>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.07.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
D 219

dolgo

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Wimbledon kobiety
Godzina: 16:20
Spotkanie: Kenin-Diatchenko
Typ: Kenin wygra pierwszego seta i spotkanie
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Przyznam ze nie ogladalem meczu Sharapovej z Diatchenko ale licze na to ze Maria go przegrala a nie Diatchenko wygrala, Sharapova po French Open zrobila sobie wakacje zero meczy na trawie przed Wimbledonem i skonczylo sie jak sie skonczylo. Diatchenko przeszla kwalifikacje i mysle ze dzis zakonczy przygode z Wiimbledonem. Kenin w tym roku urwala seta Kvitovej i Wozniackiej a na trawie niedawno pokonala Garcie. w pierwszej rundzie odprawila Sakkari. Moim zdaniem jest lepsza zawodniczka, swiadcza o tym osiagniete rezultaty i dzis powinna odprawicz Rosjanke
⛔100
 
pukon 956,8K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mecz Towarzyski U20
Godzina: 18.00
Spotkanie: Turcja - Francja
Typ: 1 kwarta - Francja (włącznie z remisem)
Kurs: 3.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Prestiżowy turniej imienia Turguta Atakola dla zespołów U20 rozgrywany w Stambule i pojedynek w którym ekipa gospodarzy podejmuję drużynę Francji. To już trzeci dzień zmagań w tym turnieju i jak na razie Turcja bez porażki (88-63 z Litwą i 83-70 z Włochami), natomiast Francja bez wygranej (52-68 z Czarnogórą i 55-80 z Litwą). Chociażby po wynikach dotychczas osiąganych, wyraźnym faworytem jest tutaj zdecydowanie Turcja, no ale z kolei drużyna Francji na pewno nie jest tak słabym zespołem jak te wyniki tutaj osiągane, w końcu muszą zagrać na miarę swoich możliwości. Może brakuje po stronie francuskiej Mokoka czy MBalla, w porównaniu do początkowych przygotować, ale doszedł np. Bazille, a w kadrze są jeszcze przecież tak świetni gracze w tym roczniku jak np. Tchouaffe, Vautier, Goudou Sinha, Diawara, Fevrier czy Ndoye, którzy nie powinni w żadnym stopniu tak mocno odstawać od reszty zespołów. Turcja oczywiście ma tutaj szeroką i bardzo mocną kadrę, dla nich to bardzo ważny turniej, no ale też może pewnie przyjść jakiś słabszy występ. Francuzi w tych dwóch już rozegranych spotkaniach bardzo dobrze potrafią wejść w mecz, przegrali te spotkania przede wszystkim przez postawę w drugiej połowie gry (w meczu z Czarnogórą druga część przegrana różnicą 21pkt, z Litwą różnicą 20pkt). Z kolei Turcy mogą tutaj wyjść na mecz zawodnikami którzy do tej pory grali mniej, oszczędzając trochę tych kluczowych graczy przed jutrzejszy mecz z najtrudniejszym rywalem Serbią, a i tak ewentualne straty będą mogli spokojnie odrobić przy tak szerokiej kadrze.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - MŚ U20 Women
Godzina: 20:00
Spotkanie: Angola - Japonia
Typ: powyżej 53,5 bramek
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Wczoraj spokojnie weszło to dzisiaj ponownie próbujemy. Obie drużyny wczoraj rozegrały spotkania i obie uległy, Angola 21-37 z Holandią, Japonia 23-33 z Danią. Nie wiem jak kondycyjnie młode dziewczyny wytrzymują trudy turnieju ale czasu na odpoczynek miały niewiele. Stąd liczę, że dzisiaj w szykach obronnych będzie więcej luzu dzięki czemu zawodniczkom ofensywnym będzie łatwiej rzucać i zdobywać bramki. Jak wczoraj pisałem Angolki często rzucają ponad 20 bramek na mecz, Japonki też nie najgorzej bo grubo ponad 20 rzucają (np. 30 bramek w pierwszym meczu z Rumunkami). W jedynym dotychczas rozegranym spotkaniem jakie znalazłem to wygrana 30-27 reprezentacji Angoli w 2012r.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ISLANDIA: forBet
Analiza:
J
ako główny argument mojego typu uważam to, że Kopavogur końca 2011 wygrał wszystkie 6 spotkań z drużyną z Reykjaviku. W ogólnym zestawieniu h2h bilans wygląda następująco:
11 meczy - 8 wygranych Kopavoguru - 2 remisy - 1 wygrana IR Reykjavik
Reykjavik w tabeli zajmuje 11(przedostatnie) miejsce z wygranymi 2 spotkaniami na 9 rozegranych (reszta to przegrane) więc co tu dużo mówić....grają beznadziejnie. Bilans bramek: 7:19
Kopavogur to lider tabeli, ma 21 pkt dzięki 6 wygranym i 3 remisom a bilans bramek to 17:6. Samo miejsce w tabeli mówi już wiele o faworycie tego meczu dlatego ja korzystam z tej sytuacji i wchodzę w gości. Dodatkowo liczę na min 2 bramki w meczu gdyż przy takich statystykach istnieje szansa. Zainteresowanym moim typem polecam jeszcze samoczynnie spojrzeć w statystykę dotyczącą obu drużyn: https://www.flashscore.pl/mecz/f1tH1x20/#h2h;overall
Trzymamy kciuki i liczymy na ✅✅
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom