech spotkań jest 2:1 dla Washington Capitals. Wobec tego dla Vegas konieczne jest wygranie tego meczu, bo z 1:3 mogą się nie podnieść. Wszystkie mecze były dość wyrównane. W każdym ze spotkań sporo się działo, było wiele dobrych sytuacji bramkowych. W pierwszym meczu goli było sporo, w dwóch następnych już mniej, ale i tak w tych meczach akcja toczyła się bardzo szybko, ale brakowało skuteczności. Spodziewam się, że ten mecz też taki będzie, ale liczę tu na lepszą skuteczność obydwu drużyn, zwłaszcza Vegas. Gra Las Vegas może się podobać, fajnie potrafią konstruować swoje akcje. Spodziewam się też, że sędziowie trochę bardziej będą sprzyjać gościom, bo wiadomo, ze im dłużej trwa seria, tym większe pieniądze z tego są. Washington Capitals w tych playoffach u siebie sporo przegrywali, więc nie jest to żadna twierdza. Widzę tu zwycięstwo Vegas i powyżej 5,5 bramek w meczu.
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Brazylia
Godzina: 01:00
Spotkanie: Parana vs Fluminense
Typ: Parana = DNB
Kurs: 1,83
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mecz miedzy 19 i 9 zespolem w tabeli.
Faworytem sa goscie - maja dobra forme ostatnio - 2 wygrane i remis , do tego grali w Copa Sudamericana . Sa zespolem dojrzalszym i lepszym niz beniaminek - Parana .
Dzis dodatkowo u gospodarzy 3 nie zagra .
Jednak zauwazylem w grze Parany znaczny postep z kazdym meczem.Jeszcze nie wygrali , ale uwazam , ze dzis nie przegraja . Moga wygrac .
Fluminense moze zlekcewazyc ich dzis ,
✅83
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Estonia
Godzina: 19.30
Spotkanie: Tallina Kalev-Levadia
Typ: Powyżej 6.5 Bramek
Kurs: 9.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na wstępie zaznaczę,że bezpieczniejsze są niższe linie ????
Aczkolwiek na moje mecz dość podejrzany,ale i ze sportowego punktu widzenia ma to rację bytu.
Już wyjaśniam-dość dziwne H2H-na wyjeździ padały tutaj ciekawe wyniki 0:6 0:7 0:8-mówię o meczach wyjazdowych Levadii-u siebie często notowali niższe wyniki.. Oczywiście h2h dość odległe,ale warte wspomnienia.
Co do sportowych aspektów. Tallina przegrała U SIEBIE Z TULEVIKIEM-drużyną ktora strzelila zaledwie 9 bramek w lidzę.. CO przy Levadii ( strzelone 53 bramki w lidze-najlepsza ofensywa ligii )-wygląda dość mizernie. Skoro Tulevik strzelił im dwie bramki,Paide im strzeliło 3,to ile może strzelić Levadia? No moim zdaniem sporo... Nie wiem czy będzie to aż 7 bramek,jednak ja próbuję ????
Bardzo interesująca wyglądają linie 3.5/4.0 ????
Pomogłem? Zostaw proszę reputkę ????
Typującym i Grającym życze Powodzenia ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Washington Capitals - Vegas Golden Knights
Typ: Caps wygrają i będzie under 6,5 bramek w meczu
Kurs: 3,2
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Chłopaki juz duzo podali typów na ten mecz ja to troszkę inaczej widzę krotko dlaczego tak....Caps graja bardzo dobrze równo przede wszystkim poprawili grę w obronie eksperci amerykańcy sie zachwycają ze wnieśli poziom obrony na niesamowity poziom walczą czyszcza wszystko przed Holtbym a on sam broni bardzo dobrze pewnie choc w ostatnim meczu podarował gola Rycerzom konkretnie Noskowi...Caps maja bardzo równe formacje bardzo dobrze wyglądają fizycznie Trotz świetnie to pookładał wiadomo ze pley offy i stanleya wygrywa sie obrona a ta jest na mega wysokim poziomie.Vegas musi cos zmienić....zacieli sie w ataku popełniają więcej błędów w obronie....Caps wiadomo Ovi gwiazda tych finałów pley offow świetnie rozumie sie z Kuzim graja skutecznie jak na razie wyglądają lepiej miłego oglądania :}}
⛔100
 
A 498

addam44

Użytkownik
Dyscyplina;Pilka nozna;Malezja;Super League
Godzina;16.00
Spotkanie;Kedah-Kelantan
Typ;1(-1.5gola)
Kurs;2.14
Bukmacher;Unibet
Analiza;
Czwarty w tabeli Kedah bilans 13-6-3-4 podejmuje ostatni tj.dwunasty w tabeli Kelantan 13-2-2-9.
Kedah 01.06 przegral u siebie 0-2 z trzecia od konca Malacca co zakladam bylo dla nich zimnym(zwlaszcza w tym klimacie ???? )prysznicem i outsidera nie zlekcewaza wygrajac z nim przynajmniej dwiema bramkami.Podobnie jak to mialo miejsce w 2017r gdy u siebie Kedah wygrywal z Kelantanem;
2-0
5-0.
Licze na to tym bardziej ze trzy ostatnie mecze wyjazdowe Kelantan przegrywal odpowiednio;
4-0
5-1
2-0.
⛔100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 12:00
Spotkanie: ENCE - Spirit
Typ: Spirit
Kurs: 1.88
Bukmacher: LVBet
Analiza:
Dzisiaj w samo południe rozpocznie się półfinałowe spotkanie turnieju GG.BET Majestic - ESL One Cologne Qualifier, którego zwycięzca pojedzie na finały ESL One w Kolonii.
Mecz rozegrany zostanie w Moskwie, gdzie gospodarze podejmą fińską drużynę ENCE.
Finowie nie pojawiają się tak często w oficjalnych meczach więc za dużo o nich nie wiemy. Ostatnio porazka z Envy i dwie wygrane na Kinguin. W przeciwieństwie do Spirit, ktore w ostatnim czasie widzimy dosyc czesto. Są w świetniej dyspozycji co pokazują ich wyniki, m. in. Awans do Miniora z regionu CIS (bez straty mapy). W lidze ESEA też nieźle sobie radzą mają 2 wygrane (m. in. z Virtus Pro) oraz porażka z Fragsters 16:14. Sądzę również, że indywidualne umiejętności też są na korzyść Spirit. Zatem uważam, że powinni ten mecz wygrać ale ryzyko jest dosyć spore gdyz jest to format BO1 czyli na jednej mapie.
PS. Po informacje na temat drugiegiego półfinału zapraszam do dzialu e-sport: https://forum.bukmacherskie.com/threads/counter-strike-global-offensive-temat-ogolny.126751/page-33#post-6668646
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom