>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.07.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U19
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gruzja U19 - Szwecja U19
Typ: Szwecja
Kurs: 2.10
Bukmacher: forBet
Analiza:
W rozgrywanych w Gruzji Mistrzostwach Europy U19 drużyna gospodarzy zmierzy się ze Szwedami w drugiej kolejce rozgrywek w grupie A. Moim zdaniem zwycięstwo w tym spotkaniu odniosą młodzi piłkarze reprezentacji Trzech Koron.
Powiedzmy sobie szczerze, Gruzini grają w tym turnieju jako gospodarz, gdyby nie ten fakt to na pewno nie byłoby ich w tym turnieju. Poziomem znacznie odstają od reszty drużyn grających na Euro, szczególnie że tylko 7 ekip nie licząc gospodarza kwalifikuje się do tych rozgrywek, więc grają tam tylko najlepsze ekipy w tej kategorii wiekowej. Wprawdzie w pierwszym meczu z Portugalią przegrali tylko 0:1. Szwecja natomiast przegrała 1:2 z Czechami. Mimo wszystko myślę, że reprezentanci Szwecji to zawodnicy o wiele bardziej doświadczeni i lepiej wyszkoleni. W meczu z Czechami byli minimalnym faworytem u bukmacherów i gdyby udało im się wygrać to dziś kurs byłby na pewno na Szwedów nieco mniejszy, myślę że po 2.10 warto zagrać na Szwecję. Mimo porażki z Czechami nie pokazali w tym meczu złego futbolu.
⛔100
 
makaveli23 138,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Northern NSW - Round 14
Godzina: 11:30
Spotkanie: Lake Macquarie - Charlestown City Blues
Typ: over 3.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz w ktorym spodziewam sie przynajmniej 4 bramek odbedzie sie juz za niecale 30 minut i bedzie to spotkanie w Australijskiej NSW Northern pomiedzy Lake Macquarie a Charlestown City Blues. Jeszcze kilka kolejek wyjazdowych przed siegajac juz nawet do poczatku tego sezonu Charsletown mialo niezla serie wygranaych wyjazdowych gdzie padały duze wyniki z rzedu jak 3-1, 3-2, ale ostatnio cos opadli i zanotowali na wyjazdach 4 z 5 porazki z ostatnich 5 meczy. Teraz liczę na przelamanie tej serii i tym samym na niezo wyzszy wynik bramkowy a pozwoli na to ekipa LAKE MAqiure która ostatnio stracila po 3 bramki z rzedu w dwoch meczach. Teraz mecz bedzie bardziej wyrownany bo obie sąsiaduja ze sobą w tabeli i choc wyglada to remisowo to jednak zadna z tych druzyn za bardzo remisu nie lubi, więc w takim razie liczę na ofensywny pojedynek.
⛔100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: pilka nozna - Japonia- J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: G-Osaka vs Kashima
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bwin
Dziś na Suita City Soccer Stadium w Osace powinno być ciekawie , jak już wyżej kolega wspomniał Kashima nie poległa jeszcze w tym sezonie w meczach wyjazdowych 7-0-0 i 16:5 w bramkach , ostatni ich występ na wyjeżdzie to wygrana 3:2 z Kashiwą i dziś również liczę na sporo bramek , Gamba u siebie także nie zły bilans bramkowy bo 16:5 i tylko jedna porażka co prawda jak już zostało wspomniane o Gambie że gra lepiej na wyjazdach bo tak jest 6-1-1 ale gole 15:10 tak więc jedna bramka więcej zdobyta w domu na Suita City Soccer Stadium dlatego też liczę na bramki z obu stron no i że goście wyśmienicie na wyjazdach możemy liczyć na przynajmniej 4 bramki , jak będzie czas pokaże !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 14:30
Spotkanie: Jiri Vesely v Fabio Fognini
Typ: Fognini wygra mecz
Kurs: 1.74
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W drugim meczu tegorocznego Wimbledonu spotyka się zajmujący 48 pozycję w rankingu ATP Czech Jiri Vesely z plasującym się nieco wyżej w rankingu (29) Włochem Fabio Fognini. W pierwszym meczu Czech wygrał po 5-cio setowej &quot;bitwie&quot; z Ukraińcem Illa Marczenko (117), natomiast Włoch łatwo i szybko (3:0) uporał się z powracającym po kontuzji Rosjaninem D.Tursunovem.
Ze sobą spotkali się dwukrotnie na korcie ziemnym w 2015 roku i oba te spotkania wygrał Fabio Fognini (17.02.2015 Rio de Janerio 2:1, 20.07.2015 Umag 2:0).
Postawa w odbywającym się turnieju oraz pojedynki między sobą świadczą o tym, że faworytem tego meczu jest Fabio Fognini. Kolega wcześniej zagrał over 3,5 seta, ja bardziej spodziewam sie 3:0 dla Fabio, jednak stawiam ostrożnie na winner. Powodzenia!
✅74
 
J 54

johnyx

Użytkownik
Dyscyplina : Counter-Strike : Global Offensive, ESL ONE Cologne
Godzina : 19:00
Spotkanie : NIP - mousesports
Typ: NIP
Kurs: 1.68
Bukmacher : Fortuna
Spotkanie dwóch drużyn które jak na razie radzą sobie świetnie w tym turnieju. NIP pokonało w dobrym stylu G2- jednych z faworytów 16-6 i Cloud9 16-12. Pokazują, że po zmianach w składzie ich gra znacząco się polepszyła. Z drugiej strony mous, drużyna której raczej nikt nie podejrzewa o dobrą grę, mają jednak oni świetnych aimowo, indywidualnie zawodników. W niektórych momentach są po prostu nie do powstrzymania. Jest to drużyna jednak niezgrana, każdy zawodnik innej narodowości, co przekłada się na ich zgranie. Do tej pory pokonali porządne FaZe oraz średniawe Fnatic. Bilans ich spotkań w 2017 to 3-1 dla mouz, jednak odbywały się one kiedy nip miało spore problemy, przed zmianami personalnymi. Dodatkowo były to rozgrywki online, gdzie mouz jest zdecydowanie lepsze aniżeli w offlinowych rozgrywkach.. Sporo może zależeć od mapy, jak to zawsze w Bo1, ale liczę na doświadczenie takich zawodników jak Get_right czy forest.
✅68
 
K 0

kacperszymon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,mecz towarzyski
Godzina: 19.00
Spotkanie: Apoel Nikozja-Panionios
Typ:1
Kurs: 1.65
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzisiaj w meczu towarzyskim zmierzy się mistrz Cypru oraz druzyna z Grecji.Mistrz Cypru średnio radzi sobie w meczach towarzyskich,ostatnio jednak wygrali 3:1 (29 czerwca) Panionios w ostatnim meczu pokonał faworyzowaną dryżynę Olympiakosu 2:1.Uważam jednak że Olympiakos odpuścił sobie ten mecz a Apoel jednak zagra o pełną pulę w tym spotkaniu.To jest jednak mecz towarzyski a jak wiemy rządzą się one własnymi prawami,jednak szanse Apoelu oceniam dzisiaj na ok 85%.Uważam że dzisiejszego meczu sobie nie odpuszcza bo jak wiemy zbliżają się mecze o wejście do LM.Apoel zagra swój mecz już 12 lipca toteż wydaje mi się że dzisiaj zobaczymy może nie podstawowy ale mocny Apoel.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ???? :cool:
✅65
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 16:00
Spotkanie: Lucas Pouille - Jerzy Janowicz
Typ: Jerzy Janowicz
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W drugiej rundzie Wimbledonu najlepszy z Polaków mierzy się z trzecią francuską rakietą tenisa pojedynczego. Faworytem wśród bukmacherów słusznie jest Pouille, który na przestrzeni ostatnich lat prezentuje stabilną formę, czego nie można powiedzieć o Polaku. Idę jednak w stronę Janowicza, ponieważ nie jest trudno zauważyć, że jest w formie. Wygrana z mistrzem juniorskiego Wimbledonu - Shapovalovem była zdecydowana. Jerzyk był o 2 poziomy wyżej jeśli chodzi o grę w tenisa, z kolei Kanadyjczyk był tak długo w grze ze względu na swój imponujący serwis. Właśnie ten aspekt musi Łodzianin poprawić. W poprzednim spotkaniu 20-4 w asach serwisowych dla rywala. Słaby bilans, z pewnością na trawie musi Janowicz łapać więcej asów, ale co może cieszyć to, to że dobrą grą nadrobił braki pierwszego podania. Pouille wygrał z Jazirim, który prezentuje się na dzień dzisiejszy o poziom niżej od Janowicza, nie świadczy o tym co prawda ranking ATP, lecz forma. Szkoda, że drabinka nie była bardziej łaskawa dla Polaka, ale jak chce wrócić na swoje miejsce w TOP50 musi wygrywać takie mecze. Szanse dzisiejszego spotkania 55-45 na korzyść Francuza, ale kurs kusi więc próbuję.
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 2

miikoo

Użytkownik
Dyscyplina : CS:GO ESL ONE Cologne
Godzina : 19:00
Spotkanie : NIP - mousesports
Typ: mouse
Kurs: 1.94
Bukmacher : Fortuna
Jak dla mnie w tym spotkaniu faworytem jest mouse . Zacznę może od tego że NIP jest po zmianach, get_right to już nie ten sam get_right co kiedyś doświadczenie ma, ale gra już słabo . Nie rozumiem trochę dlaczego różne narodowości miały być przeszkodą. Co do samej formy NIP zaskakuje formą jak na team świeżo po zmianach, lecz mouse w kwalifikacjach do Majora ( wiem że niższy poziom ) 3-0 na tym turnieju zaczynają od 2-0, młody ropz gra świetnie, lowel z deaglem potrafi zrobić magię . Nip wygrał z G2 na cashe który zawsze był ich mainem, nie wiem jak jest po zmianach, ale przypuszczam że nadal trzymają się tej mapy . Jedyną przeszkodzą jak dla mnei jest to że mouse jedzie na Majora, ale patrząc że nie jest to drużyna która osiągnęła wiele w przeszłości jak np. Fnatic, to będą walczyć na tym turnieju bo wiedzą że na Majorze będzie raczej bez szans.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera C Metropolitana
Godz: 20:00
Spotkanie: Argentino de Quilmes - San Miguel
Typ: Argentino de Quilmes
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na Play Offy do argentyńskiej Primera C Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu o awans do półfinałów na Argentino de Quilmes zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Argentino de Quilmes a gościem będzie drużyna Club Atlético San Miguel.
Jest tylko jeden mecz w tej fazie Play Off u zespołu który w tabeli ligowej zajął wyższe miejsce.
Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy u siebie w sezonie zasadniczym rozgrywali dobre spotkania tracąc mało bramek do tego grając równo i u siebie i na wyjazdach czego nie można powiedzieć o gościach którzy większość swojego dorobku ligowego zdobyli u siebie na wyjazdach nie grając już tak skutecznie co może dla nich w tym spotkaniu skończyć się porażką.
⛔100
 
T 37

tyxante

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon Singiel M
Godzina: 13:35
Spotkanie: Fognini F - Vesely J.
Typ: Fognini F (-1.5 seta) - Vesely J 1
Kurs: 2.18
Bukmacher: Fortuna
Analiza:Fognini w formie, jego marka i serwis bardziej mnie przekonuje niz rywala, Fognini równiez powinien byc mniej zmęczony od Vesely&#39;ego - gdyz jego wygrana nastapila po trzech granych setach(wygrał 3:0), zaś Vesely pomęczyl się troche więcej (wygrał 3:2). Jeśli obaj zawodnicy zagraja na maximum możliwości, to wg mnie Fognini to spotkanie wygra. Vesely może urwie seta, a że dwa lub wygra, to już wątpię. Stąd też mój typ i stawiam 3:1 lub 3:0 dla Fogga.
✅118
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Wiajcie ! Wczoraj bardzo dobre proby z mojej strony ;) TNS wygral-szkoda tylko ze jedna bramka,a druzyna z Malty zremisowala i bylo blisko fajnego kursu ;) Na dzis wypatrzylem ciekawy zaklad
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy u19
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gruzja u19-Szwecja u19
Typ: Indywidualna suma drużyny: Szwecja Powyżej 2 Goli
Kurs: 3.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie wiem czym jest podyktowany tak wysoki kurs na takowy zakład. W meczu Szwedów bramki lubią padać i to hurtowo,a i Szwedzi potrafią je zdobywać.
Oczywiscie przejrzalem sobie rankiem wszystko fora i strony bukmacherskie i podobnie jak wczoraj przy Europie widzę masówkę w stronę Gruzji-,,bo zagrala dobrze z Portugalią&#39;&#39;-nie powiedziałbym,że zagrali tam dobrze-Portugalia zagrala tam tak jak graja wszystkie kadry Portugalii-najmniejszym nakładem sił,mało efektownie,ale efektywnie-nie zdziwie sie jak Portugalia w takim stylu przepchnie się do Finału. Ile w tamtym spotkaniu Portugalczycy oddali strzałow? Powinien leciec strzal za strzalem,akcja za akcja,a Oni nic-wiec nie dziwmy sie ze to Gruzja poszla do przodu-gdyby tak zagrali przeciwko San Marino to i San Marino sprobowalo by swojego szczescia...
Gruzja to ekipa bardzo waleczna i tego odmowic im nie mozna-w przeciwienstwie do swoich sarszych kolegów,którzy czasem jak nie idzie to po prostu pajacują,to Ci chłopcy grają zawsze z sercem do końca,choćby nie wiem jaki byl wynik-to jest fakt i tego nie neguję,że dziś murawę będą gryźć.
Natomiast Szwedzi-zespół technicznie bardzo dobrze wyszkolony i przede wszystkim jak każdy zespół Szwedów-ułożony taktycznie. No fakt-starszej młodzieżówce na Naszych boiskach nie poszło,ale chyba każdy kto oglądał tamten turniej przyzna,że Szwedzi mają na prawdę świetnych młodych zawodników ;) I wręcz uważam,że owa porażka na Polskim Euro spowoduję,że tutaj Szwedzi będą chcieli zajść jak najwyżej i od samego początku dzisiejszego meczu będą chcieli pokazać swoją siłę ;)
Suma powyzej 2.5 bramek Szwedów po kursie 3.80 nieco bardziej ryzykowna,bo bez zwrotu w przypadu dwoch bramek,natomiast powyzej 1.5 bramek po kursie 2.15 wydaję się mocną opcją.
Moja stawka na to spotkanie: 3.5/10
Pomogłem? Wciśnij proszę ,,dzięki&#39;&#39;.
Typującym i Grającym życzę Powodzenia !
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:30
Spotkanie: Steve Johnson - Radu Albot
Typ: 2
Kurs: 5,10
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie drugiej rundy turnieju wielkoszlemowego. W pierwszym spotkaniu Johnson wygrał z Argentyńczykiem Kickerem 3-0 (6-4 , 7-5, 6-3), natomiast Albot pokonał innego Argentyńczyka Bagnisa 3-1 (4-6, 6-4 , 7-6 , 7-6). Faworytem tego spotkania z pewnością jest Johnson, który jest w ostatnim czasie w wyższej dyspozycji i przede wszystkim w pierwszym meczu odprawił swojego rywala bez większych problemów natomiast Radu miał ciężką przeprawę z Bagnisem i mecz trochę czasu mu zajął. Mołdawianin swój mecz grał 3 godziny i 37 minut natomiast Steve uporał się z rywalem w 2 godzinki (bez jednej minuty). Czas spędzony na korcie z pewnością swoje robi i teoretycznie do tego spotkania bardziej świeży powinien być Amerykanin. Ja jednak mimo wszystko idę w tym spotkaniu w niespodziankę. Może Johnson wydaje się być mocniejszym graczem przed tym pojedynkiem ale z kursami to buki tutaj przesadziły. Johnson jest bez wątpienia faworytem w tym starciu ale nie na kursy w przedziałach 1,15-1,22 bez przesady. Wolę w takim razie iść w stronę Albota, który jak najbardziej jest w stanie sprawić tutaj niespodziankę. Obaj tenisiści są trochę do siebie podobni. Owszem Johnson jest wyższy i ma mocniejszy serwis ale Albot za to jest bardzo sprytnym graczem i tutaj Amerykanin nie będzie miał łatwej przeprawy. Podobni są pod tym względem, że obaj wygrywają na kortach o różnych nawierzchniach. Obaj wygrywają mecze zarówno na trawie, jak i cegle i kortach z nawierzchnią twardą a więc pod tym względem są dość uniwersalnymi graczami. Może nie osiągają jakiś wielkich wyników i nie wygrywają turniejów za często ale na każdej nawierzchni w miarę sobie jakoś radzą. Na trawie mocniejszy wydaje się być Johnson, który nawet wygrał w tamtym roku turniej trawiasty w Nottingham ale nie lekceważyłbym Albota, który jest w stanie w tym meczu zamieszać. Obaj panowie na kortach spotkali się do tej pory 1 raz a miało to miejsce w październiku tamtego roku w Sztokholmie na turnieju z nawierzchnią twardą i wówczas górą był Albot wygrywając 2-0 (6-3 , 6-4) a więc ten serwis Amerykanina nie jest nie do przełamania przez niego. Próbuję zatem w stronę Mołdawianina, wprawdzie tamten mecz to była inna, ranga inna nawierzchnia itd. itd. ale skoro raz był w stanie wygrać z tym graczem to teraz też go na to stać. W tamtym pojedynku nie dał mu większych szans więc może akurat gra Johnsona mu leży. Po takich kursach wolę zaryzykować na niespodziankę w tym spotkaniu, bo myślę, że stać na nią Albota.
⛔100
 
M 0

martulka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bohemians-Dundalk
Typ: handicap 1:0 , Typ Dundalk
Kurs: 2,0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Rozpędzone Dundalk zagra dzisiaj z Bray. Wicelider ligi Irlandzkiej wygrał wszystkie swoje ostatnie 4 wyjazdowe spotkania, z Bray 3-0, z Droghedą aż 6-0, z St.Patrick 2-0, z Limerick 3-0. W dodatku wysoko i do zera. W strzelaniu bramek przodują McMilan (12 bramek w tym sezonie) i McElaney (8 goli). Ale w ostatnim meczu z nie byle kim, bo 3 drużyną tabeli Bray dołączył do nich z 2 trafieniami Benson.
U siebie Dundalk zanotował 2 ostatnie wygrane, również do zera: z Galway 0-2 i Finn Harps aż 4-0.
Bohemians nie potrafił niedawno w domu strzelić bramki przedostatniej w tabeli Droghedzie. Przegrali też 0-2 z Shamrock...

H2H to 4 ostatnie wygrane ekipy Dundalk, dwa mecze po 2-0 i 2 mecze po 2-1.
Idę w kierunku wygranej Dundalk w handi
 
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga egipska
Godzina: 20:00
Spotkanie: El- Sharqeya - Misr Elmaqasach
Typ: 1
Kurs: 6.0
Bukmacher: forBet
Analiza:
Dzisiaj ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka egipskiej ligi pomiędzy drużynami Shargui i Lel Makasy. Co ciekawe obydwie drużyny mają już przesądzony los. Sharguia spada natomiast Lel Makasa kończy na 2 miejscu. Można więc powiedzieć , że mecz jest grany o pietruszkę i to zdecydowanie. Z tego co mi wiadomo drużyna gości nie wystawia dzisiaj podstawowego składu natomiast gospodarze na pewno chcieliby chociaż trochę swoich kibiców z szmatką na głowie pocieszyć i dać nadzieję na to , że w 2 lidze będą się starać już wypaść lepiej. Moim zdaniem typ warty ryzyka tym bardziej , że drużyna gospodarzy u siebie źle nie grała przez ostatnie kolejki. Warto zauważyć , że drużyna gości dosyć niedawno przegrała z drużyną Petrojet , gdzie bukmacherzy stawiali Lel Maksę w roli faworyta. Petrojet był wtedy po kursie 7,0. Myślę, że dzisiaj drużyna gości również odpuści a Sharguia będzie cieszyć się ze zwycięstwa. Powodzenia !
⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,mecz towarzyski
Godzina: 17.00
Spotkanie: GKS Katowice - Karpaty Lwow
Typ: Karpaty
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza będzie krótka bo z telefonu i zbyt wiele nie wiem o drużynie Karpat więc wiele też napisać nie mogę,wiem tylko że to nie są jakieś slabiaki ,nie dawno wygrali pewnie 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec w Wodzisławiu gdzie Zagłębie jest na obozie.
GieKSa przygotowuje się do sezonu,prawdopodobnie jeszcze nie jest kadra zamknięta. Dużo zawodników opuściło Katowice jak i kilku przybyło.Moze nie jakieś głośne nazwiska ale zapewne są to wzmocnienia. Moim typem kieruje to że GieKSa pod wodzą nowego trenera Mandrysza i nowych piłkarzy nie jest zgrana. Gra wygląda słabo,że Śląskiem mieli spore problemy.Gdyby okres był już bliżej końca i kadra zamknięta,nie wiem czy zdecydował bym się na taki typ. Teraz w tym czasie gram na Karpaty bo dobrym kursie.
Powodzenia !
✅100
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon Singiel M
Godzina: 17:00
Spotkanie: Murray A. - Brown D.
Typ: powyżej 3,5 seta
Kurs: 2,26
Bukmacher: eFortuna
Analisis :
No cóż, wracama do typowania Szkopa Murray&#39;a, którego wprost nie cierpię, wobec czego nie pozostaje mi nic tylko zagrać przeciw niemu. Wygrana jego z Brownem jest wysoce prawdopodobna, nie sądzę by jamajski Niemiec dał radę n. 1 ATP (a nie spadł już&gt;? Spadnie po UK open), choć z całego serca mu tego życzę. Kursy na winnera więc nie warto grać, ostatnio też typowałem tego pewniaka, że Murray wygra mecz i poszedł w kichę. Olewał kurs na zwycięstwo (Brown za 8,6), zagram 120 mln Eurobiznes dollarów na to że Dustin aka &#39;Dreddy&#39; Brown wygra choć 1 seta. Podtrzymuję moje przemyślenia, że Marrej ma słabe pierwsze sety, długo się rozgrzewa, jednak później faktycznie może zagrozić każdemu. Bukmejkery nie stawiają sprawy na ostrzu noża, over 3,5 za 2,26 myślę można zagrać.
⛔100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, klubowe towarzyskie
Godzina: 17:00
Spotkanie:piast Gliwice - Fulham
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bukmacher: forBet
Analiza:
Już za chwilę mecz towarzyski, gdzie w Opalenicy Fulham, który zajął 6 miejsce w zapleczu Premier League przyjedzie podjąć Piast Gliwice. Nie ma informacji o składach, ale jeśli Fulham chociaż kilku z podstawowej kadry zabierze na to spotkanie, to nie ukrywam - wynik może zaboleć polskiego Piasta. Mogą zderzyć się dwie rzeczywistości, mianowicie dwa światy futbolu - liga zwana Ekstraklasą z klubem, który występował przez lata w Premier League. Tam jest zupełnie inna częstotliwość treningu, rozgrywania spotkania, ogółem - poziomem ekstraklasa nie dorównuje nawet Championship. To będzie przedostatni sparing Piasta w tej rundzie przygotowawczej, pozostanie im bowiem jeszcze zagrać mecz z Sigma Ołomuniec. Jak dotąd polski klub ma fatalny bilans tych sparingów, gdzie zremisował raz, a przegrał z kretesem trzykrotnie, między innymi z Pogonią Szczecin, czy GKS Tychy. Fulham to jednak jest inna półka i kurs w okolicy 2.0 trzeba brać z pocałowaniem ręki.
✅100
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon Singiel M
Godzina: 19:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: R. Nadal - D. Young
Typ: Nadal wygra / over 29.5 gema
Kurs: 2,03
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
dziś po raz kolejny proponuję Wimbledon. Jak na razie to co zostanie zapamiętane z 1 rundy tego turnieju to, poza porażką Wawrinki, zdecydowanie zbyt wiele skreczowanych spotkań. Dziś idę w Rafę jednak uważam, że czarnoskóry Young nie będzie dla niego tak łatwą przeprawą jak Millmann. Owszem, Rafa raczej powinien poradzić sobie w 3 setach, jednak uważam, że w tych 3 partiach Young jest w stanie urwać mu przynajmniej 12 gemów. Oczekiwania wobec Nadala na Wimbledonie są ogromne mimo iż trawa nie jest jego ulubioną nawierzchnią. Od gracza tej klasy wymaga się po prostu wygrywania, nie ważne na jakiej nawierzchni przychodzi mu grać. Praktycznie zawsze jest faworytem (nie licząc spotkań ścisłej czołówki między sobą). To jest pewnego rodzaju atut jego przeciwników, gdyż ci często nie mając nic do stracenia po prostu wychodzą rozegrać fajny tenis i nie są tak stremowani jak w przypadku spotkań z przeciwnikami o porównywalnym potencjale. Tutaj niejako upatruję szansy na zagranie fajnego meczu przez Younga. Nie oszukujmy się - na zwycięstwo Amerykanin ma tutaj nikłe szanse, ale jednak nie jest to &quot;przypadkowy&quot; gość. Dotychczas panowie rozegrali między sobą 2 mecze, w których gładko wygrywał Rafa. Liczę na to, że dziś tak gładko już mu na trawie nie pójdzie (oba poprzednie zwycięstwa na korcie twardym).
Mam nadzieję, że spotkanie Nadala (#2) z Youngiem (#43) przyniesie nam sporo emocji i over gemowy zostanie pokryty z zapasem
pozdrawiam i powodzenia
✅103
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
9 1

9kubaa9

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis Wimbledon Singiel Kobiety
Godzina:20-15
Spotkanie:Ostapenko. J - F.Abanda
Typ:2
Kurs:6,10
Buk:Fortuna
Młodziutka kanadyjska ciemnoskóra zawodniczka, to dla mnie rewelacja turnieju ogladałem jej mecz z filigranową Narą Kurumi i wyglądała świetnie, fakt trzeba wziąść pod uwage ze byla zdecydowanie wyższa, co za tym szło że siła fizyczna co ma ogromne znaczenie na trawiastej nawierzni miało przełozenie na &quot;pierwsze pierdyknięcie&quot; ide dalej w jej kierunku ponieważ miala mecz wczesniej z silną fizycznie rosyjską nizej notowaną w rankingu Ałłą Kudriawcewą i pokazała ze grać w tenisa potrafi, Ostapenko bardziej musi , oczywiscie jest faworytką w tym spotkaniu ale przegrywa i odpuszcza bardzo duzo setów, jesli &quot;małolatka&quot; zagra na swoim poziomie i wygra 1 seta, obstawiam spokojne 2-0 ponieważ nerwy w Łotyszce tez mogą wziąść góre, kursy totalnie przesadzone, dla mnie to valubet dnia i biorę go z przyjemnością.
_________________________
&quot;Czasami dzieją się rzeczy, na które nie mamy wpływu&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 20:05
Spotkanie: Rosja - Kanada
Typ: Kanada
Kurs: 3.35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Raczej nie jestem pewny typu, ale kurs na Kanadę wydaje się mocno przesadzono bo Stephan Antiga już z Kanadą pokazał, że zwycięstwo z Polską mistrzostwa świata to nie był przypadek i trener z niego jest co najmniej dobry dostając się z Kanadą do Final Six z przeciętną Kanadą. Rosja dzisiaj wystąpi najprawdopodobniej znowu w dość okrojonym składzie a jest to drużyna która w tym sezonie lś grała przeważnie w kratkę przeplatając dobry występ słabym.
✅235
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom